Results 1 to 9 of 9

Thread: Erp

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    4,483
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default Erp

    koliko je ovo zastupljeno i je li uopshte zastupljeno kod nas? (Enterprise Resource Planning)
    "There is a difference between constructive criticism and acting like u have a di*k up your ass"

  2. #2
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    slabo , ja sam radio za firmu oko toga, al generalno slaba vajda u cg , papiri i usmeno se sve zavrasava nazalost , oprosle godine na cebitu sam samo ganjao erp software
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    4,483
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    zashto na zalost...jel bi mogao da mi poshaljesh ako imash neshto od toga da prostudiram malo?
    "There is a difference between constructive criticism and acting like u have a di*k up your ass"

  4. #4
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    to mi je bilo na katalozima sve, ako koji bude ziv doma dacu ti ih, ako ne nacu ti neke linkove, mi smo na kraju napravili svoj koji se kaci na postojece baze, tako nekako, u oraclu je i svi srecni zadovoljni , mada microsoft za pravo cudo ima solidno rjesenje za takve stvari cini mi se, al opet moras znati za shta ti treba imas hr erp-ove najzastupljenije , a ja sam ganjao recimo erpove za hardware resurse mreznog tipa i sl i nasao dobrih rjesenja , plus imas sap i ne znam shta sve ne dobro da je
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  5. #5
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Podgorica, Tivat
    Posts
    1,373
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    tek ce se za koju godinu poceti primjenjivati za stvarno, jer se na FITu (univerzitet mediteran) izucava razvoj i odrzavanje informacionih sistema na savremene nacine (sto bi, izmedju ostalog obuhvatalo i erp)

    vidjecu od profesora ako mogu da nadjem neke materijale ili linkove, ako uspijem sto konkretno, javljam se

  6. #6
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    4,483
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Adriatic View Post
    tek ce se za koju godinu poceti primjenjivati za stvarno, jer se na FITu (univerzitet mediteran) izucava razvoj i odrzavanje informacionih sistema na savremene nacine (sto bi, izmedju ostalog obuhvatalo i erp)

    vidjecu od profesora ako mogu da nadjem neke materijale ili linkove, ako uspijem sto konkretno, javljam se
    linkova imam da me kap ubije dok ih procitam...
    "There is a difference between constructive criticism and acting like u have a di*k up your ass"

  7. #7
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    358
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Imas u pg firmu Infostream koja ima svoj ERP softver ...SAP i Oracle su im partneri ...ali generalno ako te interesuje ERP pogledaj o SAP-u ili Microsoft Dynamics-u ...a imas i open source resenja OpenERP, BlueERP, WebERP i drugi ....

  8. #8
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    da al tu se postavlja pitanje cijene ;p
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  9. #9
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    46
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    tek ce se za koju godinu poceti primjenjivati za stvarno, jer se na FITu (univerzitet mediteran) izucava razvoj i odrzavanje informacionih sistema na savremene nacine (sto bi, izmedju ostalog obuhvatalo i erp)
    To sto vi ucite trenutno , ljudi vec godinama primjenjuju u nekoliko softverskih kuca u CG...

    Imas u pg firmu Infostream koja ima svoj ERP softver ...SAP i Oracle su im partneri ...
    Naravno, ali to je samo jedna od nekoliko... evo , npr. , jos jednog domaceg proizvoda:

    http://solutions.oracle.com/solution...ra/montora_10g

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •