View Poll Results: Novi selektor da ili ne?????

Voters
284. You may not vote on this poll
  • DA

    116 40.85%
  • NE

    89 31.34%
  • Nema veze - jer imamo zlato iz malage

    79 27.82%
Page 665 of 933 FirstFirst ... 165565615655661662663664665666667668669675715765 ... LastLast
Results 16,601 to 16,625 of 23319

Thread: CG Vaterpolo

  1. #16601
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Buvara
    Posts
    1,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    sto se tice price da smo mi vaterpolo sila, ne da nismo sila, nego nismo ni medju prvih 10 na svijetu ja mislim. ljudi, mi u CG imamo ukupno, slovom i brojem, 3 zatvorena i 2 otvorena bazena. u budimpesti, skoro svaki kvart ima zatvoreni bazen i makar 2 amaterska kluba. ovi momci sto igraju za reprezentaciju CG, su sve momci koji su naucili da igraju vaterpolo u moru, ljeti na morskim bazenima duz Boke (sto Cattaro kaze mandracima), ali sta cemo kad mladost, novije generacije izgube vise taj interes za kupanjem i sutiranjem na gol na tim istim mandracima (posto vidim da su sve popularniji golf, squash, kuglanje, itd itd)? cekam da u reprezentaciji zaigra neki igrac koji je ponikao u klubu iz podgorice, niksica, bijelog polja, pa da onda pricamo da smo velesila, a ne ovako, gdje moramo dovoditi nekog franzuca da bi pokrili neku od pozicija. vjerujem da svi znate makar 2 ljudi koji zive po 15-20 god u CG, a ne mogu dobiti nase drzavljanstvo, a mi smo ga sefiku i ovom francuzu dali za 5 min.

    naravno, ovo je moje misljenje, ali smijesne su mi vise te price po medijima da smo velesila, da smo najjaci, a ulaganja u vaterpolo su nam na nivou ugande.
    <--- leuk

  2. #16602
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,566
    Thanks Thanks Given 
    1,971
    Thanks Thanks Received 
    2,579
    Thanked in
    1,105 Posts

    Default

    Kako si se isprosipao sad... vidimose
    Tu es mon héro!

  3. #16603
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    podgorica
    Posts
    3,442
    Thanks Thanks Given 
    39
    Thanks Thanks Received 
    43
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    I nama su pustili pogrešnu himnu svaki put jer zna se koja je zvanična verzija naše himne! Ovdje su puštana samo prva dva stiha 4 puta ponovljena i to je to! Sramota!!!! Za organizatore, naravno!
    pa zato sam rekao "pustaju sa Nokie" , misleci na zvuk i sve ostalo sto je lose zvucalo
    a sto se tice kracenja himne, necu na ovom pdf jer bih imao sto rec, a onda bi se Minjo ili neko sl nasao i ode sve dodjavola
    mnogo je gore kad se u CG krati himna zavisno od toga u kom se gradu pusta i ko prisustvuje, jer znamo da postoje ljudi koji koji gube apetit od nekih strofa i stihova

  4. #16604
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Buvara
    Posts
    1,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by no-mercy View Post
    Kako si se isprosipao sad... vidimose
    zbog...??? na OI u Londonu, britanci su izracunali da im za 1 zlatnu medalju treba oko 5 miliona funti ulaganja - koliko smo mi ulozili za zlatnu medalju na SP?
    <--- leuk

  5. #16605
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Buvara
    Posts
    1,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

  6. #16606
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,468
    Thanks Thanks Given 
    160
    Thanks Thanks Received 
    1,266
    Thanked in
    639 Posts

    Default

    Ocekujem u narednom periodu da nasi vaterpolisti od silnog rukovanja dobiju upalu ruke od poljubaca će im izaći herpes a i rame će im stradati od pretjeranog tapšanja političkih podguznih muva i ostalih šlihtara koje će se sad navražiti da pokupe jeftine poene.E da očekujem i desetak bazene minumum
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  7. #16607
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    601 East 54th NY
    Posts
    4,779
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by laciale View Post
    ti koji su na top hil ne gledaju vaterpolo.
    Hahhaha, treba da te sramota sto si napisao ovaj post. Bas sramota.

    Sta treba da se desi pa da Sabrija Vulic i Ivan 'OTAC OTAC' Maksimovic prestanu da vode doceke reprezentacija. Da ne pominjem da Bozo Bulatovic i Nina Zizic jednostavno moraju pjevat'. Zao mi je te momke. Osvoje srebro i moraju da se smaraju 2 sata na onu binu slusajuci ove.

  8. #16608
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    892
    Thanks Thanks Given 
    280
    Thanks Thanks Received 
    74
    Thanked in
    27 Posts

    Default

    znate li zasto je mugi obecao samo 5 bazena tamo neke davne godine?
    zato sto je u drugoj ruci drzao mikrofon...

  9. #16609
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,136
    Thanks Thanks Given 
    2,241
    Thanks Thanks Received 
    2,413
    Thanked in
    1,243 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by no-mercy View Post
    Kako si se isprosipao sad... vidimose
    Fidimose je skroz u pravu. Recimo u Baosice su poceli da igraju prvo Petar Trbojevic, ljeti na bazen u morsku vodu (zimi ako i svaki mandrac), poslije je tu poceo Leka (sjecam ga se kao dijete od 4 godine, nije znao da pliva ali bi se zaletio sa ponte i bacio u more a vazda bi ga neko izvadio haha). U Bijelu na bazen Zlokovic, Jokic i sad ovaj mali Misic. Neki su sa tih bazena u more posli i vanka...
    Sada djeca vise ne treniraju, niko ih ne animira, najvise nazalost treniraju djeca koja dodju sa strane, uglavnom iz Srbije.
    Mora se nesto pokrenuti, promijeniti.
    A zamislite tek koliko talenata krije Podgorica, Niksic i moguce i gradovi sa sjevera.
    Meni je u sferi nemoguceg da glavni grad jedne drzave koja daje takve vaterpoliste nema zatvoreni bazen.

  10. #16610
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidimose View Post
    sto se tice price da smo mi vaterpolo sila, ne da nismo sila, nego nismo ni medju prvih 10 na svijetu ja mislim. ljudi, mi u CG imamo ukupno, slovom i brojem, 3 zatvorena i 2 otvorena bazena. u budimpesti, skoro svaki kvart ima zatvoreni bazen i makar 2 amaterska kluba. ovi momci sto igraju za reprezentaciju CG, su sve momci koji su naucili da igraju vaterpolo u moru, ljeti na morskim bazenima duz Boke (sto Cattaro kaze mandracima), ali sta cemo kad mladost, novije generacije izgube vise taj interes za kupanjem i sutiranjem na gol na tim istim mandracima (posto vidim da su sve popularniji golf, squash, kuglanje, itd itd)? cekam da u reprezentaciji zaigra neki igrac koji je ponikao u klubu iz podgorice, niksica, bijelog polja, pa da onda pricamo da smo velesila, a ne ovako, gdje moramo dovoditi nekog franzuca da bi pokrili neku od pozicija. vjerujem da svi znate makar 2 ljudi koji zive po 15-20 god u CG, a ne mogu dobiti nase drzavljanstvo, a mi smo ga sefiku i ovom francuzu dali za 5 min.

    naravno, ovo je moje misljenje, ali smijesne su mi vise te price po medijima da smo velesila, da smo najjaci, a ulaganja u vaterpolo su nam na nivou ugande.
    Aoooooooo, kakav ti rezon
    To ti je kao da si rekao da nismo velesila u ženskom rukometu zato što u čitavoj CG nema ni 40 rukometašica

    Sent from my GT-I9100G using Tapatalk 4 Beta
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  11. #16611
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    http://www.pobjeda.me/2013/08/05/tic.../#.Uf-gvZI3BCg
    U startu je bila greska sto se Podgorica nije kandidovala bas za Prvenstvo Evrope, umjesto manje bitne Svjetske lige (iako ne zalim pretjerano, sve ono 2009. je bilo na vrhunskom nivou).
    Mislim da od ovoga nema nista, a bazeni o kojima Ticic prica...prvo u Kotor otvoreni, od toga se jednostavno mora pocet'!
    Svaka cast svakome, ali valjda je prioritet sadasnjoj generaciji obezbijedit' uslove?


    @Fidimose, Partizan sigurno radi najbolje sa mladima, njihovi kadeti, juniori...dominiraju na regionalnim takmicenjima. Al' onda se sa prelaskom u profesionalce sve to gubi.
    Brojanjem, dosao sam do cifre od 6 igraca Srbije koji su prosli skolu Partizana. Primorac je, npr. na ovom SP-u dao 9 igraca iz svoje skole.
    Jadran ih je dao 5 (ali na SP-u nisu igrali Zlokovic i Radovic) i mislim da to dovoljno govori. Jug mislim 6 (nije igrao Boskovic).

    Podatke svjesno iznosim, uvijek se svi nesto hvale... Nakon omladinskog EP-a, dje je od 13 bilo cini mi se 12 polaznika skole Primorca, ovo je takodje veliki uspjeh i dokaz da smo na samom vrhu. A uslovi...
    P r i m o r a c

  12. #16612
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Bilbao
    Posts
    16,211
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Samo da razjasnim jedan mit. U Budimpešti ima samo 3 bazena, a ne kao 150 što sam jedne prilike čuo. Naravno, njihovi uslovi ne mogu ni u jednom segmentu da se porede sa našim. Mađari puno vode računa o vodenim sportovima, tako da su naši uspjesi neizmjerno veliki, posebno kad se zna da samo dva naša grada daju 99% reprezentacije.
    ~
    Any experiment of interest in life will be carried out at your own expense. Mark it well.

  13. #16613
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    2,076
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    3 tzv. olimpijska i josh 12 manjih bazena, dakle dimenzija kao ovaj u Novom.
    Fire in the hole!

  14. #16614
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Fidimose je skroz u pravu. Recimo u Baosice su poceli da igraju prvo Petar Trbojevic, ljeti na bazen u morsku vodu (zimi ako i svaki mandrac), poslije je tu poceo Leka (sjecam ga se kao dijete od 4 godine, nije znao da pliva ali bi se zaletio sa ponte i bacio u more a vazda bi ga neko izvadio haha). U Bijelu na bazen Zlokovic, Jokic i sad ovaj mali Misic. Neki su sa tih bazena u more posli i vanka...
    Sada djeca vise ne treniraju, niko ih ne animira, najvise nazalost treniraju djeca koja dodju sa strane, uglavnom iz Srbije.
    Mora se nesto pokrenuti, promijeniti.
    A zamislite tek koliko talenata krije Podgorica, Niksic i moguce i gradovi sa sjevera.
    Meni je u sferi nemoguceg da glavni grad jedne drzave koja daje takve vaterpoliste nema zatvoreni bazen.
    Vjeruj mi kolko ih znam iz pg da razbijaju ovamo u petrovac na go kod hotela vila oliva.Kakvi talentni ne bi vjerovao
    Podgorica Podgoricanima!

  15. #16615
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by .Bole View Post
    Vjeruj mi kolko ih znam iz pg da razbijaju ovamo u petrovac na go kod hotela vila oliva.Kakvi talentni ne bi vjerovao
    Moje se svakodnevno rekreativno plivanje (na vecem podgorickom bazenu) podudara sa treninzima klinaca (na manjem), pa imam prilike ispratit' djelove treninga iako me ne ineteresuje pretjerano.
    To je jos u zacetku i dok god ne bude bazena da ta djeca treniraju tokom cijele godine ne moze se pricati ni o talentima ni o novoj bazi.
    Sa njima se, rekao bih, solidno radi (ne shvatam zasto vecu ulogu u cijeloj prici, tj. na treninzima nemaju Uskokovic i Zupanovic?), trenera ima dosta i svi su djeci maksimalno posveceni.
    P r i m o r a c

  16. #16616
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Buvara
    Posts
    1,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by big giant head View Post
    3 tzv. olimpijska i josh 12 manjih bazena, dakle dimenzija kao ovaj u Novom.
    upravo to. zato sam i naznacio da postoji mnogo amaterskih klubova.

    @Rakun - U pravu si. Velesila smo. ^^ To se vidi po broju takmicenja koja smo organizovali, po broju registrovanih vaterpolo igraca koje imamo, po broju medalja koje smo osvojili (ne racunam dok smo bili Jugoslavija i SiCG), itd itd.
    <--- leuk

  17. #16617
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Buvara
    Posts
    1,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cattaro View Post
    @Fidimose, Partizan sigurno radi najbolje sa mladima, njihovi kadeti, juniori...dominiraju na regionalnim takmicenjima. Al' onda se sa prelaskom u profesionalce sve to gubi.
    Brojanjem, dosao sam do cifre od 6 igraca Srbije koji su prosli skolu Partizana. Primorac je, npr. na ovom SP-u dao 9 igraca iz svoje skole.
    Jadran ih je dao 5 (ali na SP-u nisu igrali Zlokovic i Radovic) i mislim da to dovoljno govori. Jug mislim 6 (nije igrao Boskovic).

    Podatke svjesno iznosim, uvijek se svi nesto hvale... Nakon omladinskog EP-a, dje je od 13 bilo cini mi se 12 polaznika skole Primorca, ovo je takodje veliki uspjeh i dokaz da smo na samom vrhu. A uslovi...
    naravno, njihov uspijeh je samim tim i veci. ali pitanje je do kad ce se moci tako? imamo mi relativno kvalitetnih igraca, ali ja trenutno ne vidim buduceg gojkovica, mladjana, ivovica, zlokovica, tj wonderkid igrace. ali se mozda bas novi ivovic krije u nekoj sumi blizu kolasina, ali mu je daleko da putuje u PG na bazen.
    <--- leuk

  18. #16618
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    @Fidimose,
    Pa dobro, mi mozemo da budemo ponosni na ovu generaciju crnogorskih vaterpolista, bez obzira sto je raspon od Radica (1979.) do Darka Brguljana (1990.) 11 godina.
    Prosto, Crna Gora je druga u svijetu sa tom ekipom, ali ovo nije sport dje smo se mi (prvenstveno Kotorani i Novljani) nesto vise isticali kroz istoriju u odnosu na Srbiju ili Hrvatsku.
    Maksimalan broj reprezentativaca kojih je dala Crna Gora u bivsim drzavama bilo je mislim u Montrealu 2005. - 5.
    Dok smo bili u zajednici sa Srbijom davali smo ih 2-4 (sa izuzetkom Montreala), a prije jos i manje.

    I onda se desi 2013. i Crna Gora sa istom bazom (Kotorani i Novljani + Kruzija) kao i prije 7 ili 20 godina bude 2. na svijetu, iako su se sve ostale zemlje ucesnice znatno razvile u medjuvremenu. U svakom smislu.

    E sad, talentovanu generaciju smo iskoristili (mogli smo proci i sa vise medalja, ja prvenstveno zalim za olimpijskom) i pitanje je kako nastaviti sa dobrim rezultatima?
    Moj neki odgovor bi bio da samo prosirivanjem baze mozemo nastaviti niz uspjeha.
    Ne bih iskljucio da se neki Ivovic krije u sumama kod Kolasina. Treba ga pronaci i upoznati ga sa carima ove divne igre.
    P r i m o r a c

  19. #16619
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,472
    Thanks Thanks Given 
    4,238
    Thanks Thanks Received 
    4,549
    Thanked in
    2,204 Posts

    Default

    Oce li ostat ova ekipa citava do Rio 2016?
    Ko otpada?
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  20. #16620
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidimose View Post
    naravno, njihov uspijeh je samim tim i veci. ali pitanje je do kad ce se moci tako? imamo mi relativno kvalitetnih igraca, ali ja trenutno ne vidim buduceg gojkovica, mladjana, ivovica, zlokovica, tj wonderkid igrace. ali se mozda bas novi ivovic krije u nekoj sumi blizu kolasina, ali mu je daleko da putuje u PG na bazen.
    Ako se sjetis, u SiCG ni Nikola janovic na vrhuncu nije smatran velikim igracem, a tek Mladjan sto je plivao po losoj francuskoj ligi...
    Gomila ovih igraca, da nije reprezentacije, ne bi vidjeli veliku scenu.
    Nijanse su u ovom sportu, a mi imamo ono najosnovnije: dobre trenere i hrabre momke.
    Bar za neke vece domete. Do sad se nije pokazalo da smo dovoljno hrabri na poslednjem stupnju.

  21. #16621
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    @avet,

    Radic (1979.)
    N.Janovic (1980.)
    Jokic, Petrovic, Scepanovic (1982.)
    Zlokovic (1983.)
    M.Janovic i Dr. Brguljan (1984).
    Paskovic (1985.)
    Ivovic (1986.)
    Radovic, Misic, Sekulic (1987.)
    Draskovic (1988.)
    Lazovic, Klikovac, Kruzija (1989.)
    Da. Brguljan, Cuckovic (1990.)

    Mislim da je nerealno ocekivati prvu cetvoricu u Riu. Kapiten je sinoc najavio povlacenje. Lazovic je daleko od Radicevog kvaliteta, dok Cuckovic vec sad moze da zamijeni Jokica ili Petrovica. Sekulic i Draskovic takodje cekaju sansu. Vidjecemo sto ce biti sa Zlokovicem.
    Do Ria imamo EP i SP. Po meni bi bilo sjajno ako ostanemo bez samo 2 igraca do EP-a dogodine (npr. Radic i Jokic). Mislim da bismo u Budimpesti mogli ponovit ovaj uspjeh.
    P r i m o r a c

  22. #16622
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,472
    Thanks Thanks Given 
    4,238
    Thanks Thanks Received 
    4,549
    Thanked in
    2,204 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cattaro View Post
    @avet,

    Radic (1979.)
    N.Janovic (1980.)
    Jokic, Petrovic, Scepanovic (1982.)
    Zlokovic (1983.)
    M.Janovic i Dr. Brguljan (1984).
    Paskovic (1985.)
    Ivovic (1986.)
    Radovic, Misic, Sekulic (1987.)
    Draskovic (1988.)
    Lazovic, Klikovac, Kruzija (1989.)
    Da. Brguljan, Cuckovic (1990.)

    Mislim da je nerealno ocekivati prvu cetvoricu u Riu. Kapiten je sinoc najavio povlacenje. Lazovic je daleko od Radicevog kvaliteta, dok Cuckovic vec sad moze da zamijeni Jokica ili Petrovica. Sekulic i Draskovic takodje cekaju sansu. Vidjecemo sto ce biti sa Zlokovicem.
    Do Ria imamo EP i SP. Po meni bi bilo sjajno ako ostanemo bez samo 2 igraca do EP-a dogodine (npr. Radic i Jokic). Mislim da bismo u Budimpesti mogli ponovit ovaj uspjeh.
    Onda bi se moglo rec da su svi 1984+ (+Scepanovic?) u igri. Ne izgleda tako lose.

    A sto kapitena tice...bi li se isto moglo rec da je Ivovic bez sumnje nas sledeci kapiten? Po mom gledanju, drugome ne bi pripadalo.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  23. #16623
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Mislim da je Scepo (cini mi se da je on bio u Svjetskoj ligi, do povratka Jokica). Zbog godina.
    Leka je vec sad lider u bazenu, to svi vide i znaju...
    P r i m o r a c

  24. #16624
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidimose View Post
    @Rakun - U pravu si. Velesila smo. ^^ To se vidi po broju takmicenja koja smo organizovali, po broju registrovanih vaterpolo igraca koje imamo, po broju medalja koje smo osvojili (ne racunam dok smo bili Jugoslavija i SiCG), itd itd.
    Ne seri života ti. Prvo poooolakooo pročitaj ili još bolje neka ti neko poolaaakoo pročita i poolaakoo objasni šta je neko napisao prije nego što mu odgovoriš.
    Nikad nisam napisao da smo velesila u vaterpolu već sam napisao da ti je izrazito glup rezon.
    "Nismo velesila u vaterpolu jer imamo malo vaterpolista i praktično nemamo bazene."

    VELESILA SMO u ženskom rukometu, a NEMAMO NI 40 IGRAČICA UKUPNO


    Sent from Rosetta Stone using Chisel
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  25. #16625
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    546
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Ne seri života ti. Prvo poooolakooo pročitaj ili još bolje neka ti neko poolaaakoo pročita i poolaakoo objasni šta je neko napisao prije nego što mu odgovoriš.
    Nikad nisam napisao da smo velesila u vaterpolu već sam napisao da ti je izrazito glup rezon.
    "Nismo velesila u vaterpolu jer imamo malo vaterpolista i praktično nemamo bazene."

    VELESILA SMO u ženskom rukometu, a NEMAMO NI 40 IGRAČICA UKUPNO


    Sent from Rosetta Stone using Chisel
    Sta mlatis ti vise po forumu i znas li ti uopste sta znaci VELESILA? Kako mozes za CG koja u rukometu ima 'samo' 2 medalje reci da je VELESILA? Osvijesti se, uspjeh jeste ogroman ali da bi bio velesila rezultati moraju da su konstantni tako da u rukometu to sigurno nismo, barem ne jos..

    U Vaterpolu jesmo, ali to je trenutno i ne smije se cekati da kotor i novi uvjek izbace po 10 igraca za reprezentaciju vec se baza ipak mora prosiriti iako smo vec dovoljno mali

    Jedan Beograd recimo ima vise stanovnika i vaterpolo klubova nego sto to ima CG ali nije sve u brojnosti hehe, pokazalo se da su djeca iz boke dosta talentovanija
    Zamisli jos po 1 igrac se prikljuci tu iz Budve,Bara,Podgorice,Niksica,Kolasina itd, to je vec ozbiljnije dosta

Page 665 of 933 FirstFirst ... 165565615655661662663664665666667668669675715765 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. P: Karte za vaterpolo
    By straus in forum Ostali oglasi
    Replies: 59
    Last Post: 18-06-09, 15:50
  2. K: Karte za vaterpolo
    By NeroAzzurro in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 16-06-09, 13:02
  3. Vaterpolo :)
    By mc_esseny in forum Olimpijada
    Replies: 2465
    Last Post: 27-08-08, 10:36
  4. Vaterpolo
    By cattaro in forum Primorski
    Replies: 3
    Last Post: 13-10-07, 22:08

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •