Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 25 of 26

Thread: A nije no ne vole u pi**ku materi*u a ??? !!!!

  1. #1
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Crna Gora Cetinje
    Posts
    1,591
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default A nije no ne vole u pi**ku materi*u a ??? !!!!

    _______ Genocid nad Crnom Gorom _________
    Krvavi bijeli teror od 1918.nije samo najtegotnija ,najsvirepija i najkrvolocnija okupacija CG,nego i zvanicna (programskaserbska politika genocidne denacionizacije Crnogoraca i ostalijeh u CG,u svijem oblastima zivota. Cilj bijeloga terora bio je genocidno istrebljenje hiljadugodisnje Crnogorske istorije tradicije i svega vrelono Crnogorskoga.
    Teror je bio usmjeren navlastivo na Crnogorske rodoljube koji su se suprostavili onakvoj sramnoj aneksiji (okupaciji) CG.Genocid na Crnogorcima ostvarivao se prije svega ekonomskijemm mjerama, tako sto se protivnicima ujed(I)njenja zabranjivalo sijanje njiva kako bi bili gladju izmoreni. Sluzbu i Penziju su mogli dobiti samo samo oni koji poloze zakletvu Karadjordjevicima, priznaju okupatora i denacionalizatora. Ljudi se ucjenjuju hranom. Humanitarna pomoc iz Evropskijeh zemalja i Rusije dijeljena je iskljucivo preko serbske vlasti samo njezinijema pristasama. Serbska vlast otima reparaciju i rekvizicije. Udaraju se "dacije2(porezi) ,mnogo visi nego u serbiji. Vrsi se ekonomska i monetarna zavjerasuproc CG.Unistava se perper, CG Moneta. CG nazaduje u svakom pogledu,posebito ekonomskom.Cilj je da bude potpuno poodredjena i potpuno zavisna od serbije.Naporedno se siri krtolasta i krcmasta propaganda veljeserbska da je jedini spas u ujed(i) njenjui da CG nemoze bez serbije,i ako je u mnogo tegobnijim okolnostima sama opstajala. Crnogorci se planski raseljavaju izvan CG a pomocu njih se vrsi "etnicko " ciscenje albanaca sa kosova.
    U najtegotnijem polozaju su "Zelenasi", komitirodoljubi i njine famelje. Zigosu se kao izdajniciseparatisti i sl. oduzimaju im se platei penzije,ponizavaju i sikaniraju na svake nacine.Zazdili su im nekoliko iljada kuca.U kucama su im zazegli i fameljea pojedine clanove primorali da to motre.Ubijeno je vise hiljada ljudi. Crnogorce hapse i zare po kazamatama.Siluje se i pljacka,vjesala nicu po Cetinju i CG.Po kucama se rasporedjuje serbska vojska i kontra komiti,hrani ih opljackano, izgladnjelo stanovnistvo po nekoliko mjeseci.
    O kakvom je zulumu rijec govori cinjenica da du pojedini roditelji davali nagradu za glavu sina jedinca-komitu da bi se spasio ostatak familije.
    Cak i po izjavama poznatijeh veljeserba, ova okupacija je bila mnogo tegobnija negoAustrijske i ostalijeh u CG.
    Austrija je bila okupator , a serbija denacionalizator Crnogoraca i ostalijeh u CG,Unistitelj CG.Na to upozoravaju i poznati ujed(i)nitelji, ne krijuci svoje razocarenje i krvave zablude"Nemanjine pravde ognjem i macem",svetosavskoga fundamentalizma koji djavoljijem semenom mrznje zatrova Crnu Goru,odvoji Crnogorstvo od Cojstva, vjerne muslimane,Abance i Hrvate odvoji od CG.
    Sa ukinutom Crnogorskom Drzavom ideoloski-inatski i cinicno se ponizavaju zasluge Crnogorske vojske, Crnogorska slavna istorija i nasljedstvo. Ponizavaju se Crnogorski oficiri iostali cinovi,barjaci i ratnickipodvizi Crnogoraca.Zabranjuje se nosenje, isticanje i posjedovanjeCrnogorskijeh Drzavnijeh i ostalijeh simbola.Kastigava se nosenje autenticne Crnogorske nacionalne kape. Ustvari se falcifikuje simbol na istoji utiskuje se serbski znak.
    Vrsi sesvekoliki kulturni genocid Nad Crnogorcima . Preinacava se i falcifikuje CG istorijakultura i sve samoniklo.Razaraju se CG spomenici , dekretom regenta aleksandra karadjordjevica ukida se autokefalna CPC i osniva spc u CG.Skrnave se Crnogorske Crkve i manastiriNipodostavaju Crnogorski Sveci. spc vrsi poserbljavanje Crnogoraca . Ne postuju se i ukidaju zakoni CPC ,svjestenici se degradiraju idovode na prosjacki stap. Svudje se brise ime Crnogorsko koje vise ne postoji ni kao geogravski pojam ,Umjesto njega se daje ime Zetcka banovina ,krese se iekavica, a uvodi ekavicazatire se Crnogorski jezik.
    Takvo stanje ostaje tokom citave Versajske Jugoslavije koja je za Crnogorce i ostale u njoj bila i za CG ,zanago bila tamnica naroda.

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    477
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ovaj bi jadnik dobio peticu iz istorije i maternjeg jezika (bosnjacko-hrvatsko-crnogorskog,, maternji ti dodje kao skracenica )... steta sto Backovic nije bio ministar prosvjete kada je on izucavao srednju skolu. vidim da je upoznat sa djelima Ante Pavelicevih saradnika.

    svaka cast zamisli kada bi se samo posvetio legitimetnoj nauci... no to bi zahtjevalo previse rada i truda, jer bih ondar trebao da trazis konkretne cinjenice, umjesto balezganje po vaskoliki dan.

    da nisi mozda diplomirao visu frizersku kod Jefrema? ili, ne daj Boze, mozda se i sam frizer odje pojavio medju nama? nebi me cudilo. vjerovatno i taj bolestnik ima pristup internetu.

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ZIVA ISTINA MOJ GRADE HEROJA!

    ali to ti ne znaju ovi cetnicici i posrbljeni crnogorci tj. INSTANT SRBI ili SRBI IZ KESICE
    oni ti znaju priche od prije 15 godina kad su im ochevi poshli pjani na Dubrovnik i bombardovali nevine,ubijali i krali...ovo su im djeca na forume...no...stidjece se jednoga dana kad saznaju istinu.

  4. #4
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Intruder, da bi se neko stidio potreban je jedan mali preduslov kao imati obraza, a to se za ove instant svako ne bi moglo reci. Lijepo je od tebe sto si optimista, ali magare mozes odvesti i u filharmoniju ono ce i dalje misliti da je njegova pjesma najljepsa na svijetu.

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    477
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    moj otac, palio dubrovnik???? Bog me ubio ako si ti normalan! mrs fukaro jedna!! moj otac je cio zivot posteno radio i pomagao svakojaku nezahvalnu fukaru.

    kao prvo, po***** ti se na dubrovnik, bosnu i hrvatsku! kao drugo, Milo Djukanovic je tada bio veliki "******" i upravo je on palio Dubrovnik, vodeci "rat za mir", zbog kojeg se grdno obogatio. takve su fukare ocrnile srpski narod pred svijetom, a sada se izvlace. smijesno je da medju tim silnim cetnicima, nije bilo niti jednog cetnika! sve same komunjare! no, znam da za vas poturcenjake svi smo mi cetnici!


    no, da se vratimo tvojoj temi. tada nam je Milo tvrdo obecao da NIKADA vise necemo biti zajedno sa ustasama, no bogumi nas je i tu slaga. eto nam je i u skolama uveo bosnjacko-hrvatski maternji jezik. ni tih "jezika" nikada nije bilo u CG, no ajd, toliko vam duguje kada svi redom glasate za njega.

    da jedno razjasnimo, boli me ***** za dubrovnik i bosnu. mene samo zanima CG i Srbija. tacka. sad mi reci ture, zasto je tebi toliko stalo do hrvatske i bosne? da ti nece oni dati ljeba?

    crnogorskom narodu je vitalan interes zajednica sa Srbijom. Crnogoraca ima vise u Srbiji nego u samoj CG. mozda vama turkesnima to nista ne znaci, ali crnogorcima znaci i te kako. sta ima jedan pravoslavni crnogorac da trazi po Sarajevu i Zagrebu? Beograd je uvijek bio prosvjetni i kulturni centar oko kojeg smo se okupljali, i nadam se da ce i dalje biti. a vama ako je milija bosna i hrvatska, srecan vam put, niko vas ne tjera da idete, no kad nas toliko mrzite, adios amigos, idite dje vam je bolje.

  6. #6
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Njegus
    crnogorskom narodu je vitalan interes zajednica sa Srbijom. Crnogoraca ima vise u Srbiji nego u samoj CG. mozda vama turkesnima to nista ne znaci, ali crnogorcima znaci i te kako. sta ima jedan pravoslavni crnogorac da trazi po Sarajevu i Zagrebu? Beograd je uvijek bio prosvjetni i kulturni centar oko kojeg smo se okupljali, i nadam se da ce i dalje biti. a vama ako je milija bosna i hrvatska, srecan vam put, niko vas ne tjera da idete, no kad nas toliko mrzite, adios amigos, idite dje vam je bolje.
    Kakva budala.
    Ti bi opet palio i kla' vidim ja.NIje josh to cetnishtvo izashlo iz tebe.Tebe je tada Milo zajeba a ne nas jer su se goveda ka ti primala na pricu da se branimo od ustasha iako nas niko nikad nije napada.I tada si bio ovca shto si vjerova Milu a danas si josh veca jer si osta izjeban.I ne znam zashto mene zoves turkom ili ********m.Crnogorac sam.Za razliku od tebe Janka i ovih cetnicica sa kojima se pravi Srbi sprdaju kad dodjete u Srbiju a i Crnogorci kad pochnete ovdje da srbujete.
    Vi ste nus-pojave.
    I ko si ti da pricas u ime Crnogoraca shto je njima u interesu.Pravim Crnogorcima je u interesu Crna Gora a vama ********ma,instant-Srbima je u interesu da budete deponija srpskog smeca...nema veze shto su to ***** jescete ih SRPSKA SU.E druze da znas samo koliko mi vas je zao...

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor, SCG
    Posts
    1,366
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pravim Crnogorcima je u interesu zajednicka drzava sa Srbijom jer vise Crnogoraca zivi u Srbiji no u samoj Crnoj Gori . Vama balijama i ********ma je u interesu sto manja i slabija Crna Gora da bi mogli da je razbijete iznutra i podijelite...

    Srbija je Crnoj Gori najvazniji ekonomski privredni i s trateski partner i saveznik. I Srbija i Crna Gora ce i onako prije ili kasnije biti kako god da okrenes u jednoj drzavi - EU tako da ja nevidim logiku i svrhu vas balija da se zajednicka drzava Srbije i Crne Gore razbije da bi opet bili u zajednickoj drzavi u okviru EU. Koja glupost.

  8. #8
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Moje saučešće :twisted:

  9. #9
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Crna Gora Cetinje
    Posts
    1,591
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Njegus
    ovaj bi jadnik dobio peticu iz istorije i maternjeg jezika (bosnjacko-hrvatsko-crnogorskog,, maternji ti dodje kao skracenica )... steta sto Backovic nije bio ministar prosvjete kada je on izucavao srednju skolu. vidim da je upoznat sa djelima Ante Pavelicevih saradnika.

    svaka cast zamisli kada bi se samo posvetio legitimetnoj nauci... no to bi zahtjevalo previse rada i truda, jer bih ondar trebao da trazis konkretne cinjenice, umjesto balezganje po vaskoliki dan.

    da nisi mozda diplomirao visu frizersku kod Jefrema? ili, ne daj Boze, mozda se i sam frizer odje pojavio medju nama? nebi me cudilo. vjerovatno i taj bolestnik ima pristup internetu.

    Momcicu esi ti tijo nesto da reces ili samo bavedas ka zlo tele a ?????

  10. #10
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Crna Gora Cetinje
    Posts
    1,591
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna
    Intruder, da bi se neko stidio potreban je jedan mali preduslov kao imati obraza, a to se za ove instant svako ne bi moglo reci. Lijepo je od tebe sto si optimista,





    ali magare mozes odvesti i u filharmoniju ono ce i dalje misliti da je njegova pjesma najljepsa na svijetu.
    :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue:

  11. #11
    Join Date
    May 2004
    Location
    Bremen
    Posts
    1,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna
    Intruder, da bi se neko stidio potreban je jedan mali preduslov kao imati obraza, a to se za ove instant svako ne bi moglo reci. Lijepo je od tebe sto si optimista, ali magare mozes odvesti i u filharmoniju ono ce i dalje misliti da je njegova pjesma najljepsa na svijetu.
    A ti Hari prvo im objasni sta je filharmonija pa tek onda nesto pricaj jer oni ne znaju za nista drugo bez za GRAND prodakshn ovo ono "BRRRE" :lolblue: :lolblue: :lolblue:

  12. #12
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Crna Gora Cetinje
    Posts
    1,591
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    http://img35.exs.cx/img35/2402/grbbigm.gif

    LIJEP GRB NEMA STO !!!!!!

  13. #13
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    e sto ovaj grad heroja ucinje dobro je sto jos postoje crnogorci sta su nam sve radili..
    ... i ne znam da li sam ja covjek koji je sinoc sanjao da je leptir
    ili sam pak leptir koji danas sanja da je covjek...

  14. #14
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Crna Gora Cetinje
    Posts
    1,591
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    vIDJI DECKO POSTO VI SERBALJI ZABRAVLJATE HISTORIJU I DOFATITE SAMO KAD VI CEF UVATI ,evo ja cu te skolovat !!!
    Znas li dome zna te jad ,da na Cetinje nije bilo lipe dje serbaljski superborci nisu objesili jednoga -u Cetinjanina-anku sto zene sto djeca !!
    A znas li dome zna te jad veci od smrti,da je Cetinje svo u LIPE !
    E brate serbine daleko ni kuca od vase bracke ljubavi !!!!!!!!!!!

    Z I V J E L A ... N E Z A V I S N A ..... C R N A .... G O R A !!!!!!!


  15. #15
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    431
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    mora da je ova fantazija izasla iz pera sherba rastodera

  16. #16
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by intruder
    ZIVA ISTINA MOJ GRADE HEROJA!

    ali to ti ne znaju ovi cetnicici i posrbljeni crnogorci tj. INSTANT SRBI ili SRBI IZ KESICE
    ne ne ipak su to ********
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  17. #17
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor
    Posts
    3,645
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sta sve necu procitati ovdje, na ovom forumu... :roll:

    Samo se vi svadjajte oko jezika, srpstva, istorije... Nastavite samo tako.

    Poslije ce te tragati za hranom u kontejnerima, prositi po ulicama, traziti da se otvore narodne kuhinje... hocete li tada klicati: "Milo, majstore"!?

    Svadja oko jezika i ostalih stvari samo udaljavaju paznju ljudi od: socijalnih pitanja, velike nezaposlenosti, labave ekonomije... zar je moguce da vi to nevidite ili jednostavno ne zelite da vidite?
    If you make people think they're thinking, they'll love you.
    If you really make them think, they'll hate you.

  18. #18
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by -=H2SO4=-
    mora da je ova fantazija izasla iz pera sherba rastodera

    taman tako nesto dodje to su neki strogo povjerljivi podaci...
    ... i ne znam da li sam ja covjek koji je sinoc sanjao da je leptir
    ili sam pak leptir koji danas sanja da je covjek...

  19. #19
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Crna Gora Cetinje
    Posts
    1,591
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Necemo trinity necemo , samo da se odvojimo od nazadne serbije i bice svega na pretek , a za kontajnere mi to ostavljamo serbaljskijem gedzama !!!!

  20. #20
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Crna Gora Cetinje
    Posts
    1,591
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Njegus
    ovaj bi jadnik dobio peticu iz istorije i maternjeg jezika (bosnjacko-hrvatsko-crnogorskog,, maternji ti dodje kao skracenica )... steta sto Backovic nije bio ministar prosvjete kada je on izucavao srednju skolu. vidim da je upoznat sa djelima Ante Pavelicevih saradnika.

    svaka cast zamisli kada bi se samo posvetio legitimetnoj nauci... no to bi zahtjevalo previse rada i truda, jer bih ondar trebao da trazis konkretne cinjenice, umjesto balezganje po vaskoliki dan.




    Serbalju ja sam vlasnik jedne firme koja izmedju ostaloga ima 4 radnika (izbjeglice serbaljskogedzovanske) tako ministre gedzovanski nemo se brinut za moje vrijeme ,jer ono gedzo je vrlo vrlo skupo :wink:



    da nisi mozda diplomirao visu frizersku kod Jefrema? ili, ne daj Boze, mozda se i sam frizer odje pojavio medju nama? nebi me cudilo. vjerovatno i taj bolestnik ima pristup internetu.
    A finansija mnim imam da mogu "K U P I T " tvoju cjelokupnu mizernu famelju :wink: :burp:

  21. #21
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Crna Gora Cetinje
    Posts
    1,591
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by LoVeRmAn_pG
    Quote Originally Posted by -=H2SO4=-
    mora da je ova fantazija izasla iz pera sherba rastodera

    taman tako nesto dodje to su neki strogo povjerljivi podaci...
    Je*acu cuveni serbski ukoliko te interesuju fotografije od ovome te ja zborim Nac ces u knjizi Jakova Mrvaljevica :Kraj Crnogorskoga Kraljevstva ,na sedmoj stranici od pozadi ! Fotografija (slika) se zove : Masovno vjesanje Crnogorskijeh rodoljuba !!
    A Ukoliko tvoj ili vas serbaljski mozak nemoze da razabere nista ,ja imam originalne 4 fotografije dje su serbaljki imperatori ukrasavali Cetinjske lipe Crnogorcima ,Pretezno Cetinjanima !! I zato pockem vui se u ljubav "bracku" !!!!

  22. #22
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    431
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    koji si ti fasista to je strasno , ta srbofobija nagrdila ti je tintaru ali totalno .

  23. #23
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Crna Gora Cetinje
    Posts
    1,591
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Jes vala sram da me bidne i sto je po moje famelje tu kao bombice na jelku pi stvarno kako samo mogu ! Koji sam ja siptar fasista,Dukljanin,Hrvat, Bosnjak, nekrsteni , itd itd aj sad da te zamolim :hammer: :joint:

  24. #24
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    431
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

  25. #25
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    49
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by -=H2SO4=-
    a?
    starche drogiras li se ti?
    kome ti to? ai?

Page 1 of 2 12 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •