View Poll Results: Novi selektor da ili ne?????

Voters
284. You may not vote on this poll
  • DA

    116 40.85%
  • NE

    89 31.34%
  • Nema veze - jer imamo zlato iz malage

    79 27.82%
Page 437 of 933 FirstFirst ... 337387427433434435436437438439440441447487537 ... LastLast
Results 10,901 to 10,925 of 23319

Thread: CG Vaterpolo

  1. #10901
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Buvara
    Posts
    1,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dida122 View Post
    postoji, ratko rudić. pita ga mico za htv poslije utakmice za broncu kako to da nam se opet dogodio pad i da su mađari sa -5 dosli na -1, tko ili sto je krivac za to. a rudic mrtav hladan kaze drzava, jer nam (HVS-u) daju premalo para.

    kasnije je za SN izjavio da su talijani osvojili zlato je jer je campoagna nastavio njegov nacin rada?!?!?!?! - kakav egomanijak.

    a i zanimljive je izjave odje izvalio: http://www.vjesnik.hr/Article.aspx?I...D-DACE0F992D39 izdvojio bih:

    Na pitanje u vezi s momčadi i bi li opet vodio isti sastav, bez Mirka Nižića i Pave Markovića, jasno odgovara:
    »Sve bih ponovio. Vratar? U porazu od Italije nemamo vratara kojem bi išlo bolje nego Josipu Paviću«. - debil narciosoidni, ja bi obranio ona dva udaraca it daleka giorgettija koja su isla po sred gola, a da ne govorimo.

    dobro je i ovo:
    Talijansko zlato nije iznenađenje za Rudića.
    »Odlična su momčad i, što je jako važno, najbolje pripremljeni od svih reprezentacija. Tako da nije čudo što su organizirani i agresivni stigli do vrha. Sad bih ja postavio pitanje zašto ostali nisu bili tako borbeni, a možda imaju i bolje igrače? To će biti jedan od naših zadataka u ovoj pripremnoj godini«, postavio je Rudić pitanje na koje bi i on trebao dati odgovor.

    razlika izmedju rudica i porobica je u tome sto rudic osvaja medalje, a i atmosfera u nasoj reprezentaciji nije losa. doduse vecina igraca su prijatelji od mladih dana, bar ovi sto iz juga dolaze, a oni su vecina. a i jedan i drugi su ocito nepogresive velike vodje koje se ne smije nista ni priupitat, a kamoli kritizirat. kim il sungovi
    zar kapiten HR reprezentacije nije barac? ovdje pise kao da je boskovic.
    <--- leuk

  2. #10902
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Kalimero@

    Jesi li kada probao smisleno da odgovoris a da nije tipa seres, tupav, glup... Ja razumijem kad je neko frustriran u nedostatku argumenata ali ti brate prodimis za medalju tako da cu poceti i nju da racunam pored one iz Malage.

    Imas negativan stav prema novinarima a onda pocnes odjednom sve da im vjerujes. Oni su prenijeli info poslije Pekinga neko potpuni a neko nepotpuni uglavnom se radilo o ucescu VB pa time da mozda i vaterpolo se preskoci na toj Olimpijadi. Koliko je ozbiljno prihvacena ta ideja nije se ni razmatrala. Besmisleno je ukidati najstariji timski olimpijski sport a pritom se konstantno dodavati sportovi koji su i apsurdni i negledljivi i koje ni najbliza rodbina takmicara ne isprati. Toliko o tome.

    Ja sam spomenuo pricu o sudjenju zbog vase price da je nama bilo naklonjeno sto je valjda imalo za cilj da se dobro izdanje repke time umanji pa sam dao primjer kako je bilo "dobro". Inace ga ne bi ni spominjao.

    Ako si ti ili neko drugi vidio skoro na nekoj tekmi kao nasoj sa Hrvatima onoliko precki i stativa, da te grede ne bi ljutile, molim te javi jer si pasionirani ljubitelj ovog sporta i veliki znalac pa vjerujem da ces se sjetiti. Inace bi mogao i opaliti osvrt o "cudnim" golovima koje je primio Sefik? Znaci ne bilo kakvi nego "cudni"! Sto ce reci da ce mozda zaigrati za Hrvatsku iduce godine jer i Srbi tvrde da je primio "cudne" i u finalu sa nama u Malagi.

    Sudjenje u nasoj ligi je tako kako je ali sigurno nije gore nego sto je kod drugih a u kakvoj atmosferi sude mozda je cak i odlicno. Nego mozda prodate i recept vas kako se odnositi prema sudijama kad vam ne ide.

    Zbog administrativne greske placete za kupom kojeg ste izgubili u bazenu. Kukate cijelu godinu, zamisli tri dana ili koliko je bio prosao rok, vau, kakva pljacka. Budva kupila trofej, Budva ovo, Budva ono!? I ko casti Budvu titulom? Ciji je tim igrao ligu sa jednim sastavom a protiv Jadrana izasao prvi tim ful napaljen?

    Kao "neutralni" promatraci i navijaci uvijek potencirate samo jednu pricu zaboravljajuci i drugu stranu. Kaze li se prvo pocisti svoje dvoriste. Ne, no je i za to Pero kriv!? Ajdeee... U sportu koji je je iza kosarke, rukometa fudbala... gdje je vrhunski vaterpolista placen kao osrednji igrac CG fudbalske lige pricate bajke tipa Peuro i sl. gluposti. O cemu vi? Jel mozda Pero kriv i za ovu krizu Americi?

    dida@

    Ti ka vazda dobronamjeran i ucinjen. Sta mislis da probamo da igramo i bez selektora i priprema? Mozda upali, a? Ti si igrao vaterpolo i mislim da ti jasna situacija sa Ticicem i Busljeom.

    Sto se tice plasmana na OI iz Ajdhovena kao sto vidis naglasio sam da ne znam. Znam da se spominjalo jer se igra u januaru da bi moglo jedno mjesto da obezbijedi. Hoce li pojma nemam.

  3. #10903
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Nevjesta Jadrana
    Posts
    5,015
    Thanks Thanks Given 
    36
    Thanks Thanks Received 
    108
    Thanked in
    59 Posts

    Default

    Ne bih se previse mjesao u prepirku ali mislim da nema potrebe da Kalimero pise ruzne rijeci kolegi Rodionu iako je i moje misljenje da kolega Rodion lose poznaje vaterpolo. A opet ne bi ni valjalo da svi isto mislimo...

  4. #10904
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    lokejshn
    Posts
    303
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    zasto ne bi valjalo da svi isto mislimo

  5. #10905
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    235
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Kalimero@

    Jesi li kada probao smisleno da odgovoris a da nije tipa seres, tupav, glup... Ja razumijem kad je neko frustriran u nedostatku argumenata ali ti brate prodimis za medalju tako da cu poceti i nju da racunam pored one iz Malage.

    Imas negativan stav prema novinarima a onda pocnes odjednom sve da im vjerujes. Oni su prenijeli info poslije Pekinga neko potpuni a neko nepotpuni uglavnom se radilo o ucescu VB pa time da mozda i vaterpolo se preskoci na toj Olimpijadi. Koliko je ozbiljno prihvacena ta ideja nije se ni razmatrala. Besmisleno je ukidati najstariji timski olimpijski sport a pritom se konstantno dodavati sportovi koji su i apsurdni i negledljivi i koje ni najbliza rodbina takmicara ne isprati. Toliko o tome.

    Ja sam spomenuo pricu o sudjenju zbog vase price da je nama bilo naklonjeno sto je valjda imalo za cilj da se dobro izdanje repke time umanji pa sam dao primjer kako je bilo "dobro". Inace ga ne bi ni spominjao.

    Ako si ti ili neko drugi vidio skoro na nekoj tekmi kao nasoj sa Hrvatima onoliko precki i stativa, da te grede ne bi ljutile, molim te javi jer si pasionirani ljubitelj ovog sporta i veliki znalac pa vjerujem da ces se sjetiti. Inace bi mogao i opaliti osvrt o "cudnim" golovima koje je primio Sefik? Znaci ne bilo kakvi nego "cudni"! Sto ce reci da ce mozda zaigrati za Hrvatsku iduce godine jer i Srbi tvrde da je primio "cudne" i u finalu sa nama u Malagi.

    Sudjenje u nasoj ligi je tako kako je ali sigurno nije gore nego sto je kod drugih a u kakvoj atmosferi sude mozda je cak i odlicno. Nego mozda prodate i recept vas kako se odnositi prema sudijama kad vam ne ide.

    Zbog administrativne greske placete za kupom kojeg ste izgubili u bazenu. Kukate cijelu godinu, zamisli tri dana ili koliko je bio prosao rok, vau, kakva pljacka. Budva kupila trofej, Budva ovo, Budva ono!? I ko casti Budvu titulom? Ciji je tim igrao ligu sa jednim sastavom a protiv Jadrana izasao prvi tim ful napaljen?

    Kao "neutralni" promatraci i navijaci uvijek potencirate samo jednu pricu zaboravljajuci i drugu stranu. Kaze li se prvo pocisti svoje dvoriste. Ne, no je i za to Pero kriv!? Ajdeee... U sportu koji je je iza kosarke, rukometa fudbala... gdje je vrhunski vaterpolista placen kao osrednji igrac CG fudbalske lige pricate bajke tipa Peuro i sl. gluposti. O cemu vi? Jel mozda Pero kriv i za ovu krizu Americi?

    dida@

    Ti ka vazda dobronamjeran i ucinjen. Sta mislis da probamo da igramo i bez selektora i priprema? Mozda upali, a? Ti si igrao vaterpolo i mislim da ti jasna situacija sa Ticicem i Busljeom.

    Sto se tice plasmana na OI iz Ajdhovena kao sto vidis naglasio sam da ne znam. Znam da se spominjalo jer se igra u januaru da bi moglo jedno mjesto da obezbijedi. Hoce li pojma nemam.
    sa tobom je suvisno raspravljati jer nekad dok citam tvoje postove imam osjecaj kao da se prepisujem sa srdjanom kovacevicem koji je isto tako lupetao u svojoj izjavi novinarima...
    pravo da ti kazem nigdje meni ne hvali argumenata da bi ti na nesto odgovorio...ali nekada je suludo komentarisat neke budalastine...ako ti nije moga pero obezbjedit medalju bar se raduj mojoj...
    sto se tice olimpijskih igara i vaterpola, nije se nigdje u javnosti pominjalo ucesce UK ili ne vec samo da se razmatra ukidanje kao olimpijskog sporta iz razloga sto je samo part drzava u regionu zainteresovano za njega i sto se u njega ulazu jako male pare (osim recca)...ako ti imas neke druge podatke kojim mi nemamo pristup mogao si to ranije podjeliti sa nama...ah jbg zaboravio sam da si na forumu od prije 10tak dana...
    za sudjenje se ne moze niti jedna repka zaliti...sto im je uzeto to im je kasnije dato...jednostavno tako je u vaterpolu...a nigdje nije bilo sudjenja na principu brace adzic pa da kazes da je neko pokraden...nego siguran sam da po tebi oni odlicno sude...inace vezano za sudjenje, pravilnik i sve ostalo u domacoj ligi najbolje da pitas igrace...oni ce ti kazati...
    "cudni" golovi...sumnjam da je doticni D.M. mislio da je sefik pustio nesto ali definitivno su mu ga uvaljivali odakle su htjeli...primiti gol sa 9m u zadnjoj sekundi napada je po meni neprihvatljivo...al mozda je racunao da ce i hrvati igrat po nasoj taktici...da se sutira na go jednom u 4 napada...
    nego kada si tako pun argumenata i pucas od vaterpolo znanja kazi mi bogati kakve su to administrativne greske...mislis to sto su ovi koji su izglasavali regularnost kupa a inace nisu imali para na guzicu jer su sve prokockali postavljeni na funkcije jer su bili poslusni, ili ti je greska to sto je izmisljen prelazni rok u sred prvenstva...ili mozda sto se zabranjuje ulaz ljudima na bazen...da ti nije rehgularno sto ti nazalost prvi golman repke prska sudiju i psuje mu mater...
    e i pitah te prije nekih 10tak dana kad si pominjao "legiju stranaca" da mi kazes koliko je bilo registrovanih ekipa u svakoj od prve 3 cg ekipe a koliko je svako od njih imao stranaca pa si zaobisao...
    mani se corava posla...bolje posjecujes forume na kojima si bio i do shanghaia...tamo sigurno ima ko da parira tvojim argumentima jer ovdje si ocito najpametniji i najupucenij...

  6. #10906
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    235
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by fotograf View Post
    Ne bih se previse mjesao u prepirku ali mislim da nema potrebe da Kalimero pise ruzne rijeci kolegi Rodionu iako je i moje misljenje da kolega Rodion lose poznaje vaterpolo. A opet ne bi ni valjalo da svi isto mislimo...
    bas ne vidim sta sam ja to njemu ruzno rekao...to sto sam mu napisao je prirodna pojava boze moj svi imamo istu potrebu ali je ne prepisujemo bas na forum, i to u svakom postu...al on ocito ima neki probavni problem...

  7. #10907
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Kalimero@

    Ma toliko je suvisno sa mnom raspravljati da cu te rijesiti mog pisanja na ovom pdf-u za kojeg cujem da ste ga vas par zauzeli sa vasim trac partijama i "argumentovnim" napusavanjem svakog suprotnog misljenja.

    Kako samo trazis neke odgovore iz tvoje projektovane price a kako ti se uredno odgovara dok ti nemas namjeru ni na jedno odgovoriti jer je "glupo" "tupo" i "******" nemam namjeru se osvrtati na tvoju pricu vec samo ukratko izloziti moje motive za pisanje na ovom pdf.

    Kako pratim vaterpolo od malih nogu i kako obozavam ovaj sport koji je za mene najgospodskiji, u kojem se razvija i duh i tijelo, evidentno je da u CG vaterpolu malo sto gospodsko. Od onih koji cine njegove strukture do kritizera svih boja, sto se da lako zakljuciti i ovdje. Meni je stalo da ovaj sport zazivi u cijeloj CG a ne samo u Boki. Da se ne zali za bacenim talentima iz Niksica koji ljeti na Krupcu treniraju do klinaca iz Podgorice.

    Nadimak nase repke je "ajkule" ali nasi momci nisu ajkule vec su ajkule u savezu, u svakom klubu, medju navijacima koji pokrecu neke teme, price i zavjere svako iz razlicitih motiva. Na celu saveza je covjek koji je silom prilika tamo i koji bi sjutra prepustio to mjesto ali je postavljen da se ajkule ne bi poklale oko mrvica sa trpeze. On je tu cisto da tehnicki obavi svoj dio posla i obezbjedi finansiranje i potpuno je van price niti je on taj koga treba kritikovati.

    Grupa navijaca koja bastini tradicije slavnih bestija se pretvorila u megafon jedne interesne grupe. Oni su za Murtu dok vlada Kurta. Dakle nikakav pozitivan pomak ili bilo sta. Sjasi Kurta da uzjasi Murta pa da pjevamo.Toliko su se ponijeli u svojoj ulozi da su krenuli bili u totalnu destrukciju koja je umjesto podrzavanja kojem su se nadali naisla na osporavanje i koja je bila efektan autogol. Naravno za to su krivi novinari, "montirani" tv prenos i ostali placenici.

    Sav jed te grupe lezi u navodnoj teznji da se unisti VK Primorac i svo nezadovoljstvo zbog problema tog kluba usmjereno je na pogresne adrese. Ni jednim slovom, ni jednim povikom se nisu okrenuli ka ljudima koji su doveli taj klub na te grane. Grobari VK Primorac se traze u svakome osim u svom dvoristu i to ne samo iz vaterpolo krugova vec i neki drugi.

    Cinjenica je da je Primorac u pravu sto se tice kupa. Naime licenciranje Brguljana je kasnilo jedan dan. Za jedan dan je probijen rok. Ali i cinjenica je da su oni taj trofej izgubili u bazenu. Cinjenica je da Primorac nikad ne bi izgubio taj trofej da nije bilo problema u klubu i da su trenirali. Cinjenica je da bi VK Primorac u svakom takmicenju bio pod znakom pitanja i kandidat za izbacivanje iz lige jer je cijele godine cas igrao sa prvim timom cas sa juniorima. Hrvati su par puta uputili otvoren protest. Cinjenica je da su na megdan Jadranu se nenadano pojavili u punom sastavu i vrlo napaljeni da poklone prvenstvo upravo toj Budvi a prije toga igrali sa juniorima. Ko je ovdje normalan!?

    Od cijelog saveza, od svih ljudi koje imaju zasto kritikovati oni su izabrali jednoga. Pero Porobic je kriv za sve. Cak su mu i nadimak smislili Peuro?! Kao da se tamo vrte na desetine miliona. Peru koji moze raditi gdje hoce i ostvarivati i vece prihode osporava se cak i vaterpolo znanje!? Porobic je vezivno tkivo ove selekcije. Samo njeno stvaranje i trijumf u Malagi je proistekao iz njegovog rada i truda. Popljuvati covjeku CV na osnovu njihovih rekla kazala je besmisleno.

    Zasto Porobic? Ne samo zato sto je mala baza i strucnjaka i igraca i sto nemamo boljih alternativa vec zato sto bi doslo do totalnog sloma cijelog sistema koji nije sposoban da proizvede kvalitatna rjesenja. Zato sto bi ajkule iz saveza i njihova kvazi opozicija a svi iz jednog miljea, napravile takav pir iz kojeg ne bi godinama cak i vise izasli. Ovoj repki je mozda zadnja sansa upravo taj Ajndhoven i Olimpijada da bi izrasli u nesto vise u suprotnom sa crnogorskim mentalitetom sa dodatkom bokeske pizme lose nam se pise.

    Pozdrav jos jednom i da se zahvalim tzv vaterpolo strucnjacima na korisnim savjetima i strucnim predavanjima uz bogat vokabular. Ipak ste vi ovdje najupuceniji i najzainteresovaniji a bogami i najpametniji. To se da zakljuciti iz vaseg stila i nacina kojim izlazete argumente kao neke aksiome koje nije potrebno dokazivati vec vam se mora vjerovati na rijec, a kome ce ako ne vama. A ako ko i posumnja ili zapita definitivno ima problema sa probavnim sistemom. Tako da ne bi ja vise srao i kaljao vase svetinje a i toalet papira vam vidim pocinje da fali budite pozdravljeni.

  8. #10908
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Nevjesta Jadrana
    Posts
    5,015
    Thanks Thanks Given 
    36
    Thanks Thanks Received 
    108
    Thanked in
    59 Posts

    Default

    Uvijek se sjetim kako je Real otjerao Kapela iako je osvojio titulu jer su se navijaci bunili da igraju previse defanzivno. Mi ne osvajamo nista vec 4 takmicenja i treba da cutimo? A ne igramo ni defanzivno ni ofanzivno. Jedino konstantno igramo nikako...

  9. #10909
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Kingdom of Montenegro ;)
    Posts
    6,850
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    e vidi, ne bih da postupamo kao real prema igracima i trenerima, pa da necemo osvojit jos 10 godina nista
    Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.


    Katjon vazda :)

  10. #10910
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    235
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Kalimero@

    Ma toliko je suvisno sa mnom raspravljati da cu te rijesiti mog pisanja na ovom pdf-u za kojeg cujem da ste ga vas par zauzeli sa vasim trac partijama i "argumentovnim" napusavanjem svakog suprotnog misljenja.

    Kako samo trazis neke odgovore iz tvoje projektovane price a kako ti se uredno odgovara dok ti nemas namjeru ni na jedno odgovoriti jer je "glupo" "tupo" i "******" nemam namjeru se osvrtati na tvoju pricu vec samo ukratko izloziti moje motive za pisanje na ovom pdf.

    Kako pratim vaterpolo od malih nogu i kako obozavam ovaj sport koji je za mene najgospodskiji, u kojem se razvija i duh i tijelo, evidentno je da u CG vaterpolu malo sto gospodsko. Od onih koji cine njegove strukture do kritizera svih boja, sto se da lako zakljuciti i ovdje. Meni je stalo da ovaj sport zazivi u cijeloj CG a ne samo u Boki. Da se ne zali za bacenim talentima iz Niksica koji ljeti na Krupcu treniraju do klinaca iz Podgorice.

    Nadimak nase repke je "ajkule" ali nasi momci nisu ajkule vec su ajkule u savezu, u svakom klubu, medju navijacima koji pokrecu neke teme, price i zavjere svako iz razlicitih motiva. Na celu saveza je covjek koji je silom prilika tamo i koji bi sjutra prepustio to mjesto ali je postavljen da se ajkule ne bi poklale oko mrvica sa trpeze. On je tu cisto da tehnicki obavi svoj dio posla i obezbjedi finansiranje i potpuno je van price niti je on taj koga treba kritikovati.

    Grupa navijaca koja bastini tradicije slavnih bestija se pretvorila u megafon jedne interesne grupe. Oni su za Murtu dok vlada Kurta. Dakle nikakav pozitivan pomak ili bilo sta. Sjasi Kurta da uzjasi Murta pa da pjevamo.Toliko su se ponijeli u svojoj ulozi da su krenuli bili u totalnu destrukciju koja je umjesto podrzavanja kojem su se nadali naisla na osporavanje i koja je bila efektan autogol. Naravno za to su krivi novinari, "montirani" tv prenos i ostali placenici.

    Sav jed te grupe lezi u navodnoj teznji da se unisti VK Primorac i svo nezadovoljstvo zbog problema tog kluba usmjereno je na pogresne adrese. Ni jednim slovom, ni jednim povikom se nisu okrenuli ka ljudima koji su doveli taj klub na te grane. Grobari VK Primorac se traze u svakome osim u svom dvoristu i to ne samo iz vaterpolo krugova vec i neki drugi.

    Cinjenica je da je Primorac u pravu sto se tice kupa. Naime licenciranje Brguljana je kasnilo jedan dan. Za jedan dan je probijen rok. Ali i cinjenica je da su oni taj trofej izgubili u bazenu. Cinjenica je da Primorac nikad ne bi izgubio taj trofej da nije bilo problema u klubu i da su trenirali. Cinjenica je da bi VK Primorac u svakom takmicenju bio pod znakom pitanja i kandidat za izbacivanje iz lige jer je cijele godine cas igrao sa prvim timom cas sa juniorima. Hrvati su par puta uputili otvoren protest. Cinjenica je da su na megdan Jadranu se nenadano pojavili u punom sastavu i vrlo napaljeni da poklone prvenstvo upravo toj Budvi a prije toga igrali sa juniorima. Ko je ovdje normalan!?

    Od cijelog saveza, od svih ljudi koje imaju zasto kritikovati oni su izabrali jednoga. Pero Porobic je kriv za sve. Cak su mu i nadimak smislili Peuro?! Kao da se tamo vrte na desetine miliona. Peru koji moze raditi gdje hoce i ostvarivati i vece prihode osporava se cak i vaterpolo znanje!? Porobic je vezivno tkivo ove selekcije. Samo njeno stvaranje i trijumf u Malagi je proistekao iz njegovog rada i truda. Popljuvati covjeku CV na osnovu njihovih rekla kazala je besmisleno.

    Zasto Porobic? Ne samo zato sto je mala baza i strucnjaka i igraca i sto nemamo boljih alternativa vec zato sto bi doslo do totalnog sloma cijelog sistema koji nije sposoban da proizvede kvalitatna rjesenja. Zato sto bi ajkule iz saveza i njihova kvazi opozicija a svi iz jednog miljea, napravile takav pir iz kojeg ne bi godinama cak i vise izasli. Ovoj repki je mozda zadnja sansa upravo taj Ajndhoven i Olimpijada da bi izrasli u nesto vise u suprotnom sa crnogorskim mentalitetom sa dodatkom bokeske pizme lose nam se pise.

    Pozdrav jos jednom i da se zahvalim tzv vaterpolo strucnjacima na korisnim savjetima i strucnim predavanjima uz bogat vokabular. Ipak ste vi ovdje najupuceniji i najzainteresovaniji a bogami i najpametniji. To se da zakljuciti iz vaseg stila i nacina kojim izlazete argumente kao neke aksiome koje nije potrebno dokazivati vec vam se mora vjerovati na rijec, a kome ce ako ne vama. A ako ko i posumnja ili zapita definitivno ima problema sa probavnim sistemom. Tako da ne bi ja vise srao i kaljao vase svetinje a i toalet papira vam vidim pocinje da fali budite pozdravljeni.
    jos kad bi mi samo napisao koje ti pitanje nisam odgovorio, a vidim da ti meni za legiju stranaca zaobilazis, iako sam ti ga ostavio za kraj texta da ne bude da si zaboravio citajuci ostatak....
    posto ponavljas sve u krug samo izmjenjenim tokom ne bih se osvrtao jer si sam sebi odgovorio na vecinu...ko zna ako ti ne znas....nego mi samo kazi kako komentarises to da u LS u HN pola ekipe jadrana nije igralo...to vam ne smeta...ako neko zeli tituli igra protiv ekipe koja ga zapadne...primorac je imao preko 20 registrovanih igraca, i niko se nije zalio kada je drugi sastav igrao protiv losijih ekipa...a inace mislim da bas nemozes da odredis nekom igracu kad ce da strajkuje a kad ne...dok recimo u jadranu nije bilo strajka al se budva pustila da bi mogli na f4....
    kazes ako se nesto ne uradi na EP il OI da je propast...pqa vec smo prsli jedne OI, jedno EP i 2 SP....aj da ne pretjerujem sa OI al tu je poceo da se gubi korak...ja ne znam kud bi vecu propast...ako nastavimo ovako zavrsno sa Londonom treba se posvetit plivanju i skokovima u vodu....

  11. #10911
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    1,435
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Na celu saveza je covjek koji je silom prilika tamo i koji bi sjutra prepustio to mjesto ali je postavljen da se ajkule ne bi poklale oko mrvica sa trpeze. On je tu cisto da tehnicki obavi svoj dio posla i obezbjedi finansiranje i potpuno je van price niti je on taj koga treba kritikovati.

    .
    treba li ovo komentarisati!!!!!??????? a ti to znas kako? u savez si? kako ih branis reklo bi se da jesi.....

    peura iskljucivo krivim za lose rezultate i zato treba da ide !!!!!!!!!! kako je to jadna prica da nema peura sve bi se raspalo,plivat ne bi znali ........

    sta treba da se desi pa da on ode??????jesu li ovo neuspjesi na 3 zadnja takmicenja???????

  12. #10912
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    1,435
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    http://radiokotor.info/mn/index.php?...10514&Itemid=1

    evo ga kao peuro...... pogubio se.....prvo su svi ostali smisljeno odvukli nase reprezentativce vani da bi poslije sam sebe demantovao...ko ce ostat da igra za dzabe....sto se nije malo i on potrudio da se nesto popravi da se nadje neki sponzor....ali govor je znao drzat kad se osvojila evropa.......da nas oslabe hahahaha ovako smo prijetnja nevidjena sa 5. 7. i 9. mjestom bas su se uplasili ne znaju sto ce pa svi protiv nas se udruzili....... jadno da ne moze jadnije.....odlicna je ta prica da moraju svi igrat za domace klubove da bi se nesto napravilo......do ove godine je bar 10 reprezentativaca igralo domacu ligu i postigli smo nevjerovatne uspjehe.....kaze malaga je dovela do nerealnih ocekivanja hahahah.....pa sa ovim igracima mi moramo da mislimo samo na prvo mjesto.....ko tako ne misli ne smije da bude trener.....od kandidata za rep doma ce ostat ticic scepanovic darko i i jokic.....scepanovic je kandidat?samo ako su se dogovorili nesto jer ovo prvenstvo je on 'branio' proslo radic pa sad je opet red na radica da 'brani'.....nije bitno ko kako igra tokom sezone oni su se dogovorili unaprijed....sefik prvi iako tone a ostali se mijenjaju.....da sam na mjesto radica a pogotovo scepanovica nikad se peuru vise ne bi odazvao na poziv......ticic?kako on jos uvijek igra za reprezentaciju?sto ne pomenu murisica ili subotica koje je lagano mogao da vodi na pripreme.....

  13. #10913
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    KOTOR
    Posts
    3,859
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vaso Subotić je već pitao neke ljude iz saveza kakvi su planovi za OI 2016. Rekli su mu da ne znaju što će bit sjutra, a ne 2016. Mislim da će Vaso znat što će bit 2016.

  14. #10914
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    235
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PERPER View Post
    Vaso Subotić je već pitao neke ljude iz saveza kakvi su planovi za OI 2016. Rekli su mu da ne znaju što će bit sjutra, a ne 2016. Mislim da će Vaso znat što će bit 2016.
    pa vjerovatno ce poslat sina za beograd sa avio kartom u jednom smjeru a onda ce pero da prica kako je savez uradio sve sto je u njihovoj moci...

  15. #10915
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    MNE
    Posts
    2,590
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tote a.k.a Qler View Post
    http://radiokotor.info/mn/index.php?...10514&Itemid=1

    evo ga kao peuro...... pogubio se.....prvo su svi ostali smisljeno odvukli nase reprezentativce vani da bi poslije sam sebe demantovao...ko ce ostat da igra za dzabe....sto se nije malo i on potrudio da se nesto popravi da se nadje neki sponzor....ali govor je znao drzat kad se osvojila evropa.......da nas oslabe hahahaha ovako smo prijetnja nevidjena sa 5. 7. i 9. mjestom bas su se uplasili ne znaju sto ce pa svi protiv nas se udruzili....... jadno da ne moze jadnije.....odlicna je ta prica da moraju svi igrat za domace klubove da bi se nesto napravilo......do ove godine je bar 10 reprezentativaca igralo domacu ligu i postigli smo nevjerovatne uspjehe.....kaze malaga je dovela do nerealnih ocekivanja hahahah.....pa sa ovim igracima mi moramo da mislimo samo na prvo mjesto.....ko tako ne misli ne smije da bude trener.....od kandidata za rep doma ce ostat ticic scepanovic darko i i jokic.....scepanovic je kandidat?samo ako su se dogovorili nesto jer ovo prvenstvo je on 'branio' proslo radic pa sad je opet red na radica da 'brani'.....nije bitno ko kako igra tokom sezone oni su se dogovorili unaprijed....sefik prvi iako tone a ostali se mijenjaju.....da sam na mjesto radica a pogotovo scepanovica nikad se peuru vise ne bi odazvao na poziv......ticic?kako on jos uvijek igra za reprezentaciju?sto ne pomenu murisica ili subotica koje je lagano mogao da vodi na pripreme.....
    Je li ovaj covjek lud ili bezobrazan ili je samo u potrazi za jos nekim odborom?
    Release Yourself

  16. #10916
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    874
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Postavljam pismo koje je juče objavljeno u Vijestima i koje se može smatrati viđenjem situacije od strane ljudi sa kojima ja komuniciram na temu; vaterpolo.





    Kako od ajkula dobitii tovljene pastrmke ?


    Vrlo lako. Dozvolite da u jednom prilično zatvorenom sistemu pokrivenom stranačkim uticajem vrhova svemoćne „the one and only“ DPS nepogode, bez prave kontrole javnosti i struke, zavlada jedan klan „odgajivača“ sa formalnom licencom za posao - u ovom momentu : pastrmki iz uzgoja.
    Nemojte pomisliti da sam namjerno –iz kakvog hira - grub ili neprijatan prema igračima vaterpolo reprezentacije CG, i njihovim „pedagozima“, ili da sam kakav „ni do bog“ ubačeni element SANU ili nekog drugog višljeg neprijatelja pa da imam neki skriveni interes kada ovako razmišljam, ali realno gledano ; cijela zainteresovana vaterpolo javnost CG, uključujući medije , struku, bivše i sadašnje igrače, te dobar dio publike : Umjesto Ajkula gaji pastrmčice , apsolutno neškodljive za protivnike, pa time i nezanimljive u sportskom smislu.
    Uzrok je jasan onima koji hoće to da vide a ne boje se da će ih se etiketirati kao nekakve izdajnike i loše patriote. Samovolja pojedinaca iz saveza i pomenuti neprimjeren odnos medija ( svi su nalik Pobjedi i RTCG iz najboljih dana a sve u cilju da se tobože ko ne uznemiri) i ljudi od struke je dovela do nepovjerenja između igrača i selektora i stručnog štaba i dubokog nevjerovanja među navijačima da se može napraviti bilo kakav rezultat sličan onom iz famozne Malage. Rezultata NEMA, nema ni igre, nema ni atmosfere; u i oko tima. Krivce bi oni koji su najzaslužniji za takvo stanje stalno tražili tamo neđe u masi, magli, daljini...a nije tako. Krivci za loše rezultate, kao što je to slučaj svugdje na bijelom svijetu, moraju biti traženi među odgovornim licima u sportu, a oni to moraju prihvatiti kao što je i zasluga za ranije uspjehe u prvom redu pripadala njima. Kao što mediji traže krivce kod političara za neuspjehe u društvu, u sportu neka traže među onima koji su oficijelno preuzeli obavezu da paze na ovaj sport. Javnost,u civiliziranom društvu , nema drugi korektiv koji izražava njihovo mišljenje do medija. Dakle, otvoreno i fer da se sučele argumenti, nebi trebvalo biti škodljivo po zajednički interes, već isključivo po one koji bi malo više solirali, a bez odgovornosti..
    Oni , među njima sam i ja, koji se usuđuju reći da je katastrofalno i neregularno ligaškoi kup takmičenje neigranje Gojkovića za reprezentaciju, kao i apstinencija Zlokovića koja je izazvana sasvim drugačijim razlozima od onih koje uporno navode i mediji i predstavnici saveza, te tragična situacija u sudačkoj organizaciji dovela vaterpolo u situaciju da rezultatima ne opravdava uložena ; ne bi smjeli biti doživljavani kao neki koji rade kontra interesa crnogorskog vaterpola. Kako je moguće da u stručnom štabu nema mjesta za Ranka Perovića i Slobodana Mačića, te Zorana Mustura, sve provjerene i dokazane stručnjake, evropske šampione i crnogorske prvake ? Zašto najbolji sudija Brguljan sudi samo povremeno, kada je jedan od najboljih na svijetu ? Zbog čega iskusni vaterpolo radnici iz Novoga skoro pa uopšte ne participiraju u stručnom radu sa nacionalnim timom ? Ranija pitanja u vezi sa brukom u Kupu i ligaškom takmičenju da ne pominjem.
    Ne treba biti Nostradamus pa dati prognozu da će se dešavanja od prošle godine nastaviti i ove godine, a da reprezentacija sa staromodnom neuspješnom igrom ni na olimpijadi neće napraviti rezultat. Nemojte da i onda čitamo smjehotresna saopštenja kako su to sve ustvari pripreme za neko buduće takmičenje.

    Meni to mnogo smiješno, nekako. Od Ajkula praviti pastrmke, bez potrebe...


    Dragan Šepelj


    Kotor
    Brooclyn Forever !

  17. #10917
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    dbk/zg
    Posts
    1,218
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    fidimose, barač je kapetan i dalje.


    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post

    dida@

    Ti ka vazda dobronamjeran i ucinjen. Sta mislis da probamo da igramo i bez selektora i priprema? Mozda upali, a? Ti si igrao vaterpolo i mislim da ti jasna situacija sa Ticicem i Busljeom.

    Sto se tice plasmana na OI iz Ajdhovena kao sto vidis naglasio sam da ne znam. Znam da se spominjalo jer se igra u januaru da bi moglo jedno mjesto da obezbijedi. Hoce li pojma nemam.
    situacija sa bušljom i tičićem je svakome jasna osim tebi. možda je i tebi jasna samo se praviš glup. sad igrate kao da nemate izbornika, inače ne bi šuto na time outu. meni je žao da igrači poput onih koje ima crna gora ne pružaju adekvatne igre i da vaterpolo utakmice i borba za medalje bude još neizvjesnija.
    vaterpolski portal - www.dance.hr

  18. #10918
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    2,076
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    toni petrovic posao u savonu.

  19. #10919
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    MNE
    Posts
    2,590
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sve je postovani Sepelj dobro napisao u svom pismu.
    Release Yourself

  20. #10920
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    2,076
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    malo mu fali pismenosti, ali dobro, za mnogo toga je u pravu

  21. #10921
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    MNE
    Posts
    2,590
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by big giant head View Post
    malo mu fali pismenosti, ali dobro, za mnogo toga je u pravu
    Vazno je da se cinjenice javno iznesu, i tu je bitna hrabrost (u CG), upravo ono sto novinarima nedostaje.
    Release Yourself

  22. #10922
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    1,435
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    sto pera ne zovu da gostuje u emisije??jel se igralo neko prvenstvo????o vatrerpolu ni traga ni glasa nidje......

    igra li primorac prvi krug kvalifikacija za ligu sampiona??? jel se odustalo od evrope???


    eo sad vidjeh da je 9-11. septembar .....nedje sam vidio da je 2-4. a ovi nasi na svjetsko.....no dobro je ovako
    Last edited by Tote a.k.a Qler; 08-08-11 at 19:04.

  23. #10923
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Nevjesta Jadrana
    Posts
    5,015
    Thanks Thanks Given 
    36
    Thanks Thanks Received 
    108
    Thanked in
    59 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tote a.k.a Qler View Post
    sto pera ne zovu da gostuje u emisije??jel se igralo neko prvenstvo????o vatrerpolu ni traga ni glasa nidje......

    igra li primorac prvi krug kvalifikacija za ligu sampiona??? jel se odustalo od evrope???


    eo sad vidjeh da je 9-11. septembar .....nedje sam vidio da je 2-4. a ovi nasi na svjetsko.....no dobro je ovako
    A ko ga smije zvat? Mislio sam da su ovi iz novina Vijesti i TV Vijesti malo drugaciji. Moram malo politike unijet, nadam se da mi nece niko zamjeriti, lijepo je Slavko Perovic rekao gostujuci na TV Vijesti za nase crnogorske medije kakvi su i sto su...Da se neko malo ne otrgne od ovih medija nije mi jasno...A nije mi ni nas savez jasan. Nije nista jasno, osim losih rezultata,nazalost...

  24. #10924
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    MNE
    Posts
    2,590
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Iako je grupa dosta teska, uz dobre pripreme mozda se i moze proci prvi krug. Ali, zna li se ko su igraci koji ce trebat igrat za Primorac sledece godine? Zna li se ima li Primorac para da placa plate i putovanja? Zna li se trener?
    Release Yourself

  25. #10925
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    235
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sky View Post
    Iako je grupa dosta teska, uz dobre pripreme mozda se i moze proci prvi krug. Ali, zna li se ko su igraci koji ce trebat igrat za Primorac sledece godine? Zna li se ima li Primorac para da placa plate i putovanja? Zna li se trener?
    trenar vido lompar, pomocni damir matanovic...
    imat ce se za plate, stipendije kako se to nekada u primorcu zvalo...
    a igraci...2 "pojacanja" iz bjele i predpostavljam ovi mladji iz primorca i val..

Page 437 of 933 FirstFirst ... 337387427433434435436437438439440441447487537 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. P: Karte za vaterpolo
    By straus in forum Ostali oglasi
    Replies: 59
    Last Post: 18-06-09, 15:50
  2. K: Karte za vaterpolo
    By NeroAzzurro in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 16-06-09, 13:02
  3. Vaterpolo :)
    By mc_esseny in forum Olimpijada
    Replies: 2465
    Last Post: 27-08-08, 10:36
  4. Vaterpolo
    By cattaro in forum Primorski
    Replies: 3
    Last Post: 13-10-07, 22:08

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •