View Poll Results: Novi selektor da ili ne?????

Voters
284. You may not vote on this poll
  • DA

    116 40.85%
  • NE

    89 31.34%
  • Nema veze - jer imamo zlato iz malage

    79 27.82%
Page 382 of 933 FirstFirst ... 282332372378379380381382383384385386392432482882 ... LastLast
Results 9,526 to 9,550 of 23319

Thread: CG Vaterpolo

  1. #9526
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Prvo velike cestitke Budvi na odlicnoj igri i pobjedi nad Jugom. Definitivno je Jug pokopao golman, ali je i ogromna zasluga Trbojevica, koji je stavio u mali dzep Sukna. Sefik je bio izvanredan, Ticic je odigrao kapitenski, Damjan je odigrao na svom nivou.
    Uputio bih svim nasim trenerima toplu preporuku da se ugledaju na nacin vodjenja ekipe MAcha. Znaci covjek je u utakmici svoje karijere tri puta ustao sa klupe i nesto prokomentarisao sudijama. Svaka cast Macho!!

    U mom prethodnom postu sam ja dao moje vidjenje situacije sa kupom , kotorom i slicno.. Mozda je to lako za popiti onima koji znaju nesto o vaterpolu, mozda onima koji ne znaju, ali eto tako ja to vidim.

    Samo da ne bi bilo da sam maliciozan, ona prva recenica, gdje ima dima ima i vatre, je bila u smjeru da se i ja donekle slazem da vam rade o glavi, mislim na klub naravno. I zato je zalosna sudbina u pitanju, da se takvom klubu radi o glavi..
    Please alowe me to introduce myself.......

  2. #9527
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    874
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Cattaro,

    mislim da u jednoj stvari griješiš, iako kažem da jako dobro poznaš stvari u i oko bazena.

    BUDVANSKI LOBI NIJE napravio to što ti pričaš, niti budvanski lobi postoji kao nekakvo čudo u savezu. Sve su zasrali KOTORANI koji su članovi i aktivisti DPS-a : Adžići, Radunović, Aprcović, i naravno Peuro Porobić...jer oni žive ( i to jako dobro) od ovog haosa. Budvani su nagovoreni od strane Porobića da uzmu Brguljana, a registraciju je odradila gorepomenuta grupa.

    U slučaju da Radunović dobije namještenje, mislim da je realno da mu dođemo sa bocom na čestitku u kancelariju. Ja ću to sigurno napraviti...Usrano *****...kotorsko
    Brooclyn Forever !

  3. #9528
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    @kozak,
    cudi me da zanemarujes ulogu Ticica (koji je savjetnik Premijera!), a i Srecka Uskokovica, koji se mic po mic uvalio cak i u Upravni Odbor Saveza! Interese VK Budva stite prvenstveno oni, a ne bilo ko iz Kotora.
    Aprcovic i Radunovic su DPS pioni koji su odlucili ono sto im je receno.
    Inace, neposredno pred mec Primorca i Jadrana pojedinci su zaustavili Nena Radunovica i pitali ga izmedju ostalog da li je Brguljan igrao prvi mec finala Kupa(u Bd). Nije znao odgovor. Za nevjerovat.


    Cestitam budvanima istorijski plasman na F4! Iako je to kvalitetna ekipa, trebalo je da se mnogo toga poklopi da dodju u ovakvu situaciju...koju su iskoristili! Mnogo mi je drago zbog Vjeka i Macha!
    Sto se utakmice tice, budvani su uglavnom dominirali, a kao sporan momenat ne mogu a da ne navedem onaj peterac, kad je lopta bila gotovo pola metra pod vodom. Tad je Budva drugi put otisla na +2.
    Jugu 2 najbolja sutera (Sukn0 & Jokovic) nevidljivi.
    Ako Budva umrtvi igru (kako samo ona zna ) i ako Sefik svede Recca na 4-5 golova mozda budvani i naprave cudo...
    Last edited by cattaro; 04-05-11 at 23:01.
    P r i m o r a c

  4. #9529
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    dbk/zg
    Posts
    1,218
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by big giant head View Post
    toliko o ozbiljnoj raspravi. ovdje se nekako uvijek ponavlja ista matrica. ili si s nama, ili si protiv nas. sve je crno-bijelo.

    @dida, da ne bude da sam te ignorisao, prije nego sto se odjavim malo. slazem se, nije jednaka sudijska kradja i verbalna prepucavanja. no, ja to nisam ni rekao. rekao sam da ne mozes ocekivati da te neko shvati kao neostrascenog sagovornika, ako u isto vrijeme radis neke stvari koje su takodje prilicno protiv pravila [cak ne ni protiv vaterpolo pravila, nego protiv zakona]. pri tom, ja sam vrlo jasno rekao sta mislim o samim sudijskim odlukama.
    lompar je clan kluba, on je to i kad je iskljucen sa utakmice. ako stane sa navijacima koji rade to sto rade, pa jos odbijaju napustanje tribine koje je sudija trazio [sta god mislili o toj odluci, pravila sudiji daju mogucnost da je donese, i pravila kazu da se to mora ispostovati].
    sad mi je vec glupo sto u toj mjeri pricam o lomparu, jer nije njegov potez najvaznije sto se desilo tamo, i svakako ga ne izjednacujem sa potezima sudija, ali svejedno, ne vidim opravdanje za onako nesto. to mislim i kad tako nesto napravi trener ekipe koja je rival tima za koji navijam, ili kad uradi neko iz ekipe za koju navijam.
    nisam shvatio na što si mislio kad si reko da je nešto protiv zakona? lompar je uvijek član kluba, a zašto ko član kluba ne bi smio navijat (pa taman i neprimjereno)? s tribine se smije navijat. uostalom puno je važnije da sudac (uvijek su grijesi onih koji su zaduženi za provodit pravdu teži) koji treba sudit ne dođe KRAST. svaki normalan čovjek bi se ostrastio da ti netko nešto onako dosudi poput isključenja brguljana. posebice, ako se takve i slične odluke događaju kroz prethodni period i samo se ponavljaju.

    meni je upravo suprotno, baš drago da se našo netko ko će onako reagirati ko lopmar i napisati ovo što je napisao. da je barem takvih ljudi više u vaterpolu općenito, i u nas.

    a nevezano za lompara, zar je toliki grijeh vrijeđati nekog igrača samo zato što je on kapetan reprezentacije? pa nije isus pa da je bezgrešan.


    edit: i zaboravio sam, za pražnjenje bazena (gledatelja) su zaduženi redari i policija. pa gdje si vidio da se dogodilo da sami "huligani" napiste objekat, u bilo kojem sportu. a vidjeli smo da to ni policija ni redari nisu napravili. da li na svoju ruku, ili im je neko iz uprave primorca to rekao, ne znam. ako su na svoju ruku onda je nepravedno da je utakmica registrirana 0:5 jer što je klub mogao ako su ovi otkazali poslušnost - čuo se službeni spiker da poziva na pražnjenje dijela tribina.
    Last edited by dida122; 05-05-11 at 00:40.
    vaterpolski portal - www.dance.hr

  5. #9530
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    dbk/zg
    Posts
    1,218
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    čestitke budvi na pobjedi. i svima kojima je drago što i crna gora ima klub na final4-u.

    apsolutno zaslužena pobjeda budve, jug je odigro užasno. ne bi se složio da je danas nižić nešto kriv. puno više grešaka (on je objektivno kriv samo za onaj prvi gol od trbojevića) su radili oni od kojih se puno više očekuje, sukno, joković i marković ostali. mislim da je s ovim prezentacijama - jako strašljiva igra svih jugaša - fatović zapečatio svoju sudbinu na klupi. preporučam mu da ode još par godina radit s juniorima, pa neka se vrati kad još malo ispeče zanat. sad ostaje pitanje ko će nam doć, ja bi tucka ili đuha.

    što se tiče te pogreške suca, jes da je bila u nezgodno vrijeme, ali je to izoliran slučaj. može i sudac pogriješit, nisu suci presudili utakmicu.
    vaterpolski portal - www.dance.hr

  6. #9531
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Ovo za registraciju utakmice u ovom slucaju (kad milicija ne odradi svoj dio posla) si dobro zapazio, no sudije i supervizor su se tu kurvinski postavili - trazili su od naseg predstavnika (Dragan Samaradzic) da on kao potjera navijace...valjda. Interesantno je da nikakvo zvanicno upozorenje (osim da napustimo bazen) nije bilo. Nismo ni djeca, ni od juce, prisustvovali smo i drugim, znatno posjecenijim i vaznijim utakmicama, ali se sigurno nidje i nikad nije desilo da se utakmica prekida zbog vrijedjanja sudije!?

    Sto se peterca tice, to je najstrozija kazna u vaterpolu i ne moze se sudit za svaku glupost, niti za svaku situaciju kad igrac koji napada stoji sa loptom blize golu od igraca koji ga napada(ju)! To vazi i za mec u Bd i za mec u Ko, kad je nas bek drzao visoko ruke podignute i stojao ledjima okrenut centru (Premusu)...
    P r i m o r a c

  7. #9532
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    874
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Uskokovićev uticaj je zanemariv; gotovo beznačajan. Tičić se trudi, ali sve je to smiješno. Moraš znati da je Tičić čovjek sa natprosječno niskom inteligencijom ( glup kao *****) i da ga niko ne jebe. Savjetnik je postao kada je otkucao Sveta.
    Peuro je uzrok svega. I DPS. Peuro je napucikao Budvane da uzmu Draška, sredio sve sa ocem i sa Budvom jer ih je zajebao prije dvije godine.

    Kotorani su sve zakuvali. Kompleksaši koji se svete sopstvenom klubu i gradu jer su jajare.
    Brooclyn Forever !

  8. #9533
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    ''Dan'' opet na nivou:



    Pitanje redakcije

    Utvrđeno je: Draško Brguljan je isključen, Draško Brguljan se nakon toga nesportski ponašao. Anđelo Šetka je ometao izvođača najstrože kazne, pa je kažnjen. Klupa Primorca je nesportski reagovala pa su pale kazne. Navijači (iako biraju medije za saopštenja) su reagovali, pa je zbog toga susret prekinut, sve je utvrđeno i ekspresno odreagovano, ali naša redakcija postavlja pitanje: da li je i koliko kažnjen sudija koji je svemu kumovao?
    Neopravdano je Brguljana poslao na tribine a odatle je sve krenulo. I za sudiju treba sudija i da javno obznani kaznu. Jedino tako možemo spasiti sport.
    V. D.


    http://www.dan.co.me/?nivo=3&rubrika...tum=2011-05-04
    P r i m o r a c

  9. #9534
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Slozio bih se sa pitanjem Veselina Drljevica:

    Koliko je kaznjen sudija za onakvu gresku?

    Sa stanovista ocjenjivanja sudija, svaka materijalna povreda pravila koja direktno utice na rezultat utakmice ( ili u ovom slucaju na njen prekid ) od strane sudije , se sankcionise sa ocjenom 1, i taj sudija biva suspendovan na odredjeno vrjeme.

    Kao komentar rekao bih da sudije uopste nisu ocjenjene na datoj utakmici. Nije vrednovano ono sto su uradili uopste. Pa sad vi zakljucite sto je to bilo ili nije i zasto?

    U odbranu sudije Matijasevica reci cu sledece:
    - Nije prvi put da dozivljava neprijatnosti od kotorske publike, prosli put kada su ga gadjali nije trazio da se isprazni tribina, vec samo da se navijaci povuku tri reda od ograde.
    - Takodje kada su svi odbijali da sude utakmicu finala kupa ( pola zvanicnih lica je iznenada dodbilo neke viruse i neodlozne obaveze) on je prihvatio nezahvalnu duznost.

    samo mi nije jasno zasto nisu pogledali snimak i promjenili odluku, ljudski je pogrjesiti, eno i onaj kralj sinoc dade budvanima peterac , dje im ga ni Macho ne bi svirao
    Please alowe me to introduce myself.......

  10. #9535
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    1,949
    Thanks Thanks Given 
    9
    Thanks Thanks Received 
    201
    Thanked in
    70 Posts

    Default

    sve ti je ovo super samo sto ova dvojica nisu slucajno grijesila,pa da se trazi gledanje snimka,sto opet ne bi trebalo bit dozvoljeno(ne sjecam se tacno koja al utakmica u budvu gdje su ponistili gol tako) nije ovo tenis, i nije Matijasevic trazio da se isprazne tribine no Adzic,a Matijasevic kao sto mu nije prvi put da dozivi neprijatnosti,nije mu ni prvi put da nas je pokrao....

  11. #9536
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    235
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by HIPER View Post
    Slozio bih se sa pitanjem Veselina Drljevica:

    Koliko je kaznjen sudija za onakvu gresku?

    Sa stanovista ocjenjivanja sudija, svaka materijalna povreda pravila koja direktno utice na rezultat utakmice ( ili u ovom slucaju na njen prekid ) od strane sudije , se sankcionise sa ocjenom 1, i taj sudija biva suspendovan na odredjeno vrjeme.

    Kao komentar rekao bih da sudije uopste nisu ocjenjene na datoj utakmici. Nije vrednovano ono sto su uradili uopste. Pa sad vi zakljucite sto je to bilo ili nije i zasto?

    U odbranu sudije Matijasevica reci cu sledece:
    - Nije prvi put da dozivljava neprijatnosti od kotorske publike, prosli put kada su ga gadjali nije trazio da se isprazni tribina, vec samo da se navijaci povuku tri reda od ograde.
    - Takodje kada su svi odbijali da sude utakmicu finala kupa ( pola zvanicnih lica je iznenada dodbilo neke viruse i neodlozne obaveze) on je prihvatio nezahvalnu duznost.

    samo mi nije jasno zasto nisu pogledali snimak i promjenili odluku, ljudski je pogrjesiti, eno i onaj kralj sinoc dade budvanima peterac , dje im ga ni Macho ne bi svirao
    ovaj dijo je apsolutno netacan jer je i na tada pomenutoj utakmici kada je pogodjen stolicom u ledja a isto radi crvenog kartona doduse capru...trazio je da se isprazni tribina pa kad smo odbili onda je bilo da se isprazne prva 3 reda...
    i kada smo vec kod stolice na zadnjoj utakmici...ona ja doletjela iz srednjeg djela istocne tribine (100% provjereno), pa cemu onda da se isprazni kop na kome i nema tribina...
    ma foliranti i dupelisci sve do jednog...

  12. #9537
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Da, to je mozda i najveca sprdnja - na kopu nema stolica, a kasnije trazeno da se izbace bas navijaci.
    Mada sam ja od pocetka siguran da je prekid bio izreziran. Nakon odluke vezane za Kup znalo se da nece trebat' puno da se publika digne na noge i pronadje razlog za prekid meca. Pa Adzic je preko 1 minuta stojao ispod kopa, gledao i slusao nas...dje to ima??? Po tome, mogao je prekinut svaku utakmicu Primorca koju je sudio u zadnjih nekoliko godina, na svaku mu se isto to vikalo...

    No, ne mogu da vjerujem da sudije mogu da prodju nekaznjeno za ono.
    To vrijedja zdrav razum.
    P r i m o r a c

  13. #9538
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    KOTOR
    Posts
    3,859
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Izgleda da ćemo s budvom igrat u Kotor, ali bez prisustva publike )))))

  14. #9539
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    To znaci suspenzija bazena
    Kakvi seratori, njihova najveca zelja je da u Kotor nema publike, da niko ne vidi sto cine!
    Fuj!
    P r i m o r a c

  15. #9540
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    KOTOR
    Posts
    3,859
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nije 100% provjereno, ali bi trebalo da je ovako

  16. #9541
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    1,435
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    tacno je bez publike 3 utakmice

    evo dio obrazlozenja


    Klub organizator je odgovoran za ponašanje publike koja se , manji dio nevaspitanih pojedinaca , iživljavala psujući i vrijeđajući sudije posebno sudiju Adžiča i to još prije početka susreta, dakle kada nije mogla biti izazvana eventualnim odlukama( a koja im ne idu u prilog- njihovim ljubimcima) pa se takvo ponašanje nastavilo tokom susreta a kulminiralo prije početka treće četvrtine ( pljuvanje, psovanje ( svinjo debela) ).

  17. #9542
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    KOTOR
    Posts
    3,859
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tote a.k.a Qler View Post
    tacno je bez publike 3 utakmice

    evo dio obrazlozenja


    Klub organizator je odgovoran za ponašanje publike koja se , manji dio nevaspitanih pojedinaca , iživljavala psujući i vrijeđajući sudije posebno sudiju Adžiča i to još prije početka susreta, dakle kada nije mogla biti izazvana eventualnim odlukama( a koja im ne idu u prilog- njihovim ljubimcima) pa se takvo ponašanje nastavilo tokom susreta a kulminiralo prije početka treće četvrtine ( pljuvanje, psovanje ( svinjo debela) ).
    Đe si našao ovo obrazloženje

  18. #9543
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    235
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cattaro View Post
    To znaci suspenzija bazena
    Kakvi seratori, njihova najveca zelja je da u Kotor nema publike, da niko ne vidi sto cine!
    Fuj!
    ja sam siguran da postoji neki prozor koji se otvara pa da navijamo kroz njega

  19. #9544
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tote a.k.a Qler View Post
    tacno je bez publike 3 utakmice

    evo dio obrazlozenja


    Klub organizator je odgovoran za ponašanje publike koja se , manji dio nevaspitanih pojedinaca , iživljavala psujući i vrijeđajući sudije posebno sudiju Adžiča i to još prije početka susreta, dakle kada nije mogla biti izazvana eventualnim odlukama( a koja im ne idu u prilog- njihovim ljubimcima) pa se takvo ponašanje nastavilo tokom susreta a kulminiralo prije početka treće četvrtine ( pljuvanje, psovanje ( svinjo debela) ).
    Bestije su na bazen usle 5-6 minuta pred pocetak, sve sto se prije pocetka susreta radilo je zvizdanje sudijama na predstavljanju.
    Banditi sad i lazu!
    I ovim su dokazali da se vaterpolo igra zbog njihovih interesa, a ne zbog publike!
    P r i m o r a c

  20. #9545
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    P r i m o r a c

  21. #9546
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    KOTOR
    Posts
    3,859
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Evo čujem da je nikola promašio 2 peterca protiv Partizana. Čekamo kaznu za Draška Brguljana

  22. #9547
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Iz Biltena br. 6:

    19.30 PRIMORAC – BUDVA-M:tel
    sudije:Periš-Obradović
    delagat/supervizor:Kovačević-Čerović

    (Sudija Nenad Periš je delegiran nakon otkazivanja sudija Petra Abramovića, Vlaha Radičevića i Mara Savinovića)



    Sto otkazivase ovi? Bice sve mirno i tiho.
    Opet sudi (makar jedan) hrvatski sudija. Dakle, izuzetak je bio jedino mec Primorac-Jadran.
    P r i m o r a c

  23. #9548
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    dbk/zg
    Posts
    1,218
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PERPER View Post
    Evo čujem da je nikola promašio 2 peterca protiv Partizana. Čekamo kaznu za Draška Brguljana
    s obzirom na to da je ponavljanje istog prekršaja, sada bi kazna morala bit veća.
    vaterpolski portal - www.dance.hr

  24. #9549
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    874
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kaznu je potpisao DRAŠKO KRIVOKAPIĆ, Kotoranin i član uprave Primorca...intimus D. Mandića...

    Super. Oni kažnjavanjem i nejebavanjem Primorca sebi grade karijere u savezu, državi.
    Brooclyn Forever !

  25. #9550
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    KOTOR
    Posts
    3,859
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A Matijašević će bit kažnjen ne suđenjem do kraja sezone, hahhahahhahhahahaha

Page 382 of 933 FirstFirst ... 282332372378379380381382383384385386392432482882 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. P: Karte za vaterpolo
    By straus in forum Ostali oglasi
    Replies: 59
    Last Post: 18-06-09, 15:50
  2. K: Karte za vaterpolo
    By NeroAzzurro in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 16-06-09, 13:02
  3. Vaterpolo :)
    By mc_esseny in forum Olimpijada
    Replies: 2465
    Last Post: 27-08-08, 10:36
  4. Vaterpolo
    By cattaro in forum Primorski
    Replies: 3
    Last Post: 13-10-07, 22:08

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •