View Poll Results: Novi selektor da ili ne?????

Voters
284. You may not vote on this poll
  • DA

    116 40.85%
  • NE

    89 31.34%
  • Nema veze - jer imamo zlato iz malage

    79 27.82%
Page 670 of 933 FirstFirst ... 170570620660666667668669670671672673674680720770 ... LastLast
Results 16,726 to 16,750 of 23319

Thread: CG Vaterpolo

  1. #16726
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Rezultati utakmica X kola II crnogorske lige 2013.

    Kotor, 21.08.2013.

    Uređuje: Dragan Rajević

    X kolo 21.08.2013 ( Srijeda )

    19.30 RISAN – GALEB ( 4 : 0 ) ( 5 : 2 ) ( 1 : 3 ) ( 4 : 3 ) 14 : 8
    Sudija : Mišković Delegat :Maslovar
    18.30 KUMBOR– RIVIJERA ( 7 : 1 ) ( 4 : 1 ) ( 2 : 5 ) ( 7 : 3 ) 20 : 10
    Sudije : Abramović - Kontić Delegat : Rajević
    18.30 BOKELJ – BIJELA ( 3 : 4 ) ( 7 : 2 ) ( 5 : 3 ) ( 3 : 3 ) 18 : 12
    Sudije : Obradović - Arnaut Delegat : Malović

    Tabela nakon X kola
    1. KUMBOR 10 9 0 1 112:71 + 41 24
    2. GALEB 10 7 1 2 124:101 + 23 22
    3. RISAN 10 7 0 3 105:79 + 26 21
    4. BOKELJ 10 4 1 5 105:102 + 3 13
    5. RIVIJERA 10 1 1 8 82:123 - 41 4
    6. BIJELA JB 10 0 1 9 75:127 - 52 1

    Nakon završenog državnog prvenstva II Crnogorske lige, ekipa VK “ KUMBOR “ iz Kumbora je zasluženo osvojila prvo mijesto i time stekla naziv :

    PRVAK II CRNOGORSKE LIGE ZA 2013 GODINU .


    Ovim putem igračima, stručnom timu i rukovodstvu VK “ KUMBOR “ iz Kumbora čestitamo
    na osvojenoj tituli Prvaka države u II crnogorskoj ligi za 2013 godinu !

    Obzirom da je i ovo prvenstvo proteklo u najboljem mogućem redu, bez incidenata i vulgarnog ponašanja, još jednom želimo da se zahvalimo svim sudionicima ovog interesantnog takmičenja, na pokazanoj igri, vještinama i umijeću, na veoma dobroj i pozitivnoj atmosferi, kako u bazenu tako i u gledalištu.

    Takođe nas raduje činjenica, što smo uspjeli da se u ekipama ovog ranga takmičenja, normativnim aktima, obavežu rukovodstva klubova da rade na populaciji i masovnom okupljanju mladih igrača, što je dobra baza za nastavak i razvoj ovog sporta u tim sredinama.
    Raduje nas činjenica, što je posjećenost na bazenima bila ponovo na zavidnom nivou, što smo na određeni način upotpunili i obogatili turističku sezonu, i što je ponašanje publike i svih sudionika bilo na zavidnom nivou.

    Sa naše strane trudili smo se da sprovedemo sve dogovorene Zaključke, poštujući pravila sportske i fer igre. Takođe, smo se trudili da naše informacije u vidu pravovremenih izdanja putem biltena, budu na najbrži i najcjelishodniji način dostupne svim zaljubljenicima ovog spotra, kao i širokoj sportskoj javnosti.

    Zahvaljujemo se medijima na iscrpnom i blagovremenom izvještavanju, sa svih odigranih utakmica, i samim tim još većem interesovanju za ovaj sport, kao i na dobroj i konstruktivnoj komunikaciji u svim domenima naše saradnje.

    S poštovanjem,

    Komesar VPSCG
    Rajević Dragan




    Za Biltene svaka cast, trudio sam se da i ja (odje) dam doprinos svemu tome.
    Medjutim, govorio sam i ponavljam - uz samo malo vise truda, uz pomoc prvoligaskih klubova (koji i ovako pomazu, npr. gotovo cijeli Primorac iz prosle godine je igrao ovu ligu, iako mislim da taj vid pomoci nije neophodan, jer bih volio kada bi ovu ligu igrali svi oni koji NE igraju prvu, seniorsku ligu) sve ovo se moze podici na mnogo veci nivo.
    Moramo ukljuciti vise klubova, finale mora biti prava festa (mijenjao bih sistem takmicenja).
    Postovanje pravila je bilo na visokom nivou i za to pohvale.

    Smatram da ova liga mora biti najjaci adut Saveza prilikom popularizacije vaterpola sirom CG. A tako ce se i baza prosiriti.
    Last edited by cattaro; 22-08-13 at 12:38.
    P r i m o r a c

  2. #16727
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    http://www.cdm.me/sport/vaterpolo/ra...jskim-ugovorom
    Da se ne ponavljam oko toga da bi se mladi igraci sve do 22. godine igrajuci za maticni klub oduzili za sve sto je ulozeno u njih (naravno, pod pretpostavkom da ce im klub dati dovoljno prostora) dodacu za ovaj slucaj samo tri stvari:
    1. Partizan mu ne nudi bolja finansijska primanja nego Primorac (okle kad nema kome od bivsih i sadasnjih igraca nisu duzni!?)
    2. Partizan mu ne garantuje mjesto u seniorskom timu (daleko je on...prije njega je tu makar 4-5 momaka njegovog ili godinu starijeg godista), za razliku od Primorca (dakle ceka ga Dunav i sl. klubovi);
    3. Partizan ne placa obestecenje.
    Vidjecemo sto ce LEN odluciti.

    Ja mislim da je mali prerano poletio, da je daleko od seniorskog tima Partizana (znamo kako se Subotic tesko prilagodio, ali je pored 2 godine razlika u kvalitetu ogromna) i ne postoji nijedan argument zasto mu je bolje da ode. Zato sto ga odje ucjenjuju? Ma da, a Partizan to nece raditi...
    P r i m o r a c

  3. #16728
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    http://www.waterpoloworld.com/News/t...5314/news.aspx
    Ne znam sto je sa Jadranom i da li su se prijavili za Evropu. Primorac jeste, igrace Evro Kup.
    P r i m o r a c

  4. #16729
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    186
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cattaro View Post
    http://www.waterpoloworld.com/News/t...5314/news.aspx
    Ne znam sto je sa Jadranom i da li su se prijavili za Evropu. Primorac jeste, igrace Evro Kup.
    Valjda su trebali da igraju Evroligu, ali ocigledno nista od toga.

  5. #16730
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    2,076
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mislim da je Gojkovic negdje rekao da igraju Evro Kup.

    Sto se Radonjica tice, sve se slazem s tobom Cattaro. Jedino sto, a to je takodje nesto o cemu treba razmisljat - Beograd je veliki grad i univerzitetski centar. Znam da mi je Vaso pricao za Gavrila da je njemu skola jako bitna i da zeli da upise fakultet - na stranu da li je to bilo presudno u njegovom ili Radonjicevom slucaju, ali to jeste bitan faktor zasto djeca odluce da podju u BG [i u 90% slucajeva, izgube se i ne zaigraju nikad ozbiljno za Partizan]
    Fire in the hole!

  6. #16731
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Fax prihvatam kao obrazlozenje (recimo da je to, osim Suboticevog, bio jedan od glavnih Cuckovicevih razloga da ode u Partizan), ali to u ovom slucaju ne stoji, iz najmanje 2 razloga.
    Da se ne foliramo, svima nama je jasno koji su glavni razlozi za odlazak u Partizan - Vujasinovic i Partizanova obecanja (igranje u prvom timu, plata, fax, srpska reprezentacija...). Razumijem. N'o je problem sto neki ni ne dodju do Vujasinovica, a o neispunjenim obecanjima da ne pricam.

    Da rezimiram - uopste nemam problem (da prevedem, dao bih ispisnicu, da se ja pitam) sa cinjenicom da na kugli zemaljskoj (pa i u Beogradu) postoji mjesto dje ce se nasi talenti bolje i uspjesnije razvijat'. Imam problem kad znam da ih na drugom mjestu cekaju losiji uslovi od onih koji im nudi maticni klub!!!

    Isto tako bih razjasnio jednu stvar koja je takodje od strane neupucenih prisutna - svi oni sto su posli gore (Janovic, Prlainovic, Mandic, Subotic) bi uspjeli i postali veliki vaterpolisti i da su ostali. To su klinci koji su u mladjim kategorijama igrali sa 3 i vise godina starijim igracima i koji bi u maticnim klubovima dobili i veci prostor i bolje uslove (Janovic je sa Zvedom dvije godine uglavnom proveo trenirajuci u Obrenovcu, 2-3x sedmicno, Mandic je prvu sezonu u srpskoj ligi proveo igrajuci u drugoligaskoj konkurenciji...) od onih koji su dobili u Bg-u.
    Dal' da pominjem na desetine Kotorana i Novljana koji su otisli u Bg, a nisu uspjeli?
    (isto tako vam garantujem da oni nisu bili ni blizu, sto se talenta tice, sa pomenutim)

    Ova prica ce biti vjecna...i ona traje...odavno.
    Ako se ne varam jedna od 3-4 najvecih legendi Partizana (moguce i najtrofejniji igrac) - Djordje Perisic (sin mu je pomenuti srpski delegat u LEN-i), otisao je iz Kotora sa 18 godina. A to je bilo prije cirka 60 godina...
    Last edited by cattaro; 23-08-13 at 12:31.
    P r i m o r a c

  7. #16732
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cattaro View Post
    http://www.vijesti.me/sport/porobic-...-clanak-145412
    Ajd' da se ne vracamo nazad (vec da samo gledamo kako i sto ubuduce), iako bi mi zanimljivo pitanje bilo ZASTO se nije ranije razmisljalo o ovome, tj. vec 2006. i nelegalnog odlaska Prlainovica?
    LEN ce odluciti o statusu Radonjica? Ako ga prepuste Partizanu, da li je vec sada jasno da nam ovaj novi propis ne valja!?
    Pero kaze da nije upoznat sa ambicijama Radonjica, ali sam siguran da jeste, jer je bio na sastanku...
    Evo i Radonjić sam potvrdio ono o čemu si ti već pisao, a to je da želi u Partizan ali i za reprezentaciju Crne Gore



    http://dnevne.me/
    Dick Laurent is dead!

  8. #16733
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Nema tu dileme...da ne iznosim ostale pojedinosti koje nisu za forum...


    Rezultati jutrosnjeg programa na U17 turniru u Madjarskoj:
    AUS-HUN 7:10
    GER-MNE 7:8
    Moguce da su se cuvali za derbi sa Srbijom koji se igra popodne... Inace, pisao sam da su na U20 SP-u za Srbiju igrala trojica 17-ogodisnjaka. Oni su sada prikljuceni svom uzrastu.


    Izasao je raspored na EP-u za ovaj uzrast:
    http://www.waterpoloworld.com/News/t...5323/news.aspx
    P r i m o r a c

  9. #16734
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Srbi su za U17 vjerovatno najkvalitetniji na svijetu, ali...
    MNE-SRB 10:8!
    Madjari pisu da je srpski golman lose branio.

    GER-HUN 2:9

    Program za sjutra:
    9.30 SRB-GER
    11.00 MNE-AUS
    17.00 AUS-SRB
    18.30 HUN-MNE

    Nasi su tek posljednje kolo slobodni, tako da ce sjutra vece zavrsiti takmicenje.
    Odlican turnir da se vidi sprema, jer cemo za 32h odigrati 4 utakmice.
    P r i m o r a c

  10. #16735
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Takmicenje za U17 u Madjarskoj:
    MNE-AUS 14:8
    HUN-MNE 8:8
    Golove za nase protiv Madjara dali su: Djurdjic 4, Konatar 3 i Popadic.
    Nasi su zavrsili takmicenje sa 3 pobjede i jednim nerijesenim rezultatom. EP pocinje za 2 sedmice.
    P r i m o r a c

  11. #16736
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    U17 selekcija pobjednik turnira u Madjarskoj!
    http://www.wpolomne.org/vijesti/152-...aju-potencijal
    http://www.wpolomne.org/vijesti/153-...-segmente-igre

    Bio bih jako srecan ako bi generacija o kojoj pisem vec skoro 2 godine uzela medalju na EP.
    Na prvenstvu Evrope nece igrati pominjani Radonjic i golman Stanovic, koji vuce povredu ruke (ligamenti).
    P r i m o r a c

  12. #16737
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Dragan Draskovic napustio Budvu. Budvani dovode 2 Amerikanca.

    Primorac doveo igraca http://radiokotor.info/mn/index.php?...18087&Itemid=1
    Partizan ga je skartirao, decko je bez uslovljavanja dosao u Kotor. I vec je ucestvovao u humanitarnoj akciji.
    Nadam se barem jos 4 novih igraca (2 beka) i onda da se sa postojecim kadrom radi na duze staze.
    Klupska politika da se dovode igraci u skladu sa mogucnostima i da se tezi ka tome da plate (koje svakako jesu male, ali sam vec rekao da je pitanje da li igraci koji su sada tu zasluzuju vise?) budu redovne - mi je skroz O.K. Pa i po cijenu toga da trofeja nema.

    Odnos medija sraman, ali dobro...navikli smo.
    P r i m o r a c

  13. #16738
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    dbk/zg
    Posts
    1,218
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cattaro View Post
    U17 selekcija pobjednik turnira u Madjarskoj!
    http://www.wpolomne.org/vijesti/152-...aju-potencijal
    http://www.wpolomne.org/vijesti/153-...-segmente-igre

    Bio bih jako srecan ako bi generacija o kojoj pisem vec skoro 2 godine uzela medalju na EP.
    Na prvenstvu Evrope nece igrati pominjani Radonjic i golman Stanovic, koji vuce povredu ruke (ligamenti).

    može koje slovo o U17 EP? gdje je. kad je i sl. Ko igra za CG, ko su nositelji igre?
    vaterpolski portal - www.dance.hr

  14. #16739
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Buvara
    Posts
    1,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    miljan popovic novi igrac budve.
    <--- leuk

  15. #16740
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dida122 View Post
    može koje slovo o U17 EP? gdje je. kad je i sl. Ko igra za CG, ko su nositelji igre?
    Na Malti je, od 8. do 15. septembra. Tim se jos uvijek ne zna (i dalje ih je 15 na pripremama), a ne bih nikog posebno isticao - naprotiv, uvijek sam isticao da je najveci kvalitet te generacije to sto je u timu 13 gotovo podjednako kvalitetnih (ne extrakvalitetnih) igraca. I zanimljivo, na pripremama ih je po 5 i Primorca, Budve i Jadrana. Ovo je tek drugo takmicenje na kom mi ucestvujemo i sa momcima iz Budvine skole. Za 3 godine ce reprezentativne selekcije imati koristi i od VA Cattaro. Isto tako, gotovo svi su proslu sezonu igrali sa fizicki jacim igracima u okviru Jadranske lige. Muka jeste nase timove natjerala da igraju sa slabim i mladim sastavima, medjutim to bi moglo dati i neke koristi.


    Sto se Popovica tice, ako ce na Mars. Primorcu ne trebaju takvi tipovi, to je neko moje misljenje... Lani je propustio 6 utakmica JL, navodno zbog povreda. Jedva cekam da vidim i njega kako tuzi Budvu nakon sto mu 3 mjeseca kasni plata. Zivota mi, jedva cekam.

    Crnogorski klubovi su tradicionalno mnogo mijenjali:

    Budvu su napustila 4 najbolja strijelca od prosle sezone (utakmice Jadranske lige): Rouch (22 gola), Vukcevic (25), Draskovic (32), Crousillat (56).
    Pojacanja: Markovic (42), Popovic (30), Paskvalin (11)
    Dosla su i 2 Amerikanca. Upravo su mi oni nepoznanica da ocijenim koji je tim bolji. Ljevaka sam zapazio na SP (bez nekog posebnog ucinka, mnogo je vise igrao onaj drugi ljevak, Vigo), za ovog drugog iskreno nikad cuo. Ticic je zavrsio karijeru.

    Primorac su za sada napustili svi najbolji igraci iz prosle godine (Markovic, Popovic, Sutic), kao i Paunovic i Radonjic. Tim se, vec tradicionalno (lose), formira u septembru/oktobru. Za sad su dosli Nikolov (Beograd) i Tesanovic (Jadran), ocekuje se jos igraca. Bekovska pozicija je top prioritet, a rado bih vidjeo i nekog drugog ljevaka. Fanfani mi nije po ukusu. Generalno, ako tim ostane ovakav, bice za 40% losiji nego proslogodisnji.

    Jadrana su do sada napustili Krizman, Radovic, Tesanovic, dok Scepo pregovara sa Galatasarajem... Dosao je Kovacic. U timu je, osim Tomasevica koji je nesto stariji, 20-tak igraca mladjih od 22 godine, a od njih je 15-tak igraca U18. Imace sa cim Gojkovic da radi... Mozda je pozicija centra malo slabija, sve ostalo je bombonica. Velika konkurencija ce natjerati mlade da svaki trening daju maximum.

    Ocekujem jos pojacanja (prvenstveno u Primorcu) narednih dana.
    P r i m o r a c

  16. #16741
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    186
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cattaro View Post
    Na Malti je, od 8. do 15. septembra. Tim se jos uvijek ne zna (i dalje ih je 15 na pripremama), a ne bih nikog posebno isticao - naprotiv, uvijek sam isticao da je najveci kvalitet te generacije to sto je u timu 13 gotovo podjednako kvalitetnih (ne extrakvalitetnih) igraca. I zanimljivo, na pripremama ih je po 5 i Primorca, Budve i Jadrana. Ovo je tek drugo takmicenje na kom mi ucestvujemo i sa momcima iz Budvine skole. Za 3 godine ce reprezentativne selekcije imati koristi i od VA Cattaro. Isto tako, gotovo svi su proslu sezonu igrali sa fizicki jacim igracima u okviru Jadranske lige. Muka jeste nase timove natjerala da igraju sa slabim i mladim sastavima, medjutim to bi moglo dati i neke koristi.

    Sto se Popovica tice, ako ce na Mars. Primorcu ne trebaju takvi tipovi, to je neko moje misljenje... Lani je propustio 6 utakmica JL, navodno zbog povreda. Jedva cekam da vidim i njega kako tuzi Budvu nakon sto mu 3 mjeseca kasni plata. Zivota mi, jedva cekam.

    Crnogorski klubovi su tradicionalno mnogo mijenjali:

    Budvu su napustila 4 najbolja strijelca od prosle sezone (utakmice Jadranske lige): Rouch (22 gola), Vukcevic (25), Draskovic (32), Crousillat (56).
    Pojacanja: Markovic (42), Popovic (30), Paskvalin (11)
    Dosla su i 2 Amerikanca. Upravo su mi oni nepoznanica da ocijenim koji je tim bolji. Ljevaka sam zapazio na SP (bez nekog posebnog ucinka, mnogo je vise igrao onaj drugi ljevak, Vigo), za ovog drugog iskreno nikad cuo. Ticic je zavrsio karijeru.

    Primorac su za sada napustili svi najbolji igraci iz prosle godine (Markovic, Popovic, Sutic), kao i Paunovic i Radonjic. Tim se, vec tradicionalno (lose), formira u septembru/oktobru. Za sad su dosli Nikolov (Beograd) i Tesanovic (Jadran), ocekuje se jos igraca. Bekovska pozicija je top prioritet, a rado bih vidjeo i nekog drugog ljevaka. Fanfani mi nije po ukusu. Generalno, ako tim ostane ovakav, bice za 40% losiji nego proslogodisnji.

    Jadrana su do sada napustili Krizman, Radovic, Tesanovic, dok Scepo pregovara sa Galatasarajem... Dosao je Kovacic. U timu je, osim Tomasevica koji je nesto stariji, 20-tak igraca mladjih od 22 godine, a od njih je 15-tak igraca U18. Imace sa cim Gojkovic da radi... Mozda je pozicija centra malo slabija, sve ostalo je bombonica. Velika konkurencija ce natjerati mlade da svaki trening daju maximum.

    Ocekujem jos pojacanja (prvenstveno u Primorcu) narednih dana.

    Koliko ja znam Jadran je napustio i Tomasevic, tako da su ostali sa jednim centrom, Pjesivcem 96' godiste.

  17. #16742
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    2,076
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Tomasevic je valjda posao u Radnicki.
    Gdje je posao Crousillat?
    Fire in the hole!

  18. #16743
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Ocigledno su mu obecali primanja kakva nidje drugo nije mogao da dobije, jer mu je tamo konkurencija (Zlokovic, Korolija) takva da ce igrati samo manje utakmice.
    Nije mi jasan dolazak Kovacica, bolje da se ta crkavica dala za nekog centra.
    Crousillat pregovara sa Galatasarajem, iako je meni bila sasvim logicna varijanta da ode u Juga.
    P r i m o r a c

  19. #16744
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    http://www.dan.co.me/?nivo=3&rubrika...%20nego%20lani
    Stize demant moga pisanja...vec sjutradan. Pozdrav sportskom direktoru, zna i on da u klubu nisu dosle zamjene za petoricu igraca koji su napustili klub, a ja ne vidim koji bi to igraci mogli drasticno napredovat' sa godinom iskustva?
    Neka nastavi da trazi pojacanja.

    http://radiokotor.info/mn/index.php?...18110&Itemid=0
    Umjesto ovog bolje da od Memorijala Zoran Gopcevic naprave neki uvod u sezonu, turnir koji bi u najslabijoj varijanti okupio crnogorske (prvoligaske) klubove.
    P r i m o r a c

  20. #16745
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    dbk/zg
    Posts
    1,218
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cattaro View Post
    Ocigledno su mu obecali primanja kakva nidje drugo nije mogao da dobije, jer mu je tamo konkurencija (Zlokovic, Korolija) takva da ce igrati samo manje utakmice.
    Nije mi jasan dolazak Kovacica, bolje da se ta crkavica dala za nekog centra.
    Crousillat pregovara sa Galatasarajem, iako je meni bila sasvim logicna varijanta da ode u Juga.
    francuz je bio opcija za juga, ali jako kratko. veliki jugovi umovi su zaključili da je loš u obrani (nisam ga baš gledo pa ne mogu procjenit). đuho je tražio draška za desno krilo, u opciji je bio i mladi ljevak iz st jadrana visković. a izgleda da će doć kapetan australije howden (dakle ipak dešnjak). još nije potvrđen jer se razmišlja bi li ostao u autraliji zbog svog biznisa stablima i cvijećem (ne znam je li općenito zbog tog biznisa, ili ga tek pokreće pa nije siguran bi li odlazio u europu).


    jugu sz otišli ivović, joković i azevedo. pavlovića, vranješa i karača ne žele više. s tim da tiho možda jš i ostane zbog manjka igrača na desnoj strani. stigli marelja - po meni bolja opcija od popa za drugog sidruna, ovo mu je vrhunac karijere pa će bit osjetno borbeniji i motiviraniji. vratio se šutalo.

    trenutna postava: bijač - bušlje - dobud - janović i marković - bošković i ?
    vaterpolski portal - www.dance.hr

  21. #16746
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Djuhu je fizicka snaga pod br. 1, sto sa aspekta danasnjeg vaterpola jeste O.K.
    Ali, bice Jugu jako, jako teska sezona ako ne budu imali ljevaka. Jokovic je dugo bio u timu...
    Ja bih volio vidjet naseg Francuza u nekom jakom timu, sa njegovim napredovanjem i mi dosta dobijamo.

    Viskovic je bio zanimljiv Primorcu prije 2-3 godine. Mislim da je to potencijal jako veliki, ali nisam siguran da to moze pretociti u kvalitet igranjem u Splitu.
    Pavlovic je dosta izgubio neredovnim treniranjem u Kotor. Tvrdim da mu je samo sezona 2007/08 bila dobra, potom slijedi pad.
    Marelja je meni nepoznanica, a Sutala sam gledao samo sa kapicom Galatasaraja. Bio je solidan.
    P r i m o r a c

  22. #16747
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Vijest dana je da ce Vanja Udovicic ostaviti vaterpolo. Veliki udarac prije svega za srpsku vaterpolo reprezentaciju, a ne bih se cudio da se na ovaj korak odlucio jer je razocaran u svoj Savez. Koliko ce napraviti na novoj funkciji (ministra sporta) - ne znam.

    LEN odlucio da se naredna 2 F6 Evrolige igraju u Barseloni.
    P r i m o r a c

  23. #16748
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    http://www.zurnal.rs/2013/08/31/dvoj...anu/index.html
    Egzodus Kotorana iz Primorca se nastavlja.

    Fanfani je, po neprovjerenim informacijama, slomio prst, te se Primorac bacio na trazenje drugog rjesenja. Kandidat je zbilja interesantan, vidjecemo hoce li prihvatiti uslove.
    Ceka se potvrda i za beka, u pitanju je stranac, ne toliko poznat.
    P r i m o r a c

  24. #16749
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    546
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

  25. #16750
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    http://primorac.tv/sport/item/362-is...-primorcu.html
    Postoji najmanje 15 kotorskih vaterpolo trenera koji rade van Primorca (od Budve do Australije), ali je Mladenov dolazak ono sto je Primorcu sada trebalo. Da se sredi skola, da se uvede disciplina (kako medju igracima, tako i medju trenere) i da se prenese neophodno iskustvo koje taj covjek ima.
    Ne znam je li ljevak prihvatio uslove i potpisao, njegov dolazak u Kotor ce sigurno izazvati reakciju...navijaca.
    Primorac lani nije imao u timu klasicnog beka i klub, na moje zadovoljstvo, nije zelio napraviti istu glupost i ove godine.
    Kakav ce biti ovaj novi - tesko je reci, jer prvi put dolazi da igra van svoje domovine. Igrao je na SP-u, cak je nama dao dva gola...
    Ipak, ne bih ni o imenima, ni o igracima konkretnije pricao dok ne potpisu (mislim da ce svako ko prati lako provalit' o kojim igracima se radi).
    Uprava Primorca je izasla iz letargije. Rade se stvari vidljive i malo sirem krugu ljudi. Naredni korak bi morao biti bolja saradnja sa medijima.
    Sto se tima tice, po meni su nam potrebna jos dva igraca da bismo mogli parirat' Budvi.
    P r i m o r a c

Page 670 of 933 FirstFirst ... 170570620660666667668669670671672673674680720770 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. P: Karte za vaterpolo
    By straus in forum Ostali oglasi
    Replies: 59
    Last Post: 18-06-09, 15:50
  2. K: Karte za vaterpolo
    By NeroAzzurro in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 16-06-09, 13:02
  3. Vaterpolo :)
    By mc_esseny in forum Olimpijada
    Replies: 2465
    Last Post: 27-08-08, 10:36
  4. Vaterpolo
    By cattaro in forum Primorski
    Replies: 3
    Last Post: 13-10-07, 22:08

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •