Page 4 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 76 to 100 of 123

Thread: sta muskarci vole

  1. #76
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Montenegro
    Posts
    689
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by puppy View Post
    a zaboravio si da ne lupamo vratima kad udjemo u auto :lolblue:
    :joint: can't help it :lolblue:
    Don't argue with an idiot; people watching may not be able to tell the difference

  2. #77
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    150
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    mislim da ljudi previse pricaju i filozofiraju umjesto da rade to sto treba da rade, sve ove price i analize po forumima, fejsbucima, sve je to otudjenje, kuda ide ovaj svijet, dajte bre stvarno neznam gdje je nestalo staro dobro karanje... sta muskarci vole? volim da je raspamecujem po cijelu noc i to je to.. a sad ako je neka mala spremna za akciju neka mi se javi na privatne poruke. poz

  3. #78
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,754
    Thanks Thanks Received 
    2,625
    Thanked in
    1,270 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tungy View Post
    mislim da ljudi previse pricaju i filozofiraju umjesto da rade to sto treba da rade, sve ove price i analize po forumima, fejsbucima, sve je to otudjenje, kuda ide ovaj svijet, dajte bre stvarno neznam gdje je nestalo staro dobro karanje... sta muskarci vole? volim da je raspamecujem po cijelu noc i to je to.. a sad ako je neka mala spremna za akciju neka mi se javi na privatne poruke. poz
    Mislis da siris njenu uskost?!
    She is only here to annoy herself!

  4. #79
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    relacija Pg-primorje
    Posts
    317
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    Mislis da siris njenu uskost?!
    :lolblue::lolblue::lolblue::lolblue:
    Getting lost never felt so good

  5. #80
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    150
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ma da je cepam brate da je cepam da zavrshi u hitnu na shivenje..

  6. #81
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljubotinj - Rijechka nahija
    Posts
    6,406
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Volim ja i telecu dzigericu dinstanu.
    Ima li shto ljepshe no kad sve opuvam pa kad omastim
    lebom sve shto ostane od onoga dinstanoga uh!

  7. #82
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    150
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    u brate pa onda legnut posle toga sa flashom kole da se to malo slegne i gasi kolom pa onda posle pola sata kad ti proteini iz mesa prorade i penis ti se sam od sebe napuva, onda ga zarit nekoj maloj odastraga i orat do besvesti sa sve njenom vilicom stisnutoj u tvojoj venastoj crnogorskoj shaci.. a josh ono kad ima bash bujnu vaginalnu floru i faunu pa kad joj ono ovlazhi dolje i zamirishe tad mi joj ga je najmilije zarit ko nozh u tortu..
    Last edited by Tungy; 13-03-09 at 03:26.

  8. #83
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljubotinj - Rijechka nahija
    Posts
    6,406
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tungy View Post
    u brate pa onda legnut posle toga sa flashom kole da se to malo slegne i gasi kolom pa onda posle pola sata kad ti proteini iz mesa prorade i penis ti se sam od sebe napuva, onda ga zarit nekoj maloj odastraga i orat do besvesti sa sve njenom vilicom stisnutoj u tvojoj venastoj crnogorskoj shaci.. a josh ono kad ima bash bujnu vaginalnu floru i faunu pa kad joj ono ovlazhi dolje i zamirishe tad mi joj ga je najmilije zarit ko nozh u tortu..
    aaaaaaaaahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahaha
    ahahahahahAHAHAHAHAAHHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA HHAHAHAHAHAHAHAA
    AAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHA HAHAHAHAHAH
    Kud ces ljepseg dezerta od toga ahahahahahhahahahahahahahahahahahhaa

  9. #84
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    relacija Pg-primorje
    Posts
    317
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tungy View Post
    u brate pa onda legnut posle toga sa flashom kole da se to malo slegne i gasi kolom pa onda posle pola sata kad ti proteini iz mesa prorade i penis ti se sam od sebe napuva, onda ga zarit nekoj maloj odastraga i orat do besvesti sa sve njenom vilicom stisnutoj u tvojoj venastoj crnogorskoj shaci.. a josh ono kad ima bash bujnu vaginalnu floru i faunu pa kad joj ono ovlazhi dolje i zamirishe tad mi joj ga je najmilije zarit ko nozh u tortu..

    no comment.
    Getting lost never felt so good

  10. #85
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tungy View Post
    u brate pa onda legnut posle toga sa flashom kole da se to malo slegne i gasi kolom pa onda posle pola sata kad ti proteini iz mesa prorade i penis ti se sam od sebe napuva, onda ga zarit nekoj maloj odastraga i orat do besvesti sa sve njenom vilicom stisnutoj u tvojoj venastoj crnogorskoj shaci.. a josh ono kad ima bash bujnu vaginalnu floru i faunu pa kad joj ono ovlazhi dolje i zamirishe tad mi joj ga je najmilije zarit ko nozh u tortu..
    :lolblue::lolblue::lolblue:bogomi siroko razmisljas! A jesi li to kad proba' ?
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  11. #86
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Drach, Podgorica
    Posts
    742
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    :lolblue::lolblue::lolblue:bogomi siroko razmisljas! A jesi li to kad proba' ?
    Ne, ne... Nemojta chovjeku mashtu sputavati. Pravo je osvezenje da IKO napishe bilo shta na ovom forumu a da to bude podkrijpljeno i razbuktanom mashtom... Bar da je vishe ljudi koji razmishljaju i pishu na ovaj nachin, mnogo bi nam svjetlije bilo i okruzenje... Pazi, narod je doshao DOTLE, da nije problem da legne sa nekim, ali da KAZE sta voli da mu taj "neki" radi... xex... Neka muskarci DOBRO pogledaju poll na jednom od topika "ko vishe uziva u seanju" pa ce im sve jasno biti koliki su aeaea YEBACHI...
    Last edited by Cozmicbaby; 13-03-09 at 17:18.

  12. #87
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    150
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    :lolblue::lolblue::lolblue:bogomi siroko razmisljas! A jesi li to kad proba' ?
    jesam bogami, mada chesto puta se desi da jednostavno izmasturbriram jer ga nemam kome uvuc..
    iskreno samo..

  13. #88
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tungy View Post
    jesam bogami, mada chesto puta se desi da jednostavno izmasturbriram jer ga nemam kome uvuc..
    iskreno samo..
    Tungy, bez sale, niko me ne nasmije kao ti! Samo naprijed!
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  14. #89
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    In his arms. ♥
    Posts
    6,768
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Znam kakvu ce reakciju da izazove kopiranje ovakvih 'studija' ali nisam mogla da se suzdrzim :devil: Koliko se ja razumijem u muski rod, mislim da ima dosta istine Izvor, nas dragi CdM
    Na osnovu nekoliko studija urađenih u Velikoj Britaniji, muškarci se ozbiljno vezuju za djevojke koja dijeli njihova interesovanja, koja je zadovoljna sobom i nema problem da dobije ono što želi. Oni žele djevojku koja...


    ...zna šta želi


    Samouvjerenost se cijeni. Mnogi muškarci su naveli da ih odbijaju žene koje koje isuviše žele da udovolje drugima. Umjesto toga, žene koje znaju šta žele i ne boje se da to traže, opisane su kao atraktivne, seksi i poželjne.

    ...zna da ih nasmije


    Smisao za humor je važan muškarcima isto kao i ženama. Veza koja nema dobar dio smijeha vrlo brzo postaje dosadna, ako uopšte i počne. Veselo, neopterećeno ili smiješno - nije bitno, sve dok kapirate međusobne šale i ne plašite se da bacite dostojanstvo u vjetar i ponekad budete blesavi.

    ...brine o sebi

    Da, izgled je našao svoje mjesto na listi. Ali niko nije naveo ljepotu ili sjajne noge kao kriterijum. Umjesto toga, izgleda da su bitni njegovanost i stil. Muškarci su priznali da žele da žena troši vrijeme na svoj izgled i da generalno buide uredna i organizovana, a da pritom izbjegne kategoriju skupo održavanje.

    ...dijeli ista interesovanja s njima


    Ako se ne možete složiti šta da radite zajedno, postaje komplikovano da se ostane zajedno. Momcima je važno da djevojke dijele bar neka njihova interesovanja (ili da barem budu otvorene prema njima). Bilo da ih interesuje penjanje ili stari filmovi, veoma bi voljeli da to podijele sa vama. Čak iako to baš i nije za vas, jednostavna zainteresovanost i otvorenost uma prema njihovim poslovima i hobijima je dovoljna da zadovolji njihovu potrebu da ih razumijete.


    ...zna da iznenadi

    To baš i nije neko iznenađenje – spontanost je veoma visoko rangirana kao poželjna osobina kod žena, iako to podrazumijeva različite definicije. Za neke je to mogućnost da odluče u trenutku, ili da generalno imaju pored sebe osobu sklonu avantturi. Za druge je dovoljno da žene razmišljaju na drugačiji način od njih i da ih iznenade svojim izgledom, predlozima ili djelima.

    ...zna da impresionira


    Mnoge žene dobijaju poruku da se muškarci plaše ili da se osjećaju ugroženima od strane inteligentnih i moćnih žena, ali to je čista fikcija. Momci žele nekog koga mogu da poštuju. Oni su naveli inteligenciju kao veoma poželjnu kategoriju, a veći broj njih je priznalo da žele ženu koja je inteligentnija od njih samih.

    ...zna da se usprotivi

    Ne govore nam to uvijek u lice, ali momci tvrde da poštuju ženu koja radi po svome, čak i kada to nije u skladu sa onime što oni žele. Nezavisnost je snažna i privlačna, i predstavlja plus kada on zna da ste dovoljno autonomni da budete svoja na svome i da se dobro zabavljate bez njega.

    ...kaže stvari otvoreno

    Momci ne vole da se igraju igara ili da pogađaju šta žena želi, tako da ih privlači iskrenost, časnost i mogućnost da se otvoreno komunicira. Ako se izrazite jasno o onome šta osjećate, on na to može da reaguje, a da ne gubi vrijeme pokušavajući da pogodi šta se dešava. Oni nisu baš u stanju da čitaju naše misli i svjesni su toga. Biti iskren o tome kako se osjećate jeste lakše za sve.

    ...zna da brine o partneru


    Oni su zainteresovani za ženu koja je saosjećajna. Djevojka koja je centar sopstvenog univerzuma može da bude interesantna u početku, ali veoma brzo dosadi, a muškarci žele da budu tretirani sa isto onoliko dobrote i poštovanja koliko i žene. Oni takođe primijećuju kako se žene ponašaju kada nijesu u pitanju oni sami: zabadanje noža u leđa i razmaženo ponašanje su veliki razlog za odbijanje.
    A komentari su mi bili jos zanimljiviji :grin::grin::grin:
    1. Mile Dragic: 10 Sep 2009. | 11:27Ja volim da je nasmijana, da nije neizivljena, da ima dobro dupe i da zna da me zadovolji, da me slusa sto joj kazem kad sam u pravu i voljecu je dovijeka.

    2. Vendylica: 10 Sep 2009. | 11:30Evo me. A procitala sam samo boldovan tekst.

    3. konačno: 10 Sep 2009. | 12:07jedan tekst tačan od početka do kraja! žene, čitajte! a vi sa cdm-a ostavite ovaj tekst što duže tu.

    4. b: 10 Sep 2009. | 12:55To je tamo negdje tako,a kod nas:da mu voli i postuje mamicu,da sto manje prica i komentarise jer bi okolina prepoznala da je manje inteligentan od nje,da odlicno kuva,ali da to,OPET,mamica ne sazna(tesko bi joj palo),da malo trosi,a dosta privredjuje...

    5. udata: 10 Sep 2009. | 13:07Sve je ovo istina.Kad god sam se muzu usprotivila, on se jos vise palio na mene. Zene budite samouvjerene, svjesne svojih kvaliteta, ali i mazne i njezne kad situacija zahtjeva. Nemojte biti predvidljive!

    6. promiskuitetna: 10 Sep 2009. | 13:28i sve ovo pada u vodu ako je imala više od 10 momaka znam više balkance u dušu

    7. kl: 10 Sep 2009. | 14:08kao djevojka je ok,kao zena pocinje previse da brine o drugim stvarima,poprima osobine majke.peglanje, spremanje, obroci je sve nasto se njen dan svodi.4 promiskuitetna - nije problem u 10 ili vise momaka, problem je u nacinu prelaska s jednog na drugog

    8. tr: 11 Sep 2009. | 00:33no sto no pada u vodu kad je imala 10 momaka. kako ona to olako rece. jesi se pronasla jesi. nema te koja je nesrecna u ljubavi 10 puta no se zna sto je.

    9. Drazen: 11 Sep 2009. | 08:17@Vendylica jel imas ti neki broj ili mail da mi ostavis?

    10. Luka: 11 Sep 2009. | 08:39Ovo je dobra fora..i sve pada u vodu ako je imala vise od 10 momaka..sta treba da ih ima 1354645 i da budes sa takvom curom u normalnoj vezi..kad nije samu sebe postovala kako bi je neko drugi postovao..
    :yipiiii:
    Zavoleli smo se, ponešto pseći i svetački.
    Zakovali se jedno u drugo klanfama zuba.

  15. #90
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    547
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tungy View Post
    u brate pa onda legnut posle toga sa flashom kole da se to malo slegne i gasi kolom pa onda posle pola sata kad ti proteini iz mesa prorade i penis ti se sam od sebe napuva, onda ga zarit nekoj maloj odastraga i orat do besvesti sa sve njenom vilicom stisnutoj u tvojoj venastoj crnogorskoj shaci.. a josh ono kad ima bash bujnu vaginalnu floru i faunu pa kad joj ono ovlazhi dolje i zamirishe tad mi joj ga je najmilije zarit ko nozh u tortu..
    prelijepo si ovo opisao, svaka bi te djevojka posle ovoga pozeljela

  16. #91
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,754
    Thanks Thanks Received 
    2,625
    Thanked in
    1,270 Posts

    Default

    Pa ne bi svaka ali vjerovala ili ne ima ih koje obozavaju takve...svaki lonac ima poklopac
    She is only here to annoy herself!

  17. #92
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    547
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    Pa ne bi svaka ali vjerovala ili ne ima ih koje obozavaju takve...svaki lonac ima poklopac
    e ovo je taman za lonac i poklopac

  18. #93
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    658
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa vecina zena se pali na takve stvari.... svaka u podsvijesti zeli da muskarac dominira nad njom ... zato i vole kad su muskarci samouvjereni.

  19. #94
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    547
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    dominantni muskarac je ok, ali ovo gore, samo fali jos da je zakolje i baci posle seksa

  20. #95
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    In his arms. ♥
    Posts
    6,768
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Charlie View Post
    dominantni muskarac je ok, ali ovo gore, samo fali jos da je zakolje i baci posle seksa
    hahahaha, e taman... a sto ces, neizivljeno celjade
    Zavoleli smo se, ponešto pseći i svetački.
    Zakovali se jedno u drugo klanfama zuba.

  21. #96
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,868
    Thanks Thanks Given 
    3,187
    Thanks Thanks Received 
    5,533
    Thanked in
    2,243 Posts

    Default

    jos je vise neizivljenih djevojaka

  22. #97
    Join Date
    May 2005
    Location
    middle earth
    Posts
    2,397
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    I da ne jedete/mrvite u auto ni pod razno da Vam prodje pomisao da ga vozite :devil:
    ako se sjetim josh nechega dodacu na spisak

    smijem li ne daj boze pitat da mi da pasata da u njega ..... ?
    "ujutro je bilo jutro i josh sam bio zhiv"

  23. #98
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    8,652
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    e ja volim da dam đevojci i da vozi i da mrvi bašš me briga ali stvarno

  24. #99
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Down Town
    Posts
    850
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    nemam neshto zivota da duzim post sad,ali cju ubachit 2-3 rechenice kojih sam se sjetio chitajucji sve ovo
    prvo - mushko i zensko dvije razlichite zivotinje
    2 - izio bih joj govn0 ka' tulumbu iz radovcha
    3- "ti znash mene,ja sam gad za pichq"
    :monkey:

  25. #100
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    2,827
    Thanks Thanks Given 
    30
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    40 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by puppy View Post
    Znam kakvu ce reakciju da izazove kopiranje ovakvih 'studija' ali nisam mogla da se suzdrzim :devil: Koliko se ja razumijem u muski rod, mislim da ima dosta istine Izvor, nas dragi CdM
    A komentari su mi bili jos zanimljiviji :grin::grin::grin:

    :yipiiii:
    Ovo shto si nashla na CDM-u je jedan od najboljih ikad (textova, eseja, uputstava, shta god), vezanih za ove stvari, ochigledno ga je pisao mushkarac, i to ne bilo kakav, vec iznijansiran i bistar, i sve shto je rekao je 1000% tachno. (Naravno govorim o odraslim, da valja formiranim mushkarcima, ne djechini, ili retardima). Tako da, bez pretjerivanja, uvelichaj i okachi negdje na zid!!
    ><

Page 4 of 5 FirstFirst 12345 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Mama i tata me ne vole:-((
    By simm in forum Ljubav
    Replies: 96
    Last Post: 05-01-08, 14:57
  2. zasto muskarci vole da se hvale
    By zvoncica in forum Sex i erotika
    Replies: 114
    Last Post: 13-10-06, 17:53
  3. Replies: 54
    Last Post: 16-10-05, 19:33
  4. A nije no ne vole u pi**ku materi*u a ??? !!!!
    By Grad Heroja in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 25
    Last Post: 08-10-04, 00:09
  5. stole vole
    By cookie in forum Sve i svašta
    Replies: 1
    Last Post: 11-04-04, 19:26

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •