View Poll Results: Novi selektor da ili ne?????

Voters
284. You may not vote on this poll
  • DA

    116 40.85%
  • NE

    89 31.34%
  • Nema veze - jer imamo zlato iz malage

    79 27.82%
Page 359 of 933 FirstFirst ... 259309349355356357358359360361362363369409459859 ... LastLast
Results 8,951 to 8,975 of 23319

Thread: CG Vaterpolo

  1. #8951
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    a bas bi volio da vidim koliko je to protiv pera a da nije is kotora. malo ce ih biti. da se razumijemo nisam ja ni za pera a ni protiv njega ali ovdje dizete hajku kao da ste izmislkili vaterpolo u kotoru a inace pozdrav iz tivta
    a sve govori ono leka majmune , decko se zaboravio da ne igra za jadran vise nego za reprezentaciju cg , mada izgleda da bestije imaju rezevnu drzavu za koju ce da navijaju
    Last edited by lepetanac; 22-03-11 at 21:26.

  2. #8952
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    KOTOR
    Posts
    3,859
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    a bas bi volio da vidim koliko je to protiv pera a da nije is kotora. malo ce ih biti. da se razumijemo nisam ja ni za pera a ni protiv njega ali ovdje dizete hajku kao da ste izmislkili vaterpolo u kotoru a inace pozdrav iz tivta
    Što si nervozan čovječe, brani li tebi ko da ljubiš pera u pedu, ne, zato brate kući ga nosi.

  3. #8953
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PERPER View Post
    Što si nervozan čovječe, brani li tebi ko da ljubiš pera u pedu, ne, zato brate kući ga nosi.
    ja ni malo nisma nervozan , naprotiv. malo ste se zanjeli izgleda a sve jedno primorac ne mozete spasiti pa udri po reprezentaciji

  4. #8954
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Buvara
    Posts
    1,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    a znas sto me zabolje i za dps i za sve ostale partije. ne mozes vjerovati , za razliku od nekih ja idem na sve sportove sto se reprezentacije tice od fudbala kosarke rukometa i vaterpola. i nisam ni zvizdao filipovicu kao vecina tada na stadion a necu ni porobicu.
    a ti i takvi kao ti samo da se zdravo mada garantujem da vecina Vas i glasa dps a ovamo se nesto busaju kao...
    u pravu si zlatio se internet
    alo legendo, ko si ti? odakle si izronio? jesi pismen ili se samo pravis blesav?

    jesi vidio ti ijednu parolu/skandiranje/pisanje po forumu protiv nekog od igraca, protiv reprezentacije?

    oni momci na bazenu, ovdje na forumu, se prica protiv rukovodstva koje je direktan krivac za neuspjehe na zadnja 3 velika takmicenja, za ovolike nesuglasice medju klubovima, za svadju medju igracima, i kao takva mora preuzeti odgovornost i otici s funkcije, jer nisu ispunili ono sto su obecali.
    kao sto rekoh prije, pero porobic, dejan adzic, nisu oni reprezentacija, niti je to njihovo. da ti nisu rod kakav pa ih branis tako? ne mozemo zivjeti na staroj slavi. peru svaka cast za malagu, ako treba i u kucu slavnih ga priznat, ali je odavno izgubio autoritet i vise jednostavno ne ide. a da u crnoj gori nemamo strucnjaka osim njega, to se bas ne bi kladio. pa zapitaj se zasto je jedan od najboljih plejmejkera na svijetu napustio tu istu reprezentaciju, a mogao je jos 10 god da igra?

    u ovoj drzavi samo trebas spustiti glavu i pustiti da te jasu, jer u protivom si domaci izdajnik.
    <--- leuk

  5. #8955
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    KOTOR
    Posts
    3,859
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

  6. #8956
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidimose View Post
    alo legendo, ko si ti? odakle si izronio? jesi pismen ili se samo pravis blesav?

    jesi vidio ti ijednu parolu/skandiranje/pisanje po forumu protiv nekog od igraca, protiv reprezentacije?

    oni momci na bazenu, ovdje na forumu, se prica protiv rukovodstva koje je direktan krivac za neuspjehe na zadnja 3 velika takmicenja, za ovolike nesuglasice medju klubovima, za svadju medju igracima, i kao takva mora preuzeti odgovornost i otici s funkcije, jer nisu ispunili ono sto su obecali.
    kao sto rekoh prije, pero porobic, dejan adzic, nisu oni reprezentacija, niti je to njihovo. da ti nisu rod kakav pa ih branis tako? ne mozemo zivjeti na staroj slavi. peru svaka cast za malagu, ako treba i u kucu slavnih ga priznat, ali je odavno izgubio autoritet i vise jednostavno ne ide. a da u crnoj gori nemamo strucnjaka osim njega, to se bas ne bi kladio. pa zapitaj se zasto je jedan od najboljih plejmejkera na svijetu napustio tu istu reprezentaciju, a mogao je jos 10 god da igra?

    u ovoj drzavi samo trebas spustiti glavu i pustiti da te jasu, jer u protivom si domaci izdajnik.
    leka majmune napisano prije 2 minuta nije direktno napisano protiv igraca reprezentacije ili je to bilo iz milosti???
    a sto se tice rukovodstva ja bi ih sve pospremio kuci posle jaukovica a da ne pricam dalje i drugim igracima koji ne igraju za nas vise. ali ovo nocas u kotor je bilo malo previse klupski obojeno i to mi se ne svidja. kao sto je minjo (tako mu nik valjda ) rekao , ok parola dvije par minuta i ok . ali u onoj mjeri i onako, ponavljam previse je primorca i bestija tu.
    Last edited by lepetanac; 22-03-11 at 21:36.

  7. #8957
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    KOTOR
    Posts
    3,859
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidimose View Post
    alo legendo, ko si ti? odakle si izronio? jesi pismen ili se samo pravis blesav?

    jesi vidio ti ijednu parolu/skandiranje/pisanje po forumu protiv nekog od igraca, protiv reprezentacije?

    oni momci na bazenu, ovdje na forumu, se prica protiv rukovodstva koje je direktan krivac za neuspjehe na zadnja 3 velika takmicenja, za ovolike nesuglasice medju klubovima, za svadju medju igracima, i kao takva mora preuzeti odgovornost i otici s funkcije, jer nisu ispunili ono sto su obecali.
    kao sto rekoh prije, pero porobic, dejan adzic, nisu oni reprezentacija, niti je to njihovo. da ti nisu rod kakav pa ih branis tako? ne mozemo zivjeti na staroj slavi. peru svaka cast za malagu, ako treba i u kucu slavnih ga priznat, ali je odavno izgubio autoritet i vise jednostavno ne ide. a da u crnoj gori nemamo strucnjaka osim njega, to se bas ne bi kladio. pa zapitaj se zasto je jedan od najboljih plejmejkera na svijetu napustio tu istu reprezentaciju, a mogao je jos 10 god da igra?

    u ovoj drzavi samo trebas spustiti glavu i pustiti da te jasu, jer u protivom si domaci izdajnik.
    Nekome je ovo previše da skapira.

  8. #8958
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    KOTOR
    Posts
    3,859
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    leka majmune napisano prije 2 minuta nije direktno napisano protiv igraca reprezentacije ili je to bilo iz milosti???
    hahahhhaahhahahahahahahahahahahahahahhahahahha

  9. #8959
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    5,615
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Stvarno sramota onakvo skandiranje cijelo vrijeme,u redu je kako neko rece da se jednom dalo do znanja sto misle ali ne cijelu utakmicu.
    Nije mi jasno to sto kazete da imaju neku rezervu drzavu pa ako neko ima zivaca da pojasni jer nijesam u toku (ukoliko ima zivaca)moze i na privtanu poruku ..

  10. #8960
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Buvara
    Posts
    1,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    leka majmune napisano prije 2 minuta nije direktno napisano protiv igraca reprezentacije ili je to bilo iz milosti???
    koliko god meni bilo primitivno vrijedjanje na taj nacin (kao i ivovicevo provociranje navijaca), ti isti kotorani za njega govore da je jedan od najboljih igraca na svijetu, a i ti isti su ga podrzavali nocas na bazenu. nije napisano da se leka odstrani iz repke, da igraju samo kotorani, itd, niti je iko od igraca vrijedjan na utakmicama repke.

    btw, ja sam iz novog, da ne mislis da nesto pretjerano volim/branim kotor.
    <--- leuk

  11. #8961
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    @lepetanac, prvo nauci da citas ono sto sam napisao za Bestije, pa me onda citiraj i komentarisi!

    Bilo je i tvojih tivcana i bili su glasni, protiv Peura, naravno.
    Da si bio na bazen vidio bi.

    http://www.vijesti.me/sport/crna-gor...a-clanak-12021
    Novinar opet nije iskoristio zicer protiv Saveza, ali dobro...
    Janovic, onako kapitenski, brani selektora. Super. Kad dodje novi taman neka podmladi ekipu.
    @ necu da komentarisem.
    P r i m o r a c

  12. #8962
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Buvara
    Posts
    1,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Montenegrino-CT View Post
    Stvarno sramota onakvo skandiranje cijelo vrijeme,u redu je kako neko rece da se jednom dalo do znanja sto misle ali ne cijelu utakmicu.
    Nije mi jasno to sto kazete da imaju neku rezervu drzavu pa ako neko ima zivaca da pojasni jer nijesam u toku (ukoliko ima zivaca)moze i na privtanu poruku ..
    kad je bilo najpotrebnije, orilo se eviva montenegro, ti si nasa prva ljubav, itd itd, i tada je leka dao 2 gola zaredom.
    <--- leuk

  13. #8963
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Montenegrino-CT View Post
    Stvarno sramota onakvo skandiranje cijelo vrijeme,u redu je kako neko rece da se jednom dalo do znanja sto misle ali ne cijelu utakmicu.
    Nije mi jasno to sto kazete da imaju neku rezervu drzavu pa ako neko ima zivaca da pojasni jer nijesam u toku (ukoliko ima zivaca)moze i na privtanu poruku ..
    Ljudi, pravite li se vi ludi (evo ti vec dokazujem da za ovo nemam zivaca, ali iz poshtovanja za ono sto radis na forumu zasluzujes objashnjenje) ili ne vidite da skoro pola drzave i dan-danas navija za Srbiju? Ne za Crnu Goru, vec za Srbiju!
    E pa i takvi (kotorani) su veceras bili sa nama i uz crnogorsku reprezentaciju!
    P r i m o r a c

  14. #8964
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Buvara
    Posts
    1,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Atmosfera nije bila na onom nivou koji je ranije krasio mečeve reprezentacije na domaćim bazenima, ali mislim da to nije razlog naše slabije igre. Siguran sam da je u pitanju umor, jer smo ja i Boris Zloković za vikend igrali završni turnir Kupa Italije, igrači Jadrana i Primorca su imali težak meč u Jadranskoj ligi... To nas je najviše omelo, iako će ovaj trijumf ostati u sjenci dešavanja na bazenu - rekao je Ivović.

    Ivovic nije ovo rekao, vec ono sto sam maloprije napisao, uz smjesak. Pogledajte sami na video klipu.
    <--- leuk

  15. #8965
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cattaro View Post
    Ljudi, pravite li se vi ludi (evo ti vec dokazujem da za ovo nemam zivaca, ali iz poshtovanja za ono sto radis na forumu zasluzujes objashnjenje) ili ne vidite da skoro pola drzave i dan-danas navija za Srbiju? Ne za Crnu Goru, vec za Srbiju!
    E pa i takvi (kotorani) su veceras bili sa nama i uz crnogorsku reprezentaciju!
    ti sto navijaju za srbiju nikad nece navijati za crnu goru. imam ih ja u mom drustvu dovoljna pa znam. a bice su dosli da smjene pera.ja bi najprije savez da se procisti pa onda ostalo. mada i dalje tvrdim da je ovo trebalo malo kulturnije izvesti 5 minuta i onda nastaviti sa navijanjem a ne malo navijanja pa malo pero odlazi i tako stalno. i to malo demoralise ekipu, zar ne

  16. #8966
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    KOTOR
    Posts
    3,859
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    ti sto navijaju za srbiju nikad nece navijati za crnu goru. imam ih ja u mom drustvu dovoljna pa znam. a bice su dosli da smjene pera.ja bi najprije savez da se procisti pa onda ostalo. mada i dalje tvrdim da je ovo trebalo malo kulturnije izvesti 5 minuta i onda nastaviti sa navijanjem a ne malo navijanja pa malo pero odlazi i tako stalno. i to malo demoralise ekipu, zar ne
    Primjećuje se napredak, samo tako nastavi momče

  17. #8967
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    ti sto navijaju za srbiju nikad nece navijati za crnu goru. imam ih ja u mom drustvu dovoljna pa znam. a bice su dosli da smjene pera.ja bi najprije savez da se procisti pa onda ostalo. mada i dalje tvrdim da je ovo trebalo malo kulturnije izvesti 5 minuta i onda nastaviti sa navijanjem a ne malo navijanja pa malo pero odlazi i tako stalno. i to malo demoralise ekipu, zar ne
    Ne bih komentarisao prvu recenicu.
    Peuro je jedan od ljudi koji vode Savez, tako da prica da treba procistit Savez pa ostalo...ne ide.
    Znam da demoralise ekipu, ali mi izbora nismo imali. Nemamo kad, priblizava se SP (koje sam skoro i prezalio), a za 16 mjeseci su OI.

    Nijedan reprezentativac veceras nije izvizdan (niti vrijedjan na bilo koji nacin), iz postovanja prema kapici koju nose.
    P r i m o r a c

  18. #8968
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PERPER View Post
    Primjećuje se napredak, samo tako nastavi momče
    samo polako, ja sam rekao odmah da je trebalo sve smjeniti posle jaukovica. to im ja sa navijacke strane ne mogu oprostiti. ali da nije bestija i primorca ne bi navijanje bilo ovako lose. procitaj i prije sto sam rekao , par minuta je ok ali ne onako.
    ali nema veze isto si ti bestija i preci ti primorac od reprezentacije, razumijem te ja

  19. #8969
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    5,615
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cattaro View Post
    Ljudi, pravite li se vi ludi (evo ti vec dokazujem da za ovo nemam zivaca, ali iz poshtovanja za ono sto radis na forumu zasluzujes objashnjenje) ili ne vidite da skoro pola drzave i dan-danas navija za Srbiju? Ne za Crnu Goru, vec za Srbiju!
    E pa i takvi (kotorani) su veceras bili sa nama i uz crnogorsku reprezentaciju!
    Hvala na objasnjenju,zaista nijesam imao predstavu o cemu je rijec u ovom slucaju,jer iskreno vaterpolo desavanja ne pratim pomno osim sto volim odgledati utakmice..

  20. #8970
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Arrow

    Iskulirajte ove sto dodju na topic jednom u 100 godina... Upravo Savez i cilja na takve sa saopstenjima o zlatu iz Malage, nacionalnim sportom br. 1, o svetinji reprezentaciji i sl...

    Citam komentare ispod vijesti na vijesti.me i cdm.me i ima ovih iz lepetana koliko te volja...

    Zajednicko im je to da ne poznaju najbolje problem o kome pricaju... Uglavnom su to ponovljene recenice iz saopstenja Saveza...

    I naravno, krive su im bestije i primorac... Da njih nema, do sada bi odbranili zlato u Zagreb!
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  21. #8971
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    KOTOP
    Posts
    885
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Lightbulb

    Pero odavno nema autoritet koji je imao prije 3-4 godine. Vaterpolo savez i sudijska organizacija su srozali nacionalno prvenstvo i kup, zatim polako ali sigurno zavrću šiju i reprezentaciji. Neregularna takmičenja, sudijski marifetluci, pojedini vaterpolisti neće da igraju za nacionalni sastav, pojedini igraju po defaultu (nemaju kluba ni treninga), dovodi se stari Šefik, a odvode nam se 16-godišnji talenti u druge lige i repke. Uz to nema rezultata i NIKO NIJE KRIV!? Stav navijača je jasan, potrebne su promjene. Zataškavanje problema i besomučno ponavljanje "Reprezentacija je svetinja", dok se ta svetinja urušava kao kula od karata, ubrzo će se osvetiti.
    Oni koji nisu pretjerano upoznati sa situacijom u crnogorskom vaterpolu već ih samo zanima uspjeh nacionalnog tima moraju znati da će za medalje na velikim takmičenjima prvo biti potrebna radikalna hirurgija VPSCG i stručnog štaba. Inače ćemo se boriti za plasman od 5-12 mjesta (kao u Rimu i Zagrebu).

    Smatram neprihvatljivim selektorovo dobacivanje novinaru i prepirke sa navijačima dok utakmica traje (lično sam čuo). Isto važi i za ponašanje pojedinih reprezentativaca na klupskim derbi utakmicama. Ako se neko smatra profesionalcem onda često mora da istrpi kritike sa tribina, pritisak , nekad i vrijeđanja, a ne da kad mu ne ide ispolji svoju malograđanštinu identičnu prozivci publike.
    "Владај нашим грчем, крвава Русијо
    царуј душом нашом, Велика Будућа"

  22. #8972
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cattaro View Post
    Ljudi, pravite li se vi ludi (evo ti vec dokazujem da za ovo nemam zivaca, ali iz poshtovanja za ono sto radis na forumu zasluzujes objashnjenje) ili ne vidite da skoro pola drzave i dan-danas navija za Srbiju? Ne za Crnu Goru, vec za Srbiju!
    E pa i takvi (kotorani) su veceras bili sa nama i uz crnogorsku reprezentaciju!
    Dobro, za ovo "skoro polovina" si ga malo prećerao, ali veliki broj svakako nažalost. Ne bih baš iznosio mišljenje o njima jer bi bilo sve osim lijepo, ali bih te pitao sljedeće:
    Jesu li oni došli:
    1. samo da bi protestvovali protiv Pera i saveza što nema veze sa reprezentacijom u smislu da vam priteknu u pomoć, da vam učine uslugu (vama koji navijate za svoju reprezentaciju) ili recimo zbog kluba za koji navijaju
    2. da navijaju baš za crnogorsku reprezentaciju i da će to od sada biti redovno sa njihove strane
    E sad, ukoliko je odgovor pod 1 onda je bolje da ništa nijesi pominjao ma koliko bilo iskreno s tvoje strane. Ukoliko je odgovor pod 2 onda zaslužujete svako poštovanje.
    Dick Laurent is dead!

  23. #8973
    Join Date
    May 2010
    Posts
    772
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Evo ja sam iz PG, nijesam neki ekspert za vaterpolo, ali sam ispratio što uživo ( S liga u pg, Rim) što preko Tv skoro sve utakmice reprezentacije. Nešto mora da se mijenja dok smo još na vrijeme - u periodu između 2 OI po večini stručnjaka smo najbolji po igračkom kvalitetu, a rezultati daleko od očekivanog nivoa. Sigurno i da na igračima ima krivice, ali vođstvo saveza i selektor su prešli sve moguće granice. Svako takmičenje nam je na ivici incidenta i neregularnosti, igrači nam odlaze da igraju za druge zemlje, klubovi su u stalnim sukobima, reprezentacija ispada 2 puta od mnogo slabijih ekipa.... previše je sličnih događaja da bi bilo slučajno. Ko osim saveza i selektora može biti kriv za ovakvo stanje?
    Vaterpolo nam je i dalje glavni kandidat za prvu olimpijsku medalju i treba sve uraditi što se može da ova genaracija kruniše svoj kvalitet uLondonu jer će poslije toga većina najboljih igrača već biti u godinama, a nešto ove nove generacije (osim par izuzetaka tipa brguljana, subotića) ne ulivaju povjerenje. Ti igrači bi trebalo već da su izgrađeni, a njih i dalje ni u klubovima nema, a ne kandidata za reprezentaciju.
    Porobiću treba čestitati što je napravio za naš vaterpolo ( stvorio u Jadranu većinu glavnih igrača, formirao reprezentaciju, učinio dosta za popularizaciju sporta), ali u ovom trenutku bi možda najbolje bilo da prepusti kormilo nekom drugom da se proba unijeti malo svježe krvi. zašto recimo Uskoković, Vičević ili neko drugi ne bi dobili šansu da malo razmrdaju sve ovo, a ne smo se prepustili nekoj stihiji kojoj izgleda nema kraja. Porobić neka uhvati malo vazduha, odmori od svega, pa se možda za nekoliko godina opet vrati kad se situacija promijeni, ovako se ušlo u rat u kome ne može biti pobjednika jer ovoliko negativne energije ne može ništa dobro stvoriti.

  24. #8974
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    KOTOR
    Posts
    3,859
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by amnesiac View Post
    Dobro, za ovo "skoro polovina" si ga malo prećerao, ali veliki broj svakako nažalost. Ne bih baš iznosio mišljenje o njima jer bi bilo sve osim lijepo, ali bih te pitao sljedeće:
    Jesu li oni došli:
    1. samo da bi protestvovali protiv Pera i saveza što nema veze sa reprezentacijom u smislu da vam priteknu u pomoć, da vam učine uslugu (vama koji navijate za svoju reprezentaciju) ili recimo zbog kluba za koji navijaju
    2. da navijaju baš za crnogorsku reprezentaciju i da će to od sada biti redovno sa njihove strane
    E sad, ukoliko je odgovor pod 1 onda je bolje da ništa nijesi pominjao ma koliko bilo iskreno s tvoje strane. Ukoliko je odgovor pod 2 onda zaslužujete svako poštovanje.
    Ja znam 4 koji uvijek navijaju za vaterpolo rep. CG iako su deklarisani Srbi, zasluga tome je ljubav prema vaterpolu i podrška momcima koje znaju od malena i sa kojima su se podizali I svi su noćas bili na bazen

  25. #8975
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by amnesiac View Post
    Dobro, za ovo "skoro polovina" si ga malo prećerao, ali veliki broj svakako nažalost. Ne bih baš iznosio mišljenje o njima jer bi bilo sve osim lijepo, ali bih te pitao sljedeće:
    Jesu li oni došli:
    1. samo da bi protestvovali protiv Pera i saveza što nema veze sa reprezentacijom u smislu da vam priteknu u pomoć, da vam učine uslugu (vama koji navijate za svoju reprezentaciju) ili recimo zbog kluba za koji navijaju
    2. da navijaju baš za crnogorsku reprezentaciju i da će to od sada biti redovno sa njihove strane
    E sad, ukoliko je odgovor pod 1 onda je bolje da ništa nijesi pominjao ma koliko bilo iskreno s tvoje strane. Ukoliko je odgovor pod 2 onda zaslužujete svako poštovanje.

    Ne, namjerno sam pomenuo! Jer bi se sutra nasao neki pametnjakovic da pita zasto je nekoliko navijaca imalo obiljezja Primorca a ne reprezentacije! A u njihove emocije ne bih ulazio...
    P r i m o r a c

Page 359 of 933 FirstFirst ... 259309349355356357358359360361362363369409459859 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. P: Karte za vaterpolo
    By straus in forum Ostali oglasi
    Replies: 59
    Last Post: 18-06-09, 15:50
  2. K: Karte za vaterpolo
    By NeroAzzurro in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 16-06-09, 13:02
  3. Vaterpolo :)
    By mc_esseny in forum Olimpijada
    Replies: 2465
    Last Post: 27-08-08, 10:36
  4. Vaterpolo
    By cattaro in forum Primorski
    Replies: 3
    Last Post: 13-10-07, 22:08

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •