View Poll Results: Novi selektor da ili ne?????

Voters
284. You may not vote on this poll
  • DA

    116 40.85%
  • NE

    89 31.34%
  • Nema veze - jer imamo zlato iz malage

    79 27.82%
Page 760 of 933 FirstFirst ... 260660710750756757758759760761762763764770810860 ... LastLast
Results 18,976 to 19,000 of 23319

Thread: CG Vaterpolo

  1. #18976
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    186
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Je li ovo znaci da Italijani idu sigurno na olimpijadu? Sta ce onda biti sa kvalifikacionim turnirom?

  2. #18977
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    mozda nismo mi oslabili, no je vaterpolo uznapredovao kao sport
    Ja stalno pisem da mnoge reprezentacije napreduju (SAD, Brazil, Australija, Kanada, Grcka, pa i Spanija koje sada nije bilo), dok mi...ne da stojimo u mjestu, mi nazadujemo!


    Italija nije jos uvijek obezbijedila vizu za Rio.
    Kakav gol Mandica...
    Ovaj Vavic sto igra za SAD, otac mu je Novljanin?
    P r i m o r a c

  3. #18978
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Mandalay
    Posts
    10,279
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    29
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Od kada je Porobic smijenjen sa mjesta selektora ova reprezentacija je krenula silaznom putanjom.
    Who let the dogs out

  4. #18979
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    186
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cattaro View Post
    Ja stalno pisem da mnoge reprezentacije napreduju (SAD, Brazil, Australija, Kanada, Grcka, pa i Spanija koje sada nije bilo), dok mi...ne da stojimo u mjestu, mi nazadujemo!


    Italija nije jos uvijek obezbijedila vizu za Rio.
    Kakav gol Mandica...
    Ovaj Vavic sto igra za SAD, otac mu je Novljanin?
    Pa zar ne idu tri najbolje, a ako Srbi ili Ameri udju, onda i cetvrta?

    Jeste. Otac mu je Jovan, igrao je ranije vaterpolo u Novi, a poslije trenirao neki koledz u Americi.

  5. #18980
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nikola_93 View Post
    Pa zar ne idu tri najbolje, a ako Srbi ili Ameri udju, onda i cetvrta?
    Mislim da dvije vade vizu (mimo Srbije ili Amerike). Valjalo bi da oni izbore vizu, tj. da uzmu bronzu sad.

    Quote Originally Posted by Nikola_93 View Post
    Jeste. Otac mu je Jovan, igrao je ranije vaterpolo u Novi, a poslije trenirao neki koledz u Americi.
    Vidim da je ljevak. Trebalo bi pitat' savez jesu li pokusali sto sa njim. Znaci tri nasa igraca igraju za druge selekcije, od toga dva ljevaka!
    P r i m o r a c

  6. #18981
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,527
    Thanks Thanks Given 
    5,403
    Thanks Thanks Received 
    3,884
    Thanked in
    1,535 Posts

    Default

    Kome li je bilo upuceno ovo sem perovicu sa lekine strane?

    Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk

  7. #18982
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    692
    Thanks Thanks Given 
    49
    Thanks Thanks Received 
    37
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    sto ce ti jos ljevaka kad ni ovaj ne igra
    No Signature

  8. #18983
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by m@Rk!$@ View Post
    sto ce ti jos ljevaka kad ni ovaj ne igra
    Naceo bih novu temu ako bih krenuo odgovarat', a nije vrijeme.
    Ukropina je igrao na ovom prvenstvu, cak mi se cini vise od onog Francuza...
    P r i m o r a c

  9. #18984
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    692
    Thanks Thanks Given 
    49
    Thanks Thanks Received 
    37
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    slabo ti se cini.najmanje je igrao od svih.Cak je nocas igrao i najvise a po grupama skoro nista,umjesto obrnuto da bude.Najveci problem su te penzije famozne.Ko ih jedno zaradi
    poslije ga boli briga.Taj sistem se treba promjenit.Fino nagrada poslije svakog uspjeha a ne poslije jedne osvojene medalje penzija pa poslije svako takmicenje povrede neke i
    ostali izgovori
    No Signature

  10. #18985
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Siguran sam da je igrao vise nego onaj Francuz onda! Ceras me da ti kazem da je trebao mnogo vise da igra kako je Radovic igrao ovo prvenstvo.
    A za penzije se slazem, to stalno potenciram, tu se nesto mora mijenjat'...
    P r i m o r a c

  11. #18986
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    692
    Thanks Thanks Given 
    49
    Thanks Thanks Received 
    37
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Pa i trebo je vise igrat od Radovica koji se nije vidio ni u napad ni u odbranu.Eo gledam Jaksica sad.Kolje se u odbranu sa centrima.Sutira,proplivava ne boji se.Ovaj nas je stisnut opet kazem jer mislim da ima manjka minuta.Bar da dobije malo iskustva ako vec rezultatski ne mozem nista.al dobro to je sitnica kakih problema imamo
    No Signature

  12. #18987
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Cattaro
    Možeš mi objasniti forsiranje Ščepa na gol?
    Pogledaj Srbiju, jedna loša intervencija odma promjena na gol.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  13. #18988
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,464
    Thanks Thanks Given 
    4,231
    Thanks Thanks Received 
    4,548
    Thanked in
    2,204 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avet View Post
    Gojkovica za trenera ako li se ovo prvenstvo zavrsi neuspjesno?
    Moguce?
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  14. #18989
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    1,825
    Thanks Thanks Given 
    110
    Thanks Thanks Received 
    412
    Thanked in
    147 Posts

    Default

    Kako ovi Italijeni dobise Madjare? pi ne odgledah tu utakmicu sigurno je bila dobra

  15. #18990
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,277
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jednostavno smo zalutali na ovo SP. Toliko je losih stvari u i oko reprezentacije, da se bojim da ako se sto bitno ne promijeni, nema boljeg sjutra za nas vaterpolo. Toliko bih toga loseg imao napisat da jednostavno necu ni da pocinjem. Samo cu reci ovima te prozivaju Porobica da se vrati (pu pu daleko bilo), da je covjek mozda i najveci problem naseg vaterpola, da sad ne ulazim u pricu zasto i kako, masu gadnih stvari znam oko toga. Da je srece Gojkovica da postave za selektora nego to ne da isti taj Porobic P€uro. Sto kaze Cattaro Capro da je srece da sam da ostavku, no dje ce i od cega ce zivjet? Tako je to kod nas...

  16. #18991
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Cattaro
    Možeš mi objasniti forsiranje Ščepa na gol?
    Pogledaj Srbiju, jedna loša intervencija odma promjena na gol.
    Pa, mogu. Lazovic je golman...diskutabilnog kvaliteta. U najmanju ruku. On mene neodoljivo podsjeca na Sefika, nije iskljuceno da zbog nacina branjenja i konstitucije golmanski sazre u 30-tim godinama (dakle, za 5-6 godina), ali...trenutno nije ono sto nama moze pomoci u momentima kad Scepu ne ide.
    A Scepu je na ovom turniru islo samo one 3/4 protiv Australije. Zato je Scepo bio nezamjenljiv.

    Kako mogu vidjet na FB, Radic je precrtan zbog nevaterpolo razloga. Ne znam detalje (pretpostavljam), a i ne zanimaju me sada. Znam, siguran sam, da je Radic i dalje duplo bolji golman od Lazovica.
    Kao sto me sada ne zanima precerano ni to sto sam na FB dobio info da je situacija u svlacionici katastrofalna, tj. ,,kolegijalnost je 0, atmosfera je 0''.
    Kao sto me sad ne zanima ni Maksimova prica o stanju bazena (dje su ti j. mediji kad nisu velika takmicenja???).
    Kao sto me sad ne zanima to sto Bobek (sidrun, znate...) ne igra u reprezentaciji zbog Capra.
    Ne, mi sad hitno moramo postaviti trenera sa jasnim ciljem - olimpijska viza. U slicnoj smo situaciji bili nakon Sangaja. Capro je u tom momentu donio to sto nam je trebalo.

    @Ramos, jasno je to oko Porobica. Samo oni koji ga ne poznaju mogu da ga prizivaju. On je svakako tu, GO DPS je isuvise jak lobi da ne bi bio kandidat za bilo sto. Bio sam za to da on ide i bez obzira sto smatram da on jeste strucnjak, ne mogu biti za njegov povratak.

    A Vlado Gojkovic...ponovicu, necu da agitujem za njega, ali - nemam nista protiv. Samo, ovi sto ga sad prizivaju bi nakon eventualnog neuspjeha prvi napisali da je on jos zelen. I jeste, zelen je. A ja sam nakon njegovog vaterpolo penzionisanja odje napisao da on mora biti prikljucen u strucni stab reprezentacije. A evo je sklonjen i sa mjesta trenera za U15. Iako nisam bas najbolje shvatio zasto.

    Dakle, selektor se mora promijeniti (a da li iko vjeruje da ce sam podnijeti ostavku? Cini mi se da on ima ugovor do Ria), ali se i u savezu stvari moraju u velikom dijelu promijeniti.

    N'o, o savezu sam mnogo, mnogo ranijih godina pisao. Nista se nije promijenilo, isti ljudi su i dalje tu. Malo mi smeta sto sad pojedini mediji napadaju reprezentaciju, kritikuju savez...a kad su imali dokaze sto taj savez radi - cutali su.

    Ja za dva dana idem, taman da odmorim malo od ovih strucnjaka. Oni su Bogom dani, a mi bi, iako pratimo vaterpolo skoro 30 godina, trebalo da se pravimo da smo neznalice. I da gutamo pricu kako je ipak bilo neceg dobrog (a ako se iko odje na forumu trudio da izvuce dobre stvari, bio sam ja) i kako je ovo realna slika nase reprezentacije.
    Last edited by cattaro; 05-08-15 at 01:54.
    P r i m o r a c

  17. #18992
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    I da, ostale tri utakmice su bile top!
    Bas sam zadovoljan kvalitetom. Ona zadnja, Srbija-SAD, je mogla biti mnogo zanimljivija, na kraju nerealna razlika. Dobri Amerikanci, Srbi nisu ni na 70% svojih mogucnosti. Ali, ici ce do kraja. Finale Srbija-Hrvatska bi moglo biti vrhunsko, ali ne bih sad isao toliko daleko. Zao mi Australije.
    Debakl Madjarske veci nego nas! Ipak oni imaju sistem i ulaganje koje se sa ovim nasim ne moze poredit'. Kampanja je majstor.
    I da, Sandro se danas kupao protiv nas...
    Last edited by cattaro; 05-08-15 at 01:55.
    P r i m o r a c

  18. #18993
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    18
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Capro treba da ponudi ostavku odmah poslije zadnjeg sudijskog zvizduka naSP. Peru porobica treba najuriti sve sa mirkom vicevicem. Vladu Gojkovicu treba dati mandat od minimum 8g I da se pita za sve te da pokusa od vrha do dna pocistiti stanje. Kataro, jeste zelen Ali je trenutno najbolji I sa najvise energije za rad. I naravno ambicije.sazrece. A da ti pojasnim sto nije u U15 ili U 17. Razlog je tvoj rodjak Mirko kojem je zinula guzica da uzme zlato u bakuu pa mu je uzeo tu selekciju. S tim zlatom bi imao bolje preporuke da se ponovo Sam predlozi za selektora A repr.
    Nazalost prosao je u bakuu kao sa 95 I 96 proslo ljeto. Sjetimo se njegovih izjava da je uspjeh biti medju 8.??????!!!!!!

  19. #18994
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Iako nemam inside informacije kao cattaro , ocigledno sam dobro uocio ono sto se desava u reprezentaciji.. Manjak autoriteta, nepostojanje liderstva, o mmotivima i zalaganju ne treba trositi rijeci.. Dakle stanje kriticno sa tendencijom da eskalira u nesto sto niko od nas ljjubitelja waterpola ne bi volio, a to je masovni otkaz igraca ya sledece takmicenje. Ocigledno je to valjda nakon Lekine izjave.
    Covjek frustriran igrom svog tima, nedostatkom i osnovne zelje za takmicenjem i pobjedom od strane tima u cjelini, izasao je i mozda po prvi put javno rekao ono sto mnogi turaju pod tepih, a to je da u nasem waterpolu, reprezentaciji , savezu ima toliko problema da se vise ne moze dalje na ovaj nacin dalje .. MOze ali ne u susret nekim boljim rezultatima ili medaljama.

    Iskritikovat cu sada ovdje i cattara i ostale koji imaju te informacije a nece da ih podjele sa sirom javnoscu makar se ona zvala forum cafe del montenegra. Ako jedan Ivovic moze da stane pred kamere i da javno isproziva pola reprezentacije, savez i sve redom, cega se to vi bojite ? Kazi majstore ako znas sto se konkretno desava , ko pravi problem, gdje skripi, pa da vidimo sto ce bit? Cutanje je najbolja stvar, ili ovo ovdje `` znam gomilu losih stvari koje se desavaju ali necu o tome``. A sto neces? Svidja ti se kako se stvari odvijaju pa ne bi da se nesto promjeni ? Sto je to? Mozemo da analiziramo , ali ne smijemo da kritikujemo jel? Mozda ovo neko i cita , a mozda i ne, ali negdje se mora poceti. Pa makar to bio forum... Da nece to slucajno da uradi onaj Zivaljevic ili svi ti novinari koji jedva cekaju da im guzica vidi puta sa reprezentacijom. Ima li tu kojeg s mora, ko bi mogao realno sagledat stvari i napisat dvij tri krstene rijeci, a okle kad ga ti nikada nisu potrosili vise od ure ipo na bezenu. Dnevnice, nadnice, bonusi i premije , sve se vrti oko toga.... Neko ce mozda procitati ako je nappisano , ali ako nije onda nista od svega, samo smo retoricari...

    Leka kaze da su u reprezentaciju ``upali`` igraci koji to ne zasluzuju. Ako je neko upao na ovo prvenstvo u tim to su ova trojica debitanata, ali ruku na srce sto su to oni uradili? Nisu pomogli, ali nisu ni odmogli najblaze receno. Na koga je jos mislio , mozda na sve one koji gola nisu dali cjelo prvenstvo? Prokomentarisao sam prije nekoliko dana izraze na licima nasih igraca na poluvremenu.. Pa oni su razmisljali o svemu manje o utakmici na kojoj su.

    Da nabrojimo te koji su falili , kada sam vec krenuo u krajnost. Nema Radica, cattaro kaze newaterpolo razlozi, ne znam koji su , mada po meni nebi puno pomogao niti mislim da je puno bolji od Lazovica. Nema Misica ,Bobeka i Borisa. Jasno da jasnije ne moze bit nemamo koga na sidruna, za one za koje je KLikovac sidrun porucujem zdravo mi bili Vanka nam je falio Nikola i taj ljevak kojeg nemamo ( za one koji su ocekivali od malog da nesto ucini na nezgodnoj strani, neka upitaju capra sto ga je vodio ako mu nije uskocio u bazen). KO ce ih vratit u tim? Capro ? Ne sigurno, jel da su htjeli oni bi i sada igrali. Savez? Isti odgovor......

    Slika koja ocitava na najljepsi nacin oono sto se dogadjalo i sto se dogadja u Bakuu, u Kazanju, u timu, u savezu, je slika sa sajta Saveza nakojoj se nalazi nas strucni stab poslije jucerasnje utakmice. Kakav prizor. Totalna nezainteresovanost. Tuzno...

    Dobro je neko gore napisao pitajuci se o promjenama, da nece slucajno Capro da sam podnese ostavku? Bio bi to moralni cin prije svega, a zatim i ljudski i mislim da bi mu na tome svi morali skinuti kapu. Ali treba primati platu...A odakle ??? Zato se pokrijes sa izjavama tipa nemam sta da prigovorim igracima dali su sve od sebe i tome slicno i cekas da se more stisa pa onda ajmo opet. Mozda sam malo pozutio sa ovim komentarom, ipak imamo jos dvije utakmice da odigramo pa ko zna mozda se nesto i desi.

    Bas me interesuje voljni momenat protiv australije..
    Last edited by HIPER; 05-08-15 at 08:38.
    Please alowe me to introduce myself.......

  20. #18995
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    18
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Slazem se hiper

  21. #18996
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Otvorio mi se pisak

    Napisah sto je trebalo uciniti da bi se pobjedila Hrvatska, zatvoriti muslima, sukna, obradovica, ne razbraniti pavica, a da to su znali i ovi nasi u trenerskom timu, ali muslim tri komada , sukno jedan, i eto ti vec si nidje.... A pavicu ne mozes dat go 15 minuta... Pa ni da je Sefik iz najboljih dana..

    Da ne pricamo o nasem napadu.. I navise mrzim onu floskulu `` uvukla se nervoza u igrace nakon promasenih suteva``. Pa zato si trener da ih spremis i fizicki i psihicki. A niti smo ih spremili pshicki, a bogami ni onaj celavi talijan nije odradio svoj posao. Cini mi se nikad nisu slabije plivali.

    Slozit cu se sa cedom vukovicem Napisao sam to vec ali eto, trenutak je pa sto fali... Gospodin selektor za mladje kategorije vec drugu godinu za redom vodi dvije reprezentacije. Prosle godine dva debakla, a ove godine vec jedan i drugi u naznaci. Nema veze uspjeh je 8 mjesto. Zalosno je kada to neko kaze za nasu mladju selekciju pa koja god da je u pitanju. A da je zelja da bude selektor to se zna, e sad oce li doci na red, to je vec pitanje... a do tada da mi unistimo i ono mladosti sto imamo , i oceramo ih u bg ili dje god vec.

    I sto dalje.. bice kao sto je bilo i svaki put do sada... tresla se gora... rodio se mis....
    Please alowe me to introduce myself.......

  22. #18997
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Ne bih pisao o problemima unutar reprezentacije sve i da ih znam (pogotovo uoci ili tokom takmicenja). A ne znam odakle ti to da bih mogao znati sto se u svlacionici desava?
    Ni sa jednim clanom nase reprezentacije nisam u kontaktu.

    Sto rjesavamo ako odje napisemo tako nesto? I ovako sa nekima nisam u dobrim odnosima zbog pisanja na CdM i FB...
    Ljudi smatraju da je to otimanja 'leba koji jedu, sto ces...

    Ja sam za smjenu svakog ko nema rezultate, pa da mi je iz kuce dosao.
    Neka novski i budvanski lobi naprave dogovor. Kotorani i Primorac nisu postavili Capra, pa ga nece ni cerat'. Niti je Capro sve ove godine stitio interese Primorca. Cisto da ne izigravamo nevinasca.
    P r i m o r a c

  23. #18998
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Ja mislim da sve treba iznijeti na svjetlo kada , pogotovo ako to moze leka da iznese.

    Sto se tice odnosa sa reprezentativcima samo sam protumacio tvoju izjavu da s na facebooku dobio info o stanju u svacionici.

    Niko nije nezamjenljiv, i niko nije bogom dan da daovijeka radi jedn posao, pogotovou danasnjem kapitalizmu. Odradi svoj posao i pokazi reyultate. Inace hvala pa nek neko drugi kvalitetniji ili kvalifikovaniji pokusa..

    Svako treba da je smjenljiv .. to se slazemo.

    a koga je capro stitio ,,, ako znam ,, mislim samo sebe
    Please alowe me to introduce myself.......

  24. #18999
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Ne budi naivan, nidje se sve ne izbacuje na vidjelo. A ovo odje nije mjesto ala zuta stampa.
    Inace, vidjeh danas u Vijestima ostre naslove. Reprezentacija ih je zasluzila... Meni je zao sto medije nisam imao prilike cesce pohvalit'...mogli su nam pomoc'.
    Da je sada neka veca pauza, pa da se Savez protrese od vrha do dna, da se analizira svaki (potencijalni) clan reprezentacije, da se napravi presjek stanja (infrastruktura, trenerski kadar, plivacka sekcija)...da znamo na cemu smo. Ali, vremena nema.

    Sto se Mirka tice, jos jednom, on je koordinator za mladje selekcije. Niko ga ne postavlja za selektora ove ili one (mladje) selekcije. Sam sebe postavlja. On bukvalno nikome ne podnosi izvjestaj o radu! Samim tim nikome ne odgovara... Ljudi, to je tragedija. Ne zaboravite, nekad je sve to drzao Pero.
    Sinoc je Maksim pricao onu moju pricu o generacijama koje nemamo, poceo od one '89/90 (a tu ipak imamo 3 standardna reprezentativca). Treba se vec sada zapitati dje su prvaci Evrope '96. godiste i kakva je buducnost mladjih.

    Ljudi, na moju kritiku da se sa mladima slabo radi uvijek od pametnjakovica dobijem isti odgovor - talenata ce vazda bit'.

    Cak i pod pretpostavkom da dobijemo selektora kog svi zelimo i da zabiljezi neki uspjeh - mislite li da cemo sa tim razbiti osinjak od Saveza?
    Nije meni ni zao ni krivo sto na takmicenje ide ko god hoce od njih, sto trose velike pare od saveza...krivo mi je sto se u infrastrukturu i rad mladjih ne ulaze. Klubovi nemaju nista. A vaterpolo savez konstantno ima fantastican sponzorski pul. Nemaju problem kakav imaju Srbi, npr.


    EDIT: Izjave iz kojih se moze nesto zakljuciti:
    http://wpolo.me/en/news/751-perovic-...e-da-mogu-vise
    Last edited by cattaro; 05-08-15 at 13:42.
    P r i m o r a c

  25. #19000
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    izjave su zaista indikativne.
    Ono sto je rekao Capro , mozda i navodi na zakljucak da ce covjek poslije svega da podnese ostavku, a mozda opet i nece. On sam kaze da ih nije dovoljno psihicki i takticki spremio. I sam komentarise stanje u svlacionici rjecima da nicega nije bilo prije onog sa Draskom.. A po onome na snimku ovaj mu nije nista ni rekao , obracao se sudiji koji mu je dao s pravom zamjene. Btw nisam skontao zasto je dobio Radovic sa pravom zamjene. I ono za Leku, nije trebao da nista kaze , to smo mi trebali poslije prvenstva u krugu porodice da rjesimo jer zaboga prljav vesh ne treba kaciti na zicu... Eeee qq
    Mnogo vaznija je po meni izjava Brguljana. On direktno upire prst na trenera koji nije sposoban da u 5 utakimica postavi napadacku igru kako bi njegova reprezentacija postizala golove u kontinuitetu. I vezano za zalaganje na treninzima.. Ako je pedja najjace radio na treninzima i onako odigrao , onda po meni smo mi bili blago receno nespremni.
    Sudjenje... POslije onog udarca setke zakuvalo se u bazenu. Sudijama je jos vise odmogao LOnzi, sad ne znam jeli on bio delegat ili se pojavio na utakmici, ali su u drugom poluvremenu poceli malo vise da brljave ..
    Iz Saveza jos nikakvih izjava, ceka se kraj prvenstva i analiza, a lako se moze desiti da samo dobijemo sturo obavjestenje da je bila sjednica UO i da se nista nije desilo
    Please alowe me to introduce myself.......

Page 760 of 933 FirstFirst ... 260660710750756757758759760761762763764770810860 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. P: Karte za vaterpolo
    By straus in forum Ostali oglasi
    Replies: 59
    Last Post: 18-06-09, 15:50
  2. K: Karte za vaterpolo
    By NeroAzzurro in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 16-06-09, 13:02
  3. Vaterpolo :)
    By mc_esseny in forum Olimpijada
    Replies: 2465
    Last Post: 27-08-08, 10:36
  4. Vaterpolo
    By cattaro in forum Primorski
    Replies: 3
    Last Post: 13-10-07, 22:08

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •