Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 25 of 60

Thread: Da li je pametno sve ispricati?

  1. #1
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Garsonjera
    Posts
    527
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Da li je pametno sve ispricati?

    Zaljubljeni ste. Volite je/ga.
    Osjecate posebnu povezanost i potpuno ste iskreni jedno prema drugom.
    Odlucite da nista ne krijete.

    Ispricati sve...?
    Ili ipak precutati...?



    Da li je pametno svom voljenom/voljenoj ispricati sve o bivsima, o sitnim grijesima i osjecanjima?
    Da li je uopste pametno pitati za bivse i znati ko su?
    Može li to malo uzdrmati vezu ili je pak jos vise ucvrstiti?

    Kako reagujete ako poznajete bivsu ili bivseg?
    Last edited by SnowQueen; 09-03-09 at 13:24.
    Patis dok shvatis da patis,a kad shvatis da patis patis jer si shvatio da si uzalud patio

  2. #2
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    317
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Ne, definitivno ne, iz vise razloga. Proslost po strani, bitna je sadasnjost(meni barem). A inace, iz iskustva drugih vidim da uglavnom bivsi/bivsa sve "nabije" na nos prvom prilikom. Sto bih sebe stavljala u tu poziciju?

  3. #3
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    wherever whores go
    Posts
    3,308
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    'Dragi pa tebi je najmanji od svih moijh bivsih...' :mrgreen:
    Uvijek iskreno...
    Kreč, kolica i mešalica.

  4. #4
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SnowQueen View Post
    Ma daj ljudi - ja sam trazila temu, ali je nisam nasla. Aj nek je neko nadje i neka ovu zatvore.

    Vise mi je dosadilo stvarno!:mad:
    Ode pritisak!!!!

    Ako otvorim temu koja vec postoji - ne valja, kazu :''Bila tema....''
    Ja nadjem staru temu i pocnem tu da pisem - ne valja, kazu '' Sta vadis ove teme iz naftalina?''


    Neka mi neko kaze do kojeg datuma teme nisu zastarjele pa da se ne mogu otvoriti nove!

    Uostalom ovdje valjda dolaze i novi ljudi - koji mozda nisu pisali na ovu temu! Sta se javljate vi koji ste vec pisali?

    Ako vam je tema bezveze - postoji jednostavan način - kliknite BACK - ne morate da postujete.

    E sad ja molim moderatore da ovu zatvore - vec je tema unistena.
    SnowQueen, za ovakve stvari imas pm...tema nije unistena dok ja imam "gumicu" da brisem postove koji su za brisanje. Moras razumjeti da ne mogu 24 sata biti tu i reagovati bas uvijek na vrijeme, Sve u svemu, tema je ovdje, komentari koji su postavljeni ne treba da te pogadjaju jer nema teme na koju nema takvih upada... bukvalno svaka pocinje ovakvim komentarima i "humorom", samo sto ne stignes da vidis.

    Po hiljaditi put molim one kojima je ova i bilo koja druga tema dosadna, glupa, mrzna, sto puta ispricana, bezvezna...da je lijepo zaobidju i puste one koji imaju interesovanja, da kazu nesto na OVU temu!
    Hvala
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  5. #5
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    relacija Pg-primorje
    Posts
    317
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja jesam za iskrenost, ali ipak doziranu. mislim da partneri trebaju jedno drugom ispricati svoje greske, bivse ljubavi, i bilo kakve situacije koje su uticale na njega i na neki nacin ga promijenile/poucile/poboljsale, ako tako osjeca, tj ako zeli s njim/njom to podijeliti. tako se gradi veza, povjerenjem i spoznajom partnera, kakav je bio i kakav je sad. neke stvari se naravno i precjute, ako se smatra da nije vazno za vezu i ako jednostavno zelite to nesto zadrzati samo za sebe.

    osim toga, ako ste sa partnerom podijelili te neke svoje greske iz proslosti, i on sa vama svoje, nema bojazni od ¨nabijanja na nos¨ (jer onda ako on to tebi radi, nabij i ti njemu )

    A ako ti nastavi nabijat na nos nesto sto si ti ucinio/la ili dozivjeo/la, onda ne vrijedi bit sa osobom koja te ne prihvata takvu kakva jesi i zajedno s tim cijelu tvoju proslost koja je dio tebe i koja te na neki nacin oblikovala u osobu kakva si sada. eto.
    Getting lost never felt so good

  6. #6
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljubotinj - Rijechka nahija
    Posts
    6,406
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SnowQueen View Post
    Zaljubljeni ste. Volite je/ga.
    Osjecate posebnu povezanost i potpuno ste iskreni jedno prema drugom.
    Odlucite da nista ne krijete.

    Ispricati sve...?
    Ili ipak precutati...?



    Da li je pametno svom voljenom/voljenoj ispricati sve o bivsima, o sitnim grijesima i osjecanjima?
    Da li je uopste pametno pitati za bivse i znati ko su?
    Može li to malo uzdrmati vezu ili je pak jos vise ucvrstiti?

    Kako reagujete ako poznajete bivsu ili bivseg?
    Tu ne postoji recept,da ili ne.
    Zna se shta treba precutati a sta ne,bitno je da se ne laze,
    a ako znas da ce ta istina zaboljeti
    (ne pricham o najkrupnijim stvarima nego o svakodnevnim sitnicama znate vec)
    precuti - ne prichaj laz pa jos gore napravis.

    E sad vec da si mi djevojka - zena, pa se radi o ISTINI da si se sexala sa mojim drugom,
    da li mi reci ili ne - bolje da,jer cu sigurno cijeniti to sto si mi iskreno rekla
    pa ti mozda necu noge slomit.

  7. #7
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    In his arms. ♥
    Posts
    6,768
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    iako nije dobro uvjek ispricati sve, kod mene ima jedna jako cudna stvar a to je da meni kao da neko non-stop skace za vrat da sve ispricam... nekako me pritiska ako imam nesto da kazem, nebitno iz proslosti ili aktuelno... i posle toga me obuzme takvo osjecanje miline... neki osjecaj potpune predanosti bez tajni i lazi koje ne bih mijenjala ni za sta na svijetu!

    naravno, ocekujem to i od njega...

    nema nista ljepse nego kad toliko poznajes partnera da znas kako dise, da jedan pogled moze da ti kaze sve... a to se postize samo istinom i otvorenoscu...

    vecinom se nakon iskrenosti javlja, kao sto ste vec pomenuli, 'nabijanje na nos'... e to je vec jedna od stvari koju najvise mrzim...nikada to ne radim, a taj ko bi to meni uradio samo bi od sebe napravio blijedi trag u mom zivotu...

    Zavoleli smo se, ponešto pseći i svetački.
    Zakovali se jedno u drugo klanfama zuba.

  8. #8
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    relacija Pg-primorje
    Posts
    317
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by N-I-K-O View Post
    Tu ne postoji recept,da ili ne.
    Zna se shta treba precutati a sta ne,bitno je da se ne laze,
    a ako znas da ce ta istina zaboljeti
    (ne pricham o najkrupnijim stvarima nego o svakodnevnim sitnicama znate vec)
    precuti - ne prichaj laz pa jos gore napravis.

    E sad vec da si mi djevojka - zena, pa se radi o ISTINI da si se sexala sa mojim drugom,
    da li mi reci ili ne - bolje da,jer cu sigurno cijeniti to sto si mi iskreno rekla
    pa ti mozda necu noge slomit.
    a sta ako se npr sexala sa tvojim drugom prije 5 ili 10 godina a da se ti i ona niste poznavali, i posle slucajno zavrsili zajedno, a doticni jos uvijek tvoj drug? bi li onda bilo polomljenih nogu i cijih?
    Getting lost never felt so good

  9. #9
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorice grade moj...
    Posts
    2,685
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    ne, definitivno nije pametno mada svi dijelimo mishljenje da treba uvijek vagati sta mozes a sta ne mozes reci. Pa sta bude a ako krene "nabijanje toga na nos", ide nabijanje noge njoj u guzicu Ako sam ja "tolerantan" budi i ti majka mu stara...
    I like to read - once i read something, i understand it, and once i understand it i never forget it.

  10. #10
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    In his arms. ♥
    Posts
    6,768
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lord Tyler View Post
    Pa sta bude a ako krene "nabijanje toga na nos", ide nabijanje noge njoj u guzicu Ako sam ja "tolerantan" budi i ti majka mu stara...
    that's what I'm saying...
    Zavoleli smo se, ponešto pseći i svetački.
    Zakovali se jedno u drugo klanfama zuba.

  11. #11
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorice grade moj...
    Posts
    2,685
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Thumbs up

    Quote Originally Posted by puppy View Post
    that's what I'm saying...
    :twist:

    10 caracters
    I like to read - once i read something, i understand it, and once i understand it i never forget it.

  12. #12
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    1,861
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SnowQueen View Post
    Zaljubljeni ste. Volite je/ga.
    Osjecate posebnu povezanost i potpuno ste iskreni jedno prema drugom.
    Odlucite da nista ne krijete.

    Ispricati sve...?
    Ili ipak precutati...?



    Da li je pametno svom voljenom/voljenoj ispricati sve o bivsima, o sitnim grijesima i osjecanjima?
    Da li je uopste pametno pitati za bivse i znati ko su?
    Može li to malo uzdrmati vezu ili je pak jos vise ucvrstiti?

    Kako reagujete ako poznajete bivsu ili bivseg?
    ja sa svojim bivsim curama ne kontaktiram uopste,kao da ih nikad znavao nisam...tako da sto se mene tice,kad me pitaju za bivse,imao sam samo jednu i kratko je trajalo

  13. #13
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Cetinje
    Posts
    2,170
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja sam da sve treba kriti kao zmija noge... Ljudi u vezi imaju strasnih problema sa egom, posesivnoscu, ljubomorom i za to je pametnije cutati. Mada, ako dodje do takvog problema, samo se treba izgrajati na djevojku ( u slucaju nas muskaraca) i teatralno napustiti prostoriju. Vecina ce te poslije 30 minuta zvati da se izvinjava
    “It’s not who we are underneath, but what we do that defines us.”


  14. #14
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SnowQueen View Post
    Zaljubljeni ste. Volite je/ga.
    Osjecate posebnu povezanost i potpuno ste iskreni jedno prema drugom.
    Odlucite da nista ne krijete.

    Ispricati sve...?
    Ili ipak precutati...?



    Da li je pametno svom voljenom/voljenoj ispricati sve o bivsima, o sitnim grijesima i osjecanjima?
    Da li je uopste pametno pitati za bivse i znati ko su?
    Može li to malo uzdrmati vezu ili je pak jos vise ucvrstiti?

    Kako reagujete ako poznajete bivsu ili bivseg?
    Ako me pita - rekao bih joj sve. Zasto bih krio?
    Nesto ne vjerujem da bih je ikad pitao bez ako mi sama ne isprica.
    Mislim da kod stinskih ljubavi ovo ne bi moglo da ostavi teske posljedice. Mozda grijesim ali opet bez ako je neka bas velika katastrofa u pitanju mislim da bi se moglo rijesit.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  15. #15
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljubotinj - Rijechka nahija
    Posts
    6,406
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by La-La View Post
    a sta ako se npr sexala sa tvojim drugom prije 5 ili 10 godina a da se ti i ona niste poznavali, i posle slucajno zavrsili zajedno, a doticni jos uvijek tvoj drug? bi li onda bilo polomljenih nogu i cijih?
    Proslost je proslost,zakljuchili smo da me proslost ni malo ne zanima,
    ali bi mi recimo zasmetalo da mi NE kaze da je bila snjim nekad a vidi da se danas druzimo...
    Jer bi ja u suprotnom uvjek bio ta budala kad sjedimo svi zajedno koja nista ne zna a oni,
    izmedju sebe znaju da se se ubijali od Sexa nekad...Ili recimo on kao prijatelj da mi ne kaze,
    da je nekad bio sa njom,kakav je to prijatelj kad mi krije da je nekad bio sa njom?
    Grdno je to...
    Rechi brate i nema nikakve frke,pa i ja sam imao veza prije,nije cukar u vodu,
    nebitno je jeli to bio on ili neko drugi ali kad mi je vec prijatelj nebi smio to da krije od mene.
    Last edited by N-I-K-O; 09-03-09 at 20:10.

  16. #16
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Niko je li to ono "..proslost ni malo ne zanima," ali .....
    Naravno da treba sve prosle "zaboraviti" i sadasnju vezu ne opterecivati onim sto je bilo vec onim sta ce biti. Nije vrijedno u sadasnjosti zivjeti proslim vezama jer ce kad tad ta prekomjerna iskrenost iskijati na nos. Ne postoji mogucnost da sadasnju upoznam sa proslom, proslu sa pretproslom.... pa nesto ne bih bas gorio od zelje da je i suprotno

  17. #17
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,633
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Ne sjekiram se ako mi kaze/kazu jer to znaci da izmedju njih nema nista vise, ako cute onda bi to mogao biti problem
    She is only here to annoy herself!

  18. #18
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    relacija Pg-primorje
    Posts
    317
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by N-I-K-O View Post
    Proslost je proslost,zakljuchili smo da me proslost ni malo ne zanima,
    ali bi mi recimo zasmetalo da mi NE kaze da je bila snjim nekad a vidi da se danas druzimo...
    Jer bi ja u suprotnom uvjek bio ta budala kad sjedimo svi zajedno koja nista ne zna a oni,
    izmedju sebe znaju da se se ubijali od Sexa nekad...Ili recimo on kao prijatelj da mi ne kaze,
    da je nekad bio sa njom,kakav je to prijatelj kad mi krije da je nekad bio sa njom?
    Grdno je to...
    Rechi brate i nema nikakve frke,pa i ja sam imao veza prije,nije cukar u vodu,
    nebitno je jeli to bio on ili neko drugi ali kad mi je vec prijatelj nebi smio to da krije od mene.

    to sam i mislila
    samo nemo' lomit noge bez velike
    Getting lost never felt so good

  19. #19
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    relacija Pg-primorje
    Posts
    317
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by trojkam View Post
    Ja sam da sve treba kriti kao zmija noge... Ljudi u vezi imaju strasnih problema sa egom, posesivnoscu, ljubomorom i za to je pametnije cutati. Mada, ako dodje do takvog problema, samo se treba izgrajati na djevojku ( u slucaju nas muskaraca) i teatralno napustiti prostoriju. Vecina ce te poslije 30 minuta zvati da se izvinjava
    hmm... vjerujem da smo tu foru mi cure izmislile:mrgreen:
    a da sam ti npr ja u pitanju mogo bi cekat 30 godina a ne minuta sto bi te ja nazvala kikiki
    Getting lost never felt so good

  20. #20
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Postoje stvari o kojima se ne prica,kao sto postoje stvari koje ne trebas da precutis...Ni SVE ispricati,ni SVE precutati...



    "Tiha voda brijeg roni..."

  21. #21
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Cetinje
    Posts
    2,170
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by La-La View Post
    hmm... vjerujem da smo tu foru mi cure izmislile:mrgreen:
    a da sam ti npr ja u pitanju mogo bi cekat 30 godina a ne minuta sto bi te ja nazvala kikiki
    A dobro, sa metroseksualcima su nam sa zapade dosli i ovi zenski obicaji.
    A sto se ovog drugoga tice... zvala bi, zvala... I to veoma brzo
    (normalno ukoliko si zaljubljena)
    “It’s not who we are underneath, but what we do that defines us.”


  22. #22
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mi nismo mi bez prošlosti. Ma kako bolne ili neprijatne stvari u prošlosti bile moraju se reći, jer samo ako se možemo prihvatiti onakvi kakvi smo, a tu spada i naša prošlost, zapravo je moguća ljubav. Nije moguće reći sve odjednom ili u početku ili u kratkom vremenu, ali je potrebno reći sve što je bitno. Ako se "prežive" bitne stvari detalji će s vremenom upotpuniti sliku. Svako prećutkivanje o bitnim stvarima biće shvaćeno kao skrivanje i laž, kao prevara. Bolje je na početku riješiti stvar, prije nego dođe do čvršćeg povezivanja, jer krupne stvari kad se otkriju, a uvijek se otkriju mogu izazvati mnogo teškoća. Zato, čim veza treba da postane ozbiljnija treba reći sve što je bitno. Manipulacije bilo koje vrste vode u konstantne sukobe.
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  23. #23
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    Ne sjekiram se ako mi kaze/kazu jer to znaci da izmedju njih nema nista vise, ako cute onda bi to mogao biti problem
    a pada li ti na'm da recimo tvoja djevojka ima 10 veza, pa su joj pet od tih deset bile samo pokusaji koji su se zavrsili nakon mjesec dana, pa se ona i ne moze sjetiti tih momenata, niti joj padne na pamet da ti ih prepricava?

    Realno, sto je to sto bi volio da cujes?
    koliko puta je spavala sa kojim bivsim, koliko cesto, je li bio bolji od tebe?
    Ne shvatam cemu to prepricavanje?
    Bitna je sadasnjost, bitno je da te voli i da je volis, a to sto je ona imala prije deset godina momka sa kojim je POKUSALA vezu, stvarno tebi nece ni podici ni spustiti ego.
    Vazno je reci vazne stvari, ako si bila/bio vjeren, ako si imao brak koji je odmah propao, ako si imao duuuugu vezu, abortus, ne daj boze, neko dijete koje si usput zaboravio, boravak u zatvoru zbog nekog djela, konzumiranje droga, opijanja nekadasnja i sadasnja...a da li sam se poljubila sa 2,5, 25 momaka, veliki posa!

    Quote Originally Posted by Artemis View Post
    Postoje stvari o kojima se ne prica,kao sto postoje stvari koje ne trebas da precutis...Ni SVE ispricati,ni SVE precutati...
    Oko moje pametno!
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  24. #24
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Cetinje
    Posts
    2,170
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Realno, sto je to sto bi volio da cujes?
    koliko puta je spavala sa kojim bivsim, koliko cesto, je li bio bolji od tebe?
    Ne shvatam cemu to prepricavanje?
    Bitna je sadasnjost, bitno je da te voli i da je volis, a to sto je ona imala prije deset godina momka sa kojim je POKUSALA vezu, stvarno tebi nece ni podici ni spustiti ego.
    Vazno je reci vazne stvari ...a da li sam se poljubila sa 2,5, 25 momaka, veliki posa!
    Jes, a sto ce ti onda grad pricati iza ledja?

    Mada, iskreno, ne bi mi bilo svejedno da su 25 momaka u pitanju. To je vec poprilicna cifra.. Neznam, mozda sam ja malogradjanin pa ne umijem da se uzdignem iznad toga, ali ne bi mi bilo svejedno.
    “It’s not who we are underneath, but what we do that defines us.”


  25. #25
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by trojkam View Post
    Jes, a sto ce ti onda grad pricati iza ledja?

    Mada, iskreno, ne bi mi bilo svejedno da su 25 momaka u pitanju. To je vec poprilicna cifra.. Neznam, mozda sam ja malogradjanin pa ne umijem da se uzdignem iznad toga, ali ne bi mi bilo svejedno.
    ma nije bitan broj, mada sam ja govorila o POLJUPCIMA...uostalom, mislis da ta koja ima 25 muskaraca moze da ti u dahu nabroji svakoga od njih?

    bez sale, mislim da nema te djevojke koja ce to obznanit bilo kojem partneru, tako da vama samo ostaje da vjerujete da ste drugi :mrgreen:
    Uostalom, mislite li da vasu djevojku zanima koliko ih je tacno bilo prije nje? A jos gora je zabluda da biste vi to mogli da prebrojite i da biste bili iskreni?!
    Mislim da zene generalno zanima koja vam je djevojka mnogo znacila, pa bi recimo voljele da znaju koja je to, da je vide, da joj nadju hiljadu mana, da se uvjeri da je ljepsa od te bivse...eventualno sa kojom je seks bio najbolji...a suva statistika sa nekim pikantnim detaljima mislim da ne znaima nikoga...mozda vas da se pofalite malo, ali nista vise

    p.s. zaboravih ovo oko ovih gradskih prica iza ledja...znamo i ti i ja da su te price UVIJEK naduvane i obicno prepricavanje, tako da je najveca glupost njih uzeti kao mjerilo da se prekine veza sa nekim koga smo upoznali dobro i ko nam djeluje kao sasvim ok.
    Last edited by zvoncica; 10-03-09 at 01:10.
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Kad nemate sto pametno cinjet
    By autodijagnostika in forum Internet
    Replies: 3
    Last Post: 03-08-08, 15:42
  2. Je li pametno ovo?
    By Mladjo in forum Sve i svašta
    Replies: 30
    Last Post: 11-02-08, 14:01
  3. Pametno iskoristeni skolski chasovi...
    By Random in forum Sve i svašta
    Replies: 43
    Last Post: 13-11-04, 14:27
  4. Pametno iskoristeni skolski chasovi...
    By Iggy in forum Centralni
    Replies: 0
    Last Post: 03-01-70, 15:01

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •