Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 25 of 38

Thread: Moja bivsa draga...

  1. #1
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Cool Moja bivsa draga...

    Kao i obicno nadjoh inspiraciju na jednoj temi ovdje, na Ljubav-i...
    Doduse, nije da se nijesam i u zivotu srijetala sa par takvih slucajeva...bilo je i suza i tuce i prekinutih visegodisnjih prijateljstava...a i primalo se bez uzbudjenja, kao olaksanje...ma svakakvih situacija
    DakleM:

    1.Bivsa draga je postala draga vasega druga...onoga kome ste se povjeravali, sa kojim ste otvoreno razgovarali, cak toliko otvoreno i prisno da je on imao slobode i hrabrosti cak i da vam kaze kako mu se ne dopada, kako nije za vas, kako nijeste par...sad odjednom njih dvoje zajedno!?

    2. A zamislite slucaj gdje je bivsa djevojka jednog druga, zavrsila u krevetu sa drugim drugom (nakon nekog vremena)...muski komentari o njenom umijecu, i o svima iz drustva koji su se tu "okoristili" su ...hmmm...degutantni prilicno...da bi se ovaj poslednji nakon svih komentara i sala koje je i sam pravio, ozenio sa njom.
    Vrlo neprijatno, cini mi se...ne znam kome je neprijatnije, onome ko je komentarisao ili ovome koji se ozenio...


    1.Da li je to sto je vas drug sa vasom bivsom razlog da prekinete prijateljstvo (bivsa je, pobogu)?

    2. da li je normalno (pogotovo u situaciji gdje se veza zavrsila brakom) nastaviti prijateljstvo i kome je tu zapravo neprijatnije da se druzenje nastavi? Njoj ili nekome do njih dvojice, trojice, cetvorice...Moze li se govoriti o bilo kakvom druzenju ili je bolje izbjegavati u sirokom luku taj par?

    Sta uopste mislite o vezama koje se u okviru jednog drustva vrte u krug?

    Posto sam prilicno dugo igrala folklor, mogu reci da je bilo jedno par momaka koji su se zabavljali sa vise istih djevojaka...meni je to bilo prilicno odvratno, pogotovo sto smo svi godinama mnogo vremena provodili zajedno, pa cak iako ne zelis da se sa nekim posebno druzis, nekako se nametne da se ipak malo bolje poznajete i da vidis i znas dosta toga...mislim, do juce mi je cura pricala o njihovoj vezi, problemima, lijepim momentima, gledala ih kako se ljube, spavaju u istoj sobi na turnejama, a sad bih, kao, ja trebala da se zabavljam sa njim?! JOK
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  2. #2
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,272
    Thanks Thanks Given 
    2,762
    Thanks Thanks Received 
    2,635
    Thanked in
    1,277 Posts

    Default

    Hoces li ovo da se pohvalis da si dobila ponudu?

    Ako sam ja ostao OK s njom i proslo je neko vrijeme od raskida nemam apsolutno nista protiv da njih dvoje budu zajedno Stovise vjerovatno bi mi bilo i drago.
    She is only here to annoy herself!

  3. #3
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    Hoces li ovo da se pohvalis da si dobila ponudu?

    Ako sam ja ostao OK s njom i proslo je neko vrijeme od raskida nemam apsolutno nista protiv da njih dvoje budu zajedno Stovise vjerovatno bi mi bilo i drago.
    e moj NSX, davno proslo vrijeme...a nije da nije bilo ponuda...rado se sEcam

    na temu- je li moguce da ti ne bi bilo ama bas nimalo krivo..pazi, ti si je volio, on je govorio da nije za tebe...bogami, meni ne bi bilo svejedno...u ovoj prvoj situaciji ne znam da li bih mogla da nastavim intenzivno druzenje, mozda ono zdravo za zdravo, a u drugoj bih propala u zemlju od sramote!
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  4. #4
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Inside
    Posts
    3,619
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne bih imao nista protiv,ali nakon sto mu promjenim licni opis Ako je u pitanju djevojka do koje mi je stalo,a ako je u pitanju neka NEBITNA,"Nek je sa srecom".

  5. #5
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,272
    Thanks Thanks Given 
    2,762
    Thanks Thanks Received 
    2,635
    Thanked in
    1,277 Posts

    Default

    A to ne procitah, ova moja konstatacija je u slucaju da se nije mijesao u nasu vezu (u sustini nikome ne dozvoljavam da mi se mijesa niti se ja bilo kome mijesam). Tako da sa takvim ne bih ni mogao da budem drug
    She is only here to annoy herself!

  6. #6
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,984
    Thanks Thanks Given 
    3,230
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zodiac View Post
    Ne bih imao nista protiv,ali nakon sto mu promjenim licni opis Ako je u pitanju djevojka do koje mi je stalo,a ako je u pitanju neka NEBITNA,"Nek je sa srecom".

    i ja velim isto. ako bi imao obraza da bude s djevojkom koja mi je masu znacila(nebitno sto je to proslo vrijeme), samo neka je zdravo i vidimo se za vazda. to vise govori o njemu i nekim principima.

  7. #7
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,272
    Thanks Thanks Given 
    2,762
    Thanks Thanks Received 
    2,635
    Thanked in
    1,277 Posts

    Default

    Pa ako ti vise ne znaci u cemu je problem?! Recimo imao si auto koji ti je puno znacio i sad imas bolji i das ga drugu da se vozi
    She is only here to annoy herself!

  8. #8
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,984
    Thanks Thanks Given 
    3,230
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    previse si to pojednostavio
    cudan je to neki osjecaj, ne znam, valjda i pored svega osjecamo neki oblik 'veta' na bivse djevojke(koje su znacile nesto) najboljim drugovima

  9. #9
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,272
    Thanks Thanks Given 
    2,762
    Thanks Thanks Received 
    2,635
    Thanked in
    1,277 Posts

    Default

    Mozda vi osjecate ali ja ne
    She is only here to annoy herself!

  10. #10
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Nadovezujem se na Zodijakovo i na Mojsijevo s tim sto bi mi bilo ispod nivoa da drugarici "promijenim licni opis" samo bih joj rekla sta mislim o svemu tome i zahvalila joj se...
    Desilo mi se jednom da me jedna moja drugarica pitala da li da da moj broj momku s kim je izlazila,o kome mi je pricala i koji joj se svidjao,zato sto je on pitao,i kao nemaju nista sad vise,tipa sve je to proslo,pa nije nikakav problem da mu da ako hocu...:shock: Nisam mogla da vjerujem da se usudila uopste da me pita tako nesto...



    Ovo za folklorne turneje mi je sve poznato,nije se znalo ko ce sa kim prije samo li se nedje podje,uzas...



    "Tiha voda brijeg roni..."

  11. #11
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    Pa ako ti vise ne znaci u cemu je problem?! Recimo imao si auto koji ti je puno znacio i sad imas bolji i das ga drugu da se vozi
    Bilo bi to dobro kad bi se moglo porediti sa autima



    "Tiha voda brijeg roni..."

  12. #12
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,272
    Thanks Thanks Given 
    2,762
    Thanks Thanks Received 
    2,635
    Thanked in
    1,277 Posts

    Default

    Ako ti je stalo do bivse/g onda nisi iskren/a prema novom partneru...
    She is only here to annoy herself!

  13. #13
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    Ako ti je stalo do bivse/g onda nisi iskren/a prema novom partneru...
    Valjda novi dodje kad se to s bivsim prevazidje...

    Edit:Nikad mi se nije desilo da sam pozeljela da budem djevojka muskarca s kojim je bila neka moja drugarica ma u kom vremenu,jer smatram da je on ipak neki dio njenog zivota i samo njene proslosti,ne znam ni kako bih sjutra mogla da joj se povjeravam i pricam joj o njemu,sve i da je u potpuno drugom filmu...Onda ne znam ni kako bi to neka moja drugarica mogla...Mozda zvucim previse primitivno ali tako je kako je...
    Last edited by Artemis; 04-05-09 at 01:27.



    "Tiha voda brijeg roni..."

  14. #14
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,272
    Thanks Thanks Given 
    2,762
    Thanks Thanks Received 
    2,635
    Thanked in
    1,277 Posts

    Default

    Pa pazi ne znam ni da li bih ja mogao da budem drugi ali da budem prvi e to je vec nesto

    Ne ozb. da mojoj djevojci smeta to sto njena drugarica izlazi s njenim bivsim meni bi to smetalo, jako
    She is only here to annoy herself!

  15. #15
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    Pa pazi ne znam ni da li bih ja mogao da budem drugi ali da budem prvi e to je vec nesto

    Ne ozb. da mojoj djevojci smeta to sto njena drugarica izlazi s njenim bivsim meni bi to smetalo, jako
    A da drugarica predlozi tvojoj,posto su dobre,da vikendima idete u 4-oro u Kino,zatim u nocni provod,pa u kucne posjete,ne bi ti smetalo?

    Ja mislim da se ovdje ipak radi o malo svjezijim stvarima i osobama(bivsim)do kojih nam je jos uvjek stalo a drug/drugarica se sa istim spetljaju,pa idemo bojim se ja i ti malo dalje s pricom...
    Last edited by Artemis; 04-05-09 at 02:29.



    "Tiha voda brijeg roni..."

  16. #16
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,272
    Thanks Thanks Given 
    2,762
    Thanks Thanks Received 
    2,635
    Thanked in
    1,277 Posts

    Default

    Mozemo mi i jos dalje nije frka

    U bioskopu bih najvjerovatnije zaspao A ne znam na kakve se kucne posjete misli, ako domacica sprema dobru 'ranu vazda sam za
    She is only here to annoy herself!

  17. #17
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    Mozemo mi i jos dalje nije frka

    U bioskopu bih najvjerovatnije zaspao A ne znam na kakve se kucne posjete misli, ako domacica sprema dobru 'ranu vazda sam za
    E pa meni bi to smetalo jako Sve i da njemu ne bi...Jednostavno ne zelim bivse da budu dio nas i nase sadasnjice,sto opet govori da bih se sa drugaricom prilicno udaljila,sto ne znaci i posvadjala...
    Last edited by Artemis; 04-05-09 at 02:46.



    "Tiha voda brijeg roni..."

  18. #18
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,905
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,432
    Thanked in
    2,231 Posts

    Default

    Čini mi se da nisu uzete u obzir sve mogućnosti. Ako neko muva sve redom po nekom društvu, onda vaša priča stoji. Stoji i u slučaju koji je pomenut da neko kritikuje njega ili nju, a poslije raskida upada na upražnjeno mjesto.

    A šta kada vi kao drug ili drugarica provedete vremena zajedno (bilo roštilji, ljetovanja, dočeci, proslave, žurke), i nađete se na istim talasnim dužinama sa nečijim momkom ili đevojkom. Bez kritika, jednostavno se desi. I bez namjere (Artemis bi rekla da ne bi poželjela, ali želja se ne može kontrolisati). Definitivno nije u redu ako raskid postojeće veze proizilazi iz toga. Ali, to je bolje nego da neko ostaje u vezi (bilo iz lojalnosti, principa ili bilo čega drugog) a misli na drugu osobu.

    Nikad ne bih mogao da (na duže staze) budem sa nekim kome nisam prvi izbor.

    Uglavnom, zavisi od situacije.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  19. #19
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    A šta kada vi kao drug ili drugarica provedete vremena zajedno (bilo roštilji, ljetovanja, dočeci, proslave, žurke), i nađete se na istim talasnim dužinama sa nečijim momkom ili đevojkom. Bez kritika, jednostavno se desi. ....
    To jednostavno "desavanje" je ipak malo cudno i obicno poslije raskida od dvoje jedno ispada iz zajednickog drustva, a ne mijenjanje pa poslije Pera, Marko, a poslija njega Janko i sve tako dok se ne stvore kombinacije kao na sahovskom turniru "svak sa svakim." pa se analiziraju partije dje je ko omasio i previdio potez
    Vjerovatno sve to zavisi i od drustva, a nekako se lagodnije osjecam sto je u mom drustvo tako nesto jednostavno nemoguce. Cak i za veze koje postanu "bivse veze" vaze nekakve norme drustva i prijatelja koje se nije promijenilo. Previse je slobodnih djevojaka da bi se neko iz drustva petljao u bivse veze svojih drugova.
    Zalosno mi je izgledalo kad je neka bivsa ispijala koktele sa tipovima sa kojima se njem bivsi posvadjao braneci njeno dostojanstvo, ali ocito je njemu bilo vise stalo do njenog dostojanstva nego njoj samoj, ali ....
    Najjednostavnije je to napisano u postu
    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    cudan je to neki osjecaj, ne znam, valjda i pored svega osjecamo neki oblik 'veta' na bivse djevojke(koje su znacile nesto) najboljim drugovima

  20. #20
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Kao i obicno nadjoh inspiraciju na jednoj temi ovdje, na Ljubav-i...
    Doduse, nije da se nijesam i u zivotu srijetala sa par takvih slucajeva...bilo je i suza i tuce i prekinutih visegodisnjih prijateljstava...a i primalo se bez uzbudjenja, kao olaksanje...ma svakakvih situacija
    DakleM:

    1.Bivsa draga je postala draga vasega druga...onoga kome ste se povjeravali, sa kojim ste otvoreno razgovarali, cak toliko otvoreno i prisno da je on imao slobode i hrabrosti cak i da vam kaze kako mu se ne dopada, kako nije za vas, kako nijeste par...sad odjednom njih dvoje zajedno!?

    2. A zamislite slucaj gdje je bivsa djevojka jednog druga, zavrsila u krevetu sa drugim drugom (nakon nekog vremena)...muski komentari o njenom umijecu, i o svima iz drustva koji su se tu "okoristili" su ...hmmm...degutantni prilicno...da bi se ovaj poslednji nakon svih komentara i sala koje je i sam pravio, ozenio sa njom.
    Vrlo neprijatno, cini mi se...ne znam kome je neprijatnije, onome ko je komentarisao ili ovome koji se ozenio...


    1.Da li je to sto je vas drug sa vasom bivsom razlog da prekinete prijateljstvo (bivsa je, pobogu)?

    2. da li je normalno (pogotovo u situaciji gdje se veza zavrsila brakom) nastaviti prijateljstvo i kome je tu zapravo neprijatnije da se druzenje nastavi? Njoj ili nekome do njih dvojice, trojice, cetvorice...Moze li se govoriti o bilo kakvom druzenju ili je bolje izbjegavati u sirokom luku taj par?

    Sta uopste mislite o vezama koje se u okviru jednog drustva vrte u krug?

    Posto sam prilicno dugo igrala folklor, mogu reci da je bilo jedno par momaka koji su se zabavljali sa vise istih djevojaka...meni je to bilo prilicno odvratno, pogotovo sto smo svi godinama mnogo vremena provodili zajedno, pa cak iako ne zelis da se sa nekim posebno druzis, nekako se nametne da se ipak malo bolje poznajete i da vidis i znas dosta toga...mislim, do juce mi je cura pricala o njihovoj vezi, problemima, lijepim momentima, gledala ih kako se ljube, spavaju u istoj sobi na turnejama, a sad bih, kao, ja trebala da se zabavljam sa njim?! JOK
    1. ako je bilo nesto bezveze i ne dotice me, al ako je bilo dosta emocija ne mogu bit ravnodusan nikako, prvo pih na nju pa na njega, i naravno druzit se necemo nikad vise
    2. ljudi skojima se druzim su normalni pa nikad nema lajanja ko je skim bio i sto su radili tako da opusteno D:
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  21. #21
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljubotinj - Rijechka nahija
    Posts
    6,406
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Eto taman tako shto veli Didi.

    Prvo shto imam drustvo koje ne laje okolo i niko od nas nema previshe sklonosti da pricha
    skojom je kako u krevetu itd. Salimo se mi shto se Sexa tiche naravno, kao i svi drugari
    ali to nema veze sa onim tipichnim pubertetskim prichama...

    Drugo ako su postojale jake emocije naravno da bi mi bilo neprijatno
    (shto ne znachi da nebih bio srecan zbog njih), ali samim tim bih se malo izolovao
    od njih jer bi mi glupo bilo da sjedim sa prijateljem i sa bivshom u lokalu recimo.

    Sami taj trougao je malo neprijatan za sve nas tu, a nebi ja mislim ni tom prijatelju
    bilo svejedno shto sam Ja tu sobzirom da zna da sam mu bio sa djevojkom a ni njoj
    kunem ti se jer se predobro poznajemo pa kad bi se tu gledali i prichali,
    folirali bi se do bola .

  22. #22
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    816
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Fino je rekao NIKO,ne radi se o dozvolama i zabranama,jednostavno nije prirodno..

    Ako je bila moja kombinacija,mozhe biti i njegova..

  23. #23
    renaissance Guest

    Default

    Ne vidim ja ovdje problema uopste.

  24. #24
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    11,136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Kao i obicno nadjoh inspiraciju na jednoj temi ovdje, na Ljubav-i...
    Doduse, nije da se nijesam i u zivotu srijetala sa par takvih slucajeva...bilo je i suza i tuce i prekinutih visegodisnjih prijateljstava...a i primalo se bez uzbudjenja, kao olaksanje...ma svakakvih situacija
    DakleM:

    1.Bivsa draga je postala draga vasega druga...onoga kome ste se povjeravali, sa kojim ste otvoreno razgovarali, cak toliko otvoreno i prisno da je on imao slobode i hrabrosti cak i da vam kaze kako mu se ne dopada, kako nije za vas, kako nijeste par...sad odjednom njih dvoje zajedno!?

    2. A zamislite slucaj gdje je bivsa djevojka jednog druga, zavrsila u krevetu sa drugim drugom (nakon nekog vremena)...muski komentari o njenom umijecu, i o svima iz drustva koji su se tu "okoristili" su ...hmmm...degutantni prilicno...da bi se ovaj poslednji nakon svih komentara i sala koje je i sam pravio, ozenio sa njom.
    Vrlo neprijatno, cini mi se...ne znam kome je neprijatnije, onome ko je komentarisao ili ovome koji se ozenio...


    1.Da li je to sto je vas drug sa vasom bivsom razlog da prekinete prijateljstvo (bivsa je, pobogu)?

    2. da li je normalno (pogotovo u situaciji gdje se veza zavrsila brakom) nastaviti prijateljstvo i kome je tu zapravo neprijatnije da se druzenje nastavi? Njoj ili nekome do njih dvojice, trojice, cetvorice...Moze li se govoriti o bilo kakvom druzenju ili je bolje izbjegavati u sirokom luku taj par?

    Sta uopste mislite o vezama koje se u okviru jednog drustva vrte u krug?

    Posto sam prilicno dugo igrala folklor, mogu reci da je bilo jedno par momaka koji su se zabavljali sa vise istih djevojaka...meni je to bilo prilicno odvratno, pogotovo sto smo svi godinama mnogo vremena provodili zajedno, pa cak iako ne zelis da se sa nekim posebno druzis, nekako se nametne da se ipak malo bolje poznajete i da vidis i znas dosta toga...mislim, do juce mi je cura pricala o njihovoj vezi, problemima, lijepim momentima, gledala ih kako se ljube, spavaju u istoj sobi na turnejama, a sad bih, kao, ja trebala da se zabavljam sa njim?! JOK

    nemam ja ni snage...ni wolje...NI ZHELUCA da mislim , a ne da Bog uchestwujem u takijema pokusima:burp::lolblue:

  25. #25
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ReNaIsSaNcE View Post
    Ne vidim ja ovdje problema uopste.
    Ja ga vidjeh,posto je NSX pokusao da mi kaze da je normalno da sjedim sjutra sa drugaricom i bivsim s kojim se gle cuda usemila nekako(onim bivsim s kim sam imala dovoljno toga,o kome je redovno i slusala od mene,sve i da mi do njega vise nije stalo) pa sad s time sto je s njom on treba da postane moj drug i ako posle razlaza nismo to bili,i sve je kao da nista nije bilo,druzimo se pijemo kafu nedje skupa,zajedno i sa mojim covjekom...Kako ne...Dobro bi bilo kad bi se mogla nac neka stvarcica nesto sl penkalu iz Black man pa se sve izbrise iz memorije i druzimo se kao da se nista prije nije desilo medju nama ,ali posto toga nema to moze samo ako cemo da se lazemo i foliramo...Iskreno meni do toga nije...Posebno ne da dozvoljavam da mi sadasnji i bivsi sjede jedno do drugog...(ima nesto i u postovanju onog s kim smo)...



    "Tiha voda brijeg roni..."

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Gospodo draga iz podrske
    By Njivice_Orano_Nepreorano in forum Internet
    Replies: 16
    Last Post: 04-09-08, 17:59
  2. Replies: 14
    Last Post: 25-12-06, 23:17
  3. ...samo moja mila draga na demirli penđzeru...
    By underwater love in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 7
    Last Post: 01-09-05, 16:17
  4. Shta kad vam draga prijateljica - pukne?
    By kIkICa in forum Ženski kutak
    Replies: 6
    Last Post: 05-08-05, 15:20
  5. Prebrojmo se draga
    By Mr_G_rUzNi in forum Game Server CG
    Replies: 31
    Last Post: 28-12-04, 17:02

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •