Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 25 of 32

Thread: Mracna strana

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Tungunstan-Tunguzija
    Posts
    1,502
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    38
    Thanked in
    9 Posts

    Default Mracna strana

    Koliko puta vam se cesto desi da nekome nesto kazete ili uradite samo da bi ga zaboljelo bez obzira na sto mislite i kajete li se kasnije. I druga stvar koja moze ali ne mora da bude vezana za ovu temu koliko ste sujetni i ima li lijeka protiv te napasti.
    Vjestacka inteligencija se ne moze suprostaviti prirodnoj gluposti.

  2. #2
    Join Date
    May 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    289
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Meni ponekad zna da se desi da nekog ko mi je bas antipatican verbalno povrijedim.Posle mi bude krivo ali u tom momentu je to jace od mene.Znam da je to lose ali **** ga sto da se radi.Doduse rijetki su takvi momenti ali ima ih....
    KO NIJE LUD NIJE NIJE NORMALAN

  3. #3
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Mrdusa donja
    Posts
    179
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    "Iako niko ne moze vratiti sate sjaja u travi, necemo tugovati, vec snage naci u onom sto ostaje"
    Mozda vam ta misao pomogne da vam ova jesenja monotonija ulije tracak svjetlosti u vase mracne misli kad vas spopadnu :wink:

    Ne volim konflikte, zato nastojim da do njih cim rjedje dodje. U takvim situacijama nastojim ostati mirna iako to nekad nije najjednostavnije. Vredjanje je za mene najgori nacin obrane cak ako je izreceno u najvecem ogorcenju. Znam, da covijek u afektu svasta kaze, da ne moze protiv svoje prirode ali kad vec ratuje, nek barem koristi dozvoljena sredstva :wink:

  4. #4
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica/Crna Gora
    Posts
    1,264
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pONEKAD U AFEKTU ODREAGUJEM BZV,CAK I NE MISLIM TAKO ALI MI JEDNOSTAVNO IZLETI.NARAVNO KASNIJE SE KAJEM...I NAJISKRENIJE MI JE ZAO...

  5. #5
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Sin City
    Posts
    774
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    d povr ov d dark sajd iz strong , ju mast rezist it... :P :twisted:

    Deshava se svakom... Desi mi se da radi obichnih gluposti pooknem , i pokajem se u istoj sekundi...
    Under wandering stars I've grown..
    ..Always Out Numbered...Never Out Gunned...

  6. #6
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Crna Gora
    Posts
    364
    Thanks Thanks Given 
    43
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ooo daaa... malo gladi, nervoze, nekog sitnog nezadovoljstva i kad te neko chachne a ti :mad: :trashcom: Poslije ti bude krivo ali i uglavnom kasno... :? :roll:
    Nije lepo da budem lud a da ja to ne znam...
    Moj blog

  7. #7
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    871
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Uglavnom nenamjerno, zato sto istina cesto boli... :roll:

  8. #8
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    iza coska, pa lijevo
    Posts
    470
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ispa sam ***** vise puta prema ljudima koji nijesu ili jesu ali ne taj put zasluzili. izvinim se i pokrijem usima
    ko pijan? kakav sank?

  9. #9
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    p.f.c. belgrade
    Posts
    3,025
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a ko jos nema svog Mr. Hajda???

  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    in the middle of everything
    Posts
    1,693
    Thanks Thanks Given 
    18
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ako sam namjerno nekoga povrijedila to je zato shto je to itekako zasluzhio... nemam obichaj da zhalim za uchinjenim...
    strashno sam sujetna, narcisoidna... moja mrachna strana je bunar bez dna... a lijeka nema... bar ga ja josh nisam pronashla... na vrijeme svima kazhem "ne diraj me, ne diram te"... 8)

  11. #11
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,854
    Thanked in
    706 Posts

    Default Re: Mracna strana

    Quote Originally Posted by Milos
    Koliko puta vam se cesto desi da nekome nesto kazete ili uradite samo da bi ga zaboljelo bez obzira na sto mislite i kajete li se kasnije.
    uvijek :!: redovno..bash iz tog razloga da ga zaboli, da 'zhacnem' :!: ..rijetko, rijetko kad zato shto tako mislim... 8)
    yebi ga, pokajem se, izvinim se, mada mi niko ne uzima za zlo, naidje i prodje..svaka chast onima koji se kontrolishu :wink: 8)

    Quote Originally Posted by Milos
    I druga stvar koja moze ali ne mora da bude vezana za ovu temu koliko ste sujetni i ima li lijeka protiv te napasti.
    jesam, prilichno...mada nijesam ozbiljno 'zaglibila', pa mi 'ljekovi' nijesu josh uvijek potrebni 8)
    Sell the Vatican, Feed the World!

  12. #12
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Shad0wLands
    Posts
    895
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sofronije
    a ko jos nema svog Mr. Hajda???

    Ako tako nesto kazem onda kazem s razlogom i ne kajem se.
    (Mozda sam JEDNOM rekla nesto sto nisam trebala,ali nije da sam tu osobu uvrijedila ili povrijedila nego mi to nista nije trebalo)
    my dark twin...the annihilating feminine
    ...does not need...civilizing

  13. #13
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljutice Bogdana 1a
    Posts
    2,681
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Desi se, **** ga, u afektu... poslije zna da bude krivo! Sto sam stariji rijedje mi se desavaju situacije da planem, bar za sitnice... radim na samokontroli! :P
    Samo za tebe, uvek uz tebe...
    u svoje loše dane volim gristi sam, piti i lutati po krčmama...

  14. #14
    Join Date
    May 2004
    Location
    Bremen
    Posts
    1,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Prije par minuta, ocerah "druga" u picq materinu iako to nijesam imao namjeru da uradim sad vec veceras ili sjutra zavisi kad bi se vidjeli, no me nacepi nesto ovako preko telefona a ja ne cutim ni ocu rodjenome...
    Kajem se sto to sad uradih jer se sad necemo pobit a imam takvu zelju da se sa njim ubijem pa ko sta ponese.

  15. #15
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bar*Beograd
    Posts
    1,997
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Chesto mi se desi da kazhem neshto [shto ne mislim - i posle se pokajem] a ZNAM da bi to odredjenu osobu zaboljelo. Jezik brzhi od pameti :>
    A sujetna nisam..
    M. Roma Volley #14

    red passion, red heart, red soul - MUFC

  16. #16
    Join Date
    May 2004
    Location
    dzep od srca tvog....
    Posts
    224
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vrlo, vrlo rijetko, i ne pamtim kad sam uradila nesto slicno, iz razloga sto znam kako bih voljela da se neko prema meni ponasa, tako da najviše zbog toga pazim kako se ja ponašam i šta pričam.Voljela bih samo da ne mislim na stvari koje JA čujem, jer taj neko ko ih kaže, vjerowatno nema mišljenje jednako mom-mislim na owo što sam gore napisala.Ma, u životru swe prolazi, tako da i te stwari wremenom prodju, i bol koji ti nanesu, wremenom zaboravis.Kad bi se desilo da ja nekoga tako povrijedim, mislim da bih swe uradila da se izwinim i dobijem oproštaj za učinjeno.I znam da bih se pokajala cim bih to rekla.Mada, swe zavisi od situacije.Kad sam jako ljuta i nerwozna, nema toga ko bi me nagoworio da powucem rijech.
    Sto se sujete tice, mislim da nisam pretjerano bolesna od toga...
    ...ne zatwaraj zamnom ni srce, ni wrata....

  17. #17
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    JNA
    Posts
    238
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja sam veoma nervozan po prirodi to ko se sa mnom druzhi zna posebno u sportu se sav unervozim pa kad pochnem da vichem ne znam ni ja sam shta mi je ali kasnije kad se sve to zavshi i kad razmislim odmah vidim da sam pogrijeshio
    Pada kisha,ja se klizam,vozim biciklo,volish li me ukopala majku

  18. #18
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor
    Posts
    3,645
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ima perioda kada mi svi smetaju, cak moji roditelji i sestra. Pa onda zbog sitnice se naljutim i planem; poslije ne znam gdje da gledam od stida. Srecom, to se ne desava tako cesto.

    Inace, treba mi dosta vremena da se naljitim na nekoga, pogotovo ako mi ta osoba konstantno popuje, pravi probleme. Onda kad predje granicu, postanem tako nervozna da u narednih nekoliko sati sa mnom niko ne razgovara, dok se ne smirim potpuno.
    If you make people think they're thinking, they'll love you.
    If you really make them think, they'll hate you.

  19. #19
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Toshin Bunar
    Posts
    1,027
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    1, ne previshe, tako da to sprada u sitno podjebavanje
    2. prilichno sam sujetan, ali to na meni lepo stoji :P
    "Dobro veče." - Milka Canić, supervizor "Muzičke slagalice"

  20. #20
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Re: Mracna strana

    Quote Originally Posted by Milos
    Koliko puta vam se cesto desi da nekome nesto kazete ili uradite samo da bi ga zaboljelo bez obzira na sto mislite i kajete li se kasnije. I druga stvar koja moze ali ne mora da bude vezana za ovu temu koliko ste sujetni i ima li lijeka protiv te napasti.
    a ja to precesto cinim i mrzim tu osobinu kod sebe jer to cinim ljudima do kojih mi je stalo, a doboro si povezao sujetu sa ovim jer to uglavnom cinim zbog sujete. nema lijeka protiv sujete, osim da treniras sigurnost u sebe tri puta na dan
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  21. #21
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    CUCE
    Posts
    1,343
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Pnekad mi neshto tako izleti.

  22. #22
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    691
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by adriana
    ako sam namjerno nekoga povrijedila to je zato shto je to itekako zasluzhio... nemam obichaj da zhalim za uchinjenim...
    strashno sam sujetna, narcisoidna... moja mrachna strana je bunar bez dna... a lijeka nema... bar ga ja josh nisam pronashla... na vrijeme svima kazhem "ne diraj me, ne diram te"... 8)
    ti se uopste,ali uopste ne dojmish tako.
    Onda kad neko pogresno ocijeni moje dobre namjere,znam da pokazem drugo lice :evil: .i te kako.Ipak,trudim se suzdrzavati se...Vjezbam...tri put dnevno,kako rece GAGA.Sujetna ipak,nisam.
    "... Ne traži istinu ako ne znaš šta bi s njom..."

  23. #23
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,309
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Imam sve dobre i lose osobine koje covijek moze imati. Koja strana ce izaci iz mene je potpuno ovisno od situacije u kojoj se nalazim. U vezi toga nisam nikakav izuzetak. Zasto bi se zivcirao i riskirao cir na zelucu zbog nekih nebuloza koje mi smetaju. Ako svoje misli izbacim iz sebe rijecju ili kako god da, bolje mi je - pa bilo mi kasnije zao ili ne.
    Ako vidim prijatelja koji srlja u propad iz inata, u stanju sam ga i udariti, samo da ga "probudim". Drugo su potpuni stranci. Ako nije poslovno, ne interesiraju me i samo neka su zdravo.
    To svejedno ne znaci da sam agresivan, nasilan tip koji konflikte rijesava pesnicama. Jednostavno postoji granica do koje sam spreman nesto tolerirati, preko ne dozvoljavam.

  24. #24
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Lat/Lon: 44.9°N 13.9°E
    Posts
    1,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Smirnoff_ice
    Imam sve dobre i lose osobine koje covijek moze imati. Koja strana ce izaci iz mene je potpuno ovisno od situacije u kojoj se nalazim. U vezi toga nisam nikakav izuzetak. Zasto bi se zivcirao i riskirao cir na zelucu zbog nekih nebuloza koje mi smetaju. Ako svoje misli izbacim iz sebe rijecju ili kako god da, bolje mi je - pa bilo mi kasnije zao ili ne.
    Ako vidim prijatelja koji srlja u propad iz inata, u stanju sam ga i udariti, samo da ga "probudim". Drugo su potpuni stranci. Ako nije poslovno, ne interesiraju me i samo neka su zdravo.
    To svejedno ne znaci da sam agresivan, nasilan tip koji konflikte rijesava pesnicama. Jednostavno postoji granica do koje sam spreman nesto tolerirati, preko ne dozvoljavam.
    Upravo si me opisao.
    Jednom me jedna opisala kao "suvog egoista". 8)
    Pa kad se svoj gospodi daš,
    zadnji ples je valjda naš...

  25. #25
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,309
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ali ne vjerujem da je to jos tvrdila kada te je dobro upoznala.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •