View Poll Results: Novi selektor da ili ne?????

Voters
284. You may not vote on this poll
  • DA

    116 40.85%
  • NE

    89 31.34%
  • Nema veze - jer imamo zlato iz malage

    79 27.82%
Page 737 of 933 FirstFirst ... 237637687727733734735736737738739740741747787837 ... LastLast
Results 18,401 to 18,425 of 23319

Thread: CG Vaterpolo

  1. #18401
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,966
    Thanks Thanks Given 
    4,808
    Thanks Thanks Received 
    9,853
    Thanked in
    3,740 Posts

    Default

    10god zivota su me kostali Ranko Perovic, Luka Pavicevic i Branko Brnovic.

    Sent from my HTC One M8 using Tapatalk
    War. War never changes.

  2. #18402
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    803
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    10god zivota su me kostali Ranko Perovic, Luka Pavicevic i Branko Brnovic.

    Sent from my HTC One M8 using Tapatalk
    Grijeh ti je njega stavljat u kategoriju sa ovom dvojicom.Ipak je to osvajac eurolige sa domacim klubom,imao je uspjeha i sa reprezentacijom.Imao bi jos vise da nam najveci talenti ne idu za srbe da igraju.
    Izgubio je od kazahstana sa kombinovanom ekipom.Kad vec provlacis druge sportove,gubio je i Zeljko Obradovic protiv kine i to po sred olimpijade.I kuci na EP je dozivio krah.Pa ga eto i dalje br.1 trener u evropi.Eh,da su nam u druge sportove strucni ljudi kao sto je Ranko.
    Ne ulazim sad u to da li treba da ostane na mjesto selektora,moguce da i trebaju promjene.Ali koga dovesti na njegovo mjesto!?Bolje nam je da se borimo za Ukropinu i takve kao sto je on....

    Dosta ljudi kod nas je izgubilo kompas poslije onog bolnog poraza protiv srbije...A ne znaju da je to neki maximum,i da su nas dva mjeseca prije toga dobili 14:5....to je realan odnos snaga izmedju te dvije selekcije.Svaka neizvjesna zavrsnica,kao sto je bila u onoj utakmicu,nije nista drugo bez podvig.E sad mi smo cudna nacija...
    Last edited by Insua; 23-08-14 at 12:57.

  3. #18403
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    2,076
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E stvarno vise ne znam kako bi ovo komentarisao. Niko me ne moze ubjedit da nemamo dovoljno kvaliteta, i sa ovakvim timom, da dobijemo jedan Kazahstan.
    Pristup igri je precesto los. Volim Capra, ali s tim mora da se izbori, ili mora nesto radikalno da se mjenja.
    Fire in the hole!

  4. #18404
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,966
    Thanks Thanks Given 
    4,808
    Thanks Thanks Received 
    9,853
    Thanked in
    3,740 Posts

    Default

    Ne velim zbog ovog turnira, znalo se u kakvom smo sastavu. Velim zbog njegove mrtve face, neispoljavanja nikakvih emocija, coek djeluje kao pogubljen dok gubimo, zaboravi da postoji time out a kad ga zovne, tajmautove vode igraci, on bukvalno nema sto da rece. A na kraju utakmice vec sad legendarno fatanje za glavu, prosto meni ka strastvenom navijacu nase reprezentacije ne moze a da ne izazove bijes, stres i nervozu. Fata se i Porobic za glavu ali je i bljuva vatru, jebava sve po spisku i trudio se iz petnih zila na svaki timeout da nesto napravi. Gubili smo i sa njim ne velim ali je on bar bio neka projekcija kako trener treba da izgleda i ponasa se.

    Sent from my HTC One M8 using Tapatalk
    War. War never changes.

  5. #18405
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,667
    Thanks Thanks Given 
    476
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    @insua mi u vaterpolu smo imali sest sedam igraca svjetske klase, ni u jednom drugom sportu muskom ih nemamo toliko i necemo imati tako da ti i nije neko poredjenje.

  6. #18406
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Srbi lagano sa Hrvatima, u finalu Madjari bez Denesa Varge, zaradio je brutality u mecu protiv Amera.
    A sto se Capra tice - on je svoju sansu da bude selektor zasluzio rezultatima. Ne nekim velikim trenerskim iskustvom, ali rezultatima svakako.
    P r i m o r a c

  7. #18407
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    803
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by pumba View Post
    @insua mi u vaterpolu smo imali sest sedam igraca svjetske klase, ni u jednom drugom sportu muskom ih nemamo toliko i necemo imati tako da ti i nije neko poredjenje.

    7-8 koji su osvojili zlato u malagu su igrali na zadnje EP.Zadnjih godina Capro bukvalno nagovara neke igrace da igraju turnire.Realno i njima treba odmor.Tesko je takvim igracima bit autoritet,i kad panu u toku utakmice,nekim nervoznim motivacionim govorom im dizat moral,kao sto se odje ocekuje.
    Skoro na svaki veliki turnir idemo do kraja,ruku na srce na kraju uvijek panemo.Po meni,to je realan domet.Posebno kad uzmes u obzir kakvi su nam uslovi.A zlato se ne osvaja bez ljevaka.S Uskokovicem smo osvojili zlato.Njegov naslednik je trebao biti Manduć,ali kita.
    A imas i u kosarku vrhunskih igraca,posebno ona dva kolosa u NBA.Ali se ne odazivaju...zato i nije neko poredjenje.
    Last edited by Insua; 23-08-14 at 13:47.

  8. #18408
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,667
    Thanks Thanks Given 
    476
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    nije isto dva igraca i 6-7. To ti pricam. Da imamo 7 vrhunskih kosarkasa isto bi bilo realno da idemo do kraja stalno, ovako kad imas "drim tim" u vaterpolu realno je da se nadas uvijek medalji. evo sam i editovao post
    Last edited by pumba; 23-08-14 at 15:38.

  9. #18409
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Pa i sad je predsjednik Saveza neko ko nije sa primorja. I neko ko je bez autoriteta.
    Za prosperitet crnogorskog vaterpola je definitivno bitno da se ovaj sport pocne i u Pg razvijat', jer se prije svega medijski slabo sto prati sto nije iz Pg.
    Imamo takmicenje dje npr. idemo na medalju (kao zadnje EP) i nemamo NIJEDNU emisiju tokom takmicenja. Nemamo NIJEDNOG gosta tokom meceva. To ne zavisi ni od Novljana, ni od Kotorana.

    Kotorani i Novljani nisu u nikakvoj svadji, pa da treba neko iz Podgorice da nas miri (vidimo kako podgoricki kadar vodi fudbalski i kosarkaski savez, pa i muski dio rukometnog - neka hvala), vec se radi o tome da postoje odredjeni klupski lobiji (novski i budvanski) i odredjeni ljudi koji misle samo na sebe (ponajvise iz Kotora). Valjda je jasna razlika.
    Insistiracu na tome da predstavnici Primorca u Savezu ubuduce budu angazovaniji, a kadrovici iz Kotora koji su se za neke pozicije sami izborili - neka ih sami i spasavaju. Niti ih je delegirao Primorac, niti mi je normalno da im Primorac cuva pozicije.

    I jos nesto, promijenicu nacin (obim, svrhu...) pisanja na forum. Posto ga svi ne razumiju najbolje. Bice i njima (momcima kojima smeta da ih pominjem) i meni lakse da odje bude sto manje informacija. A vaterpolo taman mozemo prepustit nekome iz Podgorice da ga popularizuje.

    Najlakse se pravit' lud, javit' kad je neka utakmica, a od ljeta do ljeta kukat' kako nam je vaterpolo tu dje jes'.

    Ama bas nikakvu korist od ovoga nikad nisam imao.
    Last edited by cattaro; 23-08-14 at 14:25.
    P r i m o r a c

  10. #18410
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,667
    Thanks Thanks Given 
    476
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    I sam si svjestan da sve sto je dalje od Podgorice za naše medije je NEOPRAVDANO, daleko od srca. Zato sam napomenuo neko ko ce da vodi savez i da brine o tome sto ce da se radi i kako. cak bih svaki sport volio da vodi neko van glavne baze u kojoj moze da se lobira za jednu i drugu stranu. Neko ko nece imati predrasuda ni obaveza tamo ili ovamo.
    Koga cemo citati kad ti ne budes pisao? ne znamo sto se igra dok ne okacis, tako da ne zezaj.

  11. #18411
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Hmmm... aj sad napisi nesto pametno majstore... Budi umjeren i nemoj izaci iz okvira dobrg ukusa..

    A bogami tesko vjerujte mi.. uhh,, da te prospe kazahstan .. hehheh,,, i to nije da je bilo gusto nego dva razlike.. A bice sutra u vijestima tekst od gospodina haverica

    ZNate li vi , postovani citaoci ovih foruma, ko prica i vodi pricu po novinama i televiziji o waterpolu i stanju u ovom sportu, zivaljevic i haveric, nema treceg, tj dugu se omakne pa napise neku kolumnu u vijestima. E ta dvojica ga nisu u zivotu uskocila u vodu a kamuli dovatila loptu i sutnula na gol i nama ovdje prosipaju filozofiju o tome sta je blamaza ili sta je uspjeh ili neuspjeh. A sto bi volio kada bi kako mogli objeviti u neke novine ove nase komentare Jes bas oni znaju ko je trenirao ili ko nije trenirao, ko je dje i kako igrao i ko je i kako upao u koju ekipu... Ali je najlakse napisati da je ovo katastrofa i blamaza... sram da ih bude...

    I opet cu ponoviti .. nema niko pravo da nista kaze onim momcima u bazenu.. oni su po svoj prilici 15 dana prije pocetka ovoga cuda saznali da ce da idu u kazahstan pa lijepo ih ubacili u bazen i ajde igrajte,, al ljudi se odmarali ili igrali ljenju ligu,,, I onda vam je kriv capro? Ili igraci? to govorim onim komentatorima koji pojma nemaju o ovom sportu ali se osjecaju pozvanim da nekome nesto kazu ili spocitaju... pih..

    Capro je kriv? a sto je kriv? zato sto su mu svi ostali otkazali zato sto su umorni, pa mu je ostalo da pokupi ono sto moze da igra ( citaj svi nespremni) i ode tamo. Jeste na trosak naroda crne gore, ali tu ga je savez prosuo, dovoljno je bilo sazvati jednu konferenciju za stampu i reci idemo sa nedovoljno spremnom ekipom pa se nadajte losem rezultatu.. Ali koji ce to majcin sin iz saveza da kaze? Pa to bi znacilo da su NESPOSOBNI.. E jbg.. nema takvog..

    @ cattaro
    treba li nam neko iz podgorice? Ne netreba nam, ali nam treba jedan italije, hrvatske, slovenije, odalkle god , jer nesto mi se ne cini da cemo naci jednog koji ce po misljenju kotorana , novljana i budvana biti dovoljno nezavistan i objektivan da vodi ovo naso cudo od saveza bez bocnih udara . a znas kad ce pustiti keko, boro i ostali da pocne klub u podgorici? NIkad a mozda ni tada... Guzice bi im bile uprocjepu,,, ostali bi i bez ovo malo sponzora... u tom scenariju bih kao najvjerovatniju sliku vidjeo fuziju akademije vicevica sa tim klubom :P

    A kome stari to ne odgovara da pises o njima... nije valjda da te neko prijateljski posavjetovao da vise ne pises ovdje o nasim strucnjacima? ne mogu da vjerujem...
    Please alowe me to introduce myself.......

  12. #18412
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,667
    Thanks Thanks Given 
    476
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    treba li nam neko iz podgorice? Ne netreba nam, ali nam treba jedan italije, hrvatske, slovenije, odalkle god , jer nesto mi se ne cini da cemo naci jednog koji ce po misljenju kotorana , novljana i budvana biti dovoljno nezavistan i objektivan da vodi ovo naso cudo od saveza bez bocnih udara . a znas kad ce pustiti keko, boro i ostali da pocne klub u podgorici? NIkad a mozda ni tada... Guzice bi im bile uprocjepu,,, ostali bi i bez ovo malo sponzora... u tom scenariju bih kao najvjerovatniju sliku vidjeo fuziju akademije vicevica sa tim klubom :P

    to je moja ideja bila, ali mi se cattaro naljuti neko sa strane u svim sportovima.

  13. #18413
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Hiper bas bi ih podgorica pitala da im se digne za vaterpolo
    Podgorica Podgoricanima!

  14. #18414
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Ne treba nam niko sa strane. Treba nam neko nas (iz Boke), upoznat sa svim, ali i neko ko ce misliti o interesu Saveza i reprezentacije Crne Gore, a ne o licnom ili interesu kluba (iz grada iz kojeg dolazi).
    Mozda i imamo takvoga, ali nece da se petlja u ovoj bari punoj krokodila.

    @pumba, nisam se naljutio Samo se nismo razumjeli.

    @Hiper, o klubu u Podgorici se nece pitat ni Keko ni Boro. Bice ga, vjerujem da Veljo to nece ispustit tek tako. Bas sam ga prije par dana pitao u vezi toga, rece mi da bi bilo mnogo vise polaznika da je bilo bolje vrijeme ljetos, kao i da ima tamo i dosta djece koja po projektima nekih NVO (ili vrtica ili...nisam razumio) uce da plivaju. Dakle, mimo kluba koji vode on i B.Zupanovic. Ono sto sam ja vidjeo - njima je onaj (manji) bazen u kom treniraju - mali.
    Neka Cijevna napravi onaj zatvoreni bazen preko puta Delte, pa cemo da vidimo. Ne znam dokle je dosla ta prica, podgoricki novinari bi mogli napisat pricu o tome.
    P r i m o r a c

  15. #18415
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Danas zavrsava Svjetski Kup.
    Danas pocinje EP za U19.

    Mi u timu za SK, dje smo znali kakvi su nam dometi, imamo dva igraca iz U19 (dje takodje znamo da ne mozemo daleko).
    Pocinjemo li danas to takmicenje bez ta dva igraca, sa 11 u sastavu!???

    Ovo je totalno rasulo.
    Nadam se da sam nesto propustio.
    P r i m o r a c

  16. #18416
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Cestitam Srbiji jos jedno osvojeno zlato. Potpuno zasluzeno.
    A od onoga sto sam vidjeo, najbolji medju najboljima je golman Zivojinovic.

    Madjari su apsolutno odje dosli po zlato (i pokazali nama kako treba da se ophodimo prema takmicenjima), ali kad igraju sa Srbima to jednostavno nisu isti Madjari.
    P r i m o r a c

  17. #18417
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    32
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Srbijanska reprezentacija ostvarila je potpunu premoć u 2014. godini. Osvojila je sva natjecanja (svjetsku ligu, europsko prvenstvo i svjetski kup) i u svim je završnicama bila bolja od Mađarske. Bez poraza je privela kraju svjetsku ligu uz uvjerljivo slavlje u završnici (10:6). Na europskom prvenstvu u Budimpešti imala je samo jedan poraz, u skupini od Mađarske (8:6), te jedan remi, u skupini protiv Hrvatske (osam-osam). U završnici su nadigrali domaćina (12:7). Na svjetskom kupu priredila je senzaciju sa znatno pomlađenim sastavom svladavši na peterce u završnici Mađarsku, a na cijelom natjecanju imala je sve pobjede. Tako Srbija u 2014. godini ima sve pobjede, jedan remi i jedan poraz.

  18. #18418
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    par stvari

    kakve veze ima veljko uskokokovic sa podgoricom, ili klubom ili bilo cime .. Niti je osnovao neki klub u podogirici niti radi na promovisanju waterpola u podgorici niti nista slicno.. Isto kao i svi ostali koje odje pominjemo ili ne smijemo da pomenemo , ceka da se uvali... KOliko znam to u podgorici je skola plivanja i nazovi waterpola, gdje neki nazovi treneri uce djecu da plivaju. Prijatelj mi je rekao da je dao 50 evra i na kraju mu sin nije naucio da pliva? Da ne pricam da tu nema lotpi golova i nicega slicnog. Zasto zato sto da bi klub posotjao treba da nekome neto platis, pa da trenere prijavis , pa paltis porez i slicno, a ovako sve sluzi kao izgovor za skidanje kajmaka pod plastom proslih ``zasluga za narod``.
    Ne znam sta to on nece ispustiti lako , ako nista nije ni napravio, ako hoce klub ,sto fino od te ogromne gomile djece koju pominje ne izabere njih 15 pa nek se priajvi na neko takmicenje mladjih kategorija van konkurencije?? Sjetices se da su to radili i bijela, kamenari, kumbor, risan, borac nekada, a cini mi se da su se cak i niksicani pojavljivali. A ne nema toga, jer treba platit autobus pa rucak klincima i tako to,,.. bolje je cekat da se neko pojavi ko bi dao para.. E kako bi ja to sve rascerao po krtkom postupku...
    Please alowe me to introduce myself.......

  19. #18419
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Nikakve reakcije u javnosti na rezultat reprezentacije na FIn,,, ni od novinara( cudi me to od ovih znalaca) , a ni iz saveza.
    Znaci li to da smo ni zadovoljni ni nezadovoljni??? ILi je kao tisina pred buru? Ili se ceka jos ovo od vicevica drugo putesestvije da zavvrsi pa onda da se svode racuni? Ne ce se tu nista desiti po svoj prilici.

    A za to vrjeme nase komsije Hrvati uzese trece mjesto , komsije iz srbije osvojise Fin, u skladu sa mojom prognozom finale je bilo madjarska srbija.
    kada sam vec ovo napisao , zamolio bih one koji su u prethodnim postovima napisali da mi netreba da se brinemo za naslednike nasih zlatnih momaka, da mi kazu na koga su to mislili konkretno. Bojim se da ce ako neko bude na ovo pitanje odgovorio sa Ukropina, ispadnuti da imamo najboljeg igraca na svjetu u toj kategoriji.

    e sada malo da razmisljam naglas, ako mi dopustite.. Ako je zaista Ukropina nasa buducnost , tj ako je on taj koga mi cekamo , onda bi vjerovatno on trebao da bude nosilac igre u tim mladjim kategorijama. KOliko se sjecam njegovo godiste nije nista osvbojilo , a sa starijima je bio 5, ne znam jeli dobio kakvu nagradu, da jeste neko bi to nedje pomenuo.Da su ostali icemu valjda bi odigrali neko polufinale necega ili neku medalju uzeli. Nista se ne desi. Izvodim zakljucak buducnost nije svjetla... Sema ko za 5 godina neki od ovih klinaca iz vladove generacije ne postane igrac ipo.

    S druge strane samo cu primjetiti da je srbija otisla na prvenstvo sa grupom ne tako poznatih ali spremnih igraca od kojih je najstariji imao 22-3 godine, pojacanih sa Mandicem i pobjedila u finalu Gotovo kompletnu madjarsku... A dje smo mi?
    Please alowe me to introduce myself.......

  20. #18420
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    e da ne zaboravim , vjerovatno djurdjic i bulatovic lete avionom iz almy atija u tbilisi da bi igrali na U19...
    Pohvala za momke , a jeli ih neko pitao mogu li , jesu li umorni ....???
    Please alowe me to introduce myself.......

  21. #18421
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Samo budimo realni i jednom vise pocnimo da radimo kako treba, da se postavi sistem i da se postuje ili....

    Ili da ponovim napisano nekada: Mi imamo zlato iz malage, to je valjda dovoljno zar ne?????
    Please alowe me to introduce myself.......

  22. #18422
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    HIPER, samo cu kratko za ovu skolu u PG. Vodim cerku od 5 god. vec mjesec i po u skolu plivanja i mogu ti reci da se odlicno radi! Skola je prejeftina - 35e mjesecno, a trenira se 6 dana nedjeljno po 2,5h!

    Gledam ponekad i treninge vaterpola i jedino sto sam primjetio je da malim podgoricanima nedostaje discipline, ali treneri pokusavaju da je nametnu.
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  23. #18423
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by HIPER View Post
    par stvarikakve veze ima veljko uskokokovic sa podgoricom, ili klubom ili bilo cime .. Niti je osnovao neki klub u podogirici niti radi na promovisanju waterpola u podgorici niti nista slicno.. Isto kao i svi ostali koje odje pominjemo ili ne smijemo da pomenemo , ceka da se uvali... KOliko znam to u podgorici je skola plivanja i nazovi waterpola, gdje neki nazovi treneri uce djecu da plivaju. Prijatelj mi je rekao da je dao 50 evra i na kraju mu sin nije naucio da pliva? Da ne pricam da tu nema lotpi golova i nicega slicnog. Zasto zato sto da bi klub posotjao treba da nekome neto platis, pa da trenere prijavis , pa paltis porez i slicno, a ovako sve sluzi kao izgovor za skidanje kajmaka pod plastom proslih ``zasluga za narod``.Ne znam sta to on nece ispustiti lako , ako nista nije ni napravio, ako hoce klub ,sto fino od te ogromne gomile djece koju pominje ne izabere njih 15 pa nek se priajvi na neko takmicenje mladjih kategorija van konkurencije?? Sjetices se da su to radili i bijela, kamenari, kumbor, risan, borac nekada, a cini mi se da su se cak i niksicani pojavljivali. A ne nema toga, jer treba platit autobus pa rucak klincima i tako to,,.. bolje je cekat da se neko pojavi ko bi dao para.. E kako bi ja to sve rascerao po krtkom postupku...
    Pa Veljo vodi tu skolu. Ima i golova i lopti. Kluba zvanicno nema jos uvijek. Na promociji vaterpola ne mogu da rade oni koji drze skolu vaterpola, niti oni koji je pohadjaju, vec Savez. Ispada da ih branim, ali...ovo su cinjenice.Ne znam za cijene, a ne znam ni koliki je kajmak (iako bi to sve lako bilo izracunat), kao sto rekoh - mene te stvari ne zanimaju. Namjerno to uvijek naglasavam. Jer kad dodjete u priliku da sa nekim porazgovarate na tu temu - odma' misle da im uzimate hleb iz usta.E sad, sa drugim dijelom tvog posta se slazem - mislim da su mogli ovog ljeta prijavit jednu kategoriju da igra (ovo, Kup takmicenje)...ono, van konkurencije, pa neka i nastupe sa starijom generacijom u odnosu na bokeske timove.Kao sto rekoh, bilo je toga i u moje vrijeme (Budva je slala '92. godine na takmicenje 12-ogodisnjaka djecake od 13-14 godina, a takmicenje je bilo u - Tivat!), od toga se mora pocet.Nego, kod nas su svi najpametniji. I koliko vidim najsrecniji su kad se o njihovom radu nidje i nista ne pise.
    P r i m o r a c

  24. #18424
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    32
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Malo statistike. Srbija je u 2014. godini odigrala 23 utakmice. Ostvarila je učinak od 20 pobjeda, 1 remija s pobjedom na peterce, 1 remija i 1 poraza. Postigla je 270 pogodaka (+4 u raspucavanju peteraca), a primila 152 (+2 u raspucavanju peteraca). Ostvarila je razliku +118. Najveći broj postignutih pogodaka u jednoj utakmici joj je 21 (Srbija-Kina 21:9), a najmanji 6 (Srbija-Mađarska šest-osam). Najveći broj primljenih pogodaka joj je 11 (Srbija-Kanada 16:11), a najmanji 1 (JAR-Srbija 1:17).


    Hrvatska je u 2014. godini odigrala 18 utakmica. Ostvarila je učinak od 9 pobjeda, 1 remija s pobjedom na peterce, 1 remija s porazom na peterce, 2 remija i 5 poraza. Postigla je 157 pogodaka (+4 u raspucavanju peteraca), a primila 126 (+4 u raspucavanju peteraca). Ostvarila je razliku +31. Najveći broj postignutih pogodaka u jednoj utakmici joj je 16 (Slovačka-Hrvatska 8:16), a najmanji 4 (Hrvatska-Srbija 4:7). Najveći broj primljenih pogodaka joj je 11 (Francuska-Hrvatska 11:14), a najmanji 3 (Hrvatska-Australija 6:3).

  25. #18425
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    2,076
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Hiper, ne kapiram baš s kim se trenutno svađaš, ali nebitno. Što se mene tiče, već sam rekao, mislim da igrača imamo. Ko će zamjeniti ove što su sad tu? Ima i za njih pristojnih zamjena, ali ovi najbolji ionako ne treba ni mjenjati. Osim nikole, niko od nosilaca igre ne treba da bude zamjenjen čak ni posle Rija. Oni koji izgledaju potrošeno su igrači kao jokić, paskovic, donekle i petrović isl.
    Ali mi ne možemo ni da znamo koliko neki drugi igrači mogu na ovom nivou kad rijetko dobijaju šansu (osim na ovakvim turnirima koji realno nisu baš prava stvar da se izmjeri koliko ko vrijedi).
    Ako i gledamo malo dalje u budućnost, opet ns mislim da je situacija katastrofalna što se tiče igračkog kvaliteta. Osim ako ne mislimo da smo ptetplaceni na po pet ultra talenata po generaciji

    Sent from Pepito
    Fire in the hole!

Page 737 of 933 FirstFirst ... 237637687727733734735736737738739740741747787837 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. P: Karte za vaterpolo
    By straus in forum Ostali oglasi
    Replies: 59
    Last Post: 18-06-09, 15:50
  2. K: Karte za vaterpolo
    By NeroAzzurro in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 16-06-09, 13:02
  3. Vaterpolo :)
    By mc_esseny in forum Olimpijada
    Replies: 2465
    Last Post: 27-08-08, 10:36
  4. Vaterpolo
    By cattaro in forum Primorski
    Replies: 3
    Last Post: 13-10-07, 22:08

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •