Results 1 to 11 of 11

Thread: Slatke male(velike) ludosti :)

  1. #1
    Join Date
    May 2004
    Location
    Kotor, Montenegro, Montenegro
    Posts
    3,774
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Red face Slatke male(velike) ludosti :)

    Moderatorima stvarno unaprijed izvinjenje ako je tema vec bila al uzasno sam lijena nocas da kopam arhivu
    E pa ovako dragi moji,ono sto me zanima i zbog cega odlucih nocas da otvorim ovu temu jeste kakve ste sve ludosti pravili zbog vase ljubavi,simpatije i sl.?
    Znate vec imate svoje uobicajeno ponasanje i niko od vas ne bi ocekivao da s obzirom na taj temperament napravite nesto takvo da odstupite od svog standardnog ponasanja...sta ste napravili za tog nju/njega ...dok ste pokusavali da mu privucete paznju,vratite ga natrag i slicno ...znaci all damn ludosti included
    Imate neprijatelje? Odlicno! To znaci da ste se borili za neki sopstveni stav u zivotu!

  2. #2
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Mislim da je ta tema bila ali da je vec odavno u naftalinu tako da ti se dozvoljava da otvoris novu,pa nek stoji



    "Tiha voda brijeg roni..."

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljubotinj - Rijechka nahija
    Posts
    6,406
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Pa slatko mi je recimo od skorije neshto kad koza dodje po mene
    (to se mi tepamo tako "KOZO" obostrano ) svojim autom
    pa onako dok vozi ja sa suvozachevog sjedista navalim da joj upalim svaki prekidac u auto
    tipa brisache, sva 4 zmigavca, grijanje, pritiskam joj rukom desnu nogu tako da nekontrolisano dam autu gas
    u momentu kad ne treba a ona se buni NNEEE NEEE NIKOOOO
    i sve gasi i vozi u isto vrijeme a ja ga ponovo palim kad udjemo u krivinu dok mi ne bude zao
    i prestanem hihihihihihihihii

    Bice toga josh samo da se sjetim

  4. #4
    Join Date
    May 2004
    Location
    Kotor, Montenegro, Montenegro
    Posts
    3,774
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    N-I-K-O stvarno si stetan
    Sto se mene licno tice najsvjezija slatka ludost je da doticni gospodin ozbiljni je paostao zesce neozbiljan kao kakav kokotic kad sam dje blizu i npr. znam da ima obaveza u to doba na drugom mjestu i umjesto da bude gdje treba evo ti njega dje je cuo mene ili neku od mojih drugarica da cemo biti pa makar bilo cisto da proseta nam pred nos ako nista drugo.
    Imate neprijatelje? Odlicno! To znaci da ste se borili za neki sopstveni stav u zivotu!

  5. #5
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,671
    Thanks Thanks Given 
    569
    Thanks Thanks Received 
    77
    Thanked in
    51 Posts

    Default

    Bash ti je shtetan taj dotichni Znam, mozes ti to bolje Vikky
    If at first you don't succeed, skydiving is not for you.

  6. #6
    Join Date
    May 2004
    Location
    Kotor, Montenegro, Montenegro
    Posts
    3,774
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Emill View Post
    Bash ti je shtetan taj dotichni Znam, mozes ti to bolje Vikky
    Emile ja lijepo napisah najsvjezija ludost Jer jeste ludost jer u to vrijeme bi trebao da je na drugi kraj grada,i dovodi radno mjesto u pitanje s obzirom koliko boravi van istog Slatko mi je jer je on inace ozbiljko totalni ...pa s ovim"ispadima" lici na malo dijete...
    a kad vec oces da kopam po proslosti ....
    Ljeto,aktuelno cirkulisanje jahtama po moru i tralala ...uglavnom tom momku vec dugo vremena sve govorim ok otici cemo na kafu i ne odemo...jedan dan dogovorimo drustvo da se skupi i tako da odmaramo uz obalu cg primorja...ostatak druzine vrati kuci kasno popodne taman ce sunce da zalazi...i upali motor i pravac pucina ja se mislim wtf? sto cemo sad na sred mora ....kad vadi shejker i cini " oce li gospodjica hladni ili topli nes ? " ja u smjeh a on ce "a kad neces na lijep nacin da popijemo tu kafu ja sam evo nasao jos ljepshi" :P

    ps. ne ceraj me dalje da kopam
    Imate neprijatelje? Odlicno! To znaci da ste se borili za neki sopstveni stav u zivotu!

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljubotinj - Rijechka nahija
    Posts
    6,406
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Slatko mi je i to kad setamo jedno pored drugog pa kad je udarim drugom nogom
    odpozadi u guzicu i napravim se sasav ka da je nisam ja udario (ako znate na shto mislim)
    a ona se okrene za momenat i onda shvati da sam to ja pa ufati trchanje zamnom da mi vrati

    Ili kad na se na sred ulice okrenem puT nje i ufatim da pravim tobosh ljubomornu scenu pa pochnem da vichem na nju
    "MOLIMMM??? DJE SI BILA SINOOOOC? SKIM SI BILA,LLLaaaaZZZZEEESSS.CIJELU NOC KUCI NISI DOSHLA SAMO SKITAS" ,
    a ona ne zna shto je snadje i taman kad shvati da se zajebavam vec je dobri dio naroda pocheo da gleda u nas pa
    kad pochne da bjezi od mene da je onaj narod ne gleda ahahahahahahaahahaha "nemoooj NIko, NIKOOOO KUKU MENEE
    OVAJ NAROD ME GLEDAAAA", a ja sve idem za njom i vichem: "STANI OVAMO,STOBOM PRICHAM, TII TIIIII SHTO BJEZIS" hihihihihhi
    Last edited by N-I-K-O; 19-04-09 at 16:04.

  8. #8
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    In his arms. ♥
    Posts
    6,768
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    kako vec pomenuh zgradu na drugom topicu, jednom kada smo bili na krovu zgrade, uzeo me u narucje i drzao preko ograde, tj. bukvalno sam visila sa osmog sprata i on me jos pita: vjerujes li mi?! aaaaaa, htjela sam ga udavit...

    isto tako smatram ludoscu kada me ubjedjivao da vozim motor ili auto a ja veze nemam i umirem od straha... a on totalno smiren dok ja vozim a ni sama ne znam sto radim i kako cu reagovat svakog momenta...


    bilo je bas dosta ludosti...nego ko ce to sve pominjati sad
    Zavoleli smo se, ponešto pseći i svetački.
    Zakovali se jedno u drugo klanfama zuba.

  9. #9
    Join Date
    May 2004
    Location
    Kotor, Montenegro, Montenegro
    Posts
    3,774
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by puppy View Post
    kako vec pomenuh zgradu na drugom topicu, jednom kada smo bili na krovu zgrade, uzeo me u narucje i drzao preko ograde, tj. bukvalno sam visila sa osmog sprata i on me jos pita: vjerujes li mi?! aaaaaa, htjela sam ga udavit...
    I ja od ove situacije imam traume
    Imate neprijatelje? Odlicno! To znaci da ste se borili za neki sopstveni stav u zivotu!

  10. #10
    Join Date
    May 2004
    Location
    Kotor, Montenegro, Montenegro
    Posts
    3,774
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Moodo odnosi se na ludosti dok je faza muvanja,veze itd znaci izmedju dvoje koji su vise nego drugari Mada ajd moze i drugarske dako se raspricate djavoli vas ponijeli...reko bi covjek niko ne zivi nema dozivljaja
    i ps. nismo ja i puppy kreteni nego oni dvojica koji nam to napravise alooo!
    Imate neprijatelje? Odlicno! To znaci da ste se borili za neki sopstveni stav u zivotu!

  11. #11
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Molim da se vratimo temi, za pricu imate pm ili chat.
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Slatke izjave ljubawi...
    By ^m00dO_oD_kOlJiBrIyA^ in forum Ljubav
    Replies: 15
    Last Post: 15-05-09, 16:40
  2. Male LAN igre ;)
    By Undead in forum Game Server CG
    Replies: 19
    Last Post: 17-01-07, 00:26
  3. Male nacije su karikatura istorije
    By Beranac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 10
    Last Post: 04-02-05, 18:27
  4. Male sugestije
    By M in forum Religija i filozofija
    Replies: 1
    Last Post: 20-04-04, 17:50

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •