View Poll Results: Novi selektor da ili ne?????

Voters
284. You may not vote on this poll
  • DA

    116 40.85%
  • NE

    89 31.34%
  • Nema veze - jer imamo zlato iz malage

    79 27.82%
Page 666 of 933 FirstFirst ... 166566616656662663664665666667668669670676716766 ... LastLast
Results 16,626 to 16,650 of 23319

Thread: CG Vaterpolo

  1. #16626
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cattaro View Post
    Moje se svakodnevno rekreativno plivanje (na vecem podgorickom bazenu) podudara sa treninzima klinaca (na manjem), pa imam prilike ispratit' djelove treninga iako me ne ineteresuje pretjerano.
    To je jos u zacetku i dok god ne bude bazena da ta djeca treniraju tokom cijele godine ne moze se pricati ni o talentima ni o novoj bazi.
    Sa njima se, rekao bih, solidno radi (ne shvatam zasto vecu ulogu u cijeloj prici, tj. na treninzima nemaju Uskokovic i Zupanovic?), trenera ima dosta i svi su djeci maksimalno posveceni.
    Ne kazem za pg bazen nego na moru
    Podgorica Podgoricanima!

  2. #16627
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by maratonac88 View Post
    Sta mlatis ti vise po forumu i znas li ti uopste sta znaci VELESILA? Kako mozes za CG koja u rukometu ima 'samo' 2 medalje reci da je VELESILA? Osvijesti se, uspjeh jeste ogroman ali da bi bio velesila rezultati moraju da su konstantni tako da u rukometu to sigurno nismo, barem ne jos..
    Znači Budućnost ne računaš u CG tim ?
    Medalje tipa:
    1x zlato Lige Šampiona+ nekoliko srebrnih i bronzanih
    2x zlato Kupa Kupova.

    Nećemo ni računati manja takmičenja u Evropi, regionalna takmičenja i vrijeme prije obnove državnosti.

    Ne, u pravu si ti. Curama bi bolje bilo da batale kad pojma nemaju


    Sent from Rosetta Stone using Chisel
    Last edited by Rakun; 05-08-13 at 23:06.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  3. #16628
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    2,076
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Velesila smo mozda kao trenutni tim, ali mi nemamo neki veci kontinuitet. Kao sto rece Cattaro, mi smo sad tu gdje jesmo zahvaljujuci nevjerovatnoj koincidenciji da se u jednoj deceniji rodi toliko vrhunskih igraca - od '80 do '87 imamo jedno 10 vrhunskih talenata koji su, neki manje a neki vise postigli u karijeri. Tako nesto se rjetko desavalo i citavoj SFRJ, da ima u tako kratkom periodu toliko velikih igraca, i nerealno je ocekivati da ce se nama to stalno ponavljati [jer prije nije nikad]. Mi moramo imati kontinuitet u stvaranju igraca, a da bi bili velesila, morali bi imati i neki malo veci uticaj u bitnim tjelima pri vaterpolo organizaciji...
    Fire in the hole!

  4. #16629
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by big giant head View Post
    Velesila smo mozda kao trenutni tim, ali mi nemamo neki veci kontinuitet. Kao sto rece Cattaro, mi smo sad tu gdje jesmo zahvaljujuci nevjerovatnoj koincidenciji da se u jednoj deceniji rodi toliko vrhunskih igraca - od '80 do '87 imamo jedno 10 vrhunskih talenata koji su, neki manje a neki vise postigli u karijeri. Tako nesto se rjetko desavalo i citavoj SFRJ, da ima u tako
    kratkom periodu toliko velikih igraca, i nerealno je ocekivati da ce se nama to stalno ponavljati [jer prije nije nikad]. Mi moramo Limati kontinuitet u stvaranju igraca, a da bi bili velesila, morali bi imati i neki malo veci uticaj u bitnim tjelima pri vaterpolo organizaciji...
    U jednoj deceniji !
    Ženski rumkometni klTub Budućnost osvaja medalje od 80tih godina pA nA ovamo.

    Da ne zaboravimo medalje REPREZENTACIJE CG
    SREBRO NA PROŠLOJ OLIMPIJADI I ZLATO NA EVROPSKOM


    Sent from Rosetta Stone using Chisel
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  5. #16630
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by .Bole View Post
    Ne kazem za pg bazen nego na moru
    Razumio sam te (pomenuo si Petrovac ), ali ti je valjda jasno da kad pricas o talentima onda se moras ogranicit' na one koji treniraju i koji imaju zelju/volju/namjeru da jednog dana budu profesionalci.
    Po strani rekreativno bavljenje, vjeruj mi da to nista ne znaci. Makar nista ne znaci za ovu, moju pricu.
    P r i m o r a c

  6. #16631
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cattaro View Post
    Razumio sam te (pomenuo si Petrovac ), ali ti je valjda jasno da kad pricas o talentima onda se moras ogranicit' na one koji treniraju i koji imaju zelju/volju/namjeru da jednog dana budu profesionalci.
    Po strani rekreativno bavljenje, vjeruj mi da to nista ne znaci. Makar nista ne znaci za ovu, moju pricu.
    Ne vidim zbog čega bi se danas neko forsirao da bi bio dobar vaterpolista kada je tako slabo plaćen sport

    Sent from Rosetta Stone using Chisel
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  7. #16632
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Ne vidim zbog čega bi se danas neko forsirao da bi bio dobar vaterpolista kada je tako slabo plaćen sport

    Sent from Rosetta Stone using Chisel

    ...a poredis nesto (na ovoj temi!) sa zenskim rukometom!? Da su se u Primorca i Jadrana ulagale drzavne pare u kontinuitetu zadnjih 20 godina koliko u ZRK Buducnost imali bismo minimum 5x evropskog prvaka.
    Vezano za ovo (ulaganje) imamo situaciju da od 13 nasih reprezentativaca samo dvoje igraju u domacim klubovima (Scepo i Kruzija).
    Kod Madjara je situacija da 12 igraca igra u Madjarskoj. Bas kao i u Italiji (sada se Djordjeti vratio, pa ce biti svi). U Hrvatskoj, ako se ne varam, su svi reprezentativci lani igrali u svojoj zemlji. Sto se Srba tice, mislim da ih je 9 igralo lani u Srbiji. Grci su svi doma, Spanci 8-9...

    Dakle, ulaganje u infrastrukturu - nedovoljno,
    ulaganje u klubove - katastrofalno,
    ulaganje po pitanju sirenja baze - nedovoljno.

    A hocemo medalje...stalno i svuda. I kad se nedje, nekad izgubi onda su ovim momcima ,,muda malena''. Nije fer.
    P r i m o r a c

  8. #16633
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    White Sandy Beach
    Posts
    8,876
    Thanks Thanks Given 
    234
    Thanks Thanks Received 
    47
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    You must spread some Reputation around before giving it to cattaro again.

  9. #16634
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    546
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Ne vidim zbog čega bi se danas neko forsirao da bi bio dobar vaterpolista kada je tako slabo plaćen sport
    Sent from Rosetta Stone using Chisel
    Mozda zato sto to neko..voli da radi? A onda mi je najvise krivo kada neko kaze vaterpolo reprezentativcima da se ne zalazu dovoljnu, a cijeli zivot proveli trenirajuci sport i ubijali sebe radi sporta koji kako ti rece nije dobro placen

    Ja se nadam da ce se a vec je to bilo i predlagano FIN-i cini mi se, vaterpolo kalendarska sezona promjeniti i da se ne igra zimi vec ljeti, recimo od Aprila do Novembra pa bi bio jedini sport koji se igra u tom vremenskom periodu, otvoreni bazeni bi svakako bili atraktivniji, medijski bi vjerovatno dobio vecu paznju a cim pocne malo to medijski da se prati bude i publike pa bi se vaterpolo mozda 'cak' pojavio i u kladionicarskim biltenima..

    Sve je to relativno a ovoga se sjetih jer je i Vlado Gojkovic to pomenuo prilikom davanja intervjua

  10. #16635
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cattaro View Post
    Razumio sam te (pomenuo si Petrovac ), ali ti je valjda jasno da kad pricas o talentima onda se moras ogranicit' na one koji treniraju i koji imaju zelju/volju/namjeru da jednog dana budu profesionalci.
    Po strani rekreativno bavljenje, vjeruj mi da to nista ne znaci. Makar nista ne znaci za ovu, moju pricu.
    Znam.Ali vjeruj mi da svi ovo momci imaju zelju bas vole vaterpolo,a bruka igraju.Dobijaju u ekipe i momke koje igraju po budvi ali nece da se bave dok se nepravi zatvoreni.Sasvim ih razumijem i imam isti stav
    Podgorica Podgoricanima!

  11. #16636
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cattaro View Post
    ...a poredis nesto (na ovoj temi!) sa zenskim rukometom!? Da su se u Primorca i Jadrana ulagale drzavne pare u kontinuitetu zadnjih 20 godina koliko u ZRK Buducnost imali bismo minimum 5x evropskog prvaka.
    Vezano za ovo (ulaganje) imamo situaciju da od 13 nasih reprezentativaca samo dvoje igraju u domacim klubovima (Scepo i Kruzija).
    Kod Madjara je situacija da 12 igraca igra u Madjarskoj. Bas kao i u Italiji (sada se Djordjeti vratio, pa ce biti svi). U Hrvatskoj, ako se ne varam, su svi reprezentativci lani igrali u svojoj zemlji. Sto se Srba tice, mislim da ih je 9 igralo lani u Srbiji. Grci su svi doma, Spanci 8-9...

    Dakle, ulaganje u infrastrukturu - nedovoljno,
    ulaganje u klubove - katastrofalno,
    ulaganje po pitanju sirenja baze - nedovoljno.

    A hocemo medalje...stalno i svuda. I kad se nedje, nekad izgubi onda su ovim momcima ,,muda malena''. Nije fer.
    Osim tog ulaganja u rukomet si sve u pravu. Zašto osim toga tvoga da se više ulaže u rukomet ? Iz jednostavnog razloga što se sva ulaganja u rukomet svode na loptu i dres. To je igra kojoj je dovoljna bilo koja fiskulturna sala. Dok je za Vaterpolo neophodan bazen (po mogućnosti olimpijski).
    Da treba više ulagati u vaterpolo kao u jedan od najtrofejnijih sportova CG i sport zahvaljujući kome po neko od svijeta čuje za nas je fakat.

    Šta očekuješ od zemlje/vlasti koja ne ulaže da zakrpi rupe u putevima ? Da uloži u pravljenje olimpijskog bazena ?
    Ne poredi nas sa Italijom, Mađarskom pa čak ni sa Hrvatskom. To su zemlje 20-50 god. Ispred nas.
    Takođe mala istorijska činjenica što se zemalja iz okruženja tiče. 90 % bazena u Srbiji i Hrvatskoj je izgrađeno za vrijeme SFRJ(aj pogodi u koju se republiku najmanje ulagalo iz zajedničkog budžeta)


    Sent from Rosetta Stone using Chisel
    Last edited by Rakun; 06-08-13 at 04:35.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  12. #16637
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Novi Sad
    Posts
    8,989
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    160
    Thanked in
    109 Posts

    Default

    Rakune, što je to u cik zore?

    Sent from my Opel Astra using telefon.
    ...dip your hands in the water,
    the same deep water as me...

  13. #16638
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Vruće, a i tapatalk me probudi

    Sent from Rosetta Stone using Chisel
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  14. #16639
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,742
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    isto ovdje, samo bez tapatalka
    imala je oci boje vejna, boje vejna boje runija

  15. #16640
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    971
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

  16. #16641
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Buvara
    Posts
    1,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cattaro View Post
    @Fidimose,
    Pa dobro, mi mozemo da budemo ponosni na ovu generaciju crnogorskih vaterpolista, bez obzira sto je raspon od Radica (1979.) do Darka Brguljana (1990.) 11 godina.
    Prosto, Crna Gora je druga u svijetu sa tom ekipom, ali ovo nije sport dje smo se mi (prvenstveno Kotorani i Novljani) nesto vise isticali kroz istoriju u odnosu na Srbiju ili Hrvatsku.
    Maksimalan broj reprezentativaca kojih je dala Crna Gora u bivsim drzavama bilo je mislim u Montrealu 2005. - 5.
    Dok smo bili u zajednici sa Srbijom davali smo ih 2-4 (sa izuzetkom Montreala), a prije jos i manje.

    I onda se desi 2013. i Crna Gora sa istom bazom (Kotorani i Novljani + Kruzija) kao i prije 7 ili 20 godina bude 2. na svijetu, iako su se sve ostale zemlje ucesnice znatno razvile u medjuvremenu. U svakom smislu.

    E sad, talentovanu generaciju smo iskoristili (mogli smo proci i sa vise medalja, ja prvenstveno zalim za olimpijskom) i pitanje je kako nastaviti sa dobrim rezultatima?
    Moj neki odgovor bi bio da samo prosirivanjem baze mozemo nastaviti niz uspjeha.
    Ne bih iskljucio da se neki Ivovic krije u sumama kod Kolasina. Treba ga pronaci i upoznati ga sa carima ove divne igre.
    naravno da mozemo biti ponosni, zato sam i rekao da je uspjeh nasih momak tim veci sto s uslovi u nasem vaterpolu takvi kakvi su. a da je recimo ostala jugoslavija, ili sicg, mi bi i sad imali 4-5 igraca koji bi konkurisali za tu reprezentaciju - cinjenica je ipak da mi nemamo bas 13 igraca top klase.

    a sto se tice buducnosti, upravo na to sam i mislio. sta cemo kad potrosimo ove igrace sto imamo trenutno? uskokovic otisao, gojkovic otisao, zlokovic otisao (barem za sad), n. janovic blizu odlaska....ne mozemo ocekivati da ce ova generacija dovijeka igrati. ne zelim da zalazim u detalje i politiku, ali se recimo reprezentacija srbije obezbijedila za neki naredni period za 3 vrhunska igraca, iako je rijec o otimacini. ali i mi moramo da se zapitamo zasto mi nismo bili u mogucnosti da nekoga zadrzimo? jedino sto nam ostaje je da se cupamo za kosu kako smo ih izgubili, a tako ce biti uvijek jer od recimo 100 djece, izadje jedan vrhunski igrac koji ode da igra za drugu reprezentaciju. a kad bi npr. imali 500-1000 djece, broj vrhunskih igraca bi sigurno bio veci, a onda i ne bi bilo toliko bolno ako nekog i izgubimo.

    @Rakun - ti bi mogao slobodno da budes poslanik u skupstinu CG. samo nesto meljes, a nista u sustini ne kazes.
    <--- leuk

  17. #16642
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    6,891
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Prosuse nas madjari. Vazda nam je falilo hrabrosti u odlucujucim trenucima. Nemaju primorci mentalitet koji je potreban. Uvijek u finishu drhte rucice.

    Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 4 Beta

  18. #16643
    Join Date
    Dec 2004
    Posts
    4,040
    Thanks Thanks Given 
    625
    Thanks Thanks Received 
    445
    Thanked in
    221 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sandor Kolar View Post
    Prosuse nas madjari. Vazda nam je falilo hrabrosti u odlucujucim trenucima. Nemaju primorci mentalitet koji je potreban. Uvijek u finishu drhte rucice.

    Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 4 Beta
    Hahahahaha, samo prvo da sjevernjaci nauče da plivaju, jer njihov mentalitet je pravi za vaterpolo...


















    ...NOT
    Mother, should I trust the government? (No Fu*king Way!)

  19. #16644
    Join Date
    May 2011
    Posts
    7,105
    Thanks Thanks Given 
    161
    Thanks Thanks Received 
    77
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Ada Nikšićani čoče. S bombama da plivaju.
    Lord, the pitiful screams of all them college-educated women!

  20. #16645
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Osim tog ulaganja u rukomet si sve u pravu. Zašto osim toga tvoga da se više ulaže u rukomet ? Iz jednostavnog razloga što se sva ulaganja u rukomet svode na loptu i dres. To je igra kojoj je dovoljna bilo koja fiskulturna sala. Dok je za Vaterpolo neophodan bazen (po mogućnosti olimpijski).
    Da treba više ulagati u vaterpolo kao u jedan od najtrofejnijih sportova CG i sport zahvaljujući kome po neko od svijeta čuje za nas je fakat.

    Šta očekuješ od zemlje/vlasti koja ne ulaže da zakrpi rupe u putevima ? Da uloži u pravljenje olimpijskog bazena ?
    Ne poredi nas sa Italijom, Mađarskom pa čak ni sa Hrvatskom. To su zemlje 20-50 god. Ispred nas.
    Takođe mala istorijska činjenica što se zemalja iz okruženja tiče. 90 % bazena u Srbiji i Hrvatskoj je izgrađeno za vrijeme SFRJ(aj pogodi u koju se republiku najmanje ulagalo iz zajedničkog budžeta)
    Sent from Rosetta Stone using Chisel
    Skoro sve si promasio.
    P r i m o r a c

  21. #16646
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    2,357
    Thanks Thanks Given 
    655
    Thanks Thanks Received 
    14
    Thanked in
    12 Posts

    Default

    http://radiokotor.info/mn/index.php?...17900&Itemid=1

    Pčelica opet prodaje maglu....
    I poklanja nekoliko hiljada eura. ne iz svog džepa sigurno.
    Last edited by dadic; 06-08-13 at 14:26.

  22. #16647
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Text pun kontradiktornosti... Kao i svaki koji iz Opstine Kotor dodje na temi Primorac, rekonstrukcija bazena... O placevima da ne govorim.
    Zasto Maja ne kaze da kvoruma za Skupstinu kluba nema jer neki ljudi iz njene stranke to opstruiraju?
    ,,Međutim klub jeste gradski, ali grad nije njegov vlasnik'' - volio bih da ovo pojasni...
    P r i m o r a c

  23. #16648
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Buvara
    Posts
    1,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dadic View Post
    http://radiokotor.info/mn/index.php?...17900&Itemid=1

    Pčelica opet prodaje maglu....
    I poklanja nekoliko hiljada eura. ne iz svog džepa sigurno.
    evo i u novom ista prica, samo sto vi ocigledno bolje stojite sa finansijama. zato je odgovor ivovica za jos jednu medalju.

    http://www.radiojadran.com/home/3175...na-mandia.html

    btw, dje ce jadni kruzija biti primljen???
    <--- leuk

  24. #16649
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Za Kruziju ce gradonacelnik Marselja priredit' prijem. Poklonit' mu dvorac i vinograd. :biggrin:
    P r i m o r a c

  25. #16650
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,370
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    4,001
    Thanked in
    1,937 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by laciale View Post
    sto je falilo doceku? da cujem? u sred sezone,poluprazna podgorica na 40 stepeni. samo znate da nesto prdnjavite ovdje a vi ste prvi doma uz klimu guzicu ladili. ajte polako legende.
    laciale znaš što je falilo dočeku? Sve je bilo pogrešno. Evo što kraće budem mogao:
    Ivan Maksimović i Sabrija Vulić su dva potpuno istrošena TV lica. Pri tome Ivan vjerovatno misli da i dalje bača neviđeno dobre fore koje su svima smiješne a u stvari se niko ne smije. Ne smije se ni dijete iz 1og osnovne.
    Sabrija pokušava da ubači nekakvi šmek a la Oskar stil ali to je tek promašaj.
    Svaki mogući doček su oni do sad vodili. Tačno imam osjećaj da se osvoji neka medalja, i da su oni bolesni ili nešto da se ne bi organizovao doček jer ga oni ne bi mogli organizovat. Svaki doček do sad su uništili, a svaki naredni je sve gori i gori. Ne tako davno je bio i doček rukometašica.

    Momci su slećeli u Dubrovnik pa su sa njima spucali u sred sezone kroz sve moguće gužve za Podgoricu u koju je 40 stepeni da im se premijer obrati. Pored toga što su umorni i ne mogu noga da se drže onda ih sprovedu do trga na kojem je pakao od temperature zahvaljujući genijalnim arhitektonskim rješenjima - sve sami beton.

    I onda ih ova dvojica voditelja i komičara u pokušaju besomučno prozivaju i nadjenu im po neki "vrhunski" epitet tipa hobotnica na golu koja je isplela mrežu, da da to je voditelj uspio da prevali preko usta ako nijeste čuli, i prozove Šćepanovića. U ovakvim situacijama kažem srećom nemamo ragbi tim jer kad bi ovo za njih radio potrajali bi 2 dana na doček dok ih sve prozove.

    I kad ih sve prozove, i pušti da se obrati kapiten i sl onda ih voditelj pita momci što ćete da nam pjevate? Alo momak, nijesu to Sunčane skale i Let ka zvijezdama, to su vaterpolisti željni svojih familija i odmora. Ti bi da ti pjevaju?
    Inače traženje talenta za pjevanje sportista mu je novi trend istina koji je počeo od rukometašica.

    I onda pored te torture slušaš muzičare. Naravno o ukusima nećemo raspravljat ali meni recimo ne ide nikako u glavu da Božo Bulatović pjeva pjesmu o Podgorici a da pri tome nema jednog jedinog igrača iz Podgorice, liše Klikovca koji je možda iz Zete. Čak ja volim tu pjesmu da se razumijemo.

    Vrhunac večeri bi bio da se Mugi pojavio na binu poslije svega i 5 bazena obećanih baš prije 5 godina. Od tada imamo jedan ili dva zavisi kako ko računa. Neko ono računa kao dva bazena.

    I onda se dođe do poente. Momci su pozdravljeni, bili su pjevači, ispoštovala ih je publika. Onda su ih potisnuli pozadi i počeo je teror Ivana Maksimovića, Sabrije Vulića, podgoričke žege i muzičara. Njima je sigurno najmanje bilo do slušanja pjesme o Podgorici koja nema ni plivački vaterpolo klub.

    A najbolje je peontu svega iskazao Nikola iz Perpera koji je za momke rekao "malo ih je izgorio protokol".
    Sve u svemu ostaće da se priča smorih se ka' "ajkule" na sopstveni doček.
    E zbog ovoga je onakav doček promašaj.

    Za doček je sa sve logistikom potrošeno koliko para? Neka bude 5,000€. Za 5,000€ je mogao da se plati bager koji košta po 100€ po satu i da iskopa za 50 sati rada dvije rupe u koje bi se počeo radit bazen.

    Niti bi momci zamjerili što im eventualno nije dodijeljena pažnja ekvivalentna dočeka, za koju niko ne dovodi u pitanje je tolika pažnja opravdana i zaslužena, a siguran sam da bi bili srećniji da saznaju da se konačno nešto radi za njihov sport. A isto liše Balkana i njegovih zemalja drugo mjesto se rijetko gdje slavi ovako grandiozno kao kod nas. Samo konstatujem.

    Svakako ne smijemo zaboravit da smo vicešampioni svijeta sa 3 (slovima tri) zatvorena bazena u cijelu državu. Nego kad naprave uspjeh svi ih zovu i tapšu po ramenima, obećavaju sve i svašta. A kad smo već kod obećanja:
    Nikola Janović, kapiten crnogorske reprezentacije je pitao predsjednicu opštine šta je sa obećanjem o izgradnji stanova za vaterpoliste, nosioce Evropskog zlata iz Malage.

    Ćatovićka je podsjetila na opštinsku odluku u kojoj decidno stoji da su obezbijeđeni placevi za vaterpoliste, kao i za pojedine državne institucije i da će infrastruktura početi da se radi u septembu ove godine.
    Last edited by hercules; 06-08-13 at 15:53.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

Page 666 of 933 FirstFirst ... 166566616656662663664665666667668669670676716766 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. P: Karte za vaterpolo
    By straus in forum Ostali oglasi
    Replies: 59
    Last Post: 18-06-09, 15:50
  2. K: Karte za vaterpolo
    By NeroAzzurro in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 16-06-09, 13:02
  3. Vaterpolo :)
    By mc_esseny in forum Olimpijada
    Replies: 2465
    Last Post: 27-08-08, 10:36
  4. Vaterpolo
    By cattaro in forum Primorski
    Replies: 3
    Last Post: 13-10-07, 22:08

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •