Page 4 of 8 FirstFirst 12345678 LastLast
Results 76 to 100 of 191

Thread: Kritikujte moderatorke!

  1. #76
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,309
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gorgon
    Jel moze neko da mi kaze koliko drage nam moderatorice imaju godina!? (samo godina, ne interesuje me nista drugo, mada mislim da imam prilicno dobru ideju oko toga)
    Cupka, La_bambola i indijanka su punoljetne i na priv nisu loshe djevojke/zene. Licno ne znam ni jednu.
    Najmladja je indijanka, a bash mladost, neiskustvo i brzopletost ju je dovela do toga da najvise pricamo o njoj.
    Znam da Cupka i La_bambola nisu brisale postove o kojima ja pricam.


    Quote Originally Posted by indijanka
    Brishem li Ja ovdje SAMA postove?
    Napisala Indijanka, 24. septembra 2004 – Tema STRUCNJACI – podforum Sex i erotika - obrisan "Gorgon"

    Dakle niko od njih nije brisao postove. Jedino pravo koje trazim kao forumas je, da znam ko je jos zaduzen za brisanje na Ljubavi i SiE. Ko je moderator u sjeni, nick? Ne vjerujem da bi to bio administrator.

    Ili da ovako malo shizofrenicki pitam:
    1. Da li mozda tvoj partner, indijanka, ima kljuc (pristup do foruma) i ponekad moderira umjesto tebe?
    i ako nije tako:
    2. Zasto ne kazes, ja sam obrisala, ako si ti obrisala? Zar je toliko tesko to reci?
    3. Obrisana je postena, neuvredljiva kritika - dakle dobronamjerna.

    Ako se lazemo o potpuno banalnim stvarima, kamo ce nas to dovesti?
    Kako onda otvoreno pricati o ljubavi ili SiE ako se neko u pozadini poigrava sa nasim rijecima i pravi iz nas bedake koji se izdrkavaju? Jesu li pale takve rijeci ili nisu? Tako i tako je mnogima neprijatno pricati o tim temama, cak iza nicka - i onda nas jos moderator zeza.

  2. #77
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica/Crna Gora
    Posts
    1,264
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Izvinite mogu li da pitam i ja nesto???
    KO MI JE OBRISAO POSTOVE
    hihihihiihhihiihhih
    Ali ajde ne seruckajte vise oko postova,kada su vam uzeli od zivota ako su vam obrisali 20 postova..a murs! 8)

  3. #78
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,280
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gorgon
    Jel moze neko da mi kaze koliko drage nam moderatorice imaju godina!? (samo godina, ne interesuje me nista drugo, mada mislim da imam prilicno dobru ideju oko toga)
    Ja kao shto rekoh na pochatku , odgovaracu na vasha pitanja ovdje i sve shto Vas interesuje pitajte... :arrow:
    /me ima 30 godina (punih) 8)

  4. #79
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,280
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ehhh sad... kad sam odgovorila na ono shto je bilo upuceno meni... htjela bih da napravim jedan rezime svega... tj. bicu vrlo kratka:
    Ja nisam htjela da radim nishta po pitanju ochuvanja titule moderatora, bash zbog ultimatuma koji mi je dat'... :wink: Nazhalost nikad nisam dolazila u situaciju da me neko kritikuje, a josh manje da ja osjecam potrebu da se branim kad ne znam od chega , koga i zbog chega hehe 8) :?
    Tako da ... ako svi Vi smatrate da JA ne zasluzhujem titulu moderatora (ne umijem to da radim , nemam iskustva , itd...itb... ) ja cu sa Veeelikim zadovoljstvom da ustupim mjesto nekome ko ce to bolje da obavlja, jer Ja zaista imam drugih "dragih mi" obaveza kuci tako da nemam vremena toliko da chitam sve shto Vi napishete i da se staram o tome...(ja iskreno) :arrow:
    Naravno kao veliki obozhavatelj SEX-a nastavicu da postujem ovdje, jer volim ovo mjesto i dosta ljudi koji dolaze ovdje pa...nastavila bih da razmjenjujem "znanje i imanje" sa njima
    A dragog Administratora bih zamolila da me oslobodi ove "krune" s' glave kojom nishta nisam dobila , ako ne i izgubila par starih dobrih prijatelja , a ja to ne volim .... bar ne zbog chata ili foruma.... :wink: :roll:

    P.S. Chini mi se da ipak nisam bila kratka, ali oprosticete mi ...barem jednom :wink:

    Sve Vas ljubim , zahvaljujem Vam i vidimo se kao.... forumashi "smrtnici" :P :P

  5. #80
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    inharmonic whispers street
    Posts
    981
    Thanks Thanks Given 
    323
    Thanks Thanks Received 
    59
    Thanked in
    35 Posts

    Default

    Ali obecaj da cesh nastaviti da budesh dominantna
    Ja cu se spaliti demonstrativno ispred skupshitne ako prestanesh da dolazish na ovaj forum, jer SEX forum chitam samo zbog tvojih postova...

  6. #81
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,280
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Hvala dusho... kao shto rekoh... ne mogu ja daleko odavde , jer volim prvenstveno da radim ono o chemu se ovdje govori .....pa tek onda da pricham o tome hahahahahaha.
    Sex i Erotika ruleZZ!

  7. #82
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    268
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default hm

    E svakog dana me je sve vise sramota od ove nacije. Al opet milo mi je kad vidim da se ovako ljudi shtite i brane od diktatora tj diktatorki. Kako se ima muda s druge strane zice a? I rechiti i odlucni, pojedini i opasni!!!

    Pi ***** jedne, da oprostite na prostoti
    Like Frankie said "I did it my way"
    - - - - - -
    "Molim lijepo,vele da zena od nesoja moze da napravi chojeka pa ako idemo tom logikom onda vishe zena stvara jedan chvrst kompaktan karakter - moramo legalizovat poligamiju!"

  8. #83
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    I'm here to spread love all over the world!
    Posts
    5,020
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nije ***** prosta, to samo NEPAMETNI ljudi misle

  9. #84
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,803
    Thanks Thanks Given 
    2,241
    Thanks Thanks Received 
    3,411
    Thanked in
    1,504 Posts

    Default

    Koliko prdnjavite oko brisanja tih postova silo nebeska :!: A sto bi ste cinjeli da ste sto pametnije napisali? Ajde jadni nebili opsutite se pisite, brisite, piste na novo, sto ima veze, nije ovo akademija nauka, no mjesto da coek malo vremena izgubi. Zvek duse mi. Oko cega se neki ljudi sichijaju. Balgo njima kad nemaju o cemu pametnijem da misle.
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  10. #85
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica/Crna Gora
    Posts
    1,264
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    opet kakite

  11. #86
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bijela, Crna Gora
    Posts
    1,000
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ao kako vam vise ne dosadi ovo prepucavanje oko 2 izbrisana posta.Izbrisani su,pa sto cemo sad. Ne zavisi nikome zivot od broja postova pa da ako prezivimo svi. Ocemo li se ovako prepirat non stop ili fino da stavimo tacku na ove prepirke i vratimo se temama !
    Put do zvijezda je samo etapa kruznog puta do sebe,i ako znas precicu nema potrebe da se puno lomatas po bespucima.Ne,bato.Stigao si cim krenes.Cilj nosis skriven pod kaputom,istetoviran na grudima kao metu.I eto ti.U tome je tajna.U tome je jedini trik.

  12. #87
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    908
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Indijanka nemoj da brises postove spalit ce te na lomacu promijeni avatar :arrow: plasis narod :lolblue:

  13. #88
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kazahstan(Selo u Kuchima)
    Posts
    358
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja mislim da bi trebalo da se moderatorke stave u promet, i da nezadovoljnim forumashima sexualno izadju u susret...
    Mislim da ne zasluzuju ovu titulu i da bi te kokoshke trebalo posle ovog sexa iskupljenja trebalo sve *****vim metlama po guzici udarat.
    Posle svega ovog, kad napokom svi neshto izjebete, mislim da ce nam i forumi biti mnogo ljepshi...

    Administratora foruma bih zamolio da ukine broj postova, kako bi napokon poceli da pishemo zbog pisanja, a ne zbog skupljanja postova.

    I na kraju, ako ja nekog ubijem, a niko me ne vidi, a to napishem na forumu, mislim da taj iskaz na sudu nije pravosnazan.

    Voli vas, i jebe u guzicu "sve smjesta" Mikelly

  14. #89
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,854
    Thanked in
    706 Posts

    Default

    Nemoj Mikelly u zicugu..To boliiiiiiiiiii :!: 8)
    Sell the Vatican, Feed the World!

  15. #90
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,280
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne odrzhi li obecanje.... ima njega da zaboli ;pppppppppppppppp
    Kiss Mikelly

  16. #91
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    I'm here to spread love all over the world!
    Posts
    5,020
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dje on stane ja cu nastavit

  17. #92
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    zaliv neverina...
    Posts
    9,244
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Ovo je izgleda mjesec ostavki,prvo Dzaja,sad La_bambola...

    A sto znam :?: Gledano sa jednog aspekta mozda tebi i ne treba ova dusa da budes moderator,a zasto to sam ti vec rekao jednog lijepog suncanog popodneva,a opet ovaj Sex i erotika nece biti isti bez tebe kao kadije...
    Ima puno razloga koji su doveli do ovoga,znam da mozda jedan mali dio,ali mali dio lezi i u tebi,opet zbog godina i iskustva ti se oprasta....
    Razlozi zasto je sve ovako mozda leze i u nama...Vecina nas koji odje dolazimo,tu smo zbog ajmo rec nekog i druzenje i razmjene nekih iskustva,bez ikakve ljubomore ili zlobe...Ali znas kako je to,uvjek postoje neki klanovi,ljubomorni ljudi,koji ce uciniti da sve sto valja nestane...Tako je i u zivotu,politici,ljubavi...Uvjek je neko nekome zavidan...
    Ako se tvoja ostavka prihvati izvodim radnike Radoja Dakica na ulice sa 3 bagere kao i kompletnu opoziciju i to ima da sa sjevera CG donesemo i balvana da se grijemo...

    Znam samo da ko god da dodje na mjesto tvoje i INDY ,jer sigurno ako ti podneses ostavku,onda ce i ona za tobom slijedeci primjere iz istorije,isto ce neko vrijeme bit cool i svi ce mu se tiskat,a onda lagano ce pocet storije i karnevali i opet ce neko za neko vrijeme otvorit topic MODERATORI i sve tako u krug...
    “Que te vayas con el viento, como siempre!”
    http://www.travelmontenegro.me


  18. #93
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Crna Gora Cetinje
    Posts
    1,591
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Moderatorke.......sram da ve "bidne" :lolblue: :lolblue: :lolblue: Sto nacinjeste od ovoga naroda ,eto poceli novi organi da nicu ,a zovu se...........S I C I J A !!!!! to je sedmi organ koji neda ljudima da debljaju :lolblue: :lolblue:
    Ps. samo vi uzivajte dobre ste vi !!!!
    e sad brisite i ovo :wink: :joint:

  19. #94
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    U Njegovom srcu...
    Posts
    1,379
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ako smo doshli do - izgubljeno -nadjeno (a iskreno mislim da jesmo), Ja sam (opet cu biti subjektivna) nashla moju darlin` i rado cu se lishiti ove funkcije i nastaviti druzhenje sa Vama. Mozhda onda pochnemo da pishemo o sexu
    Hvala Administratoru na ukazanom povjerenju, mislim da je vrijeme da se Njegova odluka sprovede u djelo.
    Pozdrav svim forumashima. Vidimo se opet, otvaranjem prvog primamljivog topica.
    "...patim zbog osoba kojima sam poklonila svoje srce i uvidjam da oni koji su dotakli moju dushu nisu uspeli da probude moje telo, a oni koji su doticali moje telo nisu uspevali da dosegnu do moje dushe. “

  20. #95
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    82
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ono shto je meni najtuzhnije je shto je ovaj topic u roku od nekih 4-5 dana dobio pune 4 strane. Pa zar ljudi toliko vole da kritikuju druge?

    Mislim da je ovo najbolji potez moderatorki. Vidjecemo koliko (ne)ce biti isto...
    Alhemichar, no shto! :)

  21. #96
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,309
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Re: Moderatori........

    Quote Originally Posted by goran69
    Znam da mozda ovaj topic ne treba da bude ovdje na ovom forumu ali ja mislim da vrijedi pogleda i komentara. Primjecujem (a ne samo ja) da se u posljednje vrijeme Komnetarisu dobre i loshe akcije moderatora. Smatram da tu nema niceg licnog jer na kraju krajeva zasto bi, pa me interesuje Sta vi mislite da bi moderatori an OVOM forumu trebali da rade. I naravno kako. Ovo nije topic na kojem ja ocekujem da vidim postove moderatora nego samo ozbiljne komentare ljudi koji cesto postuju ovdje i koji misle da postoje greske u njihom radu. Smatram takodjer da ce nase iskrene komenatre moderatori uzeti kao kritiku u pozitivnom smislu i da ce shodno tome prihvatiti nase komentare kao input u svom radu.
    A ono sto je meni bedno je to, da iskrene komentare koje bi trebale prihvatiti kao input svome radu, preokrecete u napad na sebe.

    Ovaj topik na pocetku nije imao ime Kritikujte moderatorke!!!!


    A jos bednije je to da si ti, indijanka, spremna cak lagati, samo da bi dokazala da si u pravu!

  22. #97
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,854
    Thanked in
    706 Posts

    Default

    izmedju ljubavi i mrzhnje, linija je tanka...ko (treba da) shvati, shvatice 8)
    Sell the Vatican, Feed the World!

  23. #98
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kazahstan(Selo u Kuchima)
    Posts
    358
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by KRKNA
    izmedju ljubavi i mrzhnje, linija je tanka...ko (treba da) shvati, shvatice 8)
    jel to ono, prvo se je*u pa se onda karaju? )))))))

  24. #99
    Goran69 Guest

    Default

    Pa dobro sada ce to Biti mnogo bolji forum kada nema Indijanke....

  25. #100
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Trainspotting
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    A, vrijeme je bilo. :wink:
    Sad bi red biJo da se i ova Bambola eliminise, pa da bacimo neki cool par za moderatore. Ja, kad je muski predstavnik u pitanju, glasam za Arga, ili Smirnofa. Neko ko dosta pise na ovom forumu, a da vecinom to nisu gluposti. :wink:
    A zenski? E, ne znam... Koju god da "metnes", dignuce nos ubrzo. Odma', sa prvim PMS-om.

Page 4 of 8 FirstFirst 12345678 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •