Page 1 of 5 12345 LastLast
Results 1 to 25 of 108

Thread: Problemi sa orgazmom

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    157
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Orgazam...

    Cekajuci u doktorskoj ordinaciji, uhvatih se za casopis. Tipican zenski casopis, pun kojekakvih tema za zene, koje mene masom ne zanimaju vecinu puta. Medjutim, jedan interesantan clanak mi je privukao paznju: 7 Stvari koje bi mi kao muskarci voleli da zene prevazidju (muskarac ga je pisao). Bilo je tu ocekivanih stvari kao "Ne mogu da verujem da je ta i ta rekla to i to" sindrom, ili "Kosa/ruke/butine/guzica... su mi odvratne" sindrom, itd.
    Nasla se tu tacka i o orgazmu i zenskom preopterecenju istim - da li cu moci, da li me uzima predugo da ga postignem a partner mi se vec toliko trudi, itd. U sustini se svelo na to da autor tvrdi da muskarci misle da je partnerkin orgazam njihova duznost, njihovo zadovoljstvo koliko i njeno, njihov "posao". "Ne uskracujte nam da to zadovoljstvo kad vas dovedemo do orgazma nazivamo svojim ili pak da tu krivicu ako vas ne uspemo dovesti do orgazma snosimo mi sami".

    Momci - da li se slazete? Da li partnerkin orgazam (ili nedostatak istog) uzimate licno i smatrate isti svojom odgovornoscu?

    Devojke - da li smatrate da tesko dozivljavate orgazam? Da li mislite da dolazak do orgazma traje predugo i da "mucite" partnera?

    Licno, nema nista bolje od pronalaska partnera koji ce se stvarno potruditi da vam pruzi orgazam. Jeste da su retki, ali kad ih nadjes... :wink: Sto se samog orgazma tice, sa pravim partnerom mi je relativno lako doci do istog. Gledam da se ne preopterecujem previse ako ga ne dostignem vecinu puta, niti da se preopterecujem da me uzima predugo, ali ako cemo iskreno to (izbeci preopterecivanje) bas i nije lako ponekad, pogotovo ako se partner zaista trudi.

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica/Crna Gora
    Posts
    1,264
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa jednim dijelom da jednim ne...Mislim da je za orgazam potrebno jel dvoje
    Poenakd sex moze biti super i uzivanje cak i ako cura ne dozivi orgazam...Naravno da nije ljespi osjecaj...ali opet cura moze da uziva i bez orgazma...Bar ja tako mislim!
    Takdoje bih napomenuo da zenama treba vise iskustva da bi dozivljavale orgazam itd...Neka zene kazu da li je tako ili ne...Ne mislim kod vecine ali eto moze li i to biti?

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Minas Ithil
    Posts
    558
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    najzad neka interesantna i "skakljiva tema"

    "neke zene" kazu da 90% njih ne moze da dozivi "vaginalni" orgazam, da je osjecaj mnogo lijep i iznad svega prijatan, ali da se kao tim putem do orgazma tesko moze stici... za razliku od "klitoricnog", sa kojim standardni sex nema skoro nikakve veze
    koliko je ovo tacno ja stvarno neznam, ali ukoliko je muskarcu bitno da zadovolji curu, on ce za svaki slucaj otici da "poprica" sa nekim mjestima :wink:
    sto se orala tice, dolazi nova dilema, prije ili poslije sexa?
    eh... vazda sam govorio da su zene previse kompikovane! ili je to mozda zato sto su muskarci previse jednostavni? :?:
    - just make me want it -

  4. #4
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica/Crna Gora
    Posts
    1,264
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by vIbes
    najzad neka interesantna i "skakljiva tema"

    "neke zene" kazu da 90% njih ne moze da dozivi "vaginalni" orgazam, da je osjecaj mnogo lijep i iznad svega prijatan, ali da se kao tim putem do orgazma tesko moze stici... za razliku od "klitoricnog", sa kojim standardni sex nema skoro nikakve veze
    koliko je ovo tacno ja stvarno neznam, ali ukoliko je muskarcu bitno da zadovolji curu, on ce za svaki slucaj otici da "poprica" sa nekim mjestima :wink:
    sto se orala tice, dolazi nova dilema, prije ili poslije sexa?
    eh... vazda sam govorio da su zene previse kompikovane! ili je to mozda zato sto su muskarci previse jednostavni? :?:
    Pa da slazem se sa tobom...masu cura sa kojima sam prichao o tome kazu mi da klitorisni orgazam mogu naravno da dozive..ali vaginalni mnogo tesko...chak neke i posle par partnera i dalje ne mogu...Mozda je problem do njih ili ne znam ni ja chega...
    Uglavnom se slazem sa tobom
    Zato smatram da se masu cura folira...Evo da vidmo sta ce cure reci...dako se bar jedna otvori,fino i kaze ovo sto ja i ti mislimo
    Da li znachi lako dozivljavaju vaginalni orgazam ili ne...i koliko chesto...chisto podataka radi!

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    jebes ti taj sex(vodjenje ljubavi) kad ne zadovoljis partnerku, i da samo ona dozivi orgazam ja sam srecan :P
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  6. #6
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    311
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI
    jebes ti taj sex(vodjenje ljubavi) kad ne zadovoljis partnerku, i da samo ona dozivi orgazam ja sam srecan :P
    Slozio bih se bez rezerve
    AtlantidiaN je MiZaNTRoP

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica/Crna Gora
    Posts
    1,264
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI
    jebes ti taj sex(vodjenje ljubavi) kad ne zadovoljis partnerku, i da samo ona dozivi orgazam ja sam srecan :P
    Pa da znas da si u pravu..meni je milije da parnerki bude ljepse no meni
    Ali prichajte malo o orgazmu :P

  8. #8
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    157
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by vIbes
    najzad neka interesantna i "skakljiva tema"

    "neke zene" kazu da 90% njih ne moze da dozivi "vaginalni" orgazam, da je osjecaj mnogo lijep i iznad svega prijatan, ali da se kao tim putem do orgazma tesko moze stici... za razliku od "klitoricnog", sa kojim standardni sex nema skoro nikakve veze
    Vaginalni orgazam je stvarno nesto u cemu partner treba bas mnogo da doprinese, jer zena ne moze da "isforsira" sama vaginalni orgazam. Time mislim da kazem da za razliku od klitoralnog orgazma, gde zena moze da koristi svoje prstice dok je muskarac u njoj da dozivi orgazam, vaginalni je druga prica. Istina je da vecina zena ne dozivi vaginalni orgazam uopste, bez obzira koliko je partnera imala. Sto se tice komentara da standardni sex (sta je to btw?) nema nikakve veze sa klitoralnim orgazmom - sreco moja, iskoristi malo maste i malo prakse i videces da i putem sexa, klitoralni orgazam se moze sasvim kvalitetno postici (nisi valjda mislio da je to moguce samo uz oralni sex??). Probaj poziciju gde devojkin klitoris dolazi u kontakt sa tvojim preponama tokom tvog ulaska i izlaska iz nje (za pocetak).
    koliko je ovo tacno ja stvarno neznam, ali ukoliko je muskarcu bitno da zadovolji curu, on ce za svaki slucaj otici da "poprica" sa nekim mjestima :wink:
    Veruj mi da ne mora.
    sto se orala tice, dolazi nova dilema, prije ili poslije sexa?
    Oralni ne mora uopste biti niti pre niti posle sexa, moze se desiti nezavisno i nepropraceno sexom (cak i preporucujem :wink: ). Sto se "pre ili posle" tice, zavisi od gadljivosti. Ako ces ustati i oprati sve potrebne delove posle sexa i pre oralnog, onda nema veze. Doduse, to mi nekako unisti momenat ("Draga, de otidi se malo plahni pa da nastavimo"), ali to je neka moja licna preference. Ako vec treba da bude posle sexa, neka to bude posle zajednickog tusiranja

  9. #9
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljutice Bogdana 1a
    Posts
    2,681
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dzoni_Stulic
    Quote Originally Posted by DIDI
    jebes ti taj sex(vodjenje ljubavi) kad ne zadovoljis partnerku, i da samo ona dozivi orgazam ja sam srecan :P
    Pa da znas da si u pravu..meni je milije da parnerki bude ljepse no meni
    Ali prichajte malo o orgazmu :P
    Apsolutno se slazem!
    Nikad nisam bio egoista po tom pitanju... ako sam nju zadovoljio smatram da je sex bio kvalitetan! :wink:
    Samo za tebe, uvek uz tebe...
    u svoje loše dane volim gristi sam, piti i lutati po krčmama...

  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    157
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dzoni_Stulic

    Pa da slazem se sa tobom...masu cura sa kojima sam prichao o tome kazu mi da klitorisni orgazam mogu naravno da dozive..ali vaginalni mnogo tesko...chak neke i posle par partnera i dalje ne mogu...Mozda je problem do njih ili ne znam ni ja chega...
    Prvo, zenama je u vecini slucajeva tesko i klitoralni orgazam da postignu, jer isti moze biti postignut samo uz potpuno poznavanje svog tela, zadovoljstvo u istom, opustenost i veru u partnera. Jako malo zena poznaje svoje telo dovoljno dobro da zna sta joj godi, jer to upoznavanje sopstvenog tela dolazi najbolje i najkvalitetnije uz masturbaciju koja je vecini zena jos uvek tabu (ne samo u YU, vec svuda). Velika vecina zena ce ti reci u prolaznom razgovoru da nema problema sa orgazmom i da moze da ga dozivi lagano. Prvo, zbog toga sto ti verovatno to neces imati prilike sam da isprobas i drugo, i vaznije, bas zbog gore navedene tvoje izjave da je problem "mozda do njih". Garantujem ti da ti ni jedna zena, osim sopstvene partnerke, koja ako ima pojma te nece folirati, nece reci da ima problema sa orgazmom, jer ce svaka misliti da ce muskarac to prevesti u "frigidna si; imas neki problem; nesto s tobom nije u redu; nikakva si u krevetu,itd".
    Zato smatram da se masu cura folira...Evo da vidmo sta ce cure reci...dako se bar jedna otvori,fino i kaze ovo sto ja i ti mislimo
    Da li znachi lako dozivljavaju vaginalni orgazam ili ne...i koliko chesto...chisto podataka radi!
    U pravu si da se masa cura folira - nazalost. Kazem nazalost, jer verovatno te iste cure osecaju potrebu da se foliraju, upravo zato sto ne zele da neko pomisli da im nesto fali i verovatno zato sto su i same ubedjene da im nesto fali. Jer, zaboga, kako i da ne mislis da ti nesto fali, kad ti se svaka drugarica hvali kako dozivljava orgazam pri truckanju autobusa. Kad se samo setim u kakvoj sam ja zabludi bila godinama sto se mojih najblizis drugarica tice, za koje sam mislila da imaju neki fenomenalno uzbudljiv sexualni zivot, da dozivljavaju orgazam veliku vecinu puta tokom sexa, samo da bi godinama kasnije saznala da njihov sexualni zivot i nije tako preterano uzbudljiv i da je orgazam nesto sto su postigle svega par puta u zivotu i da je isti za njih jos uvek pojam. Zato, devojke, manite se tih "orgazmicnih" prica vasih drugarica i upoznajte svoje telo. Naucite sami (i uz partnera) upravo ono sto vam godi i ne stidite se da kazete sta vam godi a sta ne. I najvaznije od svega, ne osecajte se krivim i ne osecajte se kao da vam nesto fali ako i uz sve partnerove najbolje namere i pokusaje, vi ne mozete da dozivite orgazam.

  11. #11
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,756
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zitiste
    I najvaznije od svega, ne osecajte se krivim i ne osecajte se kao da vam nesto fali ako i uz sve partnerove najbolje namere i pokusaje, vi ne mozete da dozivite orgazam.
    Ovdje se apsolutno slazem, i ne da fali nego ako mogu da kazem ima i viska (u mozgu). Zena ne moze da ima jedno dugme tipa "Svrsi" vec treba da su mnoge stvari idealne od pocetka pa do kraja, tj od predigre pa do moguceg orgazma.

  12. #12
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    under your bed
    Posts
    596
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja mislim da orgazam kod zena zavisi, pored tehnike, atmosfere i sl., najvise od iskustva kako zena tako i muskaraca.
    Znam da je i meni u pocetku bila frka oce li ona moc i sl. ali nakon odredjenog vremena sve se dovede na svoje mjesto i postaje sve bolje i bolje...

    Sto se tice glavnog pitanja gore, ja ne smatram da je nedostizanje njenog orgazma iskljucivo moja odgovornost jer u najvise slucajeva zavisi od djevojke, stresa, atmosfere...

    Samo vjezba djeco!
    nah, pravi muskarci nemaju sig...

  13. #13
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    HR, BIH, CG, GRCKA
    Posts
    758
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Strucno misljenje Dr. S.P. je da jednostavno najbitnije je da je cura opustena i da se sve polako radi, ona klitoricno moze da svrsi za 5 min stimulacije klitorisa, ali je stvar da dozivi vaginalni.
    Da bi cura dozivjela vaginalni orgazm, mora da bude opustena totalno.

    Kod svoje cure mozda svaki treci put u prosijeku izazovem to i kaze da je mnogo lijepo i da bi htjela jos i ja se trudim ali sipak. :wink:
    U svakoj zeni lezi djavo. Ili ga ubijes radjanjem, ili poslom, ili i jednim i drugim.

  14. #14
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    corner of the Earth/Virtual Insanity
    Posts
    20
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nema ljepseg osjecaja nego kad u isto vrijeme dozivite "TO" :wink:
    This corner of the earth, is like me in many ways
    I can sit for hours here and watch the emerald feathers play
    On the face of it I'm blessed
    When the sunlight comes for free
    I know this corner of the earth it smiles at me

  15. #15
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kazahstan(Selo u Kuchima)
    Posts
    358
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by P r K nj A c a
    nema ljepseg osjecaja nego kad u isto vrijeme dozivite "TO" :wink:
    a "TO" se deshava bash chesto... u svakoj erotskoj prici
    ma daaaaj...
    ============
    nego, tema, Mikelly, tema...
    orgazam, zenski, volim ga i rado ga se sjecam divna stvar, dolazi skoro pa kao 29. Februar
    ili ga ja ne bacham dobro, ili on ne umije da leti, rece Mujo kad je kupio ptichara
    ...
    nego, da se u ozbiljim u skladu sa "novim" forumima :roll:
    glupo je kriviti sebe za nedostatak orgazma kod vashe partnerke, dodushe, isto tako se morate zapitati, da li ste ucinili sve da do istog dodje... Licno, zadovoljstvo je vece ako ga ima...

  16. #16
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sve zavisi od partnerke. Ako partnerka (po)kazuje zelju da dozivi orgazam, ili seriju orgazama, onda se na tome "radi" i najcesce nije nikakav problem. Medjutim, ako partnerka ne zna sta hoce ili se ne ukljucuje u igru vec ocekuje da se stvar desi, onda to moze da bude problem. Tu ima dosta detalja, a glavni je da li se partneri dobro poznaju, odnosno da li imaju iskustva, prije svega medjusobno. Problem je takodje pristup seksu. Da li se seksu pristupa kao igri ili kao proizvodu nagomilanog uzbudjenja i obuzetosti strascu? Kad je seksu pristupa kao igri onda se do orgazma dolazi postepenim povecavanjem uzbudjenosti, svojevrsnim istrazivanjem pozicija i doziranjem tempa i snage. Medjutim, kada se seks shvata kao isljucivi proizvod strasti i pozude, onda je moguce svasta. Posto se silina strasti najcesce ne poklapa onda prepustanje tom snaznom uzbudjenju obicno prije dovede muskarca do orgazma, rjedje zenu, a izuzetno rijetko se moze desiti istovremeno. ...
    Uglavnom, posto fizioloski zene sporije, osim ako nisu prethodno izuzetno uzbudjene, dozivljavaju orgazam, na muskarcu je da kontrolise situaciju. No, ako partnerka zbog necega nece da se prepusti seksualnoj igri i u njoj nije opustena treba mnogo truda i kreativnosti. 8)
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  17. #17
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    ROMA
    Posts
    5,036
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Frngoje
    A pita li se ko shta je sa zadovoljavanjem mushkarca?
    Jebote, svi neshto pishu te chachkaj je po zarezu, po dvije tache, po tachka-zarez, pa je onda gnjavi za bradavice, pa je miluj po ledjima, pa onda recituj Jesenjina, ma je kupaj mlakom kisjelom vodom sa nekoliko kapi mente, pa onda visi za noge sa lustera, pa provjetri sobu, pa otidji po neshto da se gricka, jer pobogu, ona je gladna...

    I dje se tu nadje vremena za zadovoljavanje mushkarca?
    Plus ne rachunajuci psiholoshku presiju koju on trpi, pitaju ci se da li sve shto radi, radi kako treba i lomi se siromah za nekoliko uzdaha i oziljke od noktiju po ledjima i guzici.

    Stvarno nije fer...neravnopravno do bola.
    Cuti tu i radi. :P :mrgreen:

  18. #18
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    HR, BIH, CG, GRCKA
    Posts
    758
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ne znam ove danasnje su djevojke kriticne, stvarno sta je sa nama, mi mrche radimo, a one samo oziljke ostavljaju. :wink: :wink:
    U svakoj zeni lezi djavo. Ili ga ubijes radjanjem, ili poslom, ili i jednim i drugim.

  19. #19
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Tivat , Crna Gora
    Posts
    895
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Moja dozivi 2-3 orgazma svaki put kad spavamo .
    ps.
    I nema nista ljepse od toga kad je gledam kako ide kuci sa osmjehom na licu.
    Apsolutno ne podrzavam.

  20. #20
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bar
    Posts
    11
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sex je kao pentranje uz neku planinu...orgazam je vrh.. Dok dotle dodjes...mnogo znoja i pentranja ima,naravno da zavisi od partnerke dosta toga...Sto je partnerka iskusnija...to je visocija planina a samim ti i izazov veci...brz orgazam kod zene ne mora da znaci i da je muskarac dobar u krevetu.Neke zene imaju (ne)srecu da im 'krug' traje par minuta...onda se muskarac opet muci da je vrati u formu...i opet tako..desetak minuta i ...na njoj osmjeh a ti k'o zapeta puska nikako da ispalis....nije ni to neko uzivanje...
    "Ma nisam ja ni pola tol'ko los k'o sto kruze glasine"

  21. #21
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by pirely
    Moja dozivi 2-3 orgazma svaki put kad spavamo .
    ps.
    I nema nista ljepse od toga kad je gledam kako ide kuci sa osmjehom na licu.
    Zar poslije 3 orgazma moze da ide, a da joj koljena ne klecaju

  22. #22
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    candahar
    Posts
    125
    Thanks Thanks Given 
    30
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    sto bi reka jedan sto ga znam..u isto smo vrijeme poceli pa bila grabit ..8)

  23. #23
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,280
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kum
    sto bi reka jedan sto ga znam..u isto smo vrijeme poceli pa bila grabit ..8)

    ahahahahahahha........ovo me nasmija opasno

    A shto se tiche orgazma, nisu presudne ni godina ni iskustvo....ima tamo negdeje dolje unutra pa malo pri vrhu jedna tachka koju nazivaju "tachkom G" e pa to je presudni dio koji se mora nadrazhiti tokom sexa da bi se doshlo do "vaginalnog orgazma" E pa sad, ko je ubode ubode, tj. ko je nadje nadje je... , tako da nemojte kriviti djevojku ako Vi ne pogodite tu tachku....heheehe
    Aha i jedan predlog , tamo negdje gdje prichasmo o pozama navedeno je koja je najbolja poza za "ubosti tu tachku" "dog style" , jer je smjeshtena tako da se takvom pozom mozhe najlakshe dodirnuti......nemorate mi zahvaljivati na savjetu kikikikiki
    A za klitoralni orgazam je vec isprichano i ne bih se ponavljala, mada shto bi neki rekli WRH orgazma je kad dozhivish i jedan i drugi zajedno, a mozhe se belive me :oops:

    auuuu ne ispisah se ovako odavno al' dadoste mi inspiraciju .....
    THANK YOU

  24. #24
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,756
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    A bambola, znas li kako je to tesko naci!! Jos ako je malo punija...
    I jos, nije svaki penis isti i sto ce onaj koji radi dogy a previse mu je UP?! :roll:

  25. #25
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,280
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ako si takav kao shto ti je avatar, mislim da ce ti biti jako teshko naci i djevojku a ne tachku G hahahahha :lolblue:
    Mala shala..... :?

    Samo ti probaj pa mi javi.....zachi malo unuta pa odmah malo gore lijevo, nema semafora slijepih ulica..........NECESH SE IZGUBIT!!!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •