Page 6 of 7 FirstFirst ... 234567 LastLast
Results 126 to 150 of 154

Thread: PARTIZAN - CRVENA ZVEZDA, 123. "veciti derbi"

  1. #126
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    p.f.c. belgrade
    Posts
    3,025
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pa dobro, evo cigani zadovoljniji bodom, od nas... utakmica teski smor, zvezda imala 2 zicera (Pantelic i Zigic), mi nekoliko polu-sansi, ali sve u svemu - 0:0 jedini realan rezultat... Ne mogu da kazem da se nisu kidali po terenu, borili su se stvarno kao nikad do sada, ali dzaba sve kad golova nema, a sanse se broje na prste...
    Sve kao i proteklih godina: mi smo imali loptu i dolazili lako do 20m od gola i tu zavrsavali sve napade... Zvezda je centar prelazila samo iz kontre, ali zna se kakve su kontre zvezde protiv nas - pola gola... ovog puta - 0:0... kakve su sanse imali, mozemo da budemo zadovoljni poslije svega, ali uopste, ocaj zivi, ne znam da li sledeci put da izadju s petlicima, pa mozda ih dobijemo...
    jedino je nas trener doktorirao poznavanje italijanskog fudbala i na tome mu svaka cast - ovako ocajnoj zvezdinoj odbrani suprotstavio je samo Boju, koji se mucenik ubio protiv 3 stopera... a da je imao mozga, mogao je da vidi kako se igra protiv ove odbrane - posaljes 2 spica da ih non-stop jure i bisevac ili miladinovic (koji ovog puta nije igrao) grijese sto odsto... ali tuzno je to ako mi s tribina i iz loze znamo bolje da postavimo taktiku od vrlog Trapa...

  2. #127
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Beograd
    Posts
    944
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pokisao sam kao p***a!! :evil:
    Kiša (koja je naravno stala pred kraj) mi je stalno padala direktno u facu. To su grobari namjerno konstruisali stadion tako da i vremenske prilike budu protiv nas

    derbi loš za popizdit!
    sve je bilo osrednje ili slabo.. navijanje, igra, rezultat... i kod jednih i kod drugih.
    Žigić je mogao da donese pobjedu. **** ga, nije. Ovu utakmicu na televiziji ne bih gledao ni 10 min. Lošeeeee..
    Nadam se da ne mislite i dalje da imate bolji tim.
    I vidjelo se na kraju kad su igrači zvezde došli da pozdrave navijače, dok su partizani samo prošli u tunel...

    Prvi put sam sad bio na JNA i grobari moram vam reći stadion vam je loš
    Baš sam se sjetio zbog ove kiše onih priča o europskom stadionu a la ajaxova arena, sa pokretnim krovom i ostalim čudima. Šta bi sa tim?
    Trebalo nam je dobrih 40-50 minuta da uđemo jer su stavili neke jebene ograde i puštali na kašičicu... drugi put do autokomande razvucite :roll:
    Kerovi su u toj gužvi ispalili par nekih dimnih qraca, ali osim toga sve je bilo prilično opušteno.. nikakve frke nije bilo ni prije ni poslije..
    ex-ShaggWell
    his wings no longer denied...

    Moji spermatozoidi su brži od vaših crnih limuzina.

  3. #128
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    p.f.c. belgrade
    Posts
    3,025
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dylan|stark
    I vidjelo se na kraju kad su igrači zvezde došli da pozdrave navijače, dok su partizani samo prošli u tunel...

    Prvi put sam sad bio na JNA i grobari moram vam reći stadion vam je loš
    Baš sam se sjetio zbog ove kiše onih priča o europskom stadionu a la ajaxova arena, sa pokretnim krovom i ostalim čudima. Šta bi sa tim?
    Trebalo nam je dobrih 40-50 minuta da uđemo jer su stavili neke jebene ograde i puštali na kašičicu... drugi put do autokomande razvucite :roll:
    Kerovi su u toj gužvi ispalili par nekih dimnih qraca, ali osim toga sve je bilo prilično opušteno.. nikakve frke nije bilo ni prije ni poslije..
    pozdravili su i nasi igraci navijace, ali nisu otisli do ograde da se izljube sa njima...
    ako je nas stadion los, sta je s onom vasom septickom jamom, sto nam trebaju cizme da dodjemo do stadiona kad kisa padne... :P
    izgradicemo tu arenu isto kad i vi vasu - nikad...

    a to za pretres, jebiga, nije do Partizana, vec su se panduri nesto pomamili... nama je na CHL trebalo po sat vremena da udjemo, a kad je bio Real umalo ne docekasmo pocetak napolju...
    malo nekih frkica je bilo poslije tekme, po gradu, uglavnom oko autobuske i zeljeznicke, ali nista znacajno...

  4. #129
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,263
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    349
    Thanked in
    180 Posts

    Default

    Meni je bio najsmeniji dostanic koji je u kameru posle utakmice izjavio

    Ovaj bod poklanjamo nasem predsedniku Draganu Dzajicu :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

    Ma ja sam sve rekao ***** ti trenera i sve mali Grubjesic je u svakoj utakmici postizao golove kad je ulazio i sad ga ne pusti...
    Ciric? hehe ne znam sta reci..
    Nas problem odavno je suvise komplikovanje, sredina teren s Ciricem Vukcevicem, TOmicem i Nadjom je previse ljudi moji pa najbolje i da boyu nije izveo pa da lepo uskoci tu Radovic umesto njega..
    4-4-2 cak sa malim Rnicem moze da bude odlicna kombinacija ali neeeeeeeeeeee neeeeeeeeee

    Edit:
    Zaboravih Brnjasa u toj sredini terena
    [size=4]P.F.C. Net Huligani[/size]

  5. #130
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Beograd
    Posts
    944
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zaro
    Ovaj bod poklanjamo nasem predsedniku Draganu Dzajicu :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
    ne seri da je to izjavio??????????????
    kakav seronja!!
    ex-ShaggWell
    his wings no longer denied...

    Moji spermatozoidi su brži od vaših crnih limuzina.

  6. #131
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    p.f.c. belgrade
    Posts
    3,025
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    heh, ali ovo je hit dana by Ratko Dostanic:

    Na drugoj strani, njegov kolega Ratko Dostanic nije krio zadovoljstvo konacnim ishodom meca na nasem stadionu:

    - Kada protiv jednog Partizana izborite nereseni rezultat, na njegovom terenu, logicno je da budete srecni. Obe ekipe igrale su veoma discplinovano i organizovano zato bih 123. derbi ocenio devetkom - rekao je Dostanic.



  7. #132
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,510
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    mislim da oba trenera treba poslat u cosak 7 dana da se stide izjava koje su danas dali!! :roll:

  8. #133
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    CUCE
    Posts
    1,343
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Heh slazhem se sa tobom,al' mozhda bi ih trebalo i malo duzhe tamo zaustaviti....

  9. #134
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Beograd
    Posts
    141
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jos jedna velika 0, u svakom pogledu!
    Nisam zadovoljan igrom uopste, iako su se pojedinci trudili (recimo, crnci su bili dosta borbeni), a Trapatonijeve poteze ne bih ni komentarisao! Cim sam vidio da pocinjemo sa jednim napadacem, jasno mi je bilo da nema tu pobjede... Srdjan se prepao samo tako, ocekivao sam da ce njegov ulazak nesto promijeniti, ali...

    Tuzno, tuzno...
    vaj daz maj hart fil sou bed

  10. #135
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,834
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja samo kratko,posto nemam puno vremena:
    prije utakmice bih prihvatio bod a na kraju nisam bio zadovoljan.mogli smo da dobijemo iako je partizan imao inicijativu u vecem dijelu tekme.
    ipak smo mi bili ti koji su imali sanse...no dobro,cekamo vas na marakani :twisted:
    e i grobari,koji je ovo derbi da nam niste dali gol? 5,6?
    nece ga disljenkovic primat od vas kako je krenulo...

    (ovaj post iznad bi trebalo izbrisati da se ne bi pocinjala bezpotrebna svadja i vrijedjanje,ja cu prvi da se uzdrzim od toga,sad pa ubuduce)
    zivjeli!
    Alan Durban quote from 1980 - “If you want entertainment, go and watch clowns”.

  11. #136
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    04°08'15.00"N 16°23'42.00"E
    Posts
    4,569
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja ne znam sta ste drugo ocekivali,rekoh da ce bit ****** utakmica i da ce se zavrsit 0-0,da sam se kladio bilo bi drugacije,ipak je to nasa liga bolje ne moz ni ocekivat...

  12. #137
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljutice Bogdana 1a
    Posts
    2,681
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sofronije
    heh, ali ovo je hit dana by Ratko Dostanic:

    Na drugoj strani, njegov kolega Ratko Dostanic nije krio zadovoljstvo konacnim ishodom meca na nasem stadionu:

    - Kada protiv jednog Partizana izborite nereseni rezultat, na njegovom terenu, logicno je da budete srecni. Obe ekipe igrale su veoma discplinovano i organizovano zato bih 123. derbi ocenio devetkom - rekao je Dostanic.


    9-kom? Ponosni smo svi sto imamo takvog strucnjaka na klupi... :roll:
    U prilog mu ide i podatak da mu je mudrinic (ili kako se vc zove) igrao od pocetka, a potpis'o je prije dva dana za Zvezdu... pa da je Rivaldo u pitanju, razmislio bi dal' da ga bacim u vatru!!
    A na klupi Basta, Jankovic... ccc, klipan jedan!
    Samo za tebe, uvek uz tebe...
    u svoje loše dane volim gristi sam, piti i lutati po krčmama...

  13. #138
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    p.f.c. belgrade
    Posts
    3,025
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    detalj koji je meni promakao, ali nije kolegi:

    neki igraci Partizana i Zvezde su na kraju tekme razmijenili dresove!!!

  14. #139
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    1,454
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    sve ste vec rekli
    ali moram samo ovim prognozerima mal da se :lolblue:

  15. #140
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    p.f.c. belgrade
    Posts
    3,025
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NETMAN
    sve ste vec rekli
    ali moram samo ovim prognozerima mal da se :lolblue:
    e jeste goMna... sto se smijete ljudima koji su prognozirali, budite ljudi pa i vi to uradite, a ne samo da se smijete iza coska poslije kad promase...
    ja ovaj put nista nisam prognozirao i zato se ne smijem nikom... U stvari smijem se, jer se sjecam koliki mi je bio brat kad smo zajedno sa juga gledali poslednju nasu pobjedu, a juce je bio na istoku sa JF i opet - corak... :?

  16. #141
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,834
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by B_B_R_S__B_O_Y
    Bogomi mi sve mirise na 0:0,i bice jos gori derbi od onih od proletos.
    e ovo je prognoza za 10q
    Alan Durban quote from 1980 - “If you want entertainment, go and watch clowns”.

  17. #142
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Eo, kasnim malo... al' evo da napisem kratko nesto...
    Ocajna utakmica... najNEpopularniji rezultat 0-0... nikakve sanse... i iskreno sam ljut na vermeza i njegovu taktiku... Ubistvo ! Izjave su :lolblue: , ali ostaje rezultat koji se pishe u istoriju.... kad cemo ih dobit ? Na Marakanu - nikad... na JNA - ??? Ne znam jeli Zvijezda ikad imala slabiju ekipu od ove, i mi opet nismo mogli nista... ao :?

  18. #143
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    p.f.c. belgrade
    Posts
    3,025
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    rekoh Giletu i prije i poslije derbija - sledeci put da dovedete petlice, inace nestade smisao derbija... :roll:

  19. #144
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,616
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kefalo
    good kolko imas godina? Sjecas li se kad ste nas zadnji put dobili?? Izvini ali ja protivu vas imam vazda razloga da budem siguran u dobar rezultat!! zASTO? Odgovor pronadji u mojem drugom pitanju ...
    Mislim da imam godina koliko i ti, ako ne i vise. Zaboravio sam kad smo vas zadnji put dobili, znam da je to bilo prije 3 ipo godine, ali se ne sjecam rezultata.
    Dok god budemo imali Trapa a klupi, imas potpuno pravo da budes siguran da vas necemo dobit. :wink:

  20. #145
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,616
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sto se tice derbija, gledao sam srecom samo drugo poluvrijeme. Tuga od utakmice. Kad sam vidio ko nam igra u spicu, sve mi je bilo jasno.
    Sa jednim spicem igrat kuci sa Zvezdom??? :cry: Sa onom ekipom treba da igramo na marakani, ali dje kuci...
    Vidjelo se isto koliko fali Ilic. Cirica i Tomica bi odmah poslao u penziju... Dobri su oni, ali samo neka su zdravo. :roll:
    Uh, ne znam sto vise da kazem. Mozda.... VERMEZE ODLAZI!!!!!!!!!

  21. #146
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,834
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by good
    Quote Originally Posted by kefalo
    good kolko imas godina? Sjecas li se kad ste nas zadnji put dobili?? Izvini ali ja protivu vas imam vazda razloga da budem siguran u dobar rezultat!! zASTO? Odgovor pronadji u mojem drugom pitanju ...
    Mislim da imam godina koliko i ti, ako ne i vise. Zaboravio sam kad smo vas zadnji put dobili, znam da je to bilo prije 3 ipo godine, ali se ne sjecam rezultata.
    Dok god budemo imali Trapa a klupi, imas potpuno pravo da budes siguran da vas necemo dobit. :wink:
    2:1,za nas strijelac Drulic a za vas ne znam :P
    BTW.sto si prognozirao 2:0 kad imate Trapatonija ?
    just kiddin'...
    Alan Durban quote from 1980 - “If you want entertainment, go and watch clowns”.

  22. #147
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    1,454
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by good
    Sto se tice derbija, gledao sam srecom samo drugo poluvrijeme. Tuga od utakmice. Kad sam vidio ko nam igra u spicu, sve mi je bilo jasno.
    Sa jednim spicem igrat kuci sa Zvezdom??? :cry: Sa onom ekipom treba da igramo na marakani, ali dje kuci...
    Vidjelo se isto koliko fali Ilic. Cirica i Tomica bi odmah poslao u penziju... Dobri su oni, ali samo neka su zdravo. :roll:
    Uh, ne znam sto vise da kazem. Mozda.... VERMEZE ODLAZI!!!!!!!!!
    a sto ti smeta vermez?
    nije dobio derbi? pa sta? nije ni mateus nikada pobijedio pa ste igrali ligu sampiona, zar ne?
    on je htio da nas dobije iskustvom na sredini terena.

  23. #148
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,616
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A i pojedini od vas su prognozirali da cete nas vi dobit... :roll:

  24. #149
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljutice Bogdana 1a
    Posts
    2,681
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sofronije
    U stvari smijem se, jer se sjecam koliki mi je bio brat kad smo zajedno sa juga gledali poslednju nasu pobjedu, a juce je bio na istoku sa JF i opet - corak... :?
    Hahahha... :mrgreen:
    Jutros sam procito kod Zara na bet forumu jednu slicnu izjavu, prekino sam se...

    Quote Originally Posted by Jelic Ban
    Quote Originally Posted by Jordan
    GL :wink:
    Partizan - Crvena zvezda... 2:0
    Jordane moj dobri, evo sad citam ovo tvoje i smesno mi dodje.
    Kad se poslednji put ovo desilo ja sam ti isa u peti osnovne, a sad mi je cetrdeseta :crazy: :crazy: :crazy:
    ...
    Samo za tebe, uvek uz tebe...
    u svoje loše dane volim gristi sam, piti i lutati po krčmama...

  25. #150
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,834
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by good
    A i pojedini od vas su prognozirali da cete nas vi dobit... :roll:
    pa ta prognoza je svakako bila bliza od bilo koje u kojoj ste vi postigli vise golova od nas.
    Alan Durban quote from 1980 - “If you want entertainment, go and watch clowns”.

Page 6 of 7 FirstFirst ... 234567 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •