Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 25 of 58

Thread: Rukomet

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    p.f.c. belgrade
    Posts
    3,025
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Rukomet

    vidim vec ste postovali o rukometu sinoc, ali evo novi topic...

    DakleN, Crvena zvezda - Pivovarna Lasko 33:32 (22:16) u 1. kolu Lige sampiona...

    Moja malenkost je radila izvjestaj sa tekme... Atmosfera izvanredna, oko 500-600 delija u kopu, odlicno navijali... oko 70 slovenaca, odlicno navijali za tu brojnost i nevidjen prosjek godina (oko 48)...
    Utakmica fantasticna, Zvezda do 22:16 u prvom poluvremenu, odlicnom igrom i zahvaljujuci raspolozenim golmanu Stanicu i krilu Nikcevicu...
    Na pocetku 2. pol, serija 7-1 Laskog do 23:23 i onda se igra gol za gol, ludilo u poslednjih 5 minuta... navijaci vracali u zivot igrace i kada se cinilo da je gotovo i pobjeda Celjana sigurna... Medjutim, guz na guz i golom Marka Dobrkovica, mog ljubimca u ovom timu (lik sega-mega lici na jednog mog dobrog druga iz Dangrada koji se isto zove Marko ) Zvezda dolazi do pobjede, a Koksarov postize gol u poslednjoj sekundi ili sekund poslije, sudije ga ponistavaju i ostaje 33:32 i ludilo u hali...
    Sve u svemu, svaka cast, vise nego zasluzeno... Pao je prvak Evrope...

  2. #2
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Philadelphia, Pennsylvania, United States
    Posts
    6,535
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    covjece na 2-oj strani foruma POSTOJI topic rukomet, sto sada da se otvara novi, kad je ovaj bas otvoren ljetos za ovu sezonu...
    Just to slip the skin...

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    p.f.c. belgrade
    Posts
    3,025
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    taj prosli topic (sad sam ga zatvorio) bio je povodom Kadetskog EP... ovo je sad topic za novu sezonu, jer je sezona zvanicno juce pocela... Domaca liga ce tek 20. oktobra...

  4. #4
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    CHEVO
    Posts
    1,075
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    shto se deshava u rukometu ako igrach trchi u kontru skoci fino sa one linije 6m i uskoci sa loptom u okvire gola???

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,616
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mislim da se gol ne bi priznao.

  6. #6
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,230
    Thanks Thanks Given 
    15
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Sofronije
    taj prosli topic (sad sam ga zatvorio) bio je povodom Kadetskog EP... ovo je sad topic za novu sezonu, jer je sezona zvanicno juce pocela... Domaca liga ce tek 20. oktobra...
    Igrom slucaja, ja igram rukomet aktivno, kao krilo Kotora, nas predstavnik koji se vratio sa sjednice kaze da se jos nista ne zna ni zajedno ni odvojeno. Najveci problem je u tome sto se nema para ni za nove dresove, a ne za put do npr. Beograda, dok je onim iz Pljevalja isto dosli do kotora ili do beograda. Nego ja mislim da je najbolje da se igra play-off na kraju sezone ?
    ...I proci cu kroz dolinu sjenki, i necu se plasiti jer si Ti sa mnom!...

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    p.f.c. belgrade
    Posts
    3,025
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SHORTY
    shto se deshava u rukometu ako igrach trchi u kontru skoci fino sa one linije 6m i uskoci sa loptom u okvire gola???
    to je i meni cesto padalo na pamet... ali, nisam vidio da je neko to uradio, prosto, jer igraci ne skacu u pravcu gola, uglavnom, jer bi se sudarili sa golmanom, a takvih slucajeva je bilo i zavrsavalo se gadnim lomovima nogu i sl...

    Joksa, mislim i ja da bi bilo najbolje da se igra plej-of, uopste nisam protiv tih regionalnih liga, iz prostog razloga, sto u rukometu stvarno nema para...

  8. #8
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    14,131
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    580
    Thanked in
    404 Posts

    Default

    ma nema ništa bez barana.

    Quote Originally Posted by SHORTY
    shto se deshava u rukometu ako igrach trchi u kontru skoci fino sa one linije 6m i uskoci sa loptom u okvire gola???
    puljez je tako slomio nogu prije 3-4 sezone, mislim protiv partizana. pošto će lopta vjerovatno prije preći gol crtu nego što je igrač nagazi, trebalo bi da se računa kao gol. neka joxa presudi. mada me zbunilo par puta kada sam vidio da igrač sa loptom nagazi aut liniju a ne sudi se aut.
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

  9. #9
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    p.f.c. belgrade
    Posts
    3,025
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Puljez je slomio nogu pritv Kikinde... momak sa prezimenom Cirkovic po tome je upamcen za sva vremena, jer mu je to najveci "domet" u karijeri...

  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljutice Bogdana 1a
    Posts
    2,681
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Re: Rukomet

    Quote Originally Posted by Sofronije
    vidim vec ste postovali o rukometu sinoc, ali evo novi topic...

    DakleN, Crvena zvezda - Pivovarna Lasko 33:32 (22:16) u 1. kolu Lige sampiona...

    Moja malenkost je radila izvjestaj sa tekme... Atmosfera izvanredna, oko 500-600 delija u kopu, odlicno navijali... oko 70 slovenaca, odlicno navijali za tu brojnost i nevidjen prosjek godina (oko 48)...
    Utakmica fantasticna, Zvezda do 22:16 u prvom poluvremenu, odlicnom igrom i zahvaljujuci raspolozenim golmanu Stanicu i krilu Nikcevicu...
    Na pocetku 2. pol, serija 7-1 Laskog do 23:23 i onda se igra gol za gol, ludilo u poslednjih 5 minuta... navijaci vracali u zivot igrace i kada se cinilo da je gotovo i pobjeda Celjana sigurna... Medjutim, guz na guz i golom Marka Dobrkovica, mog ljubimca u ovom timu (lik sega-mega lici na jednog mog dobrog druga iz Dangrada koji se isto zove Marko ) Zvezda dolazi do pobjede, a Koksarov postize gol u poslednjoj sekundi ili sekund poslije, sudije ga ponistavaju i ostaje 33:32 i ludilo u hali...
    Sve u svemu, svaka cast, vise nego zasluzeno... Pao je prvak Evrope...
    kad vidim da ti ispises ovakav post,
    onda sam siguran da je na samoj tekmi bilo prejjako... konacno da nas neko obraduje iz sd! Bravo Zvezo!

    padose svi koji su igrali na pivovarnu za smijesnih 1,40
    Samo za tebe, uvek uz tebe...
    u svoje loše dane volim gristi sam, piti i lutati po krčmama...

  11. #11
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    14,131
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    580
    Thanked in
    404 Posts

    Default

    kako li smo im roknuli 22 komada u prvom, pitam se... toliko ne dajemo ni protiv ... dubočice.
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

  12. #12
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Blok 5
    Posts
    1,797
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by good
    Mislim da se gol ne bi priznao.

    Gol ce bit priznat, samo shto mora ispushtit loptu prije nego shto pane na zemlju .....Imash pravo to da uradish ali je veliki veliki rizik da se povrijedish jer golman ce sigurno (opet ima pravo da uleti nogom u tebe ili rukom na ne znam koji nachin samo da odbrani) tako da kome je na volji neka pokushava vjerovatno mu se nece isplatiti !!!
    AAAAHH KAKO ME SVI GLEEEEDAJUUUUU!!!

  13. #13
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Blok 5
    Posts
    1,797
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by joksa
    Quote Originally Posted by Sofronije
    taj prosli topic (sad sam ga zatvorio) bio je povodom Kadetskog EP... ovo je sad topic za novu sezonu, jer je sezona zvanicno juce pocela... Domaca liga ce tek 20. oktobra...
    Igrom slucaja, ja igram rukomet aktivno, kao krilo Kotora, nas predstavnik koji se vratio sa sjednice kaze da se jos nista ne zna ni zajedno ni odvojeno. Najveci problem je u tome sto se nema para ni za nove dresove, a ne za put do npr. Beograda, dok je onim iz Pljevalja isto dosli do kotora ili do beograda. Nego ja mislim da je najbolje da se igra play-off na kraju sezone ?
    Mora da se znamo jer ja igram za Buducnost , ali smo se mi raspali pored nasheg ulaska u prvu ligu e pa sad vidji dokle je doshlo , i kakav sve narod stoji na chelu nasheg kluba neka ih je sramota nego sad je kasno !!!
    AAAAHH KAKO ME SVI GLEEEEDAJUUUUU!!!

  14. #14
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    FxCxRxS
    Posts
    701
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Evo i ja da kazem nesto,cuo sam da je bila ludnica od tekme steta sto nema snimka ali ok.
    Nisam mogo da verujem da ova ekipa moze nesto da uradi,posle odlaska trenera,adjica i jos nekih mislio sam da cemo biti ekipa za sprdanje ali evo ispostavilo se drugacije.
    Sofronije dali znas ko je dosao od pojacanja i ko je jos otisao osim adjica i trenera.
    [size=6]Jedna grupa,
    jedan grad
    Belgrade boys!
    Red Star
    [/size]

  15. #15
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,958
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    dosao je marko dobrkovic iz lovcena , trebao je i vlada mandic samo za LS ali izgleda nista od toga.tolko ja znam

  16. #16
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Blok 5
    Posts
    1,797
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lennox
    dosao je marko dobrkovic iz lovcena , trebao je i vlada mandic samo za LS ali izgleda nista od toga.tolko ja znam
    Dobrkovic je iz Mornara doshao !!!
    AAAAHH KAKO ME SVI GLEEEEDAJUUUUU!!!

  17. #17
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    FxCxRxS
    Posts
    701
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sto se nase lige tice da li neko zna,jeli isto ko i prosle godine 2 grupe.
    [size=6]Jedna grupa,
    jedan grad
    Belgrade boys!
    Red Star
    [/size]

  18. #18
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    p.f.c. belgrade
    Posts
    3,025
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    U Zvezdu su dosli Marjanac (Crvenka), Sisic (?) i Perisic (Stari Grad), sve golmani, zatim Tomic (Partizan), Dobrkovic (Mornar), Stefanovic (Zeleznicar, ali samo za CHL)...

    otisli su Vuckovic (Samberi, Fra), Kojic (slovenija), Adzic (Konstanca, Rum), Tanaskovic (Swe)...

    Sto se domace lige tice, nece biti 2 grupe, vec jedna, jedinstvena, Superliga...

  19. #19
    Join Date
    May 2004
    Posts
    7,759
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    202
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Fenomenalno!Bez onakve podr$ke te$ko bi pobjedu
    ostvarili!Vidi se da momci imaju srca,jo$ kad ih podgriju Delije sa Banjice
    ce te$ko ko odnijet bodove...Samo tako nek nastave!!! 8)

  20. #20
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,958
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by B-A-N-E
    Quote Originally Posted by Lennox
    dosao je marko dobrkovic iz lovcena , trebao je i vlada mandic samo za LS ali izgleda nista od toga.tolko ja znam
    Dobrkovic je iz Mornara doshao !!!
    izvini...

  21. #21
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Svoj na svome
    Posts
    2,655
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jedini Zvezdin klub, za koji imam malo simpatije je RK.

    Samo zbog jednog covjeka, golmana Stanica. nadam se da ce uskoro zaigrati za reprezentaciju, jer boljeg golmana skorije nisam gledao
    srecno majstore!
    Hari Krisna: -bez trolovanja laganja i ostaloih podmetanja kao i visestrukih naloga

  22. #22
    Join Date
    May 2004
    Posts
    7,759
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    202
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Stvarno je odlican bio!Dobio je poziv za reprezentaciju,
    ali mu je konqrencija jaka...vidjecemo...I ja bio volio da nastavi & zasluzi
    da bude i prvi golman "plavih"... 8)

  23. #23
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Blok 5
    Posts
    1,797
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MonterO
    Jedini Zvezdin klub, za koji imam malo simpatije je RK.

    Samo zbog jednog covjeka, golmana Stanica. nadam se da ce uskoro zaigrati za reprezentaciju, jer boljeg golmana skorije nisam gledao
    srecno majstore!
    Stanic je stvarno odlichan golman po meni trenutno najbolji u nashoj ligi jeste da nisam imao priliku sve da ih vidim ali on je bez premca za sve ostale shto sam vidio !!!
    Marijanac je odlichan golman vidim da je doshao u zvijezu , izuzetno kvalitetan golman i mlad ne znam tachno ali bash mlad golman koji ima veliki potencijal !!!
    Shto se tiche Stanica i reprezentacije stvarno ima konkurenciju zhestoku ali ja bi rado volio da ga vidim u reprezentaciji na nekom turniru ili tako neshto , jer nasha repka ima po meni najbolje golmane na svijetu posebno mislim na Shterbika koji me odushevljava kad god gledam utakmicu na kojoj on brani !!!
    AAAAHH KAKO ME SVI GLEEEEDAJUUUUU!!!

  24. #24
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Svoj na svome
    Posts
    2,655
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Osim jake konkurencije, Stanic na zalost ima i opoziciju. Vec duze vrijeme je u sukobu sa nekim ljudima bliskim selektoru, te ga i zato nisu zvali ni u siri sastav.........
    Hari Krisna: -bez trolovanja laganja i ostaloih podmetanja kao i visestrukih naloga

  25. #25
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,834
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Portland SA - Zvezda 42 : 22 :lolblue:
    sprdnja...
    Alan Durban quote from 1980 - “If you want entertainment, go and watch clowns”.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •