Page 2 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 26 to 50 of 123

Thread: sta muskarci vole

  1. #26
    Join Date
    May 2004
    Posts
    7,759
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    202
    Thanked in
    115 Posts

    Talking

    Krenuli ste u totalno aseksualnom smjeru.

  2. #27
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,753
    Thanks Thanks Received 
    2,625
    Thanked in
    1,270 Posts

    Default

    Što znaš možda se otvaranje vrata ili mrvljenje dešava baš prije ili nakon sexa u kolima.
    She is only here to annoy herself!

  3. #28
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    In his arms. ♥
    Posts
    6,768
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tha_Maddog View Post
    Krenuli ste u totalno aseksualnom smjeru.
    nema veze, interesantno je :-D

    hahahaha NSX, toooo, spasi me! :PPP
    (odnosno temu, razumijemo se)
    Zavoleli smo se, ponešto pseći i svetački.
    Zakovali se jedno u drugo klanfama zuba.

  4. #29
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    relacija Pg-primorje
    Posts
    317
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sh0ne View Post
    Eto sve ste iste... grrrrrr

    nije me briga za to drugo auto no za moje sto mi se vrata ogulise :O
    To me tako razljuti ali kad ona kaze "ups" ja samo sa osmjehom i kroz zube kazem "ma nema veze":mad:
    lijepo od tebe
    vecina ne umije ni da odglumi to -¨ma nema veze¨kroz osmijeh :mrgreen:
    Getting lost never felt so good

  5. #30
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,304
    Thanks Thanks Given 
    2,782
    Thanks Thanks Received 
    3,940
    Thanked in
    1,909 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by puppy View Post
    uh, je li moguce da je neko krsteno odgovorio!

    e to za mrvljenje je, mogu se zaklet, tacno kod svih...
    a zaboravio si da ne lupamo vratima kad udjemo u auto :lolblue:

    shone, nesto ti ne vjerujemo
    Na lupanje oguglamo vremenom. Zamislimo da ste varioci i da ste se uzivile u ulogu a zidovi i druga vrata su kao zigosanje na tihu vatru. Boli ali ne jaucemo.
    Dosta momaka ne voli kad im druga polovina sklapa odjevne kombinacije i sredjuje ga pred izlazak na posao, sastanak i slicno.
    Ni shoping ne vole previse ali je i to individualno. Najbolja solucija... Ljubazno mu objasnite gdje bi da idete i on ce Vam jos ljubaznije dat svoju kreditnu karticu. Ni pod razno ga nemojte ostavit u auto da Vas ceka duze od 5 minuta jer je to katastrofa.
    Izbjegavajte "kuvanje ruchkova" preko fixnog telefona. Nekako svi imamo odbojni stav prema dugackim razgovorima na telefon.
    Ne pitajte ga ko bolje kuva Vi ili njegova majka jer moze bit konflikta salim se naravno.
    Kad mi mozak proradi ujutro dopisacu ako se sjetim jos necega. Sad odoh da spavam jer moram na posao ujutro i sat me budi :P e da nemojte da navijate sat ranije pa da ga stalno gasite i produzavate san po 5 minuta. I to nam zna smetat
    Laku noc.
    Last edited by hercules; 09-03-09 at 00:40.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  6. #31
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Lost at sea
    Posts
    12,847
    Thanks Thanks Given 
    52
    Thanks Thanks Received 
    175
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by La-La View Post
    lijepo od tebe
    vecina ne umije ni da odglumi to -¨ma nema veze¨kroz osmijeh :mrgreen:
    Ja sam dobar

  7. #32
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    In his arms. ♥
    Posts
    6,768
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Na lupanje oguglamo vremenom. Zamislimo da ste varioci i da ste se uzivile u ulogu a zidovi i druga vrata su kao zigosanje na tihu vatru. Boli ali ne jaucemo.
    Dosta momaka ne voli kad im druga polovina sklapa odjevne kombinacije i sredjuje ga pred izlazak na posao, sastanak i slicno.
    Ni shoping ne vole previse ali je i to individualno. Najbolja solucija... Ljubazno mu objasnite gdje bi da idete i on ce Vam jos ljubaznije dat svoju kreditnu karticu. Ni pod razno ga nemojte ostavit u auto da Vas ceka duze od 5 minuta jer je to katastrofa.
    Izbjegavajte "kuvanje ruchkova" preko fixnog telefona. Nekako svi imamo odbojni stav prema dugackim razgovorima na telefon.
    Ne pitajte ga ko bolje kuva Vi ili Vasa majka jer moze bit konflikta salim se naravno.
    Kad mi mozak proradi ujutro dopisacu ako se sjetim jos necega. Sad odoh da spavam jer moram na posao ujutro i sat me budi :P e da nemojte da navijate sat ranije pa da ga stalno gasite i produzavate san po 5 minuta. I to nam zna smetat
    Laku noc.

    Boze, Boze... pa ja cu da pomislim da ste vi svi isti
    Zavoleli smo se, ponešto pseći i svetački.
    Zakovali se jedno u drugo klanfama zuba.

  8. #33
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    relacija Pg-primorje
    Posts
    317
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Na lupanje oguglamo vremenom. Zamislimo da ste varioci i da ste se uzivile u ulogu a zidovi i druga vrata su kao zigosanje na tihu vatru. Boli ali ne jaucemo.
    Dosta momaka ne voli kad im druga polovina sklapa odjevne kombinacije i sredjuje ga pred izlazak na posao, sastanak i slicno.
    Ni shoping ne vole previse ali je i to individualno. Najbolja solucija... Ljubazno mu objasnite gdje bi da idete i on ce Vam jos ljubaznije dat svoju kreditnu karticu. Ni pod razno ga nemojte ostavit u auto da Vas ceka duze od 5 minuta jer je to katastrofa.
    Izbjegavajte "kuvanje ruchkova" preko fixnog telefona. Nekako svi imamo odbojni stav prema dugackim razgovorima na telefon.
    Ne pitajte ga ko bolje kuva Vi ili njegova majka jer moze bit konflikta salim se naravno.
    Kad mi mozak proradi ujutro dopisacu ako se sjetim jos necega. Sad odoh da spavam jer moram na posao ujutro i sat me budi :P e da nemojte da navijate sat ranije pa da ga stalno gasite i produzavate san po 5 minuta. I to nam zna smetat
    Laku noc.

    ups... (osmijeh)
    ja to stalno radim, i mene izludjuje a ne njega :mrgreen:
    Getting lost never felt so good

  9. #34
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    3,233
    Thanks Thanks Given 
    354
    Thanks Thanks Received 
    54
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    zna sve da nam smeta
    You'll Never Smoke Alone..

  10. #35
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    relacija Pg-primorje
    Posts
    317
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    i nama, pa sto cemo sad
    recite sto vam ne smeta, tj sto bi voljeli umjesto tih stvari koje ne volite a da ne ide obavezno u seksualnom smjeru ehem ehem, jelte, taj smjer i ptice na grani znaju
    Getting lost never felt so good

  11. #36
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljubotinj - Rijechka nahija
    Posts
    6,406
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by puppy View Post
    Kad je seks u pitanju, vjerovatno će vaš dragi znati da dobije ono što želi i naći način da ostvari svoj cilj.
    Svaki muškarac u dugoj vezi želi da ih probudite usred noći potpuno goli i napaljeni.
    Ovim potezom ispunili ste mu obje želje.
    Probudite ga oko tri ujutro, recite mu da ste imali vruće snove i da želite da ih ostvarite.
    Oni misle da je vaša porodica odlična, ali vole da se i izležavaju na kauču i uživaju.
    Tiho subotnje poslijepodne, vegetiranje u dnevnoj sobi, puno im je draže
    od čavrljanja na rođendanu vaše sestrične.
    Ako vi budete tu i tamo izašli, njemu ćete manje prigovarati.
    Oni vole kada odete na trač-partiju s drugaricama, jer se vratite osvježene i lepršave.
    A, kada ste vi srećni i on je.
    Naravno, vaš izlazak daje mu za pravo i da planira druženje uz pivo,
    utakmicu i razularene drugove.

    Žele više slobode kada su djeca u pitanju. Neće ih on pokvariti.
    Možda će ih pustiti da se popnu koju stepenicu više na ogradici u parku
    ili će im dozvoliti da pojedu sladoled prije ručka, ali to nije ništa strašno.
    Pustite ga da ponekad i on s djecom podjetinji.
    Oni vape za tim da im kažete kako izgledaju muževno i to propratite lijepim gestom.
    Ništa im nije draže nego kada im draga nakon obavljenog posla donese čašu hladnog piva. Zvuči pomalo retro, ali taj gest još uvijek pali i čini muškarce srećnima.

    Treba li objašnjavati koliko žele oralni seks?

    Možda zvuči čudno, ali oni znaju da ćete vi nakon masaže i saune poželjeti da oni opipaju vašu meku i glatku kožu.
    Potpuno se slazem i nebih nista dodavao
    Dobro,volim da se cheshem po ledja

    Baba me je nauchila kad sam mali bio,posto nisam htio zaspat da mi sto ne promakne .
    Ocjashe me na skut bachit i drla drla,posle toga izmuti jedno jaje sa shecerom da izijem
    i puna kapa
    Bijahu to lijepa vremena...

    P.S. Sad sam jedan izuzetno dobar,fin i miran momak...

  12. #37
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    hmmm, interesantno...smeta im kad gledaju utakmicu, a zena prodje ispred ekrana bas kad padne go, koji cekaju citavu utakmicu (ja sam doktorirala taj momenat)

    ...smeta kad se trazi od njih da se jave kad stignu (ako putuju) tamo dje su krenuli, i jos vise smeta kad nazove zena pa se jos ljuti sto se odmah nijesu javili...

    kad zena izadje samo na minut iz auta da nesto "ostavljeno" uzme, a onda je nema najmanje 10 minuta...

    kad on vozi, a ona prica da je bolje da je posao ovim putem, da je manja guzva, pa jos kad se pogodi da je stvarno tako, e onda su spremni da ujedaju...

    kad gledaju film ili sportski dogadjaj, a ona bas tad nadje da mu prica neke bezvezne dnevne dogadjaje...

    a tek kad uzmu kvote pa se misle sto da igraju, onako naglas, sami sa sobom, a ona uleti i kaze "nikad ti ta utakmica nece doc"!...

    a jos crnje od toga, kad ona koja niti prati sport, niti se kladi, odigra tiket sa najglupljim mogucim rezultatima (po njemu), pa se jos sprda kako je igrala, a njoj dodje tiket...aoooooooooo:devil:

    A posle sexa, ona bi da se mazi, da prica, a njemu se spava...:mrgreen:
    Last edited by zvoncica; 09-03-09 at 03:10.
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  13. #38
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nije mi jasno sta ima da se prica i mazi POSLE sexa?! Zagrljaj, poljubac i spavanje brate...
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  14. #39
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    321
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja ne volim pivo...

  15. #40
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    In his arms. ♥
    Posts
    6,768
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    hmmm, interesantno...smeta im kad gledaju utakmicu, a zena prodje ispred ekrana bas kad padne go, koji cekaju citavu utakmicu (ja sam doktorirala taj momenat)

    ...smeta kad se trazi od njih da se jave kad stignu (ako putuju) tamo dje su krenuli, i jos vise smeta kad nazove zena pa se jos ljuti sto se odmah nijesu javili...

    kad zena izadje samo na minut iz auta da nesto "ostavljeno" uzme, a onda je nema najmanje 10 minuta...

    kad on vozi, a ona prica da je bolje da je posao ovim putem, da je manja guzva, pa jos kad se pogodi da je stvarno tako, e onda su spremni da ujedaju...

    kad gledaju film ili sportski dogadjaj, a ona bas tad nadje da mu prica neke bezvezne dnevne dogadjaje...

    a tek kad uzmu kvote pa se misle sto da igraju, onako naglas, sami sa sobom, a ona uleti i kaze "nikad ti ta utakmica nece doc"!...

    a jos crnje od toga, kad ona koja niti prati sport, niti se kladi, odigra tiket sa najglupljim mogucim rezultatima (po njemu), pa se jos sprda kako je igrala, a njoj dodje tiket...aoooooooooo:devil:

    A posle sexa, ona bi da se mazi, da prica, a njemu se spava...:mrgreen:
    e ja mislim da bi vise trebali da ukapiraju da nam taj dio puuuuuno znaci, meni cak i vise od samog 'cina'... :oops:
    Zavoleli smo se, ponešto pseći i svetački.
    Zakovali se jedno u drugo klanfama zuba.

  16. #41
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    In his arms. ♥
    Posts
    6,768
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by N-I-K-O View Post
    Potpuno se slazem i nebih nista dodavao
    Dobro,volim da se cheshem po ledja
    e tu smo vas provalili! znamo da ste i vi velike maze i ako glumite da niste
    Zavoleli smo se, ponešto pseći i svetački.
    Zakovali se jedno u drugo klanfama zuba.

  17. #42
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Garsonjera
    Posts
    527
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Tesko da ce neko nesto krsteno odgovorit na ovu temu
    - to ljudi jedva otkriju i svojim djevojkama a ne ovdje

    Stidu se...
    Patis dok shvatis da patis,a kad shvatis da patis patis jer si shvatio da si uzalud patio

  18. #43
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    In his arms. ♥
    Posts
    6,768
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SnowQueen View Post
    Tesko da ce neko nesto krsteno odgovorit na ovu temu
    - to ljudi jedva otkriju i svojim djevojkama a ne ovdje

    Stidu se...
    neka, neka, evo su poceli da odgovaraju
    Zavoleli smo se, ponešto pseći i svetački.
    Zakovali se jedno u drugo klanfama zuba.

  19. #44
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,868
    Thanks Thanks Given 
    3,187
    Thanks Thanks Received 
    5,532
    Thanked in
    2,242 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    kad on vozi, a ona prica da je bolje da je posao ovim putem, da je manja guzva, pa jos kad se pogodi da je stvarno tako, e onda su spremni da ujedaju...
    ovo kad pocnem da slusam dodje mi da je naglavacke izbacim iz kola

  20. #45
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Lost at sea
    Posts
    12,847
    Thanks Thanks Given 
    52
    Thanks Thanks Received 
    175
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post

    kad zena izadje samo na minut iz auta da nesto "ostavljeno" uzme, a onda je nema najmanje 10 minuta...
    Ili ovo ili kada krecemo negdje, izadjem iz kuce, sjednem u auto, upalim ga, i cekam pola sata. uh, kako ste komplikovane samo da vam je znati.

  21. #46
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    relacija Pg-primorje
    Posts
    317
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by N-I-K-O View Post
    Potpuno se slazem i nebih nista dodavao
    Dobro,volim da se cheshem po ledja

    Baba me je nauchila kad sam mali bio,posto nisam htio zaspat da mi sto ne promakne .
    Ocjashe me na skut bachit i drla drla,posle toga izmuti jedno jaje sa shecerom da izijem
    i puna kapa
    Bijahu to lijepa vremena...

    P.S. Sad sam jedan izuzetno dobar,fin i miran momak...
    hahaha, a qq... iskreno
    evo kako prost i jednostavan gest moze tvog muskarca usrecit... eee moje zenske, u ceskanju i mucjenom jajetu lezi zec
    Getting lost never felt so good

  22. #47
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    relacija Pg-primorje
    Posts
    317
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    a tek kad uzmu kvote pa se misle sto da igraju, onako naglas, sami sa sobom, a ona uleti i kaze "nikad ti ta utakmica nece doc"!...
    hahaha :mrgreen:

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    a jos crnje od toga, kad ona koja niti prati sport, niti se kladi, odigra tiket sa najglupljim mogucim rezultatima (po njemu), pa se jos sprda kako je igrala, a njoj dodje tiket...aoooooooooo:devil:
    hahahahaha :mrgreen:


    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    A posle sexa, ona bi da se mazi, da prica, a njemu se spava...:mrgreen:
    to ti je isto (samo obrnuto) kao situacija kad se on prvi probudi ujutro oko 8 i onda me uvati gnjavit, i probudi me, i oce hm hm, a ja ocu da spavam. e pa popizdim!
    Getting lost never felt so good

  23. #48
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Drach, Podgorica
    Posts
    742
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    hmmm, interesantno...smeta im kad gledaju utakmicu, a zena prodje ispred ekrana bas kad padne go, koji cekaju citavu utakmicu (ja sam doktorirala taj momenat)

    ...smeta kad se trazi od njih da se jave kad stignu (ako putuju) tamo dje su krenuli, i jos vise smeta kad nazove zena pa se jos ljuti sto se odmah nijesu javili...

    kad zena izadje samo na minut iz auta da nesto "ostavljeno" uzme, a onda je nema najmanje 10 minuta...

    kad on vozi, a ona prica da je bolje da je posao ovim putem, da je manja guzva, pa jos kad se pogodi da je stvarno tako, e onda su spremni da ujedaju...

    kad gledaju film ili sportski dogadjaj, a ona bas tad nadje da mu prica neke bezvezne dnevne dogadjaje...

    a tek kad uzmu kvote pa se misle sto da igraju, onako naglas, sami sa sobom, a ona uleti i kaze "nikad ti ta utakmica nece doc"!...

    a jos crnje od toga, kad ona koja niti prati sport, niti se kladi, odigra tiket sa najglupljim mogucim rezultatima (po njemu), pa se jos sprda kako je igrala, a njoj dodje tiket...aoooooooooo:devil:

    A posle sexa, ona bi da se mazi, da prica, a njemu se spava...:mrgreen:

    Pa s obzirom da su sve ovo oko nas "sitna dechica", i da ti i ja jedini znamo o chemu prichamo, evo cu ja sad da ti dam i josh jedan primjer "vashe zrtve" i kako sve ovo gore navedeno mushki dio populacija to "DEBELO" naplacuje... RECIMO... Januarska podgorichka noc, vjetar puca kako samo zna i umije u Podgorici... do kosti se zavlachi. I bash te noci ON se dogovorio da izadje sa drushtvom, mmmmmm recimo u nekom lokalu mu drug pushta muziku, slavi se nechiji rodjendan, rodjenje, krshtenje, nebitno... Posle zavrshene te i takve manifestacije, izlaska iz kafane, kafica ili shta li vec, onako BASH oblejan od alkohola, prvo shta trazi je neshto i negdje gdje ce se ici jesti... ne nalazi se nishta u tim hladnim i sicanim satima, pa shodno tome, ide se doma... Onako iz kola, u takoj hladnoj noci, propisno trshten, skroz smrznut, NA JEDVITE JADE se pronalazi kljuchaonica i gura se kljuch, cijelo vrijeme se klateci kao mladica na tom istom hladnom podgorichkom vjetru... Ulazi se u kucu... Iiiiiii TADA mushki dio popuacije SAZNAJE SHTA ZNACHI KUCA, shta znachi dom, porodica, djeca i zena... Teshkom mukom, otvaraju se vrata, a iz kuce, zapahne ga toplina, kuca (ili stan, nebitno) vrelina, milina koja ti odmah obliva cijelo tijelo... Drugo shto ti obuzima chula je miris... mmmmmmm danas je za ruchak bio pasulj prebranac sa suvom slaninom i suvim "carskim rebrima"... miris se josh uvijek zadrzao i otvara ti skaku poricu u tvome nosu, pri tome praveci UZBUNU u stomaku... Zakljucahavash vrata, istom mukom kao shto si ih i otkljuchao, klateci se i jedva se drzeci nogu, pokushavash da skinesh odjecu sa sebe... Iiiiii onda, prvao na frizider... Bacash se na njega onako bezochno, halapljivo, kao "prase"... Shta breee??? Kakav doktor, kakav pritisak, kakav holesterol"... Popio sam bure piva i moj stomak trazi da u tom pivu NESHTO i pliva... Dok tu radnju radish, u kuhinji sve zaseresh... PA YEBI GA SAD, ne mozemo vazda ni nozem i viljushkom jes', jel' da... Uglavnom, da ne duzim, i sami mozete zamisliti sliku, posle toga i takvog jela, idesh u kupatilo da operesh ruke, EVENTUALNO ako se sjetish i zuba... Odlazish u djechiju sobu, ljubish djecu, a onda u krevet... A u krevetu te cheka ona...

    E odavde da pochnem sa novim redom... Onako sav SMRDLJIV od duvanskog dima iz kafane (iako si nepushach, nebitno), smrdljiv na alkohol, smrdljiv od ko zna chijih i kakvih sve mirisa, smrdljiv od ko zna kakve sve ne hrane koju si malochas strpao u sebe (SRECA ako se bijeli luk ne'dje ne stvori pri ruci... ipak uz suvu slaninu, mxm) a Bogami i PROPISNO HLADAN, promrznut, pochev od butina, pa listova i na kraju nogu... za ruke da i ne spominjem... Eeee, TAKAV, se ufuljash u krevet... E sad, poshto je tvoja strana kreveta uzasno hladna, a ti "trrrrrrk" na stranu gdje ti je zena... A ona... onako sva mirishljava, mazna, topla... chu'sh topla, VRELA, mirno, tiho i bezbrizno spava, dubokim snom... okrenta ti je ledjima u polozaju "fetusa"... I NARAVSKI, ti kao i svaki mushki skot, kao i svaki sebichnjak, HLADNA TI TVOJA POLOVINA KREVETA, pa kao takvo "mushko djubre" josh se i pribijash uz nju, tako hladan, smrdljiv i nikakav... Prenesh je iz dubokog sna, ona se promeshkolji, NIKAKO joj ne prija to, nikako ne voli to, ali shta ce... ZGRABIO si je rucherdama, obavio ih oko nje, tako da jedva dishe, a kamoli da se moze pomjeriti... Negoduje, neshto mrmlja kroz san, a i ti takodje neshto blejish pijan i nalizan kao sveska od she'set' lista, pa jedno drugo nishta ne razumijete... ALI ONO SHTO RAZUMIJETE ODMA', JE SLEDECE... Ti iz gaca vadish Baju... nije neki "ljepotan" i "zorlija" tu noc, ali isto IMA ZELJU... rukom joj zadizsh spavacicu (naravski, zena u braku rijetko kad nosi donji vesh kad ide na spavanje, kikikikikikikikikikikikkikiiikkikik), onako hladnom rukom, zadizesh jedan "guz" i ciljash "Bajom" tachno po sred nje... Udjesh, onako bez mnogo filozofije, zapinjujuci, ali opet usred toplote "jorgan planine", ona je zadrzala "odredjeni nivo vlaznosti" da je ne zaboli TOLIKO, kad ti kao pijana, gadna, hladna i bezosjecajna zivotinja udjesh u nju... Iiiiii nishta... ostanesh samo tako "ukonektovan" i oboje zaspete posle nekog vremena... A zena, uz svo BURNO REAGOVANJE na pochetku, ujutru kad se probudi, takodje uz svo "pich-karanje", smornom prichom o tome shta si sve napravio, "kakav si primer deci", "jesi normalan, pa ti ronchish, ti vishe ne pijesh", "pa zdravlje, doktor" "pa ne znam ni sam kakva sve ne sranja, koja ti u tom trenutku ponajmanje prijaju jer ti je glava kao shifonjer a u stomaku "revolucija", kad je ti samo NAPOMENESH, na taj momenat "konektovanja", ona ce ti samo odmahnuti glavom, rukom ili kako li vec, reci ti da NISI NORMALAN, zavrshava se sva pricha a u dubini Dushe, i duboko u sebi, bice joj itekako milo, smijeshno i voli te i takve trenutke... ZASHTO??? Zato shto je to ZIVOT... ZAJEDNICHKI ZIVOT... ZATO SHTO TE VOLI TAKVOG KAKAV JESI... ONA TEBE I TI NJU...
    Takav zivot krase mnoge stvari, a LJUBAV prije svega... Zbog ljubavi se zaboravljaju na mnoge stvari, na mnogo greshke, pogreshke, nedostatke, mane, osobine ovakve ili onakve... Kada VOLITE, svaku i greshku i pogreshku i manu i nedostatak, moze nadomjestiti samo jedan mali gest, jedana mala stvarchica, mala emocija, bilo shta shto ce pokazati voljenoj osobi da JE TO STVARNO U VAMA... LJUBAV PREMA NJOJ... Tada vam je sve oproshteno... Dok god postoji ljubavi izmedju dvoje ljudi, tada izmedju njih NIKADA NIJE GOTOVO... Zapamtite to, za ubuduce... Ima nas raznih, onih koji odobravaju ovu moju prichu i onih koji je ne odobravaju... Ono shto je bitno je KAKO SE POSTAVITE NA POCHETKU... U svemu postoji balans, ravnoteza, jing i jang... To je PRIRODA, to je neshto shto nas stvara od iskona i nepostoji nijedna nauka koja to umije, moze ili zna da objasni. Danas ljudi idu protiv toga, idu glavom kroz zid... NA SILU, hoce NESHTO a ne znaju ni sami shta zele... Otuda i ovakve "studije", ovakva "istrazivanja" i ostale razne "jebanijade"... Niko ne pricha o tome kako da budesh CHOVJEK... da ono shto je u TEBI, kazesh, pokazesh iskazesh, svakim momentom, svakim pokretom, svakom izgovorenom rechenicom... Ne znam kako se udaljismo jedni od drugih, ali je evidentno da postajemo jedni drugima najveci dushmani... mnogo smo se otudjili od sebe, od "majke nam prirode" i Boga nam velikog i dragog, tako da cemo jednog dana, skupo platiti taj ceh... Chovjek ga je u PAR NAVRATA, VEC SKUPO PLATIO... Nashe generacije to zaboravljaju...I na kraju, shto bi rekao nash narod... "Dje cheljad nisu bijesna, ni kuca nije tijesna"... Imajte to na umu ponekad...
    Last edited by Cozmicbaby; 09-03-09 at 18:04.

  24. #49
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljubotinj - Rijechka nahija
    Posts
    6,406
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Cosmic Baby ja sam mushkarac i POSTIDJEH SE od tvojeg posta a eto dovoljno sam odrastao
    da znam shto je familija,zena,djeca...
    Nista nemam za reci,vrlo si genijalno opisala jednog "MUZA" u takvim momentima.
    Ipak sto kazes Ljubav je to,isto kao i kod mushkarca tako i kod zene postoje te "neke" stvari
    (koje ja necu ovim putem pisati,znamo poentu).
    ALi najbitnije je od svega ta Ljubav to prihvatanje prljavog vesha jedno kod drugog.
    To je dio zivota.

    Svaka chast, ogroman respekt i divim ti se zbog ovoga posta.

    Pozdrav!
    Last edited by N-I-K-O; 09-03-09 at 18:14.

  25. #50
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    In his arms. ♥
    Posts
    6,768
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Cozmicbaby View Post
    E odavde da pochnem sa novim redom... Onako sav SMRDLJIV od duvanskog dima iz kafane (iako si nepushach, nebitno), smrdljiv na alkohol, smrdljiv od ko zna chijih i kakvih sve mirisa, smrdljiv od ko zna kakve sve ne hrane koju si malochas strpao u sebe (SRECA ako se bijeli luk ne'dje ne stvori pri ruci... ipak uz suvu slaninu, mxm) a Bogami i PROPISNO HLADAN, promrznut, pochev od butina, pa listova i na kraju nogu... za ruke da i ne spominjem... Eeee, TAKAV, se ufuljash u krevet... E sad, poshto je tvoja strana kreveta uzasno hladna, a ti "trrrrrrk" na stranu gdje ti je zena... A ona... onako sva mirishljava, mazna, topla... chu'sh topla, VRELA, mirno, tiho i bezbrizno spava, dubokim snom... okrenta ti je ledjima u polozaju "fetusa"... I NARAVSKI, ti kao i svaki mushki skot, kao i svaki sebichnjak, HLADNA TI TVOJA POLOVINA KREVETA, pa kao takvo "mushko djubre" josh se i pribijash uz nju, tako hladan, smrdljiv i nikakav... Prenesh je iz dubokog sna, ona se promeshkolji, NIKAKO joj ne prija to, nikako ne voli to, ali shta ce... ZGRABIO si je rucherdama, obavio ih oko nje, tako da jedva dishe, a kamoli da se moze pomjeriti... Negoduje, neshto mrmlja kroz san, a i ti takodje neshto blejish pijan i nalizan kao sveska od she'set' lista, pa jedno drugo nishta ne razumijete... ALI ONO SHTO RAZUMIJETE ODMA', JE SLEDECE... Ti iz gaca vadish Baju... nije neki "ljepotan" i "zorlija" tu noc, ali isto IMA ZELJU... rukom joj zadizsh spavacicu (naravski, zena u braku rijetko kad nosi donji vesh kad ide na spavanje, kikikikikikikikikikikikkikiiikkikik), onako hladnom rukom, zadizesh jedan "guz" i ciljash "Bajom" tachno po sred nje... Udjesh, onako bez mnogo filozofije, zapinjujuci, ali opet usred toplote "jorgan planine", ona je zadrzala "odredjeni nivo vlaznosti" da je ne zaboli TOLIKO, kad ti kao pijana, gadna, hladna i bezosjecajna zivotinja udjesh u nju... Iiiiii nishta... ostanesh samo tako "ukonektovan" i oboje zaspete posle nekog vremena... A zena, uz svo BURNO REAGOVANJE na pochetku, ujutru kad se probudi, takodje uz svo "pich-karanje", smornom prichom o tome shta si sve napravio, "kakav si primer deci", "jesi normalan, pa ti ronchish, ti vishe ne pijesh", "pa zdravlje, doktor" "pa ne znam ni sam kakva sve ne sranja, koja ti u tom trenutku ponajmanje prijaju jer ti je glava kao shifonjer a u stomaku "revolucija", kad je ti samo NAPOMENESH, na taj momenat "konektovanja", ona ce ti samo odmahnuti glavom, rukom ili kako li vec, reci ti da NISI NORMALAN, zavrshava se sva pricha a u dubini Dushe, i duboko u sebi, bice joj itekako milo, smijeshno i voli te i takve trenutke... ZASHTO??? Zato shto je to ZIVOT... ZAJEDNICHKI ZIVOT... ZATO SHTO TE VOLI TAKVOG KAKAV JESI... ONA TEBE I TI NJU...
    Takav zivot krase mnoge stvari, a LJUBAV prije svega... Zbog ljubavi se zaboravljaju na mnoge stvari, na mnogo greshke, pogreshke, nedostatke, mane, osobine ovakve ili onakve... Kada VOLITE, svaku i greshku i pogreshku i manu i nedostatak, moze nadomjestiti samo jedan mali gest, jedana mala stvarchica, mala emocija, bilo shta shto ce pokazati voljenoj osobi da JE TO STVARNO U VAMA... LJUBAV PREMA NJOJ... Tada vam je sve oproshteno... Dok god postoji ljubavi izmedju dvoje ljudi, tada izmedju njih NIKADA NIJE GOTOVO... Zapamtite to, za ubuduce... Ima nas raznih, onih koji odobravaju ovu moju prichu i onih koji je ne odobravaju... Ono shto je bitno je KAKO SE POSTAVITE NA POCHETKU... U svemu postoji balans, ravnoteza, jing i jang... To je PRIRODA, to je neshto shto nas stvara od iskona i nepostoji nijedna nauka koja to umije, moze ili zna da objasni. Danas ljudi idu protiv toga, idu glavom kroz zid... NA SILU, hoce NESHTO a ne znaju ni sami shta zele... Otuda i ovakve "studije", ovakva "istrazivanja" i ostale razne "jebanijade"... Niko ne pricha o tome kako da budesh CHOVJEK... da ono shto je u TEBI, kazesh, pokazesh iskazesh, svakim momentom, svakim pokretom, svakom izgovorenom rechenicom... Ne znam kako se udaljismo jedni od drugih, ali je evidentno da postajemo jedni drugima najveci dushmani... mnogo smo se otudjili od sebe, od "majke nam prirode" i Boga nam velikog i dragog, tako da cemo jednog dana, skupo platiti taj ceh... Chovjek ga je u PAR NAVRATA, VEC SKUPO PLATIO... Nashe generacije to zaboravljaju...I na kraju, shto bi rekao nash narod... "Dje cheljad nisu bijesna, ni kuca nije tijesna"... Imajte to na umu ponekad...


    uvjek su me odusevljavali tvoji postovi, tj. uvjek si uspijevao da nam slikovito docaras situaciju a kroz nju mnoge bitne stvari...
    Zavoleli smo se, ponešto pseći i svetački.
    Zakovali se jedno u drugo klanfama zuba.

Page 2 of 5 FirstFirst 12345 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Mama i tata me ne vole:-((
    By simm in forum Ljubav
    Replies: 96
    Last Post: 05-01-08, 14:57
  2. zasto muskarci vole da se hvale
    By zvoncica in forum Sex i erotika
    Replies: 114
    Last Post: 13-10-06, 17:53
  3. Replies: 54
    Last Post: 16-10-05, 19:33
  4. A nije no ne vole u pi**ku materi*u a ??? !!!!
    By Grad Heroja in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 25
    Last Post: 08-10-04, 00:09
  5. stole vole
    By cookie in forum Sve i svašta
    Replies: 1
    Last Post: 11-04-04, 19:26

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •