View Poll Results: Novi selektor da ili ne?????

Voters
284. You may not vote on this poll
  • DA

    116 40.85%
  • NE

    89 31.34%
  • Nema veze - jer imamo zlato iz malage

    79 27.82%
Page 821 of 933 FirstFirst ... 321721771811817818819820821822823824825831871921 ... LastLast
Results 20,501 to 20,525 of 23319

Thread: CG Vaterpolo

  1. #20501
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    2,076
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    prvo se dogovori jel ima ili nema klanova
    prvo pises da nema kad sam rekao da ima a sada pises da ih savez stvara i podrzava.
    generalno vaterpolo je pred gasenjem na globalnom nivou ne samo kod nas, jedino se jos mi ( balkanci sa madjarima) nesto lozimo na to. meni je licno zao jer je to prelijep sport ali je problem sto je tesko razumljiv onima koji ga igrali ili nesto vise pratili.
    u vecini slucaja obican gledalac pojma nema zasto je sto svirano, dosta cesto se desava da ni igraci ne znaju to a ne gledaoci.
    Koliko smara ovo o gasenju vaterpola jbt, 20 godina vec slusam istu pricu.


    Sto se nas tice, ne mozemo reci da je napravljen uspjeh na olimpijadi, ne samo zbog toga sto je opet izostala medalja, nego zato sto smo lose igrali, i dobili ukupno 2 utakmice. Steta, zao mi je prije svega igraca, zasluzili su vise, ali sta je tu je. Nije ovo olimpijada na kojoj smo propustili sansu, ovdje bi bilo iznenadjenje da smo osvojili.

    Za dalje, jebiga, sta je tu je, necemo mi biti u vrhu evropskog i svjetskog vaterpola u narednom periodu. Ali to samo po sebi ne bi bilo strasno - imali su i drugi krize, nacije koje su u raznim sportovima imali daleko duze uspjeha od nas - plus je ovdje u pitanju odlazak generacije kakvu nismo imali u istoriji, nije realno ocekivati da budemo na istom nivou. Ali se o nekim stvarima moralo prosto ranije brinuti. Sada ce nam cilj biti neki prolazak grupe i mozda iznenadjenje protiv jacih reprezentacija, ali medalje ce biti teze osvajati. Ne treba ni kukati ni plakati za sudbinom, raditi maksimalno i to je to. Nismo bogom dani za medalje, ali imamo solidnih mladih igraca - opet, ni blizu kao ova generacija, ali tesko da cemo sad biti na nivou Gruzije...
    Fire in the hole!

  2. #20502
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Gojkovic za Vijesti o mladjim igracima: ,,Da imaju kvalitet, bili bi tu".
    I to pokusavam 10 dana da objasnim. Plus sto smo, napisao sam, u velikom problemu sa bekovskom pozicijom. A tu smo vazda bili najbolje pokriveni.
    Naravno, ne treba sada, pred juniorsko SP, dizat famu oko Ukropine, ali odmah nako prvenstva to se mora izvest na cistac. On mora biti predvodnik te mladje generacije.

    Praveci vecu smjenu generacije necemo biti na nivou Gruzije, ali hocemo na nivou Francuske, Njemacke ili Rumunije, a u tom slucaju vec naredne Igre nam opasno vise.

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk
    P r i m o r a c

  3. #20503
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Budva, Montenegro
    Posts
    224
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Normalno da nece reci da je pogrijesio sto neko na ova dva prvenstva nije dobio ni sansu..a isto tako bi svi okrivili njega sto je poveo recimo pjesivca ili bilo koga od tih mladjih da se desio ovaj rezultat

    Samo me cudi, ja koliko sam znao, gojkovic je bio glavni 'gurac' ukropine da mora da ide na prvenstvo 15', a sad kad je njegova guzza u pitanju niko nema kvalitet

  4. #20504
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,471
    Thanks Thanks Given 
    160
    Thanks Thanks Received 
    1,269
    Thanked in
    642 Posts

    Default

    Cuo sam za nekog malog Mujovica 97 godiste koji trenira u Italiji vele da ce talijani da mu ponude drzavljanstvo da igra za njih u buducnosti.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  5. #20505
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Postujem ja vas ljude iz vaterpola. ALi po vasoj prici vaterpolo ispade najtezi sport, pritom ne mislim na fizicki zamor, ispade velika filozofija kako sastavit tim, kako sutnut u gol itd. Prica se od Rima jos a vjerovatno i prije sve crno i najgore, da se raspadamo pa evo trajemo i dalje. Ok sad je prosla generacija, pa sto sad, iskocice opet. A imamo talenta tu nema spora, i kad imamo to onda samo treba malo dobre volje. A to sto ne porizvodimo igrace vec godinama, to je samo nerad vaterpolo''radnika'' i nezainteresovanost svih, posebno drzave. I zato ako ne budemo imali reprezentaciju zahvalite drzavi i ljudima koji vode timove. A ne pricat nemamo talenta.
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  6. #20506
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Jedno je talenat, drugo je kvalitet za OI medalju! Nije Gojkovic imao veze sa Ukropininim odlaskom na SP.
    Nisam bio protivnik Kruzije, a sad se ispostavlja da je bila greska sto ga nismo sacuvali. Drugi mogu da naturalizuju, a nama je sramota sa bazom od 2 kluba (i dalje su u 13 samo iz 2 kluba) da dovodimo sa strane. Istovremeno se u drugim sportovima iz Srbije igraci dovode u vecem broju. Konstatujem samo.
    Za Mujovica nikad cuo. Nesto vise?


    Sent from my LG-D855 using Tapatalk
    P r i m o r a c

  7. #20507
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Ja sam davno cuo da ima neki klinac Mujovic koji trenira za Romu. Sad me podsjeti pa pogledah na njihov sajt i clan je U20 ekipe Blagoje Mujovic 99 godiste. Jel kakav talenat ili mu je ovo usput pojma nemam.

    poslato sa môjč cukalice

  8. #20508
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Cudi me da, ako valja, nije u nasoj juniorskoj reprezentaciji koja ima EP ubrzo. Mi imamo trenera koji rade u Italiji, ne bi im neki talenat promakao sigurno!

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk
    P r i m o r a c

  9. #20509
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Imamo 2 igraca u top 8 klubova Evrope (neke reprezentacije ih imaju i vise od 13), imamo 7 igraca koji igraju u najboljim ligama Evrope, odnosno cak 6 koji igraju u slabijim ligama!
    Vidjeh na FB, Darko izabran u idealnu sedmorku prvenstva!? Svaka cast!
    Darko, koji ce da igra u Njemackoj dogodine. Kao i Radovic (Jokic je vec tamo)!
    Ovo je, recimo, argument ljudi koji smatraju da je ulazak, ne medju 4, vec i medju 8 sa ovim timom uspjeh. Prihvatam.

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk
    P r i m o r a c

  10. #20510
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cattaro View Post
    Imamo 2 igraca u top 8 klubova Evrope (neke reprezentacije ih imaju i vise od 13), imamo 7 igraca koji igraju u najboljim ligama Evrope, odnosno cak 6 koji igraju u slabijim ligama!
    Vidjeh na FB, Darko izabran u idealnu sedmorku prvenstva!? Svaka cast!
    Darko, koji ce da igra u Njemackoj dogodine. Kao i Radovic (Jokic je vec tamo)!
    Ovo je, recimo, argument ljudi koji smatraju da je ulazak, ne medju 4, vec i medju 8 sa ovim timom uspjeh. Prihvatam.

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk
    u Hanover u cini mi se, Jokic je igrao zajedno sa Paunovicem tamo. sada je Bojan otisao u Francusku, steata za njega sto mu se karijera nije bolje razvila, dijelimicno je i primorac kriv za to. i onako nemamo mnogo centara
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  11. #20511
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Sto je Primorac kriv? Sto nije igrao dok smo na evro titulu isli!?
    Mi smo ga htjeli ovo ljeto, pregovarali sa njim, izabrao je bolju ponudu.

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk
    P r i m o r a c

  12. #20512
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Evo vidjeh im na sajtu da omladinci Rome gotovo svakog ljeta odrade pripreme u CG. Taj Mujovic je na Skveru sa njima svake godine.

    poslato sa môjč cukalice

  13. #20513
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    ne zbog toga sto nije tada igrao nego i poslije toga, odnosa prema njemu i ne samo njemu. kakvi su bili ugovori, pa ni to sto se obecalo nije ispunjavalo.
    jel ono dijelio minutazu sa Murisicem ? ne mogu se sada sjetiti.
    nije samo on u pitanju nego jos par njih kojima je uprava primorca okrenula ledja.
    znaces ti bolje od mene
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  14. #20514
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Mislim da mu je skoro sve isplaceno.
    Uprava Primorca je okrenula ledja samo onima koji si tuzili klub. Sad su se vratili Matija Brguljan, Radonjic, Toni, Adzic i Gopcevic. Kome smo okrenuli ledja?
    Naprotiv, napokon je pokrenuta akcija vracanja svojih igraca, makar i (po meni) diskutabilnog kvaliteta.

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk
    P r i m o r a c

  15. #20515
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    jel ista sadasnja uprava i tadasnja? i nije sve bilo u parama no ajde.
    ne shvataj ovo kao kritiku ni tebi ni bilo kome ali tada se ogrijesilo dosto o nekim igracima.

    dobro je sto vracete svoje igrace jer nema jakog CG vaterpola bez jakog Primorca.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  16. #20516
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Budva, Montenegro
    Posts
    224
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Izjava Gojkovica da mladjih uzrasta nema je sramotna u najmanju ruku..svako prvenstvo za mladje zadnji 3-4 godine se ide na MEDALJU u najmanju ruku..

    To sto ne postoji igrac od generacije 91'-95' je neciji drugo propust..od njih jedino Vidovic i Murisic igraju ozbiljan vaterpolo, oboje su 92' godiste

  17. #20517
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Jadranova generacija '91. i Primorceva '92 su gotovo nestale. Mandic i Vico su '94, Subotic '95. Oni su izgubljeni.
    Izgubili smo skoro i '96... Juniorski prvaci Evrope, dje je samo Pjesivac blizu najbolje selekcije. A on ima jaku konkurenciju.
    Ostaje da se radi bolje i jace sa '98. i mladjima.

    Lepi, kritikuj, nikakav problem.
    Ista je uprava, tj. isti covjek vodi klub. Samo sto je ranije bio pristupacan jednom u 3 mjeseca, sada je tu skoro pa stalno. Trenutno alternativu nemamo.


    Sent from my LG-D855 using Tapatalk
    P r i m o r a c

  18. #20518
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ocete mi rec da nije stvoren kvalitetan igrac koji bi sad imao od 20 do 25-6 godina?
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  19. #20519
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Jesu, ali igraju za drugu zemlju.

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk
    P r i m o r a c

  20. #20520
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    A dobro njih dvojica, to su vise goli talenti nego sto su proizvodi.

    A sto pratite vi ovo onda momci? Ajde vi koji se bavite pa ajde. I onda pricamo o medaljama.
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  21. #20521
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Budva, Montenegro
    Posts
    224
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ali igraju za drugu zemlju, ajde kralju opusti se to je njihov izbor a Mandica je stvorio partizan, kod strucnjaka perovica nije mogao ni da debituje za primorac upravo zbog strasno pametne logike, mladji mogu cekati stariji su trenutno bolji

  22. #20522
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Budva, Montenegro
    Posts
    224
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nesto mi ne radi ni Edit dugme, po tebi su Klikovac i Misic jaka konkurencija, ajde molim te ne sprdaj se samo, eto

  23. #20523
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bonaparta89 View Post
    Ali igraju za drugu zemlju, ajde kralju opusti se to je njihov izbor a Mandica je stvorio partizan, kod strucnjaka perovica nije mogao ni da debituje za primorac upravo zbog strasno pametne logike, mladji mogu cekati stariji su trenutno bolji
    Eto njegov otac kaže da ga je Primorac bukvalno stvorio i "bacio u vatru" sa seniorima sa samo 15 godina, ali postoji mogućnost da si ga ti napravio, iškolovao, upisao na plivanje i kasnije u Primorac pa bolje znaš od ćutuka koji se naziva njegovim ocem (ne znam čovjeka ali je očigledno ćutuk kada se ne slaže sa tobom)

    "Znao je on da pliva još sa tri godine i strašno voli more i pecanje, pa često idemo zajedno na pučinu, ali je pre priključivanja Primorcu morao da prođe školu plivanja. Već posle tri meseca je instruktor rekao da je Dušan veliki talenat i priključio ga vaterpolistima. Sa sedam godina je počeo da igra. Zbog zrelosti i želje za treningom, već sa 15 godina dobijao je šansu u prvom timu iako su tada u Primorcu igrali stariji i iskusniji",Budimir Mandić 12.8.2015
    http://sport.blic.rs/ostali-sportovi...-sveta/lg1p9s0

    Dakle, Mandićev otac kaže da ga je upravo Primorac stvorio od nule, a ti kažeš da ga Primorac nije dizao sa klupe. Kome vjerovati ?
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  24. #20524
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Budva, Montenegro
    Posts
    224
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Naigrao se za rep isto nije debitovao, primorac mu je mozda dao sansu u nekoj nebitnoj utakmici, ovamo je igrao STANDARDNO ligu sampiona

    Odmori rakune

  25. #20525
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Toliko puta ispricana prica, da je htio igrao bi za nas ali mu to u opste nisi bili planovi. Sam njegov otac je rekao da ga je odgajao da igra samo za Srbiju.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

Page 821 of 933 FirstFirst ... 321721771811817818819820821822823824825831871921 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. P: Karte za vaterpolo
    By straus in forum Ostali oglasi
    Replies: 59
    Last Post: 18-06-09, 15:50
  2. K: Karte za vaterpolo
    By NeroAzzurro in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 16-06-09, 13:02
  3. Vaterpolo :)
    By mc_esseny in forum Olimpijada
    Replies: 2465
    Last Post: 27-08-08, 10:36
  4. Vaterpolo
    By cattaro in forum Primorski
    Replies: 3
    Last Post: 13-10-07, 22:08

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •