Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 51 to 75 of 109

Thread: Ispovijest.

  1. #51
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    13
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by N-I-K-O View Post
    ...SVE SAM TE SLAGALA,JA NISAM ZNALA DA CE OVO DOTLE DA DODJE,
    NIJE MI TO BILA NAMJERA,JA SAM BILA POVRIJEDJENA...
    Možeš li da pojasniš podvučeni dio? Možda će se bolje razumjeti njeni motivi.

  2. #52
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bijela, Crna Gora
    Posts
    1,000
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Huang Ti View Post
    Možeš li da pojasniš podvučeni dio? Možda će se bolje razumjeti njeni motivi.
    kakvi god da su bili motivi, nisu bili opravdanje da uradi nesto tako bolesno...
    Put do zvijezda je samo etapa kruznog puta do sebe,i ako znas precicu nema potrebe da se puno lomatas po bespucima.Ne,bato.Stigao si cim krenes.Cilj nosis skriven pod kaputom,istetoviran na grudima kao metu.I eto ti.U tome je tajna.U tome je jedini trik.

  3. #53
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    13
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Niko možda nije ispričao priču od početka.

  4. #54
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    3,313
    Thanks Thanks Given 
    275
    Thanks Thanks Received 
    20
    Thanked in
    11 Posts

    Smile

    Huang-Ti,registrovao/la si se samo da bi postovao/la na ovom topicu...interesantno

  5. #55
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Huang Ti View Post
    Niko možda nije ispričao priču od početka.
    Sta je to, tj. koja je to nepravda ili bol koja je toj osobi nanesena da bi ona zeljela da i dalje bude sa njim? Da mu podmetne laznu trudnocu? Da ga privoli da ostane s njom?!
    Zasto ako je bila povrijedjena?
    Bilo bi lijepo da navedes kakva je to zamisljena situacija kojoj bi ova prica bila logican nastavak ?
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  6. #56
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    13
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Sta je to, tj. koja je to nepravda ili bol koja je toj osobi nanesena da bi ona zeljela da i dalje bude sa njim? Da mu podmetne laznu trudnocu? Da ga privoli da ostane s njom?!
    Zasto ako je bila povrijedjena?
    Bilo bi lijepo da navedes kakva je to zamisljena situacija kojoj bi ova prica bila logican nastavak ?
    Ne držim ja njenu stranu niti ima potrebe da zamišljamo. Niko je sam napisao da je rekla da je bila povrijeđena, pa me zainteresovalo da čujem malo o tome.

  7. #57
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Huang Ti View Post
    Ne držim ja njenu stranu niti ima potrebe da zamišljamo. Niko je sam napisao da je rekla da je bila povrijeđena, pa me zainteresovalo da čujem malo o tome.
    Niko ti i nije sugerisao da drzis nekome stranu, samo me zanima sto je on to mogao da uradi, velis da ti je kljucno to "bila sam povrijedjena"...po logici stvari povrijedjena osoba ne bi imala ni volje ni potrebe da zadrzi nekoga ko je povrijedio...valjda?

    ...bice da je povrijedjena sto nije voljena koliko je voljela i sto joj je to receno?
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  8. #58
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    relacija Pg-primorje
    Posts
    317
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    hahaha, šou
    nema tu o nikakvim motivima i razlozima da se raspravlja, postupak je bolesan i tacka.
    ja bih razumjela da mu je ona posle razlaza (raskida) ako je radi necega bila povrijedjena, izbusila gume, slala prijeteca pisma, krala mu poshtu, sabotirala nove veze itd i sl... ali OVO ne razumijem niti mi ista moze razjasnit.
    tako je, svi smo na nikovu stranu
    Getting lost never felt so good

  9. #59
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    La Fossa
    Posts
    6,668
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Niko brate moj dobri... Skidam ti kapu i poklanjam se do zemlje! Svojim postupkom si pokazao koliki si coek, a ovoj bi preporucio da pod hitno zakaze kod psihijatra.
    Io ci credo!

    Welcome



  10. #60
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Crna Gora
    Posts
    1,682
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by La-La View Post
    izbusila gume, slala prijeteca pisma, krala mu poshtu, sabotirala nove veze itd i sl...
    Aoh... kakvo poznavanje metoda... Zavidim
    I am patiently waiting here
    to see which of us survives
    when all of this collides
    with reality..

  11. #61
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljubotinj - Rijechka nahija
    Posts
    6,406
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    ...bice da je povrijedjena sto nije voljena koliko je voljela i sto joj je to receno?
    Vjerovatno.

    Kad sam je pitao onako ljut kad me je zvala na telefon i priznala da je sve lagala:
    Zasto? Zar se nismo prijateljski rastali uz zagrljaj?
    Rekla mi je: TU NOC DA!...A posle nisam mogla to da prihvatim,osjecala sam se povrijedjeno!

    A posle tog famoznog rastanka smo se chak vidjeli par puta sluchajno,ja vozio biciklo
    i tako naletim na nju na par mjesta kroz grad kako sheta psa,
    normalno prichali,shalili se...

    Kazem vam u zagrljaju se rastasmo i nastavili da budemo prijatelji...
    Potpuno neochekivano i potpuno mi je nepoznat razlog da posle MJESEC IPO dana dodje
    na ideju da mi zagorcha zivot ovim...
    I dalje ne znam shta je bio CILJ svega toga,to je najgore od svega.
    Da bar znam da sam je nedje nekad IZBIO,da sam je LAGAO IKAD,
    BILO SHTA,ali vjerujte nishta od toga...
    Od starta smo imali iskren odnos,normalan,korektan i nadasve prijateljski,
    znali smo dugo da razgovaramo o svemu...

    Ja naravno kao udovac vec 4-ta god. sam bio od SAMOG STARTA iskren prema njoj
    shto se tiche samih osjecanja i hiljadu puta joj rekao da NE OCHEKUJE OD MENE NISTA!
    Jer svi koji me poznaju imalo znaju koliko sam patio,koliko sam ustvari RANJEN
    i da jednostavno pokushavam da zivim normalno,pokusavam da nadjem svijetlo
    na kraju tunela,da udahnem vazduh,da dam sebi sansu - nekom shansu pored mene...
    Ne znam ni sam vise.

    Ona mi je na to odgovarala potpuno normalno:
    Niko znam,ja sam velika djevojka,ne razmisljaj o tome,meni se svidja kod tebe shto nisi LAZAV,
    shto imas tu neku crtu patrijahalnog razmisljanja itd...
    Znachi potpuno zdrav odnos,bez ikakvih problema!...

    Sex nam je bio savrsen i znali smo chak i sat vremena razgovarati o Sexu koji se upravo desio,
    tipa kako je bilo extra ovako,onako,kako dodjosmo do novog otkrica u nekim stvarima koje su nam se dopale a desile su se spontano...I tako...
    Sve u svemu najnormaniji odnos smo imali...

    Samo nemojte sad ic u off topic komentarisanjem jebenog Sexa kumim ve kapom
    jer nije sushtina,samo sam se potrudio da budem iskren i podijelim sa vama potpuno
    otvoreno sve.

    Ne znam ljudi,rekao sam prije da ne mogu vise da se trosim sa ovim i da svakom posebno odgovarim shto i kako na svakakva pitanja,
    pa opet kako vidim po vama - zelite da chujete neshto vishe,ili vam pak neshto nije jasno pa bi zeljeli da vam razjasnim
    ali nemam shto zaista,to je jednostavno to...

    Mada stvarno ima jos 30% posto shto vam nisam napisao jer bi tad stvarno pomislili
    da gledate film pa cu vas poshtedjet toga a i sebe jer ce ispanut da josh SITNICHARIM ovuda
    daleko bilo.

    I da ne zaboravim,nemojte me gledat ka kakvoga kukavca odje ka da neshto plachem,muchim se greote itd.,daleko od toga,
    ja sam se samo muchio stim da joj vrat ne slomim posle svega a samo sam htio da podijelim ovo iskustvo svama
    i ukazem da postoji i OVAKO neshto u Podgoricu - MONSTRUM.
    Shto se mene tiche zavrsio sam sa tom ulicharkom i smecarkom za navijek i molim se Bogu da je vise ne vidim u zivotu.

    Pozdrav.
    Last edited by N-I-K-O; 23-03-09 at 01:55.

  12. #62
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    relacija Pg-primorje
    Posts
    317
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by independent girl View Post
    Aoh... kakvo poznavanje metoda... Zavidim
    pa... ovaaaj... ponekad sam bila bijesna, pa mi svasta proleti kroz glavu :oops:
    :mrgreen:
    Getting lost never felt so good

  13. #63
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Takvih i sličnih priča ima mnogo. Treba biti spreman na sve i da se ne bi upalo u rizične situacije tipa "fatalne privlačnosti" ne treba podleći strastima, već vezu graditi na iskrenosti i otvorenosti. Ako se tako ne uradi svašta se može očekivati. Dobar odnos, seks i priča kako "ne trebaš ništa očekivati od mene" ne idu zajedno. Čim se sa nekim uđe u intimnije i otvorenije odnose očekivanja moraju da postoje. Ne može se nekog dovoditi u kuću, dati da mu se djeca igraju sa njim, imati dobar seks, biti u dobrim odnosima i onda se rastati od njega. To definitivno izaziva povrijeđenost. Očekivanja su postojala i znalo se za njih. Razlaz, tek tako, nije smislen, bez obzira što je protekao mirno, a i kako je mogao da protekne? Nije fer tek tako reći, bilo je fino, bilo je dobro, ostanimo "prijatelji", ali nema više onoga što je bilo do sada... Tu nešto ne štima, nešto nije da valja. ... Naravno, sva ova priča o abortusu i osveta za povrijeđenost ne može da nađe opravdanje, baš kao što opravdanje ne može da nađe ni ona priča o lomljenju vrata, kičme, nabijanju glave u sto, kopanja rupe i slične monstruoznosti. ... Dobro je da niko nije stradao i ne treba da se ljudi rastaju ako im je bilo lijepo zajedno.
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  14. #64
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nihile ako se nekome kaze "nemoj da ocekujes nista od mene" i taj pored sve te price prihvati da bude sa tim nekim, onda ako ocekuje nesto, ne moze mu taj neko sto mu je skrenuo paznju biti kriv, ako nesto prihvatis a ne svidja ti se, onda cuti i trpi
    ako ne odgovara cao cao
    ko joj je kriv sto nije slusala sto joj se prica, iskreno joj je receno malo joj je bilo, sama pala sama se ubila
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  15. #65
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    SUNNY SIDE :)
    Posts
    298
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    uostalom i da je bila povrijedjena zbog toga sto ju je neko povrijedio na taj nacin sto joj je iskreno rekao da ne ocekuje nista od njega, nedovoljan je razlog da se tako poigra sa njegovim osjecanjima. On je bio ISKREN i povrijedio ju je, ok, ali ona je bila NEISKRENA a poigrala se sa necijim osjecanjima. To je van svake pameti sto je tom momku uradila, predaleko je otisla, zaista...
    "...NEKE SE NOCI NAPROSTO DOGODE, NEKE TE OCI DO SMRTI PROGONE... OTKRICU TI TAJNU..."

  16. #66
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI View Post
    nihile ako se nekome kaze "nemoj da ocekujes nista od mene" i taj pored sve te price prihvati da bude sa tim nekim, onda ako ocekuje nesto, ne moze mu taj neko sto mu je skrenuo paznju biti kriv, ako nesto prihvatis a ne svidja ti se, onda cuti i trpi
    ako ne odgovara cao cao
    ko joj je kriv sto nije slusala sto joj se prica, iskreno joj je receno malo joj je bilo, sama pala sama se ubila
    Kapiram ja to, ali isto tako treba ukapirati da takav pristup "ko ti je kriv" nije dobar pristup, jer i ona može reći "ko ti je kriv što mi vjeruješ" ili što se petljaš sa mnom.
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  17. #67
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ako si ti iskren i kazes sto mislis, nisi kriv sto druga strana to krivo shvata a sa druge bande oce iskrenost, i dobije je pa ne odgovara, e kako da ne molim te, to je sebicno i bezobrazno, rekoh sama pala sama se ubila, nije trebala momku da zagorcava zivot jer je ona bila sebicna
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  18. #68
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    SUNNY SIDE :)
    Posts
    298
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI View Post
    ako si ti iskren i kazes sto mislis, nisi kriv sto druga strana to krivo shvata a sa druge bande oce iskrenost, i dobije je pa ne odgovara, e kako da ne molim te, to je sebicno i bezobrazno, rekoh sama pala sama se ubila, nije trebala momku da zagorcava zivot jer je ona bila sebicna
    Ja kad nesto razmislim o ovome,mozda nije sebicna, nego psihicki neuravnotezena osoba, mada Niko bi to valjda znao da je tako...
    "...NEKE SE NOCI NAPROSTO DOGODE, NEKE TE OCI DO SMRTI PROGONE... OTKRICU TI TAJNU..."

  19. #69
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI View Post
    ako si ti iskren i kazes sto mislis, nisi kriv sto druga strana to krivo shvata a sa druge bande oce iskrenost, i dobije je pa ne odgovara, e kako da ne molim te, to je sebicno i bezobrazno, rekoh sama pala sama se ubila, nije trebala momku da zagorcava zivot jer je ona bila sebicna
    E pa ne ide to tako jednostavno u životu. Kada nekoga pustiš ili uvedeš u svoj život onda moraš računati sa različitim stvarima, a to znači i sa neiskrenošću. Time što si rekao nešto iskreno ne znači da to i drugoga automatski obavezuje da bude iskren. Reći nekome sa kim ulaziš u intimnu vezu da ništa od tebe ne očekuje može biti iskreno, ali nije fer i jeste sebično. Još manje fer ali isto tako sebično je to ne reći, a misliti, ili reći nešto drugo od onoga što se želi i misli. I sad tu imamo nekoga sebičnog koji je to rekao iskreno i nekoga ko je sebičan ali to nije rekao. Oboje su sebični i tu iskrenost ništa specijalno ne znači. Svašta se može očekivati.
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  20. #70
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Olimp
    Posts
    1,447
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pa definitivno ne moze da smisli da je abortirao, ali vjeruj mi, meni je iskustvo pokazalo, nazalost, da je i mushkarac debelo spreman da napakuje sve i svashta i to kad se najmanje nadash, ili bolje recheno kad ti i od koga ti nikada ne bi palo na pamet. ali ko god da je u pitanju, zena ili mushkarac, ne postoji nachin da se opravda gore navedeno, koliko god da je osoba povrijedjena. svi smo bili nekad povrijedjeni, manje ili vishe(ja nazalost mislim da spadam u ovu "vishe" grupu), ali ne rade svi ovo shto je ova cura uradila. jednostavno, neke granice postoje.
    I'm one of 50 sisters who killed their own husbands on the first wedding night.

    Oh, my god it was so good....

  21. #71
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Niko tebi svaka čast kako si postupio, i kako si "smireno" izašao iz svega.
    Malo je ljudi koji bi ovo mogli istolerisat. Ja se isto tako dobro kontorlišem kao ti, doduše nije me niko još ovoliko testirao ali kad pogledaš, sjutra i ako se ne daj Bože kojim slučajem sretnete ti možeš uspravne glave da prođeš pored nje a ona će naširoko da te zaobilazi. Dobra škola, surova ali...
    I mene su mnoge povrijedile, ne na način kao tebe, pa se upravo dešava ovo što gore napisah. Uspravne glave. Ja i one najbolje znamo ko je kako postupio i što je bilo. I to je dovoljno.
    Nama je lako pričati i podržavati jer nam se većini ništa slično nije desilo, a ti najbolje znaš kako ćeš sam iz toga izać ako već nijesi.

    Žena od čovjeka može da napravi čovjeka u pravom smislu te riječi ili barabu.

    Neko reče treba je imenovat? Zašto? Što se time postiže? Diskreditovanje u cijeloj CG?
    To bi bilo i jako nisko da je iko pomene, nema potrebe za tim (daleko od toga da je branim).

    Niko, tebi želim da sve ovo brzo zaboraviš, iako je to teško i nastaviš dalje.
    Što kaže Iguman Stefan "ja sam proša sito i rešeto"... Tako i ti.

    Pozdrav.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  22. #72
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Oboje su dobili sta su trazali i za oboje vazi ono "sami pali, sami se ubili". Smijesno mi je ovo sto Niko istice prijatelj pa prijatelj, a ovamo pa sex sa prijateljem, rastanak uz zagrljat i trt mrt. Ne vjerujem u prijateljstvo od pasa pa dolje i takve prijateljske veze. Sex bez obaveza moze, ali kad se u sve to mijesa prijateljstvo proizvede efekat bas ovakav kakav je proizveo. Kako ponekad musko zna da pogresno razumije zensko odbijanje tako i zensko zna razumjeti ono "bez obaveza" sto joj svakako ne daje za pravo da se ponasa tako pokvareno. Ako dobro sracunah, kad su se rastali ona je bila trudna 18 dana pa sacekala da mu to kaze poslije ihahahaha vremena, a on jos to uzeo zdravo za gotovo i sve povjerovao.
    Niko naivan, a ona bezobrazna i svak dobio svoju lekciju mada bi njoj dobrodosao Fabija

  23. #73
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    1,762
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jes da je izgugla malo

  24. #74
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Living in the sunlight,loving in the moonlight,having a wonderful time!
    Posts
    87
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Danaida View Post
    pa definitivno ne moze da smisli da je abortirao, ali vjeruj mi, meni je iskustvo pokazalo, nazalost, da je i mushkarac debelo spreman da napakuje sve i svashta i to kad se najmanje nadash, ili bolje recheno kad ti i od koga ti nikada ne bi palo na pamet. ali ko god da je u pitanju, zena ili mushkarac, ne postoji nachin da se opravda gore navedeno, koliko god da je osoba povrijedjena. svi smo bili nekad povrijedjeni, manje ili vishe(ja nazalost mislim da spadam u ovu "vishe" grupu), ali ne rade svi ovo shto je ova cura uradila. jednostavno, neke granice postoje.

    Pa bas i nijesam mislila da mi mogao abortirati, ne treba sve bukvalno shvatati
    I naravno da i muskarac moze biti i kvaran i sto god, al u mjeri u kojoj je zena sposobna, nema sansi. Pa lijepo se kaze da su se zbog zena ratovi vodili
    Topli trag na usnama
    miris blag u grudima
    sve me na tebe podsjeca...

  25. #75
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Olimp
    Posts
    1,447
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    upravo, ne treba sve bukvalno shvatati. a to shto mushkarci mogu da urade, mislim da samo zene znaju, jer dok drugarice dijele jedna sa drugom gotovo sve, mushkarci chesto znaju precutati drugu neke prljave postupke. ali na kraju krajeva, ovo nije tema ovdje.
    I'm one of 50 sisters who killed their own husbands on the first wedding night.

    Oh, my god it was so good....

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Titova posljednja ispovijest
    By Hari Krisna in forum Istorija
    Replies: 15
    Last Post: 06-09-09, 00:49
  2. Ispovijest policajca
    By Don_Sharky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 26-02-07, 13:59

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •