Ne zelim da zvucim pateticno i znam da se nece niko na$ekirat zbog ovoga ali eto, cisto da ne bude da sam otisao bez rijeci.

Jucerasnji "zemljotres" je dobro protresao cijeli forum i forumase. Bas je lijepo vidjet da forumi koji su bili krcati, sada imaju vise moderatora nego topika. Ajde sto oni koji su zaduzeni za odrzavanje foruma nisu na vrijeme zakrpili bezbedjonosne rupe, desava se, tesko je pratiti sve to, ali da nisu imali bekap baze - e to mi ne ide u glavu nikako. Vrhunac bezobrazluka je izjava "da i nije neka velika steta uchinjena". Po komentarima vidim da je svega par ljudi i pogodila ova havarija, ostali se sprdaju, raduju i slicno...

Ne znam, meni je ovaj forum bio drago mjesto, svakodnevno sam svracao i diskutovao na razne teme. Jeste, bilo je i gluposti i spamera ali se ipak moglo stosta pametno procitati. "Nije neka steta" jel? Nemam rijechi, stvarno...

Jedino mi je zao zbog nekih ljudi koji su bili redovni gosti u ovoj kafani a cije sam postove volio da citam, no mozda ih budem srijetao na nekom drugom mjestu. Ipak, kafanu ne cine gazde i inventar nego gosti i ma kako losa birtija bila a gazda smrad, ako je ekipa dobra valja svratiti... No, meni se nekako stuzilo pa sam ipak odlucio da promijenim lokal :?

Kopija ovog ide Pingvinu tako da moze da me brise sa mjesta moderatora na oba foruma gdje sam moderator. Sto se mobilne telefonije tice, kome zatreba nesto vezano za to, neka svrati na http://portal.monetcg.com/forums/ bicu tamo redovan a za umjetnost... nemam trenutno alternativu ali smislicemo vec nesto

Toliko, ne bih vas vise zadrzavao, hvala na svemu i do vidjenja