View Poll Results: Novi selektor da ili ne?????

Voters
284. You may not vote on this poll
  • DA

    116 40.85%
  • NE

    89 31.34%
  • Nema veze - jer imamo zlato iz malage

    79 27.82%
Page 660 of 933 FirstFirst ... 160560610650656657658659660661662663664670710760 ... LastLast
Results 16,476 to 16,500 of 23319

Thread: CG Vaterpolo

  1. #16476
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,630
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Još nešto. Da ne zaboravim. Golmanu Mađarske, sve najgore u nastavku karijere.

  2. #16477
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    601 East 54th NY
    Posts
    4,779
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zbog dvije stvari mi je krivo sto izgubismo veceras. Prvo, jer koliko god uvijek jaki bili. madjari su bili a i ostace smecari kakvih nema. Rijetko odvratna reprezentacija. I drugo, ono jos gore po meni - momci iz BG, koji su navijali za nas citavo vrijeme i bude mi bas super, a onda na 5m odatle par momaka iz PG koji naviju za Madjarsku. I jebeno slave poraz svoje reprezentacije. Samo mi je krivo sto ih neko noga nije napunio da ne mogu ustat' iz kreveta do kraja zivota.

    Golman madjara je ... ne znam, mislim da ste vi dovoljno rekli o njemu. Najgadniji sportista u zadnjih par godina sigurno.

    Ivovic je veceras dokazao da je trenutno najbolji igrac svijeta.

  3. #16478
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    PG
    Posts
    8,233
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kako su dobre one Madjarice...ufff!

  4. #16479
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by desert de Lleó View Post
    Zbog dvije stvari mi je krivo sto izgubismo veceras. Prvo, jer koliko god uvijek jaki bili. madjari su bili a i ostace smecari kakvih nema. Rijetko odvratna reprezentacija. I drugo, ono jos gore po meni - momci iz BG, koji su navijali za nas citavo vrijeme i bude mi bas super, a onda na 5m odatle par momaka iz PG koji naviju za Madjarsku. I jebeno slave poraz svoje reprezentacije. Samo mi je krivo sto ih neko noga nije napunio da ne mogu ustat' iz kreveta do kraja zivota.

    Golman madjara je ... ne znam, mislim da ste vi dovoljno rekli o njemu. Najgadniji sportista u zadnjih par godina sigurno.

    Ivovic je veceras dokazao da je trenutno najbolji igrac svijeta.
    Što im onda ti ne ustade

  5. #16480
    Join Date
    May 2011
    Posts
    7,105
    Thanks Thanks Given 
    161
    Thanks Thanks Received 
    77
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zaradona View Post
    Kako su dobre one Madjarice...ufff!
    Najljepše žene Evrope vjerovatno.
    Lord, the pitiful screams of all them college-educated women!

  6. #16481
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Nikšić
    Posts
    3,945
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    13
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Je li ispratio ko iz evrope ovo prvenstvo?
    Quote Originally Posted by Ego_and_his_own View Post
    nemoguce je da dobar covjek ne vjeruje u Boga.

  7. #16482
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Buvara
    Posts
    1,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nadam se iskreno da ce ivovic pokupit nagradu za najboljeg igraca svijeta ove godine, definitivno je zasluzio.
    <--- leuk

  8. #16483
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    246
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mitro View Post
    Što im onda ti ne ustade
    zato sto je curly mother fucker

  9. #16484
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Pravu ocjenu je dao uskokovic
    Podgorica Podgoricanima!

  10. #16485
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    1,758
    Thanks Thanks Given 
    170
    Thanks Thanks Received 
    297
    Thanked in
    99 Posts

    Default

    Ovi iz Montenengro Airlinesa rekose da oni salju charter za vaterpoliste i strucni stab...Dva aviona sletjela u 5 jutros kad nikoga od vaterpolista medju putnicima nema . Oni dolaze redovnim letom na Dubrovnik...Poslije sam vidio ko su "vaterpolisti" sve ljudi iz DPS i SDP....i njihova djeca...kakva obmana javnosti .Dali su novac poreskih obveznika da oni lete i vide Barselonu...a vaterpolistima rekli snadjite se....

  11. #16486
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    32
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Najbolji igrač: Dénes Varga
    Najbolji vratar: Viktor Nagy
    Najbolji strijelac: Aleksandar Ivović, Sandro Sukno (20 pogodaka)

    Momčad SP-a

    *Viktor Nagy (vratar)
    *Duško Pijetlović (sidraš)
    *Pietro Figlioli
    *Aleksandar Ivović
    *Mlađan Janović
    *Sandro Sukno
    *Dénes Varga

    ŠTO SAM ZAMIJETIO?

    * Mađarska je ovim zlatom postala najuspješnija država u povijesti svjetskih vaterpolskih prvenstava, zadnje zlato osvojili su isto u Barceloni 2003.
    * vaterpolisti su Crnoj Gori donijeli prvo svjetsko odličje u skupnim športovima
    * Hrvatska je osvojila četvrto uzastopno odličje i treću uzastopnu broncu
    * najbolji strijelci SP-a su Aleksandar Ivović i Sandro Sukno s po 20 pogodaka
    * Australija je jedina neeuropska momčad među prvih 8
    * zbog momčadi kao što su JAR, Novi Zeland, Kina, Kazahstan i Kanada EP se čini natjecanjem na kojem je teže napraviti dobar ishod nego na SP
    * u vaterpolu nema crnaca
    * Mađarska je jedina osvojila odličje i na muškom i na ženskom turniru

  12. #16487
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,133
    Thanks Thanks Given 
    2,238
    Thanks Thanks Received 
    2,413
    Thanked in
    1,243 Posts

    Default

    Nasi momci su upravo prosli kroz Baosice. Molim vas podrzimo ih, ipka su osvojili srebro. Borili su se, zasluzili su.
    Svaka cast momci.
    Evo ih


  13. #16488
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Buvara
    Posts
    1,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ateist View Post
    Najbolji igrač: Dénes Varga
    Najbolji vratar: Viktor Nagy
    Najbolji strijelac: Aleksandar Ivović, Sandro Sukno (20 pogodaka)

    Momčad SP-a

    *Viktor Nagy (vratar)
    *Duško Pijetlović (sidraš)
    *Pietro Figlioli
    *Aleksandar Ivović
    *Mlađan Janović
    *Sandro Sukno
    *Dénes Varga

    ŠTO SAM ZAMIJETIO?

    * Mađarska je ovim zlatom postala najuspješnija država u povijesti svjetskih vaterpolskih prvenstava, zadnje zlato osvojili su isto u Barceloni 2003.
    * vaterpolisti su Crnoj Gori donijeli prvo svjetsko odličje u skupnim športovima
    * Hrvatska je osvojila četvrto uzastopno odličje i treću uzastopnu broncu
    * najbolji strijelci SP-a su Aleksandar Ivović i Sandro Sukno s po 20 pogodaka
    * Australija je jedina neeuropska momčad među prvih 8
    * zbog momčadi kao što su JAR, Novi Zeland, Kina, Kazahstan i Kanada EP se čini natjecanjem na kojem je teže napraviti dobar ishod nego na SP
    * u vaterpolu nema crnaca
    * Mađarska je jedina osvojila odličje i na muškom i na ženskom turniru
    po meni potpuno nezasluzeno. ivovic je definitivno trebao biti najbolji igrac turnira jer je u svakoj utakmici igrao vrhunski, cak I u onoj protiv grcke. na EP u ajndhovenu, iako smo izgubili, najbolji igrac je bio mladjan janovic, tako je I ovdje trebalo, nema veze sto je CG izgubila, ivovic je morao biti najbolji igrac.
    <--- leuk

  14. #16489
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    5,936
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Beethoven's C*** View Post
    Najljepše žene Evrope vjerovatno.
    najvece jebacice evrope..

  15. #16490
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Leka je definitivno odigrao jedan strasan turnir. Ubjedljivo najbolji igrac. Profesor.
    Medjutim, kad vidim kriterijum za prvu sedmorku (bez ijednog ljevaka) onda mi je sve jasno kako se sve to biralo.

    Ja se iskreno nadam da ce se (opet, kao nakon OI) crnogorska vaterolo reprezentacija podic' nakon ovoga prije nego se ja oporavim
    P r i m o r a c

  16. #16491
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    .../localhost/
    Posts
    6,381
    Thanks Thanks Given 
    54
    Thanks Thanks Received 
    321
    Thanked in
    80 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cattaro View Post
    Leka je definitivno odigrao jedan strasan turnir. Ubjedljivo najbolji igrac. Profesor.
    Medjutim, kad vidim kriterijum za prvu sedmorku (bez ijednog ljevaka) onda mi je sve jasno kako se sve to biralo.

    Ja se iskreno nadam da ce se (opet, kao nakon OI) crnogorska vaterolo reprezentacija podic' nakon ovoga prije nego se ja oporavim

    zlokovicu jesi to ti?
    the World's leading dance event
    Sensation


  17. #16492
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Ne Janovic sam
    P r i m o r a c

  18. #16493
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    podgorica
    Posts
    3,442
    Thanks Thanks Given 
    39
    Thanks Thanks Received 
    43
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cattaro View Post
    Leka je definitivno odigrao jedan strasan turnir. Ubjedljivo najbolji igrac. Profesor.
    Medjutim, kad vidim kriterijum za prvu sedmorku (bez ijednog ljevaka) onda mi je sve jasno kako se sve to biralo.

    Ja se iskreno nadam da ce se (opet, kao nakon OI) crnogorska vaterolo reprezentacija podic' nakon ovoga prije nego se ja oporavim
    citava organizacija dje se himne pustaju sa Nokie, ponekad i pogresne (srbijancima), dje se potpisuju pogresni treneri, i na kraju sinoc su dali nekakvi pehar Leki i Suknu da podijele. Trebali su im klijesta trazit da ga raskomadaju na dva dijela pred svima

  19. #16494
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Click image for larger version. 

Name:	ljetni.jpg 
Views:	252 
Size:	11.6 KB 
ID:	110416


    Kotorski otvoreni bazen. Mjesto dje bi, najmanje 5 mjeseci godišnje, trebalo da se stvaraju novi osvajači medalja.
    Mjesto je zimi pogodno za vez barki (mandrać, što bi mi rekli) ili kojekakve igre bez granica (ljeti). Karnevalske, da bi sve tetke i stricevi precutno aminovali sraman odnos grada prema vaterpolu.

    8 (od 13) + oba trenera, su baš odje poceli. Ali ako želimo kontinuitet onda moramo nešto i da uložimo. U Kotor nije uloženo gotovo ništa još od gradnje zimskog bazena (1984.)
    P r i m o r a c

  20. #16495
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    32
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zašto u more na kupališta ne stavljate vaterpolska igrališta?! Postoji li u Crnoj Gori nešto slično Divljoj ligi?

  21. #16496
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Buvara
    Posts
    1,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pogledah sad snimak utakmice na miru, bez nervoze. I sad mi je vrlo jasno zasto I kako smo izgubili ovu utakmicu. protiv srbije smo 32 min igrali punom snagom, skoncentrisano do kraja, protiv italije 28 min (ne racunam ona 4 min opustanja pri 6 razlike na kraju), a protiv madjara smo imali citavih 13 minuta praznog hoda na pocetku. od 13.og minuta do kraja, mi smo dali 7 golova, a madjari samo 5. madjari nista spektakularno nisu odigrali, ali su isto kao I grci samo iskoristili ono sto smo im mi poklonili, a to je trecinu utakmice bez gola. ljudi, madjari su u prvih 12 minuta samo 5 puta sutnuli I dali 3 gola, a mi smo u prvoj cetvrtini imali 10 suteva na gol (u jednom napadu koji je trajao skoro 5 punih napada smo imali 4 suta na gol). ovim ne zelim da umanjim njihovo zlato I uspjeh, ali su jednostavno igrali svih 32 min skoncentrisano sa glavama u bazenu, a ne na pobjednickom postolju. naravno, I benedek je rekao da se CG moze pobijediti samo takvom igrom. sad tek vidim koliko je ucinak draska brguljana bio ocajan I u napadu I u odbrani - sut 0/7, a u odbrani skrivio peterac I primio gol nakon sto mu je sivos pobjegao. ono sto mi ostaje nejasno je zasto capro toliko voli da forsira igrace. vidio je da drasku ne ide I po meni je kruzija morao u tom slucaju imati vecu minutazu. s druge strane, ne mogu da vjerujem da jedan jokic zavrsava turnir bez postignutog gola. a onaj zadnji napad sa igracem vise je kriminalan, ne mogu da vjerujem da nisu dodali loptu ivovicu koji je bio sam ko duh na nekih 3-4 metra. u svakom slucaju da nismo imali onaj prazan hod na pocetku, osvojili bi ovo kao sto smo I najavljivali.
    Last edited by Fidimose; 04-08-13 at 14:03.
    <--- leuk

  22. #16497
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    podgorica
    Posts
    3,442
    Thanks Thanks Given 
    39
    Thanks Thanks Received 
    43
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    danas ce milo obecat 9 bazena...

  23. #16498
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,044
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Prvo (da ne bih dobijao prozivke zbog toga) da se ogradim za nekoliko stvari: vaterpolo generalno ne gledam (ispratim nase u polufinalima i finalima velikih takmicenja kad dodju do tog nivoa), jer mi je generalno dosadan (ne bacam hejt, cisto kazhem da je meni tako). O vaterpolu mnogo ne znam-stoga necu komentarisati igru, utakmice, taktike i ostalo. Nisam sve ni pogledao-gledao sam nase protiv Srbije drugo poluvrijeme i sinoc citavu utakmicu (gledao bih i protiv Italije vjerovatno ali me putovanje sprijecilo).

    Medjutim, moram prokomentarisati nekoliko drugih stvari. Prvo, vidim da se sveopshta mrznja baca na madjarskog golmana. Nije mi jasno zashto, jer je to covjek koji se ponasa apsolutno prikladno i upravo onako kako treba da se ponasa igrac finala svjetskog prvenstva, bilo kog sporta. Taj momak radi posao koji radi najbolje na svijetu, toga je savrseno svjesan i to i pokazuje=pravi profesionalac. Iskreno, bio bih veoma srecan kad bi se nashi ponasali onako, bilo koji sportisti.

    Drugo, CG jeste mala zemlja, ali je, koliko znam, u vaterpolu velesila. Izmedju nas, Srba, Hrvata, Madjara, ponekad Italijana, Amerikanaca i Shpanaca odlucuju se sve medalje. Kao velesila treba da se i ponasamo-a sportske velesile se ponasaju tako da se na svakom takmicenju zadovoljavaju samo prvim mjestom. Konkretno, tim se u ovom slucaju tako i ponasao-ali cjelokupna javnost nije. Nasa javnost je puna gubitnickog mentaliteta i olako se zadovoljava manjim. Konkretno, kad su izborili polufinale ovdje je bilo slavlje kao da su osvojili 4 olimpijade-iako nisu jos ni medalju bili osvojili. Kad su izborili finale najavio se docek gromoglasno. Dragi moji, doceci se najavljuju i organizuju posle takmicenja, a ne dok traje. Javnost mora da tjera sportiste da streme ka najvecem, ka pobjedi i prvim mjestima, uvijek. Rezultatski pritisak je pozitivna stvar-on tjera igrace da izvuku poslednje atome snage iz sebe, sve shto imaju i potcine to samo jednom cilju-da pobijede. To je ovdje izostalo-igraci su za navijace i medije posle 1/4 finala vec osvojili zlato i takva percepcija javnosti im je odnijela dobar dio motiva i koncentracije u finalu.

    Naravno, srebrna medalja jeste uspjeh-to niko ne spori, ali o tom uspjehu je trebalo pricati posle finala. Dok god moze da se osvoji zlatna-srebro nije uspjeh niti je dovoljno. Evo nekoliko primjera iz zhivota-biste li bili zadovoljni da konkurisete za radno mjesto i 3 dana prije konkursa vam neko saopsti da ste od 16 kandidata drugi na listi? Ili, zamislite da je u trci za atomsku bombu SAD "osvojila" drugo mjesto (a Njemacka prvo)-vjerovatno se ovo prvenstvo ne bi ni igralo. Jesu li navijaci Real Madrida zadovoljni sto je njihov tim osvojio srebrnu medalju u shpanskoj Primeri? Naravno da nisu. I zbog svega ovoga nije se trebalo postaviti kako se postavilo-vec motivisati tim i managera maksimalno za poslednju i najvazniju prepreku.

    Ponavljam, ja nisam ekspert za vaterpolo-ali znanje drugih sportova mi dozvoljava da uocim kad jednom timu ocigledno fali koncentracija. To je bio slucaj sa nasima sinoc. Jer kad ti igrac 3 puta dodje na gol liniju i da gol (protivnicki), kad 10 shuteva pucash pravo u protivnickog golmana i kad ti se 90 posto napada svede na dodavanje 2 spoljna igraca (ne znam kako se zove pozicija-oni najudaljeniji od gola)-jasno je da je upravo problem koncentracija i motivacija. A mislim da je javnost odnijela dobar dio toga ovaj put. Ne sporim, ponavljam-naravno da su momci zasluzili docek i da je drugo mjesto uspjeh-ali se sve to radi posle takmicenja. Dok traje-"Vincere non e importante, e la sola cosa che conti-shto bi rekao Boniperti.
    Deserve's got nothing to do with it.

  24. #16499
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    podgorica
    Posts
    3,442
    Thanks Thanks Given 
    39
    Thanks Thanks Received 
    43
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    ovo poredjenje sa atomskom bombom je nesto sto jos nisam vidio na forumu, bomba u kategoriji "bisera" , da oprostis
    na stranu to sto si napisao najveci post o sportu koji ne pratis. :cold:

  25. #16500
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    601 East 54th NY
    Posts
    4,779
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Recordare88 View Post
    Medjutim, moram prokomentarisati nekoliko drugih stvari. Prvo, vidim da se sveopshta mrznja baca na madjarskog golmana. Nije mi jasno zashto, jer je to covjek koji se ponasa apsolutno prikladno i upravo onako kako treba da se ponasa igrac finala svjetskog prvenstva, bilo kog sporta. Taj momak radi posao koji radi najbolje na svijetu, toga je savrseno svjesan i to i pokazuje=pravi profesionalac. Iskreno, bio bih veoma srecan kad bi se nashi ponasali onako, bilo koji sportisti.
    Ne zezaj casti ti. Nesto nisam vidio Casillasa ili Bufona (oba su igrala finala SP) da posle odbranjenog suta provociraju i svasta pokazuju protivnckim igracima. Ono sto je Nadj sinoc radio je pokazatelj koliki je klosar. Scepo i Radic a i ostali sportisti iz CG se nikad onako nisu ponasali. Niti ce.

Page 660 of 933 FirstFirst ... 160560610650656657658659660661662663664670710760 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. P: Karte za vaterpolo
    By straus in forum Ostali oglasi
    Replies: 59
    Last Post: 18-06-09, 15:50
  2. K: Karte za vaterpolo
    By NeroAzzurro in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 16-06-09, 13:02
  3. Vaterpolo :)
    By mc_esseny in forum Olimpijada
    Replies: 2465
    Last Post: 27-08-08, 10:36
  4. Vaterpolo
    By cattaro in forum Primorski
    Replies: 3
    Last Post: 13-10-07, 22:08

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •