Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 25 of 63

Thread: E ovo je stvarno pakao

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor
    Posts
    3,523
    Thanks Thanks Given 
    6
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    4 Posts

    Default E ovo je stvarno pakao

    Znači, kada ti dođe djevojka i kaže nešto u lice što ti ne prija - veoma je teško da prihvatiš to.Jbg-istina boli.Prihvatiš hrabro i sl.

    Ali ne daj bože da ti dođeš i kažeš njoj nešto što joj ne prija. Potpuno izgubi kontrolu i podivlja.Eto tako.Znači nemojte da govorite djevojci ništa što je istina.Lažite je i govorite onako kako nije - jer bože moj, kada se ženski ego uvrijedi, tu nema kraja...


    E pa stvarno više ...

  2. #2
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,337
    Thanks Thanks Given 
    44
    Thanks Thanks Received 
    95
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Sto je Eno, koja te iznervirala?

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor
    Posts
    3,523
    Thanks Thanks Given 
    6
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    A ova moja ...

    Pi, da bog da se zakačila malim prstom za drvenu nogu od stola

  4. #4
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Lost at sea
    Posts
    12,847
    Thanks Thanks Given 
    52
    Thanks Thanks Received 
    175
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Koma[MFHN] View Post
    A ova moja ...

    Pi, da bog da se zakačila malim prstom za drvenu nogu od stola

    hahahahahahah i ja velim. sve su ti takve brate moj. dobro dosao u klub. Aj sad idemo da sjednemo za sankom da ispijamo krigle piva i pusimo cigare

  5. #5
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Koma[MFHN] View Post
    Znači, kada ti dođe djevojka i kaže nešto u lice što ti ne prija - veoma je teško da prihvatiš to.Jbg-istina boli.Prihvatiš hrabro i sl.

    Ali ne daj bože da ti dođeš i kažeš njoj nešto što joj ne prija. Potpuno izgubi kontrolu i podivlja.Eto tako.Znači nemojte da govorite djevojci ništa što je istina.Lažite je i govorite onako kako nije - jer bože moj, kada se ženski ego uvrijedi, tu nema kraja...


    E pa stvarno više ...
    Iliti zenama govorite ono sto zele da cuju
    She is only here to annoy herself!

  6. #6
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,337
    Thanks Thanks Given 
    44
    Thanks Thanks Received 
    95
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Koma[MFHN] View Post
    Pi, da bog da se zakačila malim prstom za drvenu nogu od stola
    a ima li gore kletve?

    blazeno je da je autobus pregazi

  7. #7
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    7,212
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Koma[MFHN] View Post
    Znači, kada ti dođe djevojka i kaže nešto u lice što ti ne prija - veoma je teško da prihvatiš to.Jbg-istina boli.Prihvatiš hrabro i sl.

    Ali ne daj bože da ti dođeš i kažeš njoj nešto što joj ne prija. Potpuno izgubi kontrolu i podivlja.Eto tako.Znači nemojte da govorite djevojci ništa što je istina.Lažite je i govorite onako kako nije - jer bože moj, kada se ženski ego uvrijedi, tu nema kraja...


    E pa stvarno više ...
    NE slažem se sa tobom.
    Ne možeš tako da pričaš o svim ženskim ili muškim, dijeli ljude na one koji nisu spremni da prihvate istinu i one koji to jesu.

    Najviše šta prezirem je laž...

  8. #8
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    SUNNY SIDE :)
    Posts
    298
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Koma[MFHN] View Post
    Znači, kada ti dođe djevojka i kaže nešto u lice što ti ne prija - veoma je teško da prihvatiš to.Jbg-istina boli.Prihvatiš hrabro i sl.

    Ali ne daj bože da ti dođeš i kažeš njoj nešto što joj ne prija. Potpuno izgubi kontrolu i podivlja.Eto tako.Znači nemojte da govorite djevojci ništa što je istina.Lažite je i govorite onako kako nije - jer bože moj, kada se ženski ego uvrijedi, tu nema kraja...


    E pa stvarno više ...
    zasto joj lijepo ne obajsnis da je iskrenost vrlina, i da ako tebi ne smeta sto ti ona u lice kaze nesto sto ti ne prija, ne treba ni njoj da smeta kad ti njoj kazes nesto sto njoj ne prija. Ali ja idalje ne shvatam kako ne voli to sto si iskren i sto joj kazes sve u lice sto mislis? iskrenost je nesto sto treba da se cijeni. ali takodje je i razumijem jer ipak ne prihvatamo svi isto neke stvari i zato mislim da bi trebao otvoreno sa njom da porazgovaras na ovu temu jer bolje sprijeciti nego lijeciti a i otvoren razgovor uvjek pomaze.
    "...NEKE SE NOCI NAPROSTO DOGODE, NEKE TE OCI DO SMRTI PROGONE... OTKRICU TI TAJNU..."

  9. #9
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Manje chatujte a vise pisite na temu...

    Ima itekako istina koje neki muskarci ne mogu da podnesu...Nije bitno kojeg si pola,zavisi kako ko sta podnosi kao osoba i kolika je tezina izrecenog...Nisam se zalijetala da pricam i "udaram" tamo gdje bih ga mogla necim uvrijediti,nezrelo mi je prije svega...Dr stvar,po neka kritika je uvjek dobrodosla,ako mozes da ukazes na neki svoj stav i ako mislis da u necemu grijesi ma sta bilo,mislim da ni jedna strana pod tim ne treba cutati ali ni da o tome ne treba vise razgovarati kako bi doticna ili doticni shvatio/la da to ne mislis iz neke zle namjere iliti onako sa visine...

    Sve sto mi je vezano za fizicki izgled i kada kazes nekom tipa krive su ti noge ili previse si maljav ili imas male sise ili kriv nos...Sve mi je to ruku na srce za nekog ko je jos uvjek zivi u doba puberteta i svakako to ne pogadja nego samo cini pubertetliju smijesnim...



    "Tiha voda brijeg roni..."

  10. #10
    Join Date
    May 2004
    Location
    Kotor, Montenegro, Montenegro
    Posts
    3,774
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    znajuci Ena ne vjerujem da je u pitanju to pubertetsko vec nesto ozbiljnije...
    Eno covjece ti i ja u istim trenutcima grmimo kroz iste probleme... nego eto odje je u mom slucaju bila situacija da saznajem istinu o nekim uzrocno posledicnim cinjenicama vezanim za vezu u kojoj sam bila...i upravu su sto ti skrecu paznju da treba da dijelis ljude na one koji su spremni da cuju istinu i one koji to nisu :*
    Imate neprijatelje? Odlicno! To znaci da ste se borili za neki sopstveni stav u zivotu!

  11. #11
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Hm, izgleda da je to stvar vaspitanja, samo ne mogu da prepoznam gdje je to započelo? Jedino ako nije povezano sa onom generalnom ženskom osobinom stečenom kroz vaspitanje da na perfidan i indirektan način postižu svoje ciljeve. Naime, ženama je laž uvijek nešto na šta se mogu pozvati i govoriti kako su prevarene, kako nisu znale, kako su bile naivne, kako su vjerovale i sve u tom stilu, iako su mogle ili čak jesu znale. No, u toj igri skrivača žene vide svoju šansu. ... No, ako im se iskreno kaže istina onda se osjećaju povrijeđeno i iskorišćeno, bez obzira da li su ili nisu stvarno iskorišćene u bilo kom pogledu. Naprosto, sa tim iskrenim i otvorenim stavom ne može da se manipuliše, nema mogućnosti da se postigne nešto što se očekivalo ili potajno željelo. Ili, istovremeno se sa takvim pristupom i od njih očekuje odgovornost, trud i napor, što se takođe ne želi. ... Kod žena je odnos prema iskrenosti drugačije oblikovan. ...
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  12. #12
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by vikky View Post
    znajuci Ena ne vjerujem da je u pitanju to pubertetsko vec nesto ozbiljnije...
    Eno covjece ti i ja u istim trenutcima grmimo kroz iste probleme... nego eto odje je u mom slucaju bila situacija da saznajem istinu o nekim uzrocno posledicnim cinjenicama vezanim za vezu u kojoj sam bila...i upravu su sto ti skrecu paznju da treba da dijelis ljude na one koji su spremni da cuju istinu i one koji to nisu :*
    Daleko od toga da sam Enu pripisala ono pubertetsko... Cinjenica je samo da ima i toga...



    "Tiha voda brijeg roni..."

  13. #13
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Koma[MFHN] View Post
    A ova moja ...

    Pi, da bog da se zakačila malim prstom za drvenu nogu od stola
    Ja sam ga tako par puta slomio, pa sam u klompe u Maine isa. ***** ti zivot.

    Ali su bile crne, sminkerske...

  14. #14
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor
    Posts
    3,523
    Thanks Thanks Given 
    6
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Ma, realno gledano, možda sam ja malo više rekao u trenutku kada toliku količinu ''takvih'' informacija nisam trebao kazati.Trebao sam se zaustaviti u trenutku-možda sam trebao.Još nisam siguran.
    Međutim, iz mene je izlazio bijes, koji, da je bila pored mene, bi se reflektovao na način da bih uzeo hemijsku olovku i išarao je po majici.(tako bih izbacio iz sebe svu negativnu energiju :P )

    Nešto smo se raspravljali.U trenutku kada sam počeo da govorim, jednostavno nisam mogao da se zaustavim.Ona je tu počela da cmizdri, da brlja, ovo ono ... Pffff.
    Ne radi se o stvarima koje su fizičke predispozicije.Je li mi nos veliki ili mali ( a veliki je bogumi, poprilično :P), imam li zmijsko telo ( imam naravno - haha) već se radi o nekim shvatanja ličnih osobina posmatranih sa strane nekoga bliskoga tebi.
    Dakle rekao sam joj nešto što je realno - ružno ali istinito. Možda ne na taj način - jbg, ne mogu ni ja uvijek biti smiren i staložen da krećem sa laganom uvertirom o problemu.Jbg, svi nekad puknu.Ali kad god je ona meni rekla nešto, ja sam rekao:
    -Dobro brate dragi, ajde sjest' ćemo i razgovarati.
    Ali kada sam ja njoj rekao da joj je džaba što je luča čitav život, što ima sve najveće ocjene, pa kad treba upotrebiti tu ''pamet'' ne zna da je upotrebi - mislim da sam stavio kap koja je prelila čašu.

    Jbg brate, džaba ti sva ta inteligencija, nauka i čuda, kad u praksi ne znaš da zavežeš pertle kako treba ili da se dosjetiš kako najlakše da uradiš neke stvari iz života.Džaba brate, džaba.

    I onda sam ja skot koji se uvijek pravi pametan - a ona tobož uvijek je neko nevinašce.

    Hajde, dokaži mi da znaš da upotrebljavaš mozak kad treba i koliko treba, ja ću zavezati i slušaću te.Do tada, nemoj me zezati molim te...

    Uh, evo već moram da zapalim cigaretu.Uvijek kada se radi o ljubavi - puknem.Često plačem.Taki sam čoek.

  15. #15
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,981
    Thanks Thanks Given 
    3,229
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    iskuliraj brate, popi' pivo.
    nema leba od cimanja, davno apsolvirana lekcija.
    Ljubav je precijenjena.

  16. #16
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,346
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    A ne places radi toga, ni da bog

    U svakom slucaju, treba da se nerviras sad, da bi naucio za ubuduce da to ne radis
    I am the one who locks.

  17. #17
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    421
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pazi, to moze svakoga da uvrijedi, jer sam i ja bila lucas, i kad neko kaze nesto poput toga sto si ti njoj rekao, potenciras ne cinjenicu da se nije snasla u zivotu, nego da ti omalovazavas sav njen dugogodisnji trud i nesto sto ona vjerovatno u svom zivotu smatra vrlo vaznim. znaci upotrebljavas potpuno pogresno poredjenje jer i ptice na grani znaju da zivotno iskustvo i skolski uspjeh nemaju nikakve veze jedno sa drugim. to je kao da si joj rekao: 'ne samo da nisi pametna u praksi, nego pljujem na sve sto si ikad uradila za svoje obrazovanje'. a to je kod svih odlikasa - mnogo. tako da je to skretanje paznje na mozda realnu cinjenicu zapakovano zajedno sa jednom prilicno velikom i, iskreno, nepotrebnom uvredom. tako da se vjerovatno zbog toga naljutila, sto je uvreda bila u prvom planu, a kritika u drugom...
    Let's go, Tommy... before zee Germans come.

  18. #18
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Crna Gora
    Posts
    1,682
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Thumbs down

    Quote Originally Posted by Koma[MFHN] View Post
    Hajde, dokaži mi da znaš da upotrebljavaš mozak kad treba i koliko treba, ja ću zavezati i slušaću te.Do tada, nemoj me zezati molim te...
    Iha... A sto bi ti ista dokazivala? Ko si ti da ti ona nesto dokazuje? Kompetentan da joj kazes "e bra'o ti ga, procijenio sam da si bistra i sposobna - od danas sebe mozes smatrati takvom". I onda da bude presrecna.

    No offence, ne znam detalje, ali ovako napisano ne izgleda nimalo lijepo.. Cus dokazi mi ...
    I am patiently waiting here
    to see which of us survives
    when all of this collides
    with reality..

  19. #19
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor
    Posts
    3,523
    Thanks Thanks Given 
    6
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Moram odgovoriti.
    Da, izgleda veoma sirovo ovo što sam sve izgovorio, međutim.Radi se o životnim situacijama koje znaju da izbace čovjeka iz takta.Redovno zaboravljanje stvari-ne razmišljanje o istim, slaba koncentracija pri bilo kakvim ''akcijama'' u bilo kojoj sferi života.Samo kad njoj nešto treba onda se skoncentriše.

    Dakle po čitav dan uči i gleda u onu knjigu, i sve, i normalno je da nije normalna od tolikog učenja.Ako ne shvata da kupanje u hladnoj rijeci kada je izuzetno prehlađena, može da joj donese prilično veliku količinu boleština - da ne pominjem koliko je osjetljiva svaka žena...i da ne pričam da je u kompletnoj robi ulećela u Dunav da se okupa sa društvom i sl. , onda zaista ja sam još veća budala što se brinem.Jer ja tobož' smaram nju kad hiljadu puta kažem da je budala jer ne brine o sebi ni o drugima kada se ponaša kao derište.

    Ako mi kaže : reci taksisti da te odvede tu i tu i kad dođeš zovi me-ja ću doći po tebe.
    Pa ja dođem taksista me iskrca, ja kisnem, zovem je 15 minuta, ona se poslije 15 minuta javi , i nađemo se, i kad je pitam koji ku*ac se ne javljaš 15 minuta, a prije minut se čuli, ona kaže - tj. ćuti i snebiva se.

    Ako joj kažem da želim da čujem šta je to ona konstruktivno u zadnje vrijeme doprinjela na stvaranju veze u trenucima i lijepim i ružnim, ne znači da sam prepotentan i sirovina.
    Fakti se znaju šta je ko uradio.Šta ko radi.

    Ako dođem i odvajam od usta da bih joj kupio kartu za 4 dana za exit i poklonio joj na rođendan - a koliko voli exit - da vam ne pričam, i onda na sve to kaže hvala kao da sam joj smoki dao, onda stvarno neka ide život. I onda sam ja kreten što želim da kada nekome pokloniš nešto- očekuješ bilo šta.

    Shvatam te independent_girl na šta ciljaš.Da.Djeluje kao da sam sirovina, ali izgleda da poslije određenog vremena moraš biti veoma bezobrazan jer nekome se omili da bude voljen, pažen i mažen, i onda to počne koristiti na jako ružan način.

    Možda je to onda trenutak kada ne treba više razmišljati o zajedničkom bilo čemu ... Ko zna... pokazaće se za par dana ja pretpostavljam ...

    Ne volim kada neko ne zna da cijeni nečiji trud.

    Možda će neko pomisliti - vidi njega- on je cvjećka blabla. Naravno da sam i ja priča za sebe.Težak sam u priči.Dakle volim do krajnosti da idem.Znam biti dosadan, znam biti naporan.Znam biti nekad i smor.Ali trudim se da loše stvari svedem na minimum.Znam da joj nije lako sa mnom, ali jebote, ako se trudim iz petnih žila, daj pokaži malo zahvalnosti.Zašto je ja ne vidim ?

    I ona mi na kraju kaže - ako radiš iz ljubavi nešto - ne treba da očekuješ zahvalnost.

    E pa onda bi je gurnuo opet u Dunav, majke mi :-P

  20. #20
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Crna Gora
    Posts
    1,682
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Koma[MFHN] View Post
    I ona mi na kraju kaže - ako radiš iz ljubavi nešto - ne treba da očekuješ zahvalnost.

    E pa onda bi je gurnuo opet u Dunav, majke mi :-P
    E i ja bih jednako ragovala Ne ocekujes zahvalnice ni medalje, ali ocekujes da vidis da je nekome drago, ocekujes ljubav..

    Nego, polako samo, mozda je trenutno u nekoj krizi.. ispitni rok je covjece PolakoTE
    I am patiently waiting here
    to see which of us survives
    when all of this collides
    with reality..

  21. #21
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor
    Posts
    3,523
    Thanks Thanks Given 
    6
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Čekaj, ja ne znam jesam li ja lud ili šta?

    Ako ja hoću, da djevojci koju volim, kupim neko cvijeće.Ja odem i kupim ga.
    U trenutku dok joj dajem ne očekujem ništa osim iskrenog pogleda i lične kulture.

    Ako nema ni iskrenog pogleda, ni lične kulture.Popizdiću.Ne očekujem da mi se klanja zbog toga, ali ono, jedno iskreno hvala, blablal, kako to već ide -je moglo da se desi. Ali nije. Pizdim od takvih stvari...


    Očekujem da vidim da je nekome drago.Ja sam vidio da joj je drago - ali u onom smislu - baš ružnom.Kao izmuvala sam mu kartu, a ljubav, to nisam osjetio nešto pretjerano.

    E pih ...

  22. #22
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Crna Gora
    Posts
    1,682
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Koma[MFHN] View Post
    Ja sam vidio da joj je drago - ali u onom smislu - baš ružnom.Kao izmuvala sam mu kartu
    :hammer::hammer:

    Izvini, mislim da je jedini odgovor na to sljedece:

    Quote Originally Posted by Koma[MFHN] View Post
    Možda je to onda trenutak kada ne treba više razmišljati o zajedničkom bilo čemu ...
    I am patiently waiting here
    to see which of us survives
    when all of this collides
    with reality..

  23. #23
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Evo da se i ja upetljam ovdje...dvije razlicite osobe, drugacijeg senzibiliteta...nije lako sigurno, jer mozda i ona misli kao i ti da toj vezi daje maksimum! I sto onda da se radi?
    Granice su vam na razlicitim mjestima...e ja u ovakvim situacijama volim da kazem da oboje treba malo da se prilagodi, prosto, da se napravi kompromis (ona, omrazena rijec i radnja kod mnogih ljubavnika) ako joj je stalo do veze...ako oboje drzi svoju stranu (i ponosa i gluposti, sto bi rekao nas drug Dziboni), mrka kapa!
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  24. #24
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor
    Posts
    3,523
    Thanks Thanks Given 
    6
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Ma prilagođavamo se oboje.Nema šta.Nego nekad kao da se, ne znam, niko nikom ne prilagođava.

  25. #25
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Uhh veza vam je bas "opustena"...koma tezina si
    She is only here to annoy herself!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Pakao!
    By shrek in forum Primorski
    Replies: 11
    Last Post: 14-09-07, 12:56
  2. raj i pakao
    By Tote a.k.a Qler in forum Religija i filozofija
    Replies: 48
    Last Post: 16-10-06, 18:04
  3. E pa stvarno...
    By NSX in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 3
    Last Post: 20-12-05, 22:43
  4. Pakao...
    By Dragone in forum Software
    Replies: 17
    Last Post: 05-09-05, 00:36
  5. Pakao
    By Sofronije in forum Religija i filozofija
    Replies: 22
    Last Post: 05-09-04, 20:02

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •