View Poll Results: Novi selektor da ili ne?????

Voters
284. You may not vote on this poll
  • DA

    116 40.85%
  • NE

    89 31.34%
  • Nema veze - jer imamo zlato iz malage

    79 27.82%
Page 675 of 933 FirstFirst ... 175575625665671672673674675676677678679685725775 ... LastLast
Results 16,851 to 16,875 of 23319

Thread: CG Vaterpolo

  1. #16851
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,085
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Biće to veliki hendikep za Srbiju.
    Eh koliko bi nam sad značio povratak Zlokovica

  2. #16852
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Svjetski Kup (ucestvujemo i mi) ce se odrzati u kazahstanskom Almatiju, 19-24. avgusta naredne godine.
    P r i m o r a c

  3. #16853
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Budva neocekivano izgubila od POSK-a: http://www.hvs.hr/index.php/svjetska...atch/3845.html
    Pohvalno je da se opet desila utakmica dje je Budva u sastavu imala vecinu mladica poniklih u Bd.
    Izuzev Popa (Boris Pavlovic) koji igra po dogovoru (samo neke utakmice) i Franicevica (nije Marino, sto je prije 4 godine bio u Bd), ostali su manje poznati ili nepoznati igraci.
    Odnosi u klubu nisu dobri, sto rezultira da pojedini bitni igraci zbog ,,povreda'' preskacu utakmice. Zanimljivo, Popovic je igrao, a mislim da je lani odigrao 1 ili 2 meca u Hrvatskoj (od 8 ).
    P r i m o r a c

  4. #16854
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    I opet o Primorcu: http://radiokotor.info/mn/index.php?...18478&Itemid=0
    Svaka cast Upravi na ovom gestu!
    P r i m o r a c

  5. #16855
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Primorac-Sibenik 13:6.
    P r i m o r a c

  6. #16856
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    186
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jadran-Posk 11-5

    Svaka cast i Primorcu i Jadranu.

  7. #16857
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    546
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Budva-Jug 7:8.

    http://www.vijesti.me/sport/pobjede-...-clanak-153173

    Svaka cast Primorcu i Jadranu na pobjedama
    Last edited by maratonac88; 05-10-13 at 21:18.

  8. #16858
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Cestitka Novljanima, ali I Budvanima. Izuzetan otpor Dubrovcanima, od kojih su ubjedljivo gubili I kad su imali mnogo bolji tim. Duurdjic je na putu da postane veliki igrac.
    Sto se nas tice, zadovoljan sam zalaganjem, pobjedom I igrom nekih igraca (Murisic, Gopcevic). Mora ipak bolje. 2 glavna sutera (Danilovic I Tesanovic) su izgoreli u zelji da se sto bolje pokazu, ali ce uz Mura definitivno biti lideri ovog Primorca.
    Sudio nam je Ivanovski...nadam se da nece vise. Na primjer, svih 8 igraca vise gosti su dobili bez lopte, makar 3-4 sudijske odluke bile su smijesne. Nova pravila su se nocas primjenjivala samo kad su time out-I u pitanju. Makar 4x sudije nisu sankcionisale sprecavanje kontranapada. Razocaravajuce malo publike. Sibenik je sigurno, uz Slovence, najslabiji tim u ligi, tako da ovoj pobjedi ne bih davao veci znacaj, niti detaljnije analizirao mec.
    P r i m o r a c

  9. #16859
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    2,076
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nadam se da ce Tesanovic uspjeti da realizuje svoj talenat u Primorcu, nadam se da nije kasno za njega.
    Jadran fino igra, dosta brze nego u nekim ranijim sezonama. Iznenadjen sam ubjedljivim pobjedama do sad, nije Jadran toliko jaci od drugog Jadrana i od POSKa.

    Zna li iko sta je sa Latinovicem? Koliko znam nije otisao nigdje iz Jadrana.
    Fire in the hole!

  10. #16860
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    546
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by big giant head View Post
    Jadran fino igra, dosta brze nego u nekim ranijim sezonama. Iznenadjen sam ubjedljivim pobjedama do sad, nije Jadran toliko jaci od drugog Jadrana i od POSKa.
    Ali Jadran ima trenutno jednu ogromnu prednost jer ekipe koje dodju na njihov otvoreni bazen su u poteskocama sa vazduhom, jer ih jednostavno u pluca presjece
    Jaci su oni od obje ekipe, ali za ovoliku razliku je i ovaj faktor dosta znacajan

  11. #16861
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Srbija
    Posts
    94
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by maratonac88 View Post
    Budva-Jug 7:8.

    http://www.vijesti.me/sport/pobjede-...-clanak-153173

    Svaka cast Primorcu i Jadranu na pobjedama
    Koji igrači nisu igrali za Jug? Mislim, čudno mi je da su jedva dobili Budvu.

  12. #16862
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    546
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Звезда ле! View Post
    Koji igrači nisu igrali za Jug? Mislim, čudno mi je da su jedva dobili Budvu.
    Igrali su svi, a za razliku od prosle godine su ipak slabiji za 4 kvalitetna igraca (Ivovic,Jokovic,Azevedo i Pavlovic)
    Mada su doveli solidne igrace iz Hrvatske lige da popune ta mjesta

  13. #16863
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by big giant head View Post
    Nadam se da ce Tesanovic uspjeti da realizuje svoj talenat u Primorcu, nadam se da nije kasno za njega.
    Jadran fino igra, dosta brze nego u nekim ranijim sezonama. Iznenadjen sam ubjedljivim pobjedama do sad, nije Jadran toliko jaci od drugog Jadrana i od POSKa.
    Tesanovic i Gopcevic imaj posljednju sansu da opstanu u (profesionalnom) vaterpolu. Tesanovic je lijepo primljen, receno mu je sto se od njega ocekuje, a on je sa druge strane najavio makar jedan trofej ove sezone. Jako pozitivan utisak je ostavio. Posebno mi je drago sto se radi o izuzetno vaspitanom decku. Dobio je maksimalan prostor na lijevog vanjskog, ulazi cesto i na 2m (kad je Muro na klupi), ali mora radit' na realizaciji...
    Vec sam rekao da je to Primorcu deficitarna pozicija i ako se to pokrije kako treba - bice ovo lijepa sezona. Dakle, zavisimo poprilicno od Tesanovica.
    Pojedini igraci ne zasluzuju da nose kapicu Primorca, a uzimaju mjesto talentovanim klincima.
    Sto se Jadrana tice, fantastican start. Pitanje je da li je Jadran uopste kvalitetniji od pobijedjenih splitskih klubova, a pobjede su ostvarene vise nego ubjedljivo. Obzirom na deficit sa centrima, pretpostavljam da Saric, Kovacic i Ivovic uplivavaju na 2m.

    Quote Originally Posted by big giant head View Post
    Zna li iko sta je sa Latinovicem? Koliko znam nije otisao nigdje iz Jadrana.
    Steta je da ne igra. To nikome ne koristi.


    Sto se Budve tice, Dubrovcani se zale na sudjenje...pogotovo na Abramovica.
    P r i m o r a c

  14. #16864
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    dbk/zg
    Posts
    1,218
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by maratonac88 View Post
    Igrali su svi, a za razliku od prosle godine su ipak slabiji za 4 kvalitetna igraca (Ivovic,Jokovic,Azevedo i Pavlovic)
    Mada su doveli solidne igrace iz Hrvatske lige da popune ta mjesta
    neozbiljno je pavlovića proglašavat kvalitetnim igračem kad od prve sezone u Kotoru nije odigro ozbiljnu sezonu. jug je slabiji za ivovića i jokovića i donekle azeveda (nije ni on imao čak ni solidnu sezonu lani, ali se za razliku od pavlovića trudio i borio u svakoj utakmici). a znajući kvalitetu ivovića, pa i jokovića, jug je osjetno slabiji.

    i još k tome i dalje nam je đuho trener unatoč svim promašajima u protekle dvije sezone i činjenici da ne zna od mladih igrača napravit seniorskog igrača...
    vaterpolski portal - www.dance.hr

  15. #16865
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Srbija
    Posts
    94
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Svejedno, i ovakav Jug bi morao ubedljivo da dobije Budvu, pa sam zbog toga pitao da li su svi igrali.

  16. #16866
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    546
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Звезда ле! View Post
    Svejedno, i ovakav Jug bi morao ubedljivo da dobije Budvu, pa sam zbog toga pitao da li su svi igrali.
    Nista se ne mora ovih dana, da je bilo srece oplela bi ih Budva

  17. #16867
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Iznenadjenja su uvijek moguca. Ne bi bio smak svijeta ni da je Budva dobila. U Jugu su sigurno svjesni da su mnogo losiji nego prosle sezone, da alternative Jokovicu, Ivovicu i Azevedu nisu ni dokazani igraci, a kamoli ta klasa. Vjerovatno su i svjesni ,,rada'' svog trenera.
    Ja sam nekoliko puta odje pisao to da je Pavlovic odigrao dobro samo prvu sezonu u Kotor (dakle, sezonu 2007/08 ). Nakon toga, uprkos fantasticnoj ponudi Budve (da ne pominjem cifre, ali je uglavnom imao ponudu od 50% vise u odnosu na ono u Primorac) on ostaje u Primorac i onda, vjerovatno usljed neredovnog treniranja (uslovljenog neredovnim primanjem novca) slijedi veliki pad. Tri godine je jos bio prvi centar Primorca, ali je bio u sjenci onog drugog (Dr. Adama Stajmneca).
    Ipak, Primorcu je dao mnogo, sto je meni dovoljno da prema njemu ipak imam respekt.
    P r i m o r a c

  18. #16868
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    U nasem Savezu se vodi rat oko sudija i delegata. Sa jedne strane je komesar Dragan Rajevic, a sa druge bivsi sudija Mario Brguljan. Kumovi.
    Primorac stoji po strani (konstantno, evo godinama), iako mislim da ne bi smjeli da budemo pasivni. Ivanovskom i slicnima (koji ne mogu da sakriju mrznju prema nekom klubu) nije mjesto na utakmicama Primorca. I ne samo to, posto takvi tipovi misle da su zbog clanske knjizice nedodirljivi, mislim da Primorac kao klub treba da ulozi napor da takvima 1. liga bude maximum u karijeri (sudije).
    Pred tim momkom je skoro 20 godina sudjenja, treba li da ga trpimo toliko dugo!?
    I jos nesto, mislim da je jasno zasto taj momak i dalje biva delegiran. Neka sudi Jadranu, svi cemo biti presrecni zbog toga.
    P r i m o r a c

  19. #16869
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    http://radiokotor.info/mn/index.php?...8492&Itemid=71
    Skromno, ali se nadamo da ce vec dogodine biti bolje. Obzirom da drugih turnira nema, a da je ovaj vec tradicionalan, bilo bi dobro da ovaj/ovakav turnir bude uvod u sezonu, u kom' bi ucesce uzeli svi crnogorski klubovi. Naravno, kad se srede postojeci problemi.
    Nije dolazilo u obzir da npr. Budva, koja nam otima igrace, bude pozvana na ovaj turnir. A pok. Dzimi je i tamo radio kao trener.

    U Biltenu br. 1 za Olimpijske nade, osim propozicija i ostalog, interesantno je da ce u kategoriji mladjih kadeta (2001. i mladji) ucestvovat' i VK Cavtat. VK Bijela ce ucestvovat samo u juniorskoj konkurenciji, a Primorac, Jadran, Budva, Cattaro i Jug u svih 5 kategorija.
    P r i m o r a c

  20. #16870
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    546
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cattaro View Post
    Nije dolazilo u obzir da npr. Budva, koja nam otima igrace, bude pozvana na ovaj turnir.
    Volis da mlatis praznu pricu jos uvjek, niko nista ne otima, samo dovodi igrace koji ne zele da igraju za Primorac iz cisto finansijskih razloga. Budva je na kvalifikacijama za LS od 11. do 13. oktobra tako da svakako ne moze da ide na taj turnir, ranijih godina je bila vazda i pozivana i ucestvovala

  21. #16871
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Satnice kvalifikacionih turnira za EL:
    http://www.waterpolodevelopmentworld.com/?p=143667
    turnir u Soriju (dje je Budva)
    http://www.waterpolodevelopmentworld.com/?p=143657 turnir na Rijeci
    P r i m o r a c

  22. #16872
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,085
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Danas vidjeh da se otvoreni bazen u Djenovicima ruši i da su digli reflektore.Kazu de neće vise biti tribina i da neće vraćati reflektore.Koliko sam svatio bazen bi trebao izgledati poput onog u Zelenici.
    Nisam siguran ali mislim da od sada nemamo bazen dje je moguće igrati noću,tj nema vise bazena sa reflektorima sem bazena u Kotoru i onih lampiona

  23. #16873
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    186
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Izet Fazlinovic View Post
    Danas vidjeh da se otvoreni bazen u Djenovicima ruši i da su digli reflektore.Kazu de neće vise biti tribina i da neće vraćati reflektore.Koliko sam svatio bazen bi trebao izgledati poput onog u Zelenici.
    Nisam siguran ali mislim da od sada nemamo bazen dje je moguće igrati noću,tj nema vise bazena sa reflektorima sem bazena u Kotoru i onih lampiona
    Imas u Zelenici reflektore, samo sto plivaliste nema drugu stranu.

  24. #16874
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Prva utakmica na turniru u Kotor:
    Primorac-Medvescak 10:8.
    5 golova Gopcevica, koji ide u 2. italijansku ligu (Bologna) 2. novembra.
    Murisic nije igrao, a Danilovic jeste samo u 1/4 (dobio udarac).
    Nisam gledao, pa ne znam vise detalja.
    P r i m o r a c

  25. #16875
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Juce:
    Vojvodina-Medvescak 16:8
    Danas:
    Primorac-Vojvodina 9:6 (bez Danilovica, Muro je igrao)
    Primorac je osvojio turnir.
    P r i m o r a c

Page 675 of 933 FirstFirst ... 175575625665671672673674675676677678679685725775 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. P: Karte za vaterpolo
    By straus in forum Ostali oglasi
    Replies: 59
    Last Post: 18-06-09, 15:50
  2. K: Karte za vaterpolo
    By NeroAzzurro in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 16-06-09, 13:02
  3. Vaterpolo :)
    By mc_esseny in forum Olimpijada
    Replies: 2465
    Last Post: 27-08-08, 10:36
  4. Vaterpolo
    By cattaro in forum Primorski
    Replies: 3
    Last Post: 13-10-07, 22:08

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •