Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 25 of 74

Thread: Do koje granice biste isli?

  1. #1
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    sous le soleil
    Posts
    274
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Do koje granice biste isli?

    Bila sam na jednoj vecoj zurci skoro, gdje se pilo, duvalo i svasta radilo. Naravno shvatate poenu, pod uticajem alkohola i svakakvih cuda ljudi postaju malo (vise) slobodniji... U jednom trenutnku poceli smo da pricamo nas 4 u jednom uglu (znaci 2 momka, 2 cure)... I muski pocnu da pricaju kako se strasno pale kad se dvije zenske poljube. I mi iz zezancije kazemo da bismo to napravile jedino ako oni dvoje naprave isto PRIJE nas. Muski koji se palite na takve stvari, da li biste to napravili? Jos jedna stvar - sve mi se cini da situacija nije nikako obratna, tj. da li postoji ijedna zenska koja bi voljela da vidi dva momka dje se ljube? Hhehe ovo pocinje da lici malo na Americku pitu 2...
    ~Sans toi les émotions d'aujourd'hui ne seraient que la peau morte des émotions d'autrefois~

  2. #2
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    sous le soleil
    Posts
    274
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa ja upravo hocu da znam zasto nije isto? Tacno je da se vecinom zgrazavaju i zenske i muski kad vide dva muskarca ali zasto je tako? + gdje je granica u takvom eksperimentisanju? tj. muski (narvno oni koje to pali) dokle biste isli da biste vidjeli dvije zenske da cine sto vam je volja? Ili da preformulisem pitanje - da li bi ste igrali igru: sto one dvije rade to mogu i ja sa nekim drugIm :wink:
    ~Sans toi les émotions d'aujourd'hui ne seraient que la peau morte des émotions d'autrefois~

  3. #3
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    86
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ljubila se s drugom, vidjela druga dva da se ljube. Vise mi je to bila fora i kick kad sam bila mladja... Sad me malo sta iznenadjuje :twisted:
    Radim samo ono sto se mani svidja, bez obzira na to sto drugi rade
    al' ovo je i bilo pitanje za djecke...

  4. #4
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    sous le soleil
    Posts
    274
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Iako je pitanje tako formulisano da je upuceno muskom rodu, zanima me i sto zenska populacija misli o tome...
    ~Sans toi les émotions d'aujourd'hui ne seraient que la peau morte des émotions d'autrefois~

  5. #5
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    U Njegovom srcu...
    Posts
    1,379
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sve shto se desi medju licima suprotnih polova mogu da shvatim.Ali...dvije zhene??Dva mushkarca??Kazhu da svako ima pravo na slobodu u izboru.Meni je to na granici bolesti....
    "...patim zbog osoba kojima sam poklonila svoje srce i uvidjam da oni koji su dotakli moju dushu nisu uspeli da probude moje telo, a oni koji su doticali moje telo nisu uspevali da dosegnu do moje dushe. “

  6. #6
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,280
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by InDiJaNkA
    Sve shto se desi medju licima suprotnih polova mogu da shvatim.Ali...dvije zhene??Dva mushkarca??Kazhu da svako ima pravo na slobodu u izboru.Meni je to na granici bolesti....
    I AGREE :roll:

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    bgd/bd
    Posts
    2,860
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ajde dwije djewojke...ali dwa muskarca :burp: www.lepotani.com :burp:

  8. #8
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Dubovica - Square bb
    Posts
    247
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Do 200 ...
    Only after disaster can we be resurrected.
    It’s only after you’ve lost everything,
    that you’re free to do anything.
    Nothing is static; everything is falling.
    Everything is falling apart.

  9. #9
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,958
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a ne bi se poljubio sa muskim makar do kraja zivota nikad vise ne ...

  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    990
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kakva patetika.. "Ajde devojke ali muskarci piii"... :roll: :roll:
    To je sve jedno ista stvar...

  11. #11
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    sous le soleil
    Posts
    274
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Shiney, ocigledno da vecini populacije to jeste razlicito, ne samo kod nas vec i svugdje, samo sto je kod nas to malo drasticnije i sa vecom odbojnoscu (na jednu konstantaciju da je neko gej (*****) slusala sam komentare od drugova - piiiiiiiii, toga bi trebalo zaklat i sl); tako da me takvi komentari tipa "ajde dobro dvije djevojke ali dva muska piii" uopste ne cude. Samo me zanima ZASTO je to razlicito? zato sam i postavila ovaj topic no ne dobih odgovora :wink:
    ~Sans toi les émotions d'aujourd'hui ne seraient que la peau morte des émotions d'autrefois~

  12. #12
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    38
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zashto se,zene,zaustawiti na poljubcima...lezbo warijante su mi super.Posebno ako su josh i bisex...no comment
    One of the things you learn, after years of dealing with drug people,is that you can turn your back on a person, but never turn your back on a drug. Especially when it's waving a razor-sharp hunting knife in your eyes.

  13. #13
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    38
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by *cHeStNUT*
    Shiney, ocigledno da vecini populacije to jeste razlicito, ne samo kod nas vec i svugdje, samo sto je kod nas to malo drasticnije i sa vecom odbojnoscu (na jednu konstantaciju da je neko gej (*****) slusala sam komentare od drugova - piiiiiiiii, toga bi trebalo zaklat i sl); tako da me takvi komentari tipa "ajde dobro dvije djevojke ali dva muska piii" uopste ne cude. Samo me zanima ZASTO je to razlicito? zato sam i postavila ovaj topic no ne dobih odgovora :wink:
    Teshko da cesh ga i dobiti.Weoma welike polemike i nadalje i nadalje...Moj warijanta se widi gore,ali taj ekstremni staw prema *****ima nemam...Strait sam i shto wishe zena to bolje,jel
    One of the things you learn, after years of dealing with drug people,is that you can turn your back on a person, but never turn your back on a drug. Especially when it's waving a razor-sharp hunting knife in your eyes.

  14. #14
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    990
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by *cHeStNUT*
    Shiney, ocigledno da vecini populacije to jeste razlicito, ne samo kod nas vec i svugdje, samo sto je kod nas to malo drasticnije i sa vecom odbojnoscu (na jednu konstantaciju da je neko gej (*****) slusala sam komentare od drugova - piiiiiiiii, toga bi trebalo zaklat i sl); tako da me takvi komentari tipa "ajde dobro dvije djevojke ali dva muska piii" uopste ne cude. Samo me zanima ZASTO je to razlicito? zato sam i postavila ovaj topic no ne dobih odgovora :wink:
    Draga, niti ces ga dobiti koliko ja vidim
    Zasto je to tako? Ja mislim da muskarci ipak fantaziraju da ce, kad tad, te dve devojke sto se ljube (a da su npr. lezbejke) poceti da se pale na njega i da ce na kraju on biti kralj u krevetu a one njegove "sluzkinje"
    A kad vidu dva muskarca samo im je gadno.... To je moja teorija, a ja bi, kao i ti, volela da znam zasto muskarci tako gledaju
    Jer, ako tako jeste, onda je muski ego i mozak nenormalno glup Homosexualno orijentisana osoba ce ostati homosexualno orijentisana, bilo to musko ili zensko, nema tu sta da se doda

  15. #15
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    sous le soleil
    Posts
    274
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Draga, niti ces ga dobiti koliko ja vidim
    Zasto je to tako? Ja mislim da muskarci ipak fantaziraju da ce, kad tad, te dve devojke sto se ljube (a da su npr. lezbejke) poceti da se pale na njega i da ce na kraju on biti kralj u krevetu a one njegove "sluzkinje"
    A kad vidu dva muskarca samo im je gadno.... To je moja teorija, a ja bi, kao i ti, volela da znam zasto muskarci tako gledaju
    Jer, ako tako jeste, onda je muski ego i mozak nenormalno glup Homosexualno orijentisana osoba ce ostati homosexualno orijentisana, bilo to musko ili zensko, nema tu sta da se doda
    Konacno da neko razmislja kao ja! :P

    Moja neka teorija je da muskarci u CG shvataju gej momke kao neku prijetnju, tj nikad ne bi imali gej momka kao druga. Medjutim, to nije tema ovog topica, nije cak ni BI, nego straight osobe istog pola koje se poljube... shvatam ako ovdje neki forumash kaze da se on nikad ne bi poljubio sa nekim momkom ali zasto je 'gadno' vidjeti dva druga momka kako se ljube a dvije zenske nije gadno?

    Postujem misljenja kao sto kaze Indijanka, da joj je odvratno bilo da su to dvije zenske, bilo da su dva muskarca ali ja sam mnogo liberalnija... Tj nju mogu cak da nazovem homofobicnom (kao sto je i vecina Crnogoraca). Medjutim pitam muskarce (i cure mozda) kojima se svidja da vide 2 zenske ali ne i 2 muskarca kako se ljube- zasto je tako?
    ~Sans toi les émotions d'aujourd'hui ne seraient que la peau morte des émotions d'autrefois~

  16. #16
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Blok5
    Posts
    143
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja sam jednom vido dva papagaja kako se ljube ali nijednom od njih nisam vidio pishuljak...tako da su i papagaji lezbejke,shto navodi na zakljuchak...nemoras da budes lep da bi za mene bio pravi....umetnik u ljubavi,ako si onda mi se javi...pomesaj ove noci crnu i zlaztnu....diraj me usnama po telu i vratu...da znam da tebi pripadam...

    Srbia do Tokia

  17. #17
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    ~Pakao...u Srcu Raja~
    Posts
    690
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by La_bambola
    Quote Originally Posted by InDiJaNkA
    Sve shto se desi medju licima suprotnih polova mogu da shvatim.Ali...dvije zhene??Dva mushkarca??Kazhu da svako ima pravo na slobodu u izboru.Meni je to na granici bolesti....
    I AGREE :roll:
    I jos jedno AGREE! To tzv. experimentisanje na zurkama pod dejstvom alkohola mi je totalno gnusno! Nije bitno da l` se ljube dvije cure ili dva muskarca .. to je apsolutno isto i nevazno uostalom!
    Nemam nista protiv gay ljudi ( ko voli nek izvoli ) al` moj stav prema njime je NIJE BOLEST,AL` UMIJE DA BOLI ! - ko razumije , razumije :?

  18. #18
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    UnDeRgRoUNd
    Posts
    3,253
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by CGorka
    Ljubila se s drugom, vidjela druga dva da se ljube. Vise mi je to bila fora i kick kad sam bila mladja... Sad me malo sta iznenadjuje :twisted:
    Radim samo ono sto se mani svidja, bez obzira na to sto drugi rade
    al' ovo je i bilo pitanje za djecke...
    ja kad bi ih vidio prebio bi ih ka macke! pa sve po usima mater im njihovu!!!
    Viktorija Badza! um zu sehen,dich nacktauf dem Nordpol !

  19. #19
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    U Njegovom srcu...
    Posts
    1,379
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ah isto je to ljudi...isti pol je isti pol.Mozhda je samo gadnije kad su mushkarci u pitanju...ali i dalje smatram da je jednako bolesno!
    "...patim zbog osoba kojima sam poklonila svoje srce i uvidjam da oni koji su dotakli moju dushu nisu uspeli da probude moje telo, a oni koji su doticali moje telo nisu uspevali da dosegnu do moje dushe. “

  20. #20
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A sta ima nenormalno u tome da se dvoje ljudi ljubi? Nenormalno je kad se biju, muce, masakriraju, izivljavaju, ubijaju... A ko se ljubi, kako, zasto, kada, gdje itd. savrseno je normalno, stvar ukusa i sklonosti. Ne kapiram ljude koji bi da mlate one koji se ljube. 8)
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  21. #21
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    in the middle of everything
    Posts
    1,693
    Thanks Thanks Given 
    18
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    svi imaju pravo da rade shta hoce...mozhda bi vrijedilo probati...mene to chak i zabavlja...ipak, volim pozorishte ali ne u svojoj kuci 8)

  22. #22
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    I'm here to spread love all over the world!
    Posts
    5,020
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa jesu li se poljubili ti tvoji drugovi?

  23. #23
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    BeTTwEn The Wa||eS
    Posts
    567
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pazi...Meni su drugovi ovako pricali...Mada ja pizdim od te price...tipa... :
    "Devojke mogu i da mi se jebu pred ocima...pridruzio bi im se,a gay momke bi izubijao..samo da ih vidim"
    Po meni je,pazi to je isto.. :?
    Samo..... :shock: evo nesto kao objasnjenje...
    Kao...Zene su im nezne,emotivne...I to ih pali pa im ne smeta da se ljube ili sta vec...
    Dok kao ne mogu da zamisle dva momka...Jer su grubi,kruti...
    A i kako mogu da se sloze sa tim...kad ce onda i njih proglasiti za *****e...a to im svakako ne bi odgovaralo
    ...I`m A LiTl|E RuNaWay...DaDdy'S GiR|...
    I`m Miss Milkie**>And I am prude on it... :ass: :finger:

  24. #24
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    sous le soleil
    Posts
    274
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NiNaNiCa^
    Pazi...Meni su drugovi ovako pricali...Mada ja pizdim od te price...tipa... :
    "Devojke mogu i da mi se jebu pred ocima...pridruzio bi im se,a gay momke bi izubijao..samo da ih vidim"
    Po meni je,pazi to je isto.. :?
    Samo..... :shock: evo nesto kao objasnjenje...
    Kao...Zene su im nezne,emotivne...I to ih pali pa im ne smeta da se ljube ili sta vec...
    Dok kao ne mogu da zamisle dva momka...Jer su grubi,kruti...
    A i kako mogu da se sloze sa tim...kad ce onda i njih proglasiti za *****e...a to im svakako ne bi odgovaralo
    Hhehehe svidja mi se ovaj odgovor
    Cinjenica je da se mnogi mushki loze na dvije cure koje se ljube, dok se nijedna cura ne lozi na dva mushka koja se ljube (ako pogrijeshih u ovoj izjavi, neka se ta javi).
    ~Sans toi les émotions d'aujourd'hui ne seraient que la peau morte des émotions d'autrefois~

  25. #25
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    BeTTwEn The Wa||eS
    Posts
    567
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ma ja se sa tim slazem...
    Ovde to sve vise postaje normalno... :shock: Sto ne kazem i da je dobro :evil:
    Bas sam posmatrala tudje face kad vide tako nesto...
    Na devojke "balave" svi...Pa i one same... :?
    A momci...svi samo spuste glavu...Ili ih neko izubija...
    Uglavnom ne prodju ne propraceni citavim nizom freaky pogleda :wink:

    Ovo je rekao i jedan moj drug...koji je iz te hmm..."sorte":
    ČOVEK SE NE SME NIČEGA PLAŠITI,NITI SME DA SMATRA ZA ZABRANJENO IŠTA ŠTO DUŠA U NAMA ŽELI.

    A videh to sad jos negde... :oops:
    ...I`m A LiTl|E RuNaWay...DaDdy'S GiR|...
    I`m Miss Milkie**>And I am prude on it... :ass: :finger:

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •