Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 25 of 27

Thread: kriterijumi

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,068
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default kriterijumi

    hajde da zaboravimo ljubav, koja je po meni (ali mozda ne po nekom drugom) jako bitna za sex. ako iskljucimo taj faktor, koji su kriterijumi na osnovu kojih pozelite da spavate sa nekim? da li su to izgled, nacin odjevanja, pokreti, nacin na koji ta osoba prica itd???

    licno, naravno da je fizicki izgled bitan, ali sam sreo puno cura koje bi covjek na prvi pogled odmah pozelio u krevetu, lijepo gradjene, obucene, itd itd, ali kada razgovaras sa njima, jednostavno osjetis neku...prazninu...nesto sto te totalno odbije od svake pomisli na sex.
    sa druge strane, ima i onih koje nisu nesto specijalno gradjene, ali imaju drzanje, nacin na koji pricaju, sarm, smek, koji nadoknadi sve sto mozda nemaju u fizickom smislu, i vise od toga

    ovo je vjerovatno vec bilo, ako jeste izvinjavam se, i molim moderatorke da obrisu topic

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ako je prazna u glavu neka joj prosto i ono malo supljeg misica medju noge. Ako je pametna zna kako i "mane" da pretvori u vrline.

  3. #3
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    zaliv neverina...
    Posts
    9,244
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    kriterijumi????da je zensko i da ima postoji neko strujanje...ostalo je stvar osjecaja a ne volje
    “Que te vayas con el viento, como siempre!”
    http://www.travelmontenegro.me


  4. #4
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    NYC, Manhattan/ PG
    Posts
    1,175
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    da ima hemije medju nama...
    koliko god on bio lijep/ruzan, pametan glup...bez te hemije se nidje ne moze...
    a valjda svi primijetimo kad ima ono nesto :wink:

    btw. Hari Krisna .....hahahhahahaha, legenda!

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,068
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    kako su vam odgovori precizni, boze boze

    sta je to hemija, strujanje, stvar osjecaja, "ono nesto"?

  6. #6
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    871
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mogu ja sad ođe da pričam da mi je bitna njegova priča, izgled, da je neophodno "nešto", ali sve je to priča pričina, u "praksi" nije baš sve tako crno i bijelo. Recimo, meni se ljetos desilo da poželim da spavam sa momkom koji je više ružan nego lijep, čija mi se priča nešto posebno ne dopada (nije glup, prosječan), čiji mi se stil oblačenja nikako ne sviđa,ni njegova frizura, ni njegov nos, ni njegov akcenat...jedino što ima fino tjelo, razvijeno taman kako treba. E, sad, ta misao mi je poletjela kroz glavu jer sam, sticajem okolnosti, bila sa njim na ležaljci u kasnim večernjim satima i počeo je da me ljubi po vratu i mazi... Da smo neđe drugo bili (u sobi, recimo), ne znam da li bih tu želju sputavala ili bih je ispunila, iako mi se on uopšte ne sviđa. Znači, može da pali i samo dodir muške ruke.
    A, kriterijumi ... da me voli :roll:

  7. #7
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    871
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ups, ti reče da zanemarimo ljubaFF...eto, ja rekoh da je ponekad jako malo potrebno... Mada, kad bih imala vremena da biram i razmišljam, onda bi svakako poželjno bilo da je atraktivan i obavezno, ali OBAVEZNO, da nije žgoljav :!:

  8. #8
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    podgorica
    Posts
    52
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Najbitnije je da postoji taj neki fluid :wink:

  9. #9
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    To nesto, taj neki, znas ono..., e kad ima to!, ta neka intriga, razumijes?ono kad pogledas... E pa to!
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    in the middle of everything
    Posts
    1,693
    Thanks Thanks Given 
    18
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    mora da postoji fluid, obostrano dopadanje...
    a neki bi mogli i da preskoche prichu kojom ubiju i najvecu zhelju...

  11. #11
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    U Njegovom srcu...
    Posts
    1,379
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sexipil... mora da odishe njime da bi me privukao...
    Ne govorim o besprekornim crtama lica niti o takozvanoj zhenskoj ljepoti koja neke zhene privlachi. Govorim o sanjivom pogledu koji je meni izuzetno sexy. O drzhanju i nachinu na koji radi najjednostavnije stvari... O magnetu koji osjetim kad se pogledamo, koji me prikuje za Njega i tako se iz svake rijechi radja neshto... shto nema ni ime. Ni rok trajanja. Nisu to vrata ljubavi. To je zhelja da se neshto uchini ODMAH...
    "...patim zbog osoba kojima sam poklonila svoje srce i uvidjam da oni koji su dotakli moju dushu nisu uspeli da probude moje telo, a oni koji su doticali moje telo nisu uspevali da dosegnu do moje dushe. “

  12. #12
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    871
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ao, đevojke kakFFe bajke napričaste... Svako ima "nešto", niko nije totalno šupalj, samo je pitanje da li umije to da istakne i da li ćemo mi to uočiti.
    S obzirom na to je većina vas imala bar više od jednog partnera, onda bi to značilo da veeeelika većina naših sugrađana muškog pola harizmatična, da "zrači", da iam "nešto" što ga izdvaja od drugih...a jes, kako ne :!:
    Stvarno mi je pretjerana ta priča o fluidu, varnicama i hemiji koja se dogodi kad vam se pogledi sretnu itd. to više liči na one scene iz filmova npr. "Zgodna žena" i ostale tog tipa i nije prava slika onog što se najčešće dešava između muškarca i žene.
    Jedina konstatacija koju prihvatam je da mora da postoji izvjesna privlačnost, da je momak relativno pristojne spoljašnjosti i da ZNA kako da se ponaša prema đevojci, kako da je odvede u krevet...i to je ono na što mi "padamo", a ne na neki nedefinisani osjećaj koji se , sudeći prema rezonu forumašica, obavezno, mora javit da bismo bile sa njim. Da je tako, onda ga niko nikad ne bi umaka' ili bi oni ODABRANI... koji posjeduju "nešto":roll:

  13. #13
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    in the middle of everything
    Posts
    1,693
    Thanks Thanks Given 
    18
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    e pa, grofice, stvarno mi je zhao shto nisi osjetila taj fluid o kome prichah... i o kome i druge prichaju... a mozhda smo i imale srecu da cheshce srecemo "odabrane"...

  14. #14
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kazahstan(Selo u Kuchima)
    Posts
    358
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Hombre, sve ocu neshto da te pitam...
    je li to ono Zigic na avataru ?

  15. #15
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica/Crna Gora
    Posts
    1,264
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mikelly
    Hombre, sve ocu neshto da te pitam...
    je li to ono Zigic na avataru ?
    A mora da mu se svidja fizichki posto mentalno nema sanse

    A sto se teme tice...vazna je strast :P i zelja...

  16. #16
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,068
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default


  17. #17
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Kragujevac
    Posts
    165
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Najjednostavnije receno, treba da bude Jebozovan... Blaze receno, treba da me napali... Jos jednostavnije receno - trebam da osjetim da ga ja palim...

    Mora da ima onaj pogled, koji me svlaci... Neka mi pridje i poljubi u vrat... Neka me uhvati za dupe... I jos par rijeci - i bice nam mnogo dobro

  18. #18
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    daleko od sunca, under the purple rain
    Posts
    6,919
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ma to ti je ono
    kad te dje kad i kuda dovati ono kak te boljubi koliko zna uskladit pokrete odabrat trenutak i ono jebizovno se pojavi u njemu
    mmmmmmmmmmmmmm i eto me
    u posljednje vrijeme je to to neka uspostavljena ok komunikacija ono shladak zna dje da se primi ono po neq erogenu ubode i sha se ceka :wink:
    oh darling who needs love?
    Who needs a heaven up above?
    Who needs the clouds, in the sky, not I
    Oh darling who needs the rain?
    Who needs somebody that can feel your pain?
    Who needs the disappointment, of a telephone call, not I

  19. #19
    Join Date
    May 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    289
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jeste primijetili da je svaki vas odgovor "mora da ima ovo,da mi radi ono,da se osjecam..." Jeli vam se kad desilo da ste u neki klub,diskoteku,zurku i onako upoznate curu/momka i posle nekih sat vremena ili dva nebitno pane dobar cist zdrav sex????

    A vi sad provalite na takva mjesta koliko moze bit price,upoznavanj s obzirom da je buka i da svi skacu.Banja tebi,banja njemu svi zadovoljni.Naravno da je na neke duge staze ljubav prisutna prilikom sex-a ali sema za jednu noc iliti zivotinjski sex je wwooooovvvv..... :yipiiii:
    KO NIJE LUD NIJE NIJE NORMALAN

  20. #20
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Kragujevac
    Posts
    165
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    alo, pa ja sam o tome pricala

    nepoznat muskarac je u pitanju u mom predhodnom postu

  21. #21
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    871
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jos kad bi neko znao da definise "fluid"... Jes, svaka je odabrala pravog, nijedna se poslije seksa nije pokajala, svakoj je to bilo TO, svaki partrer je zracio tim fluidom, bio poseban itd. AhaM, bilo jednom u jednoj bajci...

  22. #22
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    871
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TiJaNaaaA
    ma to ti je ono
    kad te dje kad i kuda dovati ono kak te boljubi koliko zna uskladit pokrete odabrat trenutak i ono jebizovno se pojavi u njemu
    mmmmmmmmmmmmmm i eto me
    u posljednje vrijeme je to to neka uspostavljena ok komunikacija ono shladak zna dje da se primi ono po neq erogenu ubode i sha se ceka :wink:
    Tako nekako, to sam i ja htjela rec.

  23. #23
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    157
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Licno nemam nekih kriterijuma koji bi se mogli definisati. Bila sam sa momcima koji su iskljucivo fizicki privlacni, bez da sam ih nasla nesto narocito privlacnim psihicki. U drugu ruku, bilo je onih koji su fizicki privlacni, psihicki neprivlacni i koji su me time odbili. Ali bilo je nesto sto ih je izdvojilo od onih sa kojima bi bila.
    Isto tako je bilo onih koji nisu nesto narocito sto se izgleda tice, ali koji su ispoljavali neku drugu dinamicnost, koja mene zna da napali i vise od fizickog izgleda. Ta "dinamicnost" nije nesto sto mogu definisati. Nemam checklist, nema nekih konstanti. Nekad je jednostavno potrebno pravo mesto i pravo vreme (bez obzira na to da li je i prava osoba u pitanju).

  24. #24
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kazahstan(Selo u Kuchima)
    Posts
    358
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Re: kriterijumi

    Quote Originally Posted by Hombre
    koji su kriterijumi na osnovu kojih pozelite da spavate sa nekim? da li su to izgled, nacin odjevanja, pokreti, nacin na koji ta osoba prica itd???
    da izlazimo bar jedno godinu dana, onako da se dobro upoznamo i uzelim sexa... ostali kriterijumi nisu bitni

  25. #25
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    86
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    eeee Ja jako volim sex :oops: a nam bas fosta ljudi sa kojim se mogu kresnuti. (skuzih to nedavno)
    Ne zato sto sam ja umisljena vec jednostavno imam neke musice koje se moraju smiriti da bih se ja prepustila. Isto tako ne volim sex sa nepoznatima iz razloga sto je sex najbolji kad se znas s nekim. Radje se necu sexati nego da imam neki jadni sex. To je moje prvo pravilo in my world :!:

    E sad da bi me on dobio.. Ne mora biti nesto zgodan, to nije nr 1. Moze bit onak prosjecan al da ima onu neku ruzicanstvenu aoru oko sebe (moze i plavkastu ) koja mene uljuljava na-na, ni-ni. isto tako ne volem glupave ljude i ako me ne moze pratiti u mojim ponekad filozofskim raspravama, bye bye.
    isto tako sam slaba prema slatkim djeckima, onako milim, drazesnim, ljupkim sva se topim kao nutella
    i narafski, sto je vec spomenuto tisucu puta, kemija. bez kemije nema zivota

    Ombrelino mah,mah

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •