Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 25 of 29

Thread: monetova akcija sa besplatnim minutima

  1. #1
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    PG
    Posts
    140
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default monetova akcija sa besplatnim minutima

    ....ovako....bilo je za vaucer od 5e dobijas 30 besplatnih minuta unutar 67 mreze, za 10e 80 min, za 20e 300 min....e sad kad su rekramirali ovo nidje nisu rekli da ti minuti moraju da se potrose u roku od mjesec dana inace se ponistavaju.....Poenta ove price je da su me nacerali da uzmem onaj vaucer od 20, uspio sam da potrosim 100 besplatnih a ovo ostalo su mi pocistili. Ova kompanija me sve vise i vise razocarava....kako vrjeme prolazi sve su vise i vise gramzivljiji, mnogo vise brinu o svom racunu nego o korisnicima njihovih usluga t.j. 80% naspram 20%....u zadnje 2 god napravili su nekoliko poteza.....za toliku kompaniju isuvise niski. 7 god koristim njihov broj koji cu da zamjenim sa nekom od dvije mreze koje vise paznje poklanjaju korisnicima.

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    mislim da je tvoja krivica, jer kad provjeravas koliko ti je minuta ostalo, jasno ti pise do kad mozes da iskoristis te minute, tj poruke sada, a cini mi se (nisam siguran) da kad se ukuca vaucer da pise da traje mjesec dana, a i svudje je bila ta informacija mjesec dana traje
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    11,702
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    234
    Thanked in
    177 Posts

    Default

    Sve fino pise http://www.t-mobile.me/Main.aspx?id=...rika=502&tip=1


    Provjera preostalih poruka
    U svakom trenutku možeš znati sa koliko besplatnih SMS-ova raspolažeš. Ukucaj *122*1# i pritisni OK/tipku za pozivanje. Informacija stiže na displej mobilnog telefona.
    Besplatni SMS-ovi važe 30 dana od momenta dopune. Ove poruke ne važe u romingu. Akcija se ne odnosi na dopunu prepaid-a sa postpaid računa (Pošalji mi kredit, Ritam klub dopune).

    Kontakt centar 1500, besplatan broj.

  4. #4
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,133
    Thanks Thanks Given 
    2,238
    Thanks Thanks Received 
    2,412
    Thanked in
    1,242 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by finder View Post
    ....ovako....bilo je za vaucer od 5e dobijas 30 besplatnih minuta unutar 67 mreze, za 10e 80 min, za 20e 300 min....e sad kad su rekramirali ovo nidje nisu rekli da ti minuti moraju da se potrose u roku od mjesec dana inace se ponistavaju.....Poenta ove price je da su me nacerali da uzmem onaj vaucer od 20, uspio sam da potrosim 100 besplatnih a ovo ostalo su mi pocistili. Ova kompanija me sve vise i vise razocarava....kako vrjeme prolazi sve su vise i vise gramzivljiji, mnogo vise brinu o svom racunu nego o korisnicima njihovih usluga t.j. 80% naspram 20%....u zadnje 2 god napravili su nekoliko poteza.....za toliku kompaniju isuvise niski. 7 god koristim njihov broj koji cu da zamjenim sa nekom od dvije mreze koje vise paznje poklanjaju korisnicima.
    Pisalo je lijepo samo nijesi čitao
    Ti minuti si išli uz vaučere i mogli su se iskoristiti do 15og marta čini mi se , ako nije bilo što produženo.

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Pisalo je lijepo samo nijesi čitao
    Ti minuti si išli uz vaučere i mogli su se iskoristiti do 15og marta čini mi se , ako nije bilo što produženo.
    neka ne zbunjuj ga
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  6. #6
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    PG
    Posts
    140
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default s

    eeee sad....koliko se sjecam sa reklame.....informisali bi koliko koji vaucer nosi besplatnih minuta i do kad traje akcija ( ovo "do kad traje".....niko nije rekao da poslje tog datuma se brisu minuti )....a ovo je ona fora.....kad kuppujes nesto da dobro pogledas da ne pise jos nedje nesto nekim tamnim zamucenim slovima i niko poslje ne moze da kaze da mu nije navedeno.
    A kad se razumijete u ove stvari, objasnite mi ovo.....uzeo sam pripejd broj ( t.j. 3 kom )...u istom onakvom stanju u kojem sam ih uzeo iz prodavnice ( znaci, ne dirani, ne otvarani, sa onom crvenom naljepnicom sa brojem na njoj ) ubacio sam ih u fioku i kad sam poslje odredjenog vremena htio da ativiram neki od njih dobio sam obavjestenje da sva tri broja koristi neko drugi jer ih nisam aktivirao u odredjenom roku posto sam ih kupio. Eeeee sad, znam za pravilo da od aktiviranja kartice - ubacanja u telefon postoji odredjena validnost ali od momenta kupovine broja....to nisam znao....valjda kad kupim nesto ja olucujem kad cu da ga koristim....to bi isto bilo kao kad bi kupio auto, ne palim ga godinu dana i dodje fabrika i oduzme mi ga zbog toga. Gospoda iz moneta su u ovom slucaju jedan isti proizvod prodali dva puta....

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    hahahha pa pazi svaka kartica ima svoj rok, ako je ne dopunjujes ode i nije to samo kod 67, svaka mreza je tako, meni je tako otisao 69 br koji sam imao od kako su poceli sa pripejdom i nikom nista
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  8. #8
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    PG
    Posts
    140
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default s

    ima svoj rok od kad je ubacis u telefon....jeste, i ako je ne dopunjujes istekne rok....sve si to dobro rekao samo sto su ovdje u pitanju novi brojevi t/j kartice uopste neupotrebljavane i neotvarane

  9. #9
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    176
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by finder View Post
    eeee sad....koliko se sjecam sa reklame.....informisali bi koliko koji vaucer nosi besplatnih minuta i do kad traje akcija ( ovo "do kad traje".....niko nije rekao da poslje tog datuma se brisu minuti )....a ovo je ona fora.....kad kuppujes nesto da dobro pogledas da ne pise jos nedje nesto nekim tamnim zamucenim slovima i niko poslje ne moze da kaze da mu nije navedeno.
    A kad se razumijete u ove stvari, objasnite mi ovo.....uzeo sam pripejd broj ( t.j. 3 kom )...u istom onakvom stanju u kojem sam ih uzeo iz prodavnice ( znaci, ne dirani, ne otvarani, sa onom crvenom naljepnicom sa brojem na njoj ) ubacio sam ih u fioku i kad sam poslje odredjenog vremena htio da ativiram neki od njih dobio sam obavjestenje da sva tri broja koristi neko drugi jer ih nisam aktivirao u odredjenom roku posto sam ih kupio. Eeeee sad, znam za pravilo da od aktiviranja kartice - ubacanja u telefon postoji odredjena validnost ali od momenta kupovine broja....to nisam znao....valjda kad kupim nesto ja olucujem kad cu da ga koristim....to bi isto bilo kao kad bi kupio auto, ne palim ga godinu dana i dodje fabrika i oduzme mi ga zbog toga. Gospoda iz moneta su u ovom slucaju jedan isti proizvod prodali dva puta....
    Cvena naljepnica? Da nije to bio mtel

  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by finder View Post
    ima svoj rok od kad je ubacis u telefon....jeste, i ako je ne dopunjujes istekne rok....sve si to dobro rekao samo sto su ovdje u pitanju novi brojevi t/j kartice uopste neupotrebljavane i neotvarane
    pa valjda i one imaju rok
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  11. #11
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,209
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI View Post
    pa valjda i one imaju rok
    nebi trebalo, al eto sad imaju
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  12. #12
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Homeland
    Posts
    9,120
    Thanks Thanks Given 
    421
    Thanks Thanks Received 
    166
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Stampar View Post
    Cvena naljepnica? Da nije to bio mtel
    crvena naljepnica je jos iz vremenea Moneta,tako da bice da ti je to staro 3-4 godine

  13. #13
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    PG
    Posts
    140
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default s

    o tome se i radi....kakve veze ima jeli staro godinu, dvije, tri.....nebitno je al to je bilo prije god-dvije kad sam pokusao da ih upalim......taj, odjednom, stvoren vremenski rok je to sto mi je zasmetalo

  14. #14
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ima jer posle odredjenog perioda sve te karice kojima je istekao rok se vracaju opet u upotrebu, recikliraju kao
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  15. #15
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    PG
    Posts
    140
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default ss

    aaaa didi, ti si kralj.....recikliraju se kartice koje se aktiviraju pa se isbace iz telefona i vise se ne upotrebljavaju i tu postoji taj rok ( ovo ti treci put pricam....ovo su neupotrebljavane katrice ili brojjevi ). Jel moguce da jos ne kapiras o cemu pricam ili se pravis lud.
    Aj jos jednom da prodjemo citavu temu......sad da izvadim karticu iz telefona i ne upotrjebim je vise....taj broj ce da se reciklira......a sad da podjem i kupim broj i onako neraspakovanog ga odlozim nedje ( ne taknutog ).....taj broj nema niko pravo da "reciklira" jer nije aktiviran. Pokazi mi dje pise to pravilo da kompanija od kad proda broj da ja moram da ga aktiviram u odredjenom periodu?

  16. #16
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,209
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by finder View Post
    aaaa didi, ti si kralj.....recikliraju se kartice koje se aktiviraju pa se isbace iz telefona i vise se ne upotrebljavaju i tu postoji taj rok ( ovo ti treci put pricam....ovo su neupotrebljavane katrice ili brojjevi ). Jel moguce da jos ne kapiras o cemu pricam ili se pravis lud.
    na tvom mjestu nikad ne bih rekao adminu da je lud :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

    A da im je shtetna fora, shtetna je. Tako ja ostadoh bez jednog dobrog postaid 67 broja, uprkos SMS rezervacije na 3 dana
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  17. #17
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    5,019
    Thanks Thanks Given 
    467
    Thanks Thanks Received 
    470
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Aj sto si ti no sto sam i ja ostao bez omiljenog mi prepaid broja Al takva su pravila, ti kao korisnik samo iznajmljujes broj, nisi vlasnik tj operator ostaje vlasnik broja.
    www.jaredic.com
    ˙˙pǝlloɹ sɹǝsnoɹʇ ʎɯ ɟo sɯoʇʇoq ǝɥʇ ǝɹɐʍ plnoɥs ı 'plo ʍoɹƃ ı 'plo ʍoɹƃ ı

  18. #18
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,671
    Thanks Thanks Given 
    577
    Thanks Thanks Received 
    77
    Thanked in
    51 Posts

    Default

    Kad vec pricate o validnosti kartice, mislim da t-mobile ima najduzi rok da ti ne istekne validnost kartice od posljednje dopune. Mislim da je oko 11 mjeseci, promonte valjda 6, ne znam za mtel.
    If at first you don't succeed, skydiving is not for you.

  19. #19
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,209
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fenix View Post
    Aj sto si ti no sto sam i ja ostao bez omiljenog mi prepaid broja Al takva su pravila, ti kao korisnik samo iznajmljujes broj, nisi vlasnik tj operator ostaje vlasnik broja.
    sto ne bi trebalo da bude tacno za brojeve koji nikad nisu izvadjeni iz pakovanja! Ili fino napisite rok trajanja na
    Quote Originally Posted by Emill View Post
    Kad vec pricate o validnosti kartice, mislim da t-mobile ima najduzi rok da ti ne istekne validnost kartice od posljednje dopune. Mislim da je oko 11 mjeseci, promonte valjda 6, ne znam za mtel.
    morao bi provjerit te info prije nego ih javno izneses, da ne pricamo sta "mislis", nego kako jeste Ja mislim da su neke vece cifre u pitanju, al nisam siguran 100%
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  20. #20
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,671
    Thanks Thanks Given 
    577
    Thanks Thanks Received 
    77
    Thanked in
    51 Posts

    Default

    I ti mislish, ali nisi siguran
    If at first you don't succeed, skydiving is not for you.

  21. #21
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,209
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    recimo da mislim da su duzi, ali da znam da podaci koje si ti iznio nisu tacni, jer makar 1 od operatera nudi 12+1 mjesec. Zavisi i koji je paket i sl, 069 data kartice znam da su oko 6 mjeseci validne (iskusio na sopstvenoj kozi, za dan ili 2 sam zakasnio sa dopunom )
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  22. #22
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by verbalni_fajter View Post
    recimo da mislim da su duzi, ali da znam da podaci koje si ti iznio nisu tacni, jer makar 1 od operatera nudi 12+1 mjesec. Zavisi i koji je paket i sl, 069 data kartice znam da su oko 6 mjeseci validne (iskusio na sopstvenoj kozi, za dan ili 2 sam zakasnio sa dopunom )
    nisu 6 mj, neki paketi su bili i 3 mj validni, ja izgubio br koji sam imao 5 6 god na promonte, prebacio se na paket (ne znam koji je bio) i vidimo se
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  23. #23
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    irc.cg.yu
    Posts
    161
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Emill View Post
    Kad vec pricate o validnosti kartice, mislim da t-mobile ima najduzi rok da ti ne istekne validnost kartice od posljednje dopune. Mislim da je oko 11 mjeseci, promonte valjda 6, ne znam za mtel.
    11 mjeseci i t-mobile i mtel.
    We ride together we die together, Bad Boys for life

  24. #24
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,209
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI View Post
    nisu 6 mj, neki paketi su bili i 3 mj validni, ja izgubio br koji sam imao 5 6 god na promonte, prebacio se na paket (ne znam koji je bio) i vidimo se
    ja rekoh za data kartice (za 3G net) da su 6 mjeseci
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  25. #25
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    PG
    Posts
    140
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default ss

    verbalni.....fala ti....konacno da neko kaze da je ukapirao o cemu pricam.....pomislio sam na momenat da pricam spanski, turski i.t.d. Nego....bas me interesuje sta ce da se desi jer imam m-telov broj ( nerspakovan ), kupljen prije 2 god i planiram da ga aktiviram u sljedecih par dana i da vidim oce li da radi ili......

Page 1 of 2 12 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. kartica sa besplatnim gprs
    By massacre in forum Ostali oglasi
    Replies: 12
    Last Post: 25-04-08, 21:44
  2. m:tel akcija?
    By stefke in forum Operatori
    Replies: 7
    Last Post: 15-09-07, 22:30
  3. sajt sa besplatnim porukama?
    By Koma[MFHN] in forum Operatori
    Replies: 73
    Last Post: 15-08-07, 13:18
  4. 068 akcija
    By cookie in forum Operatori
    Replies: 4
    Last Post: 17-07-07, 14:25
  5. Akcija!!!
    By adrenaline in forum Ostali oglasi
    Replies: 21
    Last Post: 14-07-06, 13:53

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •