View Poll Results: Novi selektor da ili ne?????

Voters
284. You may not vote on this poll
  • DA

    116 40.85%
  • NE

    89 31.34%
  • Nema veze - jer imamo zlato iz malage

    79 27.82%
Page 361 of 933 FirstFirst ... 261311351357358359360361362363364365371411461861 ... LastLast
Results 9,001 to 9,025 of 23319

Thread: CG Vaterpolo

  1. #9001
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,753
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by tihi bob View Post

    i da, registrovo sam se zbog tebe 2009. dok si se jos kleo u pera...
    pođi oko 300 stranica iza pa vidi šta i ko piše o Pe(u)ru,da ne ispadaš bidon
    Bog je izmisljen da bi se smirile mase!

  2. #9002
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    KOTOR
    Posts
    3,859
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by tihi bob View Post
    na onoga sto je iz TVOG kluba otiso u partizan BIDON...
    bice da su ga novljani gore poveli

    i da, registrovo sam se zbog tebe 2009. dok si se jos kleo u pera...
    Pa ako si na njega mislio, onda si onim pitanjem stvarno ispao bidon. A ova druga rečenica govori koliko si upućen u dešavanja na ovom topic-u i opet ispadaš bidon.

  3. #9003
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    22
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ofskroz
    ........

  4. #9004
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Bijela/HN/MNE
    Posts
    1,206
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Svaka cast za parole i skandiranje sinoc, ali bojim se da nista od toga nece bit, barem u skorije vrijeme... Zato treba napravit reprizu na sledecu utakmicu u Igalo, da savez i selektor vide da nisu samo Kotorani i Bestije protiv njih...
    Last edited by Bijela_City; 23-03-11 at 14:06.

  5. #9005
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    874
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cattaro View Post
    I ja ga izuzetno cijenim kao igraca, ali njegov odnos prema kotoranima ne da ne zasluzuje trans, nego zasluzuje gadjenje! Ali, to je uzajamno, pa mi je to i simpaticno
    na kraju prošle sezone Ivović je javno na jednoj od televizija je rekao da mu je izuzetno drago igrati u kotoru i pored toga što mu navijači nekad skandiraju neke žešće stvari. Sve je to dio igre i ne ljutim se više. Navijači u Kotoru naprave atmosferu.

    Prilično fer...
    Brooclyn Forever !

  6. #9006
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    22
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bijela_City View Post
    Svaka cast za parole i skandiranje sinoc, ali bojim se da nista od toga nece bit, barem u skorije vrijeme... Zato treba napravit reprizu na sledecu utakmicu u Igalo, da savez i selektor vide da nisu samo Kotorani i Bestije protiv njih...
    aj ne glupiraj se

  7. #9007
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    126
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    stidite se kotorani za prozivanje petra porobica sinoc.. kada sam jutros vidio da su neke nakaze mogle da isprozivaju onakvu legendu i velichinu kakva je PETAR POROBIC kap me imala ubiti...

    klasicni crnogorski mentalitet, dok nam je valjao u nebo smo ga dizali, a sad se raznorazne nakaze posprdavaju sa njim...

    nisam neki preveliki ljubitelj niti poznavaoc vatrepola, ali sam primijetio da je crna gora na celu sa porobicem i momcima koji su se tek oformili, sa chitava 2 bazena koja je imala u tom trenutku osvoila evropsko prvenstvo... na trenutke sam razmisljao kakav je to sport, da li je to uopste moguce!?

    bas se stidim sto sam crnogorac i kakav je karakter mojih sunarodnika


    SRAMNO!!!!!

  8. #9008
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Arrow

    Quote Originally Posted by darknes View Post
    nisam neki preveliki ljubitelj niti poznavaoc vatrepola...
    Samo si trebao post sa ovim rijecima da pocnes i postedis nas daljeg citanja...
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  9. #9009
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    http://cafemontenegro.com/index.php?...42&news=164778

    Interesantno da je ista vijest popodne bila i na vijesti.me, ali je sad nema
    Jos interesantnije je da je na dnevniku IN televizije (koja je poznata kao televizija u kojoj biciklizam ima 3x vecu zastupljenost od vaterpola) objavljena ova informacija.
    http://img84.imageshack.us/img84/2508/sudije.jpg
    :blah:


    Nakon meca je u prostorijama Primorca Sekretar Saveza Dejan Adzic zaprijetio da ce ugasit Primorac i Bestije.


    To sto ce ugasit Bestije, to moze da zaboravi ( ), mnogo me vise brine to gasenje Primorca.
    Ako me sjecanje dobro sluzi isti covjek je sudio onu sramotnu trecu utakmicu play off-a od lani :idea:
    P r i m o r a c

  10. #9010
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    126
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Igi View Post
    Samo si trebao post sa ovim rijecima da pocnes i postedis nas daljeg citanja...
    sustina posta nije vaterpolo, vec licnost petar porobic i karakter kotorana i crnogoraca

  11. #9011
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by darknes View Post
    stidite se kotorani za prozivanje petra porobica sinoc.. kada sam jutros vidio da su neke nakaze mogle da isprozivaju onakvu legendu i velichinu kakva je PETAR POROBIC kap me imala ubiti...

    klasicni crnogorski mentalitet, dok nam je valjao u nebo smo ga dizali, a sad se raznorazne nakaze posprdavaju sa njim...

    nisam neki preveliki ljubitelj niti poznavaoc vatrepola, ali sam primijetio da je crna gora na celu sa porobicem i momcima koji su se tek oformili, sa chitava 2 bazena koja je imala u tom trenutku osvoila evropsko prvenstvo... na trenutke sam razmisljao kakav je to sport, da li je to uopste moguce!?

    bas se stidim sto sam crnogorac i kakav je karakter mojih sunarodnika


    SRAMNO!!!!!

    Zbog ovakvih je onaj donji transparent stalno bio isti... ''Nema veze - jer imamo zlato iz Malage'' (u medjuvremenu OI, SP i EP bez medalje!!!)

    Sad da ti analiziram svaku recenicu, dje si se nalupao svega i svacega...necu...bitno da si ti patrioto JUTROS vidio da smo ga isprozivali!
    P r i m o r a c

  12. #9012
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Arrow

    Quote Originally Posted by darknes View Post
    sustina posta nije vaterpolo, vec licnost petar porobic i karakter kotorana i crnogoraca
    To je tvoj problem, sto se jedni zalazu za bolje vaterpolo, a drugi za boljeg Petra Porobica...

    Odvoji te dvije stvari...
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  13. #9013
    big giant head Guest

    Default

    koja je poznata kao televizija u kojoj biciklizam ima 3x vecu zastupljenost od vaterpola
    ruku na srce, biciklizam je sport koji je u svjetskim razmjerama neuporedivo popularniji od vaterpola.

    to za gasenje bestija me zabolje, sto se mene tice mogu da se medjusobno gase koliko god hoce, ali ovo za primorac je u najmanju ruku bezobrazno reci, makar i u sali, kada se radi o nekome ko je na polozaju na kakvom je adzic. jbt, koliko oni sebe smatraju mocnima da tako nesto uopste pomisle?!

  14. #9014
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    KOTOP
    Posts
    885
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nakon meca je u prostorijama Primorca Sekretar Saveza Dejan Adzic zaprijetio da ce ugasit Primorac i Bestije.


    Nadam se da se neće preforsirati, moglo bi mu škoditi.
    "Владај нашим грчем, крвава Русијо
    царуј душом нашом, Велика Будућа"

  15. #9015
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,277
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne dirajte mi darknesa, slabo prati vaterpolo pa mu ne zamjerite

    Ništa tu nije sramno moj dobri darknesu, mnogo toga škripi od te Malage u našem vaterpolu, baš mnogo. Rezultata niđe, igrači se biju među sobom, klubovi su zavađeni i u nikakvim odnosima, bruka i farsa u kupu sa Darkom Brguljanom, itd. itd. a za to najveću odgovornost snosi upravo Porobić jer se mnogo pita i to za sve, a kad ga novinari nešto priupitaju oko toga ( kad se neki odvaži na to) ovaj se pravi lud i prosipa demagogiju. Svaka čast za to zlato, sve se to proslavilo itekako, dobili su ordenje i penzije svi redom za to. I neka su. Porobić stan tamo, stan ovamo i ko zna kolko para. I neka je, zaslužio je. Ali sad treba da se mijenja pod hitno dosta stvari ako se misli očuvat ovaj sport i osvojit još koja medalja, koje po kvalitetu koji imamo MORAMO da osvajamo na svim takmičenjima. A kad smo kod promjena i ja sam mišljenja da Pero treba da ode i da odmori malo, jer je baš umoran...

  16. #9016
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Buvara
    Posts
    1,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    evo ga javio se Sefik u danasnjim Vijestima da moralise o navijanju....najjaca mi je recenica 'navijaci su uradili to sto su uradili'.....nije mi jasno zasto se pojedinci isticu takvim glupostima, kad niko od igraca nije prozivan ni vrijedjan. isto tako je on mogao biti prozivan sto je nasa 2 golmana zakovao za klupu, ali je prihvacen kao da je nas.
    ali kao sto prlainovic oce da bude veci srbin od svih iz njihove reprezentacije, sad i ovaj oce da bude veci crnogorac i patriota od svih nas.
    <--- leuk

  17. #9017
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,277
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E da, baš mi je milo što niko od igrača nije prozivan! Pozdrav za to! Što mislite ljudi, ko je po vama najbolje rješenje za dolazak na Porobićevo mjesto ako dođe do njegove smjene?
    Čapro, Vičević, Uskoković možda??

  18. #9018
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Buvara
    Posts
    1,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ramos View Post
    E da, baš mi je milo što niko od igrača nije prozivan! Pozdrav za to! Što mislite ljudi, ko je po vama najbolje rješenje za dolazak na Porobićevo mjesto ako dođe do njegove smjene?
    Čapro, Vičević, Uskoković možda??
    ja bi bio za vicevica na prvom mjestu, za capra na drugom, a za uskokovica na trecem (jer nema puno trenerskog iskustva).

    ivanovski bi isto bio dobar, mada on nema neke ambicije da bude selektor, pa zato njega nisam naveo.

    i vido lompar bi bio dobro rjesenje, mada i on jos malo iskustva da skupi, pa onda.

    za sad glasam za mirka vicevica.

    edit: admin, napravi vote za novog selektora da vidimo sta 'naron' kaze.
    <--- leuk

  19. #9019
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,100
    Thanks Thanks Given 
    103
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ramos View Post
    E da, baš mi je milo što niko od igrača nije prozivan! Pozdrav za to! Što mislite ljudi, ko je po vama najbolje rješenje za dolazak na Porobićevo mjesto ako dođe do njegove smjene?
    Čapro, Vičević, Uskoković možda??
    ako je uspio da bude prvak i finalista lš, sa onakvim finansijskim stanjem u klubu, zaslužuje šansu na mjestu selektora reprezentacije!!!

  20. #9020
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,277
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja bi Veljka bez obzira što nema trenerskog iskustva, igračkog ima na pretek a i super je lik, upoznao sam ga, zajedno smo slavili to famozno zlato u Malagi i cijelu noć sam s njim nešto pričao, znam da je u super odnosima sa svim igračima koji ga redom svi poštuju i cijene što je prebitno!
    Kakva je to ljevica bila majko mila. Takav igrač nama fali da gazimo sve, ne mogu da vjerujem da nemamo nikog liše Danilovića na toj poziciji koji je prosječan igrač. To nam je najveći hendikep, svi nam čitaju igru kao bukvar zbog toga. Ne možemo dat gola s igračem više. Koliko je to bitno najbolje se vidi na primjeru Srbije. U kakvoj god da je formi Filipović, prebitan je za njihovu igru. Ako on igra dobro i efikasan je, s kim god da igraju lagano dobijaju. Sad nije igrao protiv Njemaca, gledao sam meč, izgubiše i to potpuno zasluženo. Nema moćne ekipe i igre bez dobrog ljevaka! Nisam upoznat, pa ako neko može da mi kaže, imamo li koga od mladih koji može postat moćan igrač na toj poziciji??

  21. #9021
    big giant head Guest

    Default

    nemamo nikog liše Danilovića na toj poziciji koji je prosječan igrač
    ...osim crepulje koji je bolji od danilovica. i dalje nije ni blizu najboljih ljevaka u evropi, niti ce ikad biti, ali je od danilovica dosta bolji.

    sto se selektora tice, capro je zasluzio i da radi u reprezentaciji kao takvoj, a i zasluzio je da radi negdje gdje nece morati da razmislja o tome da li ce mu svi igraci da se pojave na treningu, hoce li imati sta da jedu isl.
    u svakom slucaju, potrebna je svjeza krv, ne samo na mjestu selektora. pero, kakav god da je, odlican je trener, ali kad nesto ne ide onda ne ide. razvlacenje toga na nekoliko godina, sa inacenjem i nedozvoljavanjem bilo kakve kritike samo potvrdjuje da se i nema neki plan kako da izadjemo iz ocigledne krize.

  22. #9022
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,277
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kakav Crepulja, ne može gola dat ove sezone. Baš ništa to. Kako bi nam pa` jedan Gergelji

  23. #9023
    big giant head Guest

    Default

    zgledo ijednom jadran ove sezone?

  24. #9024
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,277
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jesam, svaki derbi s primorcem i par mečeva u evro ligi. Dobro, nije bukvalno da ne može gola dat, ali se ispromašuje na svakoj utakmici pošteno a ne libi se da šutne kad mu se digne. U svakom slučaju, daleko je to od rješenja na toj poziciji za reprezentaciju...

  25. #9025
    big giant head Guest

    Default

    u vecini utakmica ove godine, prije nego sto se razbolio, je bio medju kljucnim igracima u jadranu. naravno da on nije neko dugorocno rjesenje za reprezentaciju, ali u najmanju ruku nije nista gori igrac od danilovica. ima problema sa odbranom prije svega, ali u napadu je uglavnom bio prilicno dobar, pogotovo saradjujuci sa gojkovicem.

Page 361 of 933 FirstFirst ... 261311351357358359360361362363364365371411461861 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. P: Karte za vaterpolo
    By straus in forum Ostali oglasi
    Replies: 59
    Last Post: 18-06-09, 15:50
  2. K: Karte za vaterpolo
    By NeroAzzurro in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 16-06-09, 13:02
  3. Vaterpolo :)
    By mc_esseny in forum Olimpijada
    Replies: 2465
    Last Post: 27-08-08, 10:36
  4. Vaterpolo
    By cattaro in forum Primorski
    Replies: 3
    Last Post: 13-10-07, 22:08

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •