View Poll Results: Sa koliko godina ste izgubili nevinost?

Voters
233. You may not vote on this poll
  • 13

    7 3.00%
  • 14

    12 5.15%
  • 15

    23 9.87%
  • 16

    31 13.30%
  • 17

    42 18.03%
  • 18

    35 15.02%
  • 19

    25 10.73%
  • 20

    8 3.43%
  • 21

    7 3.00%
  • 22

    3 1.29%
  • 23

    0 0%
  • 24

    2 0.86%
  • 25

    3 1.29%
  • Nijedno od navedenih

    10 4.29%
  • Jos uvijek sam nevin/a

    25 10.73%
Page 4 of 6 FirstFirst 123456 LastLast
Results 76 to 100 of 147

Thread: Kada ste izgubili nevinost?

  1. #76
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,753
    Thanks Thanks Received 
    2,625
    Thanked in
    1,270 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kliker17 View Post
    A to što danas ima pojedine djece koja bi se seksala sa 12-13 godina -
    razlog je samo radoznalost i to što su naučila sve o tim radnjama još sa 7 godina gledajući filmove i pretutrajući po internetu bez kontrole od strane roditelja.
    Razlog zasto bi se 13godisnjaci sexali je zato sto im se sexa i zato sto im to vec postaje i fizicka potreba, a ne zato sto su radoznali.
    She is only here to annoy herself!

  2. #77
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    543
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kliker17 View Post
    Pa dobit djecu kao onaj mali što je nedavno o njemu i tema bila a mrčo ne zna ni šta je to.
    Ko ne koristi kondome sa 13 nece ni sa 25
    SMILE

    because it's the second best thing u can do with your lips...

  3. #78
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    10
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kliker17 View Post
    Većina (znači ne sve) naših baka su nevine stupale u brak (što je šteta jer im je bilo zabranjeno da uživaju van braka), ali ne mora da znači da sa njima nešto nije bilo u redu.
    Većina naših baka je stupala u brak sa 15, 16.

  4. #79
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    APSURDISTAN
    Posts
    3,993
    Thanks Thanks Given 
    4,207
    Thanks Thanks Received 
    2,042
    Thanked in
    646 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Trong View Post
    Većina naših baka je stupala u brak sa 15, 16.
    Sa koliko godina se tvoja udala?
    Last edited by Kliker17; 24-04-09 at 14:55.
    Pametnima smatramo samo one koji misle jednako kao i mi.
    Fransoa la Rošfuko, francuski filozof

  5. #80
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    10
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Babe su se udale sa 20 i 21, posle rata, a prababe tu, do 17.

  6. #81
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Planet Earth
    Posts
    7,967
    Thanks Thanks Given 
    598
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    prosto moram osvjezit ovizi topic..
    prosto nevjerovatno sto cini danasnja djecurlija.. toliko primjera da se djevojcice sa 14, 15 nacinju djecaci isto.. o cemu se radi ljudi?
    kakva je to potreba sa 14 god? kuku.. ja sam sa 14 uveliko ucio o sexu a danas se sve trci da se umoci sto prije
    mozda ja ne shvatam, mozda je to normal

  7. #82
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    553
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Uzivajte dok vam djeca ne dodju u te godine, ja nisam ziva od straha i stalno pricam sa mojima. Nadam se da ce biti pametni i sacekati da budu spremni:eek: Kakvih crnih 13, 14 brrr

  8. #83
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,753
    Thanks Thanks Received 
    2,625
    Thanked in
    1,270 Posts

    Default

    bogme nisi tako mislila kad si ti imala 13,14..
    She is only here to annoy herself!

  9. #84
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    553
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    bogme nisi tako mislila kad si ti imala 13,14..
    A okle ti znas?

  10. #85
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,753
    Thanks Thanks Received 
    2,625
    Thanked in
    1,270 Posts

    Default

    aj dobro
    She is only here to annoy herself!

  11. #86
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    3,309
    Thanks Thanks Given 
    268
    Thanks Thanks Received 
    19
    Thanked in
    10 Posts

    Smile

    Quote Originally Posted by Larisa View Post
    A okle ti znas?
    Možda ste se družili kad ste imali 13-14 godina

  12. #87
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    3,233
    Thanks Thanks Given 
    354
    Thanks Thanks Received 
    54
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Larisa View Post
    Uzivajte dok vam djeca ne dodju u te godine, ja nisam ziva od straha i stalno pricam sa mojima. Nadam se da ce biti pametni i sacekati da budu spremni:eek: Kakvih crnih 13, 14 brrr
    to ti je prica haha
    You'll Never Smoke Alone..

  13. #88
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    553
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MotobikeR View Post
    to ti je prica haha
    Kad budu spremni i nadju pravu osobu, ne pominjem godine, nekako se suzdrzim:mrgreen:

  14. #89
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,065
    Thanks Thanks Given 
    763
    Thanks Thanks Received 
    1,478
    Thanked in
    734 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by FiX View Post
    prosto moram osvjezit ovizi topic..
    prosto nevjerovatno sto cini danasnja djecurlija.. toliko primjera da se djevojcice sa 14, 15 nacinju djecaci isto.. o cemu se radi ljudi?
    kakva je to potreba sa 14 god? kuku.. ja sam sa 14 uveliko ucio o sexu a danas se sve trci da se umoci sto prije
    mozda ja ne shvatam, mozda je to normal
    sto je?! sto me budis?!
    A nije to nista strasno, i ja sam u te godine htio, bogome.. no se nije moglo, umjelo.. pa tek nedje u drugi srednje...
    A ova Larisa sto tezinja isto sa djecom.. sto je lose u tome sto se djeca jebinjaju?! Neka ih, neka uzivaju.. cus "prava osoba".. prava osoba je ona sa kojom ona zeli da se kresne, tj koja je privlaci! Cijela filozofija.. ne no ce za muza da se stedi..
    Jedino na sta treba dobro skrenuti paznju djeci da se ne igraju bez zastite...


  15. #90
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Where you live
    Posts
    239
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a kako sve ovo funkcionise?

  16. #91
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Planet Earth
    Posts
    7,967
    Thanks Thanks Given 
    598
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    safra po pravilniku cijena javno!
    ovizionizi dosta si spava dje ce ti noc..

  17. #92
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,928
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja sa 16...Nije nista cudno to sto rade sa 13-14 i ja sam imao zelju da sam nasao neku... Obicno u svakoj generaciji osnovne skole imaju po 2-3 cure sto usrece par momaka.
    Lijepo je biti nekoj djevojci prvi,ali kad je djevojka sa 25 nevina ima to posledica...

  18. #93
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Where you live
    Posts
    239
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NeroAzzurro View Post
    Ja sa 16...Nije nista cudno to sto rade sa 13-14 i ja sam imao zelju da sam nasao neku... Obicno u svakoj generaciji osnovne skole imaju po 2-3 cure sto usrece par momaka.
    Lijepo je biti nekoj djevojci prvi,ali kad je djevojka sa 25 nevina ima to posledica...
    na vise nacina ovo moze da se shvati... inace podrzavam.

  19. #94
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    127
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    U mojem okruzenju nevinost je jedna (smatra se) od najvecih vrijednosti koje moze djevojka da pokloni muzu. Nevinost prije braka je odraz visokog morala. Nekima je svejedno koliko im djevojka ima staza u sexu i koliko je partnera je promjenila. Jos uvijek postoje djevojke koje cuvaju svoju nevinost, a vrlo malo je muskaraca koji to cine. ''Zahvaljujuci'' niskomoralnim djevojkama koje u pijanom stanju ostaje bez nevinosti ili i slicnim situacijama se prepustaju momcima, danas je lako izgubiti nevinost kad je muskarac u pitanju

  20. #95
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Bunker
    Posts
    21,944
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    178
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    sto je?! sto me budis?!
    A nije to nista strasno, i ja sam u te godine htio, bogome.. no se nije moglo, umjelo.. pa tek nedje u drugi srednje...
    A ova Larisa sto tezinja isto sa djecom.. sto je lose u tome sto se djeca jebinjaju?! Neka ih, neka uzivaju.. cus "prava osoba".. prava osoba je ona sa kojom ona zeli da se kresne, tj koja je privlaci! Cijela filozofija.. ne no ce za muza da se stedi..
    Jedino na sta treba dobro skrenuti paznju djeci da se ne igraju bez zastite...
    Potpuno se slazem... + Chuvena "Poslije yebanja nema kajanja"... eLeM, poslije ta ista djeca malo ostaraju, shvate da su se ponekad kresali radi kresanja, a ne iz ljubavi, mozda se pokaju, mozda ne... Svakako, vrijeme ne moze da se vrati.
    Quote Originally Posted by NeroAzzurro View Post
    Lijepo je biti nekoj djevojci prvi,ali kad je djevojka sa 25 nevina ima to posledica...
    GinekoloGi tvrde da nije zdravo nachinjat se nedje s 25-30 godina... Oko 20 je idealno.

  21. #96
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Venezuela
    Posts
    431
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dobro se pojedini ljudi svima zavukoše u gaće pa znaju kad su izgubili nevinost. Ispade da smo mi seksualno hiperaktivno društvo, a u suštini smo jedna od najkonzervativnijih naroda u Evropi po tom pitanju. Ljudi imaju želje za seksom od kad postoje, to da je društvo nekad bilo moralno, a sad nemoralno, naprosto nije tačno. Da je Crna Gora zemlja seksualno hiperaktivnih ljudi, ne bi ovoliko nejebaca drkalo ***** pored monitora i bacalo komentare tipa "klinci današnji ovo, klinci današnji ono". To što se balavci žvalave ulicom, nekome je dokaz da su ti klinci seksualno hiperaktivni. Kao da toga nije bilo za vrijeme naših očeva i đedova. Niti je današnje društvo moralnije niti nemoralnije od ranijih, mijenjaju se metode, a sve ostaje isto. Bilo je i *****a u svakom društvu, tako da ni to nije pojava modernog vremena. Jednostavno, tad su se krili, ženili se i niko za njih nije znao.
    Najgora osobina kod nas Crnogoraca je upravo ta. "Svaka žena je *****, osim moje majke i moje sestre, one su otjelotvorenje Bogorodice Marije."
    "ˇDejémonos de andar de cumbre en cumbre y vayamos directo a combatir el alfabetismo, carajo!"

  22. #97
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Planet Earth
    Posts
    7,967
    Thanks Thanks Given 
    598
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Besmrtni monah View Post
    Dobro se pojedini ljudi svima zavukoše u gaće pa znaju kad su izgubili nevinost. Ispade da smo mi seksualno hiperaktivno društvo, a u suštini smo jedna od najkonzervativnijih naroda u Evropi po tom pitanju. Ljudi imaju želje za seksom od kad postoje, to da je društvo nekad bilo moralno, a sad nemoralno, naprosto nije tačno. Da je Crna Gora zemlja seksualno hiperaktivnih ljudi, ne bi ovoliko nejebaca drkalo ***** pored monitora i bacalo komentare tipa "klinci današnji ovo, klinci današnji ono". To što se balavci žvalave ulicom, nekome je dokaz da su ti klinci seksualno hiperaktivni. Kao da toga nije bilo za vrijeme naših očeva i đedova. Niti je današnje društvo moralnije niti nemoralnije od ranijih, mijenjaju se metode, a sve ostaje isto. Bilo je i *****a u svakom društvu, tako da ni to nije pojava modernog vremena. Jednostavno, tad su se krili, ženili se i niko za njih nije znao.
    Najgora osobina kod nas Crnogoraca je upravo ta. "Svaka žena je *****, osim moje majke i moje sestre, one su otjelotvorenje Bogorodice Marije."
    apsolutno se ne slazem!
    vidno je bilo moralnije ranije nego sad..

  23. #98
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    sto je?! sto me budis?!
    A nije to nista strasno, i ja sam u te godine htio, bogome.. no se nije moglo, umjelo.. pa tek nedje u drugi srednje...
    A ova Larisa sto tezinja isto sa djecom.. sto je lose u tome sto se djeca jebinjaju?! Neka ih, neka uzivaju.. cus "prava osoba".. prava osoba je ona sa kojom ona zeli da se kresne, tj koja je privlaci! Cijela filozofija.. ne no ce za muza da se stedi..
    Jedino na sta treba dobro skrenuti paznju djeci da se ne igraju bez zastite...
    vala, Ovizionizi, prećera ga!!! Ne no ih treba sa pet povest u javnu kuću!
    Dijete od 13 godina je samo dijete i nikako nije spremno za seks i sve rizike koje seksualni odnosi nose!
    I baš je prava osoba ona sa kojom želi da se kresne?! Užas! Zamisli da u diskoteci sretne masovnog ubicu, od 35 godina, koji nju od 13 godina mjerka da bi je "kresnuo" jer je pedofil i nekrofil, pa će da je kokne dok doživljava vrhunac, i što hoćeš da kažeš, da je on pravi jer se njoj prihtjelo da se "kresne "???

    Baš ti je argument to da u te godine 'oće, ka što si i ti htio, vjerovatno si mislio da umiješ i avion pokrenut? Jedno su htjenja, drugo mogućnosti, a djeca sa 13 godina nemaju mogućnosti, ni pod razno, za sigurno upražnjavanje seksa, niti se seks može podvesti pod potrebe tako mladih bića.

    Mladi se moraju pustiti da sami odrede kad je vrijeme da stupe u seksualne odnose, ali se svakako maloljetna osoba ne može smatrati potpuno zrelom za takve odluke i rizike u životu.
    Ne smije im se braniti, ali im se ne smije ni pustiti da se pomame sa 13 godina!
    Last edited by zvoncica; 04-11-10 at 12:50.
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  24. #99
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,065
    Thanks Thanks Given 
    763
    Thanks Thanks Received 
    1,478
    Thanked in
    734 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Mladi se moraju pustiti da sami odrede kad je vrijeme da stupe u seksualne odnose, ali se svakako maloljetna osoba ne može smatrati potpuno zrelom za takve odluke i rizike u životu.
    Aha, znaci do 18-e nema sexa ako mama ne odobri, a?
    A kako mislis ti to da sprijecis? Djetetu da ugradis GPS? Vidji nesto.. Bar iz mog iskustva iz toga doba, najpomamnjenije curice su bile one kojima su majke govorile "NE do 18-e!" ili "NE prije braka!" i sl gluposti. Takve su vrebale svaku priliku da iskoce iz kuce i skinu gace, jer je zabranjena stvar uvijek najsladja. A sad mi objasni kako to mislis da im "ne treba pustiti do 18-e", a opet da im "ne treba braniti"? Pretpostavljam da mislis da nekim zrelim, ozbiljnim razgovorom treba doprijeti do djeteta i utuviti mu u glavu da to do 18-e ne valja, ali sta sve to njemu znaci kad se nadje u vrucem zagrljaju sa suprotnim polom istih godina koji osjeca isto sto i ono.. kojeg ono voli na nacin kako osoba toga uzrasta umije da voli, ludo i slijepo i tako zarko zeli da ide do kraja... Majcine rijeci ce prevagnuti?! Mozda prvi put, mozda drugi.. posle nekoliko takvih epizoda, prolazi se kroz crveno, Zvonce.. znas to odlicno...


  25. #100
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Prije par dana u Spaniji je srecna majka (porijeklom iz Rumije) imala deset godina, a otac je bio znatno, znatno stariji i ima 12. Do puniljetstva ima da bude puna kuca

Page 4 of 6 FirstFirst 123456 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. nevinost u braku ili...
    By zvoncica in forum Ljubav
    Replies: 90
    Last Post: 04-10-06, 12:50
  2. Kad je nevinost sramota...
    By CicaMaca in forum Sex i erotika
    Replies: 135
    Last Post: 23-03-06, 14:24
  3. Liberali nijesu izgubili nadu u Mila
    By Beranac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 20
    Last Post: 11-08-04, 13:43
  4. Ne mogu da shvatim da ste izgubili državni identitet....
    By Interceptor in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5
    Last Post: 07-07-04, 09:27

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •