Results 1 to 3 of 3

Thread: Tejt Galerija

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default Tejt Galerija

    Poslije izvanrednih recenzija Tejt Galerije u Londonu i djela americkog umjetnika Brusa Naumana u Dejli telegrafu dodjoh na ideju da bi se i ovaj prostor mogao tamo predstaviti pod radnim naslovom Praznina koja nas okruzuje. Multidisciplinarna prezentacija, ili kako se moderno kaze, perfomans bi se sastajao u prezentaciji tekstova Vidoja, Jadze, Njegusa, Kosta i drugova. Uvodnu rijec na otvaranju bi imala Aellita, a finansijsku potporu za projekat bi obezbijedio veliki donator iz Teksasa
    Kako_poslati_pare.
    Internet prezentacija bi bila povjerene timu link_imam_razum_nije_vazan. Svaki predlog i prijedlog je dobro dosao jer ovo je samo javna rasprava ili program u nacrtu.
    Obzirom da se Zippy ljetos ispraktikovala cuvajuci stado po Krnjoj Jeli i Sinjajevini predlazem da bude zaduzena za bezbjednost ovih nasih umjetnika.

  2. #2
    Join Date
    Sep 2004
    Posts
    60
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E sad i ti nasao o prazninama da pricas? :shock:
    Onda bi ti uzeo i prvu i drugu nagradu za to tvoje malo glavice i za taj tvoj maternji r(i)jecnik!

    Kad ces nam reci iz koje knjige ucis maternji? :?
    Po tvom piskaranju bih rekao da je jos pisu!!Za tu knjigu mozda uzmes i trecu nagradu za najvecu prazninu!

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    zippyland
    Posts
    1,187
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zahvaljujem se na ukazanom povjerenju Hari ali nemam kad! Kome da ostavim ovo stado sto od ljetos cuvam? Mozes ti to i sam :wink:
    mirisnih mi latica, biti ce very nice!



    DOLJE VLADA!!!!
    VRATITE NAM JAGNJECE BRIGADE!!!!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •