Page 4 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 76 to 100 of 108

Thread: Problemi sa orgazmom

  1. #76
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    157
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pod nadrazajima se itekako podrazumeva dodir klitorisa i prepona - upravo takav nadrazaj moze da dovede do orgazma (mene licno naravno). I naravno da postoje cure koje ne dozivljavaju orgazam niti lako niti cesto - bila sam jedna od tih cura dok se nisam oslobodila mnogih kompleksa u upoznala svoje telo i svoje potrebe. Tako da zaista nema potrebe za sarkasticnim dobacivanjima "vi sve orgazmaticne" i te fore. Delimo iskustva, zar ne?

  2. #77
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,068
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Problemi sa orgazmom

    Ja sam vam par topica nize postavio neku zanimljivu statistiku gdje, izmedju ostalog, pise kako, npr, od 100 sexualnih odnosa, prosjecna zena prosjecno svrsi 26 puta (ili tako nesto).

    Dakle, kakva je situacija sa vama?

    Pretpostavljam da je to mnogo manji problem za muskarce, ali moze da se desi, (umor, nezainteresovanost za sex, itd itd). Ipak, cini mi se da kod zena mnogo toga zavisi od kvaliteta sexualnog odnosa a manje od tih "egzogenih" faktora

    p.s.
    natjeraste me da napisem ozbiljan topic, na ovom sex forumu se stvarno nema sta zanimljivo procitati

  3. #78
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,068
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Multiple orgasms

    Nastavljamo razradu statistike...

    " While approximately 30% of women have experienced a multiple orgasm, only about 10% do so regularly (regardless of age).

    " There are several types of multiple orgasms:
    o Compound Singles - Each orgasm is distinct and separated by at least a partial return to the resolution phase.

    o Sequential Multiples - Orgasms occur just minutes apart with minimal reduction in arousal between them. An example of this type of multiple is if you have a clitoral orgasm from oral sex followed by a vaginal penetration orgasm from intercourse, all in the same session.

    o Serial Multiples - Several orgasms separated by mere seconds or minutes (at most) with no reduction of arousal. Some ladies have this type of multiple as one long orgasm with spasms of varying intensity and degree.


    Dakle, posto forumasi ne patishu od sexa, da ne kazem ne suse ga (je), pretpostavljam da ste makar jednom dozivjeli ovo iskustvo (ili ste ga pruzili svojoj partnerki).

    Ocekujem da vasa iskustva pomognu onima koji to jos nisu dozivjeli, da unaprijede svoj sex life

  4. #79
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Lat/Lon: 44.9°N 13.9°E
    Posts
    1,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa, nikad josj nisam pruzio bas ono pravi multiple, ali sam par puta bio u stanju (ajme izjave) da joj pruzim orgazam koji traje i traje i traje i traje... i koji bi trajao sve dok ona od iznemoglosti kaze da ne moze vise, il me naprosto zbaci sa/iz sebe. A onda stane hvatati zrak, vidis kako joj se bedra tresu od netom prozivljenog uzivanja.
    Znaci, jedan orgazam ali od onih koji traju i traju, sve dok ona ne moze vise da izdrzi.
    Dobar osjecaj. Osjecas se kao Gospodar Svemira.
    Pa kad se svoj gospodi daš,
    zadnji ples je valjda naš...

  5. #80
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,068
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Argonaut
    Pa, nikad josj nisam pruzio bas ono pravi multiple, ali sam par puta bio u stanju (ajme izjave) da joj pruzim orgazam koji traje i traje i traje i traje... i koji bi trajao sve dok ona od iznemoglosti kaze da ne moze vise, il me naprosto zbaci sa/iz sebe. A onda stane hvatati zrak, vidis kako joj se bedra tresu od netom prozivljenog uzivanja.
    Znaci, jedan orgazam ali od onih koji traju i traju, sve dok ona ne moze vise da izdrzi.
    Dobar osjecaj. Osjecas se kao Gospodar Svemira.
    vidi ovo pod Some ladies have this type of multiple as one long orgasm with spasms of varying intensity and degree.

    nisam drugo ni ocekivao od tebe

  6. #81
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Lat/Lon: 44.9°N 13.9°E
    Posts
    1,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hombre
    Quote Originally Posted by Argonaut
    Pa, nikad josj nisam pruzio bas ono pravi multiple, ali sam par puta bio u stanju (ajme izjave) da joj pruzim orgazam koji traje i traje i traje i traje... i koji bi trajao sve dok ona od iznemoglosti kaze da ne moze vise, il me naprosto zbaci sa/iz sebe. A onda stane hvatati zrak, vidis kako joj se bedra tresu od netom prozivljenog uzivanja.
    Znaci, jedan orgazam ali od onih koji traju i traju, sve dok ona ne moze vise da izdrzi.
    Dobar osjecaj. Osjecas se kao Gospodar Svemira.
    vidi ovo pod Some ladies have this type of multiple as one long orgasm with spasms of varying intensity and degree.

    nisam drugo ni ocekivao od tebe
    Ne **** me. Na suho.
    Inace ,zeznuto je doci do takvog orgazma. Nije to ni stvar tehnike, ni duzine trajanja odnosa (sexualnog, jel'), nije ni do duzine ku*ca. Stvar je samo u tome koliko te ona druga osoba pali, koliko zna tvoje osjetljive tocke, koliko si pasete i na drugom planu (emocionalnom, psihickom).
    Puno je faktora koji moraju biti zadovoljeni da bi se doslo do takvog orgazma.
    Pa kad se svoj gospodi daš,
    zadnji ples je valjda naš...

  7. #82
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    cikotic city
    Posts
    1,890
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    e moj Hombre, ako ona ne svrsi u toju sexa.... onda to nije TO.
    sto se mene tice definitivno nisam sebican pa ne gledam kako cu se prije ja `prosut` i zadovoljit se, al kad vidim kako ona uziva, kako se uvija i dahce... e onda se jos vise napalim...
    C9H13NO3

    One world, Two wheels

  8. #83
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,068
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ice
    e moj Hombre, ako ona ne svrsi u toju sexa.... onda to nije TO.
    sto se mene tice definitivno nisam sebican pa ne gledam kako cu se prije ja `prosut` i zadovoljit se, al kad vidim kako ona uziva, kako se uvija i dahce... e onda se jos vise napalim...
    da, naravno da nije, i ja licno volim da zena svrshi, ali statistika kaze...26 od 100 dakle nije u pitanju nasa nepaznja prema njima, vec jednostavno cinjenica da to ne mogu bas uvjek, sto ostavlja mogucnost da nas ponekad foliraju, koliko god mi mislili da smo veliki fakeri

    no velish, te sto su radile tu statistiku se sigurno sa crnogorcima nisu kresnule

  9. #84
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    podgorica
    Posts
    52
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sto se zenskog orgazma tice,mnogo zavisi od vjestine i mastovitosti partnera,mada i od same zene.Svaka zena zna sto je najbrze moze dovesti do orgazma,pa to nekako treba i da kaze svom partneru iliti pokaze ako se on ne snalazi bas najbolje :!: Isto tako mislim da dobar,kavalitetan sex nije samo takav ako zena dozivi orgazam,znaci i bez toga moze biti strava :!: A 90% muskaraca u toku samog cina razmislja jeli njegova partnerka dozivjela orgazam,oce li uopste itd.Sto vise mastovitosti-----to je sex bolji :P

  10. #85
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,068
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by seficapg
    Sto se zenskog orgazma tice,mnogo zavisi od vjestine i mastovitosti partnera,mada i od same zene.Svaka zena zna sto je najbrze moze dovesti do orgazma,pa to nekako treba i da kaze svom partneru iliti pokaze ako se on ne snalazi bas najbolje :!: Isto tako mislim da dobar,kavalitetan sex nije samo takav ako zena dozivi orgazam,znaci i bez toga moze biti strava :!: A 90% muskaraca u toku samog cina razmislja jeli njegova partnerka dozivjela orgazam,oce li uopste itd.Sto vise mastovitosti-----to je sex bolji :P
    da, ali sta kada vam orgazam jednostavno ne dolazi, sta god vas partner radio (da ne kazem, makar vasem partneru utrnuo jezik )?

  11. #86
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Kad se god se sjetim da zenske odglume orgazam nikako da odgonetnem koga su ustvari zajebale

  12. #87
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    podgorica
    Posts
    52
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E pa tada nista,kad nece,jednostavno nece :!: E tada moze biti razlog atmosfera,umor ili jednostavno naisao je takav trenutak :!:Nije smak svijeta,bice sledeci put :wink:I samo da znas da nije sve u tome da "partneru utrne jezik",to masu zena ne voli.

  13. #88
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,280
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dobra tema Hombre
    Tachno je da zhene simuliraju vishe puta orgazam , ne bi li udovoljile partnerovom egu, a to ne znachi da nisu uzhivale ....jednostavno , nisu mogle ili nisu "stigle" jer je on bio brzhi 8)
    Do zhenskog orgazma je dug i trnovit put... :twisted: , pa potrudite se malo :arrow: atmosfera, svijece shaputanja ,kombinovanje malo divljeg , malo grubog sexa... ukoliko dugo izdrzhite...doci ce i njen trenutak :P
    A vidish , da ne otvaramo novi topic....
    A shta da radimo sa onim mushkarcima sa preranom ejakulacijom.... kojima je dovoljno 2-3 min. ljubljenja i malo dodira "dolje" i vec ... mokro...a nakon par minuta kazhe necu mocu vishe "gotov sam" ima i toga???
    E shta sad tu zhenske da rade???
    Ako je on sposoban da nastavi dalje OK.... barem ce trajati duzhe , a ako je to bilo to :?: :?

  14. #89
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,068
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by seficapg
    E pa tada nista,kad nece,jednostavno nece :!: E tada moze biti razlog atmosfera,umor ili jednostavno naisao je takav trenutak :!:Nije smak svijeta,bice sledeci put :wink:I samo da znas da nije sve u tome da "partneru utrne jezik",to masu zena ne voli.
    volio bih da upoznam jednu, cisto da je pitam sta voli

  15. #90
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    990
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by La_bambola

    A shta da radimo sa onim mushkarcima sa preranom ejakulacijom.... kojima je dovoljno 2-3 min. ljubljenja i malo dodira "dolje" i vec ... mokro...a nakon par minuta kazhe necu mocu vishe "gotov sam" ima i toga???
    E shta sad tu zhenske da rade???
    Ako je on sposoban da nastavi dalje OK.... barem ce trajati duzhe , a ako je to bilo to :?: :?
    Ja sam uvek mislila da su ti momci "shablon" ili nesto sto se koristi kao humoristicki primer preteranog. Ili je zaista tako da postoje muskarci kojima treba bukvalno 5 min?
    I ne pricam sad o ovim klincima od 16-17 god vec malo zrelijim momcima?

    Jeste li vi djevojke naisle na takve tipove?

  16. #91
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    podgorica
    Posts
    52
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna
    Kad se god se sjetim da zenske odglume orgazam nikako da odgonetnem koga su ustvari zajebale
    Dobro pitanje :!: To uglavnom rade kad vide da se muskarac bas trudi,trudi i trudi a orgazma nidje na vidiku,pa iz sazaljenja,da mu zadovolje sujetu :wink:

  17. #92
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,068
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by La_bambola
    Dobra tema Hombre
    Tachno je da zhene simuliraju vishe puta orgazam , ne bi li udovoljile partnerovom egu, a to ne znachi da nisu uzhivale ....jednostavno , nisu mogle ili nisu "stigle" jer je on bio brzhi 8)
    Do zhenskog orgazma je dug i trnovit put... :twisted: , pa potrudite se malo :arrow: atmosfera, svijece shaputanja ,kombinovanje malo divljeg , malo grubog sexa... ukoliko dugo izdrzhite...doci ce i njen trenutak :P
    A vidish , da ne otvaramo novi topic....
    A shta da radimo sa onim mushkarcima sa preranom ejakulacijom.... kojima je dovoljno 2-3 min. ljubljenja i malo dodira "dolje" i vec ... mokro...a nakon par minuta kazhe necu mocu vishe "gotov sam" ima i toga???
    E shta sad tu zhenske da rade???
    Ako je on sposoban da nastavi dalje OK.... barem ce trajati duzhe , a ako je to bilo to :?: :?
    sto se prvog dijela tice, sve je to ok, ali mene zanima koliko vas je spremno da o tome razgovara sa partnerom, odnosno da to prizna? cini mi se da vise razgovarate, ovaj procenat ne bi bio toliko porazan

    prerana ejakulacija...svojevrmeno sam, prije nego sto sam skinuo mrak, imao frku "sta ako se to desi"? mislim da je to frka svakog tinejdzera srecom nikad mi se nije desilo. kasnije, bogami znalo se desiti da ima sasvim suprotnu frku, jer se znalo oduziti (sto je ipak bolje, nego ovo prvo priznaces ) u svakom slucaju, to, ukoliko nije neki ozbiljniji poremecaj, zahtijeva pazljivu i iskusnu partnerku

  18. #93
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,280
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    To je tachno Hombre ... ovim odgovaram i Shiney...
    Da desilo se par puta i.... jako je neprijatno, njemu prvenstveno , a i meni jer ne znam shta da mu kazhem sem da ga tjeshim , a i te fraze su otrcane kao : deshava se daj... nastavicemo mi to .. itd pffffff
    Shta da ti kazhem sem .... NEPRIJATNO JE !
    A zashto se to desi , pazi nije to neiskustvo partnera , i nije da mu se to stalno deshava ....
    To se mozhe desiti ako ima frku od Vas , mozhda kao superiornije ili iskusnije od njega .... ili od njegove prevelike zhelje za vama, pa glava (i gornja i donja) jednostavno blokira! :?

    A voljela bih chuti nekog od momaka , ako eto..... se ijednom to desilo i ako ce naravno biti toliko iskren i reci to...
    A eto ne mora u prvom licu ...
    Neka kazhe moj komshija eto... i mi cemo mu vjerovati 8)

  19. #94
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    294
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pade mi na pamet neshto shto sam prochitao nedje na forume, a idealno je za ovakve situacije..."zajedno smo pocheli pa bila grabiti.."
    Kanibalizam je privredna grana u razvoju

  20. #95
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by La_bambola
    A eto ne mora u prvom licu ...
    Neka kazhe moj komshija eto... i mi cemo mu vjerovati 8)
    A vidjoste li politicara e sad ce bas pozuriti da prizna ono sto ni sam pred sobom nece priznati

  21. #96
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,280
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Hahahahahha... a ja sa dobrom namjerom , da pomognem cho'jeku , al' eto.....

    Ima ih takvih , ali ne treba ih osudjivati zbog toga... to je stvar trenutka, da' se ispraviti.

    A ima i onih khmmmm koji mashala mogu shto bi se reklo "udri me do zore", e vidish ni te takve NE treba osudjivati isto ....

  22. #97
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    podgorica
    Posts
    52
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Muskarac koji se brzo napali a jos brrrrrze svrsi ima problem i to strasan problem :!: Mislim sad na one varijante nesto od 5 minuta ili tako nesto.E ne bih mogla bit sa takvim muskarcem.......A interesuje me da li muskarac poslije sexa ocekuje od cure ono"A dragi bio si dobar","dozivjela sam 2 orgazma" znaci da ga djevojka hvali????????Odnosno koliko vam je to bitno?????

  23. #98
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,068
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by seficapg
    Muskarac koji se brzo napali a jos brrrrrze svrsi ima problem i to strasan problem :!: Mislim sad na one varijante nesto od 5 minuta ili tako nesto.E ne bih mogla bit sa takvim muskarcem.......A interesuje me da li muskarac poslije sexa ocekuje od cure ono"A dragi bio si dobar","dozivjela sam 2 orgazma" znaci da ga djevojka hvali????????Odnosno koliko vam je to bitno?????
    zavisi, naravno, koliko mu je stalo do te djevojke
    ali mislim da, kada se partneri dobro poznaju, nema potrebe za rezimeom poslije sexa, jednostavno znaju da li je bio dobar ili ne

  24. #99
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    in the middle of everything
    Posts
    1,693
    Thanks Thanks Given 
    18
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    hombre, ne valjaju ti ti statistichki podaci...

  25. #100
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,068
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by adriana
    hombre, ne valjaju ti ti statistichki podaci...
    napisi mail cosmopolitanu, vogeu ili nekoj trecoj slicnoj muskoj sovinistickoj novini koja je pravila anketu

Page 4 of 5 FirstFirst 12345 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •