Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 25 of 30

Thread: P: Golf 2 1.6 benzin

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Budva
    Posts
    4,813
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default P: Golf 2 1.6 benzin

    Pomenuh na neki topik skoro da će možda tetka da prodaje golfa dvojku i zbog velikog interesovanja pitao sam je-pristala je da ga bačim na tržište .
    Ovako auto je garažiran u garažu profesorske zgrade od kad je ta zgrada napravljena,kola su 88 godište,četvoro vrata,registrovan skoro na nove table,šiber,obične pozidače(ne električne),kasetofon sa radiom i mislim da ima kuku pozadi.
    Ja sam ga vozio prije nekih 10 dana jer sam moja kola udario,mogu da ga pohvalim da mu motor radi stvarno bomba,prešao je oko 200 000km ali normalne voznje jer je u vlasništvu njihovom od 96 godine a pored toga auta imaju još jedan tako da se ovaj rijetko kad palio to je i jedan od glavnih razloga prodaje,što ga niko ne vozi.
    Od ulaganja (da sam ja primijetio) ima ručkice na vratima da se zamijene(samo jednim) jer nemogu sa unutrašnje strane da se otvore,zvučnik sa vozačeve strane ne radi,mislim da kvačilo treba da se našteluje-nešto je mnogo tvrdo a ja se ne razumijem tako da može bit kvar a može bit da nije dobro naštelovano...ostalo mu sve radi wrh. Opet ponavljam da je nevjerovatno kako motor radi,zimi kad temperatira ide u minus pali iz prve glat a star je 20 godina dok me moj auto redovno zeza na niske temperature i ako je 10 godina mlađi.

    Slike ću postavit kad ga sutra slikam,cijena je tričavih 1400e za auto koji je u extra stanju. Ponude mogu ođe a i na PM,prodaja ide preko mene pa ako je neko baš zainteresovan daću mu moj broj telefona pa da se nađemo kod profesorske zgrade na parking.

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Budva
    Posts
    4,813
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    gooooooreeeeee

  3. #3
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Bunker
    Posts
    21,954
    Thanks Thanks Given 
    287
    Thanks Thanks Received 
    179
    Thanked in
    116 Posts

    Default

    E`o ja samo da pohvalim auto, vidjeo sam ga... Radi ka' sat
    Jole, bachi koju slikicu, mozda se ljudi prije zainteresuju

  4. #4
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Budva
    Posts
    4,813
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Hvala brate moj . Oću no nikako da se pohvatam sa vremenom da ga slikam,ubi me ova vrućinčina .

    Ajde ljudi da se prodaje ovo,strašan auto,dogovorićemo se oko para,pare nijesu problem

  5. #5
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Bunker
    Posts
    21,954
    Thanks Thanks Given 
    287
    Thanks Thanks Received 
    179
    Thanked in
    116 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by JOLE View Post
    Hvala brate moj . Oću no nikako da se pohvatam sa vremenom da ga slikam,ubi me ova vrućinčina .

    Ajde ljudi da se prodaje ovo,strašan auto,dogovorićemo se oko para,pare nijesu problem
    Para nema :yipiiii:

  6. #6
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    highlands
    Posts
    5,115
    Thanks Thanks Given 
    101
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    cekamo slike...
    niujedne mi gace lastike nema

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Budva
    Posts
    4,813
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Pošto sam danas bio u takvu trku frku,slikao sam kola samo telefonom,izvukao ih iz garaže i odradio na brzinu slikanje tako da imajte u vidu da auto nije opran dobrih 4,5 mjeseci... Evo slike:

    http://img269.imageshack.us/my.php?i...0520091194.jpg
    http://img269.imageshack.us/my.php?i...0520091195.jpg
    http://img269.imageshack.us/my.php?i...0520091196.jpg
    http://img269.imageshack.us/my.php?i...0520091197.jpg

  8. #8
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    41
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    koliko parica ?

  9. #9
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Bunker
    Posts
    21,954
    Thanks Thanks Given 
    287
    Thanks Thanks Received 
    179
    Thanked in
    116 Posts

  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Budva
    Posts
    4,813
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ada,ka' nov je velim ja...kad bi ga opra izgleda bi...vrijedio bi i 1600e

    @kvantex
    1400 evrića.

  11. #11
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Niksic
    Posts
    1,483
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    aaa meni se ljudi smijali kad sam ja golfa prodavao,za cijenu...a moj golf je za ovoga maca...mogao si ga iznutra slikati...a vrijedi taman koliko ima kubika realno...

  12. #12
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    highlands
    Posts
    5,115
    Thanks Thanks Given 
    101
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    1000e je realna cijena,prije neki dan sam bio prisutan kad je prodat 1.6 gtd 89g za 1300e
    niujedne mi gace lastike nema

  13. #13
    Join Date
    May 2006
    Posts
    1,310
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mladjo View Post
    1000e je realna cijena,prije neki dan sam bio prisutan kad je prodat 1.6 gtd 89g za 1300e
    taj sigurno dobar ja sam mojeg kupio prije 10 dana 2300 i 2600 dobijam za njega 91 god

  14. #14
    Sparco_CG's Avatar
    Sparco_CG is offline Najpovoljniji diler racunara i opreme u Podgorici
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    8,545
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    58
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    dao si za golfa 2 -2300 eura ????

    alo znate li vi kakvo auto se uzima za 2300-2500 eura?

    drug moj juce kupuio BMW 525 tds- 143 KS, 94 god, bordo metalic boja,(imasenzore za parkiranje),ocuvan super, ima samo blatobran desni da se napravi. unutra kao boca, klima, 4 podizaca, manuelac. od ulaganja da se zamjene stope motora, ovaj blatobran da se ofarba i da se registruje.

    lik ga je prodavao 1500 na kraju ga je spustio na 1000 eura, i dao ga iz dva put da mu ga ovaj plati, sad 500, a 500 za par mjeseci.

    Golf 2 je dobar auto ne kazem ja, ali tolike pare ne bi dao za njega pa da mi je sad iz rokspeda sa kilometrazom 0.
    BMW Arsovic
    068-615-321 (viber)
    [email][email protected]


  15. #15
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Bunker
    Posts
    21,954
    Thanks Thanks Given 
    287
    Thanks Thanks Received 
    179
    Thanked in
    116 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sparco_CG View Post
    dao si za golfa 2 -2300 eura ????

    alo znate li vi kakvo auto se uzima za 2300-2500 eura?

    drug moj juce kupuio BMW 525 tds- 143 KS, 94 god, bordo metalic boja,(imasenzore za parkiranje),ocuvan super, ima samo blatobran desni da se napravi. unutra kao boca, klima, 4 podizaca, manuelac. od ulaganja da se zamjene stope motora, ovaj blatobran da se ofarba i da se registruje.

    lik ga je prodavao 1500 na kraju ga je spustio na 1000 eura, i dao ga iz dva put da mu ga ovaj plati, sad 500, a 500 za par mjeseci.

    Golf 2 je dobar auto ne kazem ja, ali tolike pare ne bi dao za njega pa da mi je sad iz rokspeda sa kilometrazom 0.
    Nabavi i meni jednoga

  16. #16
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    highlands
    Posts
    5,115
    Thanks Thanks Given 
    101
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    i zamisli jos mu nude 2600
    ne mora ti nabavljat,uzmes tender i biras kojeg ces 520i za 2200-2500e fabricko stanje,cak za te pare moze solidan e36 da se uzme.
    ili zasto ne bi civica uzeo,znate li sta je taj auto za dvojku?
    niujedne mi gace lastike nema

  17. #17
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Budva
    Posts
    4,813
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Sparco_CG View Post
    dao si za golfa 2 -2300 eura ????

    alo znate li vi kakvo auto se uzima za 2300-2500 eura?

    drug moj juce kupuio BMW 525 tds- 143 KS, 94 god, bordo metalic boja,(imasenzore za parkiranje),ocuvan super, ima samo blatobran desni da se napravi. unutra kao boca, klima, 4 podizaca, manuelac. od ulaganja da se zamjene stope motora, ovaj blatobran da se ofarba i da se registruje.

    lik ga je prodavao 1500 na kraju ga je spustio na 1000 eura, i dao ga iz dva put da mu ga ovaj plati, sad 500, a 500 za par mjeseci.

    Golf 2 je dobar auto ne kazem ja, ali tolike pare ne bi dao za njega pa da mi je sad iz rokspeda sa kilometrazom 0.
    Quote Originally Posted by Mladjo View Post
    i zamisli jos mu nude 2600
    ne mora ti nabavljat,uzmes tender i biras kojeg ces 520i za 2200-2500e fabricko stanje,cak za te pare moze solidan e36 da se uzme.
    ili zasto ne bi civica uzeo,znate li sta je taj auto za dvojku?


    Jao,jao evo ih "mlatikuše",ja inače volim da se prepucavam tako da će bit duži post.
    Da ne bude da sam protivnik bmw autobila,šta više kao ponosni vlasnik bmw-a,tačnije prvi auto u koji sam ušao je je bio bmw,prvi auto koji sam vozio je bmw i prvi auto koji sam kupio je bmw 730i i od 18 godine vozim 740i a moj otac od kad zna za sebe samo vozio bmw.

    Prvo golf je "narodni auto" sa razlogom,ne bi ih bilo dan danas toliko na ulice da to nisu SAVRŠENA kola,a zašto pa evo počev od servisa,nema majstora koji ne zna sa golfovima da radi,otpad svaki ima i najmanju sitnicu za golfa dvojku,farovi za njega čini mi se koštaju po 25e-novi,benzin motor su se pokazali kao Ruske lade,spremni su na svako maltretiranje,znam iz iskustva jer kad nisam imao vozačku učio sam da vozim sličnog golfa tačnije maltretira sam ga-što je taj auto izdržao rijetko koji bi to mogao...dušu sam mu vadio. Drugo golf dvojka dizel ako ti potroši preko 7,8 litara odma bači, uglavnom troše po 6 litara,a nađi ti meni bmw koji će tolko da ti troši a da nije novi 118D koji košta 25 hiljada. Treće kako uopte možeš da porediš te dvije kategorije kola ?? Golf je auto koji kupuju ljudi koji žive "normalnim životom" odnosno koji sutra kad ga udare će imat za popravku a tvoj drug neće,golf će kupit onaj ko sutra kad mu se pokvari dio može izvojit od svoje plate tih 20e da ga popravi a tvoj drug neće,da ima para kupio bi bmw od 100 000e a ne tranju staru 15 godina za iljadu a kod Gorana će ga prvi servis koštat 500e... Četvrto ti bmw motori nisu pravljenji za velike kilometraže neka je njemu klima,podizači k*rcu-palci taj motor nemože puno preć za razliku od golfa koji može milion. Peto druga su ti zajebali,taj auto ni 500e ne vrijedi danas,ja sam prije 3 godine prodao 730i 93 godište kojije bio BOMBA očuvan sa plinom je trošio 22litra,imao je klimu,telefon,kožu,4 podizača,grijanje sjedišta,servo,mp3 muziku sa novim zvučnicima,elektronsko pomjeranje retorvizora,sjedista... ma masiranje muda je imao od opreme,znaš kolko sam ga proda ? Za 1500e,jedva i to no ga je uzeo vlasnik servise za rezerne djelove,ponavaljam prije tri godine a ne na ovu krizu. Šesto jesi li ti ili drug upućeni u cijenu servisa ? a još važnije znate li kolko se kvare ? 730i je bio više u servis no kod mene,740i slično- uđi u podforum "automobilizam" da vidiš kako je bio udarena moja sedmica,MJESEC dana je trajala popravka,sve auto otpade sam zvao i obišao sve zastupnike za djelove bmw-a da bi našao lajsnu koja povezuje branik,da ne pričam o faru i zmigavcu koje sam našao polovne za 100e i to ništa ne valjaju a golfa bi popravio za dva dana,ja sam tek juče sedmicu podigao sa servisa.
    Zaključak svega,hoćeš da voziš, bmw-kupi neki koji je star 5,6 godina koji neće da se kvari svakih mjesec dana,koji te neće niđe ostavit u suprtnom izigravanje Podgoričkih bukača sa BMW-im starim po 15 godina,ludovanje neđelju dana dok ne izgori turbina i onda kuku lele!! Pa šta si kupio ??? Jesi kupio prevozno sredstvo da te prebači bez puno para sa tačke A do tačke B ili auto koji kad $edeš u kafanu rečeš da je bmw al sad kolko je star i kolko je održavanje nije bitno...Ja iskreno ne pralazim preko 2000 obrtaja i ako me uvate lude za brzom vožnjom pođem na kombinat,izbucam ga i ćao a moga bi se kurčit sa njim po vas bijeli dan jer bi pokida 50% Podgoričana sa tim autom,kupio sam ga da bi mi bilo udobno i sigurno kad ga vozim a ne da bi pričali "Jovan ga je natega do 260".
    I zašto bmw sedmica kao moj košta isto kolko golf četvorka,objasnite stručnjaci ? Ja da mi tatin prijatelj ne drži servis i da mi popravka nije praktično DZ nikad ne bih imao para da izdvajam tih 7,8 hiljada eura ne održavanje na godišnjem nivou-opametiće se i tvoj drugu kojeg će doć na godišnjem nivu popravka 3 iljade odnosno tri puta više nego što ga je on platio,kukaće za golfom. No da se vratim na temu,po vašoj priči realno bi bilo da svaki drugi auto na balkanu bude bmw star 15-20 godina koji je dizel međutim nije tako već golf drži tu titulu potpuno zasluženo i biće tako što bi rekli Zećani "va vijek" a i postojaće onih 3% ljudi koji će tvrdit da je bolje kupit Jagura ili Bmw starog 30 godina njima je bitnija marka a ne kvalitet.
    Volio bi da vidim golfa RuTuTuKija i bmw-a sparkovog druga,da krenu na dalji put,priča bi ovakva bila:
    Bukač: Opra sam te brale,bmw je to a ne posrani golf.
    RuTuTuKi: A đabe ti je kad sam te opet stiga,auto ti je stao posle 1000 kilometara a ja sam nastavio da vozim još 100 000km.
    :P

  18. #18
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    37,054
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,351
    Thanked in
    1,875 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by JOLE View Post
    Volio bi da vidim golfa RuTuTuKija i bmw-a sparkovog druga,da krenu na dalji put,priča bi ovakva bila:
    Bukač: Opra sam te brale,bmw je to a ne posrani golf.
    RuTuTuKi: A đabe ti je kad sam te opet stiga,auto ti je stao posle 1000 kilometara a ja sam nastavio da vozim još 100 000km.
    :P
    A onda bi Bugi naiša u svojoj mečki i rekao:
    Brale kupi mercedesa pa operi golfa u brzini i pređi i golfa i BMW -a po kilomeraži.
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  19. #19
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Bunker
    Posts
    21,954
    Thanks Thanks Given 
    287
    Thanks Thanks Received 
    179
    Thanked in
    116 Posts

    Default

    Jole, da te ispravim... Imao sam udes s golfom, NOV far je 12-13 eura. Nije original iz VW fabrike, ali ko ga shisha, dan danasnji je u kola i ne razlikuje se od originalnog... Djelova ima na svaki cosak i nema majstora koji ga ne umije popravit za relativno male pare.
    Dvojka je opstala jer su djelovi djabe, malo trosi i ima ga svudje. Vozio sam dosta auta... i Land Cruiser Prado koji me je fascinirao, to je smijesno poredit s Golf peticom, a ne dvojkom... Ali... Ogrebi Land Cruiser na parking... Eto ti 500E iz dzepa, a za te pare ces POLA golfa promijenit... al bukvalno... Nedje da ga preshegas na pola... taman ce ti toliko popravka kostat
    P.S. Da sam znao, uzeo onaj BMW 730i da se K**cim

  20. #20
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    dark side of the moon
    Posts
    1,055
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    A onda bi Bugi naiša u svojoj mečki i rekao:
    Brale kupi mercedesa pa operi golfa u brzini i pređi i golfa i BMW -a po kilomeraži.
    potpisujem ovo
    predji po kilometrazhi i golfa i bmw-a - zajedno
    be the change you want to see in the world.

  21. #21
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Bunker
    Posts
    21,954
    Thanks Thanks Given 
    287
    Thanks Thanks Received 
    179
    Thanked in
    116 Posts

    Default

    SPAM najstrasniji napravismo... Ali na praksu kad sam bio se vozih u Mercedesovu hladnjachu... 650.000KM je presla, a skidana joj je kilometraza kad je kupjena (bilo je oko 250.000KM)... Hladnjacha je redovno bila tovarena 60% vishe nego sto je fabricki specifikovano... I dana danas eto vozila, radi ka' zmaj

  22. #22
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Budva
    Posts
    4,813
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Slažem se za Mercedes,ista priča ka za golf - 124 star 20 godina košta oko 2000 evrića što dokazuje da su to strašna kola i treba da drže cijenu al zato bmw nikako ne. Mer. 124 ništa ne troši,djelovi DZ,a možeš preeeeeeeć sa njim,kolko god oćeš...

  23. #23
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    G kvart
    Posts
    9,193
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Dovoljno je samo pogledat koliko ima golfova dvojki kroz grad ,a najmladji je star 18 godina

  24. #24
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,600
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    izgleda da se odje samo brine kolko kostaju djelovi i ima li ih i umije li moja tetka popravit dvojku...

    gleda li ko famozni abs, koliko je jako auto itd ? ...

    ruzan 'primjer' ali zamislite direktan sudar bmw-a bilo kojeg i golfa dvojke...

    Tj zamislite sudar BILO KOJEG auta i golfa dvojke :P

    uradite SEARCH pobjede/vijesti i ostalih dnevnih novina i vidjete da se najvishe gine u golfa 2.

    ja dajem ruku da nijedan golf 2 sad ne moze da prodje najbezazleniji tehnicki pregled u npr Sloveniji/ Hrvatskoj itd.
    Auta nisu sigurna i kraj priche. Pa neka ce prec milijardu KM.


    A iz pouzdanih izvora znam da se u Jolevu dvojku svercovao heroin/ rumuni i moldavke. A on je prevarant, nikakav student i nemam rijechi za ovu malverzaciju koju on ovdje izvodi.
    Strasno straaaaaaaasno










    Quote Originally Posted by my name is ...
    izvini oli mi rec kako da neciji post stavim u signature ?

  25. #25
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Bunker
    Posts
    21,954
    Thanks Thanks Given 
    287
    Thanks Thanks Received 
    179
    Thanked in
    116 Posts

    Default

    Mene je rodjak bas skoro nedje uletio s golf dvojkom, no ga je bachilo ulje pa je sashio nedje skraj puta... Presavio ga je u "L" slovo Desni tochak mu se udomio kod suvozaca, a glavnom je slomio volan koliko je jak udar bio (jbg, ima tvrdu glavu cojek), uglavnom... JBS ga, najvise se vozi i niko se ne zali

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Benzin...
    By Jack_The_Ripper in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 3209
    Last Post: 16-03-11, 23:35
  2. Hyundai i30 (dizel)ili Renault megane(benzin)
    By MaJka2U in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 25
    Last Post: 19-01-09, 16:37
  3. Hyundai i30 (dizel)ili Renault megane(benzin)
    By MaJka2U in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 0
    Last Post: 17-01-09, 20:02
  4. Dizel vs Benzin
    By simm in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 119
    Last Post: 07-04-04, 02:42

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •