Results 1 to 5 of 5

Thread: Mali ribari

  1. #1
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,133
    Thanks Thanks Given 
    2,238
    Thanks Thanks Received 
    2,413
    Thanked in
    1,243 Posts

    Default Mali ribari

    ... na djelu


  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor
    Posts
    3,523
    Thanks Thanks Given 
    6
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Po meni,trebala si na prvoj slici da se priblizhish ovim ''ribarima'' i da ih onako zumirash,da napravish blur-astu pozadinu.I ovo drvo,i mali dio mula shto se vidi sa lijeve strane,da kropujesh.


    I moram da se pohvalim,ovo je brod koji ja vozim ljeti.

    NAJBOLJI BROD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Delfin II (onaj u pozadini,zhuti.
    Baoshici rulez hihihih

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,488
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Prva potencijalno dobra. Dobre boje, fino uhvaceno, ali evo zamjerki... Glavna je na to da ribari bukvalno vise, malo cudno kompozicijski, ali trebalo je naglasiti vezu sa koponom, imala si ovu lijepu krivu liniju - obalu plaze da to naglasis. I jos jedna, iako znam da volis more, trebalo je pokusati jos mrvicu odozgo uhvatiti (na 1/3 ili 1/4 dovoljno). I onda fino imas kompozicijski gromovitu fotografiju

    Druga mi je opet obicna, nista pretjerano, da kazem klasicno ribarski, ali smeta onaj brod sto je bas zavucen u ugao, to treba izbjegavati.
    Together we can defeat capitalism ...

  4. #4
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,133
    Thanks Thanks Given 
    2,238
    Thanks Thanks Received 
    2,413
    Thanked in
    1,243 Posts

    Default

    Koma, onda znas i klince Mali Vujicici, blizanci. Ljudi moji oni po cio dan odje $ede i ribaju
    Che, prvo da kazem da su slike napravljene iz auta ( naravno nije to opravdanje).Tvoje zamjerke su skroz ok. Znaci na prvoj sam imal vezu sa kopnom, ali mi je tu vezu pokvario jedan stari Nijesam ga mogla nikako izbjeci. Vidis Che, nikako da se naucim toj 1/3 Bilo bi mnogo bolje da sam tako slikala.Na drugoj ta barka nije trebala da bude tu.Imala sam drugu sliku na kojoj je to sredjeno ali sam ochito pogresnu stavila. Usput da kazem, Che, da sam juce ujutro bila u Kotor.Mozes li zamisliti Kotor u suncanom jutru posle dana i noci kishe.Neopisivo dobro za slikati.A zamisli imala sam aparat u rukama i drustvo koje nije imalo strpljenja da ceka slikavanje :? Daj covjece zapali jedan dan dolje da imam na miru sa nekim slikavati. Da me non stop neko ne pozuruje

  5. #5
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    34
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    slika je odlicna- mozda malo preopsirna
    mozda ovako..?
    bh

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •