Results 1 to 8 of 8

Thread: Pomocnik ministra napao policajce

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor, SCG
    Posts
    1,366
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Pomocnik ministra napao policajce

    Podgorica -- Pomoćnik ministra policije Crne Gore Abid Crnovršanin verbalno je napao policajce u Bijelom Polju i prijetio im otkazima.

    Policajci su, kako pišu podgoričke "Vijesti", u noći između subote i nedelje priveli njegovog sina Jasmina, koji je u pijanom stanju napravio saobraćajni prekršaj, a potom vređao policajce. Jasmin je priveden, a njegov otac je potom stigao i kritikovao policajce zbog privođenja njegovog sina, koji je odbio da se podvrgne alko-testu.

    Unutrašnja kontrola MUP Crne Gore treba da ispita slučaj.

    Abid Crnovršanin je funkcioner Socijademokratske partije, članice vladajuće koalicije u Crnoj Gori.

  2. #2
    Join Date
    May 2004
    Location
    Bremen
    Posts
    1,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Re: Pomocnik ministra napao policajce

    Quote Originally Posted by Janko23
    Podgorica -- Pomoćnik ministra policije Crne Gore Abid Crnovršanin verbalno je napao policajce u Bijelom Polju i prijetio im otkazima.

    Policajci su, kako pišu podgoričke "Vijesti", u noći između subote i nedelje priveli njegovog sina Jasmina, koji je u pijanom stanju napravio saobraćajni prekršaj, a potom vređao policajce. Jasmin je priveden, a njegov otac je potom stigao i kritikovao policajce zbog privođenja njegovog sina, koji je odbio da se podvrgne alko-testu.

    Unutrašnja kontrola MUP Crne Gore treba da ispita slučaj.

    Abid Crnovršanin je funkcioner Socijademokratske partije, članice vladajuće koalicije u Crnoj Gori.
    Dje si iskopo ovu vijest, Sta je to uradio Jasko pa su ga priveli? Kako nijesam za to cuo a sa njim se druzim vec duze vrijeme jadan.
    I treba da im prijeti otkazima kad su obicna telad bez ikakvog razloga maltretiraju vozace. Prije 2-3 mjeseca su mi sve prehrkali po autu kao fora dojavljeno im nesto. Pih zgadi mi se od njih kad ih vidim.
    Abide samo naprijed, otpusti gamad.

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    734
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Добродошли у Монте Негро!
    Brzi Oct 14, 2004 10:50 am
    Pa imas sada veci izbor! SRBIJA ILI ALBANIJA, u C.Goru nema mjesta vise za Srbomrzce/ dosoje kraj.

  4. #4
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Germany
    Posts
    2,261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Savindan
    Добродошли у Монте Негро!
    Znas li ti ,Savindane,sta se desava po Srbiji? :?

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dobrusky
    Quote Originally Posted by Savindan
    Добродошли у Монте Негро!
    Znas li ti ,Savindane,sta se desava po Srbiji? :?
    cvjeta demokratija

  6. #6
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Holland
    Posts
    842
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Re: Pomocnik ministra napao policajce

    Quote Originally Posted by Janko23
    Podgorica -- Pomoćnik ministra policije Crne Gore Abid Crnovršanin verbalno je napao policajce u Bijelom Polju i prijetio im otkazima.

    Policajci su, kako pišu podgoričke "Vijesti", u noći između subote i nedelje priveli njegovog sina Jasmina, koji je u pijanom stanju napravio saobraćajni prekršaj, a potom vređao policajce. Jasmin je priveden, a njegov otac je potom stigao i kritikovao policajce zbog privođenja njegovog sina, koji je odbio da se podvrgne alko-testu.

    Unutrašnja kontrola MUP Crne Gore treba da ispita slučaj.

    Abid Crnovršanin je funkcioner Socijademokratske partije, članice vladajuće koalicije u Crnoj Gori.
    Sumnjivo mi ovo saopstenje.Za Deja ispricase odmah sve,cak pricase i vise no sto je bilo.A za ovoga Jasmina samo saobracajni prekrsaj u pijanom(ne pripitom)stanju.Niti koji je prekrsaj,a nista ni o promilazi tog pijanog stanja.Sad sto Jasko ima tatu koji nece da trpi nekog tamo pandura je malo skakljivo.
    Sa druge strane kazne za djecu ministara ili pomocnika ministara bi trebale biti iste kao i za ostale gradjane.
    Sami Crnogorci, i niko vise, odlucice slobodno, zakonskim putem, o buducnosti Crne Gore, koja ce, uvjeren sam, biti dostojna svoje proslosti

  7. #7
    Join Date
    May 2004
    Location
    Bremen
    Posts
    1,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Re: Pomocnik ministra napao policajce

    Quote Originally Posted by MK_NL
    Quote Originally Posted by Janko23
    Podgorica -- Pomoćnik ministra policije Crne Gore Abid Crnovršanin verbalno je napao policajce u Bijelom Polju i prijetio im otkazima.

    Policajci su, kako pišu podgoričke "Vijesti", u noći između subote i nedelje priveli njegovog sina Jasmina, koji je u pijanom stanju napravio saobraćajni prekršaj, a potom vređao policajce. Jasmin je priveden, a njegov otac je potom stigao i kritikovao policajce zbog privođenja njegovog sina, koji je odbio da se podvrgne alko-testu.

    Unutrašnja kontrola MUP Crne Gore treba da ispita slučaj.

    Abid Crnovršanin je funkcioner Socijademokratske partije, članice vladajuće koalicije u Crnoj Gori.
    Sumnjivo mi ovo saopstenje.Za Deja ispricase odmah sve,cak pricase i vise no sto je bilo.A za ovoga Jasmina samo saobracajni prekrsaj u pijanom(ne pripitom)stanju.Niti koji je prekrsaj,a nista ni o promilazi tog pijanog stanja.Sad sto Jasko ima tatu koji nece da trpi nekog tamo pandura je malo skakljivo.
    Sa druge strane kazne za djecu ministara ili pomocnika ministara bi trebale biti iste kao i za ostale gradjane.
    Ma to je cista dezinformacija, ja znam Jaska odlicno tip je sasvim OK ne poziva se na oca nikad, cak ga je strase od policije nego sto je mene.
    Nebi Abid tek tako postupio bez nekog opravdanog razloga ko zna sta je murija radila Jasku pa je doslo do toga, znam da bez nekog veeeeeelikog razloga nije bilo to sto jeste.
    Dobicete informaciju o svemu veceras ako se budem gledao sa njim, bas cu ga pitat.

  8. #8
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    431
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •