View Poll Results: Novi selektor da ili ne?????

Voters
284. You may not vote on this poll
  • DA

    116 40.85%
  • NE

    89 31.34%
  • Nema veze - jer imamo zlato iz malage

    79 27.82%
Page 817 of 933 FirstFirst ... 317717767807813814815816817818819820821827867917 ... LastLast
Results 20,401 to 20,425 of 23319

Thread: CG Vaterpolo

  1. #20401
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Da hocu mogao bih i to saznat (a ne opterecuju me trenutno igraci prvog tima, jer to je jedan od min. 5 problema koje imamo), imamo novog sefa strucnog staba sa kim sam se odlicno razumio od starta i neka on dalje sklapa ekipu kako misli da treba. Ocekujemo i imenovanje trenera 1. tima. To ce biti nas, Kotoranin...
    Jadran nam nije i nece otimati igrace, tamo su isli (nadam se da vise nece, a ko podje tamo samnom je zavrsio svaku pricu) svojom voljom, ali sada se pita samo Primorac.
    Toliko na ovu temu, dok ne budemo znali epilog.

    P. S.
    Moj stav, izrecen i u klubu, je da je bolje da nas nema, nego da funkcionisemo kao zadnjih 5 godina. Stim u vezi sam dao sve svoje primjedbe koje sam imao i ostvario sasvim dobru komunikaciju sa svima koji vode ili predstavljaju klub.

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk
    P r i m o r a c

  2. #20402
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Koj je muka pa se igra napolje na ovakvo vrijeme?

  3. #20403
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,497
    Thanks Thanks Given 
    1,640
    Thanks Thanks Received 
    1,726
    Thanked in
    1,034 Posts

    Default

    Dobise Srbiju posle peteraca,lijepa vijest. Mislim da igrali podmladjenim timom,par igraca nisu igrali,ispravi te me...

  4. #20404
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,667
    Thanks Thanks Given 
    476
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    I jedni i drugi su bili u kombinovanom sastavu, ali bez obzira na to takmicarska utakmica onako bas sa dosta naboja. Sjajna atmosfera u Banjaluci, svaka cast!

    Sent from my MX5 using Tapatalk

  5. #20405
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Rezultatom sam prezadovoljan, ne i igrom. Onako agresivno, kako smo odigrali samo posljednju cetvrtinu, moramo igrat' cijeli mec. U nekim momentima smo bili i previse lezerni, presporo plivali...pa nam je napad cesto trajao max. 12".
    Do preokreta u srpsku korist bilo je bezobrazno sudjenje (9-3 iskljucenja, 1-2 peterci), da bi sudije to potom skoro ispeglale.
    Vide se takticke promjene u igre, to mi je drago vidjet' bez obzira sto se glavna odluka za nocas (da Leka cuva Filipa) u fazi odbrane nije pokazala dobrom. Falilo im je dosta igraca, ali i nama uz Leku dvije glavne napadacke opcije (Janovic i Radovic).
    Dozivjeli su poraz poslije 2 godine, a treci u zadnjih 5-6 godina...

    Ima nekih novina oko stanja u nasim klubovima, ali vise o tome narednih dana. Neka se iskristalise situacija.

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk
    P r i m o r a c

  6. #20406
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,914
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ali naslov u " blic" -Srbija i Crna Gora remizirale 😄😄😄😄😄

  7. #20407
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,277
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Odlična utakmica bješe za gledanje. Svaka pobjeda protiv Srbije je slatka, pa makar i u ovako rezultatski nebitnom meču i sa kombinovanim sastavima. Viđelo se da je i jednim i drugim bilo stalo da dobiju, rivalstvo je to nema tu cile mile

  8. #20408
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,085
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lak1 View Post
    Ali naslov u " blic" -Srbija i Crna Gora remizirale 
    ili oslabljena Srbija remizirala sa Crnom Gorom.Nidje nisu pomenuli da i mi nismo bili kompletni,a mi bez 4 pre bitna igraca sa EP.

  9. #20409
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,964
    Thanks Thanks Given 
    4,808
    Thanks Thanks Received 
    9,852
    Thanked in
    3,739 Posts

    Default

    Ada ne karikirajte ljudi, naslov je "posle remija, crna gora bolja posle peteraca" u tekstu kazu da je vidjen odlican vaterpolo, da je Srbija bila oslabljena ali i mi isto. Za blic pricam.

    Sent from my Galaxy S7
    War. War never changes.

  10. #20410
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Apelujem na Savez da pomogne Budvi! Po mojim (shturim) informacijama taj klub je pred bankrotom!!! Ako su mogli svojevremeno da parama Saveza (!) placaju igrace da iz Primorca prelaze u Budvu, mogu i sada da se potrude da taj klub opstane.
    Oni koji su vec seniori, a valjaju, ce naci drugi angazman, ali bi velika steta za crnogorski vaterpolo bila da se klub ugasi. Nadam se da informacije nisu toliko crne, ali kad pomislim na FK Mogren...
    Da se ne lazemo, znamo sto je Savez radio Primorcu (necu i ne mogu da razmisljam na taj nacin), da je vazda i u svakoj prilici drzao kontra stranu, ali ako iole misle na buducnost vaterpola...
    Iznijecu, onako iz glave, samo jedan detalj - zatvoreni bazen u Bd je otvoren 2007. godine, a samo 7 godina nakon toga Budvani su u juniorskoj selekciji CG koja je bila prvak Evrope imali 5 svojih igraca!

    O Primorcu narednih dana vise...

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk
    P r i m o r a c

  11. #20411
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,914
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Ada ne karikirajte ljudi, naslov je "posle remija, crna gora bolja posle peteraca" u tekstu kazu da je vidjen odlican vaterpolo, da je Srbija bila oslabljena ali i mi isto. Za blic pricam.

    Sent from my Galaxy S7

    Taj naslov je bio uvece,prepravljen. Prvo je izaslo i stajao nekolika sata, "remizirija Srb i Cg

  12. #20412
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    270
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    @Cattaro ima li sto od ove price da se vraca Toni Petrovic?uz njega i jos kojeg iskusnijeg igraca,mogla bi se napravit fina ekipa..

  13. #20413
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Ima, ostao je jos potpis...
    Za pravu ekipu potrebno je da sva djeca ostanu (kao sto rekoh pita se Primorac, a ko insistira moze da ode uz propisano obestecenje) i najmanje jos 2 igraca. Za ozbiljnije ambicije potrebno je jos/mnogo vise.
    Toni, kao produzena ruka trenera u bazenu, je top prioritet ovog prelaznog roka.
    Sacekajmo jos malo...bice sigurno jos dolazaka.


    Sent from my LG-D855 using Tapatalk
    P r i m o r a c

  14. #20414
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Novljani, je li tacno da Danilo Adzic trenira sa Jadranom?
    Po strani zelja (valjda i njegova i Jadranova, ako vec trenira tamo) da zaigra za Jadran, znaju li funkcioneri Jadrana i Saveza da je on prije odlaska u Partizan potpisao ugovor po kom, ako se vrati u CG, moze samo u Primorac?
    E pa znace. A i on ako je zaboravio.
    Ja nisam za to da ikome dajemo ciste papire, bili smo dovoljno korektni kad smo ga pustili u Partizan.



    EDIT:
    Dobih odgovore (svi su potvrdni), iz Jadrana je navodno receno da oni zele samo igrace sa cistim papirima. Ne znam zasto su onda na treningu primili nekog ko ih nema...
    Last edited by cattaro; 14-05-16 at 19:21.
    P r i m o r a c

  15. #20415
    Join Date
    May 2016
    Posts
    151
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Malo je off ali... Sta bi sa bazenom u Niksicu? Zar nije bila najava da ce repka tamo odigrati prijateljsku sa FRA?

  16. #20416
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Trebala je Svjetska liga da se igra. Igrace se nesto tokom ljeta...
    Nisu zavrsne finese bile odradjene na vrijeme.
    P r i m o r a c

  17. #20417
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    • Mnoge ce zanimat', odlicna ideja! U pitanju je saopstenje iz Biltena od 13. maja, ja ovo nidje ne vidjeh po medijima/portalima:




    • VATERPOLO I PLIVAČKI SAVEZ CRNE GORE
      -Direktor VPSCG
      -Broj: 181
      Kotor, 13.05.2016. godine

    • Predmet: Otvaranje Gradskog bazena u Nikšić




    • Poštovani,
      U okviru obilježavanja 10-godišnjice nezavisnosti Crne Gore predviđeno je i otvaranje
      Gradskog bazena u Nikšiću, u petak, 20.05.2016. godine.
      S obzirom da će se ova svečanost obaviti na najvećem društvenom nivou, za definisanje
      ceremonijala zaduženi su državni protokol i Opština Nikšić. VPSCG je u obavezi da se uključi
      u spotski dio.
      Kako je već završena sezona za seniore, a u kalendaru VPSCG su finalni turniri prvenstava
      Crne Gore za mlađe kategorije 2015/16. godine, predloženo je da se u okviru ovog
      ceremonijalaodigra dio finalnog turnira za A. kategoriju (1998-godište), koji je trebao da
      se održi u Herceg Novom (14-15.05.2016). Planirani organizator tog turnira, PVK „Jadran-
      Carine“, sa zadovoljstvom je prihvatio da se dio tog turnira odigra u Nikšiću, u okviru
      ceremonijala otvaranja bazena, smatrajući da je to kapitalna stvar za razvoj vaterpola u Crnoj
      Gori.
      Raspored turnira bi bio: u subotu, 14. maja, odigrao bi se u Herceg Novom I krug turnira
      (po rasporedu iz Biltena 9), dok bi II krug bio odigran u nikšićkom bazenu u petak,
      20.05.2016. godine – utakmica za III-IV mjesto uoči početka oficijelnog dijela, a utakmica za
      I-II mjesto u okviru samog ceremonijala otvaranja bazena. O detaljima, uključujući i satnice,
      obavijestićemo vas čim saznamo elemente protokola.
      Naša je dužnost da se ekipe učesnice ovog dijela ceremonijala ponašaju fer i sportski i budu u
      adekvatnoj opremi, te da se delegira rukovodstvo utakmica iz redova afirmisanih sudija i
      delegata.
      Napominjemo da će VPSCG organizovati prevoz učesnika finalnog turnira na dio turnira koji će
      se odigrati u Nikšiću.
      U uvjerenju da ćete i vi podržati predloženi način uključenja u ovaj vaterpolo spektakl, sportski
      vas pozdravljamo!




    • Direktor VPSCG,
      Petar Porobić



    EDIT: finale ce biti Jadran-Budva, za 3. mjesto Primorac-Cattaro. Satnice se jos ne znaju, a igra se 20.maja. Evo vam Niksicani, pa uzivajte...u pitanju je juniorsko drzavno prvenstvo, za '98. godiste, tj. upravo ona kategorija za koju cemo na ljeto organizovati Svjetsko prvenstvo u Podgorici.
    Last edited by cattaro; 16-05-16 at 13:24.
    P r i m o r a c

  18. #20418
    Join Date
    May 2016
    Posts
    151
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Eto... Malim koracima naprijed. Jos PG da se pobazeni.

  19. #20419
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    http://www.vijesti.me/sport/vico-nov...rimorca-888287

    Poslije ko zna koliko godina neki text o Primorcu u ovim novinama, a da nije shturi izvjestaj sa utakmice ili pljuvanje nekog od igraca.

    A potencijalna pojacanja koja se pominju su samo 2 od 4-5 imena za koje ja znam. Ovoj ekipi je svaki igrac veliko pojacanje. O Muru da ne pricam...

    Vesko Markovic je zaduzen za sistem, tzv. sef strucnog staba, a Vico ce biti trener prvog tima.
    Moramo srediti sa Savezom pitanje trenera mladjih kategorija jer imamo problem da su ljeti svi zauzeti kroz razne reprezentativne selekcije, sa cime se ostali klubovi ne susrijecu.

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk
    P r i m o r a c

  20. #20420
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,085
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Čitam,pominje se da se vraca i Crepulja??
    Znaci bice to fina ekipa,sigurno kvalitetna da se vrati u ovu prvu Jadransku ligu.
    Igra li Primorac Evropu sl godine??

  21. #20421
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Igra.
    Sa Crepuljom nije jos dogovor postignut', suvisno je pricat' koliko bi valjao...
    Ne znam za ambicije, niko se ne izlijece, znam da je npr. Zvezda sa postojecim timom bolja od nas.
    I dalje nije rijesena situacija sa nekim mladjima koji bi da idu, u ovakvoj situaciji to ne mogu da shvatim i prihvatim.
    Sigurno je da najmanje 2 igraca od lani nece biti u timu.


    Sent from my LG-D855 using Tapatalk
    P r i m o r a c

  22. #20422
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    http://livestream.com/accounts/10689928/events/5389418

    Od 16h finale Budva-Jadran.

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk
    P r i m o r a c

  23. #20423
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Danas je 7 godina od Rijeke.
    Ispraceni na put kao totalni autsajderi, sami krivi za neisplacivanje zarada, ali ulogu medija nikad necu zaboravit'. 😡
    Najljepsi sportski dogadjaj u mom zivotu.
    I koliko god da cijenu toga (bukvalno) placamo i dan-danas, kad god udjem u trofejnu salu i sjednem nasuprot tog trofeja - ne zalim za neuspjesima u proteklih 6 godina, niti smatram da je 1. tim najveci problem koji Primorac ima.
    Ostace zabiljezeno da smo trofej uzeli u gostima, sa 9 od 13 igraca stvorenih u Kotor i sa kompletno svojim strucnim stabom.
    Podrska drzavnih firmi ili privatnika koji u crnogorski sport ulazu po uputstvima vlasti je bila vise nego skromna i time se nas rezultat ne moze mjerit' sa nijednim drugim.
    A kako je taj uspjeh vrijednovan od drzave pokazuje vrijeme nakon toga i stanje nasih infrastrukturnih objekata. Generalni sponzori su upucivani na Novi i Budvu, a nakon naseg uspjeha otvoreni su bazeni u Pg, Hn i Nk.

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk
    P r i m o r a c

  24. #20424
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    186
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kakva je situacija sa Alesandrom Kraljem sto se tice reprezentacije? Gledao sam ga sinoc u finalu Partizan-Zvezda, bio je odlican, odbranio par zicera i peterac.

  25. #20425
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,085
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dobar je Kralj bio cijele ove sezone,bar ovo sto sam ja ispratio,teško ce do reprezentacije pogotovo jer su Kandic i Lazovic mladi a i realno bolji su.

Page 817 of 933 FirstFirst ... 317717767807813814815816817818819820821827867917 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. P: Karte za vaterpolo
    By straus in forum Ostali oglasi
    Replies: 59
    Last Post: 18-06-09, 15:50
  2. K: Karte za vaterpolo
    By NeroAzzurro in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 16-06-09, 13:02
  3. Vaterpolo :)
    By mc_esseny in forum Olimpijada
    Replies: 2465
    Last Post: 27-08-08, 10:36
  4. Vaterpolo
    By cattaro in forum Primorski
    Replies: 3
    Last Post: 13-10-07, 22:08

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •