Page 18 of 42 FirstFirst ... 814151617181920212228 ... LastLast
Results 426 to 450 of 1029

Thread: Dijete i preparati za mršavljenje

  1. #426
    Join Date
    May 2011
    Location
    Bar
    Posts
    89
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^m00dO_oD_kOlJiBrIyA^ View Post
    E svaka ti cast kad izdrzis cijeli dan na tri keksa solji kafe...i "nekom" rucku...

    To je kao kad je meni gospodja koja radi u radnji zdrave hrane krenula da hvali jedan dijetetski proizvod koji se muti kao neki sok pojma nemam i pijesh ga, pa mi kazhe:"mushterija koja je kupila prije 8 dana pila ga je i doshla je poslije 8 dana i smrshala je 8 kg za 8 dana pijuci samo to "...hashahhahahahahahahahahah... ja reko :" postovana i cijenjena gospodjo, mogla je slobodno samo vode da pije 8 dana, ili samo da udishe vazduh..."... avetulja... Reko' :" Neka no vam hvala lijepa, ja cu pjeske do posla i nazad i trenirat 3,4 puta nedjeljno...pa shto bude bice" Mislim...budalashtine...
    Pa to je recept za one koji ne žele dijete iz magazina dje brane sve živo. U ovom režimu nema zabranjenog, samo kontrola količine. Nije bilo u roku od 8 dana, već oko pola godine. Nije strašno čak ni da se prekrši, ali ne u vidu prejedanja.
    Ne shvataj život previše ozbiljno i tako se iz njega niko živ nije izvukao.

  2. #427
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    kod Milenijuma
    Posts
    2,453
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    63
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Koja je to radnja zdrave hrane, dje se nalazi to? Shto sve ima tamo, ko je bio neka zbori

  3. #428
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    11,136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    ada radnja kao radnja... u zgradi preko puta djecije ulice...

  4. #429
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,854
    Thanked in
    706 Posts

    Default

    a što ih krijete ka' zmija noge..imaš ih na Zabjelo, imaš ih do bivšeg 'Keta' u Hercegovačkoj, imaš ih u Karađorđevoj đe je bila 'Revita'...
    Sell the Vatican, Feed the World!

  5. #430
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    11,136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    E pa cuhjesh ovo... ja da ih znam...ja bih ih napisala...:P ja znam jednu na pobrezhje i ovu...i tu se moje skromno poznavanje radnji zdrave hrane zavrshava... ali znam da cejedan moj kolega ubrzo da otvori mnogo dobru radnju zdrave hrane u centru,pa vam javljam

  6. #431
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    PG
    Posts
    622
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pripazite samo na rok trajanja proizvoda koje kupujete u tim "zdravim radnjama" , zatim na higijenu (buve i muve u dijelu gdje se prodaju rinfuz prizvodi) i na kraju na cijene, to je uzas kako klepaju s cijenama. U Merkatoru je 500g fruktoze 2 eura i nesto, a ja sam ga u onom buljkezu na Pobrezju platila 5.90

  7. #432
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    11,136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by _Ingrid_ View Post
    Pripazite samo na rok trajanja proizvoda koje kupujete u tim "zdravim radnjama" , zatim na higijenu (buve i muve u dijelu gdje se prodaju rinfuz prizvodi) i na kraju na cijene, to je uzas kako klepaju s cijenama. U Merkatoru je 500g fruktoze 2 eura i nesto, a ja sam ga u onom buljkezu na Pobrezju platila 5.90


    ZNAM!!!! UZAS su cijene... Nisam znala da u MERKATORU ima FRUKTOZA????? Da sam znala..... Pfffffffffff...koliko sam para na nju davala...mjesecima...pi...

    Drugo, rok trajanja obavezno pogledati!!! Nemalo puta mi se desilo da je rok davno prosao.... ili da je istekao pa su sastrugali sa pakovanja da se ne vidi... UZAS

  8. #433
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    kod Milenijuma
    Posts
    2,453
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    63
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Moze jedno pitanje? Chemu ti je sluzila ta fruktoza Moodo? Isprichaj mi ukratko neshto o tome ako te ne mrzi (zashto, kako, u kojim kolichinama, zbog chega, chemu to)

  9. #434
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    11,136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Zamijenila sam secer bijeli ili smedji sa njim.. Nisam jela med...niti sam koristila bilo kakve druge zasladjivache, prirodne, ili ne daj Bozhe vjestacke... E sad , fruktoza je dobra...ali je mnogooooooo...kako bih regla..."teza"...ili sladja...ili "jaca" ako znam od svih drugih secera, tako da se koristi u manjoj kolicini...


    Elem, koristila sam je kad sam radila test intolerancije na hranu, jer sam imala uzhasneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee migrene... a plusic je shto kao od tog rezima ishrane cistis organizam...i MALKICE mrshash...(koliko gubish na tezhini je vec individualno! Ja se nijesam previshe opterecivala time jer mi je bilo najvazhnije da glava prestane da me boli... Mada mi je bilo bitno za cjelokupni organizam da se dovde u red...u smislu detoxikacije:P )

    Nadam se da sam ako ne potpuno, makar dijelom, odgovorila na tvoje pitanjCe

  10. #435
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    kod Milenijuma
    Posts
    2,453
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    63
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Jesi jesi, odgovorila si mi na moje pitanjCe nego ja sad imam josh jedno pitanje: Zashto nisi jela med? Jel ga ne volish ili ti je mozda neshto smetao za tu tvoju migrenu? Shto se detoksikacije tiche i antioksidantnih svojstava, med (pogotovo tamni) je medju boljim antioksidansima shto postoje. To nam je priroda dala i to je ono najbolje. Hvala ti Boze, shto stvori pchelu


    P.S. Ako je neshto do gojenja od meda, samo da napomenem da sam izguglao i pronashao podatak da one teaspoon of honey contains 65 calories. Otprilike ako cemo uporedjivati bijeli odnosno vjeshtachki shecer sa medom stanje je ovakvo: 1/3 kalorija u korist meda. Med u normalnim kolichinama uopshte ne goji, shtavishe ja ga jedem praktichno svaki dan ali se ogranichim na jednu kashichicu koju uzmem pred neki sport da bih dobio odredjeni iznos ugljenih hidrata iz njega.
    Last edited by JaffaCakes; 06-06-11 at 13:29.

  11. #436
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    11,136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Nije mi bilo dozvoljeno da ga jedem Mislim da je sa svima koji su radili ovaj test isti sluchaj... med i drugi zasladjivachi se ne smiju jesti... uvodi se fruktoza...

  12. #437
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    kod Milenijuma
    Posts
    2,453
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    63
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    E, to mi kazi

    Sad mi je jasnije mada nisam znao da je med za neshto shtetan uopshte. Mislio sam da je to neshto najzdravije shto postoji na svijetu shto nikome ne moze da shkodi. Med je toliko zdrava stvar da bez ikakvih konzervansa i dodataka nema rok trajanja - ima neogranichen rok trajanja i to sam po sebi

  13. #438
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    11,136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Nikola, na sve li imash komentar i primjedbu...cuti vishe

    Evo, slusham tvoje savjete, da vidim dokle ce da me dovedu Xixixixi

    P.S. Istekao mi je bio rok ovsenim...pa sam jela razane


    @ Jaffa... Nisam rekla da je nezdrav...i nisam rekla da se potpuno iskljuchuje iz upotrebe. Radi se o tome da se na period od 3 mjeseca iskljuchuje odredjeno voce, povrce, med ...mlijecni proizvodi, sve je to individualno...i onda se poslije 3 mjeseca ponavlja test i na osnovu toga se polako uvodi sve shto ti je bilo iskljucheno...e sad kojim redom i kojim tempom i STA...i to je individualno

  14. #439
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    kod Milenijuma
    Posts
    2,453
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    63
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Jasno jasno, nisam ja ni mislio da ti smatrash da je med nezdrav nego sam ja samo pridodao neke svoje zakljuchke, nishta vishe od toga. Samo ti radi kako su ti doktori propisali, nema nishta loshe u tome.

  15. #440
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    kod Milenijuma
    Posts
    2,453
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    63
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Imas PM View Post
    a vidjela si text za fruktozu, , naravno da imam komentar citajuci neke smijesne stvari, ovdje smo i da komentarisemo ne ? vidis ti pored svega toga dodjes na savjet, jaffa je sebe pojeo tolko da je to smijesno, a ja sam sa istom dijetom napucao sebe na sto kila misica sad ne znam ko tu ima pravo za sta i zna neke stvari ............... najbolje je okaciti slike, pa da se vidi kolko ko sta radi i uspijeva , a ne samo pricati svasta pa dje kome sto upali, ako upali a to je rijetko kad ja kad sam pristupao svom problemu, prvo sto sam uradio je bilo internet, registracija na sto foruma o bodybuildingu, skidanje 140 pdf knjiga o ishrani vjezbama , kontaktiranje najboljih trenera u ovome dijelu, i ucenje dvije godine, zatim testovi svega na svoje tijelo jedno po jedno , i na kraju eto provjerene formule ja znam da treba steci snage za radikalne promjene, i da smo svi mi nekad lijeni, i najlakse je ici linijom manjeg otpora, vidjeti u neki magazin nesto i ajde cepaj to , al ne znaci nuzno da je taj text ispravan, ili da je neki nutricionista dobar , ka zizicka koja svakome da isto, cak nije ni svako mrsanje korisno i dobro, pogotovo ne kad ti jede misicnu masu , i da ko god vam obori neke teorije koje nisu ispravne smatrati ga hejterom, al kao sto vidis ja sam tu da pomognem, i zbilja gubim volju kad vidim kolko ljudi i dalje znaju biti ignorantni, dodji nja bb topic, vidi sta rade ljudi koji su slusali mene oktagona i svasta probali, pitaj samo covjeka sa nickom l.lawliet sta je uspio postici na par savjeta , vremenom, i nek ti posalje slike before i after

    Kako mislish "Jaffa je sebe pojeo tolko da je to smijeshno" ? Mislish smrshao sam dosta ili kako?

  16. #441
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,458
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,161
    Thanked in
    1,781 Posts

    Default

    A ima li kakvo rješenje za one što ne žele da imaju ni 100 kila mišića a ni 100 kila sala?
    Ovo pitam jer ste me sad zbunili tako da ne znam jesu li mi se istopili mišići ili salo , imam 190 cm i 88 kg i kako ću znat jesam li premasan?

  17. #442
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    11,136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Pa, dobro... tacno je da ljudi koji se bave body buildingom drugachije gledaju na stvari... Ja sam igrom sluchaja u satlnoj komunikaciji sa nekim od njih...i oni vidish kazhu da ako kad treba da jedesh...to je za doruchak...

  18. #443
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    kod Milenijuma
    Posts
    2,453
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    63
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Imas PM View Post
    jesi al si pojeo pola sebe i misicne mase, i blago receno , takav izgled nisi smio sebi da dozvolis, ti i dalje imas tvrdokornog sala, da ne pricam o mdecinskim izrazima, koje neces tek tako skinuti bez jada i kompletne promjene te tvoje dijete, i ubacivanje fizicke aktivnosti , ti si covjece imao mace od ramena koje si mogao da ostavis sad si sav ispijen,vidi ja podrzavam, da se razumijemo, i opasno mi je drago kad vidim da ljudi smrsaju uspijevaju i zadovoljni su, al zbog profi deformacije me pogodi da vidim da je to moglo biti mnogo kvalitetnije bolje , i osjecao bi se sigurno jos bolje sa tim, dakle ne shvati pogresno , skidam kapu za trud !!!!! i samo kazem svoje misljenje, a ne potenciram da sad si MORAO i MORAS ovako ja sam sa istim problemom za 4 5 puta manje vremena od tebe napravio nenormalne bolje efekte definicije , pravilnije mrsanje i sve , ostao na sto cistih kila sa jako mizernim viskovima dakle univerzalne dijete ne psotoje, postoji univerzalni princip vise obroka dnevno, al od tipa organizma zavisi sta jesti, mene i tebe bog nije dao da jedemo sve, nazalost, drugima jeste i patike ako oce, s toga me pogadje sve ono kad kazes tone voca jedi, onda pogresni princip carbova iz voca na zoru za dugu energiju i slicno , to je samo jer si neki rezultat postigao i mislis to je to vec nikako drugcije


    Nisam ja propao u mishicima uopshte zato shto imam dovoljan unos proteina na dnevnom nivou, a shto se tiche sporta bavim se sportom itekako: Ili igram tenis ili shetam po 12 kilometara dnevno, a kad se svedem na 90 kila (otprilike josh nekih 7 kila) pochecu i da trchim jer trenutno ne mogu jer me boli koljeno. Rachunam da ce me taj bol proci kad skinem josh malo kila. Tako da ImasPM ja se bavim raznim sportovima cijeli moj zivot i ne znam kako si doshao do zakljuchka da je kod mene potrebno "ubacivanje fizichke aktivnosti" ?

  19. #444
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    6,974
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pojedem po 7 palacinki svako vece i nema sanse jos ta dva kila da nabacim...

  20. #445
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    kod Milenijuma
    Posts
    2,453
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    63
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Oljce View Post
    Pojedem po 7 palacinki svako vece i nema sanse jos ta dva kila da nabacim...

    Ti si srecna u ovome zivotu, vjeruj mi

  21. #446
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    A ima li kakvo rješenje za one što ne žele da imaju ni 100 kila mišića a ni 100 kila sala?
    Ovo pitam jer ste me sad zbunili tako da ne znam jesu li mi se istopili mišići ili salo , imam 190 cm i 88 kg i kako ću znat jesam li premasan?
    e vala, ako nećeš da izgledaš kao bodi bilder (uzgred, niko grdje od njih ne izgleda!!!) onda si promašena ličnost potpuno, izgleda..zamolila bih bodi bildere da o svom načinu ishrane koji je svakako vrlo specifičan i potpuno nezdrav po svim mjerilima i standardima (normalan čovjek da pojede 10 jaja na dan?! pa vi nijeste normalni!)pričaju na temama o bodi bildingu, a ovdje pričamo ipak o najobičnijim dijetama koje mogu da koriste oni koji ne žele da izgledaju kao supermeni.
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  22. #447
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    kod Milenijuma
    Posts
    2,453
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    63
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Tako je Zvonce. Ipak, treba unosit dovoljan iznos proteina upravo da gubljenjem kilaze nebi gubili i mishice nego samo salo. Ali pretjerivati u proteinima i jajima i ostalim chudima to mi se ne chini kao pametno. Plus izgledat kao vreca mishica je grozno, ali pravilno izdefinisani chovjek je svakako ok.

  23. #448
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    pravilno izdefinisan čovjek (čitaj sportista, imam jednog u kući iznam o čemu pričam) jede vrlo obilno i vrlo raznovrsno ali jako mnogo trenira i nigdje nećete čuti da jedan sportista smije da pojede danas 10 jaja! To je presmiješno!
    Na dan utakmice mora da jede vrlo umjereno i NE SMIJE da optereti želudac!
    Imam, inače, knjigu o pravilnoj ishrani sportista, pokušaću da izvadim neke citate i da vam ih ovdje postavim.
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  24. #449
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,458
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,161
    Thanked in
    1,781 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    e vala, ako nećeš da izgledaš kao bodi bilder (uzgred, niko grdje od njih ne izgleda!!!) onda si promašena ličnost potpuno, izgleda..zamolila bih bodi bildere da o svom načinu ishrane koji je svakako vrlo specifičan i potpuno nezdrav po svim mjerilima i standardima (normalan čovjek da pojede 10 jaja na dan?! pa vi nijeste normalni!)pričaju na temama o bodi bildingu, a ovdje pričamo ipak o najobičnijim dijetama koje mogu da koriste oni koji ne žele da izgledaju kao supermeni.
    Isprepada me sparco, hahahaha počeo sam da se zagledam u ogledalo imam li obrise mišića.
    Ja sam komunističko dijete a u naše vrijeme je bilo obavezno da se baviš nekim sportom te zbog toga i danas izgledam skladno nego se više zanimam oko ishrane zbog zdravstvenih razloga i održavanja normalne težine a naravno volio bih da znam koliki mi je procenat masnoće ali izgleda da je to malo teže izračunati.
    Podržavam ovo da se ne priča o ishrani bodi bildera koja je specifična na ovom dijelu foruma jer se samo zbunjujemo i za sparca pitanje, kad ga odblokiraju, oko štetnosti voća pogotovo ujutro, odnosi li se to samo na bodi bildere ili i na nas obične smrtnike?

  25. #450
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    6,974
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

Page 18 of 42 FirstFirst ... 814151617181920212228 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Prodajem Bermude za mršavljenje
    By Miracle in forum Ostali oglasi
    Replies: 3
    Last Post: 03-05-16, 21:45
  2. Prodajem Bermude za mršavljenje od neoprena
    By Miracle in forum Ostali oglasi
    Replies: 14
    Last Post: 13-03-15, 12:31
  3. Prodajem Bermude za mršavljenje od neoprena
    By Miracle in forum Ostali oglasi
    Replies: 15
    Last Post: 01-08-14, 19:10
  4. Pojas za mršavljenje
    By DakAfcB1 in forum Sve i svašta
    Replies: 7
    Last Post: 22-05-13, 19:35

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •