Results 1 to 8 of 8

Thread: Apel

  1. #1
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    U Njegovom srcu...
    Posts
    1,379
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Apel

    Nadam se da ce se moj glas "daleko" chuti i da cete mi izaci u susret kao i svakog puta...
    Ne zhelim da se vracam na prethodne dogadjaje ni na posljedice koje je ovaj podforum pretrpio iz prostog razloga shto sam ubijedjena da sve mozhe biti mnogo bolje nego shto je bilo ranije. Uz Vashu pomoc, naravno.
    Ljubav je toliko inspirativna da se iskreno uzdam u Vashu podrshku shto se tiche ozhivljavanja ovog nasheg malog raja zvanog - Forum Ljubav.
    Prhivaticu sve savjete i sugestije koji ce poboljshati rad ovog foruma i nadam se da cu svakog dana imati priliku da chitam i uchestvujem u nashoj razmjeni iskustava i mishljenja na ljubavne teme.
    Nazhalost, ostala sam "sama" ovdje, ali ne dozvolite da se tako osjecam... Dok ste Vi tu.
    Sve Vas pozdravlja Vash moderator. Chitamo se uskoro... opustite se i uzhivajte
    "...patim zbog osoba kojima sam poklonila svoje srce i uvidjam da oni koji su dotakli moju dushu nisu uspeli da probude moje telo, a oni koji su doticali moje telo nisu uspevali da dosegnu do moje dushe. “

  2. #2
    Join Date
    May 2004
    Location
    Bremen
    Posts
    1,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Prva ljubav nas menja

    Tačno je da će neki ljudi biti promenjeni nakon prve ljubavi, ali neki i neće. Menjamo se samo onda kad sami to odlučimo i kad sami to zaista želimo - a te promene mogu, ali i ne moraju imati veze sa prvom ljubavi.

    Samo jednom se voli

    E, to uopšte nije tačno. Svaka ljubav je priča za sebe - ali teško da postoji ijedno živo biće na planeti koje je samo jednom volelo. Jeste, mogu se desiti stvarno teški raskidi i možemo proliti čitavo more suza za nekim i duže vremena se osećati zaista loše i kao da nam nije ni do čega, ali, pre ili kasnije, zavolećemo ponovo.

    Prva ljubav traje zauvek

    Ne, ne traje. Kao i svaka ljubav, i prva traje onoliko koliko traje. Ima ljudi koji ostanu uz svoju prvu ljubav do kraja života, ali to je zaista retko. Većina će se uvek sećati prve ljubavi, ali čak i to zavisi isključivo od toga koliko je prva ljubav bila snažna i koliko je bila značajna u njihovom životu.

    Ljubav je bol

    Potpuno pogrešno. Postojaće (verovatno) ljudi u vašem životu koji će pokušavati da vas ubede da vredi samo ono što boli, i samo ono što vam je teško, i da se to odnosi na sve u životu, pa i na ljubav. Ne verujte im - to jednostavno nije tačno! Ljubav je lepa. Život je lep. Sve što vredi u životu je lepo (naravno, uvek bude problematičnih perioda, ali ako su sve problemi i patnja i bol, onda tu nešto ne valja).

    Sa prvom ljubavi ćete uvek imati dobar seks

    To je još jedna česta zabluda; za dobar seks je ipak potrebno nešto prakse, pošto se niko nije rodio kao ekspert za seks. Naravno, to ne znači da ćete sa prvom ljubavi obavezno imati loš seks, ali definitivno ćete morati da učite, da naučite šta kome od vas dvoje prija i kako to da izvedete. Ne obazirite se na one pričice iz časopisa i knjiga tipa "oni se sreli, zaljubili se i odmah imali fenomenalan seks" - to tako ne funkcioniše u stvarnom životu.

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Trainspotting
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Nema frke, tebra.
    Slazem se u vezi svega sto si rekao, jer nista novo nisi ni rekao. Ali... nesto mi govori da ovo mjesto nije bilo namjenjeno za to. 8)

  4. #4
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Fear Factory
    Posts
    746
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    as u wish :devil:
    The best is yet to come

  5. #5
    Join Date
    May 2004
    Posts
    47
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ljubav je ljubav kad se cojek zaljubi isti tren i zaslijepi
    Kad duh pati, tijelo zove upomoc!!!

  6. #6
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    milovan
    Trudim se



    Joined: 08 Nov 2004
    Location: Danska
    Posted: Sun Nov 28, 2004 2:32 am Post subject:

    --------------------------------------------------------------------------------

    Poshtovana Moderatorka,

    Shto se to vama nije svidjelo u mom stavu, da je druzenje sa mushkarcima zloupotreba seksualnosti od strane zena, da se
    preko drugovog ramena flertuje sa potencijalnim kandidatima za skidanje gaca, dok je najbolji drug prinudjen da se somozadovolji desankom shakic.

    Ako vas moji stavovi nerviraju, jer nijesu povrshni i zenski zaludjeni,
    izvolite sa vashim argumentima i dokazite da nijesam u pravu.

    Vi ste prvi moderator, poslije 5000 postova po raznim forumima,
    da je nashao za shodno da mi izbrishe post.

    Poshtovana gospodjo ili gospodjice Moderatorka,

    Chekajuci Vashe objashnjenje, za brisanje mog posta na drugom topiku,
    od Vasheg visochanstva, ponizni chlan Milovan Vas moli i kumi Bogom i svetijem Jovanom, da se smilujete i opichite Vashe argumente u vezi sa Vashim "djelom".
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  7. #7
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    London
    Posts
    414
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nisam bas previse tu sem kad mi lose podje ali trudit cu se obecavam:-))
    Bez ljubavi ipak ne mogu :cry:

  8. #8
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,488
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    potpisujem, ja sam se bas neki dan ponovo zaljubio..... ma preslatko
    Together we can defeat capitalism ...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •