Page 5 of 5 FirstFirst 12345
Results 101 to 108 of 108

Thread: Problemi sa orgazmom

  1. #101
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    157
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hombre
    Quote Originally Posted by seficapg
    Sto se zenskog orgazma tice,mnogo zavisi od vjestine i mastovitosti partnera,mada i od same zene.Svaka zena zna sto je najbrze moze dovesti do orgazma,pa to nekako treba i da kaze svom partneru iliti pokaze ako se on ne snalazi bas najbolje :!: Isto tako mislim da dobar,kavalitetan sex nije samo takav ako zena dozivi orgazam,znaci i bez toga moze biti strava :!: A 90% muskaraca u toku samog cina razmislja jeli njegova partnerka dozivjela orgazam,oce li uopste itd.Sto vise mastovitosti-----to je sex bolji :P
    da, ali sta kada vam orgazam jednostavno ne dolazi, sta god vas partner radio (da ne kazem, makar vasem partneru utrnuo jezik )?
    E onda se lepo okrene na zadovoljavanje partnera

    Mislim da je podatak itekako tacan, mozda cak i preteran, jer mislim da je broj u proseku i manji. Problem je u tome sto ce jako malo zena/devojaka priznati da ne dozivljava orgazam, jer je to jos uvek nekako vezano sa frigidnosti/partnerovom nesposobnosti, itd. Jos uvek vecini, kako zenama samim, tako i muskarcima, nije jasno da zenski orgazam ne dolazi lako, a masu puta ne dolazi uopste. I sama sam kriva masu puta. Ja sam se zabezeknula kad sam od nekoliko drugarica otkrila da misle da nikad u zivotu nisu dozivele orgazam. Od zena za koje sam bila ubedjena da imaju vrhunski sexualni zivot i da su im orgazmi bukvalno pristutni pri svakom odnosu.

    Sto se mene licno tice, orgazam mora biti kombinacija faktora, ali sam ja sama uvek najveci faktor. Nema veze (ili ima jako malo veze) ako imam vrhunskog partnera ili sredje zalosnog partnera, ako ja sama nisam u razpolozenju za orgazam, moze on da proba svaki trik na svetu, nema teorije da svrsim. I sto on vise pokusava, to je meni manje do orgazma (tih dana kad raspolozenje nije "na nivou"). Medjutim, nekad je bukvalno samo najmanji dodir potreban. Nekad sam ja ta kojoj ne treba ni 2 minuta da svrsi.
    Kad smo vec kod "preranog" svrsavanja, ako izuzmemo zdravstvene poremecaje, sto ste stariji to cete vise primecivati preranu ejakulaciju kod starijih partnera (cast izuzecima naravno). Sve sto sam procitala o tome namece da se to praksom i trudom moze eliminisati (ako nema zdravstenih razloga), medjutim gledajuci farmaceutsko trziste, cini mi se da mozda i nije tako. Uglavnom, dok je muski orgazam veoma jednostavam vecinu puta, kad dodje do prerane ejakulacije ili nemogucnosti erekcije, razlozi i resenja su neverovatno komplikovani.

  2. #102
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    A jos jadni muskarac ne moze odglumiti i reci e bilo super

  3. #103
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Crna Gora
    Posts
    364
    Thanks Thanks Given 
    43
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    No sex, no orgasm - NO PROBLEM :P
    Nije lepo da budem lud a da ja to ne znam...
    Moj blog

  4. #104
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,068
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    i? niko nista?

  5. #105
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    U Njegovom srcu...
    Posts
    1,379
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bilo bi glupo/neiskreno reci da je svaki sex koji sam imala bio uspjeshan. I shto se tiche mog orgazma a i Njegovog.
    Razlozi su bili... raznorazni. Nekad meni jednostavno nije bilo do sexa. Nekad je bilo do povecanog procenta alkohola u krvi. Nekad nije ni "pochinjalo"... Sve se to izbrishe odmah... "Deshava se" - standardan odgovor. I zanemari se ona povrijedjena zhenska sujeta i nezaobilazno pitanje "Je li to do mene... ipak?"
    Naravno da nije... utjeshim se Ja odma
    Ipak - ako je SVE kako treba, orgazam je neshto shto je normalan zavrshetak sexualnog odnosa. Ne deshava se uvijek... meni je dovoljan i osjecaj blazhenstva koji nije obiljezhen orgazmom.
    Ne nazivam to "glumom" orgazma. Uvijek kazhem (ukoliko pita) da li sam ga dozhivjela ili ne. Umjesto da se trudim da ga obmanem - Ja se potrudim da nam bude lijepo... do te mjere da orgazmi ne izostanu.
    "...patim zbog osoba kojima sam poklonila svoje srce i uvidjam da oni koji su dotakli moju dushu nisu uspeli da probude moje telo, a oni koji su doticali moje telo nisu uspevali da dosegnu do moje dushe. “

  6. #106
    Join Date
    Oct 2004
    Posts
    1
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by La_bambola
    Dobra tema Hombre
    Tachno je da zhene simuliraju vishe puta orgazam , ne bi li udovoljile partnerovom egu, a to ne znachi da nisu uzhivale ....jednostavno , nisu mogle ili nisu "stigle" jer je on bio brzhi 8)
    Do zhenskog orgazma je dug i trnovit put... :twisted: , pa potrudite se malo :arrow: atmosfera, svijece shaputanja ,kombinovanje malo divljeg , malo grubog sexa... ukoliko dugo izdrzhite...doci ce i njen trenutak :P
    A vidish , da ne otvaramo novi topic....
    A shta da radimo sa onim mushkarcima sa preranom ejakulacijom.... kojima je dovoljno 2-3 min. ljubljenja i malo dodira "dolje" i vec ... mokro...a nakon par minuta kazhe necu mocu vishe "gotov sam" ima i toga???
    E shta sad tu zhenske da rade???
    Ako je on sposoban da nastavi dalje OK.... barem ce trajati duzhe , a ako je to bilo to :?: :?
    u bre, k'o da sam ja ovo pisala

    Pozdrav tebi La_bambola

  7. #107
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    cikotic city
    Posts
    1,890
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna
    A jos jadni muskarac ne moze odglumiti i reci e bilo super
    mozes majstore, vjeruj mi..... malo mraka, malo kondoma, pa malo glume, pa skidanje kondoma i bacanja u kantu "odma po svrsetku"..... sve se moze kad se ima ima volje
    C9H13NO3

    One world, Two wheels

  8. #108
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,789
    Thanks Thanks Given 
    2,209
    Thanks Thanks Received 
    3,406
    Thanked in
    1,500 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna
    A jos jadni muskarac ne moze odglumiti i reci e bilo super
    Mene je vazda super. Mnog ti se ne sjekiram sto ce ona poslije pricat ili nece niti je pitam kako joj je bilo. Ako folira orgazam i zato mije mali posa. Ja neznam valja li to tako, ali mene je banja
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

Page 5 of 5 FirstFirst 12345

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •