View Poll Results: Novi selektor da ili ne?????

Voters
284. You may not vote on this poll
  • DA

    116 40.85%
  • NE

    89 31.34%
  • Nema veze - jer imamo zlato iz malage

    79 27.82%
Page 684 of 933 FirstFirst ... 184584634674680681682683684685686687688694734784 ... LastLast
Results 17,076 to 17,100 of 23319

Thread: CG Vaterpolo

  1. #17076
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    P r i m o r a c

  2. #17077
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,085
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    [QUOTE=cattaro;3563777]Slava mu! Nazalost, ne mogu suditi o bivsim igracima koje u vodi nikad nisam gledao, ali po pricama onih koji jesu - bio je najveci.


    Da je kojim slucajem igrao u Partizan bio bi i proglasen za najveceg,nazalost ali tako je.
    Bio je i dobar trener,punih osam godine proveo je na kormilu Jadrana

    Volio bih da znam koliko je igraca kroz istoriju prešlo iz Jadrana u Partizan.Siguran sam da je taj broj popriličan...
    Last edited by Izet Fazlinovic; 04-01-14 at 21:15.

  3. #17078
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Neke podatke mozes naci u onoj knjizi o Jadranu, mislim da je izdata povodom 70 godina od osnivanja.
    Kad bi se tako vracali u istoriji dosli bismo do istog zakljucka koji i danas donosimo - Partizan ne izbacuje igrace, vec razvija najvece talente iz Boke i Vojvodine (nekad i iz Zagreba, Splita...).
    Orlic, Bonacic, Jankovic, Perisic, Antunovic...svi su dosli sa strane. Iako je imao Partizan uvijek i svojih dobrih igraca.
    Filipovic je '87, vec skoro 10 godina reprezentativac, Mitrovic je godinu mladji, 5 godina je u reprezentaciji. I to je to iz te cuvene skole, u zadnje vrijeme.
    Ne zelim reci da Partizan nema skolu (u svakoj kategoriji imaju djece koliko u svim crnogorskim klubovima zajedno), ali im nesto skripi u kadetskom uzrastu.
    Npr. imali su strasnu generaciju '96. godista (u regionu su svakog lagano pobjedjivali), neki (Stojanovic) vec jesu u prvom timu, ali predaleko od reprezentacije.
    Vidjecemo koliko ce njih postati vrhunski. Mislim da je Partizanu Jadranska liga neophodna.
    P r i m o r a c

  4. #17079
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    190
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    - Njegovom vaterpolu, kako kazuje, sa ovim današnjim zajednička je voda, dužina bazena i golovi. Ništa više. Zato i ne čudi što ne odlazi na utakmice. „Mogao bih da odem i stojim kao mumija ili da se derem, ali ne znam zašto. Ja, nakon što sam cijeli život proveo na bazenu, danas više razumijem rukometna od vaterpolo pravila. Ne znam čemu ona vode. Ni najbolji stručnjaci ne mogu reći kako je sudija svirao, a sve je u njegovim rukama. Mi smo igrali čisto, a ovo sada? Neki rvački zahvati, potapanja, borba za vazduh. Igrao sam centra i nikada nisam bio povrijeđen, a malom Zlokoviću, samo što je započeo karijeru, već su pukle bubne opne. Ide se samo na snagu, tri šablona imaju da se postigne pogodak. E, kad je tako, prijatnije mi je sjesti ispred televizora, pa ako me je volja gledam, a ako nije, ištuvam ga.“


    Bozidar Stanisic Cikota :hail:
    Proceduralno!

  5. #17080
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    546
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ovo iznad sto si citirao je sve u pravu bio, neka mu je vjecna slava..

    Danasnji vaterpolo kontra svih ostalih sportova daje sudijama vecu ulogu, pa sudije mogu da uticu na krajnji rezultat bilo koje utakmice u vaterpolu..

  6. #17081
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    186
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Tv Boka prenosi sve utakmice ove sezone Jadrana iz Igala i sa Skvera, a gostovanja daju u snimku dan kasnije. Gledao sam prenos Jadran-Branik 15-5 i zanimljivo je da je Jadran u jednom trenutku igrao sa 4 lijevaka u postavi (Sekulic, Giga, Ukropina i Radovic( inace 99 godiste)).

  7. #17082
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    dbk/zg
    Posts
    1,218
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    hvs dao zeleno svjetlo za ulazak srpskih klubova u jadransku ligu. spominje se liga 10 gdje će 7 ili 8 klubova imati direktan plasman a preostali kroz kvalifikacije. prije par dana u novinama je izašla informacija da će biti 12 klubova gdje će ih 9 imati direktni plasman (jug, prim, mlad i morn iz hr; budva i jadran i cg, te zvezda, part i radnički iz srbije). dakle od crnogoraca bi izvisio primorac, tj morao u kvalifikacije...

    po ovoj najnovijoj informaciji od 10 klubova ne zna koji bi to još to dodatno izvisili

    to su informacije iz hvs-a
    vaterpolski portal - www.dance.hr

  8. #17083
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    2,076
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bice srpski klubovi u JVL, to je sigurno, samo je pitanje modela. CG je za to da ima sto vise klubova [npr. cak i 16] da bi sva tri bila prisutna, mozda i sa nekom formulom 1. i 2. lige, uslovno receno, po 8 klubova, ali nisam siguran da su ostali za to. Realno, najmanje argumenata za neko uslovljavanje imamo jer su nam timovi najslabiji.

    Sinoc se zamalo zeznusmo sa Njemcima. Jedan period igre smo odigrali katastrofalno, dozvolili seriju 5:0 za nekih 8 minuta...
    Lazovic je primao svakakve golove. I dalje nisam ubjedjen da on ima kvalitet za vrhunskog golmana.
    Fire in the hole!

  9. #17084
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    546
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Za najboljeg vaterpolistu proglasen Nikola Janovic, a najbolji mladi Bogdan Djurdjic iz budve.

    Sinoc je doslo do blagog opustanja, sto su njemci znali da iskoriste, lazovic je mozda mogao bolje kod 1-2 gola ali to nije razlog svakako serije njemaca od 5:0 pa smo onda stisnuli malo gas i priveli mec kraju kako treba..

  10. #17085
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dida122 View Post
    hvs dao zeleno svjetlo za ulazak srpskih klubova u jadransku ligu. spominje se liga 10 gdje će 7 ili 8 klubova imati direktan plasman a preostali kroz kvalifikacije. prije par dana u novinama je izašla informacija da će biti 12 klubova gdje će ih 9 imati direktni plasman (jug, prim, mlad i morn iz hr; budva i jadran i cg, te zvezda, part i radnički iz srbije). dakle od crnogoraca bi izvisio primorac, tj morao u kvalifikacije...

    po ovoj najnovijoj informaciji od 10 klubova ne zna koji bi to još to dodatno izvisili

    to su informacije iz hvs-a
    Onako na prvu - opet crnogorski Savez stavlja katanac na bravu kotorskog bazena!?
    Mislim, po kojoj logici se vec sad zna (ili nagadja) da bi Primorac izvisio? A ako uzme titulu na kraju sezone?
    Zbilja nedopustivo, sramno ponasanje naseg saveza (dovoljno mi je sto cute)!
    Nisam ja protivnik dogovora, ali ovo nije dogovor.

    Bez obzira na snagu ekipa, kako je moguce da Srbija vec prve sezone ucestvovanja ima 3 predstavnika? Ko nam garantuje da ce instant projekti, kojih nije nidje bilo do prosle/pretprosle godine, postojati dogodine?
    Zasto se unutra gura Partizan, za kojeg je pitanje (po Sostarevom priznanju) dal' ce zavrsiti sezonu?

    Da se vratim na nase klubove - kao sto sam protivnik toga da Primorac igra kvalifikacije (ubijedjen sam da mi to sa ovakvim sudjenjem ne mozemo proci), tako sam i protivnik toga da Jadran ili Budva igraju kvalifikacije. To sto su se Jadran i Budva vec smjestili medju sigurne ucesnike je nastavak puste zelje lobija iz ta dva grada.
    Sto se Hrvata tice, ne vidim ni zasto bi Mornar bio siguran? Zato sto je godinama vec 4. ekipa u Hrvatskoj?

    Dakle, ako cemo po kvalitetu (ko vam garantuje da Primorac dogodine nece biti najbolja CG ekipa i jaca od npr Partizana?) onda je trebalo staviti 6 sigurnih mjesta, a da se preostalih 9 ekipa bori za 6 mjesta.

    Mi ne trazimo 4-5 sigurnih mjesta, vec 3. Makar u prvoj sezoni (igranja sa srpskim klubovima). U tom slucaju neka se igra liga sa 14 ili 16 klubova. Ako bi se igralo tako i ispadne Primorac - ne bih imao nista protiv. To je nadmetanje, sport.

    Dakle, dosta je vaterpolo igrarija van bazena, valja ubaciti loptu unutra, igracima. A Sostar i ekipa neka prvo misle kako ce zavsit sezonu, a potom neka misle o sljedecoj...
    P r i m o r a c

  11. #17086
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Tek sad vidjeh da je Radic bio zamjena Lazovicu protiv Njemacke. Smijesno.
    Ne radi se o ,,imenu'', vec o tome da neko dodje da igra za reprezentaciju sa 34 godine i onda bude rezerva golmanu od kojeg je makar duplo bolji. Tip je zakljucao gol na Banjici prije par dana...a i cijelu proslu sezonu je bio sasvim dobar.
    Da je isprobao Kandica pa da razumijem.

    Capru se vec ko zna koji put u nesto vise od 7 godina trenerske karijere desilo da mu protivnicki tim pravi veliku seriju. Stvar na kojoj se mora ozbiljno proraditi.
    P r i m o r a c

  12. #17087
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    142
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Srpski klubovi na jadranu!!!
    Sva tri nasa kluba su unutra...

    Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

  13. #17088
    Join Date
    May 2011
    Posts
    4,919
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    125
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    kakve 2 žabice kod šuta denisa šefika ja ne vjerujem kakav gol je dao u poslednjoj sekundi predivna utakmica i što je najvažnije zasluženo osvojen kup srbije

    ZVEZDA !

  14. #17089
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,085
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Svaka cast Sefiku,nego sjeca li se ko sličnog gola Janovica upravo Sefiku s kraja na kraj u Herceg Novi,tad je Sefik branio za Jadran.
    Sefik u razgovoru posle danasnjeg meca kaze da se nesjeca neceg sličnog ali ja se dobro sjećam neka mu,nek se pravi malo vazan zaslužio je

  15. #17090
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    186
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Izet Fazlinovic View Post
    Svaka cast Sefiku,nego sjeca li se ko sličnog gola Janovica upravo Sefiku s kraja na kraj u Herceg Novi,tad je Sefik branio za Jadran.
    Sefik u razgovoru posle danasnjeg meca kaze da se nesjeca neceg sličnog ali ja se dobro sjećam neka mu,nek se pravi malo vazan zaslužio je
    Jeli branio za Jadran tad? Ja mislim da je Janovic igrao u Jadran, a on u Partizan, ali nisam siguran

  16. #17091
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    546
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    http://www.cdm.me/sport/vaterpolo/i-srbija-u-regionalnoj-vaterpolo-ligihttp://www.vijesti.me/sport/srpski-klubovi-naredne-sezone-jadranskoj-ligi-clanak-174147

    Srpski klubovi na jadranu i sva tri nasa kluba u toj ligi, poslednja 2 tima ce igrati baraz za opstanak kako sam razumio..

    Uglavnom Partizan ce moci iz direktnih utakmica da dobro osmotri nase mlade talente i krene u dovodjenje pojacanja
    Last edited by maratonac88; 26-01-14 at 22:03.

  17. #17092
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Nevjesta Jadrana
    Posts
    5,015
    Thanks Thanks Given 
    36
    Thanks Thanks Received 
    108
    Thanked in
    59 Posts

    Default

    Ima li dje snimak gola?
    Sve poskupljuje samo je covjek sve jeftiniji...

  18. #17093
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    142
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    POGLEDAJTE ŠEFIKOVU BOMBU: Ovo je gol kakav nije viđen u istoriji vaterpola! (VIDEO) : http://www.telegraf.rs/sport/928756-...aterpola-video

    Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

  19. #17094
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Izet Fazlinovic View Post
    Svaka cast Sefiku,nego sjeca li se ko sličnog gola Janovica upravo Sefiku s kraja na kraj u Herceg Novi,tad je Sefik branio za Jadran.
    Sefik u razgovoru posle danasnjeg meca kaze da se nesjeca neceg sličnog ali ja se dobro sjećam neka mu,nek se pravi malo vazan zaslužio je
    sjecam se ja da je dao taj gl ali se isto sjecam da ga ni kamera nije snimila. mislim da je bilo to u prvu cetvrtinu da je ovaj toliko ispizdio da vise nista nije odbranio. pa je na poluvrijeme zamjenjen, mada sam mozda pomjesao utakmice ali mi nesto tako kroz glavu sada.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  20. #17095
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Nevjesta Jadrana
    Posts
    5,015
    Thanks Thanks Given 
    36
    Thanks Thanks Received 
    108
    Thanked in
    59 Posts

    Default

    Eee, godinama cekam da ovo vidim da nekoj vaterpolo utakmici i evo ga. Steta za Radica...
    Sve poskupljuje samo je covjek sve jeftiniji...

  21. #17096
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,528
    Thanks Thanks Given 
    5,408
    Thanks Thanks Received 
    3,884
    Thanked in
    1,535 Posts

    Default

    E moj radicu budalo

    Sent from my U8650 using Tapatalk 2

  22. #17097
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    KOTOR
    Posts
    3,859
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ali je dočekao da Delije kliču ZDRAVKO RADIĆ

  23. #17098
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    2,076
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Haha, koja sprdnja, sta je Radic sebi dozvolio
    Peti trofej za redom, nije loshe


    Quote Originally Posted by Nikola_93 View Post
    Jeli branio za Jadran tad? Ja mislim da je Janovic igrao u Jadran, a on u Partizan, ali nisam siguran
    Jeste. To je bilo zadnje finale plej ofa zajednicke drzave. Dao mu je jedan gol sa preko pola terena, a u sledecoj utakmici u Beogradu i jedan sa, pa skoro pola terena
    Fire in the hole!

  24. #17099
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    142
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dao mu je i udovicic ako se dobro sjecam u hn...

    Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

  25. #17100
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,085
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nikola_93 View Post
    Jeli branio za Jadran tad? Ja mislim da je Janovic igrao u Jadran, a on u Partizan, ali nisam siguran
    Moguce,davno je to bilo,ali sjecam se jer sam bio na toj utakmici da mu je Janovic dao gol sa kraja na kraj.
    Uglavnom Sefik kaze da nepamti slican gol a eto jos neko pored mene se sjetio da je i on sam primio slican.Svakako da je ovaj njegov mnogo vazniji.
    Zao mi Radica.
    Vukcevic solidan nocas,zna li neko zasto ga nema više u reprezentaciju i sta ce biti s njim sto se tice reprezentacije

Page 684 of 933 FirstFirst ... 184584634674680681682683684685686687688694734784 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. P: Karte za vaterpolo
    By straus in forum Ostali oglasi
    Replies: 59
    Last Post: 18-06-09, 15:50
  2. K: Karte za vaterpolo
    By NeroAzzurro in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 16-06-09, 13:02
  3. Vaterpolo :)
    By mc_esseny in forum Olimpijada
    Replies: 2465
    Last Post: 27-08-08, 10:36
  4. Vaterpolo
    By cattaro in forum Primorski
    Replies: 3
    Last Post: 13-10-07, 22:08

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •