Results 1 to 19 of 19

Thread: Zenske greske u krevetu

  1. #1
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    In his arms. ♥
    Posts
    6,768
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Talking Zenske greske u krevetu


    Iako mnoge žene smatraju da se baš ništa ne može zamjeriti njihovoj veštini u krevetu, mnogi se muškarci s time ne bi složili. Premalo entuzijazma, nezanimanje za partnerove želje, inertnost i ponajviše ideja da bi muškarci trebali da znaju šta žene žele samo su neki od najčešćih izvora frustracija za pripadnike jačeg pola.

    Osim Mela Gibsona koji nakon strujnog udara može čitati ženske misli, niko to drugi nije u stanju. Baš kao šta će svaka žena preferirati nešto drugo, svaka će se u krevetu drugačije ponašati. No, pitate li muškarce, čak i ako se može izviti u 56 pozicija i citirati Kama sutru, nikada neće biti ljubavnica njegovog života ako na svom seksualnom repertoaru ima nešto od navedenog.

    AKTIVNOST

    Vjerovatno najgora noćna mora svakog muškarca je naći se u krevetu s onom-koja-samo-leži. Ili, u prevodu, ženskom osobom čija se maksimalna aktivnost u seksu svodi na ležanje na leđima, dok bi, po njenom, muškarac trebao odraditi sav posao. Ovo postaje totalno apsurdno ukoliko ona nije u stanju čak ni poljupcima, uzdasima, čvrstim stiskanjem njegove guze makar i rukama dati doprinos, pa je jedino upitno kako se tipu uopće može dići uz nekog ko očito odbija sudelovati u svom delu odnosa.


    Ne želite li, dakle, nositi titulu one-koja-leži, primite ga čvrsto, privucite na sebe i zamijenite položaj tako da ste vi gore. Dajte mu jasno do znanja da ga želite i da uživate u seksu jednako, ako ne i više od njega.


    PREUZIMANJE KONTROLE

    Na ovo se direktno nadovezuje preuzimanje kontrole. Većina žena, čini se, iz nekog neobičnog razloga smatra da je muški posao podsticati seks, preuzimati inicijativu i slično. I iako se većina muških s tim slaže, nije naodmet tu i tamo ga iznenaditi preuzimanjem stvari u svoje ruke.
    Na taj ćete mu način jasno dati do znanja da ga zaista želite, šta će ga dodatno uzbuditi, a samim time će i vama biti bolje. Dakle, sledeći put kad on sedne da čita novine ili igra World of Warcraft, sednite mu u krilo ne noseći ništa ispod majice i premestite mu ruke tamo gde im je mjesto – na vaše grudi.

    LJUBLJENJE PO SVIM DJELOVIMA TIJELA

    Baš kao šta žene vole biti ljubljene po vratu, iza uha, preko ramena do grudi, tako to vole i muškarci. Neki čak vole i igranje njihovim bradavicama, iako to nisu baš uvek spremni da priznaju.

    Nema potrebe limitirati se samo na lice i usne, jer koža, ako se pravilno tretira, može postati jedna velika erogena zona. Želite li neke dodatne savete po tom pitanju, ne prežite od dodatnih saveta i saznajte kako su to samurajima radile gejše.


    IZBJEGNITE DOSADU

    Ako se oba partnera trude, seks je uvek dobar, no i najbolji seks može izgubiti onu iskricu ne ubacite li u njega neke novitete. Tu i tamo potražite neki novi trik, zaletite se do prvog seks shopa po lisice ili ultra seksi donje rublje.
    Pale ga uniforme? I to se može iznajmiti na pravim mestima ako poželite.
    I neka vam nikada ne bude neugodno pred njim. Ukoliko vam je baš jako neugodno, u stvaranje romantičnog ozračenja ubacite i pokoju čašu crnog vina, taman toliko koliko vam treba za odbacivanje inhibicija.


    NISTA NE PRETPOSTAVLJAJTE


    Žene često pretpostavljaju da bi muškarci trebali čitati njihove misli, odnosno znati u svakome trenutku šta njima odgovara, kuda, kako i kojom brzinom. Pa, ako još nije jasno, muškarci to ne mogu. Baš kao šta ni žene ne mogu tačno znati šta on želi u kojem trenutku. Zato je među partnerima ključna komunikacija, posebno kada je seks u pitanju.

    Ne odgovara li njemu ili vama nešto, seks će ubrzo postat izvor frustracija, no sve je vrlo jednostavno riješiti u par rečenica ili usmjeravanja rukama, tijelom, uzdasima… Jasno mu dajte do znanja kada uživate, kada ste na rubu vrhunca, ako vam je tako prokleto dobar, pustite glas iz sebe, zaboravite susjede i prepustite se trenutku.


    CISCENJE POSLE SEXA

    Tuširanje i pospremanje kreveta posle seksa ne daje sliku o vama kao izrazito higijenski nastrojene osobe, već može povrijediti partnera. Prva pomisao koja muškarcu u tom trenutku padne na pamet je da vam očito ne odgovara pretjerano izmenjivanje telesnih sokova s njim.
    Radije se priljubite uz njegovo telo i mazite, samo ležite opuštajući se ili izmjenjujte nežnosti. Makar i zaspali na njegovom ramenu, sve je bolje od toga da pomalo psihotično ravnate posteljinu ili ispirete sa sebe ostatke vašeg odnosa.

    Na vašu sreću, možda ne pripadate ni u jednu od navedenih skupina i vašem seksualnom životu nema premca, no za sve ostale, sve koje žele unaprijediti svoj seksualni život, uživati u njemu zajedno s partnerom i, na kraju krajeva, biti carice u krevetu, bolje je da se zamisle nad pročitanim.

    p.s. naidjoh na ovo, pa rekoh da bi bilo korisno postaviti ga :P
    Zavoleli smo se, ponešto pseći i svetački.
    Zakovali se jedno u drugo klanfama zuba.

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Pg
    Posts
    2,944
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    254
    Thanked in
    137 Posts

    Default

    hmmm...bullseye!upravo je to ono shto najvishe ubija strast izmedju dvoje ljudi...pa pasivnost kojoj su cure chesto prepushtene,a najvishe iz nepoznavanja sebe i svog tijela,kao i straha da ne ispadnu shvacene kao "napaljenice" ako stave do znanja da bi sada,npr,htjele malo "otpozadi" ili na stolu... potpuno pogreshno razmishljanje,naravno. chak zna da i puko iskazivanje zhelje da se proba neka nesvakidashnjija poza izazove izuzetnu dinamiku i iskre kod partnera...tj kod mene,jel'te Nema mrznije stvari no kad se cura "postavi" kao kip (chesto me to podsjeti na igru kad smo bili mali-janjine-dje se neko ukipi,a ti ga kao preskachesh,shutirash u guzicu,gazish ga,on ne reaguje), ukochi se, i ochekuje da ti upresh kao irvas da bi dokazao kako sex "ipak" nije toliko losha stvar. zato cure,noge u vis (ili oko ledja,struka,na ramena), guzite se, vezujte se, probajte stojeci,probajte na stranu, preko balkonskog prozora, na radnoj stolici, na stolu pored laptopa,zvuchnika,charapa i 2 orbit zhvake,uza zid, na podu, naslonjeni na auto ili komshijsko drvo...osjetite .urac,na kraju krajeva,on je tu i zbog vas

  3. #3
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Nojeva ostrva
    Posts
    2,614
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    podrska sa zapada
    this is pointless

  4. #4
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    UnDeRgRoUNd
    Posts
    3,253
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ovo je ziva istina
    Viktorija Badza! um zu sehen,dich nacktauf dem Nordpol !

  5. #5
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Lost at sea
    Posts
    12,847
    Thanks Thanks Given 
    52
    Thanks Thanks Received 
    175
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BLASTER View Post
    ovo je ziva istina
    posebno ono sa plavim slovima "AKTIVNOSTI".

  6. #6
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Cetinje
    Posts
    2,170
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sh0ne View Post
    posebno ono sa plavim slovima "AKTIVNOSTI".
    Potpisujem. Najgori dio....
    “It’s not who we are underneath, but what we do that defines us.”


  7. #7
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,272
    Thanks Thanks Given 
    2,762
    Thanks Thanks Received 
    2,635
    Thanked in
    1,277 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by EgZeKuToR View Post
    hmmm...bullseye!upravo je to ono shto najvishe ubija strast izmedju dvoje ljudi...pa pasivnost kojoj su cure chesto prepushtene,a najvishe iz nepoznavanja sebe i svog tijela,kao i straha da ne ispadnu shvacene kao "napaljenice" ako stave do znanja da bi sada,npr,htjele malo "otpozadi" ili na stolu... potpuno pogreshno razmishljanje,naravno. chak zna da i puko iskazivanje zhelje da se proba neka nesvakidashnjija poza izazove izuzetnu dinamiku i iskre kod partnera...tj kod mene,jel'te Nema mrznije stvari no kad se cura "postavi" kao kip (chesto me to podsjeti na igru kad smo bili mali-janjine-dje se neko ukipi,a ti ga kao preskachesh,shutirash u guzicu,gazish ga,on ne reaguje), ukochi se, i ochekuje da ti upresh kao irvas da bi dokazao kako sex "ipak" nije toliko losha stvar. zato cure,noge u vis (ili oko ledja,struka,na ramena), guzite se, vezujte se, probajte stojeci,probajte na stranu, preko balkonskog prozora, na radnoj stolici, na stolu pored laptopa,zvuchnika,charapa i 2 orbit zhvake,uza zid, na podu, naslonjeni na auto ili komshijsko drvo...osjetite .urac,na kraju krajeva,on je tu i zbog vas
    Mislis qrve pa da cijelo naselje prica o njima
    She is only here to annoy herself!

  8. #8
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    U Njegovom srcu...
    Posts
    1,379
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja sam hiperaktivna
    "...patim zbog osoba kojima sam poklonila svoje srce i uvidjam da oni koji su dotakli moju dushu nisu uspeli da probude moje telo, a oni koji su doticali moje telo nisu uspevali da dosegnu do moje dushe. “

  9. #9
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Lost at sea
    Posts
    12,847
    Thanks Thanks Given 
    52
    Thanks Thanks Received 
    175
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by InDiJaNkA View Post
    Ja sam hiperaktivna
    mmmmmmmmmm....

  10. #10
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,049
    Thanks Thanks Given 
    5,054
    Thanks Thanks Received 
    2,449
    Thanked in
    1,320 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by InDiJaNkA View Post
    Ja sam hiperaktivna
    ka' i svaka Crnogorka chim dodju stvari na svoje

  11. #11
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    podgorica
    Posts
    1,273
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    kad volis sex nema gresaka ovoga tipa kod nijedne zene
    Closer,
    No hesitation,
    Give me,
    All that you have


  12. #12
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    U Njegovom srcu...
    Posts
    1,379
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da ne quotujem -
    Ja kad odlučim da legnem s nekim - odlučila sam da MENI bude lijepo. Pošto sebe ipak najbolje poznajem, svaka čast muškarcima-umjetnicima - Ja ću ga ipak uputiti šta i kako mi najviše prija.
    To su trenuci kada sam JAKO posvećena partneru, tako da AKO nam je to prvi put ili smo od nedavno u tim vodama - potrudiću se da pratim reakcije njegovog tijela i saznaću šta njemu najviše prija. Jer je obostrano zadovoljstvo vrhunac tog odnosa.
    Pošto od ležanja i čekanja nijednoj ženi nije bilo dobro - a Ja VOLIM da mi je dobro - zaista se potrudim da bude tako.
    "...patim zbog osoba kojima sam poklonila svoje srce i uvidjam da oni koji su dotakli moju dushu nisu uspeli da probude moje telo, a oni koji su doticali moje telo nisu uspevali da dosegnu do moje dushe. “

  13. #13
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljubotinj - Rijechka nahija
    Posts
    6,406
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by puppy View Post

    Iako mnoge žene smatraju da se baš ništa ne može zamjeriti njihovoj veštini u krevetu, mnogi se muškarci s time ne bi složili. Premalo entuzijazma, nezanimanje za partnerove želje, inertnost i ponajviše ideja da bi muškarci trebali da znaju šta žene žele samo su neki od najčešćih izvora frustracija za pripadnike jačeg pola.

    Osim Mela Gibsona koji nakon strujnog udara može čitati ženske misli, niko to drugi nije u stanju. Baš kao šta će svaka žena preferirati nešto drugo, svaka će se u krevetu drugačije ponašati. No, pitate li muškarce, čak i ako se može izviti u 56 pozicija i citirati Kama sutru, nikada neće biti ljubavnica njegovog života ako na svom seksualnom repertoaru ima nešto od navedenog.

    AKTIVNOST

    Vjerovatno najgora noćna mora svakog muškarca je naći se u krevetu s onom-koja-samo-leži. Ili, u prevodu, ženskom osobom čija se maksimalna aktivnost u seksu svodi na ležanje na leđima, dok bi, po njenom, muškarac trebao odraditi sav posao. Ovo postaje totalno apsurdno ukoliko ona nije u stanju čak ni poljupcima, uzdasima, čvrstim stiskanjem njegove guze makar i rukama dati doprinos, pa je jedino upitno kako se tipu uopće može dići uz nekog ko očito odbija sudelovati u svom delu odnosa.


    Ne želite li, dakle, nositi titulu one-koja-leži, primite ga čvrsto, privucite na sebe i zamijenite položaj tako da ste vi gore. Dajte mu jasno do znanja da ga želite i da uživate u seksu jednako, ako ne i više od njega.


    PREUZIMANJE KONTROLE

    Na ovo se direktno nadovezuje preuzimanje kontrole. Većina žena, čini se, iz nekog neobičnog razloga smatra da je muški posao podsticati seks, preuzimati inicijativu i slično. I iako se većina muških s tim slaže, nije naodmet tu i tamo ga iznenaditi preuzimanjem stvari u svoje ruke.
    Na taj ćete mu način jasno dati do znanja da ga zaista želite, šta će ga dodatno uzbuditi, a samim time će i vama biti bolje. Dakle, sledeći put kad on sedne da čita novine ili igra World of Warcraft, sednite mu u krilo ne noseći ništa ispod majice i premestite mu ruke tamo gde im je mjesto – na vaše grudi.

    LJUBLJENJE PO SVIM DJELOVIMA TIJELA

    Baš kao šta žene vole biti ljubljene po vratu, iza uha, preko ramena do grudi, tako to vole i muškarci. Neki čak vole i igranje njihovim bradavicama, iako to nisu baš uvek spremni da priznaju.

    Nema potrebe limitirati se samo na lice i usne, jer koža, ako se pravilno tretira, može postati jedna velika erogena zona. Želite li neke dodatne savete po tom pitanju, ne prežite od dodatnih saveta i saznajte kako su to samurajima radile gejše.


    IZBJEGNITE DOSADU

    Ako se oba partnera trude, seks je uvek dobar, no i najbolji seks može izgubiti onu iskricu ne ubacite li u njega neke novitete. Tu i tamo potražite neki novi trik, zaletite se do prvog seks shopa po lisice ili ultra seksi donje rublje.
    Pale ga uniforme? I to se može iznajmiti na pravim mestima ako poželite.
    I neka vam nikada ne bude neugodno pred njim. Ukoliko vam je baš jako neugodno, u stvaranje romantičnog ozračenja ubacite i pokoju čašu crnog vina, taman toliko koliko vam treba za odbacivanje inhibicija.


    NISTA NE PRETPOSTAVLJAJTE


    Žene često pretpostavljaju da bi muškarci trebali čitati njihove misli, odnosno znati u svakome trenutku šta njima odgovara, kuda, kako i kojom brzinom. Pa, ako još nije jasno, muškarci to ne mogu. Baš kao šta ni žene ne mogu tačno znati šta on želi u kojem trenutku. Zato je među partnerima ključna komunikacija, posebno kada je seks u pitanju.

    Ne odgovara li njemu ili vama nešto, seks će ubrzo postat izvor frustracija, no sve je vrlo jednostavno riješiti u par rečenica ili usmjeravanja rukama, tijelom, uzdasima… Jasno mu dajte do znanja kada uživate, kada ste na rubu vrhunca, ako vam je tako prokleto dobar, pustite glas iz sebe, zaboravite susjede i prepustite se trenutku.


    CISCENJE POSLE SEXA

    Tuširanje i pospremanje kreveta posle seksa ne daje sliku o vama kao izrazito higijenski nastrojene osobe, već može povrijediti partnera. Prva pomisao koja muškarcu u tom trenutku padne na pamet je da vam očito ne odgovara pretjerano izmenjivanje telesnih sokova s njim.
    [COLOR=DarkOrchid]Radije se priljubite uz njegovo telo i mazite, samo ležite opuštajući se ili izmjenjujte nežnosti. Makar i zaspali na njegovom ramenu, sve je bolje od toga da pomalo psihotično ravnate posteljinu ili ispirete sa sebe ostatke vašeg odnosa.
    Ovo isto kao da sam ja pisao!

    Nadam se da ce sve zene ovoga svijeta ovo prochitat i malo se cuknut ako se pronalaze u ovome,
    jer ce u suprotnom biti po`ebane JEDNOM i napushtene zbog SMARANJA.

  14. #14
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Pg
    Posts
    140
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by puppy View Post

    AKTIVNOST

    Vjerovatno najgora noćna mora svakog muškarca je naći se u krevetu s onom-koja-samo-leži. Ili, u prevodu, ženskom osobom čija se maksimalna aktivnost u seksu svodi na ležanje na leđima, dok bi, po njenom, muškarac trebao odraditi sav posao. Ovo postaje totalno apsurdno ukoliko ona nije u stanju čak ni poljupcima, uzdasima, čvrstim stiskanjem njegove guze makar i rukama dati doprinos, pa je jedino upitno kako se tipu uopće može dići uz nekog ko očito odbija sudelovati u svom delu odnosa.


    Ne želite li, dakle, nositi titulu one-koja-leži, primite ga čvrsto, privucite na sebe i zamijenite položaj tako da ste vi gore. Dajte mu jasno do znanja da ga želite i da uživate u seksu jednako, ako ne i više od njega.


    Imao sam jednu ovakvu i srecom nismo vise zajedno.. Samo bi legla, rasirila noge i ocekivala jak i intezivan orgazam. Posle sat vremena mojeg 'fizickog rada' ona bi rekla 'Ti nemas pojma'.. A onda je od mene uz recenicu 'Bez akcije nema reakcije' dobila knjigu o sexu i nogu u dupe..
    Tako djevojke da znate BEZ AKCIJE NEMA REAKCIJE

  15. #15
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    relacija Pg-primorje
    Posts
    317
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by EgZeKuToR View Post
    hmmm...bullseye!upravo je to ono shto najvishe ubija strast izmedju dvoje ljudi...pa pasivnost kojoj su cure chesto prepushtene,a najvishe iz nepoznavanja sebe i svog tijela,kao i straha da ne ispadnu shvacene kao "napaljenice" ako stave do znanja da bi sada,npr,htjele malo "otpozadi" ili na stolu... potpuno pogreshno razmishljanje,naravno. chak zna da i puko iskazivanje zhelje da se proba neka nesvakidashnjija poza izazove izuzetnu dinamiku i iskre kod partnera...tj kod mene,jel'te Nema mrznije stvari no kad se cura "postavi" kao kip (chesto me to podsjeti na igru kad smo bili mali-janjine-dje se neko ukipi,a ti ga kao preskachesh,shutirash u guzicu,gazish ga,on ne reaguje), ukochi se, i ochekuje da ti upresh kao irvas da bi dokazao kako sex "ipak" nije toliko losha stvar. zato cure,noge u vis (ili oko ledja,struka,na ramena), guzite se, vezujte se, probajte stojeci,probajte na stranu, preko balkonskog prozora, na radnoj stolici, na stolu pored laptopa,zvuchnika,charapa i 2 orbit zhvake,uza zid, na podu, naslonjeni na auto ili komshijsko drvo...osjetite .urac,na kraju krajeva,on je tu i zbog vas
    hahahaha
    Getting lost never felt so good

  16. #16
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    1,999
    Thanks Thanks Given 
    186
    Thanks Thanks Received 
    173
    Thanked in
    100 Posts

    Default

    Đe vi nalazite te ženske međede takvoj ženi se vraće samo onaj kojem je bila prva!
    Indijanka SVAKA ČAST
    ja sam stolar, u podznaku shkorpioooni

  17. #17
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,272
    Thanks Thanks Given 
    2,762
    Thanks Thanks Received 
    2,635
    Thanked in
    1,277 Posts

    Default

    Nalaze one nas
    She is only here to annoy herself!

  18. #18
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    12
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kako mrzim takve djevojke, imao sam i ja jednu takvu ali vrlo kratko

  19. #19
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bar
    Posts
    2,615
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    krivom q i dlaka smeta

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. greske iz proslosti
    By zvoncica in forum Ljubav
    Replies: 26
    Last Post: 13-01-09, 13:46
  2. sex na vodenom krevetu!?
    By BoRkO in forum Sex i erotika
    Replies: 33
    Last Post: 12-02-07, 15:27
  3. Pripadnici koje nacije u CG su najbolji u krevetu?
    By mistral_u_pitanju in forum Sex i erotika
    Replies: 12
    Last Post: 22-01-07, 13:05
  4. Greske
    By adriana in forum Sve i svašta
    Replies: 29
    Last Post: 20-05-05, 22:40

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •