Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 51 to 75 of 123

Thread: sta muskarci vole

  1. #51
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    relacija Pg-primorje
    Posts
    317
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    jos uvijek ne znam sto je zajednicki zivot i brak, ali svaka chast.
    Getting lost never felt so good

  2. #52
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by N-I-K-O View Post
    Cosmic Baby ja sam mushkarac i POSTIDJEH SE od tvojeg posta a eto dovoljno sam odrastao
    da znam shto je familija,zena,djeca...
    Nista nemam za reci,vrlo si genijalno opisala jednog "MUZA" u takvim momentima.
    Ipak sto kazes Ljubav je to,isto kao i kod mushkarca tako i kod zene postoje te "neke" stvari
    (koje ja necu ovim putem pisati,znamo poentu).
    ALi najbitnije je od svega ta Ljubav to prihvatanje prljavog vesha jedno kod drugog.
    To je dio zivota.

    Svaka chast, ogroman respekt i divim ti se zbog ovoga posta.

    Pozdrav!
    NIKO, Cosmicbaby je muskarac iz ovog posta...opisao je sebe i svoju BOLJU polovinu.

    Eto, poruka ove price vam je da kad svoj zivot podijelis sa nekim koga volis, volis kod njega i neke stvari za koje bi se koliko juce zakleo da nikad ne bi prihvatio...e moj Kosmic, nema nista ljepse no noge ledne prislonit uz toploga partnera...ada kad bi sad rekao da je njemu super da se ladi na smrzlicu, lagao bi, ali mu ne smeta, no samo cujes "aaaaaaaaaaaaj, jesi li ti normalan/na!", a sve sa osmjehom na uglovima usana, jer uz grijanje nogu obavezno ide i ruka tamo-amo
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  3. #53
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Lost at sea
    Posts
    12,847
    Thanks Thanks Given 
    52
    Thanks Thanks Received 
    175
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    NIKO, Cosmicbaby je muskarac iz ovog posta...opisao je sebe i svoju BOLJU polovinu.

    Eto, poruka ove price vam je da kad svoj zivot podijelis sa nekim koga volis, volis kod njega i neke stvari za koje bi se koliko juce zakleo da nikad ne bi prihvatio...e moj Kosmic, nema nista ljepse no noge ledne prislonit uz toploga partnera...ada kad bi sad rekao da je njemu super da se ladi na smrzlicu, lagao bi, ali mu ne smeta, no samo cujes "aaaaaaaaaaaaj, jesi li ti normalan/na!", a sve sa osmjehom na uglovima usana, jer uz grijanje nogu obavezno ide i ruka tamo-amo
    Sto mi radite sa ovakvim postovima! Ocete da me nacerate da se ozenim!

  4. #54
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,753
    Thanks Thanks Received 
    2,625
    Thanked in
    1,270 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by La-La View Post
    to ti je isto (samo obrnuto) kao situacija kad se on prvi probudi ujutro oko 8 i onda me uvati gnjavit, i probudi me, i oce hm hm, a ja ocu da spavam. e pa popizdim!
    E pa i ja pop.... kao muskarac, mislim OK nema nista ljepse od jutrosnjeg jelte ali i jutrosnje spavanje mi nije mrzno isto Njoj ako je do toga može khm sama uzet e al ona neće tako no da se iskače po meni ka na rodeo

    Quote Originally Posted by Cozmicbaby View Post
    Popio sam bure piva i moj stomak trazi da u tom pivu NESHTO i pliva...
    Hahahahahhaaaaahahahahahhahahahahha

    Quote Originally Posted by Cozmicbaby View Post
    ostanesh samo tako "ukonektovan" i oboje zaspete posle nekog vremena...
    Ta je konekcija sigurno stabilnija od ADSLa
    She is only here to annoy herself!

  5. #55
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Drach, Podgorica
    Posts
    742
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by N-I-K-O View Post
    Cosmic Baby ja sam mushkarac i POSTIDJEH SE od tvojeg posta a eto dovoljno sam odrastao
    da znam shto je familija,zena,djeca...
    Nista nemam za reci,vrlo si genijalno opisala jednog "MUZA" u takvim momentima.
    Ipak sto kazes Ljubav je to,isto kao i kod mushkarca tako i kod zene postoje te "neke" stvari
    (koje ja necu ovim putem pisati,znamo poentu).
    ALi najbitnije je od svega ta Ljubav to prihvatanje prljavog vesha jedno kod drugog.
    To je dio zivota.

    Svaka chast, ogroman respekt i divim ti se zbog ovoga posta.

    Pozdrav!
    Xexexexe, drago mi je... Ja sam Dejan. Pazi, kao shto ti je rekla i zvonchica, nema potreba da se POSTIDISH, apsolutno... Sad cu da krenem i "drugom stranom"... I zena, kao i mushkarac, ima svojih "mana", "nedostataka" ili ne znam ni ja chega sve ne. Dok se dvoje ljudi "zabavljaju", sve je super. Buja ljubav medju njima, i ta ljubav IDEALUZUJE u vashim glavama jedno durgo. OBICHNO MUZIJAK, svoju voljenu ososbu "dize u nebo"... NEKE STVARI koje su vezane za MUSHKARCE, ne pojmljivo je da to rade i zene... Sve se to ne VIDI dok zivite sa vashim roditeljima... Znash kako, izlazite, zabavljate se, yebete se, putujete, puno smijeha, puno radosti i shta li vec, da ne duzim prichu... ako se desi da se posvadjate, SVAKO IDE SVOJOJ KUCI i onda sjutradan, hladne glave razmishlajte o posledicama i cvilite jedno drugom za povratkom... ALI... Zivot kada ste zajedno, eeee to je neshto drugo. Zena kada udje u wc i sjedne na sholju, budi siguran da ne "kaki" pomadu, itekako i ona zna da "prne", itekako znaju da joj gace budu usrane i upishane... ZENA NE NOSI STALNO TANGE, to da znate. Masa mushkaraca to spozna TADA, jer im to NIKO NE GOVORI... ALI SE PRAVE KOMPROMISI... Da njih nije, A SVE IH JE MANJE, brzo se gasi sve medju vama...
    Ljudi, nishta je ne pricham shto nije ono shto mi svi vec ZNAMO... ali neko je to iskusio, a neko nije... I shto je uzasno, NIKO NAS TOME NE UCHI KAD NAM JE TO NAJPOTREBNIJE. Kakve bre studije i pi-chke materine... ONO SHTO OSJECATE PREMA NEKOME, NIKADA NE IDITE PROTIV TOGA, bilo da ga volite ili mrzite, jer je najgore kada NISHTA ne osjecate, a danas smo svjedoci sve vishe te neke "svejednoce" .
    Moji postovi su UGLAVNOM namijenjeni mushkarcima, da prochitaju, vide i porazmisle o nekim stvarima. Zena je drugachiji sklop od nas, uzasno njezna, uzasno ranjiva, uzasno osjetljiva... velika je muka na nju, narochito na ovim nashim podruchijima... velika razocharenja dozivljava u zivotu, pochev od voljene osobe, koja posle brlo brzog vremena postaje vrlo sebichna, pa nadalje od familije, bilo njegove, bilo svoje... RAZAPETA u velikom broju sluchajeva izmedju svega i svachega i kao takva prozivi svoj zivot uvidjevshi vrlo malo radosti i strasti... Krenite od vashih majki, sestara pa na sekund porazmislite kako se ili kako biste se osjecali da dozivljavaju uzasna ponizenja i razocharenje... Provri krv, a... Nije sve sex, ima sijaset stvari koje ga chine dobrim ili loshim a kje se deshavaju prije ili kasnije istoga... Da vas ne smaram vishe...

  6. #56
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    relacija Pg-primorje
    Posts
    317
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    stvarno, sad sa ovim ode i cijela ideja zenske emancipacije
    priznajem, volim i ja grijat noge i ruke na necija ledja, a pritajeno volim i kad se ruke (aj dobro, i noge) griju na mene
    Getting lost never felt so good

  7. #57
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sh0ne View Post
    Sto mi radite sa ovakvim postovima! Ocete da me nacerate da se ozenim!
    Cim nadjes onu koja te zasluzuje i koju zasluzujes, ne cekaj casa...ne znam za druge, ali mi nema nista milije no da se vratim medju moja tri momka na koje se naljutim sto puta, koji me tako izbace iz takta da mi se cini da bih masovni pokolj napravila, ali posle pet minuta me raznjeze sa pogledom, pitanjem, gestom...(rece li nedje ranije Kosmic da se tesko prodje pored partnera da se ne takne za "pozadinu", "napredninu"...onako usput, uz komentar, onako, bRezobrazan, a ovaj drugi se nasmije i nesto mu kao smeta, a sve se kesi...e koliko sam puta bjezala kroz kucu, da je to ko sa strane gledao rekao bi da smo krenuli da se pobijemo)
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  8. #58
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,753
    Thanks Thanks Received 
    2,625
    Thanked in
    1,270 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Cozmicbaby View Post
    Kakve bre studije i pi-chke materine... ONO SHTO OSJECATE PREMA NEKOME, NIKADA NE IDITE PROTIV TOGA, bilo da ga volite ili mrzite, jer je najgore kada NISHTA ne osjecate, a danas smo svjedoci sve vishe te neke "svejednoce" .
    Bravo
    She is only here to annoy herself!

  9. #59
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,304
    Thanks Thanks Given 
    2,782
    Thanks Thanks Received 
    3,940
    Thanked in
    1,909 Posts

    Default

    Cozimcbaby is back!
    Odlichno kao i uvijek
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  10. #60
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljubotinj - Rijechka nahija
    Posts
    6,406
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Cozmicbaby View Post
    Xexexexe, drago mi je... Ja sam Dejan. Pazi, kao shto ti je rekla i zvonchica, nema potreba da se POSTIDISH, apsolutno... Sad cu da krenem i "drugom stranom"... I zena, kao i mushkarac, ima svojih "mana", "nedostataka" ili ne znam ni ja chega sve ne. Dok se dvoje ljudi "zabavljaju", sve je super. Buja ljubav medju njima, i ta ljubav IDEALUZUJE u vashim glavama jedno durgo. OBICHNO MUZIJAK, svoju voljenu ososbu "dize u nebo"... NEKE STVARI koje su vezane za MUSHKARCE, ne pojmljivo je da to rade i zene... Sve se to ne VIDI dok zivite sa vashim roditeljima... Znash kako, izlazite, zabavljate se, yebete se, putujete, puno smijeha, puno radosti i shta li vec, da ne duzim prichu... ako se desi da se posvadjate, SVAKO IDE SVOJOJ KUCI i onda sjutradan, hladne glave razmishlajte o posledicama i cvilite jedno drugom za povratkom... ALI... Zivot kada ste zajedno, eeee to je neshto drugo. Zena kada udje u wc i sjedne na sholju, budi siguran da ne "kaki" pomadu, itekako i ona zna da "prne", itekako znaju da joj gace budu usrane i upishane... ZENA NE NOSI STALNO TANGE, to da znate. Masa mushkaraca to spozna TADA, jer im to NIKO NE GOVORI... ALI SE PRAVE KOMPROMISI... Da njih nije, A SVE IH JE MANJE, brzo se gasi sve medju vama...
    Ljudi, nishta je ne pricham shto nije ono shto mi svi vec ZNAMO... ali neko je to iskusio, a neko nije... I shto je uzasno, NIKO NAS TOME NE UCHI KAD NAM JE TO NAJPOTREBNIJE. Kakve bre studije i pi-chke materine... ONO SHTO OSJECATE PREMA NEKOME, NIKADA NE IDITE PROTIV TOGA, bilo da ga volite ili mrzite, jer je najgore kada NISHTA ne osjecate, a danas smo svjedoci sve vishe te neke "svejednoce" .
    Moji postovi su UGLAVNOM namijenjeni mushkarcima, da prochitaju, vide i porazmisle o nekim stvarima. Zena je drugachiji sklop od nas, uzasno njezna, uzasno ranjiva, uzasno osjetljiva... velika je muka na nju, narochito na ovim nashim podruchijima... velika razocharenja dozivljava u zivotu, pochev od voljene osobe, koja posle brlo brzog vremena postaje vrlo sebichna, pa nadalje od familije, bilo njegove, bilo svoje... RAZAPETA u velikom broju sluchajeva izmedju svega i svachega i kao takva prozivi svoj zivot uvidjevshi vrlo malo radosti i strasti... Krenite od vashih majki, sestara pa na sekund porazmislite kako se ili kako biste se osjecali da dozivljavaju uzasna ponizenja i razocharenje... Provri krv, a... Nije sve sex, ima sijaset stvari koje ga chine dobrim ili loshim a kje se deshavaju prije ili kasnije istoga... Da vas ne smaram vishe...
    Izvini Dejo,nisam nesto ni obracao paznju pravo da ti rechem,samo sam iz nicka
    nekako zakljuchio pogresno .

    Brate svaka ti je sveta. Isto ka` da je iz mojih usta sve ovo izaslo sto si napisao!

    Pozdrav i zivio!

  11. #61
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljubotinj - Rijechka nahija
    Posts
    6,406
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    jer uz grijanje nogu obavezno ide i ruka tamo-amo:
    hahahhahahahhaha slepochnice me zaboljeshe od smijeha ahahahahahha
    Ti jedan STVORE maxe vishe od mene

  12. #62
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Lost at sea
    Posts
    12,847
    Thanks Thanks Given 
    52
    Thanks Thanks Received 
    175
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by La-La View Post
    stvarno, sad sa ovim ode i cijela ideja zenske emancipacije
    priznajem, volim i ja grijat noge i ruke na necija ledja, a pritajeno volim i kad se ruke (aj dobro, i noge) griju na mene
    Volis li da ceskas ledja?

  13. #63
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    relacija Pg-primorje
    Posts
    317
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pa obicno vise volim da se mene ceska, ali uvijek se nadje neki kompromis
    Getting lost never felt so good

  14. #64
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Inside
    Posts
    3,619
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Potpisujem sve...

  15. #65
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,304
    Thanks Thanks Given 
    2,782
    Thanks Thanks Received 
    3,940
    Thanked in
    1,909 Posts

    Default

    Sh0ne mislim da La-La već ima partnera
    (Ovdje si malo zabrkao vrijeme posta)
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  16. #66
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Garsonjera
    Posts
    527
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    KAKO DA MUSKARAC USRECI ZENU?

    Da bi zena s vama bila srecna, morate biti:
    1. prijatelj
    2. psiholog
    3. ljubavnik
    4. brat
    5. otac
    6. ucitelj
    7. odgajatelj
    8. kuvar
    9. zidar
    10. vodoinstalater
    11. mehanicar
    12. dekorater unutrasnjeg prostora
    13. stilista
    14. seksolog
    15. ginekolog
    16. citac misli (i zelja)
    17. psihijatar
    17. terapeut
    19. drzak
    20. organizovan
    21. dobar otac
    22. cist
    23. simpatican
    24. atleticar
    25. drazestan
    26. pripravan
    27. kavaljer
    28. inteligentan
    29. pun fantazije
    30. kreativan
    31. sladak
    32. mocan
    33. pun razumevanja
    34. tolerantan
    35. oprezan
    36. ambiciozan
    37. sposoban
    38. hrabar
    39. odlucan
    40. pouzdan
    41. popustljiv
    42. zagrizen
    43. pun komplimenata
    44. kupovati s njom
    45. ne praviti probleme
    46. jako bogat
    47. ne tezak
    48. ne gledati druge zenske

    Takode, muskarac mora paziti:
    49. da nije ljubomoran, ali ni nezainteresovan
    50. mora se slagati sa svojom porodicom, ali ne sme im posvetiti
    previse vremena
    51. da joj daje prostor, ali se mora brinuti gde je ona

    Od svega toga jako je vazno:
    52. ne zaboraviti sledece datume :
    - vencanje, veridbu, prvi poljubac...
    - diplome
    - njene godine
    - njen rodjendan
    - rodjendan njene najbolje prijateljice (ali ne pokazati preveliku
    zaininteresovanost - samo spomenuti pravi dan)

    Na zalost ako i postujete sva ova pravila, ne moze se garantovati 100%,
    da ce ona biti istinski srecna, jer bi se lako, iznenada osetila
    potopljena u zivotu potpune savrsenosti, koja je gusi i zato bi mogla
    pobeci s prvim "koristoljubivo-blesavo-kretensko-slatkim-idiotom",
    kojeg bi srela .

    Verovatno je zato Bog rekao:"Ljubi je...",
    a nije nikada spomenuo:"Shvati je ...".
    ----------------------------------------------

    KAKO ZENA DA USRECI MUSKARCA?

    1. dodje gola...i donese hranu i bilo kakvo pivo...
    Patis dok shvatis da patis,a kad shvatis da patis patis jer si shvatio da si uzalud patio

  17. #67
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Drach, Podgorica
    Posts
    742
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ljudi, pazite ovako...ima jedna reklama za Lav pivo (uzasno je je pivo, uvijek bilo, ali ovi NASHI su se potrudili da sada bude u rangu "nikshickoga", uzas i katastrofa"), koja glasi "ILI JESI, ILI NISI"... E tako vam je i u zivotu... ILI JESI ILI NISI... ILI VOLISH ILI NE VOLISH... NE POSTOJI SREDINA... Sredina je najgora... Uzasna, tu si rastrzan, ne slushash ni glavu ni srce, postavljash sijaset GLUPIH i beznachajnih pitanje, pitash samoga sebe o stavrima koja su krajnje debilna... a u sushtini, biti i odvajkada postoji SAMO JEDNO pitanje... SHTA OSJECASH??? SEBE, ne mozesh da LAZESH, koliko se god trudio, ono shto je u tebi TO JE TO... Mozesh ti da kenjash, da seresh, da IZMISHLJASH ne znam ni ja shta, ali OSJECAJE U SEBI, teshko mozesh da prevarish... To znash, toga si svjestan... E sad, shto je zajeb... Zajeb danashnjeg vremena, je taj SHTO JE NEKO, izmislio "neki odbrambeni mehanizam" i od toga (YEB'O TE kao da se radi o virusu ili bakteriji nekoj) i svega shto ti ti osjecaji "nude"... NECHIJE KRAJNJE DEBILNE GLAVE, usled svojeg bola, A NADASVE, svoje sebichnosti, osmislile kako da "pridobiju" za sebe armiju ljudi koji su osjetili "neke" jade, ili koliko MOZE LJUBAV DA ZABOLI... Uvidjevshi to, NAPRAVILI SU VRLO DOBAR BIZNIS... "Studije", "istrazivanja", sijaset raznih kretenskih i debilnih "elaborata", "studija" i chega li sve ne... A u suhtini, svi ti ljudi koji to vode ili pishu, dozivjeli su SVE TO SHTO JE ZA CHOVJEKA, samo se nisu umjeli izboriti sa tim kao CHOVJEK, nego su sra-li po svemu i svachenu, a narochito po nechemu shto je mnogo, mnogo iznad, tih i takvih mediokriteta, iznad mene i tebe, iznad svih nas, OD KAD JE SVIJETA I VIJEKA... a to je LJUBAV... ZASHTO JE SE DANAS BOJE SVI??? ZBOG BOLA... Pa PI-CHKA LI VAM MATERINA, PA ZAR I KAO KAD VOLISH, I U BOLU, ZAR NE OSJECATE ZIVOT U SEBI... ZAR NE OSJECATE DA STE ZIVI... Xex, studije, istrazivanja, pffffff... Ono shta je u vama, to je TO... Kako cete usreciti voljenu osobu, ZAVISI SAMO OD VAS... Bog nam je podario mashtu, ali je danas chovjek koristi za sve samo ne ZA LJUBAV... ONA SE "KAO" PODRAZUMIJEVA... Ali koliko se pokazuje, xex... i sami znate taj odgovor...

  18. #68
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    1,861
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    oce li koja zenska doci kod mene pa da joj pokazem sto vole muskarci ?
    Mislim da svaki muskarac na ovaj forum zna sta zeli...tako da ..

  19. #69
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    relacija Pg-primorje
    Posts
    317
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sh0ne View Post
    Ja sam uvjek spreman na kompromise.
    onda ce tvoja cura bit srecna zena, a moje momce je vec srecan co'ek :mrgreen:
    Getting lost never felt so good

  20. #70
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    relacija Pg-primorje
    Posts
    317
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    eo vidju odgovore svi su iz buducnosti sto je ovo... ¨Today, 15:37¨
    Getting lost never felt so good

  21. #71
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    4,458
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by puppy View Post
    e to za mrvljenje je, mogu se zaklet, tacno kod svih...
    a zaboravio si da ne lupamo vratima kad udjemo u auto :lolblue:
    Ja išašavim od toga, majka mi obično radi i jedno i drugo. Posle nje ka da sam 5 đece vozila, svuđe hrana!:mad:
    Quote Originally Posted by Sh0ne View Post
    I da pazite vrata kada ih otvarate, jer redovno u drugo auto ili u zid.
    Quote Originally Posted by La-La View Post
    lijepo od tebe
    vecina ne umije ni da odglumi to -¨ma nema veze¨kroz osmijeh :mrgreen:
    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Na lupanje oguglamo vremenom. Zamislimo da ste varioci i da ste se uzivile u ulogu a zidovi i druga vrata su kao zigosanje na tihu vatru. Boli ali ne jaucemo.
    Dosta momaka ne voli kad im druga polovina sklapa odjevne kombinacije i sredjuje ga pred izlazak na posao, sastanak i slicno.
    Ni shoping ne vole previse ali je i to individualno. Najbolja solucija... Ljubazno mu objasnite gdje bi da idete i on ce Vam jos ljubaznije dat svoju kreditnu karticu. Ni pod razno ga nemojte ostavit u auto da Vas ceka duze od 5 minuta jer je to katastrofa.
    Izbjegavajte "kuvanje ruchkova" preko fixnog telefona. Nekako svi imamo odbojni stav prema dugackim razgovorima na telefon.
    Ne pitajte ga ko bolje kuva Vi ili njegova majka jer moze bit konflikta salim se naravno.
    Kad mi mozak proradi ujutro dopisacu ako se sjetim jos necega. Sad odoh da spavam jer moram na posao ujutro i sat me budi :P e da nemojte da navijate sat ranije pa da ga stalno gasite i produzavate san po 5 minuta. I to nam zna smetat
    Laku noc.
    Bože... Ja sam muško.
    Quote Originally Posted by Luximus View Post
    Nije mi jasno sta ima da se prica i mazi POSLE sexa?! Zagrljaj, poljubac i spavanje brate...
    Ja sam 100% muško...
    Never Complain, Never Explain

  22. #72
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    In his arms. ♥
    Posts
    6,768
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SnowQueen View Post
    KAKO DA MUSKARAC USRECI ZENU?

    Da bi zena s vama bila srecna, morate biti:
    1. prijatelj
    2. psiholog
    3. ljubavnik
    4. brat
    5. otac
    6. ucitelj
    7. odgajatelj
    8. kuvar
    9. zidar
    10. vodoinstalater
    11. mehanicar
    12. dekorater unutrasnjeg prostora
    13. stilista
    14. seksolog
    15. ginekolog
    16. citac misli (i zelja)
    17. psihijatar
    17. terapeut
    19. drzak
    20. organizovan
    21. dobar otac
    22. cist
    23. simpatican
    24. atleticar
    25. drazestan
    26. pripravan
    27. kavaljer
    28. inteligentan
    29. pun fantazije
    30. kreativan
    31. sladak
    32. mocan
    33. pun razumevanja
    34. tolerantan
    35. oprezan
    36. ambiciozan
    37. sposoban
    38. hrabar
    39. odlucan
    40. pouzdan
    41. popustljiv
    42. zagrizen
    43. pun komplimenata
    44. kupovati s njom
    45. ne praviti probleme
    46. jako bogat
    47. ne tezak
    48. ne gledati druge zenske

    Takode, muskarac mora paziti:
    49. da nije ljubomoran, ali ni nezainteresovan
    50. mora se slagati sa svojom porodicom, ali ne sme im posvetiti
    previse vremena
    51. da joj daje prostor, ali se mora brinuti gde je ona

    Od svega toga jako je vazno:
    52. ne zaboraviti sledece datume :
    - vencanje, veridbu, prvi poljubac...
    - diplome
    - njene godine
    - njen rodjendan
    - rodjendan njene najbolje prijateljice (ali ne pokazati preveliku
    zaininteresovanost - samo spomenuti pravi dan)

    Na zalost ako i postujete sva ova pravila, ne moze se garantovati 100%,
    da ce ona biti istinski srecna, jer bi se lako, iznenada osetila
    potopljena u zivotu potpune savrsenosti, koja je gusi i zato bi mogla
    pobeci s prvim "koristoljubivo-blesavo-kretensko-slatkim-idiotom",
    kojeg bi srela .

    Verovatno je zato Bog rekao:"Ljubi je...",
    a nije nikada spomenuo:"Shvati je ...".
    ----------------------------------------------

    KAKO ZENA DA USRECI MUSKARCA?

    1. dodje gola...i donese hranu i bilo kakvo pivo...

    hahahahahaha, kralju! Samo ima tu jos stvari koje bi se mogle dodat na spisak , kao recimo humor :lolblue:

    eeee, blago tome koji nas razumije...
    Zavoleli smo se, ponešto pseći i svetački.
    Zakovali se jedno u drugo klanfama zuba.

  23. #73
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nikolina View Post
    Ja išašavim od toga, majka mi obično radi i jedno i drugo. Posle nje ka da sam 5 đece vozila, svuđe hrana!:mad:



    Bože... Ja sam muško.

    Ja sam 100% muško...
    :lolblue::lolblue::lolblue::lolblue:a nisi Niki, vidis li da oni pojma nemaju! Sve kukaju kako su zene ovakve, onakve, a kad se nadje jedna koja ima razmisljanje kao oni, ta sama! E ovi muskarci su kontradiktorni!
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  24. #74
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,304
    Thanks Thanks Given 
    2,782
    Thanks Thanks Received 
    3,940
    Thanked in
    1,909 Posts

    Default

    Čuš mi kontradiktorni.
    Khm khm
    Ćud je ženska smiješna rabota!
    Ne zna žena ko je kakve vjere;
    stotinu će promijeniti vjera
    da učini što joj srce žudi.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  25. #75
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Lost at sea
    Posts
    12,847
    Thanks Thanks Given 
    52
    Thanks Thanks Received 
    175
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by La-La View Post
    pa obicno vise volim da se mene ceska, ali uvijek se nadje neki kompromis
    Ja sam uvjek spreman na kompromise.

Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Mama i tata me ne vole:-((
    By simm in forum Ljubav
    Replies: 96
    Last Post: 05-01-08, 14:57
  2. zasto muskarci vole da se hvale
    By zvoncica in forum Sex i erotika
    Replies: 114
    Last Post: 13-10-06, 17:53
  3. Replies: 54
    Last Post: 16-10-05, 19:33
  4. A nije no ne vole u pi**ku materi*u a ??? !!!!
    By Grad Heroja in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 25
    Last Post: 08-10-04, 00:09
  5. stole vole
    By cookie in forum Sve i svašta
    Replies: 1
    Last Post: 11-04-04, 19:26

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •