Page 1 of 23 1234511 ... LastLast
Results 1 to 25 of 559

Thread: lokali i cijene hrane

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    4,483
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default lokali i cijene hrane

    Ja sam jedan od ljudi koji ne vole puno da eksperimentisu sa hranom i obicno biram jedan do dva lokala gdje volim da pojedem neshto kad mi je merak.Naravno,posebnih uslova nema sem da je chisto i da je hrana ukusna.


    Ne bash tako davno, obichavali smo da idemo u "bulevar" jer su imali odlichnu i jeftinu hranu...uglavnom smo jeli minjone i maltene nije bilo dana kad ne bismo svratili tamo i vazda je bilo puno...chovjek vidio da mu lokal radi pa lupio prvo jednom pa drugi pa 3ci put cijenu pa minjoni sa 2ipo eura skochili na ne znam sad koliko.da ne pominjem da je porciju makar upola smanjio.Naravno,kako to obicno i biva gazda kao gazda ne umije da radi svoj posao tako da i pored 3 mjeseca konstantnog dolazenja i chascavanja konobara svaki put(bar su konobari bili normalni) nikad nismo ni pice od njega dobili da ne pricham shto drugo...al ajde nije frka...

    Onda je na red Mexicki doshao sa isto tako fantastichnom hranom i pristojnim cijenama...Chicken sendwich je neshto najljepshe "brzo-spremljeno" jelo koje sam probao i davio se u njemu...sa 2.50 na 3.20 ili 3.40 skochi al ajde...ukusna hrana pa nema veze...da bi prije par noci posli tamo i ja onako gledam novi cjenovnik kad cijena sendvicha 4.10...neka i to nego jelo koje mi zena jede sa 2.50 na 4.10...ja stao pa gledam,pa mi prolazi kroz glavu koliko kosta njega to da napravi i dodje otprilike da mu ne treba preko euro ipo po sendvichu a za palachinku sa povrcem da ne pricham .

    jel moguce da u svu ovu zbrku kad ljudi imaju najmanje para da svako zivi dize cijene.aj jasno mi je donekle za restorane ali za brzu hranu mi ama bash nikako nije jasno...to su sve jela koja se spremaju za 5-10minuta.



    eto tako se ja pozalih pa i da pitam imate li neshto novo da preporuchite
    "There is a difference between constructive criticism and acting like u have a di*k up your ass"

  2. #2
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    421
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Leonardo preko morace je skup, ali su im pice pristupacne. Recimo, velika pica s kulenom koja je dosta za dvoje je 4,5-5eur, a odlicna je. Restoran ima fin ambijent.

    A gdje je taj meksicki? I imaju li fajite? I moze li mi ko reci je li dobra meksicka hrana u bulevaru?
    Let's go, Tommy... before zee Germans come.

  3. #3
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,434
    Thanks Thanks Given 
    965
    Thanks Thanks Received 
    551
    Thanked in
    308 Posts

    Default

    Ja ponekad jedem u Formi kod autobuske stanice (pristojan izbor i kvalitet i možda malo manje pristojne cijene ali sasvim OK izbor), a jeo nekad u pubu 111 šmrc šmrc

  4. #4
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    4,483
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by EvilCrazyLazy View Post
    Leonardo preko morace je skup, ali su im pice pristupacne. Recimo, velika pica s kulenom koja je dosta za dvoje je 4,5-5eur, a odlicna je. Restoran ima fin ambijent.

    A gdje je taj meksicki? I imaju li fajite? I moze li mi ko reci je li dobra meksicka hrana u bulevaru?
    mexicki ti je preko puta muzicke skole kod rakija bara(bivski quintana roo) i imaju bash ukusnu hranu...za bulevar vishe nishta ne znam
    "There is a difference between constructive criticism and acting like u have a di*k up your ass"

  5. #5
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    421
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A zna li iko zasto su hamburgeri ostali na 1.5eur? Gorivo je palo I zasto je Mugosa odlucio da mi upropasti zivot, jer nista se ne moze pojes' posle 1 ujutru? :mad: to je, stvarno, veliki problem. bar za mene.
    Let's go, Tommy... before zee Germans come.

  6. #6
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    podgorica
    Posts
    1,273
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DeViLiSh|Je$$uS View Post


    Onda je na red Mexicki doshao sa isto tako fantastichnom hranom i pristojnim cijenama...Chicken sendwich je neshto najljepshe "brzo-spremljeno" jelo koje sam probao i davio se u njemu...sa 2.50 na 3.20 ili 3.40 skochi al ajde...ukusna hrana pa nema veze...da bi prije par noci posli tamo i ja onako gledam novi cjenovnik kad cijena sendvicha 4.10...neka i to nego jelo koje mi zena jede sa 2.50 na 4.10...ja stao pa gledam,pa mi prolazi kroz glavu koliko kosta njega to da napravi i dodje otprilike da mu ne treba preko euro ipo po sendvichu
    i ja sam bila u soku kako su digli cijene tamo,ali onaj sendvic je NESTO NAAAAAJBOLJE sto postoji + salata od tunjevine mmmmm njamiiii
    Closer,
    No hesitation,
    Give me,
    All that you have


  7. #7
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,967
    Thanks Thanks Given 
    1,364
    Thanks Thanks Received 
    1,674
    Thanked in
    952 Posts

    Default

    au stvarno..ono uveče izadješ pjan iz diskoteke..nemaš što pojesti... tj ona pekara ima... ko zna zna, ra ra

  8. #8
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    421
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by stefke View Post
    au stvarno..ono uveče izadješ pjan iz diskoteke..nemaš što pojesti... tj ona pekara ima... ko zna zna, ra ra
    koja pekara, koja pekara, KOJA PEKARA? :shock:
    Let's go, Tommy... before zee Germans come.

  9. #9
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Garsonjera
    Posts
    527
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Corto Malteze - fantasticne palacinke (probajte sa pilećom salatom), razne salate sa mesom i fantastične slatke palacinke. Porcije su velike a cijene ne prelaze 3 eura. I prijatna atmosfera.

    Carine - u poslednje vrijeme sam razocarana, smanjili su porcije, a cijene visoke, ranije su im bar porcije bile ogromne.
    Carine kod Vektre - odrzale stari sjaj Carina iz centra -velike porcije, a cijene iste.

    Maestro(preko Morače) - porcije nisu prevelike, ali su ukusne palacinke i pashta.

    Gurman - za one koji vole mesne proizvode sa mnogo začina, nisu skupi, lijep lokal.

    AND1 - izuzetne slane palacinke do 3 eura. Ogromne porcije, da se covjek zasiti.

    Bulevar - ukusna hrana ali nije bas prejeftin.

    Ćošak - pancerotice, jeftine, ukusne, ali usluga im nije neka i kuhinja nema ventilaciju pa je cijeli lokal zadimljen.

    Sarajka - izuzetne pite sa zeljem

    Trendi - pekara super

    Studentska menza - zaobilaziti u širokom luku
    Patis dok shvatis da patis,a kad shvatis da patis patis jer si shvatio da si uzalud patio

  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,344
    Thanks Thanks Given 
    734
    Thanks Thanks Received 
    1,198
    Thanked in
    670 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by stefke View Post
    au stvarno..ono uveče izadješ pjan iz diskoteke..nemaš što pojesti... tj ona pekara ima... ko zna zna, ra ra
    Zar Podgorica iam diskoteku ? Ili ja grijesim nesto posto ne izlazim previse, ili diskoteke nemamo.

    Bez ako Shas i slicno ne smratrate diskotekama ?

  11. #11
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,967
    Thanks Thanks Given 
    1,364
    Thanks Thanks Received 
    1,674
    Thanked in
    952 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GaD View Post
    Zar Podgorica iam diskoteku ? Ili ja grijesim nesto posto ne izlazim previse, ili diskoteke nemamo.

    Bez ako Shas i slicno ne smratrate diskotekama ?
    dobro na to sam mislio..nebitno iz kafane kad izadjete uveče oko 2,3... i mrtvi gladni...a ono... pekara pored fajronta..

  12. #12
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    podgorica
    Posts
    1,273
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by EvilCrazyLazy View Post
    koja pekara, koja pekara, KOJA PEKARA? :shock:
    kod peugeot-ovg salona kod ei nisha
    always open
    Closer,
    No hesitation,
    Give me,
    All that you have


  13. #13
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorice grade moj...
    Posts
    2,685
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by naughty_s View Post
    kod peugeot-ovg salona kod ei nisha
    always open
    Inpek No nam sad upropasti kombinaciju, sve ce nam iz$est!

    A zezate se da je sendvich poskupio na 4 i 10?!!!! Kakve fukare ovo nema nidje. A necu im u inat ic tamo Chu 4 i 10, uzas.... Jedino u Crnoj Gori kad je kriza (iliti RECESIJA ) gazde dizu cijene...bistrine. Mada je kod nas filozofija "Sto je skuplje, vise gostiju imas".
    Ostaju mi samo kiflice u Trendino (njam!) i hamburgeri mrzni....

    E makar su Corto ostale iste cijene palachinki, hvala im i samo cu se tamo gostit.
    E i ne zaboravimo grande KRISTAL!
    Last edited by Tyler; 11-03-09 at 14:26.
    I like to read - once i read something, i understand it, and once i understand it i never forget it.

  14. #14
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Garsonjera
    Posts
    527
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lord Tyler View Post
    E makar su Corto ostale iste cijene palachinki, hvala im i samo cu se tamo gostit.
    E i ne zaboravimo grande KRISTAL!
    Uuuu, kako sam mogla zaboravit Kristal - jeftino, veeelike porcije, samo je atmosfera malo kafanska

    Ja nisam ljubitelj Inpek-a.

    Ali zato toplo preporučujem Vukčevićku kod Male pijace.
    Patis dok shvatis da patis,a kad shvatis da patis patis jer si shvatio da si uzalud patio

  15. #15
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    421
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Inpek se razlikuje od pekare do pekare, i asortiman, i kvalitet! Onaj pored ek. faxa, tj. osnovnog suda je, izgleda, najgori a bas tamo samo imam vremena da otrcim na pauzi.... mada, desavalo se da skoknem do ovog novog mimija ili trendija do njega, pa da kasnim na predavanje. ali vrijedi :mrgreen:
    Let's go, Tommy... before zee Germans come.

  16. #16
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    421
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SnowQueen View Post
    Corto Malteze - fantasticne palacinke (probajte sa pilećom salatom), razne salate sa mesom i fantastične slatke palacinke. Porcije su velike a cijene ne prelaze 3 eura. I prijatna atmosfera.

    Carine - u poslednje vrijeme sam razocarana, smanjili su porcije, a cijene visoke, ranije su im bar porcije bile ogromne.
    Carine kod Vektre - odrzale stari sjaj Carina iz centra -velike porcije, a cijene iste.

    Maestro(preko Morače) - porcije nisu prevelike, ali su ukusne palacinke i pashta.

    Gurman - za one koji vole mesne proizvode sa mnogo začina, nisu skupi, lijep lokal.

    AND1 - izuzetne slane palacinke do 3 eura. Ogromne porcije, da se covjek zasiti.

    Bulevar - ukusna hrana ali nije bas prejeftin.

    Ćošak - pancerotice, jeftine, ukusne, ali usluga im nije neka i kuhinja nema ventilaciju pa je cijeli lokal zadimljen.

    Sarajka - izuzetne pite sa zeljem

    Trendi - pekara super

    Studentska menza - zaobilaziti u širokom luku
    Potpisujem.

    Cuh da je u duhovnom centru fin rucak, ali nisam jos uspjela da provjerim. E,da, i jedan coek mi se kune u jagnjetinu iz Stefana, a ja ne znam tacno ni gdje je to. Kaze da su porcije ogromne... Mora da je neka kafancina ima li ko vise informacija?
    Let's go, Tommy... before zee Germans come.

  17. #17
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    In his arms. ♥
    Posts
    6,768
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    e ne znam za vas ali ja obozavam slatke palacinke i najbolje ali NAJBOLJE su u corto malteze... njamiiiiiiiii
    Zavoleli smo se, ponešto pseći i svetački.
    Zakovali se jedno u drugo klanfama zuba.

  18. #18
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,589
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by EvilCrazyLazy View Post
    Potpisujem.

    Cuh da je u duhovnom centru fin rucak, ali nisam jos uspjela da provjerim. E,da, i jedan coek mi se kune u jagnjetinu iz Stefana, a ja ne znam tacno ni gdje je to. Kaze da su porcije ogromne... Mora da je neka kafancina ima li ko vise informacija?
    To ti je u zgradu redakcije "Vijesti", tamo malo zabačeno, ne znam jesu li još izbacili stolove napojlje.

    A što se porcija tiče taj čoek je potpuno u pravu. Vjeruj mi na riječ i odmah naruči pola porcije. Onaj ko sam pojede čitavu njihovu prosječnu punu porciju (zavisi od jela doduše) će sasvim sigurno imat stomačnih, ako ne i težih zdravstvenih problema. Jedna četvoročlana porodica se može najest od toga.

    Quote Originally Posted by puppy
    e ne znam za vas ali ja obozavam slatke palacinke i najbolje ali NAJBOLJE su u corto malteze... njamiiiiiiiii
    Eee, pitaj ti eksperta za slane palačinke. Palačinke u Corto jesu najbolje... bile... prije par godina. Sad su obično pretvrde i često imam osjećaj ka da su podgrijane. Prošle godine je Primizia imala vrh palačinke, ali su ih naknadno smanjili i stekli običaj da ih trpaju pavlakom. Od tad više nisam naišo na nešto spektakularno što se Podgorice tiče.

    Inače najbolje klasične slane palačinke ever su u Hemingway-u u Budvi, blizu starog grada. Ko voli palačinke, tome vrijedi poć autobusom do tamo i vrnut se. Znači, savršenstvo.
    Last edited by MadGod; 11-03-09 at 14:49.

  19. #19
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    421
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by puppy View Post
    e ne znam za vas ali ja obozavam slatke palacinke i najbolje ali NAJBOLJE su u corto malteze... njamiiiiiiiii
    ja bi rekla da ove iz mimi-ja 2 pariraju. otkako su se otvorili, jedno sam 30e dala za njih
    Let's go, Tommy... before zee Germans come.

  20. #20
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    In his arms. ♥
    Posts
    6,768
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MadGod View Post
    Eee, pitaj ti eksperta za slane palačinke. Palačinke u Corto jesu najbolje... bile... prije par godina. Sad su obično pretvrde i često imam osjećaj ka da su podgrijane. Prošle godine je Primizia imala vrh palačinke, ali su ih naknadno smanjili i stekli običaj da ih trpaju pavlakom. Od tad više nisam naišo na nešto spektakularno što se Podgorice tiče.

    Inače najbolje klasične slane palačinke ever su u Hemingway-u u Budvi, blizu starog grada. Ko voli palačinke, tome vrijedi poć autobusom do tamo i vrnut se. Znači, savršenstvo.
    ali pazi, ja samo volim slatke, tj. nekako su mi slane preslane... :lolblue:
    e vjerujes li mi da sam znala u sred zime prije neku godinu da odem (ne sama naravno:mrgreen do Bd zbog slatkih palacinki u skolijeru...

    eeeeeh
    Zavoleli smo se, ponešto pseći i svetački.
    Zakovali se jedno u drugo klanfama zuba.

  21. #21
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    1,861
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a da neko meni preporuci neko mjesto dje mogu pojest sendvih a da nije po 10e ? u centar ako ima,i objasnjenje dje se nalazi

  22. #22
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titovgrad
    Posts
    4,914
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    U mexicki gazda zvani ptica dodo treba da dovede dva tri jaka machka da se izbore sa svim onim misevima koji vardaju po kuhinji i lokalu.
    U corto mi je najmilije pojes slatku palacinku, dobre su i cijene su normalne.
    Pod Volat kad prigrije je najljepse sjes pod oni bagrem i narucit rakije i cevapa... tamo je odlicna hrana i vrlo je jeftino. Jedino mjesto dje gazda nije poludio sa cijenama i sa smanjivanjem porcija..
    Koga je gladni otac pravio, dovijeka ce gladan bit...

  23. #23
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    421
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    au, ja zaboravih pomenuti bas carsiju kod 'dana'. skoro bila tamo prvi put, cevapi su bas a la bas carsija, bez zamjerke, tufahije odlicne isto, vidjeh imaju i toceno pivo u ogromnim kriglama i pite ispod saca....!
    Let's go, Tommy... before zee Germans come.

  24. #24
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    .../localhost/
    Posts
    6,381
    Thanks Thanks Given 
    54
    Thanks Thanks Received 
    321
    Thanked in
    80 Posts

    Default

    nije lokal ali je odlicno mjesto za pravi uzitak


    Columbia kod osnovne skole Maxim Gorki (preko morace)
    sendvici svih vrsta prste da polizes znaci svega i svacega, 2e





    .
    the World's leading dance event
    Sensation


  25. #25
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorice grade moj...
    Posts
    2,685
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Thumbs up

    Quote Originally Posted by EvilCrazyLazy View Post
    au, ja zaboravih pomenuti bas carsiju kod 'dana'. skoro bila tamo prvi put, cevapi su bas a la bas carsija, bez zamjerke, tufahije odlicne isto, vidjeh imaju i toceno pivo u ogromnim kriglama i pite ispod saca....!
    Oho, za ovo mjesto ne znadeh! Mora se ovjerit pod hitno, chisto da se sjetim studentskijeh dana.... Tufahije sto mu gromova!!!

    HVALA!
    I like to read - once i read something, i understand it, and once i understand it i never forget it.

Page 1 of 23 1234511 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. prodavnica zdrave hrane
    By autodijagnostika in forum Gastronomija
    Replies: 8
    Last Post: 11-08-11, 09:45
  2. Prodavnica organske hrane
    By cpu in forum Centralni
    Replies: 2
    Last Post: 14-01-08, 00:30
  3. Dostavljaccciii Hrane
    By TiJaNaaaA in forum Sve i svašta
    Replies: 33
    Last Post: 14-06-06, 07:55
  4. Lokali...
    By kIkICa in forum Primorski
    Replies: 33
    Last Post: 06-02-06, 16:00
  5. Srusheni lokali. :(
    By kIkICa in forum Primorski
    Replies: 18
    Last Post: 04-05-05, 19:20

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •