View Poll Results: Novi selektor da ili ne?????

Voters
284. You may not vote on this poll
  • DA

    116 40.85%
  • NE

    89 31.34%
  • Nema veze - jer imamo zlato iz malage

    79 27.82%
Page 661 of 933 FirstFirst ... 161561611651657658659660661662663664665671711761 ... LastLast
Results 16,501 to 16,525 of 23319

Thread: CG Vaterpolo

  1. #16501
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,044
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by desert de Lleó View Post
    Ne zezaj casti ti. Nesto nisam vidio Casillasa ili Bufona (oba su igrala finala SP) da posle odbranjenog suta provociraju i svasta pokazuju protivnckim igracima. Ono sto je Nadj sinoc radio je pokazatelj koliki je klosar. Scepo i Radic a i ostali sportisti iz CG se nikad onako nisu ponasali. Niti ce.
    Pokazivao im je da ne mogu da mu daju gol. Nesto u smislu "ne ide to tako" Sasvim lagano, nista uvredljivo, obicni intimidation prisutan ( i potrebno je da je prisutan) u svakom sportu. Na kraju krajeva, kad je nas vaterpolista (zaboravio sam koji) namigivao protivnicima kad im da gol svi su ga u zvijezde digli ovdje
    Deserve's got nothing to do with it.

  2. #16502
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by desert de Lleó View Post
    Ne zezaj casti ti. Nesto nisam vidio Casillasa ili Bufona (oba su igrala finala SP) da posle odbranjenog suta provociraju i svasta pokazuju protivnckim igracima. Ono sto je Nadj sinoc radio je pokazatelj koliki je klosar. Scepo i Radic a i ostali sportisti iz CG se nikad onako nisu ponasali. Niti ce.
    Epic fail.
    Nagy je mala maca za Radica. Iako se odlaskom iz Primorca (sa 32 godine) nesto i promijenio...

    @Fidimose, sve sto si napisao je na mjestu.

    Na FB-u jos sinoc stavih, Madjari su se spremali za nas, a mi smo se ocigledno spremali za nekog drugog! U prevodu, oni su nasa najjaca oruzja (pa i Ivovica) uglavnom neutralisali, mi njihova nismo.
    P r i m o r a c

  3. #16503
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    601 East 54th NY
    Posts
    4,779
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pokazivao im je razne stvari. Plazio se, ironicno smijao, gledao u facu i svasta dobacivao. Ako to treba da radi sportista u finalu bilo kog sporta, onda ok. Uostalom, svi smo vidjeli sinoc sta je taj smecar radio, pa se toplo nadam, da ukoliko ponovo budemo igrali sa njima, da ce neko odma' na pocetku meca da ga pogodi loptom u facu i tako ga onesposobit' za dalje igranje meca. Mislim da je Filip Filipovic lijek za ovakve tipove poput Nadja.

    Cattaro, ne pratim toliko pretjerano vaterpolo (gledam reprezentaciju i ponekad tu zavrsnicu LS) a ovo sto sam gledao Radica i nije toliko provocirao.

  4. #16504
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,044
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by desert de Lleó View Post
    Pokazivao im je razne stvari. Plazio se, ironicno smijao, gledao u facu i svasta dobacivao. Ako to treba da radi sportista u finalu bilo kog sporta, onda ok. Uostalom, svi smo vidjeli sinoc sta je taj smecar radio, pa se toplo nadam, da ukoliko ponovo budemo igrali sa njima, da ce neko odma' na pocetku meca da ga pogodi loptom u facu i tako ga onesposobit' za dalje igranje meca. Mislim da je Filip Filipovic lijek za ovakve tipove poput Nadja.

    Cattaro, ne pratim toliko pretjerano vaterpolo (gledam reprezentaciju i ponekad tu zavrsnicu LS) a ovo sto sam gledao Radica i nije toliko provocirao.
    Pa to ti i kazem-momak im salje poruku "catch me if you can". Sinoc se ispostavilo da mu nisu mogli nista.

    Ono sto radi on rade i fudbaleri, kosarkasi...prilikom svakog duela u koji udju samo se to na TV dobro ne vidi kao onamo.
    Deserve's got nothing to do with it.

  5. #16505
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Onda se ne sjecas Radica i njegovih gestikulacija. Rukama, ali je bilo i psovki (npr. Madarasu, Primorac-Recco u Rijeci).

    Da su nasi probili Nagyja ne bi se tako ponasao. Jbg...
    P r i m o r a c

  6. #16506
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    601 East 54th NY
    Posts
    4,779
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Koliko nas je kostao onaj zicer Jokica.

  7. #16507
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,742
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nađ je kraljina ali manji je od miša kad ga probiju sa svih strana, što je i je li, očekivano. Momak radi nešto slično što je Dikembe Mutombo radio u košarci kad je lijepio banane pa mu niko ne zamjera zbog toga već se nađe neko tipa Jordan i zakuca mu u facu i onda on postane predmet provokacije. Uostalom, sinoć je Kruzija odradio finger wag Nađu kad mu je dao gol (mada dvije sekunde samo jer je morao da se vrati u odbranu).
    imala je oci boje vejna, boje vejna boje runija

  8. #16508
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    White Sandy Beach
    Posts
    8,876
    Thanks Thanks Given 
    234
    Thanks Thanks Received 
    47
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    Ka sto rekoh, opravdfan strah od Madjara i laksi trening sa Italijom.. ALi nema veze, malo li je srebro sa Svjetskog! Svaka vam cast Ajkule crnogorske!

  9. #16509
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ateist View Post
    Zašto u more na kupališta ne stavljate vaterpolska igrališta?! Postoji li u Crnoj Gori nešto slično Divljoj ligi?
    Imamo mi Drugu ligu. Nazalost, to nije na odgovarajucem nivou (pisao sam dosta o tome odje), izmedju ostalogi ne ucestvuju svi koji bi trebalo da ucestvuju - npr. nema Vala sa Prcanja i Borca iz Ora(ho)vca.
    Kumbor, Rivijera (Djenovici), Bokelj (Baosici), Bijela, Galeb (Zelenika) i Risan su stalni klubovi ucesnici.
    U nekom doglednom vremenu nadam se timovima iz Podgorice, Niksica, pa i Bara, Petrovca...
    P r i m o r a c

  10. #16510
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,133
    Thanks Thanks Given 
    2,238
    Thanks Thanks Received 
    2,413
    Thanked in
    1,243 Posts

    Default

    Recordare, uz svo duzno postovanje prema tvom postu i svemu sto recimo pises na pdf Tenis, ovdje mnogo grijesis. Procitaj ljude koji znaju vise i koji su puno kvalitetnih postova napisali na ovoj temi. Nista licno

    Sent from my HTC One using Tapatalk 2

  11. #16511
    Join Date
    May 2009
    Posts
    7,052
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Još smo koma i ne možemo doći sebi.
    Svaka čast momcima,i u bazenu i van njega.
    Toni se ženi naredni vikend,treba se "ekipa" rekuperat do tada.
    Kao i obično, nije ili-ili, nego i-i.

  12. #16512
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    892
    Thanks Thanks Given 
    280
    Thanks Thanks Received 
    74
    Thanked in
    27 Posts

    Default

    ljudi ovo je nevjerovatan uspjeh, kad se pogleda koliko bazena imamo u glavnom gradu, koliko klubova prve lige, i stanovnika... da je srece kao sto nije, da se poradi na ifrastrukturi, da se osnuje jos klubova vaterpolo i plivackih dje bi nam bio kraj? no se ne moze od lopovluka...

  13. #16513
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Recordare88 View Post

    Medjutim, moram prokomentarisati nekoliko drugih stvari. Prvo, vidim da se sveopshta mrznja baca na madjarskog golmana. Nije mi jasno zashto, jer je to covjek koji se ponasa apsolutno prikladno i upravo onako kako treba da se ponasa igrac finala svjetskog prvenstva, bilo kog sporta. Taj momak radi posao koji radi najbolje na svijetu, toga je savrseno svjesan i to i pokazuje=pravi profesionalac. Iskreno, bio bih veoma srecan kad bi se nashi ponasali onako, bilo koji sportisti.
    Tačno tako. Odličan je golman i radi svoj posao, ali ga ne radi kao profesionalac i nema ni promil sportskog ponašanja. Da si ga gledao protiv Hrvatske shvatio bi. Čovjek je odličan golman to stoji, ali stoji i da je gnjida od čovjeka koja poslije svake odbrane provocira (jednom hrvatu je poručio da može da zaroni i popuši mu ga). I meč sa nama je tako počeo(dok mu nisu zatresli mrežu nekoliko puta). Uopšte mi nije jasno zašto mu sudije dozvoljavaju takvo ponašanje

    Quote Originally Posted by Recordare88 View Post
    Drugo, CG jeste mala zemlja, ali je, koliko znam, u vaterpolu velesila. Izmedju nas, Srba, Hrvata, Madjara, ponekad Italijana, Amerikanaca i Shpanaca odlucuju se sve medalje. Kao velesila treba da se i ponasamo-a sportske velesile se ponasaju tako da se na svakom takmicenju zadovoljavaju samo prvim mjestom.
    Potpuno si u pravu, velesila u nekom sportu ne bi trebala biti zadovoljna srebrom. Ali mi nismo velesila već duže vremena


    Sent from my GT-I9100G using Tapatalk 4 Beta
    Last edited by Rakun; 04-08-13 at 18:09.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  14. #16514
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Planet Earth
    Posts
    7,967
    Thanks Thanks Given 
    598
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    prva cetvrtina, tj prvih par minuta odlucili pobjednika, po meni..
    svaka cast momcima, ponosan..

  15. #16515
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ateist View Post
    Zašto u more na kupališta ne stavljate vaterpolska igrališta?! Postoji li u Crnoj Gori nešto slično Divljoj ligi?
    Možda zato što se pravi vaterpolo igra u slatkoj vodi ?


    Sent from my GT-I9100G using Tapatalk 4 Beta
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  16. #16516
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by cattaro View Post
    Attachment 110416


    Kotorski otvoreni bazen. Mjesto dje bi, najmanje 5 mjeseci godišnje, trebalo da se stvaraju novi osvajači medalja.
    Mjesto je zimi pogodno za vez barki (mandrać, što bi mi rekli) ili kojekakve igre bez granica (ljeti). Karnevalske, da bi sve tetke i stricevi precutno aminovali sraman odnos grada prema vaterpolu.

    8 (od 13) + oba trenera, su baš odje poceli. Ali ako želimo kontinuitet onda moramo nešto i da uložimo. U Kotor nije uloženo gotovo ništa još od gradnje zimskog bazena (1984.)
    To je ono osnovno, ali o tome ne pricaju oni nezadovoljni srebrom i nije to sraman odnos grada vec cijele drzave. Imamo 4-5 ekipa od kojih se ne zna koja je u gorem finansijskom problemu, a ako se ne varam nijedam od ovih momaka ne igra u nasim klubovima. Takav maćehinski odnos prema ovom sportu i ovih momamaka se śete samo kad treba da se slikaju sa njima, a ovamo se ocekuju samo zlatne medalje.

  17. #16517
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,133
    Thanks Thanks Given 
    2,238
    Thanks Thanks Received 
    2,413
    Thanked in
    1,243 Posts

    Default

    Da li je ipak malo ruzno da DPSDP kadrovi sa djecom slete jutros u 5 u Podgoricu i najdalje za uru su doma a vaterpolisti slijecu u drugu drzavu, guzva na granici, kroz Hn tek iza podna. Ruzno

    Sent from my HTC One using Tapatalk 2

  18. #16518
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Naravno da je ružno....šta više- ljigavo....gadno...odvratno ....ali....takvi smi mi
    ... to ja znam jer je mene brat u Italiju !

  19. #16519
    Join Date
    May 2009
    Posts
    7,052
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ispade agencija GALILEO ,partijska turistička agencija.
    Jedino je ružno što nijesi imali poslovnog štiha da ranije ugovore čartere,pa da obore cijenu,ali i pohvale za njihovu organizaciju,za špance su doktori.
    Kao i obično, nije ili-ili, nego i-i.

  20. #16520
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    32
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Možda zato što se pravi vaterpolo igra u slatkoj vodi ?


    Sent from my GT-I9100G using Tapatalk 4 Beta
    Glupost. Ja igram u moru svaki dan.

    http://www.divljaliga.com/

    http://www.dance.hr/

  21. #16521
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Da li je ipak malo ruzno da DPSDP kadrovi sa djecom slete jutros u 5 u Podgoricu i najdalje za uru su doma a vaterpolisti slijecu u drugu drzavu, guzva na granici, kroz Hn tek iza podna. Ruzno

    Sent from my HTC One using Tapatalk 2
    Kako su otišli, tako su se i vratili. Kao kučki. Velika sramota.


    Quote Originally Posted by minjo View Post
    Ispade agencija GALILEO ,partijska turistička agencija.
    Jedino je ružno što nijesi imali poslovnog štiha da ranije ugovore čartere,pa da obore cijenu,ali i pohvale za njihovu organizaciju,za špance su doktori.
    ,,Bord direktora Montenegro Airlinesa je na današnjoj sjednici donio odluku da organizuje čarter let za Barselonu za povratak crnogorske vaterpolo reprezentacije i stručnog štaba''.
    http://www.pobjeda.me/2013/08/02/mon.../#.Uf6U05I3BCg


    Crna Gora ne zasluzuje uspjehe vaterpolista!
    P r i m o r a c

  22. #16522
    Join Date
    May 2009
    Posts
    7,052
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cattaro View Post
    Kako su otišli, tako su se i vratili. Kao kučki. Velika sramota.




    ,,Bord direktora Montenegro Airlinesa je na današnjoj sjednici donio odluku da organizuje čarter let za Barselonu za povratak crnogorske vaterpolo reprezentacije i stručnog štaba''.
    http://www.pobjeda.me/2013/08/02/mon.../#.Uf6U05I3BCg


    Crna Gora ne zasluzuje uspjehe vaterpolista!
    http://www.portalanalitika.me/drustv...barseloni.html
    Crnogorski kuckovi grizu samo tako ,đe god da su.
    Kao i obično, nije ili-ili, nego i-i.

  23. #16523
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    32
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Završilo je SP. Sljedeće je 2015. u ruskom Kazanju, 2017. je u meksičkoj Guadalajari, 2019. u južnokorejskom Gvandžiju, a 2021. u mađarskoj Budimpešti. Iduće je prestižno vaterpolsko natjecanje EP koje se održava u Budimpešti od 13. do 26. srpnja. Dvije godine kasnije EP će biti u Beogradu. Po meni je glupost davati domaćinstvo vaterpolskim velesilama. Treba ga davati slabijim državama. Za nešto više od mjesec dana, 7. rujna 2013., saznat ćemo hoće li vaterpolo biti izbačen s Olimpijskih igara. Držim da ne će, da su to prazne priče.

  24. #16524
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by minjo View Post
    http://www.portalanalitika.me/drustv...barseloni.html
    Crnogorski kuckovi grizu samo tako ,đe god da su.
    Je li ovo objasnjenje misterije ko je umjesto vaterpolista putovao avionom?
    O nasem trosku.
    Trebalo bi cestitat agenciji Galileo koja je nasla 100 putnika u CG da plate cijenu od 500e.
    Vaterpolo fanatici.
    Patriote.
    P r i m o r a c

  25. #16525
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,788
    Thanks Thanks Given 
    620
    Thanks Thanks Received 
    1,002
    Thanked in
    522 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Da li je ipak malo ruzno da DPSDP kadrovi sa djecom slete jutros u 5 u Podgoricu i najdalje za uru su doma a vaterpolisti slijecu u drugu drzavu, guzva na granici, kroz Hn tek iza podna. Ruzno

    Sent from my HTC One using Tapatalk 2
    Немој тако-они су пожурили да их што се каже у Подгорици-СРЕТУ илити у преводу да стигну прије ватерполиста да би могли да их дочекају!

Page 661 of 933 FirstFirst ... 161561611651657658659660661662663664665671711761 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. P: Karte za vaterpolo
    By straus in forum Ostali oglasi
    Replies: 59
    Last Post: 18-06-09, 15:50
  2. K: Karte za vaterpolo
    By NeroAzzurro in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 16-06-09, 13:02
  3. Vaterpolo :)
    By mc_esseny in forum Olimpijada
    Replies: 2465
    Last Post: 27-08-08, 10:36
  4. Vaterpolo
    By cattaro in forum Primorski
    Replies: 3
    Last Post: 13-10-07, 22:08

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •