View Poll Results: Novi selektor da ili ne?????

Voters
284. You may not vote on this poll
  • DA

    116 40.85%
  • NE

    89 31.34%
  • Nema veze - jer imamo zlato iz malage

    79 27.82%
Page 309 of 933 FirstFirst ... 209259299305306307308309310311312313319359409809 ... LastLast
Results 7,701 to 7,725 of 23319

Thread: CG Vaterpolo

  1. #7701
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    5,864
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PERPER View Post
    HAHAHHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHA, sad kad je Primorac najjaci (barem na papiru) ne bi da se racunaju rezultati iz JL. HAHAHHAHHAHAHHAHAHHAHAHAHHAHAHHAHAHHAHAHHA. Pa nije nego su sjajni. HAHAHHAHAHHAHAHHAHHAHAHHAHAHAHHAHAHHAHHaaa
    ahahahhahhaa haos
    Život je borba,ne daj da te muči,ne ponavljaj greške,već na njima uči…



  2. #7702
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    prvo da pozelim svima dobar dan

    pocinje nam nova sezona, bice opet svega i svacega, nadam se samo dobrih stvari, onih losih smose nagledali prosle godine i vise nego dovoljno.

    ko ce biti najbolji? pa svako ce reci za svoje, svako ce navijati, a poneko davati i realne komentare :P

    p.s

    postavio bih jedno pitanje forumasima, onima koji to nisu, i onima koji bi to zeljeli da budu:

    bez iznosenja svog imena i prezimena, samo navedite starost i broj godina provedenih u bazenu igrajuci waterpolo ( ako imate dovoljno ljudskosti da sebi ne pripisujete lazne medalje). Hvala
    Please alowe me to introduce myself.......

  3. #7703
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    5,864
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by HIPER View Post
    prvo da pozelim svima dobar dan

    pocinje nam nova sezona, bice opet svega i svacega, nadam se samo dobrih stvari, onih losih smose nagledali prosle godine i vise nego dovoljno.

    ko ce biti najbolji? pa svako ce reci za svoje, svako ce navijati, a poneko davati i realne komentare :P

    p.s

    postavio bih jedno pitanje forumasima, onima koji to nisu, i onima koji bi to zeljeli da budu:

    bez iznosenja svog imena i prezimena, samo navedite starost i broj godina provedenih u bazenu igrajuci waterpolo ( ako imate dovoljno ljudskosti da sebi ne pripisujete lazne medalje). Hvala

    To je od neke vaznosti jel ?
    Život je borba,ne daj da te muči,ne ponavljaj greške,već na njima uči…



  4. #7704
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    ja sam postavio pitanje pa eto.. ako neko smatra da je nevazno ne mora da odgovori na njega, ako smatra da je na mjestu moze da odgovori. U svakom slucaju svakome je na volju ostavljena mogucnost

    kako teku pripremne utakmice, ima li ko kakvu informaciju o rezultatima i stanju ekipa?
    Please alowe me to introduce myself.......

  5. #7705
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    zaliv neverina...
    Posts
    9,244
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    33godine/do 26.igrao/
    “Que te vayas con el viento, como siempre!”
    http://www.travelmontenegro.me


  6. #7706
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    dbk/zg
    Posts
    1,218
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by HIPER View Post
    prvo da pozelim svima dobar dan

    pocinje nam nova sezona, bice opet svega i svacega, nadam se samo dobrih stvari, onih losih smose nagledali prosle godine i vise nego dovoljno.

    ko ce biti najbolji? pa svako ce reci za svoje, svako ce navijati, a poneko davati i realne komentare :P

    p.s

    postavio bih jedno pitanje forumasima, onima koji to nisu, i onima koji bi to zeljeli da budu:

    bez iznosenja svog imena i prezimena, samo navedite starost i broj godina provedenih u bazenu igrajuci waterpolo ( ako imate dovoljno ljudskosti da sebi ne pripisujete lazne medalje). Hvala
    mogo si za primjer prvi krenut s odgovorima na svoja pitanja
    vaterpolski portal - www.dance.hr

  7. #7707
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    potpuno se slazem dida, moja greska..

    31 god/ do 27 sam igrao
    Please alowe me to introduce myself.......

  8. #7708
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    dbk/zg
    Posts
    1,218
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    30 god - igram i danas. do prošle zime igro sam rekreativno 2 puta tjedno s prijateljima trening utakmice protiv siska (1. B hrvatska liga) - lani mi se nije dalo putovat radi vaterpola 2 puta tjedno do siska (iz zagreba) pa sam radije igro nogomet ljeti igram divlju ligu u dubrovniku i svakodnevno na dančama.
    inače sam u juga treniro od 15.godine kada sam zbog bolesti moro prekinut 2 godine sa svim aktivnostima pa kasnije nisam nastavio

    e i znate li što o ovim vijestima da je jadranska liga dosta upitna te da je uskoro sastanak hr predstavnika (bukić,bebić) sacg predstavnicima. osim toga što vaši žele da im se utakmice ne računaj za nacionalno prvenstvo i dugovi prema sucima i delgatima od lani su u pitanju
    vaterpolski portal - www.dance.hr

  9. #7709
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    KOTOR
    Posts
    3,859
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    31. godina, trenirao sam 1 god plivanje i 1 god vaterpolo, al sam morao prestat zbog direktora skole, koji nije htio da me prebaci u jutarnju smjenu. Treninzi su bili popodne. Igram ljeti amaterski, ali sve rjedje.

  10. #7710
    big giant head Guest

    Default

    kako bi ovo moglo lagano da se pretvori u jednu elitisticku zurku.

    nikad nisam igrao, godine krijem

  11. #7711
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Buvara
    Posts
    1,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    25 godina, trenirao 8 godina (osnovna + 2 god faxa), nikad profesionalno igrao, rekreativno i danas kad u'vatim vremena.
    <--- leuk

  12. #7712
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    dbk/zg
    Posts
    1,218
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    bgh, imaš pravo... nakon nekoliko postova vidiš koliko ko zna o vaterpolu, neovisno o treniranju. na našim prostorima je vaterpolska tradicija toliko jaka da se može i bez treniranja bit "unutra".

    evo bukić je potvrdio da se cg savez i on usuglasio i jadranska liga ide po planu. kreće se 16. novi predsjednik HVS-a će od 10.10. bit predrag sloboda, predsjednik primorja i dopredsjedik recca
    vaterpolski portal - www.dance.hr

  13. #7713
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Bijela/HN/MNE
    Posts
    1,206
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    20 godina, trenirao od 7 do 15. Batalio kad sam krenuo u Kotor u srednju jer nisam mogao stizat... Ljeti igram rekreativno, naravno

  14. #7714
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    A sto to znaci da jadranska liga ide po planu? Ostaje jednokruzni sistem?

    Znam pouzdano da nista sudijama nije placeno za proslu sezonu , ni takse ni troskovi putovanja...

    elitisticka zurka Mozda za one neupucene, ili za one kojima kada se voda zapjeni znaci da je doslo do materijalne povrede pravila
    Please alowe me to introduce myself.......

  15. #7715
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bijela, Crna Gora
    Posts
    1,000
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    S obzirom da sam zensko, vazi li se moj odgovor?
    27 godina, 5 godina trenirala vaterpolo
    Put do zvijezda je samo etapa kruznog puta do sebe,i ako znas precicu nema potrebe da se puno lomatas po bespucima.Ne,bato.Stigao si cim krenes.Cilj nosis skriven pod kaputom,istetoviran na grudima kao metu.I eto ti.U tome je tajna.U tome je jedini trik.

  16. #7716
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    hahhahaah pa naravno

    ovo je demokratska drzava
    Please alowe me to introduce myself.......

  17. #7717
    big giant head Guest

    Default

    Quote Originally Posted by HIPER View Post
    elitisticka zurka Mozda za one neupucene, ili za one kojima kada se voda zapjeni znaci da je doslo do materijalne povrede pravila
    pa, prosto, ima gomila ljudi koji nisu trenirali, ali ipak vole vaterpolo. ima i onih koji mozda ni ne poznaju vaterpolo toliko, ali su ipak sposobni da normalno ucestvuju u raspravama. ovako, ispada nekakvo prebrojavanje, pa da se izaberu podobni. bla.
    ja nisam nikad trenirao, chak sam i prilicno kasno poceo ozbiljnije da pratim vaterpolo. so what, razumijem se bolje od prosjecnog gledaoca. da li bi mi bilo josh lakse da pratim desavanja u bazenu da sam se nekad aktivno bavio vaterpolom - skoro sigurno bi. ali whatthefuck. mnogi koji su i dalje aktivni, profesionalci nemaju pojma, pa je moguce i obrnuto

  18. #7718
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    dbk/zg
    Posts
    1,218
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by big giant head View Post
    pa, prosto, ima gomila ljudi koji nisu trenirali, ali ipak vole vaterpolo. ima i onih koji mozda ni ne poznaju vaterpolo toliko, ali su ipak sposobni da normalno ucestvuju u raspravama. ovako, ispada nekakvo prebrojavanje, pa da se izaberu podobni. bla.
    ja nisam nikad trenirao, chak sam i prilicno kasno poceo ozbiljnije da pratim vaterpolo. so what, razumijem se bolje od prosjecnog gledaoca. da li bi mi bilo josh lakse da pratim desavanja u bazenu da sam se nekad aktivno bavio vaterpolom - skoro sigurno bi. ali whatthefuck. mnogi koji su i dalje aktivni, profesionalci nemaju pojma, pa je moguce i obrnuto
    ha, ha... odlično rečeno. nekad mi nije jasno je li neki ništa ne razumiju (uključujući i izjave u nogometnom svjetu (druge sportove nisam toliko detaljno upućen) kojega isto pratim i poznam, čak sam i neko vrijeme treniro ) ili se prave glupi, ili zajebavaju novinare koji to ne kontaju.

    evo recimo pronašli smo jedan intervju od gorana sukna, od malo prije EP-a, za talijnski portal. možete pogledat koje je on gluposti izvaljo, gluposti u smislu odgovornosti prema poziciji direktora juga koju obnaša već 16 godina. i izgledadaćemo ostat bez sukna (oba) na kraju sezone, bar tako kaže njihov tata i jugov direktor: http://www.dance.hr/gostujuce-kolumne/1067-goran-sukno-covjek-kojem-je-jug-uvijek-na-prvom-mjestu.html
    vaterpolski portal - www.dance.hr

  19. #7719
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    e vidi stari, moja namjera nije bila uopste da se mi ovdje nesto prebrojavamo ili tome slicno, ako si pitanje shvatio na takav nacin meni je zao.

    Sa druge strane, ovo tvoje profesionalci koji nemaju pojma, odslikava upravo ono sto nedostaje onima koji nisu nikada odigrali utakmicu i dali gol, srz vaterpola, odricanje koje treba da podneses i napore koje treba da prodjes da bi samo ucestvovao u jednoj akciji..

    E to je tema ovog foruma... cisti waterpolo...
    Please alowe me to introduce myself.......

  20. #7720
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    dbk/zg
    Posts
    1,218
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by HIPER View Post
    A sto to znaci da jadranska liga ide po planu? Ostaje jednokruzni sistem?

    Znam pouzdano da nista sudijama nije placeno za proslu sezonu , ni takse ni troskovi putovanja...

    elitisticka zurka Mozda za one neupucene, ili za one kojima kada se voda zapjeni znaci da je doslo do materijalne povrede pravila
    da,ide po planu.reko je bukić da su dugovi 50.000 eura i da će se to sad platit. da su crnogorci pristali da se poredak u jadranskoj ligi računa i za vaše prvenstvo.dio troškova će snosit i klubovi, tako da svaki klub mora uplatit 1500 eura na početku lige, oni koji uđu u 1/4finale još 1500, a oni koju budu na final4-u još 1500, tako da najsiromašniji i najlošiji klubovi najmanje daju. tako će se skupit 37 500 i još ovih 50 000 eurašto će ostat od triglav osig. što bude falilo za troškove sudaca i delegata će nadoplatit savezi
    vaterpolski portal - www.dance.hr

  21. #7721
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    dbk/zg
    Posts
    1,218
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    počinje euroliga, kakvi tudumi ovi iz lene, vrhunski su složili kalendar. više na... http://www.dance.hr/pogledsdesna/1068-pocinje-sezona-201011.html
    vaterpolski portal - www.dance.hr

  22. #7722
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Crmnica
    Posts
    284
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Budva kvalifikacije EL

    ovo je iz današnjih Vijesti prenijeto
    ................................................
    Budva M:tel će od svih crnogorskih klubova najprije izaći na evropsku scenu ove sezone. Budvane, naime, očekuje prvi turnir kvalifikacija za Evroligu, a podatak da su domaćini od danas do nedjelje, govori da izabranici Veselina Krivokapića imaju obavezu da pred svojom publikom dokažu da za njih ima mjesta u najelitnijem takmičenju.
    Budva je u grupi sa Marsejom, ruskim Šturmom, te autsajderima Lođom iz Poljske i holandskim predstavnikom Šurmanom, koji je prvi protivnik Budvana na ovom turniru (večeras u 18 sati).
    - Mislim da plasman u narednu rundu ne bi trebalo da dođe u pitanje. Takođe, želimo da budemo prvi na ovom turniru kako bismo kasnije imali što lakši žrijeb, ali o tome sada ne razmišljamo. Cilj nam je da odigramo što bolje i da pokažemo da ove sezone imamo velike ambicije – rekao je kapiten Budve Milan Tičić.

    Na prvi pogled se vidi da će crnogorskom predstavniku jedini ozbiljni rivali biti Šturm i donekle Marsej.
    - U sve utakmice moramo da uđemo maksimalno ozbiljno, motiva ne smije da nam fali, jer sezona tek počinje. Međutim, sigurno da moramo najviše da pružimo u mečevima sa Šturmom i Marsejom, koji su redovni učesnici Evrolige – kazao je Tičić.
    Budva je, inače, bila jako aktivna na tržištu u ljetnjem prelaznom roku. Najzvučnija pojačanja su Predrag Jokić, Nikola Vukčević (stigli iz Jadrana) i bivši član Katara Ivan Žanetić, a ostao je i golman Denis Šefik...
    - Imamo tim za velika djela, mislim da smo konačno stvorili ono što je potrebno i dobro smo pokriveni na svim pozicijama – zaključio je Tičić.
    .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. ..................

    ovo je iz današnjeg Dana
    Vaterpolisti Budve M:tel danas (18 sati) protiv Šurmana, igraju prvi meč u novoj sezoni. Holanđani nisu protivnik u rangu čete Veselina Krivokapića, ali Milan Tičić i drugovi poručuju da neće biti opuštanja na startu kvalifikacionog turnira za Evroligu, čiji su domaćini. Jedini problem "delfinima" bi mogla da bude neuigranost. Ekipa je pretrpjela dosta promjena a reprezentativci su imali duži odmor.
    - Evropsko prvenstvo je iza nas. Okrećemo se klupskim obavezama. Od ponedjeljka treniramo smanjenim intenzitetom. Međutim, cijelo ljeto smo radili i spremno ćemo dočekati utakmice, kaže Damjan Danilović, koji je zajedno sa Milanom Tičićem, Denisom Šefikom, Vjekoslavom Paskovićem, Nikolom Vukčevićem i Predragom Jokićem odradio tek nekoliko treninga.
    - Četiri tima izboriće plasman u narednu rundu, tako da neće bity problema, ali bitno je da pobijedimo sve mečeve i osvojimo prvo mjesto u grupi. Napominjem da nas u drugom krugu čekaju teži protivnici, a samo dva će izboriti plasman u Evroligu. "Ljevoruki bombarder" kao glavne konkurente u borbi za poziciju broj jedan vidi Francuze i Ruse.
    - Marsej je kvalitetna ekipa. Vodi ih Kotoranin Petar Kovačević, veoma ambiciozan trener. Mlad su i disciplinovan sastav. Imaju odličnog sidraša Marka Bodega i par iskusnijih igrača. Šturm je još bolji. Moramo pažljivo prići utakmicama sa njima, rekao je Danilović, jedan od najzaslužnijih što je Budva prošle godine izborila plasman među osam najboljih ekipa Evrope.
    - Idemo korak po korak. Prvo da se plasiramo u grupnu fazu, a nakon toga ćemo razmišljati o četvrtfinalu, dodao je Danilović i poručio da on i drugovi mogu mnogo.
    - Doveli smo prava pojačanja. Tu su iskusni Jokić, Vukčević, Žanetić i Bašić. Kanađanin Džastin Bojd je odličan. Dešnjak, ali igra na nezgodnoj strani. Ima odličan šut i pregled igre. Tu su i dva izuzetno borbena Australijanca koja će biti od velike koristi. Imamo više igrača na svim pozicijama. Biće mjesta za eksperimentisanje, odmor, pružiće se prilika mlađim igračima koji će stasavati. Klub "puca" na prvo mjesto u prvenstvu i kupu. Da li je to realno ili nije, vidjećemo. Treba sve da se ukomponuje i da uđemo jako na sva četiri fronta. Prije svega biće nam potrebna sreća i da nas zaobiđu povrede, što nije bio slučaj prethodnih sezona, zaključio je Damjan Danilović.
    .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. ........


    ja se nikad nijesam bavio vaterpolom i priznajem da sam laik, al volim ovaj sport. ako ne smeta, ja bi prenio ono što pronađem interesantno o vaterpolu ođe.
    Last edited by dukacrmnicanin; 23-09-10 at 23:04.
    kad je muka đe si duka

  23. #7723
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Crmnica
    Posts
    284
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Budva -Šurman 10:4
    Last edited by dukacrmnicanin; 23-09-10 at 21:31.
    kad je muka đe si duka

  24. #7724
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Crmnica
    Posts
    284
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ovo je sa sajta rtvcg

    Primorac na pripremama
    21. septembar 2010.
    Vaterpolisti Primorca danas odlaze na pripreme u Mađarsku, gdje će boraviti narednih sedam dana. Kotorani će, kako prenosi lokalni radio, u Egeru učestvovati na veoma jakom turniru i trenirati sa ekipama Ferencvaroša i Vašaša.
    Ekipi će se u zemlji trostrukog olimpijskog šampiona priključiti i centar Adam Štajnmec.
    Nakon Mađarske, izabranici Ranka Perovića igraće na desetom, jubilarnom memorijalu Zoran Gopčević i turniru Partizanove legende u Beogradu, a u međuvremenu očekuje ih i drugi kvalifikacioni turnir za učešće u Evroligi.

    http://www.rtcg.me/vijesti/sport/vat...ripremama.html
    kad je muka đe si duka

  25. #7725
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Crmnica
    Posts
    284
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Budva kvalifikacije raspored utakmica

    danas
    Budva-Lođ 10:00
    Marsej-Šturm 11:45
    Budva-Šturm 18:00
    Šurman-Lođ 19:45

    sjutra-subota
    Budva-Marsej 18:00
    Šturm-Šurman 19:45

    prekosjutra-neđelja
    Šurman-Marsej 10:00
    Šturm-Lođ 12:00
    kad je muka đe si duka

Page 309 of 933 FirstFirst ... 209259299305306307308309310311312313319359409809 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. P: Karte za vaterpolo
    By straus in forum Ostali oglasi
    Replies: 59
    Last Post: 18-06-09, 15:50
  2. K: Karte za vaterpolo
    By NeroAzzurro in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 16-06-09, 13:02
  3. Vaterpolo :)
    By mc_esseny in forum Olimpijada
    Replies: 2465
    Last Post: 27-08-08, 10:36
  4. Vaterpolo
    By cattaro in forum Primorski
    Replies: 3
    Last Post: 13-10-07, 22:08

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •