Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 25 of 33

Thread: Najava nezavisnosti KOSOVA!

  1. #1
    Join Date
    Jun 2004
    Posts
    459
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Najava nezavisnosti KOSOVA!

    Unmik ne prihavata kantonizaciju kosova i kosovo nece biti podeljeno a ni kantonizacija kosova niti bilo kakve segeracije kosova ne dolaze u obzir

    Dakle cijela teritorija Kosova ce postati samostalna drzava!VELJESRBI CE POPUSITI OPET!!!!!!!!!!!!!!!!!

  2. #2
    Join Date
    May 2004
    Location
    Bremen
    Posts
    1,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Re: Najava nezavisnosti KOSOVA!

    Quote Originally Posted by Monterico
    Unmik ne prihavata kantonizaciju kosova i kosovo nece biti podeljeno a ni kantonizacija kosova niti bilo kakve segeracije kosova ne dolaze u obzir

    Dakle cijela teritorija Kosova ce postati samostalna drzava!VELJESRBI CE POPUSITI OPET!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Nista cudno kad nijesu imali prave ljude u pravo vrijeme...

  3. #3
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,236
    Thanks Thanks Given 
    299
    Thanks Thanks Received 
    90
    Thanked in
    62 Posts

    Default

    Зашто тежи сепаратизму С. Ирска, Квебек, Каталонија, Баскија питао сам се до јуче.
    Сад ми је јасно:нису достигли цивилизацијски ниво Албанаца са Косова и Метохије и немају праве људе у право вријеме:lolblue:

  4. #4
    Join Date
    May 2004
    Location
    Bremen
    Posts
    1,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Albansko-američka građanska liga, koju predvodi bivši američki senator albanskog porekla Džozef Diogardi (Joseph Dioguardi), danas započinje opsežnu regionalnu kampanju prikupljanja potpisa za nezavisnost južne srpske pokrajine Kosovo i Metohija, najavljeno je u Skoplju. Kampanja će se, kako je rečeno, od danas do 31. oktobra sprovoditi paralelno u Albaniji, Makedoniji i na području Kosova i Metohije. Nosioci kampanje u Makedoniji biće Dželjilj Bajrami i Arben Lala, koji će formirati devetočlani organizacioni odbor. Organizatori kampanje u Makedoniji očekuju da će "potpise za nezavisnost Kosova dati svi građani ove zemlje, nezavisno od njihove verske i nacionalne pripadnosti". Objašnjenje za takva očekivanja su u samom proklamovanom motivu kampanje - "nezavisnost Kosova može samo doprineti stabilnosti regiona". Po okončanju kampanje, posle 31. oktobra, kompletan materijal iz Albanije, Makedonije i sa Kosova i Metohije biće, kako je najavljeno, predat američkom predsedniku Džordžu Bušu.

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Germany
    Posts
    2,261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    To je gotova stvar,pitanje je samo vremena.Neznam kome pada na pamet, da bi se moglo desiti, da albanci ponovo podpadnu pod vlast Beograda.

  6. #6
    Join Date
    May 2004
    Location
    LONDON
    Posts
    1,480
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dobrusky
    To je gotova stvar,pitanje je samo vremena.Neznam kome pada na pamet, da bi se moglo desiti, da albanci ponovo podpadnu pod vlast Beograda.
    Dobruski prijatelju!
    Sobzirom dasi dosta intelegentan i pametan, dalibimi mogo poobjasnit zasto bih Kosovo trebalo postati nezavisno. Takodje akoje kosovo oduvijek bilo dijo Srbije, kako smatras da albanci nece biti deo Srbije i zasto?
    Dobro znas! kakosu Albanci dosli na teritoriju Srbije ito u velikom broju pod pritiskom Jakog uto vrijeme KOMUNIZMA i sklonilise u Kosovo kod surodnjaka Siptara kako suse tada zvali. Moje pitanje postavljam tebe, uvjeren sam dacesmi ti to najbolje objasnit precizno i realno nadam se.
    spostovanjem Brzi.
    C.Gorski sindikat,Svizajedno!!!
    mi smo nebeski narod,ali na zemlji za chuda znamo.******!!!opet mi je umro konj.. steta bejashe dobar,gazio je ;) pogana

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Germany
    Posts
    2,261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Brzi
    Dobruski prijatelju!
    Sobzirom dasi dosta intelegentan i pametan, dalibimi mogo poobjasnit zasto bih Kosovo trebalo postati nezavisno. Takodje akoje kosovo oduvijek bilo dijo Srbije, kako smatras da albanci nece biti deo Srbije i zasto?
    Dobro znas! kakosu Albanci dosli na teritoriju Srbije ito u velikom broju pod pritiskom Jakog uto vrijeme KOMUNIZMA i sklonilise u Kosovo kod surodnjaka Siptara kako suse tada zvali. Moje pitanje postavljam tebe, uvjeren sam dacesmi ti to najbolje objasnit precizno i realno nadam se.
    spostovanjem Brzi.
    Brzi, moji navodi su samo konstatacija trenutnog stanja i izraz volje vecinskog Albanskog naroda i SAD-a koji stoji iza te volje.

    Odgavor na pitanje pitanje :Cije je Kosovo? Podjednako je tesko naci,kao na pitanje:Sta je starije,jaje ili kokos?

    Kratko:Sa jedne strane imamo Albanace koje tvrde da je njihovo, pozivajuci se na svoje Ilirsko porijeklo i kosovski iskon, dokazujuci to arheoloskom iskopinama pronadjenih u Pristini (Dardanija),Peckoj Banji,Novom Brdu,Lipovici ... idt.

    Sa druge strane imamo Srbe koji takodje tvrde da je Kosovo njihovo,nudeci svoje dokaze, drevne crkve i manastire koji se takodje nalaze sirom Kosova.

    Istina je da su na tom prostoru vijekovima ziveli i jedni i drugi,i istina je, da za tim zajednickim zivotom postoji nedostatak volje.Razlog ovome je taj, sto je tamo u jednom duzem vremenu sukob dva sovinizma,politicko ugnjetavanje i diskriminacija na nacionalnoj osnovi ,cije se dejstvo i jacina smenjivala medjusobno.

    Srbija i Crna Gora su "oslobodile" Kosovo i Metohiju 1912 godine,proteravsi turskog okupatora sa Balkana.Umesto dogovora sa Albancima, koje je zatekla tamo,Srbi su otpoceli sa raznim prevarama i lazima,sto se Albancima nije dopalo.Istina je, da je,sto kases, u vreme IB-a iz Albanije u Jugoslaviju prebeglo par hiljada Albanaca iz Albanije.Ali je takodje istina da je Kraljevija Jugoslavija izvrsila dve kolonizacije Kosova,naseljavajuci tamo Srbe iz Hercegovine,Crne Gore i uze Srbije.O kakvim se slojevima drustva i mentalitetu ljudi radilo,mozes se informisati iz izlaganja VASA CUBRILOVICA u srpskom kulturnom klubu 7.03.1937. godine,a o polozaju Albanaca i odnosu tih kolonista i srpske drzave, prema njima (Albancima), mozes citati u knjigama Dimitrija Tucovica,ali i drugih srpskih autora koji su objektivno pisali o ovoj problematici.
    Prema tim svedocanstvima odnos srpske drzave prema kosovskim Albancima je bio vise nego katastrofalan.Zapravo genocidan.Uz prekid tokom 2.Svetskog rata,kada su Srbi bili u nezavidnom polozaju,taj teror se nastavio i trajao je, i pod vlascu komunista,sve do 1960 godine.Ustavnim amandmanima i ustavom iz 1974 godine,oni dobivaju punu autonomiju Kosova cime se dovode u ravnopravan polozaj sa ostalim juznoslovenskim narodima.

    Umislivsi da im je data ravnopravnost,ujedno i dato pravo da ugrozavaju druge ,deo Albanaca - ekstremista se ustremljuje na nealbansko stanovnistvo sa ciljem stvaranja etnicki cistog kosova u kome bi bilo mesta samo za Albance.Svoju ostricu su najpre usmerili prema Srbima i Crnogorcima,ali i prema drugim manjinama ,kao sto su Bosnjaci,Turci,Romi i drugi koji tamo zive.Desavaju se razlicita nedela od silovanja do hladnokrvnih ubistava.U ovom trazenju "HLEBA PREKO POGACE",oni dizu rusilacke demonstracije 1981 godine,trazeci jos vise prava za sebe rusenjem tudjih sloboda i sopstvene drzave.Albanski nacionalizam podgrejava srpski,a ovaj sve ostale.Situacija tinja i SANU sa Udruzenjem Knjizevnika Srbije i Srpskom pravoslavnom crkvom poradja Slobodana Milosevica i njegovu kliku.Ova bolumenta je pokusala da resi problem Kosova na njihov poznati nacin.

    Ostalo znas.

    Sire gledajuci,kad sam pomenuo SAD-e,da stoji iza Kosova, je i taj,sto im je cilj da sprece Srbiju,a preko nje Rusiju da ovlada ovim prostorom i priblizi se ili izadje na Juzno More.U tom kontekstu se moze posmatrati i podrska Crnoj Gori ka osamostaljenju.Ujedno oni stvaraju odskocnu osnovicu ka kavkaskim energetskim izvorima.Cenu ovoga placamo mi mali ludi sto se ne pitamo ni sa svojom guzicom,a kamoli sa cim drugim.

    Brzi,ovo je moje glediste.

    Pozdrav i tebi.

  8. #8
    Join Date
    May 2004
    Location
    LONDON
    Posts
    1,480
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dobruski !
    Sa pitanjem kojesam ti postavijo, nijesam nista zlonamerno pomislijo osim da potvrdim dalise slazu moji zakljuci kao i kolikosi realan po ovome pitanju.
    Zahvaljujem na odgovoru.
    C.Gorski sindikat,Svizajedno!!!
    mi smo nebeski narod,ali na zemlji za chuda znamo.******!!!opet mi je umro konj.. steta bejashe dobar,gazio je ;) pogana

  9. #9
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Germany
    Posts
    2,261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Brzi
    Dobruski !
    Sa pitanjem kojesam ti postavijo, nijesam nista zlonamerno pomislijo osim da potvrdim dalise slazu moji zakljuci kao i kolikosi realan po ovome pitanju.
    Zahvaljujem na odgovoru.
    Nisam ni pomislio nista lose.To je moje glediste,sto opet ne znaci da sam u pravu.

  10. #10
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,236
    Thanks Thanks Given 
    299
    Thanks Thanks Received 
    90
    Thanked in
    62 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Cakir
    . Objašnjenje za takva očekivanja su u samom proklamovanom motivu kampanje - "nezavisnost Kosova može samo doprineti stabilnosti regiona".
    А значи и стабилност региона је један од аргумената за независност.
    Сад већ боље схватам апеле за независност Косова и Метохије

  11. #11
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Germany
    Posts
    2,261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by konstantin

    А значи и стабилност региона је један од аргумената за независност.
    Сад већ боље схватам апеле за независност Косова и Метохије
    Eto kako si ti "bistar".

  12. #12
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,236
    Thanks Thanks Given 
    299
    Thanks Thanks Received 
    90
    Thanked in
    62 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dobrusky
    Quote Originally Posted by konstantin

    А значи и стабилност региона је један од аргумената за независност.
    Сад већ боље схватам апеле за независност Косова и Метохије
    Eto kako si ti "bistar".
    Нисам ја, ти си. И то таман толико колико би био стабилан регион након независности Косова

  13. #13
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Germany
    Posts
    2,261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by konstantin

    Нисам ја, ти си. И то таман толико колико би био стабилан регион након независности Косова
    Haj da prekinemo prepucavanje.

    Evo, ja sam izneo svoje glediste na situaciju oko Kosova.Nema tvog komentara,a bas bi me interesovalo tvoje misljenje.

    Ovo dobacivanje i prepucavanje nema smisla. Hajj,da cujemo sta ti kazes. :wink:
    Haj nam obijasni kako ce to Srbi obezbediti stabilnost regiona? :?

  14. #14
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,236
    Thanks Thanks Given 
    299
    Thanks Thanks Received 
    90
    Thanked in
    62 Posts

    Default

    Већ сам рекао у првом посту у оквиру овога топика (то сам скоро спознао и то овде), али ајд' још једном:
    Зашто тежи сепаратизму С. Ирска, Квебек, Каталонија, Баскија питао сам се до јуче.
    Сад ми је јасно:нису достигли цивилизацијски ниво Албанаца са Косова и Метохије и немају праве људе у право вријеме :lolblue:

  15. #15
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Germany
    Posts
    2,261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by konstantin
    Већ сам рекао у првом посту у оквиру овога топика, али ајд' још једном:
    Зашто тежи сепаратизму С. Ирска, Квебек, Каталонија, Баскија питао сам се до јуче.
    Сад ми је јасно:нису достигли цивилизацијски ниво Албанаца са Косова и Метохије и немају праве људе у право вријеме :lolblue:
    Ja mislio zezas se,a ti ozbiljno. :?

    I to je jedna od odgovora zasto Albanci ni mrtvi nece ponovo sa Beogradom.

  16. #16
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Mind
    Posts
    179
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kosovo je napravilo sve shto mu je potrebno da uskoro bude drzhava. Nachina nema da ostane dio Srbije.
    Ja pa onda oni !

  17. #17
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Texas
    Posts
    963
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Acqua di Gio
    Kosovo je napravilo sve shto mu je potrebno da uskoro bude drzhava. Nachina nema da ostane dio Srbije.
    Прво скочи па реци "хоп".

    Не треба Косово да буде део Србије! На Косову Срби треба да имају оно што су Шиптари имали док је Косово било део Србије! НИШТА ВИШЕ!
    Главу дајем крајину не дајем ...

  18. #18
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    431
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    prodje vam voz

    Sprečeno izglasavanje rezolucije o nezavisnosti Kosova i Metohije
    Srpska pobeda u Kongresu SAD

    Neizglasavanje rezolucije o nezavisnosti Kosova u Komitetu za međunarodne odnose američkog Kongresa prva je velika pobeda srpskih lobista nad albanskim lobistima u SAD, a rezultat je rada nedavno formiranog srpskog kokusa u američkom Kongresu i lobističke ofanzive naše zemlje koja traje poslednjih godinu i po dana.

    Protivljenje Stejt departmenta nezavisnosti Kosova u ovom trenutku, o čemu svedoči namera Ketlin Stivens, koja je u timu Kolina Pauela zadužena za Balkan, da se na sednici Komiteta usprotivi izglasavanju rezolucije, posledica je nedavnog poziva predsednika Srbije Borisa Tadića kosmetskim Srbima da izađu na predstojeće izbore u pokrajini, kaže za „Blic“ Tadićev spoljnopolitički savetnik Dušan Spasojević.

    Tadić je, kako „Blic“ saznaje, i lično učestvovao u akciji sprečavanja izglasavanja rezolucije tako što je u četvrtak, minut pre početka zasedanja Komiteta, bio u telefonskoj vezi sa Stivensovom. Ona je na početku sednice zatražila reč od predsedavajućeg, kongresmena Henrija Hajda, uz Toma Lantoša vodećeg albanskog lobiste, nameravajući da iznese argumente za skidanje rezolucije s dnevnog reda. Hajd joj to nije dopustio, na šta su reagovali „srpski“ kongresmeni i zatražili javnu diskusiju. Hajd je odredio pauzu tokom koje su protivnici rezolucije uspeli da na sednicu pozovu još 15 „naših“ kongresmena. Uvidevši da u novom sastavu Komitet neće uspeti da izglasa rezoluciju, Hajd i Lantoš su je povukli sa dnevnog reda.

    Spasojević tvrdi da je sa rezolucijom „završeno kada je ovaj saziv Kongresa u pitanju“ i upozorava da se ona „dugo krčkala“ i da njeno izglasavanje nije slučajno pokrenuto baš u predvečerje kosovskih izbora.

    - Albanski lobi je očekivao da će u mraku i tišini doneti rezoluciju, računajući na poslovično pasivnu srpsku spoljnu politiku, ali to im nije pošlo za rukom i doživeli su krah - kaže Spasojević i dodaje da će pojačane aktivnosti naše spoljne politike biti nastavljene.

    Da podsetimo, u septembru je u američkom Kongresu formiran srpski kokus, neformalna poslanička grupa koja će u najvišem predstavničkom telu SAD promovisati interese Srbije. Formiranje kokusa je bila kruna niza razgovora koje je Tadić vodio sa američkim zvaničnicima još od vremena kada je bio ministar odbrane SCG. Predsedavajući kokusa je uticajni republikanac iz Indijane Den Barton, a kopredsedavajući kongresmen Ram Emanuel iz redova demokrata. Barton je inače i član Potkomiteta za Evropu pri Komitetu za međunarodne odnose. Članovi kokusa su, između ostalih, još i kongresmeni Tom Tankrede i Robert Veksler. Pojedini američki analitičari ustvrdili su tada da će srpski kokus za nekoliko meseci biti uticajniji od postojećih kokusa koji u američkom Kongresu zastupaju interese zemalja u našem okruženju. Pored toga, predsednik Tadić je, kako su nam ranije rekli u njegovom kabinetu, u stalnom kontaktu sa desetak američkih senatora koji u Gornjem domu Kongresa predstavljaju svojevrstan srpski kokus.

  19. #19
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    83
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by konstantin
    Quote Originally Posted by Cakir
    . Objašnjenje za takva očekivanja su u samom proklamovanom motivu kampanje - "nezavisnost Kosova može samo doprineti stabilnosti regiona".
    А значи и стабилност региона је један од аргумената за независност.
    Сад већ боље схватам апеле за независност Косова и Метохије
    Ne Zbog Stabilnosti ali zbog zelje vecine na Kosovo nezavisnost je neminovna svidjalo se to nekome ili ne !!
    Da Radimo Dan I Noc Za Bolju Buducnost

    Nikada nezaboraviti Proslost

  20. #20
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    83
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Albanski narod kao vecina na Kosovo zeli i ima pravo po demokratskom sistemu po svojoj volji se odvajat od Srbije i postati nezavisna drzava,ako anrod tako zeli nema i nemoze niko to braniti i tako ce da bude,sa genocidaskim narodom vekovima nemůoze narod Albanski dalje ziveti.
    Da Radimo Dan I Noc Za Bolju Buducnost

    Nikada nezaboraviti Proslost

  21. #21
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    BEOGRAD
    Posts
    707
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    eo ja kao srbin sam digao ruke od kosova priznajem zalosno ali istinito ali se bar nadam da ce taj jadni nas narod dobit neke opstine ili kantone da sam vlada u svoje gradove...i samo da ne bude nasilja ...ali zaista neki se raduju tome sto je cjelo albansko sto je zalosno a to je uvjek bilo nase nas srba i crnogoraca ,mnogo ga je njegos opjevao u pjesmama i knjigama a vi se sad radujete sto nije nase,,.,,ali vi naravno znate koji necu se s vama prepucavat vise

  22. #22
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Germany
    Posts
    2,261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    U SRBIJI IMA 17 MASOVNIH GROBNICA | 22:03 | Izvor: FoNet, "Blic"

    Beograd -- Bivši prvi čovek MUP Srbije Dušan Mihajlović potvrdio je da je bilo locirano 17 masovnih grobnica u Srbiji.

    Prema njegovim rečima, reč je o telima ubijenih Albanaca. Takođe, MUP ima svu dokumentaciju o svim zločinima na Kosovu, ali, "nije se daleko odmaklo u traganju za pociniocima ovih zločina", jer kod aktuelnih vlasti u Srbiji ne postoji politička volja za nečim takvim, kazao je Mihajlović u izjavi za Blic od petka.

    Mihajlović nije želeo da komentariše da li se radi o grobnicama koje do sada nisu bile poznate javnosti, ali je potvrdio izjavu predsednika Skupštine Vojvodine Nenada Čanka, koji je rekao da je Mihajlović obavestio DOS da, osim slučaja hladnjača, u Srbiji postoji još 17 masovnih grobnica.
    Evo, i ovo je jedan od argumenata koji podkrepljuju moju tvrdnju.

  23. #23
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Serbia&Montenegro
    Posts
    17
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    U Srbiji, cak i ako ne racunamo Kosovo, ima mnogo vise masovnih grobnica. I neke od tih grobnica, koje sad pominjem, vece su od svih tih 17 zajedno. Takodje, nijedna od njih ne poTkrepljuje tvoje tvrdnje. Naprotiv. Cemu ova izjava? Jednostavno, ponekad dosade argumenti na osnovu cinjenica "iscupanih" iz konteksta. Poluistine takodje znaju da iritiraju.

    Sto se tice nezavisnosti, meni se cini sigurnim samo jedno. U ovom trenutku, albanski prvaci na Kosovu i Metohiji imaju demokratsko pravo da cine sto god hoce jer to jednostavno mogu. I neka im. Srbi imaju obavezu da se sa tim ne sloze i cekaju trenutak kada ce oni imati "demokratiju" na svojoj strani. A to se prije ili kasnije dogodi. Mozda se dugo ceka ali se dogodi. Uzdravlje.

  24. #24
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Rebellion Area
    Posts
    4,209
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ZNaci Albanci prvo proceraju Srbe i Crnogorce, i vec su ih protjeravali konstantno od '99 udruzeno sa UNMIK-om i onda kazu oce demokratski da glasaju za nezavisnost?!
    Pa ima li ko odje da ne vidi sustinu?

    Dobice Bush opet, pa ce ga Albanci malo isp...t za nezavisnost!
    \x56 \x47 \x42 \x4D
    \x53 \x41 \x47 \x50

  25. #25
    Join Date
    May 2004
    Location
    LONDON
    Posts
    1,480
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by manijak
    eo ja kao srbin sam digao ruke od kosova priznajem zalosno ali istinito ali se bar nadam da ce taj jadni nas narod dobit neke opstine ili kantone da sam vlada u svoje gradove...i samo da ne bude nasilja ...ali zaista neki se raduju tome sto je cjelo albansko sto je zalosno a to je uvjek bilo nase nas srba i crnogoraca ,mnogo ga je njegos opjevao u pjesmama i knjigama a vi se sad radujete sto nije nase,,.,,ali vi naravno znate koji necu se s vama prepucavat vise

    Manijace!
    Odkad napusti C.Goru ti napusti i naciju i sve stoje C.Gorsko, e ljijepo bogami....? :twisted:
    C.Gorski sindikat,Svizajedno!!!
    mi smo nebeski narod,ali na zemlji za chuda znamo.******!!!opet mi je umro konj.. steta bejashe dobar,gazio je ;) pogana

Page 1 of 2 12 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •