View Poll Results: Glasam za:

Voters
197. You may not vote on this poll
  • Partija Apstinent

    25 12.69%
  • Jos ne znam

    10 5.08%
  • Koalicija DPS-SDP-HGI-BS

    40 20.30%
  • Koalicija LP-DC

    59 29.95%
  • Koalicija NS-DSS

    5 2.54%
  • Koalicija "Bošnjaci i Muslimani, zajedno, jedno"

    1 0.51%
  • Albanska koalicija DS-AA

    0 0%
  • Albanska koalicija "Perspektiva"

    0 0%
  • Nova srpska demokratija

    5 2.54%
  • Pokret za promjene

    26 13.20%
  • Socijalistička narodna partija

    3 1.52%
  • Srpska nacionalna lista

    7 3.55%
  • Demokratska unija Albanaca

    1 0.51%
  • Crnogorski komunisti

    4 2.03%
  • Stranka penzionera i invalida Crne Gore

    7 3.55%
  • Forca - Nazif Cungu

    3 1.52%
  • Partija demokratskog prosperiteta

    1 0.51%
  • Otadžbinska srpska stranka

    0 0%
Page 1 of 28 1234511 ... LastLast
Results 1 to 25 of 694

Thread: Glasanje izbori 2009

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default Glasanje izbori 2009

    Koalicija DPS-SDP-HGI-BS
    Koalicija LP-DC
    Koalicija NS-DSS
    Koalicija "Bošnjaci i Muslimani, zajedno, jedno"
    Albanska koalicija DS-AA
    Albanska koalicija "Perspektiva"
    Nova srpska demokratija
    Pokret za promjene
    Socijalistička narodna partija
    Srpska nacionalna lista
    Demokratska unija Albanaca
    Crnogorski komunisti
    Stranka penzionera i invalida Crne Gore
    Forca - Nazif Cungu
    Partija demokratskog prosperiteta
    Otadžbinska srpska stranka
    - Partija Apstinent
    - Partija Ne znam jos

  2. #2
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Za sad imamo 100%. DC-LP.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  3. #3
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,999
    Thanks Thanks Given 
    2,233
    Thanks Thanks Received 
    456
    Thanked in
    210 Posts

    Default

    Ja još uvijek nisam prelomio. PZP ili NS-DSS

  4. #4
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Terrae Dominus Montenegro
    Posts
    6,311
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Biću i ja do kraja iskren...Ako ne glasam DC-LP sasvim je sigurno da ću tu neđelju iskorist za šetnju s porodicom.
    Da li ću apstinirati ili ne neće presudit to koliko će biti onih koji će zaokružit DC-LP. Brojevi me ne interesuju ako je "birano društvo".
    Razne ljude motivišu razne stvari, a meni lično nije dovoljno samo da je neko protiv vlasti. LP-u sam zamjerao što sa srpskim partijama vodi anti-NATO kampanju. Pošto nijesam ni gladan ni žedan meni je to pitanje po važnosti odmah poslije obračuna sa mafijom jer smatram da će CG time i definitivno osigurati da postoji kao država makar za naših života. Dakle očekujem od njih da pod hitno obustave svoje aktivnosti u toj kampanji.
    Takođe želim da čujem Batrićevića da jasno kaže da neće praviti koalicije sa strankama koje ne priznaju rezultate volje naroda izražene na referendumu 2006. Eto to su moji uslovi da bi dobili moj glas. Od drugih sam spreman da odustanem.

    No možda se taj obrt i dogodi pa ću se uzdržati od glasanja sad. Do 29. će biti još dosta prilike da se upišem na ovaj poll.

  5. #5
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,838
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    LP - DC naravno.
    Bijo si poziw koi se neodbija

  6. #6
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    221
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by El Re View Post
    Biću i ja do kraja iskren...Ako ne glasam DC-LP sasvim je sigurno da ću tu neđelju iskorist za šetnju s porodicom.
    Da li ću apstinirati ili ne neće presudit to koliko će biti onih koji će zaokružit DC-LP. Brojevi me ne interesuju ako je "birano društvo".
    Razne ljude motivišu razne stvari, a meni lično nije dovoljno samo da je neko protiv vlasti. LP-u sam zamjerao što sa srpskim partijama vodi anti-NATO kampanju. Pošto nijesam ni gladan ni žedan meni je to pitanje po važnosti odmah poslije obračuna sa mafijom jer smatram da će CG time i definitivno osigurati da postoji kao država makar za naših života. Dakle očekujem od njih da pod hitno obustave svoje aktivnosti u toj kampanji.
    Takođe želim da čujem Batrićevića da jasno kaže da neće praviti koalicije sa strankama koje ne priznaju rezultate volje naroda izražene na referendumu 2006. Eto to su moji uslovi da bi dobili moj glas. Od drugih sam spreman da odustanem.



    No možda se taj obrt i dogodi pa ću se uzdržati od glasanja sad. Do 29. će biti još dosta prilike da se upišem na ovaj poll.
    Meni se cini da je Batricevic izjavio da nece u koaliciju sa vladajucim strankama kao ni sa onima koji nepriznaju Crnu Goru.

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,919
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by El Re View Post
    Biću i ja do kraja iskren...Ako ne glasam DC-LP sasvim je sigurno da ću tu neđelju iskorist za šetnju s porodicom.
    Da li ću apstinirati ili ne neće presudit to koliko će biti onih koji će zaokružit DC-LP. Brojevi me ne interesuju ako je "birano društvo".
    Razne ljude motivišu razne stvari, a meni lično nije dovoljno samo da je neko protiv vlasti. LP-u sam zamjerao što sa srpskim partijama vodi anti-NATO kampanju. Pošto nijesam ni gladan ni žedan meni je to pitanje po važnosti odmah poslije obračuna sa mafijom jer smatram da će CG time i definitivno osigurati da postoji kao država makar za naših života. Dakle očekujem od njih da pod hitno obustave svoje aktivnosti u toj kampanji.
    Takođe želim da čujem Batrićevića da jasno kaže da neće praviti koalicije sa strankama koje ne priznaju rezultate volje naroda izražene na referendumu 2006. Eto to su moji uslovi da bi dobili moj glas. Od drugih sam spreman da odustanem.

    No možda se taj obrt i dogodi pa ću se uzdržati od glasanja sad. Do 29. će biti još dosta prilike da se upišem na ovaj poll.
    LP je odustao davno od kampanje protiv pridruzivanja NATO-u, nisi u toku.

  8. #8
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,133
    Thanks Thanks Given 
    2,238
    Thanks Thanks Received 
    2,413
    Thanked in
    1,243 Posts

    Default

    Samo se nadam da će biti lijepo vrijeme da idem nedje šetati

  9. #9
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Bilbao
    Posts
    16,211
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Samo se nadam da će biti lijepo vrijeme da idem nedje šetati
    Mada i ako kisha bude ima tih utakmica na IN,nece nam dosadno bit
    ~
    Any experiment of interest in life will be carried out at your own expense. Mark it well.

  10. #10
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    436
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Svi vi shto apstinirate ste poklonili glas DPS-u, tako da mislim da je poshtenije izac na izbore i zaokruzit ih.

  11. #11
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Terrae Dominus Montenegro
    Posts
    6,311
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by E-1 View Post
    LP je odustao davno od kampanje protiv pridruzivanja NATO-u, nisi u toku.
    Je li moguće da mi je takva stvar promakla??? Ne zamjeri ali to ću morati ipak prvo da provjerim...

  12. #12
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,919
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by El Re View Post
    Je li moguće da mi je takva stvar promakla??? Ne zamjeri ali to ću morati ipak prvo da provjerim...
    http://www.lpcg.org/detail.php?module=2&news_id=792
    Za NATO, ali u civilnim sluzbama !

    Lider liberala Miodrag Živković kaže da postoji više razloga zbog kojih Crna Gora ne bi trebalo da pristupi toj vojnoj alijansi, a jedan od njih je i velika ušteda sredstava. Živković, međutim, smatra da Crna Gora mora biti demilitarizovana i tada liberali ne bi imali ništa protiv toga da bude članica NATO, jer takav primjer je Island, koji je jedan od osnivača alijanse.

    Liberalna partija slaže se sa većinom drugih opozicionih stranaka da o pristupanju Crne Gore NATO-u odluku treba da donesu građani na referendumu. Inače, u Crnoj Gori su u opticaju nekolike varijante na temu Crna Gora i NATO: Crna Gora izvan EU, ali učlanjena u NATO, ulazak u NATO ali bez vojske, biti članica NATO-a sa svojom vojskom...
    Last edited by E-1; 05-03-09 at 19:17.

  13. #13
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,133
    Thanks Thanks Given 
    2,238
    Thanks Thanks Received 
    2,413
    Thanked in
    1,243 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by The Grey Area View Post
    Svi vi shto apstinirate ste poklonili glas DPS-u, tako da mislim da je poshtenije izac na izbore i zaokruzit ih.
    Zanimljiva tema. Upravo sam neki dan pričala o tome.
    Kakva bi ja to osoba bila kada bi zaokržila nekoga sa čijim se programom ne slažem? Samo m to odgovori.
    To je jednako kao da lažeš. A laž mrzim iznad svega.
    Ja sam dosta izlazila na te izbore, ali narod voli ovu vlast i sretna im bila.
    Ja svoj glas nikome nijesam poklonila, ali zato ću taj dan poklniti radije nekome koga volim.
    Hvala na razumijevanju

  14. #14
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,919
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Iskreno ovako shugav narod zasluzuje i DPS na kvadrat, zato mi capu za ove izbore !

  15. #15
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,133
    Thanks Thanks Given 
    2,238
    Thanks Thanks Received 
    2,413
    Thanked in
    1,243 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by E-1 View Post
    Iskreno ovako shugav narod zasluzuje i DPS na kvadrat, zato mi capu za ove izbore !
    Narod voli ovu vlast, jer da nije tako ne bi vladali ovoliko.

  16. #16
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,919
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sjenka View Post
    Raspored liste je vise nego neozbiljan, neprofesionalan i nekorektan.

    Kako mogu apstinenti da budu u vrhu ima li logike,
    valjda treba prvo da se pocne od DPS koalicije,
    pa onda najace opozicione partije (od proslih izbora) PZP, pa NSD, pa SNP,

    ovakav raspored stvarno nema smisla,

    p.s. nadam se hari da ces me poslusati i ispraviti na vrijeme, dok jos se nije razmahalo, pa ako treba i izbrisi pa cemo iz pocetka, ali ovo nema smisla!
    Samo mi reci kakve veze ima raspored ?

  17. #17
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by E-1 View Post
    Samo mi reci kakve veze ima raspored ?
    Mlad je momak...

  18. #18
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Terrae Dominus Montenegro
    Posts
    6,311
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Daleko je to od odustajanja. Oni zagovaraju i dalje NE osim ukoliko to većina naroda baš bude željela. U toj varijanti zagovaraju da kao Island šaljemo ljekare u misije, a nas će zauzvrat tobož džabe da štiti najmoćnija vojna Alijansa koju je Svijet ikad vidio pošto oni ljekara nemaju a naši su biće na glasu...
    Gledam na HRT-u svaki 2.-3. dan ide reportaža u kojoj prate život svojih momaka u Čadu i Afganistanu i čitava se HR ponosi sa njima. Svaki im je momak i danas na broj a tamo su već duže vrijeme (u AFG i to u sred Kabula čini mi se godinama) i to ne neka inžinjerija no čete vojne policije. Naučili 20-toro neke crnačke đece u nekoj pustinji da kliču "Hrvatska" i ovi mrtvi od sreće kliču i skakuću oko njih. Objašnjava prevodioc da na stotine raskućenih idu za HV jer su uz njih sigurni od nekog ludog predsjednika i njegovih bandi, pa vojnicima to pravi problem pri izvršavanju svakodnevnih zadataka. Moram da priznam da sam poželio na nekoj od onih uniformi viđet crnogorsku zastavu.

    Izvinjavam se za off. I da se razumijemo poštujem svačiji stav u vezi NATO-a, ali eto lično mislim da sve to sa tom kampanjom LP-u je bilo potpuno nepotrebno...

  19. #19
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,919
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by El Re View Post
    Daleko je to od odustajanja. Oni zagovaraju i dalje NE osim ukoliko to većina naroda baš bude željela.
    Isto je velika razlika u odnosu kad su bezuslovno bili protiv i kad su zeljeli da vode kampanju protiv. A i ja sam pogresan tekst iskopao da docaram razliku u stavovima. Sjecam se da je cak bila konferencija za stampu, al tesko mi je da nadjem.

  20. #20
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    436
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Zanimljiva tema. Upravo sam neki dan pričala o tome.
    Kakva bi ja to osoba bila kada bi zaokržila nekoga sa čijim se programom ne slažem? Samo m to odgovori.
    To je jednako kao da lažeš. A laž mrzim iznad svega.
    Ja sam dosta izlazila na te izbore, ali narod voli ovu vlast i sretna im bila.
    Ja svoj glas nikome nijesam poklonila, ali zato ću taj dan poklniti radije nekome koga volim.
    Hvala na razumijevanju
    DPS-u obezbjedjujujete vlast upravo vi koji apstinirate. Jer je vasa apstinencija glas manje opoziciji, dok glasaci DPS-a, ka vojska, redovno i disciplinovano izlaze na izbore. Njih je uvijek u istom broju, a procentualno ih je vishe shto je vas iz opozicije manje. Shto vas vishe razmislja kao ti, to je DPS jachi.
    Ne radi se odje o tome slazes li se ti sa necijim programom ili ne. I mnogo vece drzave i demokratije od crnogorske nemaju takvih programa, ali su ljudi "prinudjeni" da glasaju neshto drugo. Dosta Amerikanaca je glasalo za Baraka Obamu samo iz razloga da ne pobijedi Mekejn. E sad, zamisli da su ostali doma...

  21. #21
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    5,522
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by The Grey Area View Post
    DPS-u obezbjedjujujete vlast upravo vi koji apstinirate. Jer je vasa apstinencija glas manje opoziciji, dok glasaci DPS-a, ka vojska, redovno i disciplinovano izlaze na izbore. Njih je uvijek u istom broju, a procentualno ih je vishe shto je vas iz opozicije manje. Shto vas vishe razmislja kao ti, to je DPS jachi.
    Ne radi se odje o tome slazes li se ti sa necijim programom ili ne. I mnogo vece drzave i demokratije od crnogorske nemaju takvih programa, ali su ljudi "prinudjeni" da glasaju neshto drugo. Dosta Amerikanaca je glasalo za Baraka Obamu samo iz razloga da ne pobijedi Mekejn. E sad, zamisli da su ostali doma...
    Njihov problem, ne tvoj. Sad ce ispasti da ljudi koji ne prate politiku krivi sto nije tvoja partija na vlast?
    "Oh, so they have internet on computers now!" Homer J. Simpson

     Think different!

  22. #22
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    436
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rave92 View Post
    Njihov problem, ne tvoj. Sad ce ispasti da ljudi koji ne prate politiku krivi sto nije tvoja partija na vlast?
    Moja partija?

    Ja nemam partiju, niti pripadam nekoj. Ovi ljudi prate politiku, ali im je svega preko glave. I ja ih razumijem. Medjutim, tako se ne valja razmisljat, bar ne neko ko oce neshto da mijenja i ko zasluzuje bolje. A ovi ljudi to zasluzuju.

    Problem je svih nas, no dok se ti opasuljis...prodje voz

  23. #23
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    5,522
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by The Grey Area View Post
    Moja partija?

    Ja nemam partiju, niti pripadam nekoj. Ovi ljudi prate politiku, ali im je svega preko glave. I ja ih razumijem. Medjutim, tako se ne valja razmisljat, bar ne neko ko oce neshto da mijenja i ko zasluzuje bolje. A ovi ljudi to zasluzuju.

    Problem je svih nas, no dok se ti opasuljis...prodje voz
    To je njihov izbor, i mora se postovati vecina .
    "Oh, so they have internet on computers now!" Homer J. Simpson

     Think different!

  24. #24
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    436
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Lightbulb

    Znam da je njihov izbor, i znam da se mora poshtovat vecina. Zato im i pisem ovo.

  25. #25
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    DR Germany
    Posts
    129
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jos ne znam za koga cu glasati, ali zato sigurno znam za koga necu.
    Prije svih medju onima za koje nikada ni pod kojim uslovima ne bih glasao je tu Pokret za PRONEVJERE, a potom skoro sav konglomerat nacionalnih stranaka.

    Imam mali izbor ili SNP ili Komunisti ili DPS-SDP ili LP-DC ili pak apstinencija vidjecemo (NS mi je simpaticna jer smo sa njima bili u Narodnoj Slozi nekada, ali sad su u koaliciji sa Kadicem i ostalima tako da na zalost otpadaju) , ali sve je bolje od Pokreta za Pronevjere sve,a ako uposte izadjem to ce biti da bih pojacao nekoga kako bi sto slabije prosli najveci prevaranti u istoriji Crne Gore, Medosaurusi iz Pokreta za Pronevjere!!!

    Niko ko je nekada bio za LSCG ne bi iz postovanja prema sebi smjeo glasati Pokret za Pronevjere, Medojevic je zadao najgori rusiteljski udarac nekadasnjem LSCGu kada je vidio da nece postati ministar on je taj koji se prvi obrusio na LSCG koji mu je bo dao sve i bez koga bi i danas ostao marginalac ili hipi woodoo predavac kvaziekonomije po selima Srbije, kakav je bio i prije toga.
    Last edited by zdraljevovatz; 05-03-09 at 21:17.
    KSSJ

Page 1 of 28 1234511 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Glasanje
    By Amerikanac in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 59
    Last Post: 13-01-07, 16:08
  2. Eurovision glasanje
    By igy in forum Muzika
    Replies: 4
    Last Post: 02-04-05, 23:01
  3. Glasanje
    By Denunciator in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 15-01-05, 00:34

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •