View Poll Results: Novi selektor da ili ne?????

Voters
284. You may not vote on this poll
  • DA

    116 40.85%
  • NE

    89 31.34%
  • Nema veze - jer imamo zlato iz malage

    79 27.82%
Page 483 of 933 FirstFirst ... 383433473479480481482483484485486487493533583 ... LastLast
Results 12,051 to 12,075 of 23319

Thread: CG Vaterpolo

  1. #12051
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cattaro View Post
    Ja u desnu stranu imam povjerenja, smatram da je to odlican dio tima. Od Gojkovica koji je doktor vaterpola, preko Brge koji je stigao i do slavnog Vasasa (dje ima veliku ulogu u timu) do Radovica, koji nezgodnog vanjskog igra u prvaku Evrope. Cinjenice.
    Ali kad u jednoj utakmici tri igraca koji dijele minutazu na desnoj strani (Gojkovic igra mnogo vise od Brguljana i Radovica) imaju sut 10/1 kao protiv Spanaca, ne znam sto ocekivati. Na istoj utakmici spanska lijeva strana (dakle direktni konkurenti nasoj desnoj strani - jedni druge cuvaju) imala je sut 17/9. I tu sam vam dovojno rekao.

    Generalno, procenat suta nam je los. Nasi golmani uglavnom brane sto ih pogodi + onaj peterac sto je Scepo skinuo protiv Njemaca. Sudije uglavnom sude na nasu stetu. Ako uzmete u obzir ovo (neka neko kaze drugacije, prihvaticu) i bodove koje imamo mozemo biti PREZADOVOLJNI!

    Ima tu dosta prostora za napredak.
    generalno je uzasan, a ako to popravimo bar za nekih 15 % i dodjemo do suta koji ce biti prosjecan a ne vrhunski. lagano bi mogli sa svima da igramo, i malo neka se popravi igrac vise sjutra bi trebali dobiti. posebno ako bude odbrana na nivou koji je bila do sada. to je trenutno nas najbolji segment u igri i ona nam je i donjela ovo do sada.
    a golmane nemam sto komentarisati, to je sto je pa da ako i njih krene sada kad je najporebnije pa im se sve prasta do sada.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  2. #12052
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Ja mislim da bi sve ukupno sa Porobićem djelovalo bolje. Valjda je sada svima jasno zašto je forsirao Šefika, kakav god značio bi da je tu, no šta je tu je. Ranko Perović sprovodi svoj sistem igre i treba mu vremena, mislim šta god da bilo da ne treba drvlje i kamenje na njega već ga podržati jer je cilj Olimpijada i tamo da pokažu sve šta mogu.

    Sjutra, realno bi bilo da dobijemo ne zato što smo bolji i ne zato što bi nas neko puštao već jednostavno, zašto bi reprezentacija Srbije trošila svoje igrače. Mogu lagano isprobavati neke svoje taktičke varijante, odmoriti Filipovića i još ponekog. Koliko me sjećanje služi mislim da je Filipović napravio onaj šmekerski čin da Primorac ne izgubi sa nulom i pokazao kakav je sportista. Uglavnom to je nešto što bi uradila svaka repka ma ko joj bio protivnik u situaciji kada su prošli. Poslije ako prođemo s obzirom kako se sudi nama na ovom prvenstvu i ko nam sudi biće teško jer nemamo toliku igru da bi se tome oduprli. Sudijske odluke podižu jednu ekipu a drugu spuštaju, mi se malo trgnemo ali trenutno ne možemo više. Mada bi medalja sa pozicije dva bila na vidiku a ja se još uvijek nadam zlatu.

  3. #12053
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Pazite ovaj podatak - sidrun Srbije Dusko Pijetlovic na ovom takmicenju ima sut 15/13!!!
    Zlokovic ima 19/8...
    Pijetlovic je do sada igrao 94 minuta (23,5' po utakmici!), a Zlokovic 85' (21,25' po mecu).


    Desna strana: Brguljan ima sut 9/2, Radovic 14/5, Gojkovic 18/5 - no comment
    Lijeva strana: Nikola 8/5, Mladjan 14/9, Paskovic 7/3 - ovo je sasvim dobro!
    Iz ovoga vidite koliko nam pustaju desnu stranu...

    Bekovi: Ivovic 14/3, Jokic 6/1, Petrovic 3/1 - no comment.


    Ovo je sve uzvanicna statistika...uzmite sa rezervom, jer vidim da su pred danasnje kolo dodavali igracima golove (tako Pijetlovicu stoji da ima 16), asistencije (Gojkovicu pise da ih ima 19...)


    Sto se njih tice, Prlain 11/6, Filipovic 15/4, Udovicic 18/10
    P r i m o r a c

  4. #12054
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Buvara
    Posts
    1,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cattaro View Post
    KOliko si puta pomenuto Klikovca ne mogu a da te ne pitam...koga bi ti kao drugog centra vodio?
    ja sam iskreno ocekivao da ce ga perovic malo vise koristiti. ovako je potpuno beskoristan, sjedi na klupi. na 2m mnogo vise vremena provode nikola i mladjan, iako je klikovac drugi sidrun. nemam ja nista protiv sto je ranko njega poveo, ali kad ga vec ne koristi, mogao je povesti darka brguljana ili sekulica, imao bi mozda opciju vise u napadu.

    a gdje ima da se prati zvanicna statistika?
    Last edited by Fidimose; 23-01-12 at 08:24.
    <--- leuk

  5. #12055
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    dbk/zg
    Posts
    1,218
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ovdje: http://www.sportresult.com/sports/wa...res.asp?layout

    jedna zanimljiva info: u hr kladionicama od koefa 6 jučer ujutro na pobjedu crne gore, danas je došlo na 1.65.
    vaterpolski portal - www.dance.hr

  6. #12056
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Aj da se i ja malo ukljucim u ovo pisanije
    Pocecu od necega sto me jako razocaralo.. Hrvatski vaterpolisti i njihov odnos u bazenu prem protivnicima.. Svako ko je igrao waterpolo dobio je batine, mislim da ne postoji nijedan od na koji nije dobio batine, mene su tukli madjari, rusi, oduvjek sam znao da ce biti svega protiv partizanovih igraca, ali uvijek je bilo ispod vode, kao sto dobri obicaji i nalazu. On tebi da ispod vode ti njemu vratis, pa ko moze duze da izdrzi, tu je i jedna od cari , da pokazes da si spremniji od njega, razvalis ga kako plivacki, golovima tako i fizicki. Svako ko kaze da nije tako a igrao je vaterpolo izmislja Udariti nekoga preko vode to je vrhunac bezobrazluka i nemoci, nema rjeci za pravdanje. Onaj koji to uradi je slabic najobicniji . Pa nek se pronadju oni koji su zasluzili ovakve rjeci.
    Drugo sudjenje..cinjenica je da je Lonzi po ko zna koji put odrzao sastanak prije pocetka takmicenja i dao instrukcije.. KOliko vidim nema nikakvog potezanja i drzanja vani, odma se leti vanka, a isto tako i na sidrunu. da li je to dobro , po meni jeste, samo sto je problem sto sude neki azerbejdzanci i njima slicni koji jake utakmice nisu nikada vidjeli i onda se podlegne atmosferi i pola toga se ne vidi sto bi trebalo, a jos vise se ne sudi. Nikako ne mogu da shvatim da se ne sude peterci kada je igrac na tri metra okrenut prema golu i be mu je na ledjima i vuce ga.. Tada da odsudis faul ili iskljucenje je osnovno ne poznavanje vaterpolo preavila, i takve sudije bih odmah kuci polsao.. No to je Lonzijeva politika i tu se nista nemoze..
    Igra crne gore... hmm... mozda su momci spremniji, mozda je atmosfera bolja, ali definitivno nema nista od igre... NEmamo dva sidruna, veliki hendikep, nemamo lijevaka. Iskren da budem ne vidim ni taj ogromni iskorak u nasoj igri koji je nastao povratkom gojkovica u reprezentaciju. Golmani su nam katastrofa blago receno. Ja mislim da se capro krsti prije svake utakmice u nadi da ce ovi nai nesto eventualno da uvate... Capro je pokusao da napravi rez sa perovom politikom , ali je napravio istu gresku, nije poveo ljevaka. catarro je to dobo podebljao sa statistikom nezgodne strane, ne mogu pogodit gola sa nezgodne pa da su jos onolliki Ako je htio da unese nesto novo , zasto nije poveo Subotica ? Sigurno bi vise pomogao od KLikovca.. Zahvali o se ticicu i sefiku.Pozdrvaljam i podvacim, trebalo je i ranije to da se uradi. To je i dalje grupa manje ili vise talnetovanih pojedinca, kojima je i dalje vazniji bankovni konto od igre.Nazalost. nazalost zato sto svi ostali igraci drugih reprezentacija su u istim problemima ali mi se cini da je voljni momenat jaci nego kod nas.
    I poslednje, danas mi cekamo da nas bratska Srbija pusti kako bi prosli grupu?? Ne cinili vam se to malo jadno? DO prije godinu dana takva misao bi bila blago receno odbacena sa indignacijom, a danas , ono nadamo se jel? Ako je javna tajna da su nam dali ono u malagi zarad minulih zasluga, treba li ocekivati novi popust? Ja bi volio da ih mi pobjedimo 5 razlike , onako bez trunke sumnje, ali ako uporedimo kako oni igraju a kako mi, vjerujte mi ne vidim nacin kako mi mozemo da dobijemo ovu utakmicu. A za kvotu 1.65 na nas ... Eto kladionicarima prilike da zarade
    Please alowe me to introduce myself.......

  7. #12057
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Buvara
    Posts
    1,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    meni samo nije jasno kako je gojkovic igrao 140 min. oO

    da pojasnim: utakmica traje 32 min (4 x 8 min (1 cetvrtina)), a mi smo odigrali 4 utakmice do sad, sto znaci 4 x 32 min = 128 min. a gojkovic igrao 140....

    vidim pavic jos vise briljira, on je 160 min igrao.
    <--- leuk

  8. #12058
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    1,142
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A ja ne znam sto se tolika ujdurma digla oko toga da ce nas Srbi da pushte xaaxxxaax. Extra je pisalo na mondocafe-u, kao da se mi tu nista ne pitamo i kao da je rijec o reprezentacije ranga Rumunije ili Grcke . E bas bih volio da Hrvati izgube od Spanije pa da ta nagadjanja i kuloarske price padnu u vodu.

  9. #12059
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Buvara
    Posts
    1,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by HIPER View Post
    Aj da se i ja malo ukljucim u ovo pisanije
    Pocecu od necega sto me jako razocaralo.. Hrvatski vaterpolisti i njihov odnos u bazenu prem protivnicima.. Svako ko je igrao waterpolo dobio je batine, mislim da ne postoji nijedan od na koji nije dobio batine, mene su tukli madjari, rusi, oduvjek sam znao da ce biti svega protiv partizanovih igraca, ali uvijek je bilo ispod vode, kao sto dobri obicaji i nalazu. On tebi da ispod vode ti njemu vratis, pa ko moze duze da izdrzi, tu je i jedna od cari , da pokazes da si spremniji od njega, razvalis ga kako plivacki, golovima tako i fizicki. Svako ko kaze da nije tako a igrao je vaterpolo izmislja Udariti nekoga preko vode to je vrhunac bezobrazluka i nemoci, nema rjeci za pravdanje. Onaj koji to uradi je slabic najobicniji . Pa nek se pronadju oni koji su zasluzili ovakve rjeci.
    Drugo sudjenje..cinjenica je da je Lonzi po ko zna koji put odrzao sastanak prije pocetka takmicenja i dao instrukcije.. KOliko vidim nema nikakvog potezanja i drzanja vani, odma se leti vanka, a isto tako i na sidrunu. da li je to dobro , po meni jeste, samo sto je problem sto sude neki azerbejdzanci i njima slicni koji jake utakmice nisu nikada vidjeli i onda se podlegne atmosferi i pola toga se ne vidi sto bi trebalo, a jos vise se ne sudi. Nikako ne mogu da shvatim da se ne sude peterci kada je igrac na tri metra okrenut prema golu i be mu je na ledjima i vuce ga.. Tada da odsudis faul ili iskljucenje je osnovno ne poznavanje vaterpolo preavila, i takve sudije bih odmah kuci polsao.. No to je Lonzijeva politika i tu se nista nemoze..
    Igra crne gore... hmm... mozda su momci spremniji, mozda je atmosfera bolja, ali definitivno nema nista od igre... NEmamo dva sidruna, veliki hendikep, nemamo lijevaka. Iskren da budem ne vidim ni taj ogromni iskorak u nasoj igri koji je nastao povratkom gojkovica u reprezentaciju. Golmani su nam katastrofa blago receno. Ja mislim da se capro krsti prije svake utakmice u nadi da ce ovi nai nesto eventualno da uvate... Capro je pokusao da napravi rez sa perovom politikom , ali je napravio istu gresku, nije poveo ljevaka. catarro je to dobo podebljao sa statistikom nezgodne strane, ne mogu pogodit gola sa nezgodne pa da su jos onolliki Ako je htio da unese nesto novo , zasto nije poveo Subotica ? Sigurno bi vise pomogao od KLikovca.. Zahvali o se ticicu i sefiku.Pozdrvaljam i podvacim, trebalo je i ranije to da se uradi. To je i dalje grupa manje ili vise talnetovanih pojedinca, kojima je i dalje vazniji bankovni konto od igre.Nazalost. nazalost zato sto svi ostali igraci drugih reprezentacija su u istim problemima ali mi se cini da je voljni momenat jaci nego kod nas.
    I poslednje, danas mi cekamo da nas bratska Srbija pusti kako bi prosli grupu?? Ne cinili vam se to malo jadno? DO prije godinu dana takva misao bi bila blago receno odbacena sa indignacijom, a danas , ono nadamo se jel? Ako je javna tajna da su nam dali ono u malagi zarad minulih zasluga, treba li ocekivati novi popust? Ja bi volio da ih mi pobjedimo 5 razlike , onako bez trunke sumnje, ali ako uporedimo kako oni igraju a kako mi, vjerujte mi ne vidim nacin kako mi mozemo da dobijemo ovu utakmicu. A za kvotu 1.65 na nas ... Eto kladionicarima prilike da zarade
    prvo, ako tebi nije pobljsanje covjek koji je u 4 utakmice imao 19 asistencija, ubjedljivo najvise na prvenstvu, odigrao onoliko minuta i dao neke bitne golove, onda imas ozbiljan problem. naravno da gojkovic ne moze sve sam da uradi, ali pogledaj koliko smo golova dali iz igre, iskljucivo njegovom zaslugom.

    drugo, cinjenica je da srbija igra ljepsi vaterpolo, ali nismo mi indijci pobogu. imamo jednog od najboljih sidruna, najboljeg beka na svijetu, uz vujasinovica najboljeg playmaker-a, itd itd. fizicki smo mnogo jaci od srbije, a u malagi smo bili mnogo spremniji od njih. sumnjam da ih danas mozemo dobiti taktikom, ali ih sigurno mozemo dobiti plivanjem i snagom u duelima. ja odgovorno tvrdim, kada smo u formi kakvoj treba, mozemo da igramo najbolju odbranu na svijetu. i ako ih danas zaustavimo na nekih 6-7 golova, mozemo do pobjede.
    <--- leuk

  10. #12060
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    BLOW
    Posts
    1,012
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    kad pocinje? po meni srbija ce dobit zbog rasterecenosti. a nesto mi glupo da nas puste kad im mozemo pravit probleme u nastavku...

    Eviva!

  11. #12061
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Pluzine
    Posts
    1,547
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mrzn1trIp View Post
    kad pocinje? po meni srbija ce dobit zbog rasterecenosti. a nesto mi glupo da nas puste kad im mozemo pravit probleme u nastavku...

    Eviva!
    Elvira Montenegro

    Dobijamo sto od sto,mislim da ovi igraci mogu da se nose sa pritiskom i da ce zbog toga dati vise nego sto mogu.
    aj popij casu jaja

  12. #12062
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Dobro si ti to rekao stari u 4 utakmice 19 asistencija, neki vazni golovi , i mi dobismo koga? Dobismo jadnu rumuniju i nijemce kojima ocigledno nije bio dan protiv nas, sudeci kako su ostale tekme odigrali. I to je doprinos cemu, porazima koliko ja vidim, a time ispravi. Mozda je on nesto i odigrao, ali jedan igrac ne dobija utakmicu, a u nasem slucaju izgleda ne pomazu ni najbolji bek, najbolji sidrun i najbolji playmaker???? Pa dje je greska stari ako smo mi fizicki jaci, spremniji i sl...?
    Bice da nismo u pravoj formi.. A mi u pravu formu nismo usli ima tri cetiri godine,od finala svjetske lige u Podgorici, a kako je krenulo pitanje je i ocemo li.
    Please alowe me to introduce myself.......

  13. #12063
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    1,435
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    3 1 za spaniju

    kraj prve

  14. #12064
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    BLOW
    Posts
    1,012
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    sto ako spanija dobije?

  15. #12065
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Buvara
    Posts
    1,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    vode spanci 3:1 na kraju prve cetvrtine. mi mozemo samo na sebe da budemo ljuti, i pored onakvog sudjenja, sto nismo dobili hrvate, jer su u katastrofalnoj formi, a i igra im je na nivou nase otprilike.
    <--- leuk

  16. #12066
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Buvara
    Posts
    1,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mrzn1trIp View Post
    sto ako spanija dobije?
    mi smo onda automatski u cetvrtini finala, samo je pitanje da li kao drugi ili treci u grupi.
    <--- leuk

  17. #12067
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    455
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by amnesiac View Post
    Bogami, ti kao da se pravdaš što ćeš, eto, navijat za Crnu Goru iako teška srca. A dako ti niko ne zamjeri, čoče. I saznali smo da mrziš Hrvate. To je informacija zlata vrijedna.
    Dobro, izvini sto te uvrijedih.Znam da su ti blizi oni no Srbi, ali sto je tu je

    VIVA VERO MONTENEGRO !
    Quote Originally Posted by changes View Post
    Ko je sve iz Crne Gore obezbijedio vizu za OI?
    Quote Originally Posted by TheLucas View Post
    Milo,Ranko,Luksic,Mugi

  18. #12068
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    2,076
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vratili se Hrvati. Svasta ce ovdje biti.

  19. #12069
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Buvara
    Posts
    1,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    3:3 odusevljava me buric kako igra...
    <--- leuk

  20. #12070
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Buvara
    Posts
    1,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    kakav gol obradovica
    <--- leuk

  21. #12071
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Buvara
    Posts
    1,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    6:4 za hrvate poluvrijeme.....xavi garcia smijesan (1/7 sut ako sam dobro brojao), a i molina ga prati (1/5).
    <--- leuk

  22. #12072
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Un lugar en el mundo
    Posts
    4,753
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ukoliko hrvati pobijede, nama je i dalje neophodna pobjeda za prolaz?

  23. #12073
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,100
    Thanks Thanks Given 
    103
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by my name is ... View Post
    Ukoliko hrvati pobijede, nama je i dalje neophodna pobjeda za prolaz?
    ako njemačka ne dobije, isto prolazimo..

  24. #12074
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Buvara
    Posts
    1,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pavic brani odlicno...a ovi su gori nego mi, 3 fulana zicera u 10 sec (2 spanaca, 1 hrvata)
    <--- leuk

  25. #12075
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Buvara
    Posts
    1,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    dobro su se sjetili ovi spanci da daju gol vise....bilo je 5 zicera fulanih u nepunih minut.
    <--- leuk

Page 483 of 933 FirstFirst ... 383433473479480481482483484485486487493533583 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. P: Karte za vaterpolo
    By straus in forum Ostali oglasi
    Replies: 59
    Last Post: 18-06-09, 15:50
  2. K: Karte za vaterpolo
    By NeroAzzurro in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 16-06-09, 13:02
  3. Vaterpolo :)
    By mc_esseny in forum Olimpijada
    Replies: 2465
    Last Post: 27-08-08, 10:36
  4. Vaterpolo
    By cattaro in forum Primorski
    Replies: 3
    Last Post: 13-10-07, 22:08

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •