Page 2 of 7 FirstFirst 123456 ... LastLast
Results 26 to 50 of 154

Thread: Koju bi ste ozenili?

  1. #26
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ada nece doma skakati po ukucanima no nedje sa strane, a ako je ne poznaju to jos bolje

  2. #27
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    421
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mixmar View Post
    Pa prvi put mora bit traumaticno, bila u ozbiljnoj ili neozbiljnoj vezi.. Tih prvih nekoliko trenutaka uvijek bude bolno za vas zenske, zar ne?
    primjetila sam da je ovo neki opsti muski trip. zene nisu kukavice i fizicki bol je ono o cemu najmanje razmisljaju kada se radi o gubitku nevinosti. najvaznije je da se radi o pravoj osobi. ne znam zasto je muskarcima to toliko tesko da svare. vjerovatno zato sto je za njih obrnuto - najvaznije je izgubiti nevinost, a ne s kim i kako.
    Let's go, Tommy... before zee Germans come.

  3. #28
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,272
    Thanks Thanks Given 
    2,762
    Thanks Thanks Received 
    2,635
    Thanked in
    1,277 Posts

    Default

    Da je tako kao sto kazes svi bi ustekali po tih 50 era i u javnu kucu Ali sam siguran da vecina muskaraca cak i u PG ima drugaciji prvi put (bar prvi ).
    She is only here to annoy herself!

  4. #29
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,589
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Čujem da se u Podgorici to rješava i sa par pića i/ili dopunjenim vaučerom, tako da se u praksi rijetko javlja ta potreba za trošenjem 50 eura.

    Quote Originally Posted by EvilCrazyLazy View Post
    primjetila sam da je ovo neki opsti muski trip. zene nisu kukavice i fizicki bol je ono o cemu najmanje razmisljaju kada se radi o gubitku nevinosti. najvaznije je da se radi o pravoj osobi. ne znam zasto je muskarcima to toliko tesko da svare. vjerovatno zato sto je za njih obrnuto - najvaznije je izgubiti nevinost, a ne s kim i kako.
    Znaš šta mi je čudno. Iako već tvrdiš da su normalni ljudi (oba pola) u izraženoj manjini u društvu (sa čim se slažem), ne bi se reklo da taj statistički dojam primjenjuješ i na sopstveni pol.

    Mislim, tvrdiš da nisi upoznala žensko čeljade koje se pali na "Breda Pita" (odnosno taj stereotip muškarca), da djevojkama u odredjenim godinama nije najvažnije izgubit nevinost, da u tim prilikama ne završavaju (svojevoljno, a nerijetko i samoinicijativno) u krevetu sa tipom muškaraca koji ti svakodnevno opisuješ. Očigledno nisi upoznata sa činjenicom da velik dio djevojaka nema nimalo prefinjen standard u odabiru muškaraca sa kojima spavaju (ili sa kojima bi željele da spavaju), a o inteligenciji i interesovanjima o kojima opet stalno pišeš da ni ne pričamo...

    Ne znam u kom svijetu je tvoje poimanje prosječnog ženskog karaktera realnost, ali u ovom stvarnom sasvim sigurno nije. Džabe si u pravu što se većine muškaraca tiče, kad taj prenaglašeni feminizam većinu tvojih stavova čini prilično plitkim i apsurdnim. Mada je meni sve to simpatično, nije da nije.
    Last edited by MadGod; 10-03-09 at 22:41.

  5. #30
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    3,465
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mixmar View Post
    Ako mislis za ovo nase srecno doba onda si vjerovatno u pravu.. A ako ne mislis, onda nisi u pravu, jer dok su nasi roditelji trazili bracne drugove nevinost kod cura je predstavljala postenje i tad je na snazi bila druga vrsta morala..
    Jos malo da pozivis i ukapiraces da je vazda moral bio isti, i da price kako je tada bilo bolje poticu od toga sto je roditeljima lakse da djeca misle da su im mama i tata bili rodjeni jedno za drugo i da su nevini usli u brak.

    Anegdota, kad smo vec kod toga: Bio sam u drustvu dvije javne licnosti, jedna momak ispod 30 godina, druga starija gospodja, preko osamdeset. Prolazi cura, obucena "za grad", i momak kaze "ee baba, kakve su danas ove cure, gole guzice, nikakvoga morala nemaju. Kakva su dosla vremena. A kad ste vi bili mladi..." gospodja ga prekida- "vise su nas zabundane j.e.b.a.l.i nego ove gologuze, sine". Tu su mi se oci otvorile.
    one step at a time don’t be living on the line
    i don’t need a friend i got morbid on the mind

  6. #31
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    relacija Pg-primorje
    Posts
    317
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by chatnick View Post
    Jos malo da pozivis i ukapiraces da je vazda moral bio isti, i da price kako je tada bilo bolje poticu od toga sto je roditeljima lakse da djeca misle da su im mama i tata bili rodjeni jedno za drugo i da su nevini usli u brak.

    Anegdota, kad smo vec kod toga: Bio sam u drustvu dvije javne licnosti, jedna momak ispod 30 godina, druga starija gospodja, preko osamdeset. Prolazi cura, obucena "za grad", i momak kaze "ee baba, kakve su danas ove cure, gole guzice, nikakvoga morala nemaju. Kakva su dosla vremena. A kad ste vi bili mladi..." gospodja ga prekida- "vise su nas zabundane j.e.b.a.l.i nego ove gologuze, sine". Tu su mi se oci otvorile.

    i ja u to vjerujem. stari su bili gori od danasnje mladosti
    Getting lost never felt so good

  7. #32
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Cetinje
    Posts
    684
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    e, ne znam koju bih ozenio, osim ove super djevojke sa kojom mi je super (pa tamo za jedno 6-7 godina, ako bude isto super ).. Charlizze Therone, mozda a da sam zenKa, udala bih se bez razmisljanja za Jack Nickolsona
    Walk on, Walk on, with hope in your heart! And You`ll never walk alone!

  8. #33
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    4,458
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mixmar View Post
    Ja licno ne bih ozenio nevinu djevojku, iako se danas tesko nalaze .. [mislim na cure koje su starije od 18] Jer smatram da u ovo nase danasnje doba ako je nevina, onda nesto nije u redu sa njom. A i da je sve u redu sa njom, posle prvog puta vazda ce se pitat kako je to bit sa drugim. Ne zbog toga, sto ja imam manjak samopouzdanja, vec zbog toga ce pricat sa drugaricom koja je imala dvojicu, troicu.. A masta moze svasta Uostalom, to je i razlog sto danas ni jedna djevojka ne izadje iz srednje skole nevina.


    Stvarno, cast izuzecima, jer se nisu druzile sa nevaljalim drugaricama..
    Dječače, nema to nikakve veze sa životom. Nevina-ne nevina, nije valjda da se sad ljudi po tome gledaju?
    Kuda ide ovaj svijet?
    Quote Originally Posted by mixmar View Post
    I jos nesto.. Cudno je to kako mnoge djevojke kad su domu svome [citaj rodnom gradu] su prave cednice, a kad odu nedje sa strane dje ih niko ne poznaje i dje ima mnogo naroda brzo nadju prave momke, bez obzira sto imaju povratnu kartu..

    Vala, citajuci moje postove coek bi pomislio da imam bas negativno razmisljanje o zenskom svijetu uopste. Doista nije tako, samo sam malo realan Iskustvo te ponekad pritemelji, kako svoje tako i tudje..
    Priča ti je veoma zdrava.
    Never Complain, Never Explain

  9. #34
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    4,483
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by chatnick View Post
    Jos malo da pozivis i ukapiraces da je vazda moral bio isti, i da price kako je tada bilo bolje poticu od toga sto je roditeljima lakse da djeca misle da su im mama i tata bili rodjeni jedno za drugo i da su nevini usli u brak.

    Anegdota, kad smo vec kod toga: Bio sam u drustvu dvije javne licnosti, jedna momak ispod 30 godina, druga starija gospodja, preko osamdeset. Prolazi cura, obucena "za grad", i momak kaze "ee baba, kakve su danas ove cure, gole guzice, nikakvoga morala nemaju. Kakva su dosla vremena. A kad ste vi bili mladi..." gospodja ga prekida- "vise su nas zabundane j.e.b.a.l.i nego ove gologuze, sine". Tu su mi se oci otvorile.
    hsahahahahahaha a odlichno! zamisli samo shto su chinjeli dok su se ovce chuvale po livada jes...sve su $edjeli i svirali frule.....
    "There is a difference between constructive criticism and acting like u have a di*k up your ass"

  10. #35
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Bar
    Posts
    982
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Interpol View Post
    Brate, samo da je PLODNA pa cemo lako za ostalo !
    ja sam ozenjen i mogu vam reci iz iskustva da je ovi coek potpuno u pravu...

  11. #36
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Garsonjera
    Posts
    527
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ph0enix View Post
    a da sam zenKa, udala bih se bez razmisljanja za Jack Nickolsona

    Bljaaaak! Uzas!
    Ja bih se istraumirala kad bih se tokom noci probudila pored takve ''face iz horor filmova''


    Da sam musko ozenila bih ''djevojku koja mi nece dosaditi za par godina pa da pocnem da zvjeram u druge suknje''

    A ja bih se udala za onoga kojem necu dosaditi za par godina pa da pocne zvjera u druge suknje
    Last edited by SnowQueen; 11-03-09 at 09:16.
    Patis dok shvatis da patis,a kad shvatis da patis patis jer si shvatio da si uzalud patio

  12. #37
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    209
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja ne znam koliko god ima decko sto je pokrenuo pricu, ali je ovo presmijesno i ne dajem mu preko 16)
    Ko jos gleda to je li djevojka nevina ili nije, pa to su samo onda kompleksi nista drugo..
    iznervirah se ajte zdrao))

  13. #38
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    421
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MadGod View Post
    Znaš šta mi je čudno. Iako već tvrdiš da su normalni ljudi (oba pola) u izraženoj manjini u društvu (sa čim se slažem), ne bi se reklo da taj statistički dojam primjenjuješ i na sopstveni pol.
    ne znam, mozda zato sto moje drustvo cine pametne cure. znam ja da ima raznih, ali zar nije logicno da sam upoznala vise glupih i plitkih muskaraca, nego cura? nece mi cure prilazit da se upoznaju, no momci, pa jel :blah: mada, sad kad provrtim film, tih par cura sto sam igrom slucajnosti upoznala, jesu bile vrh plitkosti, auuuuu nekako nisam vjerovala da takvi ljudi postoje... no srecom, kao sto rekoh, nisam se puno sa njima sretala.
    Let's go, Tommy... before zee Germans come.

  14. #39
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    podgorica
    Posts
    1,273
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pff..koju bi prije ozenili?najbolje zena da udje nevina u brak ili ne daj boze obrnuto
    samo se u cg jos uvijek na sex gleda kao na nesto wooow,neki moral se prosipa a to je ustvari normalni proces u razvoju covjeka ..
    o cemu se radi??
    a ako je djevojka od 23-24 godine jos uvijek nevina ona moze da bude ok ovako,ali vjerovanto ima neke frustracije
    to su normlane,zdrave stvari,ljudske potrebe..
    ja i dalje ne mogu da vjerujem kakav topic
    Closer,
    No hesitation,
    Give me,
    All that you have


  15. #40
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    In his arms. ♥
    Posts
    6,768
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SnowQueen View Post
    Potpisujem

    Moje je mišljenje da se dobra ljubavnica ne postaje kroz praksu već se to nosi u sebi.

    I vjerujte i meni na riječ - znam mnoooogo nevinih djevojaka i sa 23-24 godine
    - i savrseno su normalne, lijepe, simpatične i dobre osobe.
    Jednostavno, djevojke biraju sa kim će dijeliti intimu!
    (nisu ljubitelji automobila, ćoškova, i momaka koji bi samo to od njih)
    - a problem je zaista samo u nalaženju prave osobe.


    A vi muški što se mnogo vodite televizijom i svjetskim trendom ala ''Sex and the City'',
    raspitajte se malo o djevojkama iz svoje okoline
    - veoma su rijetke one koje su imale i preko 3 momka sa kojima su spavale.
    Možda su imale i 10 -15 vezica (ali bez sexa, jer neće nijedna normalna djevojka
    spavat s momkom kojeg je tek upoznala - meni lično je to neprirodno ma koliko moderno bilo).
    uze mi rijeci iz prsta :mrgreen:

    ja stvarno ne znam, zasto je momcima tesko da ukapiraju ovo...
    Zavoleli smo se, ponešto pseći i svetački.
    Zakovali se jedno u drugo klanfama zuba.

  16. #41
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    421
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by puppy View Post
    ja stvarno ne znam, zasto je momcima tesko da ukapiraju ovo...

    mslim da je zato sto smo drugacije koncipirani. Za zenu je seks mnogo intimniji jer su njeni polni organi unutra, jer je ona ipak tu 'podredjena', jer nju drustvo osudjuje, dok muskarca ohrabruje na isto, jer moze da zatrudni, jer je njen libido drugaciji, itd. itd. milion razloga.

    a zamisli za trenutak da imas ding-a-ling koji ti stoji spolja, i koji spontano ozivljava svake noci, ili kad prodje neka zgodna cura... cisto zadovoljstvo, bez posledica (neces trudan ostat'), uh, kako je dobro, kako kad te neko pocese bas na pravo mjesto kad te silno svrbi, pa vjerujes da je njoj isto, mislis da se folira kad ne da, sto joj je, kao da joj trazim bubreg, a ne nesto sto je super oboma, pi kako su ove zene komplikovane, samo nas nesto zajebavaju, sta oce ona od mene, mora da je sponzorusa, pa je nervira sto nemam bembaru, ma aj daj, pa dovidjenja, ne trebaju mi vasa komplikovana sr_anja, za jedno mi trebate samo, idem sad s momcima na pivo, xa, kako ce me slusasti otvorenih usta kad cuju kako sam je slatko obradio...


    eto, mislim da je u njihovoj glavi ovako. a oni ni ne pokusavaju nas da shvate, jer iz svog ugla ne izlaze, tesko im je. a stvarno, zamisli da se psihicki poistovjetis sa zenom i pokusas da je razumijes, ma nije to muzevno, a i nema smisla, jer stvaaarno ne znam sta one oce od nas... :blah:
    Let's go, Tommy... before zee Germans come.

  17. #42
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Pg
    Posts
    140
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by EvilCrazyLazy View Post
    primjetila sam da je ovo neki opsti muski trip. zene nisu kukavice i fizicki bol je ono o cemu najmanje razmisljaju kada se radi o gubitku nevinosti. najvaznije je da se radi o pravoj osobi. ne znam zasto je muskarcima to toliko tesko da svare. vjerovatno zato sto je za njih obrnuto - najvaznije je izgubiti nevinost, a ne s kim i kako.
    Ima cura koje su po diskoteka skidale nevinost.. Toliko o trazenju princa..
    Quote Originally Posted by chatnick View Post
    Jos malo da pozivis i ukapiraces da je vazda moral bio isti, i da price kako je tada bilo bolje poticu od toga sto je roditeljima lakse da djeca misle da su im mama i tata bili rodjeni jedno za drugo i da su nevini usli u brak.

    Anegdota, kad smo vec kod toga: Bio sam u drustvu dvije javne licnosti, jedna momak ispod 30 godina, druga starija gospodja, preko osamdeset. Prolazi cura, obucena "za grad", i momak kaze "ee baba, kakve su danas ove cure, gole guzice, nikakvoga morala nemaju. Kakva su dosla vremena. A kad ste vi bili mladi..." gospodja ga prekida- "vise su nas zabundane j.e.b.a.l.i nego ove gologuze, sine". Tu su mi se oci otvorile.
    Vala i to sto velis..
    Quote Originally Posted by Nikolina View Post
    Dječače, nema to nikakve veze sa životom. Nevina-ne nevina, nije valjda da se sad ljudi po tome gledaju?
    Kuda ide ovaj svijet?

    Priča ti je veoma zdrava.
    Teto, naravno da danas nema, jer da ima vjerovatno se nikad ne bi udala..

    Quote Originally Posted by tonino2 View Post
    ja sam ozenjen i mogu vam reci iz iskustva da je ovi coek potpuno u pravu...
    Naravno da mora bit plodna..
    Quote Originally Posted by sanjica View Post
    Ja ne znam koliko god ima decko sto je pokrenuo pricu, ali je ovo presmijesno i ne dajem mu preko 16)
    Ko jos gleda to je li djevojka nevina ili nije, pa to su samo onda kompleksi nista drugo..
    iznervirah se ajte zdrao))
    Najbolje da organizujemo aukciju, pa da vidimo koliko bi ste mi dale..
    Quote Originally Posted by EvilCrazyLazy View Post
    ne znam, mozda zato sto moje drustvo cine pametne cure. znam ja da ima raznih, ali zar nije logicno da sam upoznala vise glupih i plitkih muskaraca, nego cura? nece mi cure prilazit da se upoznaju, no momci, pa jel mada, sad kad provrtim film, tih par cura sto sam igrom slucajnosti upoznala, jesu bile vrh plitkosti, auuuuu nekako nisam vjerovala da takvi ljudi postoje... no srecom, kao sto rekoh, nisam se puno sa njima sretala.
    Kako je tebe neko dobro izradio, pa ti je svaki koji ti pridje plitak.
    Quote Originally Posted by SnowQueen View Post
    Potpisujem

    Moje je mišljenje da se dobra ljubavnica ne postaje kroz praksu već se to nosi u sebi.

    I vjerujte i meni na riječ - znam mnoooogo nevinih djevojaka i sa 23-24 godine
    - i savrseno su normalne, lijepe, simpatične i dobre osobe.
    Jednostavno, djevojke biraju sa kim će dijeliti intimu!
    (nisu ljubitelji automobila, ćoškova, i momaka koji bi samo to od njih)
    - a problem je zaista samo u nalaženju prave osobe.
    Ma kakva prava osoba, mozda samo nisu imale vremena za muski rod.. :blah: Fax, mozda jos neki posao uporedo.
    Quote Originally Posted by EvilCrazyLazy View Post
    Au, a zaboravih zasto sam uopste usla ovde da komentarisem, zanese me na drugu stranu.
    Aoooo bas mi je drago sto te moj post toliko privlaci, da ponekad cak i nesvjesno upanes odje
    Last edited by mixmar; 11-03-09 at 13:38.

  18. #43
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Garsonjera
    Posts
    527
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mixmar View Post
    Ma kakva prava osoba, mozda samo nisu imale vremena za muski rod.. :blah: Fax, mozda jos neki posao uporedo.
    Moguće
    Ravnopravnost, ovo ono, pa se nema kad
    Patis dok shvatis da patis,a kad shvatis da patis patis jer si shvatio da si uzalud patio

  19. #44
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    In his arms. ♥
    Posts
    6,768
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default



    mslim da je zato sto smo drugacije koncipirani. Za zenu je seks mnogo intimniji jer su njeni polni organi unutra, jer je ona ipak tu 'podredjena', jer nju drustvo osudjuje, dok muskarca ohrabruje na isto, jer moze da zatrudni, jer je njen libido drugaciji, itd. itd. milion razloga.

    a zamisli za trenutak da imas ding-a-ling koji ti stoji spolja, i koji spontano ozivljava svake noci, ili kad prodje neka zgodna cura... cisto zadovoljstvo, bez posledica (neces trudan ostat'), uh, kako je dobro, kako kad te neko pocese bas na pravo mjesto kad te silno svrbi, pa vjerujes da je njoj isto, mislis da se folira kad ne da, sto joj je, kao da joj trazim bubreg, a ne nesto sto je super oboma, pi kako su ove zene komplikovane, samo nas nesto zajebavaju, sta oce ona od mene, mora da je sponzorusa, pa je nervira sto nemam bembaru, ma aj daj, pa dovidjenja, ne trebaju mi vasa komplikovana sr_anja, za jedno mi trebate samo, idem sad s momcima na pivo, xa, kako ce me slusasti otvorenih usta kad cuju kako sam je slatko obradio...


    eto, mislim da je u njihovoj glavi ovako. a oni ni ne pokusavaju nas da shvate, jer iz svog ugla ne izlaze, tesko im je. a stvarno, zamisli da se psihicki poistovjetis sa zenom i pokusas da je razumijes, ma nije to muzevno, a i nema smisla, jer stvaaarno ne znam sta one oce od nas... :blah:




    jes, jes... imamo totalno razlicit sklop koji ja ovako objasnjavam:
    njima je sve crno-bijelo, a nama u milion boja

    i nervira me bas to sto ne shvataju koliko su zene njeznije, osjetljivije (cast izuzecima)...i sto vecina ne moze da funkcionise kao oni, tipa nekih kombinacija i sl.

    a oni razmisljaju 'pogledaj kako je glupa, sto bi joj falilo malo sa mnom hopa-cupa, a uzivaj jadna! nece ti kruna opast sa glave itd, itd...'

    A ne shvataju da kod nas to nije tako jednostavno (opet da se ogradim, ima nas razlicitih) jer ne mozemo tako s nekim uskakati u krevet, jer su nama prioritet osjecanja a njima sex.

    Evo kad vec otvorismo temu, meni iskreno nije jasno, kako tako mogu da spavaju sa nekim, ko im nista u zivotu ne znaci... i ne vezu se nego eto tako imaju odnose...pih!

    (mrzim ove podjele, ali morala sam...)
    Last edited by puppy; 11-03-09 at 13:29.
    Zavoleli smo se, ponešto pseći i svetački.
    Zakovali se jedno u drugo klanfama zuba.

  20. #45
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by mixmar View Post
    Ima cura koje su po diskoteka skidale nevinost..
    od tehno muzike moze da pukne i bubna opna a ne....

  21. #46
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Pg
    Posts
    140
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by EvilCrazyLazy View Post
    mslim da je zato sto smo drugacije koncipirani. Za zenu je seks mnogo intimniji jer su njeni polni organi unutra, jer je ona ipak tu 'podredjena', jer nju drustvo osudjuje, dok muskarca ohrabruje na isto, jer moze da zatrudni, jer je njen libido drugaciji, itd. itd. milion razloga.
    Naravno da ste drugacije koncipirani.. To je i razlog sto ne mozete bez nas, A ni mi bez vas
    Quote Originally Posted by EvilCrazyLazy View Post
    a zamisli za trenutak da imas ding-a-ling koji ti stoji spolja, i koji spontano ozivljava svake noci, ili kad prodje neka zgodna cura... cisto zadovoljstvo, bez posledica (neces trudan ostat'), uh, kako je dobro, kako kad te neko pocese bas na pravo mjesto kad te silno svrbi, pa vjerujes da je njoj isto, mislis da se folira kad ne da, sto joj je, kao da joj trazim bubreg, a ne nesto sto je super oboma, pi kako su ove zene komplikovane, samo nas nesto zajebavaju, sta oce ona od mene, mora da je sponzorusa, pa je nervira sto nemam bembaru, ma aj daj, pa dovidjenja, ne trebaju mi vasa komplikovana sr_anja, za jedno mi trebate samo, idem sad s momcima na pivo, xa, kako ce me slusasti otvorenih usta kad cuju kako sam je slatko obradio...
    Oces da kazes da vi zene manje volite sex od nas.. Ma daj, kad vama masta proradi, pocnete da curite na sve strane, pa se migoljite, a posebno ako se nalazite na javnom mjestu.. Pa neprijatno, pa wc a jos ako ima neki sladak konobar [bilo slucajeva, jednom mom prijatrelju se posrecilo par puta]. A ako nece konobara, jedva ceka da stigne kuci, pa krevet.. prstici..
    Quote Originally Posted by EvilCrazyLazy View Post
    eto, mislim da je u njihovoj glavi ovako. a oni ni ne pokusavaju nas da shvate, jer iz svog ugla ne izlaze, tesko im je. a stvarno, zamisli da se psihicki poistovjetis sa zenom i pokusas da je razumijes, ma nije to muzevno, a i nema smisla, jer stvaaarno ne znam sta one oce od nas... :blah:
    A sta je muzevno, da trci za tobom kao kucic? Malo morgen..

  22. #47
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Molba za sve...casove gramatike ostavite za drugo mjesto. Ovdje smo svi jednaki, a omakne se i po neka nenamjerna greska zbog brzine kucanja. Svako pise onako kako on voli i umije!
    Takodje, oni koji ovo dozivljavaju kao "glupu da ne moze biti gluplja" temu, imaju mnogo alternativa na ovom forumu. Komentar zadrzite za sebe.
    Hvala
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  23. #48
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    1,861
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    od tehno muzike moze da pukne i bubna opna a ne....
    ne vjerujem da je mislio na to...

  24. #49
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    relacija Pg-primorje
    Posts
    317
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mixmar View Post
    Oces da kazes da vi zene manje volite sex od nas.. Ma daj, kad vama masta proradi, pocnete da curite na sve strane, pa se migoljite, a posebno ako se nalazite na javnom mjestu.. Pa neprijatno, pa wc a jos ako ima neki sladak konobar [bilo slucajeva, jednom mom prijatrelju se posrecilo par puta]. A ako nece konobara, jedva ceka da stigne kuci, pa krevet.. prstici..

    kad vama masta proradi, pa drz-ne daj, pa curite na sve strane, pa vam se migolji, pa ima masu slatkih cura, nece jedna, nece druga, nece treca, ako nece ni cetvrta jedva cekate da stignete kuci, pa krevet... Desanka...
    (ili mozda vec wc-u lokalu, mracna ulica ili odma s vrata kad stignete doma)
    aj ne sviraj zivota ti.
    Getting lost never felt so good

  25. #50
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    421
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by La-La View Post
    kad vama masta proradi, pa drz-ne daj, pa curite na sve strane, pa vam se migolji, pa ima masu slatkih cura, nece jedna, nece druga, nece treca, ako nece ni cetvrta jedva cekate da stignete kuci, pa krevet... Desanka...
    (ili mozda vec wc-u lokalu, mracna ulica ili odma s vrata kad stignete doma)
    aj ne sviraj zivota ti.
    ili na klupu, u park, pa po desanki... ili pratiti cure iz prikrajka, uz neku mracnu zgradu, i desanchiti... ili stati kod viseceg, pa ks-ks.

    kao sto rece la-la, ne sviraj zivota ti.
    Let's go, Tommy... before zee Germans come.

Page 2 of 7 FirstFirst 123456 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Koju slavu slavite?
    By Ćipur in forum Religija i filozofija
    Replies: 35
    Last Post: 17-08-08, 00:10
  2. koju karticu
    By Girl_from_Tomici in forum Sve i svašta
    Replies: 18
    Last Post: 19-04-08, 17:18
  3. koju kablovksu
    By nosuno in forum Internet
    Replies: 4
    Last Post: 17-12-07, 15:48
  4. Koju TV karticu uzeti?
    By Batan in forum Hardware
    Replies: 2
    Last Post: 20-11-07, 00:19
  5. Knjiga koju ste procitali, a koju bi rado zaboravili
    By Bonja the Zmaj in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 27
    Last Post: 31-03-05, 21:25

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •